IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

48 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wybory 2010
Arbas
post czw, 09 lip 2009 - 11:57
Post #21


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



[quote name='bzenek' date='śro, 08 lip 2009 - 19:34' post='45760']
Ja tam akurat w dietach nie widzę nic złego ale chwilowo mam inne pytanie.

Jak zidentyfikujesz radnych co to głosowali przeciwko obniżeniu własnych diet ?

ZA OBNIŻENIEM DIET GŁOSOWALI TRZEJ WNIOSKODAWCY - PANOWIE PASEK, JASZCZURA, TRZECIE NAZWISKO MI ULECIAŁO - SORRY, PLUS RADNY TAMBOREK.

NIE SADZĘ, ABY JAKIEKOLWIEK GŁOSOWANIE WYBRANYCH PRZEZ LUD PRZEDSTAWICIELI BYŁO TAJNE, ALE UTAJNIONO JE, NIE PODAJĄC IMIENNIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA W PRASIE.


Go to the top of the page
 
+Quote Post
centrum-dg
post czw, 09 lip 2009 - 13:02
Post #22


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Dołączył: śro, 08 lip 09
Nr użytkownika: 3,382
Płeć: Mężczyzna



oczywiście obecny prezydent.
chyba nie mam mu nic do zarzucenia.

co do Będzina, pan Baran napewno wyleci, przez te boje z tramwajami...


--------------------
www.centrum-dg.pl - Miejski Katalog Firm z terenu Dąbrowy Górniczej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nieznajomy
post czw, 09 lip 2009 - 13:07
Post #23


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 91
Dołączył: sob, 29 gru 07
Nr użytkownika: 998
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(centrum-dg @ czw, 09 lip 2009 - 13:02) *
oczywiście obecny prezydent.
chyba nie mam mu nic do zarzucenia.

co do Będzina, pan Baran napewno wyleci, przez te boje z tramwajami...




chyba nie mam ? To co zrobil takiego dobrego ze chcesz go zostawić ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post czw, 09 lip 2009 - 15:13
Post #24


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(savalas @ śro, 08 lip 2009 - 23:54) *
nie pójście do urny też jest wyborem. Niema kandydata, który by mi odpowiadał, więc do urny nie pójde. Chodziłem od 18 roku życia na każde wybory, ale teraz powiedziałem dość. Nikomu nie będe fundował stołków.

Najgorszy z możliwych dodajmy. Mam nadzieję, że honorowo chociaż nie będziesz narzekał po wyborach...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
savalas
post czw, 09 lip 2009 - 17:07
Post #25


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 609
Dołączył: pią, 23 mar 07
Nr użytkownika: 612



najgorszym wyborem były np. rządy Talkowskiego, rządy PiSu, rządy Samoobrony i LPR, więc mój wybór mieści się raczej w środku tej piramidki dobra i zła. Narzekać mam prawo, zawsze i wszędzie i przed i po wyborach. Jeżeli uznam, że ktoś będzie wart głosu to mu go podaruje. Narazie startują darmozjady.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Patrimonium
post czw, 09 lip 2009 - 21:51
Post #26


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 65
Dołączył: pią, 04 lip 08
Nr użytkownika: 1,362
Płeć: Mężczyzna



Lepiej jeśli Podraza wygra, coś się przynajmniej dzieje, sporo imprez plenerowych i nie tylko, nie ma durnych pomysłów wynikających z niespełnionych ambicji i rozmytych w siwej główce wspomnień z dzieciństwa (gołębnik[co to w ogóle jest??], robi spotkania z mieszkańcami( że malkontenci nie przyłażą tylko żalą się w necie to inna sprawa). Myślę też że brak sromotnych wpadek też jest na +, nie zamknęli Nemo,szpital się nie zawalił, MKS w LM, prokuratura nie zarzuca inne tego typu sprawy charakterystyczne dla polskiego samorządu.
Co do Stachowicza to gość nie wiem co to za jeden, ale karierowiczką pachnie, poza tym z PO;) więc odpada












Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 09 lip 2009 - 23:13
Post #27


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



CYTAT(Patrimonium @ czw, 09 lip 2009 - 20:51) *
Lepiej jeśli Podraza wygra, coś się przynajmniej dzieje, sporo imprez plenerowych i nie tylko, nie ma durnych pomysłów wynikających z niespełnionych ambicji i rozmytych w siwej główce wspomnień z dzieciństwa (gołębnik[co to w ogóle jest??], robi spotkania z mieszkańcami( że malkontenci nie przyłażą tylko żalą się w necie to inna sprawa). Myślę też że brak sromotnych wpadek też jest na +, nie zamknęli Nemo,szpital się nie zawalił, MKS w LM, prokuratura nie zarzuca inne tego typu sprawy charakterystyczne dla polskiego samorządu.
Co do Stachowicza to gość nie wiem co to za jeden, ale karierowiczką pachnie, poza tym z PO;) więc odpada


Bzzz.. błąd!

Nic się nie dzieje!

Poza Sylwkiem, Dniami DG, Dożynkami, i Piknikiem Country zupełnie brak imprez (gdzie np. pożegnanie lata?).
Kasy z UE jest tyle co kot napłakał (CSL tego nie zmieni, dużo wniosków odpada z przyczyn formalnych - niepewna kasa na gospodarke wod-kan, pkz, stadion lekk. na Damelu).
Na ośrodek dla dzieciaków kasy zewnętrznej (województwo, budżet państwa) nie wywalczono.
Zupełne fiasko rozmów z PKP.
Brak autobusu do UM.
Kompletna nieudolność w realizacji świateł na Piłsudskiego - 100lecia. (najpierw przenoszona inwestycja a teraz z 2 tyg robią a mało co widać by było zrobione.
Zamiana nowej kostki brukowej na przystankach na nową kostkę. (remonty przystanków związane z kasą z UE dla PKMu)
Małe nakłady na komunikacje miejską (małe dotacje PKM na zakup taboru, zupełnie brak zainteresowania tramwajami - ale kase z zasiadania w Zarządznie KZKGOP bierze).
Zadłużenie MZBM.
Trudna sytuacja Zagłębiaka.
Horrendalny koszt utrzymywania UM w DG (vide ostatnie rankingi).
Zajebisty remont przejścia podziemnego w centrum.
Zupełny brak pomysłu co zrobić z budynkiem po ARS-ie.
Półroczny remont Kr. Jadwigi z zajebistymi studzienkami i nawierzchnią z 2 części (daje tej drodze 2 lata na pojawienie sie dziur).
Brak pomysłu na zagospodarowanie oraz chęci na modernizacje parku Zielona.
Brak remontu ulicy Tworzeń.
"Deptak" na 3 maja.
Cudowna modernizacja Al. Róż (że potrzebna jest ta obecna z prawoskrętami).
Brak modernizacji pl. Wolności od strony superjednostki.
Brak nowych inwestorów w DG (lobbowanie w ksse, paiiiz - 1 spotk. z chińczykami).

Przyznaje trudny problem do rozwiązania - Dąbrowa Bankowa - ale nie widzę zupełnie działań aby choć trochę sytuacje poprawić.

kolesiostwa tak popularnego w SLD chyba nie muszę przypominać..

i subiektywna ocena:
Dni DG w Hallera, gdzie zupełnie brak miejsca.


Jak widać "parę" zastrzeżeń by się znalazło a to tak z miejsca bez większych przemyśleń i sięgania w pamięci.
Jak jeszcze coś wpadnie to napiszę..

P.S. Mogę jak chcecie obiecać wam to wszystko laugh.gif


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
st1111
post pią, 10 lip 2009 - 00:33
Post #28


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 271
Dołączył: nie, 26 lis 06
Nr użytkownika: 336



Dobra wybierzemy kogoś z PO to zrobi cud.I np.nie podniesie podatków gruntowych.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 10 lip 2009 - 07:51
Post #29


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



CYTAT(st1111 @ czw, 09 lip 2009 - 23:33) *
Dobra wybierzemy kogoś z PO to zrobi cud.I np.nie podniesie podatków gruntowych.


Chciałbym tylko przypomnieć że to obecna ekipa uchwaliła i wprowadziła: opłaty adiecenckie. Na ich podstawie dąbrowianie będą musieli zapłacić za wzrost wartości swoich gruntów, jeśli stanie się tak dzięki przedsięwzięciom gminnym, czyli np. budowie dróg, kanalizacji czy innej infrastruktury technicznej albo w wyniku podziału działki.

Pobieranie opłat adjacenckich nie jest obowiązkiem gminy i można od tego odstąpić. A tego nie zrobiono, ba.. sięgnięto do naszych portfeli a nie znaleziono oszczędności w b. droigiej administracji publicznej która z roku na rok kosztuje nas coraz więcej.


Dla mnie nie jest ważne czy ktoś będzie z PO, SLD czy PiS. Ja po prostu chce żeby ten ktoś miał wizje i przede wszystkim ją realizował, miał ochotę i chęci do poprawienia wielu rzeczy które nieudolnie u nas próbuje się robić. Poza tym, potrzebny jest miastu manager, który tchnie życie w DG bo z nim jest w mieście krucho. Conajwyzej mamy wielki wybor banków i ...kebabów.

I przede wszystkim - ukrócił kolesiostwo. Nic nie wk.. mnie tak jak te same nazwiska od iluś lat na wysokich stanowiskach w spółkach zależnych od UM.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Patrimonium
post pią, 10 lip 2009 - 08:16
Post #30


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 65
Dołączył: pią, 04 lip 08
Nr użytkownika: 1,362
Płeć: Mężczyzna



bzzzzzzzzzzzzzz błąd.

imprezy są, sam byłem pod Nemo, na zielonej i na pogorii... tylko że trzeba się ruszyć zprzed klawiatury, autobus staje jakies 150m od UM i wystarczy, remont na Piłsudskiego wreszcie sie zaczął, Zagłębiak jakby się połączył z pionierem itp to mogłaby być fajna drużyna tylko co z resztą zarządów, trenerów;) ""Deptak"na 3 maja" - hmmm no fakt, jest. W parku żaden remont nie jest potrzebny, przejście w centrum zwykłe może nawet brzydkie, jest trochę pracy typu coś zrobić z arsem itd ale z takimi problemami zmagają się wszystkie miasta od Katowic po najjaśniejszą Częstochowę. Myślę że bardziej jednak od braku działań wku..ia Cię "kolesiostwo", jeżeli masz potencjał i odwagę to wystartuj do RM, i pewnie pomyślisz o tym w przyszłości, ale pamiętaj że takie forum to trochę za mało żeby zdobyć poparcie. Nie zagłosuję jednak na Ciebie bo instytucja RM jest mi nie po drodze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post pią, 10 lip 2009 - 08:19
Post #31


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



CYTAT(kwintosz @ czw, 09 lip 2009 - 23:13) *
P.S. Mogę jak chcecie obiecać wam to wszystko laugh.gif


kwintosz napisz i opublikuj swój program wyborczy wtedy pogadamy smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 10 lip 2009 - 08:47
Post #32


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



CYTAT(Patrimonium @ pią, 10 lip 2009 - 07:16) *
bzzzzzzzzzzzzzz błąd.

imprezy są, sam byłem pod Nemo, na zielonej i na pogorii... tylko że trzeba się ruszyć zprzed klawiatury, autobus staje jakies 150m od UM i wystarczy, remont na Piłsudskiego wreszcie sie zaczął, Zagłębiak jakby się połączył z pionierem itp to mogłaby być fajna drużyna tylko co z resztą zarządów, trenerów;) ""Deptak"na 3 maja" - hmmm no fakt, jest. W parku żaden remont nie jest potrzebny, przejście w centrum zwykłe może nawet brzydkie, jest trochę pracy typu coś zrobić z arsem itd ale z takimi problemami zmagają się wszystkie miasta od Katowic po najjaśniejszą Częstochowę. Myślę że bardziej jednak od braku działań wku..ia Cię "kolesiostwo", jeżeli masz potencjał i odwagę to wystartuj do RM, i pewnie pomyślisz o tym w przyszłości, ale pamiętaj że takie forum to trochę za mało żeby zdobyć poparcie. Nie zagłosuję jednak na Ciebie bo instytucja RM jest mi nie po drodze.


A mógłbyś napisać co to były za imprezy? Czyje koncerty itd. Bo szczerze powiem nie przypominam sobie jakoś.
Autobus.. Dla Ciebie, czy dla mnie może wystarczy ale dla wielu starszych mieszkańców naszego miasta czy inwalidów już raczej nie. Poza tym, nie rozumiem argumentacji że się nie da, lub nie jest ekonomiczne (potrzebne) skoro w artykułach prasowych pojawiały się opinie o właśnie potrzebie istnienia takiego autobusu. Poza tym, dni DG są w centrum bo PPP jakoś martwi sie że mieszkańcy na Zieloną nie dotrą a jakoś do UM nie muszą docierać. No tak, w końcu to dodatkowa robota dla darmozjadów. Forumowicze też w większości to zdanie podzialają ale władze miasta mają za nic sugestie mieszkańców. No i to zasłanianie się KZK GOP. Poza tym mówiac o kosztach, ciekaw jestem jak to się ma do pokrywania się x linii na Piłsudskiego-Kr. Jadwigi oraz tramwaju. Zabranie 1 autobusu np. 690 nie zrobi krzywdy nikomu a i wielkich kosztów miastu nie przystworzy.

Tak, remont się zaczął - rok po tym jak miał. Betonowe krawężniki (czyli lecimy po kosztach) nie mówiąc że jeżdże tamtędy codziennie i wielkiego ruchu tam nie widzę. Remont Alei Róż też się ciągnie strasznie.

Tu nie chodzi o połączenie Zagłębiaka ale o 1) nieumiejętne zarządzanie 2) finansowanie klubu na niewystarczającym poziomie. Z żadnym z tych punktów miasto i nie raczyło nic zrobić długi czas.
125 tyś. miasto nie musi żyć wyłącznie siatkówką (zresztą pare dziwnych decyzji w MKSie też było podjętych).

Też mi deptak, na którym jeśli Cię nie obtrąbią to rozjadą. To była ironia.. Poza tym, wypłata jest raz w msc a więc do banku chodzić codziennie raczej większość z nas nie ma w zwyczaju. A na 3 maja w innym celu udawać się już raczej nie opłaca.

Co do parku Zielona, to z infrastukturą w nim nie jest najlepiej. Słabe oswietlenie (w niektórych miejscach nie ma w ogóle) ławki powyrywane (okolice jeziorka) a w asfalcie rośnie trawa (raczej pod) co powoduje charakterystyczne wybrzuszenia. O złomie nazywanym rampą stojącą tam nawet nie wspominam (stoi jeszcze? jakiś czas tam nie byłem).

Remont przejścia to kpina. Do tej pory w środku nie ma koszy! Polecieli po najniższej linii oporu (jedyny + za wyrzucenie handlu co stworzyło więcej miejsca dla przechodniów).

Jeśli uważasz że zagospodarownie budynku lub jego sprzedaż jest rzeczą na którą potrzeba 2-3 lata to gratuluję. Nie chcę wiedzieć jeśli ta władza jest ok, jaka by była w Twojej opinii ta zła. To chyba z żadnych obowiązków nie musieliby się wywiązywać.

CYTAT(kursor @ pią, 10 lip 2009 - 07:19) *
kwintosz napisz i opublikuj swój program wyborczy wtedy pogadamy smile2.gif


No Panowie, przecież żartuje. Nigdy nie myślałem o tym poważnie. smile2.gif Nie powiem, interesuje się miastem i trochę wiem ale to chyba za mało by starać się o status radnego. Chociaż mam wrażenie że miastu potrzebna jest zmiana, świeża krew, nowe osoby. Bo na naszym podwórku są jedne i te same osoby od wielu lat. A gdzie jesteśmy w porównaniu do takich Tychów (najbardziej podobne miasto) przez te władze, łatwo stwierdzić.
Poza tym, ja nawet nie wiem co i jak się załatwia. No i przede wszystkim, moja bezpartyjność i mój wiek (26lat) nie bardzo by mi pomagał. laugh.gif

A ułożyć program to nie problem. Ważne by się z niego wywiązywać.

Ten post edytował kwintosz pią, 10 lip 2009 - 08:51


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pią, 10 lip 2009 - 15:37
Post #33


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



To, że Ty uważasz Kwintosz, ze DDG powinny być na Zielonej wcale nie znaczy, że inni też by tak chcieli...Moim zdaniem to dopiero byłaby porażka...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nieznajomy
post pią, 10 lip 2009 - 16:29
Post #34


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 91
Dołączył: sob, 29 gru 07
Nr użytkownika: 998
Płeć: Mężczyzna



imprezy takie jak Dni DG sa juz organizowane od kilku lat wiec nie piszcie ze to zasluga Podrazy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 10 lip 2009 - 16:39
Post #35


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



CYTAT(Kamil_ @ pią, 10 lip 2009 - 14:37) *
To, że Ty uważasz Kwintosz, ze DDG powinny być na Zielonej wcale nie znaczy, że inni też by tak chcieli...Moim zdaniem to dopiero byłaby porażka...


Jakbyś miał umiejętność czytania ze zrozumieniem to byś zauważył że napisałem że to "moja subiektywna opinia" i niekoniecznie większość musi się ze mną zgadzać. Opieram swoją opinie o moje odczucia oraz o zdanie moich znajomych, którzy uważają że impreza przez to wiele straciła.

Zresztą na PC też było ostatnio sporo osób a ponoć to tak daleko a i rodzaj muzyki mało popularny..

Poza tym, nikt nie broni przecież zorganizować "coś" w obu tych miejscach. W centrum np. skupienie się na dzieciakach (karuzele, konkursy dla dzieci, zespoły muzyczne dziecięce) a na Zielonej koncert główny z "gwiazdami" i także pewnymi elementami gdzie rodzice mogą trochę odetchnąć jak dzieci będą szalały. W końcu miejsca na Zielonej troche jest.

Poza tym, mnie bardzo zmartwił fakt że nie upubliczniono wyników ankiety na ten temat, która była przeprowadzana właśnie na dniach DG.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pią, 10 lip 2009 - 19:04
Post #36


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(kwintosz @ pią, 10 lip 2009 - 16:39) *
Jakbyś miał umiejętność czytania ze zrozumieniem to byś zauważył że napisałem że to "moja subiektywna opinia" i niekoniecznie większość musi się ze mną zgadzać. Opieram swoją opinie o moje odczucia oraz o zdanie moich znajomych, którzy uważają że impreza przez to wiele straciła.

Wycieczki osobiste to sobie daruj MODZIE...Jakie czytanie ze zrozumieniem stało się ostatnio modne. Nie wiem co komuś zarzucić, to zarzucam ortografię, jeśli z nią ktoś nie ma problemu, to na pewno ma z czytaniem ze zrozumieniem! Zwróć uwagę, że brak czytania ze zrozumieniem to nie to samo co po prostu przeoczenie słów 'moja subiektywna opinia'.

Moim zdaniem jest dużo lepiej, gdy DDG są organizowane w Parku Hallera, zdaniem moich znajomych również...I co? Tak może powiedzieć każdy!

Co do braku upublicznienia wyników ankiety to się z Tobą zgadzam. To jest kpina!

Proszę pokaż mi gdzie jest to miejsce na Zielonej. Już na Pikniku Country 1/2 nie widziała sceny przez drzewa. Tam to zupełnie nie ma miejsca na takie rzeczy, a i imprezę trudniej Policji zabezpieczyć. Do tego dojazd beznadziejny, a ci, którzy pchają się tam autami nie mają gdzie parkować. Powiesz, ze można się przespacerować z Centrum. Ok. Ale i do Parku Hallera można.

Bliżej, jaśniej, przyjemniej...
Czekam na rzeczowe argumenty za Parkiem Zielona przy organizacji DDG. Jak nie, to nawet do mnie nie pisz ;-)

Peace and love ;-) Pozdrawiam.

PS. Jakie dziwne decyzje zostały podjęte w MKS'ie przez miasto?

Ten post edytował Kamil_ pią, 10 lip 2009 - 21:00
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post pią, 10 lip 2009 - 20:36
Post #37


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



CYTAT(nieznajomy @ pią, 10 lip 2009 - 16:29) *
imprezy takie jak Dni DG sa juz organizowane od kilku lat wiec nie piszcie ze to zasluga Podrazy.


Dni DG w Parku Hallera to akurat zasługa Podrazy bo wcześniej odbywały się w Parku Zielona gdzie przeniósł je Talkowski

@kwintosz
"Co do parku Zielona, to z infrastrukturą w nim nie jest najlepiej. Słabe oświetlenie (w niektórych miejscach nie ma w ogóle) ławki powyrywane (okolice jeziorka)"

właśnie wróciłem ze spaceru z psem nie widziałem połamanych ławek ani przy jeziorku ani przy fontannach wszystkie są oki

"Tu nie chodzi o połączenie Zagłębiaka..."

pewnie chodzi o jeszcze inne 9 klubów piłkarskich na terenie miasta, które są rozsiane od A klasy do 4 ligi i każdy ma swojego prezesa czasem radnego , który ciągnie tylko dla siebie nie myśląc że jeden poważny klub na 126.000 mieszkańców powinien być priorytetem, ale cóż tak zbijają głosy i potem są radnymi itp

pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post sob, 11 lip 2009 - 00:47
Post #38


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



CYTAT(Kamil_ @ pią, 10 lip 2009 - 18:04) *
Wycieczki osobiste to sobie daruj MODZIE...Jakie czytanie ze zrozumieniem stało się ostatnio modne. Nie wiem co komuś zarzucić, to zarzucam ortografię, jeśli z nią ktoś nie ma problemu, to na pewno ma z czytaniem ze zrozumieniem! Zwróć uwagę, że brak czytania ze zrozumieniem to nie to samo co po prostu przeoczenie słów 'moja subiektywna opinia'.

Moim zdaniem jest dużo lepiej, gdy DDG są organizowane w Parku Hallera, zdaniem moich znajomych również...I co? Tak może powiedzieć każdy!

Co do braku upublicznienia wyników ankiety to się z Tobą zgadzam. To jest kpina!

Proszę pokaż mi gdzie jest to miejsce na Zielonej. Już na Pikniku Country 1/2 nie widziała sceny przez drzewa. Tam to zupełnie nie ma miejsca na takie rzeczy, a i imprezę trudniej Policji zabezpieczyć. Do tego dojazd beznadziejny, a ci, którzy pchają się tam autami nie mają gdzie parkować. Powiesz, ze można się przespacerować z Centrum. Ok. Ale i do Parku Hallera można.

Bliżej, jaśniej, przyjemniej...
Czekam na rzeczowe argumenty za Parkiem Zielona przy organizacji DDG. Jak nie, to nawet do mnie nie pisz ;-)

Peace and love ;-) Pozdrawiam.

PS. Jakie dziwne decyzje zostały podjęte w MKS'ie przez miasto?


To nie żadna wycieczka osobista, tylko dalej brniesz w coś czego nie rozumiesz. Nie zabronisz mi posiadania własnego zdania i wyrażania go tutaj, to nie ten system polityczny. Nigdzie także nie napisałem że moje zdanie albo moi znajomi są lepsi od Twoich. Zaczynasz się licytować próbując coś udowodnić tylko niestety nie wiem co. I wydaje mi się że nikt ślepy nie jest a i większość wie jaką pełnie funkcję na forum. Jeśli masz jakiekolwiek obiekcje co do mojej pracy tu wykonywanej są od tego odpowiednie wątki. Ja sam sobie tej funkcji nie nadałem a i stołka się twardo nie trzymam smile2.gif

Nie wiem gdzieś Ty był że niby połowie zasłaniały drzewa. Pod sceną jest o wiele więcej miejsca (przede wszystkim jest szerzej). Na wprost sceny nie bardzo widzę drzewa. Duża część osób stoi/siedzi z boku na alejkach lub trawie i po prostu słucha bez zerkania na scenę. Robią to z wyboru. Osoby które chcą coś widzieć, jeśli pod samą sceną jest zapchane stają w okolicach fontanny (po obu jej stronach) a tam tłumów nie widziałem. Widziałem za to na trawce z boku i w okolicach dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci.

Nie jestem policjantem ani SM by wiedzieć czy zabezpieczenie tej imprezy na Zielonej jest trudniejsze i o ile jest. Nie bardzo rozumiem dlaczego miałoby być? Tu i tu mamy park. Pod halą też są fragmenty nieoświetlone - owszem mniejszy busz mamy. Baa.. w centrum potrzeba więcej Policji do pilnowania bo jest co pilnować, a i ruch samochodowy znacznie większy więc czasem drogówka musi interweniować. Ewentualne straty gdy wraca nawalone "bydło" z parku, w nim samym oraz na Robotniczej są mniejsze bo nie bardzo jest tam co rozwalać. Jedyny plus centrum to jego monitoring, tylko że przy takiej ilości ludzi czy on w ogóle coś daje to nie wiem.. Zauważenie zwykłej bójki 2-3 os. w tym tłumie mogłoby stanowić pewny problem. Zresztą monitoring obejmuje wyłącznie samo ścisłe centrum a nie bezpośrednie miejsce imprezy.

Jeśli chodzi o MKS. To miasto ma wpływ na władze klubu, które to czasami profesjonalizmem to się raczej nie wykazują. Wystarczy mi za fakt jak potraktowano i w jakiej atmosferze rozstano się z poprzednim trenerem. Poza tym nie widzę (być może nie wiem, to mnie wyprowadź z błędu) jakiegoś większego planu szkolenia młodzieży w Dąbrowie. Opieranie składu wyłącznie na zakupach, jest skazane na porażkę. Zarówno w piłce nożnej jak i siatkówce, szkolenie młodzieży to coś co powinno być priorytetem. Jeśli wychowankowie nie zasilą 1 składu, zawsze można ich sprzedać a co za tym idzie zarobić.

Poza tym zastanawia mnie fakt, czy w innych klubach kk także tak aktywnie rozwiesza plakaty. W Dąbrowie mam wrażenie, że gdyby nie on - mieszkańcy nie dowiedzieliby się o meczach bo nikomu nie chciałoby się wyleźć na miasto i te kilka plakatów powiesić.

CYTAT(kursor @ pią, 10 lip 2009 - 19:36) *
@kwintosz
"Co do parku Zielona, to z infrastrukturą w nim nie jest najlepiej. Słabe oświetlenie (w niektórych miejscach nie ma w ogóle) ławki powyrywane (okolice jeziorka)"

właśnie wróciłem ze spaceru z psem nie widziałem połamanych ławek ani przy jeziorku ani przy fontannach wszystkie są oki

"Tu nie chodzi o połączenie Zagłębiaka..."

pewnie chodzi o jeszcze inne 9 klubów piłkarskich na terenie miasta, które są rozsiane od A klasy do 4 ligi i każdy ma swojego prezesa czasem radnego , który ciągnie tylko dla siebie nie myśląc że jeden poważny klub na 126.000 mieszkańców powinien być priorytetem, ale cóż tak zbijają głosy i potem są radnymi itp

pozdro

Nie wiem jak wygląda sytuacja obecnie bo byłem w tamtej okolicy z 1miesiąc temu. Owszem ławek połamanych nie było - bo ich nie było w ogóle! W zeszłym roku leżały połamanem w tym ktoś te resztki zawinął ale o nowych zapomniał. W tamtej okolicy było ok. 6-7 ławek. Kojarze że są chyba 3 albo 4. Ale mogła się sytuacja zmienić. Oświetlenia tej części parku nie było nigdy (a są to alejki którymi idzie się w momencie jeśli chcemy przejść na pogorię).
Przy fontannie ławki od jakiegoś czasu są ok. Był problem jak część z nich była biała z tworzywa sztucznego, które łatwo było połamać.

Owszem problem Zagłębiaka to jakiś też jest. Ale to chyba nie jest główny problem. Nawet jeśli taka sytuacja miałaby się utrzymywać poziomy finansowania można przecież regulować stosując pewne zasady. Wielkość zależną od wyników, klasy rozgrywkowej itp.
Problemem głównym są ludzie którzy tymi klubami kierują, nie samo ich istnienie. Takie jest moje odczucie.

Ten post edytował kwintosz sob, 11 lip 2009 - 00:50


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post sob, 11 lip 2009 - 10:09
Post #39


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Nie czepiam się Twojej funkcji. Prowadzę własną kampanię wyborczą niczym PIS smile2.gif Zaatakować, opluć, znaleźć coś jeśli nie na Ciebie, to na Twoich krewnych ;-))) Nie zabraniam Ci również posiadania własnego zdania, ale nie chcę żeby to była prawda objawiona ;-)

Co do szkolenia w MKS'ie to to jest na dobrym poziomie, tylko może po prostu materiału na zawodniczki do 1 drużyny nie ma. No i brak jest odpowiedniego wychowania zawodników i prowadzenia ich przez trenerów. Bo znam parę zawodniczek i zawodników MKS'u w różnych kategoriach wiekowych i w różnych dyscyplinach i sportowego trybu życia to część z nich nie prowadzi...

PS. Ławki koło jeziorka są. Wiem, bo siedziałem na nich podczas PC smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nieznajomy
post sob, 11 lip 2009 - 11:03
Post #40


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 91
Dołączył: sob, 29 gru 07
Nr użytkownika: 998
Płeć: Mężczyzna



na Zielonej byl ten klimat smile2.gif w parku Hallera to juz inna bajka
Go to the top of the page
 
+Quote Post

48 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 10:17
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza