IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

30 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kampania Wyborcza 2006, Kandydaci na Prezydenta DG
Ocena 5 V
szer
post nie, 17 wrz 2006 - 09:48
Post #41


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



W pytaniach powinno jeszcze być coś o sporcie! Przecież to co wyrabia pan Koćma to są niezłe jaja! MMKS nie startował w zeszłym roku w PP, w tym roku w drugiej lidze nnie graj MMKS 2 (teraz o siatkówce było). Niewspomne o tym że koszykarze mieli szanse grać w 1 lidze. I nie grają przez Koćme który mówił ze nic o tym nie wiedział... Polityki w sporcie być nie powinno to wtedy normalnie by było!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 17 wrz 2006 - 10:48
Post #42


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



mam kolejne pytanie do kandydata
jak sobie wyobraza Pan wspolprace z pozostalymi zaglebiowskimi gminami? i czy ma pan jakies plany, ktore mozna by zrealizowac dla zaglebia i ktore wzmocnilyby poczucie tozsamosci zaglebiowskiej?


@kwintosz:
no rozumiem ze niektore odpowiedzi sa bardzpo wazne np edukacja jak i gospodarka dlatego dalem skale do ocenienia by pokazac co dla kandydata jest wazniejsze
wiem ze ta ankieta nie jest jakas super ale lepszy rydz niz nic.

Mam pomysl bysmy wspolnie ulozyli jakas profesjonalna ankiete i przypieli ja na forum - mozna ewentualnie wyslac na maila do pozostalych osob.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post nie, 17 wrz 2006 - 15:02
Post #43


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No widze ze Hator sie napracowałeś ale nic ciekawego z tego nie wynika. W ankiecie jest kilka poważnych błędów.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 17 wrz 2006 - 21:20
Post #44


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



no to czekam na poprawe - naljatwiej jest krytykowac.
pisalem bysmy zrobili 1 a porzadna ankiete - ta ma sluzyc za podstawe i jako taki impuls dla reszty z nas do podjecia tego tematu - wystarczy ze kazdy z nas bedzie dopisywac nowe pytania a pozniej wszystko ladnie by sie ulozylo.

PS te pytania wyszly mi z glowy w ciagu pisania - nie knulem ich od tygodnia. Niektore moim zdaniem cos ciekawego wnosza, niektore pokazuja charakter ankietowanej osoby a niektore sam nie wiem... laugh.gif

Zreszta najwazniejsze ze sa, przynajmniej cos sie dowiemy od p Podrazy/
jakbedziemy tylko debatowali o slusznosci pytan to wkoncu nic bysmy sie nie dowiedzieli - nawet jesli na 10 pytan 1 bedzie dobre - to i tak warto!
Pozdrawiam


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post nie, 17 wrz 2006 - 22:04
Post #45


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



He he wiedziałem, że się będziesz wkurzać. Ja nie ma złych zamiarów, ale nie będę pisał, że mi się podoba ta ankieta jak mi się nie podoba. Po prostu ja chciałbym usłyszeć raz w życiu konkrety. A Twoja ankieta to konkretny sposób na otrzymywanie niekonkretnych odpowiedzi. Jak ktoś na przykład napisze że on jest za turystyką a nie za przemysłem to dla mnie to nic nie znaczy. Talosław też był za turystyką i nic z tego nie wyszło.

Poza tym uważajcie na kompetencje. Wybory samorządowe charakteryzują się tym ze kandydaci obiecują, że zmienią rzeczy na które nie mają wpływu. (Bezrobocie, tworzenie zakładów pracy, kolejki w szpitalach, tramwaje i kolej) to na dzień dzisiejszy są poza zasięgiem władz miejskich.

Warto także zastanowić się, jakie będą skutki dla budżetu. Np. rozszerzanie wydatków na edukacje skończy się katastrofą dla budżetu. Dzisiaj już większość pieniędzy idzie na edukacje, więc jeśli gdzieś się daje to przydałoby się pokazać gdzie się zabierze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 17 wrz 2006 - 23:49
Post #46


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



pozdrawiam - jakby nie patrzec to na kazde pytanie ktore zadasz zawsze mozna wymyslec jakas wodolejska odpowiedz.bo jesli zadam pytanie co z remontem dworca - to oczywiscie uslyszysz od kazdego odpowiedz BEDE SIE STARAL ROZMAWIAC Z WLADZAMI PKP O PRZEJECIU A NASTEPNIE GRUNTOWNYMM REMONCIE OBECNEGO DWORCA.
kazdy moze naobiecywac a pozniej i tak nie wywiazac sie z tego.

Ja juz wole zrobic ankiete (moze mi nie dokonca z wszystkim wyszlo) i wiedziec czego mam sie spodziewac po danym czlowieku.

Z 2 strony czekam na kazde pytanie od nas bo im wiecej pytan tym wiecej sie o kims dowiadujemy.
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 22 wrz 2006 - 16:04
Post #47


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



W gazetce Spółdzielni Mieszkaniowej Lokator tj. "U Siebie" jest taki o to komunikat.. pozwole sobie zacytowac pełną treść:

QUOTE
Komunikat Platformy RP

Sznowni Państwo, informujemy że Pan Zbigniew Meres uzyskał rekomendacje Rady Powiatowej Platformy Obywatelskiej RP do ubiegania się w nadchodzących wyborach samorządowych o stanowisko prezydenta Dąbrowy Górniczej.

Zbigniew Meres - urodził się 18 stycznia 1952r. w Dąbrowie Górniczej. Jest strażakiem w stopniu generała, doświadczonym administratorem i samorzadowcem. Był Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej i jednocześnie Szefem Obrony Cywilnej Kraju. Dowodził wieloma akcjami ratowniczo-gaśniczymi w tym: pożarów lasów w Kuźni Raciborskiej, powodzi tysiąclecia w 1997r. na Górnym Śląsku i kataklizmu w dorzeczu Wisły i Odry w 2001r. Jest współtwórcą krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. Pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. W pracy samorządowej realizuje zadania z zakresu: bezpieczeństwa, edukacji, komunikacji, opieki społecznej, kultury i sportu, spraw obywatelskich i społecznych, straży miejskiej oraz pozyskiwania środków unijnych i pozabudżetowych. Od lat działa społecznie, wspiera także i współorganizuje akcje charytatywne.



Szukałem dokładniejszych informacji także na stronie Platformy lecz niestety nie dokopałem się. Jakby ktoś znalazł kontakt, może wartałoby zaprosić tą osobę do dyskusji na naszym forum w związku z wyborami samorządowymi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 25 wrz 2006 - 21:27
Post #48


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



najlepsza w naszej sytuacji i mozliwosci na debate i zadawanie pytan bylaby forma czatu - pytania i odpowiedzi na zywo wiecej by daly niz wklepane po 2 godzinach przemyslen odpowiedzi...
tylko jak takie cos zoorganizowac... a wybory niebawem wkoncu.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_hesus_*
post czw, 28 wrz 2006 - 06:34
Post #49





Guests






Ja uważam, że najlepszym kandydatem jest Meres. Mysle ze za jego rządow znacznie poprawilo by sie szeroko rozumiane bezpieczenstwo. Poza tym jest to czlowiek nie powiazany zadnymi układami z DG a taki powiew swieżości przydalby się naszemu miastu. I najwazniejsze skoro potrafil dobrze szefowac i to z efektami przez tyle lat Obronie Cywinej kraju i strazy pożarnej ktore sa wielkimi organizmami to z naszym magistratem chyba nie bedzie mial problemu a doswiadczenie samorzadowe przeciez tez ma
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zbigniew Podraza
post czw, 28 wrz 2006 - 09:25
Post #50


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 24
Dołączył: pon, 04 wrz 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 219



Witam ponownie!

Poruszyliście kilka bardzo ciekawych spraw i zacznę od najczęściej pojawiającej się sprawy dworca PKP. Warto spojrzeć na miasta sąsiedzkie i na to jak one podeszły do tego tematu. W Sosnowcu dworzec PKP znajduje się w ścisłym centrum miasta i zmiana wizerunku centrum nie była możliwa bez jego przebudowy. Poza tym jest on istotnym węzłem komunikacyjnym dla PKP. Mimo wszystko za remont i przebudowę dworca zapłaciło miasto, jednakże cześć środków miało być zwrócone przez PKP, niestety do tej pory nie zostało to do tej pory właściwie uregulowane. Podobna sytuacja rysuje się w Będzinie, gdzie niedawno miasto podpisało z PKP porozumienie w sprawie dzierżawy budynku dworca na okres 25 lat. W obu przypadkach PKP nie jest zainteresowane zmianą infrastruktury dworca jednocześnie nie chcąc oddać terenów.

PKP samo nie inwestuje w dworce, a wymaga inwestycji od miasta od siebie nie dając nic. Jestem zwolennikiem pomysłu Związku Metropolitalnego, który chciał połączyć szybka koleją Zagłębie ze Śląskiem i uważam, że w przypadku, gdy pojawią się realne plany na to, że Dąbrowa będzie ujęta w planach szybkiej kolei uważam za konieczne, aby w Dąbrowie był nowoczesny dworzec z prawdziwego zdarzenia.

Uważam, że trzeba rozmawiać z koleją, ale miasto nie może dawać prezentów nie mając nic w zamian. (nie do końca jestem przekonany do tego, czy 130 tys. podatników z naszego miasta jest zainteresowane dotowaniem PKP)

Wydaje mi się, także że jeśli chodzi o lokalne połączenia kolejowe i tak większy ruch ma miejsce na dworcach PKP leżących na terenach zielonych (Ząbkowice, Tucznawa), gdyż dla mieszkańców okolic Centrum, Redenu czy Gołonoga, połączenia autobusowe są wygodniejsze i jest do nich łatwiejszy dostęp.

Trzeba również pamiętać, że istotnym momentem dla przyszłości dworca w Dąbrowie Górniczej jest przeprowadzenie Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ), która może biec w bezpośrednim sąsiedztwie dworca i naturalnie tworzyć węzeł komunikacyjny łączący Zagłębie ze Śląskiem.

Co do ankiety nie jestem ich przeciwnikiem, do kandydatów na prezydentów, których jest kilku a nie kilkuset, bardziej konkretna i odpowiednią jest forma jak sami już proponowaliście czatów i pytań otwartych, a nie punktowania w wyznaczonej skali. Jeśli chodzi o czat jestem jak najbardziej za. Odsyłam także wszystkich pod mój numer gadu gadu 6481247, pod którym jestem dostępny będąc w Dąbrowie Górniczej.

Kolejną poruszoną przez Was kwestią jest współpraca z innymi zagłębiowskimi gminami. Jest rzeczą naturalną, że współpraca z sąsiednimi miastami i gminami jest potrzebna i może być przydatna do rozwoju całego regionu, choćby pod kątem pozyskiwania funduszy unijnych. Jest to trudna kwestia, ponieważ mentalność włodarzy miasta jest taka, że każdy zazwyczaj myśli o swoim i wszystkie dotychczasowe próby pełzły na niczym bo każdy zawsze chciał więcej wyciągnąć niż samemu włożyć. Będąc w Unii jesteśmy zmuszeni myśleć inaczej, bo miasto jako jednostka ma małe szanse na pozyskanie dużych środków pomocowych. Dobrą próbą takiego porozumienia jest Związek Metropolitalny, który powstał w zeszłym roku i wierzę, że porozumienie między miastami stanie się rzeczywistością.

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do rozmów ze mna przez gadu gadu.


--------------------
"z bliska"

GG- 6481247
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 02 paź 2006 - 21:10
Post #51


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



Odnosnie postu pana Podrazy pozwole sobie na polemike. A wiec co do szybkiej koleji na terenie GOPu to proponuje przeczytac Panu nasze wynurzenia na ten temat pod tym linkiem:
http://www.dabrowa-gornicza.org/index.php?...ic=24&st=40
Tam raczej wynika, ze na cos takiego przy obecnym stanie faktycznym nie ma szans.
DTSka tak samo nie wplynie na ewentualne plany wobec dworca PKP - sam Pan wczesniej wspominal iz tereny koleji to wlasnosc PKP takze budowniczy autostrady napewno nie beda budowac na cudzym terenei - dlatego dla mnie zwiazek DTS-DWORZEC raczej nie istnieje.
Oczywiste jest, ze fundowanie drogich prezentow nie jest ekonomiczne racjonalne, ale przeciez sa chyba inne racje - jak np, taka ze miasto 130 tys. przez podroznych koleja - reszta kraju- postrzegane jest jak jakas kilkutysieczna wiocha, pozarastana krzakami i łąkami. Inaczej mowiac - przebudowa dworca, w taki sposob aby podroznym zareklamowac turysttcznie dabrowe to tez "strona medalu" - tylko ze ta druga. przykladowo na peronie mozna postawic wielkie plansze z ogromnymi zdjeciami miasta - na kilku duze zdjecia zabytkow, na kolejnych jeziora z zaglowkami, na innych znow Jura - pustynia bledowska, lasy wraz z rowerzystami pomykajacymi na dobrze oznakowanych trasach itp - pomyslow i sposobow realizacji jest sporo. A to tylko sam peron - nie mowiac o jako takim przebudowie budynku dworca wrac z postawieniem np informacji turystycznej.
Poza tym, ten wart kilku milionow prezent, jakos nie byl przeszkoda, dla gmin, o ktorych Pan wspomnial. Bedzin, Sosnowiec i inne miasta spoza naszego regionu - mimo, ze wiedzialy w co sie pakuja - zdecydowaly sie na remont- czemu my mamy sie nie decydowac? Kolej sama zapowiedziala, ze dworzec dabrowski ja nie interesuje - wiec mamy tak to wszystko zostawic jak jest?
Pan uwaza, ze dworzec nie jest istotna sprawa dla mieszkancow, a ja sie znow nie zgadzam. Sama aktywnosc forumowiczow w temacie naszego dworca przeczy Panskiej tezie. Oczywiscie moze Pan powiedziec, ze na forum siedza milosnicy koleji, ale to ja znow spytam - czego mieszkancy poprzednio domagali sie m in od nowo wybranego prezydenta?? .... remontu dworca!

A na koniec argument z innej beczki - nasze dworce to dawna trasa wiedenska - i dworce m in w centrum i zabkowicach to zabytki, o ktore trzeba dbac.

Bardzobym Pana prosil o odpowiedz w tej sprawie.

A do forumowiczow:
moze inaczej zrobimy - na kogo My powinnismy zaglosowac? ktos ma jakies konkretne propozycje? pogadajmy o tym bysmy oddawali glos swiadomie a nie na chybil trafil!!! NIE CHCE KOLEJNYCH ZMARNOWANYCH LAT DLA NASZEGO MIASTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten post edytował Hator pon, 02 paź 2006 - 21:52


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pon, 02 paź 2006 - 23:11
Post #52


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Jak już mówiłem proponowałbym zaproszenie do dyskusji także innych kandydatów na prezydenta miasta. Pare nazwisk już jest znanych, wiec wystarczy się z nimi skontaktować i im to zaproponować, chodźby się miała część tylko zgodzić to już jest zawsze coś.. Tak czy siak zaproszenie musiałoby iść od "władz" forum. Proponowałbym dyskusje na forum a następnie np. w dogodnym terminie dla obu stron np na chacie internetowym jak już to ktoś proponował. Za dyskusją na forum przemawia to że wszystkie rozmowy są stale dostępne, pisać można wtedy kiedy się ma czas, czytać także a więc więcej osób na tym skorzysta bo na rozmowa live na chacie jak mniejmam może z 20 osób by się pojawiło.. Poza tym pomyślałem, jakby chociaż pojawiło się 3 kandydatów można by było przeprowadzić małą reklamę, iż na forum odbywa się debata z kandydatami na prezydenta miasta. Wykorzystać wybory także do reklamy forum. Nie wiem ile kosztuje ogłoszenie powiedzmy na tydz. w Dzienniku Zachodnim ale można by pomyśleć czy się na to nie szarpnąć, można wydrukować z 50 kartek A4 z reklamą forum i poprzyklejać w najważniejszych punktach miasta, koszty nie duże a myślę że cześć mieszkańców byłaby zainteresowana tym..
Innego wyjścia, jak rzeczową debatę z kandydatami nad problemami miasta i planami, by być pewnym swojego wyboru nie wiedzę.. można co prawda strzelać po opcji politycznej jaką kandydat prezentuje. Tylko pozostaje pytanie czy głosujemy na partie polityczną czy na konkretnego człowieka i to co może jego wybór nam dać ..??


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post wto, 03 paź 2006 - 00:37
Post #53


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



a wiec tak
  1. Jacek Kościelniak
    Jacek.Koscielniak@sejm.pl
  2. Zbigniew Meres
    zarzad@um.piekary.pl (mail do um piekary -> tam p. Meres pelni role v-ce prezydenta) ,dg@smd.org.pl (stow. mlod. demokr - oni tez pewnie maja kontakt do tego pana)
  3. Zbigniew Podraza
    ten pan dziala na forum ale w kwestii scislosci
    Zbigniew.Podraza@sejm.pl
  4. Jerzy Talkowski
    coz - zeby bylo sprawiedliwie to z koniecznosci tez wspominam: rzecznikprasowy@dabrowa-gornicza.pl (kontakt przez rzecznika p. Bebena)
  5. Henryk Zaguła
    hzagula@silesia-region.pl
  6. Edward Bober
    znalazlem tylko telefon
    261 30 97 0 606 986 725 - w tym komorka
Prosba do moderatorow/adminow -> by do tych Panow - oficjalnie z domeny forum - jak najszybciej wyslac zaproszenia do rejestracji i polemiki

Do Pana Bobera - np smskiem biggrin.gif

PS znacie sie na www wiec prosze takze o wykombinowanie jakiegos czata - moderowanego - na ktorym - po uzgodnieniu terminu - przeprowadzilibysmy debate

pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post wto, 03 paź 2006 - 02:32
Post #54


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Całkowicie zgadzam się z Hatorem, że dworzec jest najważniejszy dla mieszkańców DG. Również obserwuje wielkie zainteresowanie tym tematem na forum i nie tylko. Mieszkańcy po prostu wstydzą się tego „obiektu”. Dlatego trudno sobie wyobrazić coś ważniejszego od sprawy dworca, a także trudno mówić o DG, że jest nowoczesna z taką stodołą.


No, ale Hator z tą DTŚ to pojechałeś. Budowniczowie to akurat na pewno będą budować na terenach PKP zgodnie z ostatnim planem. DTŚ w dużej części będzie budowane na terenach nienależących do miasta i z tym wiążą się ogromne problemy. Oczywiście dokładny przebieg zarówno DTŚ jak i torów nie jest znany.

Więc skoncentrujmy się przynajmniej na gruntownej odbudowie tego, co już jest. Do tego może wreszcie zostanie zbudowane jakieś bezkolizyjne przejście przez tory, bo przejeżdżające z prędkością 10 km/h intercity to już maksymalne ośmieszanie naszego miasta. No jest jeszcze jedna opcja, że władze miasta wreszcie stworzą ostateczny plan przebiegu torów i DTŚ i wtedy będzie można poważnie dyskutować o inwestycjach nie tylko dworcowych.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post wto, 03 paź 2006 - 08:53
Post #55


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



no z ta dts'ka to napisalem nie o to dokladnei o co mi chodzilo mellow.gif ... na ksztalt dworca dtska raczej nie bedzie miala wplywu - jak juz co to przebieg torow w dalszej okolicy (nikt przeciez nie bedzie stawiac wiaduktow nad peronem czy dworcem)

... no chyba ze ja cos nie jestem aktualny w temacie dts - calkiem mozliwe.

CZY KTOS Z MODOW/ADMINOW PODJAL SIE JUZ MOZE AKCJA INFORMACYJNA ODNOSNIE NASZEGO FORUM? pytam bo nie wiem a zostal tylko miesiac do wyborow

Ten post edytował Hator wto, 03 paź 2006 - 20:50


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_darek_*
post wto, 03 paź 2006 - 22:22
Post #56





Guests






ja głosuje na meresa biggrin.gif mam dość polityków
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post wto, 03 paź 2006 - 22:42
Post #57


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



QUOTE(darek @ Oct 3 2006, 08:22 PM) *
ja głosuje na meresa biggrin.gif mam dość polityków


To znaczy że co ??? – Meres nie jest politykiem???. Ciekawy tok myślenia. Dla mnie jak ktoś jest vice prezydentem miasta i pracował w MSWiA to jednak jest politykiem.

PS witam na forum
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post wto, 03 paź 2006 - 22:48
Post #58


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



wypadaloby zrobic jakis wywiad na fora piekar slaskich i wypytac opinii o meresie - ktos ma moze jakies kontakty?
jak ktos cos bedzie wiedzial niech skrobie na forum

PS jednego z radnych i jednoczesnie kandydatow na fotel prezydenta *Tomasza Ciska* w Piekarach znam osobiscie - bo mialem z nim wyklady na uczelni. Tak po "starej znajomosci" wyslalem maila z zapytaniem o opinie na temat p. Meresa - oczywiscie bedzie to jak najbardziej subiektywna opinia (i spodziewam sie raczej krytyki - p. Meres jest przedstawicielem obecnej wladzy, natomiast radny Cisek -z tego co sie orientuje -stoi w opozycji)

Ten post edytował Hator wto, 03 paź 2006 - 23:20


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post wto, 03 paź 2006 - 23:44
Post #59


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



QUOTE(Hator @ Oct 3 2006, 08:48 PM) *
wypadaloby zrobic jakis wywiad na fora piekar slaskich i wypytac opinii o meresie - ktos ma moze jakies kontakty?
jak ktos cos bedzie wiedzial niech skrobie na forum

PS jednego z radnych i jednoczesnie kandydatow na fotel prezydenta *Tomasza Ciska* w Piekarach znam osobiscie - bo mialem z nim wyklady na uczelni. Tak po "starej znajomosci" wyslalem maila z zapytaniem o opinie na temat p. Meresa - oczywiscie bedzie to jak najbardziej subiektywna opinia (i spodziewam sie raczej krytyki - p. Meres jest przedstawicielem obecnej wladzy, natomiast radny Cisek -z tego co sie orientuje -stoi w opozycji)


No niestety nie znalazłem żadnego poważnego forum Piekar. Właściwie podobne do naszego fora w wielu miastach to pobożne życzenia. Tylko nie wiem gdzie jest problem – czy ludziom nie zależy na losie miasta, czy nikt nie wpadł na pomysł stworzenia takiego forum czy może takie fora istnieją, ale nikt o nich nie wie.

Polecam stronę UM – www.piekary.pl
Na pierwszy rzut oka widać, że władze chyba sobie lepiej radzą w pozyskiwaniu środków UE. Do tego tam regularnie organizuje się chaty z władzami itp. co u nas jest raczej nie do pomyślenia.

Ale dla równowagi powiem różowo też nie jest. Dotarłem do ich samorządowego pismaka i tam też są różne bzdury. Na razie nie rozpoczynam dyskusji na ten temat, bo czekam na pojawienie się pana Meresa na forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post śro, 04 paź 2006 - 09:12
Post #60


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



Niedługo na łamach prasy powinien ukazać się materiał na temat pewnych
działań piekarskiego ekswiceprezydenta. Jeżeli chodzi o szczegóły to
chętnie się spotkam z Panem i opowiem więcej.
Pozdrawiam Tomasz Cisek


no coz - ciezko cos o pozytywnego o tym myslec. tym bardziej jak sie przeglada pismo piekar i sa tam artykuly, w ktorej wlasnie radni oskarzaja wladze miasta o korupcje.
Tym czasem ja poczekam na artykul, a jak ktos chetny to moge pomoc by sie spotkac z Panem Ciskiem i porozmawiac o panie Meresie.
pozdr

PS1 a moze by tak zaprosic pana Ciska na nasze forum??

PS2 Ponawiam pytanie. Czy ktos z wlodarzy forum zapraszal juz kandydatow na forum??

Ten post edytował Hator śro, 04 paź 2006 - 09:13


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

30 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 07:48
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza