IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

12 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Propozycje związane z forum, podpowiedzi, rozwiązania, pomysły..
olo
post pią, 11 lis 2005 - 09:47
Post #1


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



MoŻe pora juŻ pozdejmowaĆ te wĄtki przyklejone w "Naszym mieŚcie" ChciaŁbym Żeby na czele byŁy wĄtki aktualne. Tym bardziej Że przyklejone zdajĄ siĘbyĆ wyczerpane.

Ten post edytował kwintosz pon, 27 lis 2006 - 00:49
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pią, 11 lis 2005 - 10:04
Post #2


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



No i ten siwy kolor teŻ mi siĘjuŻ znudziŁ.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post pon, 14 lis 2005 - 06:34
Post #3


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Co do koloru ,pÓki co zostanie taki jaki jest, nie chce mieszaĆ , aby wogÓle czegoŚ nie popsuc.

od strony technicznej JEDYNYM WŁADCĄ jest Kwasny. Ja bardziej od "merytorycznej" hehehe

Ok , W najblizszym czasie niektÓre tematy zostanĄ poodklejane , a inne poprzyklejane. Mysle tez o zamkniĘciu Komunikacja, sciezki rowerowe chodniki i i o rozpoczeciu jego 2 czesci
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pon, 14 lis 2005 - 07:33
Post #4


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



QUOTE(klocek)
Co do koloru ,pÓki co zostanie taki jaki jest, nie chce mieszaĆ , aby wogÓle czegoŚ nie popsuc.

od strony technicznej JEDYNYM WŁADCĄ jest Kwasny. Ja bardziej od "merytorycznej" hehehe

Ok , W najblizszym czasie niektÓre tematy zostanĄ poodklejane , a inne poprzyklejane. Mysle tez o zamkniĘciu Komunikacja, sciezki rowerowe chodniki i i o rozpoczeciu jego 2 czesci

Jak to dobrze zostaĆ wysŁuchanym laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post pon, 14 lis 2005 - 13:29
Post #5


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(klocek)
(...) Mysle tez o zamkniĘciu Komunikacja, sciezki rowerowe chodniki i i o rozpoczeciu jego 2 czesci


:3:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 17 lis 2005 - 12:21
Post #6


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(olo)
No i ten siwy kolor teŻ mi siĘjuŻ znudziŁ.


Jak zjade na chate (chyba niedlugo w IE fajnie ale kapa z praca , jak ktos to powiedzial " Nasz rzad chce wszystkich wyslac za granice,aby statystyki bezrobocia w polsce sie poprawily" to bedzie pare skorek do wyboru. Pozdro for all .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 27 lis 2006 - 00:08
Post #7


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



moje pomysly

1) przydaloby sie okienko do pisania krotkich dialogow - cos jak mini hyde park na stronie p. Nowaka czy na forum Sosnowca (w zaglebie.info) - dla przykladu print screen z forum na ZI
2) fajnie by bylo wymienic ikonki, ktore wskazuja na nowe/nieprzeczytane posty w tematach - na forum Sosnowca jest migajaca koperta - fajnie to sie prezentuje

pozdr

Ten post edytował Hator pon, 27 lis 2006 - 00:22
Załączony plik
Dodany plik  okienko.JPG ( 161,44K ) Liczba pobrań: 57
 


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 18:39
Post #8


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



ja bym proponowal jak jest na innych forach mozliwosc kasowania swojego postu
i mozna jeszcze zrobic automatyczne odswiezanie strony np co 30 sek

Ten post edytował morton14 wto, 28 lis 2006 - 19:07


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 28 lis 2006 - 19:17
Post #9


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



jest taki magiczny przycisk


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 19:19
Post #10


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(:) @ Nov 28 2006, 05:17 PM) *
jest taki magiczny przycisk

hehe nie wiem czy pozdro mi go zablokowal czy co ale serio ja go nie widze gdzie on jest??


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 28 lis 2006 - 20:06
Post #11


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



@morton14 ja Cie bardzo proszę, bez takich hasełek, że ktoś coś. Jeśli Twoją intencją jest skłócenie na forum wszystkich to miej pewność że chodźbym miał 24h siedzieć na forum, nie popiszesz sobie na nim jak dostaniesz bana. Rób tak dalej a do tego dojdzie. Troche kultury. Irytuje mnie to Twoje zachowanie strasznie, wiesz? Tego typu swoje przemyślenia zatrzymaj dla siebie.

Wracając do sprawy @:) się pomylił, a ten przycisk mają tylko moderatorzy, stąd nie masz możliwości jego kasowania. Co by było jakby każdy chciał swoje posty pokasować i w ciągu 2 tyg. wątek bez niektórych postów straciłby sens. Po to ktoś wymyślił przycisk edycji, żebyś mógł to zrobić. Jeśli coś napisałeś a chcesz aby moderator posta usunął, poprostu go wyedytuj i poproś o to moderatora. Jak tylko któryś z nas będzie miał czas to to zrobi.

Pozdrawiam i życze więcej dystansu.

Ten post edytował kwintosz wto, 28 lis 2006 - 20:07


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 20:12
Post #12


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:06 PM) *
@morton14 ja Cie bardzo proszę, bez takich hasełek, że ktoś coś. Jeśli Twoją intencją jest skłócenie na forum wszystkich to miej pewność że chodźbym miał 24h siedzieć na forum, nie popiszesz sobie na nim jak dostaniesz bana. Rób tak dalej a do tego dojdzie. Troche kultury. Irytuje mnie to Twoje zachowanie strasznie, wiesz? Tego typu swoje przemyślenia zatrzymaj dla siebie. .

te czesc zostawie bez komentarza rolleyes.gif

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:06 PM) *
Wracając do sprawy @:) się pomylił, a ten przycisk mają tylko moderatorzy, stąd nie masz możliwości jego kasowania. Co by było jakby każdy chciał swoje posty pokasować i w ciągu 2 tyg. wątek bez niektórych postów straciłby sens. Po to ktoś wymyślił przycisk edycji, żebyś mógł to zrobić. Jeśli coś napisałeś a chcesz aby moderator posta usunął, poprostu go wyedytuj i poproś o to moderatora. Jak tylko któryś z nas będzie miał czas to to zrobi.

ale mi nie chodzi by mozna bylo zawsze kasowac tylko wtedy kiedy nikt po tobie nic nie napisze to sobie mozesz skasowac wypowiedz w momencie gdy ktos napisze juz nie masz takiej opcji tak jest na bardziej rozwinietych pod wzgledem techniki forach

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:06 PM) *
Tego typu swoje przemyślenia zatrzymaj dla siebie.

Ty swoje tez rozumiem ze nie mozna wyrazac krytycznych opini bo zaraz sie obrazasz?? tak jakos 'usmieszek' normalnie dyskutuje a Ty odrazu ban

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:06 PM) *
Pozdrawiam i życze więcej dystansu.


ja rowniez zycze duuuuzo wiecej dystansu przynajmniej polowy tego ile ja mam

Ten post edytował morton14 wto, 28 lis 2006 - 20:16


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 28 lis 2006 - 20:21
Post #13


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



I bardzo dobrze, może w końcu przestaniesz wszędzie i każdego o coś oskarżać. Jak Ci nie pasują osoby na forum, nie musisz na nim przebywać, możesz założyć np. własne i decydować tam kto, kogo kiedy i za co. W innym wypadku nie oskarżaj o coś kogoś gdy nie masz o tym zielonego pojęcia. I troche kultury bo póki co to nikt Ci nie powiedział nic złego poza tym że robisz ciągły off-top a Ty się zdążyłeś uczepić zarówno @pozdrawiam jak i @Bartka.

Dziwnym trafem na forum do póki nie pojawiło się kilku użytkowników był spokój i sielanka. Jeśli tak zachowują się politycy jak niektórzy nowi użytkownicy forum, nie dziwne że w tym kraju jest taki burdel. Mam tylko nadzieję że po pewnym czasie znudzi wam się takie pisanie na tym forum, w końcu po wyborach nie będzie o czym pisać..

Po 1. żaden ban bo nawet nie masz ostrzeżenia, tylko na forum wszyscy są równi i nikt tu nikogo nie obraża ani nie oskarża bezpodstawnie
po 2. Czy ja Ci gdzieś zabroniłem wyrażać krytyczne opinie, rób sobie to ale nie zaczepiaj innych. Na forum jest wolność poglądów, jakie masz takie masz i nikt Ci za to krzywdy nie zrobi. Ale już za prowokowanie owszem..

Co do tej opcji kasowania, to nie zauważyłem tego. Nie wiem jak wygląda skrypt IPB od tamtej strony. Ustawienia forum może zmieniać tylko admin i do niego powinno być skierowane to pytanie. Może jest taka opcja.

Ten post edytował kwintosz wto, 28 lis 2006 - 20:28


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 20:24
Post #14


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
Dziwnym trafem na forum do póki nie pojawiło się kilku użytkowników był spokój i sielanka. Jeśli tak zachowują się politycy jak niektórzy nowi użytkownicy forum, nie dziwne że w tym kraju jest taki burdel. Mam tylko nadzieję że po pewnym czasie znudzi wam się takie pisaniena tym forum, w końcu po wyborach nie będzie o czym pisać..

jak to nie bedzie o czym, i tu sie mylisz kolego

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
I bardzo dobrze, może w końcu przestaniesz wszędzie i każdego o coś oskarżać. Jak Ci nie pasują osoby na forum, nie musisz na nim przebywać, możesz założyć np. własne i decydować tam kto, kogo kiedy i za co.

spoko swoje forum juz mam
a co do oskarzen to mam jakies zastrzezenia do pozdro to pisze zeby np "usmiech" ktorego lubie nie poczul sie urazony, np pozdro napisal do hatora "HATOR" tez z nicka wiec o co Ci biega??
a swoja droga rozumiem ze nikt sie nie przyzna kto zabanowal mnie wczoraj??
QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
Dziwnym trafem na forum do póki nie pojawiło się kilku użytkowników był spokój i sielanka.

dawaj imiona kto ?? Przemo morton, poprostuprzemo?? ich masz na mysli??
rozumiem ze chyba zle trafilem to nie jest FORUM DYSKUSYJNE tylko sielankowe lizanie sobie poldupkow??
QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
Ty się zdążyłeś uczepić zarówno @pozdrawiam jak i @Bartka.

Bartosz to spoko gosc

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
Co do tej opcji kasowania, to nie zauważyłem tego. Nie wiem jak wygląda skrypt IPB od tamtej strony. Ustawienia forum może zmieniać tylko admin i do niego powinno być skierowane to pytanie. Może jest taka opcja.

na bank jest moze mi sie uda Ci ja podeslac jak ja znajde

PS i prosze cie Moderatorze jak mnie zabanujesz to zostaw moje posty bo dzis one w 100% sa na temat

Ten post edytował morton14 wto, 28 lis 2006 - 20:31


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 28 lis 2006 - 20:36
Post #15


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Nie będe się wdawał z Tobą w polemikę, tymbardziej w tym temacie. Ale żeby była jasność, kilka słów na koniec.
Kilku agitatorów na forum mieliśmy. Jak tak nie trawisz moderatorów to popytaj innych albo się rozejrzyj, może się zorientujesz.
Owszem to forum dyskusyjne, tylko tu nie gadamy o byle czym a już na pewno nie w sposób w jaki Ty to robiłeś. Jak lubisz rozmawiać o lizaniu półdupków, chcesz prowokować itd. polecam forum o2.

Ja nie skasowałem żadnego z postów, które byłyby w porządku o to nie masz się co martwić.
Dobra koniec OT.

Co do kasowania postów, możliwe że nie ma takiej opcji, gdyż skrypt nie jest najnowszy. Niestety najnowszy IPB ma płatną licencję i trzebaby ją wykupić i nie wykluczone, że właśnie w tych nowszych wersjach jest taka opcja.

Ten post edytował kwintosz wto, 28 lis 2006 - 20:37


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 20:40
Post #16


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:36 PM) *
Co do kasowania postów, możliwe że nie ma takiej opcji, gdyż skrypt nie jest najnowszy. Niestety najnowszy IPB ma płatną licencję i trzebaby ją wykupić i nie wykluczone, że właśnie w tych nowszych wersjach jest taka opcja.

popytam sie i dam Ci znac

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:36 PM) *
Ja nie skasowałem żadnego z postów, które byłyby w porządku o to nie masz się co martwić.
Dobra koniec OT.

okej wierze Ci to ciekawe kto to zrobil

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:36 PM) *
Owszem to forum dyskusyjne, tylko tu nie gadamy o byle czym a już na pewno nie w sposób w jaki Ty to robiłeś.

czy zasmiecanie ulotek, arogancja czlonka sztabu i to ze wiceprezydent Bedzina zrobil w ciagu miesiaca 10 razy wiecej niz prezydenci Dabrowy przez 5 lat, to dla Ciebie takie byle co??


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 28 lis 2006 - 21:23
Post #17


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



sory za wprowadzanie w blad z tym "delete'm"
wydawalo mi sie ze zanim zostalem modem to kiedys to tez bylo. A moze na starym skrypcie jeszcze? a moze wogole mi sie pomylilo? tongue.gif

QUOTE(morton14 @ Nov 28 2006, 08:24 PM) *
rozumiem ze chyba zle trafilem to nie jest FORUM DYSKUSYJNE tylko sielankowe lizanie sobie poldupkow??


laugh.gif
tak mysle czy nie zalozyc w hyde parku tematu z najlepszymi cytatami z forum biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 22:26
Post #18


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(:) @ Nov 28 2006, 07:23 PM) *
tak mysle czy nie zalozyc w hyde parku tematu z najlepszymi cytatami z forum biggrin.gif


hehe nieskromnie powiem ze poza moimi niewiele tu takich ale zakladaj, mozesz mnie cytowac :) poki ktos zlosliwie tego nie wykasuje pozdrawiam

Ten post edytował morton14 wto, 28 lis 2006 - 22:27


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post wto, 28 lis 2006 - 23:27
Post #19


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Czy jest szansa na wprowadzenie opcji "ignore" tutaj na forum. Chodzi poprostu o dodanie danej osoby do listy osob ignorowanych. Po dodaniu posty takiej osoby nie beda wyswietlane.

Mod: fragment tekstu usunięty, na drugi raz proszę o ważenie słów które się pisze

Ten post edytował kwintosz śro, 29 lis 2006 - 00:09
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post śro, 29 lis 2006 - 00:01
Post #20


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



panie Moderatorze prosze dac jakies upomienie Bartoszowi zeby mnie nie obrazal bo wprowadza nieprzyjemna atmosfere na forum

Mod: Myślę że sprawa załatwiona. Jeśli macie do siebie jakieś wąty, piszcie sobie na PM.

Ten post edytował kwintosz śro, 29 lis 2006 - 00:10


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 Użytkowników czyta ten temat (4 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 06:33
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza