IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Closed TopicStart new topic
> Przygotowania do sezonu 2012/2013, transfery, sparingi, turnieje
szer
post wto, 08 maj 2012 - 18:50
Post #41


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT(Kamil_ @ wto, 08 maj 2012 - 15:31) *
Syn Kawki jako statystyk to pewnie Waszym zdaniem nic złego a jak już to zbieg okoliczności?
Prywata taka, że wstydziliby się smile2.gif


Nic złego. W Bielsku statystykiem jest Jakub Krebok. Pracował ze swoim ojcem Wiktorem. Takich przykładów pewno jest wiele. Czasami mam dziwne wrażenie, że czepiacie się na siłę. Tak by się przyczepić wink.gif.
Jest drużyna, są wyniki, więc po co na siłę szukać problemów?


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post wto, 08 maj 2012 - 20:30
Post #42


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Jesteście niesamowici.

Jak benzyna drożeje to płacz.
Jak bilety na MKS drożeją to 90% forum się cieszy.

Jak córka znanego polityka pracuje w jego biurze to tragedia.
Jak syn trenera jest statystykiem to spoko, luzik smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post wto, 08 maj 2012 - 23:12
Post #43


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(szer @ wto, 08 maj 2012 - 18:50) *
CYTAT(Kamil_ @ wto, 08 maj 2012 - 15:31) *
Syn Kawki jako statystyk to pewnie Waszym zdaniem nic złego a jak już to zbieg okoliczności?
Prywata taka, że wstydziliby się smile2.gif


Nic złego. W Bielsku statystykiem jest Jakub Krebok. Pracował ze swoim ojcem Wiktorem. Takich przykładów pewno jest wiele. Czasami mam dziwne wrażenie, że czepiacie się na siłę. Tak by się przyczepić wink.gif.
Jest drużyna, są wyniki, więc po co na siłę szukać problemów?


Oczywiście ze złego. Znasz jego predyspozycje i kwalifikacje ??? i czym różnią sie one od moich czy Twoich?? Wciskanie znajomych i rodziny do spólek miejskich to według mnie coś złego.

Inny przykład pan Juroff, tata radny jak równiez pracuje w Nemo , a synek od razu po szkole w CSIRze
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post pią, 11 maj 2012 - 09:13
Post #44


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT
Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, trener Mariusz Wiktorowicz ogłosił skład pierwszoligowego Chemika Police, który rywalizować będzie w przyszłym sezonie o miejsce w PlusLidze Kobiet. Wśród nowych zawodniczek są reprezentantki Polski, Chorwacji, Czech oraz Francji.

Dziś w Policach odbyła się konferencja prasowa na której nowy szkoleniowiec Mariusz Wiktorowicz ogłosił skład Chemika na przyszłoroczne rozgrywki pierwszej ligi. Jedną z zawodniczek, które podpisały kontrakty z klubem jest Izabela Żebrowska, MVP poprzedniej edycji rozgrywek Pucharu Polski i była gwiazda TAURONU MKS Dąbrowa Górnicza. Oprócz reprezentantki Polski, w drużynie z województwa zachodnio-pomorskiego prawdopodobnie zagrają również Aleksandra Krzos, Dominika Sobolska, Katarzyna Mróz, Joanna Mirek, Francuzka Veronika Hudima, Chorwatka Ana Grbać oraz reprezentantka Czech Lucie Mulhsteinova. Wiadomo także, że asystentem trenera Wiktorowicza będzie Jakub Krebok z którym współpracował w BKS-ie Aluprof Bielsko-Biała.

Z Chemika Police odejdzie połowa zawodniczek, które w zeszłym sezonie walczyły o awans do PlusLigi Kobiet, w tym Tamara Kaliszuk, jedna z wyróżniających się na boisku. - Tamara miała propozycję, ale nie skorzystała, bo obawiała się, że będzie mało grać - wyjaśnia Mariusz Wiktorowicz.

NiceSport.pl


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post pią, 11 maj 2012 - 09:17
Post #45


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



E, no to ogromny krok w przód w siatkarskiej karierze Żebrowskiej smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 11 maj 2012 - 09:37
Post #46


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



siatka.org w jednym newsie napisała już bardziej ostrożnie
CYTAT
Najciekawiej prezentuje się jednak przedstawiona podczas konferencji prasowej lista zawodniczek, które są przymierzane do Chemika Police. Wystarczy wspomnieć chociażby o reprezentantce Polski, Izabeli Żebrowskiej, czy mistrzyni Europy Joannie Mirek.

a w drugim
CYTAT
Kilka dni temu informowano nawet, że kontrakt podpisała już Izabela Żebrowska, atakująca Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza i podstawowa siatkarka polskiej reprezentacji, ale menadżer zawodniczki szybko zdementował tę wiadomość.


tak, że spokojnie jeszcze wiele w młynie transferowym może się zmienić, nie zapominajcie, że większość siatkarek ma ważne kontrakty do końca maja smile.gif



--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macka
post czw, 31 maj 2012 - 22:20
Post #47


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 48
Dołączył: nie, 25 sty 09
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,149
Płeć: Kobieta



Kurnikowska podpisała roczny kontrakt z AZSem, z opcją przedłużenia na kolejny rok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post sob, 02 cze 2012 - 08:30
Post #48


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Macka @ czw, 31 maj 2012 - 22:20) *
Kurnikowska podpisała roczny kontrakt z AZSem, z opcją przedłużenia na kolejny rok.

Kurcze - szkoda, że ją puścili - nieźle się zapowiadała ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post wto, 05 cze 2012 - 22:31
Post #49


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



Joanna Kaczor nową atakującą.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fanatyk_1993
post wto, 05 cze 2012 - 22:50
Post #50


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: pią, 23 paź 09
Nr użytkownika: 3,514
Płeć: Mężczyzna
GG: 4231612 status gadu-gadu



jakoś nie przekonuje mnie ten transfer...

ale poczekajmy do początku sezonu i zobaczymy może się mylę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post śro, 06 cze 2012 - 06:26
Post #51


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



No i wykrakałem wink.gif
Jak dla mnie nieźle - myślę, że się odrodzi pod okiem trenera Kawki - tak jak to było z Kasią Gajgał i Izą Żebrowską smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post śro, 06 cze 2012 - 08:11
Post #52


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Mały77 @ śro, 06 cze 2012 - 06:26) *
No i wykrakałem wink.gif
Jak dla mnie nieźle - myślę, że się odrodzi pod okiem trenera Kawki - tak jak to było z Kasią Gajgał i Izą Żebrowską smile2.gif


Czyli, że sezon pogra, będzie filarem drużyny i odejdzie po sezonie? No tak to my mistrza nigdy nie zdobędziemy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 06 cze 2012 - 10:16
Post #53


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Odejście Żebrowskiej to jest jej decyzja, a nie klubu. Taki już jest sport - zawodniczki przychodzą i odchodzą.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post śro, 06 cze 2012 - 13:59
Post #54


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(szer @ śro, 06 cze 2012 - 10:16) *
Odejście Żebrowskiej to jest jej decyzja, a nie klubu. Taki już jest sport - zawodniczki przychodzą i odchodzą.

Taki jest nowoczesny sport, w którym ideały zgubiło się gdzieś po drodze. Ciekawi mnie, czy w tym nowym klubie zarobi aż tyle więcej, że warto było rezygnować z gry w jednym z najlepszych klubów, mającym dodatkową jedną z najlepszych widowni. I nie chodzi mi o KK, ale o pełną halę co mecz.


Sory, ale zero szacunku z mojej strony do zawodniczek zmieniających klub co sezon. Nie wymagam od nich mega przywiązania, bo to nierealne, ale fajnie jest mieć zgrany, budowany przez dłuższy okres czasu zespół,z którym można się utożsamiać.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 06 cze 2012 - 15:06
Post #55


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Akurat Iza grała 3 sezony u nas, cóż podjęła taką decyzję jaka podjęła. Szczerze rozumiem dlaczego (część z Was pewnie też). Ale przykład Gajgał jest tutaj dobrym przykładem, gdzie "odeszła" już w trakcie sezonu.
Ale jak już powiedziałem taki jest sport, pozostaje nam jedynie się z tym pogodzić, bo my sami nic z tym nie zrobimy.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post śro, 06 cze 2012 - 15:34
Post #56


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



Dla mnie ten transfer to trochę porażka. To co w końcówce sezonu prezentowała Kaczor w porównaniu do "Żeberka" to co najmniej 2klasy różnicy. Ale tak jak Szer powiedział- Iza chciała odejść to odeszła. Jak to mówią z niewolnika nie ma pracownika. Uważam że było parę fajnych atakujących do wzięcia, ale niekoniecznie z polskim paszportem, a o to przede wszystkim zależało władzom. Ja osobiście żałuje że pozbyliśmy się Kurnikowskiej, która w Pszczynie bardzo dobrze radziła sobie na pozycji atakującej. koś powie- 1 liga, spadek, ale może warto ją było zatrzymać na 2 atakującą. Pozostaje mieć nadzieję że ja i fanatyk się mylimy, i zdobędziemy potrójną koronę wink.gif

teraz tylko potwierdzić Szczurek i Tokarską, i skład gotowy wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 06 cze 2012 - 15:52
Post #57


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Szczurek jest potwierdzona od dawna. Tokarska chyba też była potwierdzona.
Co do Kaczor to liczę, że będzie z nią jak z Żebrowską. W Muszynie nic, a w Dąbrowie objawienie. Chociaż Żeberko potrzebowało na to dużo czasu.
Poza tym mamy najlepsze rozegranie w Polsce i zgrany skład. U nas tylko 3 zawodniczki nowe, a w Muszynie i Sopocie po 10. Inne drużyny też robią spore roszady. Liczę, że to zgranie będzie naszym wielkim atutem :-)


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post śro, 06 cze 2012 - 16:10
Post #58


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Zgodzę się z kolegami - Asia Kaczor pokazała już, że jeżeli jest w formie potrafi być bardzo groźna - mam nadzieję, że w naszym mieście klimat będzie jej sprzyjał i powróci do świetnej dyspozycji.
Co do odejścia Izy - ciężko mi się wypowiadać odnośnie sportowca, który po wspaniałym sezonie zamiast odejść do lepszego klubu wybiera klub z niższej ligi rozgrywkowej - to tak jakby teraz Robert Lewandowski odszedł do FC Koeln lub Herthy Berlin. Jak dla mnie zero ambicji ...
Co do transferu Tokarskiej - duże wzmocnienie na środku siatki.
No i wraca Asia - oby tylko wróciła do dawnej i będzie bardzo dobrze. Już w tamtym sezonie pokazaliśmy, ze na równi możemy walczyć z każdym.
I zgodzę się, że naszym atutem w tym sezonie będzie zgranie. Tak więc patrzę w przyszłość z optymizmem smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post śro, 06 cze 2012 - 17:48
Post #59


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



Nie zgadzam się z Tb. Iza odeszła do zespołu który spokojnie by się utrzymał w extraklasie, a tam będzie mogła podreperować zdrowie, czy przygotować się do roli matki, o czym już kiedyś wspominała. Jej wybór, jak zresztą paru innych siatkarek co do gry w Policach wink.gif Zobacz że np. Magda Piątek też wróciła się do 1 ligi, żeby potem powrócić do zespołu MP z Muszyny tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post śro, 06 cze 2012 - 20:23
Post #60


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Hmmm - Chemik spokojnie utrzymałby się w PLK? Mam małe wątpliwości ... Spójrzmy na baraże w tym roku - zespół, który zdobył tylko 4 punkty w PLK w barażach trzy razy pokonał drugą drużynę I ligi - w stosunku 3:1, 3:0, 3:1. Pamiętam również jedną taką drużynę, która przed sezonem też miała awans w kieszeni, poszły duże transfery a potem przegrała awans wink.gif
Co do podreperowania zdrowia lub ewentualnej roli matki - robi się w tym wypadku przerwę.
Co do przykładu Magdy Piątek - przykład jak najbardziej chybiony. Magda poszła do pierwszej ligi po ciężkiej kontuzji dla odbudowania formy. Tu mamy przykład zawodniczki w szczytowej formie, grającej w reprezentacji Polski.
I co do samego rozwoju siatkarki - pomimo obecności niezłego trenera w Policach - grając na zapleczu PLK stanie raczej w miejscu zamiast iść do przodu. Bo moim zdaniem rozwijać można się tylko grając przeciwko najlepszym. Nie chce być złym prorokiem, ale moim zdaniem Iza na rok zniknie z reprezentacji Polski ...
AL eto chyba nie wątek do dyskusji o naszych byłych zawodniczkach wink.gif

Ten post edytował Mały77 śro, 06 cze 2012 - 20:23
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:00
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza