IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

8 Stron V  « < 5 6 7 8 >  
Closed TopicStart new topic
> I Liga Koszykówki Mężczyzn MKS DG, sezon 2010/2011
kwintosz
post śro, 04 maj 2011 - 20:06
Post #121


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Po ptokach, niestety..sad.gif
Kolejny sezon...


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post śro, 04 maj 2011 - 20:13
Post #122


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



moze i szkoda...ale w taki dramatyczny sposob sie wygrac nie da, Lisewski, Szyczpka i Piotrkowski razem ... 2 punkty + kilka dziwnyc fauli dla Basinskieg i Piechowicza i sie posypalo...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 04 maj 2011 - 20:30
Post #123


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,587
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Ja mam takie pytanie - czy na meczu dzisiaj była ochrona, bo coś ich nie zauważyłem pośród tej rzeszy łódzkich kibiców na parkiecie ohmy.gif
Przestraszyli się czy co?


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post śro, 04 maj 2011 - 20:42
Post #124


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Kumpel pracował w ochronie meczów m.in. na BKS i 1 zasadą było nie prowokować. Dlatego nic nie zrobili ;-) Prawidłowo moim zdaniem smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WielkiKlubKibica
post śro, 04 maj 2011 - 21:11
Post #125


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: śro, 04 maj 11
Nr użytkownika: 4,610
Płeć: Mężczyzna



A ja mam pytanie... Jeśli jesteśmy jednym klubem.. Jedno miasto.. To dlaczego kibice siatkówki i my .. nie możemy się dogadać w sprawie flag.. bębnów.. Przecież to jest chore!!! Jesteśmy jednym klubem a kłócimy się jakbyśmy byli najgorszymi wrogami.. Szkoda gadać!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro dla siatkarzy -.- Dzisiaj na meczu przychodzi dwóch cwaniaków i zaczęli pyskować . CO TO MA BYĆ??????!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post śro, 04 maj 2011 - 21:14
Post #126


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Kolego. Już nie raz chcieliśmy tę sprawę wyjaśnić. Niestety nie udało się. Nie z naszej winy. Poza tym nie jest to sprawa, którą można roztrząsać w internecie. Koniec z naszej strony tego tematu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WielkiKlubKibica
post śro, 04 maj 2011 - 21:50
Post #127


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: śro, 04 maj 11
Nr użytkownika: 4,610
Płeć: Mężczyzna



No to może byśmy robili coś w stronę żeby się pogodzić i w końcu zacząć razem dopingować nasze drużyny. Ja tego w ogóle nie rozumiem..
CYTAT(Kamil_ @ śro, 04 maj 2011 - 21:14) *
Kolego. Już nie raz chcieliśmy tę sprawę wyjaśnić. Niestety nie udało się. Nie z naszej winy. Poza tym nie jest to sprawa, którą można roztrząsać w internecie. Koniec z naszej strony tego tematu.
Kolego tak sie nie robi ze w trakcie meczu wchodzi dwóch cwaniaków i sie kłóci o beben bo to jest wasz tak jak pisałem wczesniej jedno miasto jeden klub a wy od samego początku robicie z tego klubu wioche mało tego ktos z was napisał ze dobrze by było niech koszykarze przegrają a cała kasa na siate czy tak sie zacowują kibice jednego miejskiego klubu chyba nie jak byłes na meczu dzis to widziałes jak kibice klubu ŁKS Łódz ptrafią sie zjednoczyc nie wazne czy to piłka czy inna dyscyplina tyle w temaciejeszcze jedna spraw Kolego dwóch przedstawicieli klubu kibica siatkówki stwierdza jakbyscie nas zaprosili to bysmy wam pomogli w dopingu zastanówcie sie troszku co mówicie angry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
domeldg
post czw, 05 maj 2011 - 07:59
Post #128


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 43
Dołączył: czw, 06 gru 07
Nr użytkownika: 928
Płeć: Mężczyzna
GG: 4560890 status gadu-gadu



Akurat wybrałem sie na ten mecz ( Nie byłem na koszu chyba od 2 lat albo i wiecej jak były jakies mecze z Sokołem Łańcut, Krosnem itp).

Kibicowsko Dąbrowska koszykówka nie dorosła jeszcze do PLK.
Pewnie wam w klubie K. opadły szczęki jak zobaczyliscie jak można sie bawic na trybunach (ŁKS), repertuar piosenek itp.
I powiem wam jedno nie widzę w przyszłości nadziei poprawy w jakości dopingu.

P.Krupa zero pojęcia o zagrzewaniu kibiców do dopingu Żenada w jego stylu od kiedy po raz 1 zawitałem na tą hale.
"Krupa oddaj mikrofon " kiedys tak spiewano.

Wiec dalej bawcie sie w tej 1 lidze bo tam niestety jest wasze miejsce.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ZMK
post czw, 05 maj 2011 - 08:49
Post #129


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 178
Dołączył: śro, 03 wrz 08
Nr użytkownika: 1,439
Płeć: Mężczyzna



materiał z meczu:

http://www.tvzaglebie.pl/?p=1161
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mazi_dg
post czw, 05 maj 2011 - 09:58
Post #130


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: czw, 05 maj 11
Nr użytkownika: 4,611
Płeć: Mężczyzna



No niestety domel ma rację. Doping na meczach Dąbrowskiej Koszykówki jest marny. Brak prawdziwego klubu kibica, brak piosenek, ale nie ma się czemu dziwić, ponieważ MKS to klub bez tradycji. Ta tradycja dopiero się buduje i może za 10-20 lat nasi koszykarze będą mogli liczyć na doping z prawdziwego zdarzenia, jaki pokazali kibice ŁKS'u. W zeszłym sezonie pojechałem do Tarnobrzegu na ostatni mecz i jak zobaczyłem co tam się dzieje, jaką atmosferę stwarzają kibice, CAŁA hala śpiewała, wszyscy w klubowych barwach, poprostu coś fantastycznego, ale wtedy uświadomiłem sobie, że u Nas niestety na taki doping będziemy czekać bardzo długo...

Przykre jest to, że władze klubu nie wspomagają kibiców, zero ogłoszeń na mieście o meczach (no chyba że jest jakiś ważny mecz to COŚ się pojawi) brak strony internetowej (chyba wszystkie kluby z 2 ligi mają stronę a u Nas nic...)

A do tego barwy naszego klubu mogły by nawiązywać do Zagłębia a nie do ... niewiadomo czego... (Wisła Płock?)

I jeszcze jedno, nawet jak ludzie by chcieli coś śpiewać na meczach to nie ma czego, co było widać na meczu z ŁKS'em, Jedyne co ludzie krzyczeli to "Defens" (chociaż tyle).

To wszystko trzeba przemyśleć i podjąć jakieś kroki żeby coś się ruszyło.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Z1906
post czw, 05 maj 2011 - 11:14
Post #131


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Dołączył: czw, 04 gru 08
Nr użytkownika: 2,777
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(mazi_dg @ czw, 05 maj 2011 - 09:58) *
No niestety domel ma rację. Doping na meczach Dąbrowskiej Koszykówki jest marny. Brak prawdziwego klubu kibica, brak piosenek, ale nie ma się czemu dziwić, ponieważ MKS to klub bez tradycji. Ta tradycja dopiero się buduje i może za 10-20 lat nasi koszykarze będą mogli liczyć na doping z prawdziwego zdarzenia, jaki pokazali kibice ŁKS'u. W zeszłym sezonie pojechałem do Tarnobrzegu na ostatni mecz i jak zobaczyłem co tam się dzieje, jaką atmosferę stwarzają kibice, CAŁA hala śpiewała, wszyscy w klubowych barwach, poprostu coś fantastycznego, ale wtedy uświadomiłem sobie, że u Nas niestety na taki doping będziemy czekać bardzo długo...

Przykre jest to, że władze klubu nie wspomagają kibiców, zero ogłoszeń na mieście o meczach (no chyba że jest jakiś ważny mecz to COŚ się pojawi) brak strony internetowej (chyba wszystkie kluby z 2 ligi mają stronę a u Nas nic...)

A do tego barwy naszego klubu mogły by nawiązywać do Zagłębia a nie do ... niewiadomo czego... (Wisła Płock?)

I jeszcze jedno, nawet jak ludzie by chcieli coś śpiewać na meczach to nie ma czego, co było widać na meczu z ŁKS'em, Jedyne co ludzie krzyczeli to "Defens" (chociaż tyle).

To wszystko trzeba przemyśleć i podjąć jakieś kroki żeby coś się ruszyło.


Kolega ma dużo racji i się z nim zgodzę . Jeszcze wiele lat minie zanim będzie prawdziwy klub kibica etc.
Klub jest bez historii i tradycji jako takich i nie ma o czym śpiewać. A doping to porażka, na trochę przyszła kilkunastu chłopaków kibiców Zagłębia Sosnowiec którzy na odchodne zaśpiewali głośniej od ŁKS-u, bo mają wprawę w dopingu zarówno w piłce nożnej, hokeju i koszykówce. Jeśli ktoś chce prowadzić doping i go nakrecać zapraszam na mecze Zagłębia Sosnowiec w piątek i sobotę o 18;30 na Hali Żeromskiego, a zobaczycie co to doping i nawet Łodzianie by przy tym wymiękli. Chodzę na kosza z czystej przyjemności że lubię go oglądać, mimo że jestem Dąbrowianinem od urodzenia to MKS nie przemawia do mnie jako klub za którym miałbym jezdzic na wyjazdy etc, skoro władzę Klubu jak i władze miasta uważają się za miasto Zagłębia Dąbrowskiego to same barwy powinny być związane chociaż cząstkowo z naszym regionema Nie Biały i Niebieski "co to jesteśmy z Chorzowa? z Poznania ? czy jak kolega napisał wyżej Płocka ?" porażka wielka

Szacunek dla Całej Drużyny bo odwalili kawał dobrej roboty w staraniach o TBS i chwała im za to bo się nie poddali . Jak to sięmówi "Do trzech razy sztuka rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post czw, 05 maj 2011 - 11:27
Post #132


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



Niestety sie nie udalo, fajnie ze ludzie dopisali ale, jak napisano powyzej, nic z tego nie wyniknelo oprocz DI FE NS...

A co do naszej druzyny to fakt, przydalyby sie chyba jakies zmiany o czym wspomina sam trener:
CYTAT
Być może z kimś innym tej drużynie uda się to po raz trzeci – dodał tajemniczo szkoleniowiec MKS-u.

Do tego Piechowicz ma ciagle wazny kontrakt z Anwilem, wiec jego przyszłosc chyba nie zalezy od nas.
Poczekamy, zobaczymy...





Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post czw, 05 maj 2011 - 11:39
Post #133


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,587
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT(Z1906 @ czw, 05 maj 2011 - 11:14) *
Kolega ma dużo racji i się z nim zgodzę . Jeszcze wiele lat minie zanim będzie prawdziwy klub kibica etc.
Klub jest bez historii i tradycji jako takich i nie ma o czym śpiewać. A doping to porażka, na trochę przyszła kilkunastu chłopaków kibiców Zagłębia Sosnowiec którzy na odchodne zaśpiewali głośniej od ŁKS-u

Nie wydaje mi się by zaśpiewali głośniej niż kibice ŁKS-u, gdyż ledwo słyszałem co oni tam śpiewają.

CYTAT(Z1906 @ czw, 05 maj 2011 - 11:14) *
Chodzę na kosza z czystej przyjemności że lubię go oglądać, mimo że jestem Dąbrowianinem od urodzenia to MKS nie przemawia do mnie jako klub za którym miałbym jezdzic na wyjazdy etc, skoro władzę Klubu jak i władze miasta uważają się za miasto Zagłębia Dąbrowskiego to same barwy powinny być związane chociaż cząstkowo z naszym regionema Nie Biały i Niebieski "co to jesteśmy z Chorzowa? z Poznania ? czy jak kolega napisał wyżej Płocka ?" porażka wielka.

Może i tak. Ale sami powinniście wiedzieć, że barwy klubowe to świętość i się ich nie zmienia po iluś tam latach. Tak już zostało i pewnie zostanie. To tak jakby Zagłębie Sosnowiec miało zmienić teraz barwy na inne. Ktoś tam w '92 roku wymyślił takie barwy i takie zostały.

PS. WielkiKlubKibica - jakby nie patrzeć to już nie jest ten sam klub tongue.gif. Kosz jest sekcją Miejskiego Klubu Sportowego, a siatkarki Miejskiego Klubu Siatkarskiego tongue.gif. Ot tak formalnie

Ten post edytował szer czw, 05 maj 2011 - 11:41


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mydlik
post czw, 05 maj 2011 - 11:55
Post #134


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 198
Dołączył: śro, 14 lis 07
Nr użytkownika: 882
Płeć: Mężczyzna



Dobrze, że dąbrowska publika zobaczyła na czym polega prawdziwy doping. Liczni fani ŁKS-u to pokazali.
Odnośnie kibiców Zagłębia ,to było ich za mało, że by z nimi konkurować więc odpuścili i wyszli z hali.
Ich zachowanie nie warte komentarza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mazi_dg
post czw, 05 maj 2011 - 11:58
Post #135


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: czw, 05 maj 11
Nr użytkownika: 4,611
Płeć: Mężczyzna



Co do barw to dosyć ciężki temat. Pewne jest jedno - ktoś kiedyś popełnił błąd nadając takie a nie inne barwy. Teraz pytanie czy zmienić? Raczej nie, bo tak jak napisał powyżej kolega, barwy to świętość. Pomysłem wartym rozpatrzenia było by dodanie pewnych akcentów do barw świadczących o przynależności do Zagłębia (tak jak to ma miejsce na fladze).

Co do zmiany trenera to uważam, że nie jest to dobre rozwiązanie, trener zbudował od samego początku solidny zespół który dobrze prowadzi. Jeżeli w jego miejsce przyjdzie taki Służałek to będzie po klubie i po budowaniu jakichkolwiek tradycji czy historii (tak jak to miało miejsce z CKS'em Czeladź czy teraz z GKS'em Tychy)

Moim zdaniem nie trzeba wielkich zmian w drużynie, a może nawet w ogóle nie trzeba. Następny sezon będzie lepszy!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Z1906
post czw, 05 maj 2011 - 12:23
Post #136


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Dołączył: czw, 04 gru 08
Nr użytkownika: 2,777
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(mydlik @ czw, 05 maj 2011 - 11:55) *
Dobrze, że dąbrowska publika zobaczyła na czym polega prawdziwy doping. Liczni fani ŁKS-u to pokazali.
Odnośnie kibiców Zagłębia ,to było ich za mało, że by z nimi konkurować więc odpuścili i wyszli z hali.
Ich zachowanie nie warte komentarza.



Nie trzeba jechać do Łodzi czy aby oni ty przyjeżdzali aby tzw "KLUB kibica" i publiczność zobaczyła co to prawdziwy doping, wystarczy ruszyć swoje skromne 4 litery i iść na mecze Zagłębia Sosnowiec który ma potencjał wielki jak i jego kibice których nie trzeba namawiać aby wstawali co chwile z krzesełek dopingowali swoją drużynę i klaskali etc
http://www.youtube.com/watch?v=eCJZtknYWsg to jest III liga chłopaki walczą o wejście do II ligi
Mecze są w piątek i sobote o 18;30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ajax
post czw, 05 maj 2011 - 12:30
Post #137


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 76
Dołączył: pon, 27 lis 06
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 343
Płeć: Mężczyzna
GG: 728011 status gadu-gadu



Nie ma się co dziwić że doping na koszu to tylko 3 hasła.... będzie więcej osób chętnych do kibicowania, będzie spotkanie, będą nowe przyśpiewki... i tyle...

Barwy.. też mi się nie podobają... fajnie jakby właśnie wprowadzić akcenty Zagłębia Dąbrowskiego... Myślę że przyszły sezon, o ile kolektyw drużyny się nie rozpadnie,... będzie lepszy. Doping na pewno ulegnie poprawie, sam aktywnie wspieram młodych chłopaków z KK...ALE obiecać nie mogę że będę na każdym meczu, bo nie wiadomo jak się życie potoczy (SZUKAM PRACY) biggrin.gif

W sumie plus że kibice z Łodzi zaprezentowali się z dobrej strony.. przynajmniej część pikników zobaczy jak można się bawić.... gratulacje dla wygranych... A MY podziękujemy Naszym za cały sezon podczas meczu o 3 miejsce... i może ewentualnie jakieś piwko po meczowe... i obgadanie spraw na nowy sezon... smile2.gif

A ps... kibicuje MKSowi bo lubię drużynę koszykarską.. ale oczywiście teraz w piątek jade do Sosnowca żeby wspomóc braci w walce o awans!! smile2.gif

W nowym sezonie będzie się sporo działo... MKS DG, ZS pika, hokej, kosz smile2.gif oby tylko kasy mi nie brakło biggrin.gif

Ten post edytował Ajax czw, 05 maj 2011 - 12:34


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post czw, 05 maj 2011 - 12:30
Post #138


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,587
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Zapomniałeś dodać, że Zagłębie Sosnowiec to wielosekcyjny klub. Nie ma się co dziwić, że na koszu jest dużo kibiców, którzy wiedza co to doping, bo zawsze piłka albo hokej przyjdzie. W Dąbrowie tego nie ma. Tutaj panuje bardziej rodzinna atmosfera.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ajax
post czw, 05 maj 2011 - 12:37
Post #139


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 76
Dołączył: pon, 27 lis 06
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 343
Płeć: Mężczyzna
GG: 728011 status gadu-gadu



Dokładnie jest tak jak piszesz..... ALE mam nadzieję że jednak kiedyś w DG będzie chociaż mała część takiej atmosfery smile2.gif Bo to da się zrobić.... tylko trzeba popracować nad chęciami ruszenia 4 liter... szczególnie młodych osób....


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Z1906
post czw, 05 maj 2011 - 12:54
Post #140


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Dołączył: czw, 04 gru 08
Nr użytkownika: 2,777
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Ajax @ czw, 05 maj 2011 - 12:37) *
Dokładnie jest tak jak piszesz..... ALE mam nadzieję że jednak kiedyś w DG będzie chociaż mała część takiej atmosfery smile2.gif Bo to da się zrobić.... tylko trzeba popracować nad chęciami ruszenia 4 liter... szczególnie młodych osób....



Masz racje wielosekcyjna drużyna ZS tylko że kibice wszedzie chodzą a nie dzielą sie na grupki i nawet do nas na meczy przyszło wielu fanów ZS, ale porażką wielką w Dąbrowie jest to że kibice Siatkówki i Koszykówki nie umieją się dogadać jakby co to wszystko jeden klub !!!
Tylko Ci młodzie ludzie muszą mieć od kogo się uczyć też dopingu to podstawowa sprawa etc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stron V  « < 5 6 7 8 >
Closed TopicStart new topic
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 14 maja 2024 - 19:43
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza