IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> JESTEŚ NOWY PRZEDSTAW SIĘ, krótki opis użytkowników forum
marcin.p
post sob, 02 lut 2008 - 19:31
Post #41


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Witam!
Jestem Marcin. Mam 26, no prawie 27 lat. Mieszkam w Gołonogu... I nie jestem tu nowy! Dotychczas byłem "znany" na forum jako "siara". Ale postanowiłem sie troche "odkryć". Kto mnie zna to już pewnie wie kto się kryje pod tym nickiem. A kto nie... to więcej swych danych nie podam! tongue.gif

Ten post edytował marcin.p sob, 02 lut 2008 - 19:31


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post sob, 02 lut 2008 - 19:48
Post #42


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



CYTAT(Paoletta @ sob, 02 lut 2008 - 14:49) *
Heh, własnie przeczytałam, że nie mozna tu reklamowac innych for, bez uzgodnienie tego z adminem wink.gif


Jak najbardziej mozesz podac. To jest takie zabezpieczenie przed osobami, ktore rejestruja sie tylko w celu reklamy. Zdarzaja sie tacy od czasu do czasu. Poza spamowaniem reklamami nic nie pisza. Normalni uzytkownicy jak najbardziej moga podawac ciekawe linki, oczywiscie bez naduzyc. Sama zobaczysz ile tu roznych linkow w tematach.
Milo tez ze zapoznalas sie z regulaminem bo chyba prawie nikt tego nie robi, tak sie czasem wydaje wink.gif

PS. snf (36).gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post sob, 02 lut 2008 - 21:57
Post #43


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



A więc podaj link Paoletta...


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Paoletta
post nie, 03 lut 2008 - 17:20
Post #44


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 9
Dołączył: sob, 02 lut 08
Nr użytkownika: 1,083
Płeć: Kobieta



CYTAT(:) @ sob, 02 lut 2008 - 19:48) *
Jak najbardziej mozesz podac. To jest takie zabezpieczenie przed osobami, ktore rejestruja sie tylko w celu reklamy. Zdarzaja sie tacy od czasu do czasu. Poza spamowaniem reklamami nic nie pisza. Normalni uzytkownicy jak najbardziej moga podawac ciekawe linki, oczywiscie bez naduzyc. Sama zobaczysz ile tu roznych linkow w tematach.
Milo tez ze zapoznalas sie z regulaminem bo chyba prawie nikt tego nie robi, tak sie czasem wydaje ;)

PS. snf (36).gif


Bardzo mi miło i dziekuje za zaufanie ;) Moja rejestracja nie miała nic wspólnego z reklamą, ciesze się więc, że to rozumiesz smile.gif A więc tak, jesli chodzi o tematyke mojego fora, to pewnie będziecie się ze mnie śmiac, jak przeczytacie "Telenowele" ;) Lubie niektóre, choć zgadzam się, że na niektóre nie da się patrzeć, ale bywają takie, które pozostawiają w tyle np nasze rodzimne seriale, czy nawe niektóre filmy. Nie zrażajcie się więc, bo moje forum zawiera także ogólnotematyczne działy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie smile.gif Narazie jest u nas 14 użytkowników, bo forum jest "świeże", a oto i link: http://www.telenowelelatinotodo.fora.pl/in...6360c53ab320efa Jesli macie ochotę, zapraszam smile.gif

Mam jeszcze drugie forum, ogólnotematyczne, ale narazie wstawiłam tam tylko....regulamin. Jak coś zacznie się na nim dziać wstawię link, ale musze na to znalesć dłuższą chwilkę.

Ten post edytował Paoletta nie, 03 lut 2008 - 17:56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
michu
post śro, 02 kwi 2008 - 20:03
Post #45


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 265
Dołączył: czw, 19 paź 06
Nr użytkownika: 239



to może i ja coś o sobie:
Michał, lat 33 ohmy.gif . Od urodzenia w Dąbrowie, szkoła podstawowa nr 3, II LO, UŚ Wydział Nauk Społecznych - politologia (specjalność samorządowa), kilka lat pracy w urzędzie pracy w DG (najpierw Rejonowy Urząd Pracy potem Powiatowy Urząd Pracy), później już praca w prywatnych firmach. Obecnie Can-Pack SA w Krakowie i niestety na starość przyszło mi wyprowadzić sie z Dąbrowy, od dwóch miesięcy mieszkam w Krakowie....
W Dąbrowie i Sosnowcu mam jednak Przyjaciół i kiedyś zamierzam wrócić.
A na weekendy i tak wracam do Zagłębia smile.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
sowa
post śro, 25 cze 2008 - 19:50
Post #46


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 112
Dołączył: śro, 25 cze 08
Skąd: DG- Broadway
Nr użytkownika: 1,352
Płeć: Kobieta



"Część, mam na imię Klaudia"
- Wspieramy cię Klaudia wink.gif

Heh wink.gif a tak poważniej. Faktycznie mam na imię Klaudia, mam 22 latka a mieszkam na Broadwayu smile2.gif

Co jakiś czas trafiałam na to forum przez googelki poszukując rożnych dziwnych informacji np m.in. o dniach DG smile2.gif wtedy czytałam anonimowo a dziś postanowiłam się zarejestrować.

Witam wszystkich razem i każdego z osobna smile2.gif
Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catrin
post pon, 14 lip 2008 - 11:49
Post #47


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 17
Dołączył: pon, 14 lip 08
Skąd: Dąbrowa Górnicza (Gołonóg)
Nr użytkownika: 1,373
Płeć: Kobieta



Dzień dobry, od jakiegoś czasu śledzę co się dzieje na forum, i postanowiłam wkońcu zarejestrowac się.
Mam naimie Kasia i mam prawie 20 lat. Od urodzenia mieszkam w Dąbrowie Górniczej (w Gołonogu). Jestem studentką politologie smile2.gif
pozdrawiam wszystkich smile2.gif


--------------------
BO KAŻDY SZUKA KOGOŚ BY ISĆ TĄ SAMĄ I W DZIEŃ W NOCY
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dva
post śro, 20 sie 2008 - 18:24
Post #48


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Dołączył: śro, 20 sie 08
Nr użytkownika: 1,417
Płeć: Kobieta



Cześć, jestem Wanda, mieszkam w DG. Od czasu do czasu zaglądam na forum, a nieraz kusi, żeby się włączyć do rozmowy... smile2.gif Pracuję jako dyżurna ruchu PKP w różnych miejscach w Dąbrowie. Pozdrawiam smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post śro, 20 sie 2008 - 20:01
Post #49


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Cześć Wanda! To będziesz naszym drugim - po Dave`ie - specjalistą od komunikacji wink.gif.


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ola milewska
post nie, 07 wrz 2008 - 08:55
Post #50


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: nie, 07 wrz 08
Skąd: Limassol,Cypr
Nr użytkownika: 1,443
Płeć: Kobieta
GG: 3744241 status gadu-gadu
Skype: olenkamilewska status skype



hello!
Tradycję trzeba podtrzymywać,więc..
Jestem Ola.
Mieszkałam w pięknej dzielnicy Aleje na osiedlu Krasińskiego.
Szkoła podst. nr 8 :-)
Co jeszcze...Trochę się bujam po świecie,ostatnio mieszkam na Cyprze
A że stuknęlo mi 30...to trzeba by powoli wracać na stare smieci ;-)))
Człowiek robi się tak beznadziejnie semtymantalny...
greets (11).gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Berket
post sob, 20 wrz 2008 - 13:40
Post #51


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: pią, 19 wrz 08
Skąd: Ząbkowice
Nr użytkownika: 1,481
Płeć: Mężczyzna
GG: 2334440 status gadu-gadu



Czas na mnie ;p


Imie : Robert ; )
Wiek : 17 ; )
Cos o mnie :

Od urodzenia mieszkam w Dąbrowie na Hotelach ; ) (Ząbkowice) Urodziłem się w Sosnowcu ; ) I od tamtej pory mieszam ludziom w głowach rolleyes.gif Jeżeli chodzi o zainteresowania aktualnie to Informatyka a w niej najbardziej Grafika, Strony www, i takie tam jeszcze ; ) Siedzę troszkę w mechanice lubie ładne auto ale nie po "TuninkSzpachla" Aktualnie chodzę do szkoły o nazwie ;D Techniczne Zakłady Naukowe (TZN) Umieszczonego niedaleko zaraz obok naszego targu ; ) To chyba tyle ; )

Jak trafilem na forum ?
Z nudów ; ) Google mnie tu przysłało ; ) Jakie mam dalsze cele wobec forum ? : ) Jak najbardziej sie udzielać ; )

Jezeli chce ktos zobaczyc ma twarz ; ) Prosze : http://nasza-klasa.pl/profile/8496882
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lilith_88
post sob, 01 lis 2008 - 15:49
Post #52


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 81
Dołączył: sob, 01 lis 08
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 2,293
Płeć: Kobieta
GG: 8646382 status gadu-gadu



witam...
po krotce o mnie...
Imie: Paulina
Lat: za 4 dni czyli 5 listopada kończe 20... stary sie czlowiek zrobil blink.gif laugh.gif
Zamieszkuję: włsciwie trudno zakwalifikowac polozenie mojego domku... niby w centrum, niby na korzencu, niby na redenie laugh.gif ogolnie przyjeło sie ze centrum, dokladnie sasiedztwo baru Gondola... co niestety uprzyksza czlowiekowi zywot angry2.gif
Szkoly:zauwazylam, ze kazda szkole zaczynaja remontowac zaraz po tym jak ja skoncze... angry.gif blink.gif
Przebieg mojej sciezki edukacyjnej: Przedszkole nr 10, Szkoła podstawowo nr 10, Gimnazjum nr 1, Technikum nr 3 [czyt. EKONOM], no i aktualnie wywialo mnie az do Katowic, gdzie studiuję na Akademi Ekonomicznej na wydz. ekonomii kierunek Gospodarka Przestrzenna laugh.gif
Zainteresowania: głównie muzyka (głównie Rock i Metal), książki, turystyka...
Na forum trafiłam: szukając info na temat ch Pogoria już jakiś czas temu... ale zarejestrowałam sie dzis tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Batida
post śro, 24 gru 2008 - 10:38
Post #53


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: śro, 24 gru 08
Nr użytkownika: 3,039
Płeć: Kobieta



Witam wszystkich forumowiczów. Cieszę się, że wreszcie odnalazłam wasze forum. Wasza aktywność jest naprawdę imponująca! Postaram się być równie regularną autorką postów. Pozdrawiam wszystkich! A ze względu na dzień - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adams
post śro, 01 lip 2009 - 21:09
Post #54


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 104
Dołączył: pią, 06 lut 09
Skąd: tam gdzie diabeł widzi białe myszki
Nr użytkownika: 3,183
Płeć: Mężczyzna



zarejestrowałem się dużo wcześniej ale dopiero teraz mam czas na to forum unsure.gif
laugh.gif Jestem Adam
mieszkam w DG Centrum

zainteresowania ?? wszystko po trochu tongue.gif tongue.gif

szkoły: dużo ich było (SP1,SP33,SP3,gimnazjum,technikum i teraz studia Pol-Śl)

Jak trafiłem tutaj: dzięki stronce zaglebie.info smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zgredzica59
post śro, 09 gru 2009 - 23:47
Post #55


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 7
Dołączył: śro, 09 gru 09
Nr użytkownika: 3,603
Płeć: Kobieta



Witam.Mam na imię Gabi.Wiek- skończone 18 lat......baaaardzo ale to bardzo dawno temu biggrin.gif
Dąbrowa nie jest moim miejscem urodzenia ale mieszkam w nim ponad połowę swojego wieku.Interesuje się wszystkim po trochu.Forum znalazłam przez przypadek.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
magart
post pon, 28 gru 2009 - 14:20
Post #56


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 19
Dołączył: pon, 28 gru 09
Nr użytkownika: 3,629
Płeć: Mężczyzna



Cześć,
Siedzę sobie w domu z córką na "chorobowym" i z nudów znalazłem to fajne lokalne forum smile2.gif
Zajmuje się głównie fotografią - więcej możecie się dowiedzieć o mnie na mojej stronie: www.magaczewski.pl

Pozdrawiam wszystkich.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sbrk
post nie, 03 sty 2010 - 22:14
Post #57


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: nie, 03 sty 09
Nr użytkownika: 3,639
Płeć: Mężczyzna



Skoro tak, no to pyk; sbrk, normalniejsze imie Sebastian, lat 33, rodowity z Dabrowy, caly czas w Golonogu. Informacja dla czytajacych: nie ma polskich znakow i ma nie byc, na forach bowiem po prostu nie uzywam. rolleyes.gif

pzdr rolleyes.gif
sbrk
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zabik
post pią, 07 maj 2010 - 22:54
Post #58


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: czw, 06 maj 10
Nr użytkownika: 3,859
Płeć: Kobieta



hejka
po prostu Żabik,25l.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Henryk Mościbrod...
post nie, 06 lut 2011 - 11:29
Post #59


kooperatysta
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 25
Dołączył: czw, 02 lut 06
Skąd: Gliwice - os. Obrońców Pokoju
Nr użytkownika: 181
Płeć: Mężczyzna
GG: 12886405 status gadu-gadu
Skype: spl908455 status skype
Tlen: henryk_moscibrodzki status tlen



Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Nazywam się Henryk Mościbrodzki, urodzony 3 maja 1955 roku w Łosicach. Od 1978 mieszkam na Śląsku - aktualnie w Gliwicach. Interesuje mnie kooperatyzm, Linux, modelarstwo, radioamatorstwo (krótkofalarstwo) - szczególnie prowadzenie nasłuchów stacji radioamatorskich, modelarstwo, turystyka, i jeszcze wiele innych rzeczy. 11 lat byłem aktywnym instruktorem ZHP (od funkcji przybocznego do kwatermistrza hufca). Wojsko odsłużyłem w Żaganiu i w Żarach. Zajmuje się popularyzacją idei spółdzielczej, tej autentycznej a nie z nazwy. Jestem sygnatariuszem Porozumienia Osób Wspierających Niezależną i Autentyczną Spółdzielczość, które jest ruchem społecznym działającym na rzecz rozwoju autentycznej spółdzielczości. Udzielam się na wielu forach dyskusyjnych, które uważam za dobrą platformę do wymiany poglądów. Od jakiegoś czasu jestem aktywny na Wikipedii. Żonaty od 1989 roku. Członek-założyciel Pro Loquela Silesiana - Towarzystwa Kultywowania i Promowania Ślaskiej Mowy, miłośnik kultury wilamowskiej i języka wilamowskiego.

Tak przy okazji, szukam - chętnych - osób, które chciałby działać na rzecz odrodzenia autentycznej spółdzielczości w Polsce.

Ten post edytował Henryk Mościbrodzki nie, 06 lut 2011 - 11:29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krajan
post wto, 20 wrz 2011 - 17:05
Post #60


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: wto, 20 wrz 11
Nr użytkownika: 4,788
Płeć: Mężczyzna



Witam wszystkich!
Jestem Adam, z DG, często tu zaglądam i postanowiłem założyć konto żeby wreszcie może też coś popisać na forum. Pozdro wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 06:42
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza