IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

12 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Święta w mieście
rafi
post nie, 07 gru 2003 - 16:13
Post #1


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Jest 7.XII (juz po Mikolaju :) ) a w naszym miescie wielkie zaciemnienie. Moze szanowne wladze zapomnialy sobie, ze wypada wystroic miasto na swieta (zdechlej choinki przy DT Centrum nie licze - ten kto zawieszal lampki chyba byl napierd...).
Sosnowiec juz sie ladnie swieci, w Gliwicach na kazdym rogu stoi wypasiona choinka (w centrum to nawet nie zdejmuja dekoracji - milo jest caly rok).Tylko jak zwykle u nas zaspali...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 07 gru 2003 - 20:18
Post #2


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



Przydaloby sie dowiesic wiecej lampek na tej choince...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dąbrowianka
post wto, 09 gru 2003 - 20:47
Post #3


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 21
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 14



Trzeba powiedziec, Że nasze wspaniaŁe wŁadze zorientowaŁy siĘw ostatniej chwili, Że swieta juz za pasem! Gratulacje! Nie mozna jednak pominĄĆ faktu, Że od wielu lat na Św. MikoŁaja miasto byŁo juŻ przystrojone, a w tym roku obserwujemy jakĄŚ wielkĄ tandete zamiast choinki, nie wspominajĄc nawet o braku jakichkolwiek gadŻetÓw przypominajĄcych zbliŻajĄce sie Świeta! :ehhh:


--------------------
I live in hell...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post wto, 09 gru 2003 - 21:21
Post #4


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



PrzechodziŁem dziŚ obok tego wynalazku potocznie nazywanego choinkĄ.
MyŚlĘŻe takie miasta jak ParyŻ i Nowy Jork mogĄ nam jedynie jej pozazdroŚciĆ.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

DĄbrowa GÓrnicza - tu siĘczuje klimat ŚwiĄt.


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post wto, 09 gru 2003 - 21:46
Post #5


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Ja nie wiem co wy chcecie od tego tala --- jak sie ma 70 lat to moŻna przecieŻ zapomnieĆ Że zbliŻajĄ sie ŚwiĘta. A i z tego co wiem to wŁaŚnie zostaŁ rostrzygniĘty przetarg na iluminacje dg --- byle tylko do ŚwiĄt zdĄŻyli --- a ile sie jescze na prĄdzie zaoszczĘdzi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GniecionY
post wto, 09 gru 2003 - 22:06
Post #6


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 65
Dołączył: śro, 03 gru 03
Nr użytkownika: 36



dziŚ widzidzialem z okien autobusu 811, jak ta sama ekipa co u nas zakladala lampki na choince, przystrajaŁa choinke przed orionem w sosnowcu (ten sam pojaz ci sami ludzie) moze im tez spierdolĄ, moŻe przynajmniej pod orionem

A tak pozatym mam zajebista fotke sprzed dwÓch lat pod choinka, ta taka niewielka kolo bobra, ale byla cala w drobnych lampkach, ciekawe czy i tak bedzie w tym roku,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post śro, 10 gru 2003 - 00:15
Post #7


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



a wiecie czemu choinka jest w tym roku przy DT Centrum ??

Podpowidz: zgadnijcie kto mieszka w superjednostce i bezie mial na nia niezly widok... Macie tylko trzy strzaly... biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post śro, 10 gru 2003 - 10:46
Post #8


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Ty to nazywasz niezŁym widokiem ????????? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ale moŻe Thal w tym roku nie bĘdzie miaŁ choinki w domu i dlatego obok bloku postawiŁ sobie tego badyla.


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post nie, 05 gru 2004 - 16:45
Post #9


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



No i ŚwiĘta BoŻego Narodzenia 2005 za pasem :)
Tradycyjnie DĄbrowa ustroi siĘostatnia, ale jeszcze trochĘczasu zostaŁo.

W tym roku GŁÓwna Choinka teŻ stanie obok Centralnego Karmnika. MoŻe bĘdĄ jakieŚ prezenty dla goŁĘbi ???

W piĄtek rano (3.12.04) widziaŁem jak ustawiano drzewko ŚwiĄteczne. Ekipa byŁa wyraĹşnie "sprawna inaczej" i nieomal rozbili gablotĘMuzeum Miejskiego dyndajĄcĄ na dĹşwigu choinkĄ. Swoim zachowaniem wywoŁali Żywe zaciekawienie i wesoŁoŚĆ ludzi zebranych na przystanku autobusowym. Nie mogŁem byĆ do końca, ale chyba jednak udaŁo siĘbo choinka stoi. biggrin.gif

Z tego co jeszcze zauwaŻyŁem, kilka nieduŻych choinek pojawiŁo siĘw "stosach doniczek" przed PKZ. Z lampkami Ładnie ozdobiĄ PKZ.
A w jakiej kondycji jest choinka koŁo bobra ? Dawno pod niĄ nie byŁem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post nie, 05 gru 2004 - 19:33
Post #10


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Ja mam tylko nadzieje, ze w tym roku nastapi renowacja lampek w ozdobach wieszanych na slupach oswietleniowych wzdluz Krolowej Jadwigi. W tamtym roku to byla po prostu tragedia. Kazda lampka miala chyab inny kolor, przez to wzory (w zalozeniach jakies gwiazdki) byly po prostu koszmarne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post pon, 06 gru 2004 - 17:32
Post #11


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



Lampki chyba siĘdoczekajĄ renowacji. PodjĘŁa siĘtego jakaŚ firma typu Drucik, ktÓrej "pracownicy" na intencjĘtej renowacji zapierdo(li)x2 mi halogeny w samochodzie... :cry:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post pon, 06 gru 2004 - 21:06
Post #12


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



QUOTE(TeodorMotor)
"pracownicy" na intencjĘtej renowacji zapierdo(li)x2 mi halogeny w samochodzie... :cry:


Rozgladaj sie uwaznie. Byc moze Twoje halogeny oswietla w niedlugim czasie Plac Wolnosci laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post wto, 07 gru 2004 - 12:42
Post #13


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



DziŚ rano jadac do pracy obejrzaŁem sobie GŁÓwnĄ ChoinkĘ. Lampki juŻ sĄ.

MoŻe jestem uprzedzony, ale to marnie wyglĄda. sad.gif Kilka nĘdznych ŚwiateŁek na szczycie, a drzewko jakoŚ krzywe.
Mam nadziejĘ, Że to pierwszy etap przystrajania i te ewidentne niedociĄgniĘcia zostanĄ naprawione !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post wto, 07 gru 2004 - 22:19
Post #14


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



SwiĘta coraz bliŻej a nasza choinka jest taka Że wstyd mi za niĄ :? TrochĘkrzywa i te kolory LUDZIE!!! POMOCY!!!! ŚwiecĄce Łańcuchy majĄ kolor jarmarcznych gaci naszych brababci i napewno nie kojarzĄ siĘz ŚwiĘtami ale z tandetĄ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post wto, 07 gru 2004 - 23:06
Post #15


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



WidziaŁem dzis choinke po poŁudniu. OgÓlne wrazenie IN MINUS . Moze w nocy wyglada dobrze , bo Świeci i jej nie widaĆ. Przy Świetle dziennym TRAGEDIA !!! Krzywa , licha i tak jak napisaŁ Bathurst , Łańcuchy wygladaja jakby byŁy robione przez przedszkolakÓw i te wiszĄce rÓzno-kolorowe kartoniki. WyglĄda to doprawdy Tandetnie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post wto, 21 gru 2004 - 13:31
Post #16


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Chyba ktoŚ czytaŁ Forum , poniewaŻ zmieniono wystrÓj choinki ;]. Zmiana na plus , swiateŁka jednokolorowe jasne , widziaŁem w nocy tak wiec nie wiem co jeszcze sie zmieniŁo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post śro, 22 gru 2004 - 06:49
Post #17


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



QUOTE(klocek)
Chyba ktoŚ czytaŁ Forum , poniewaŻ zmieniono wystrÓj choinki

Chyba moŻna to uznaĆ za pierwszy sukces naszego forum biggrin.gif

Faktycznie GŁÓwna Choinka prezentuje siĘw nocy duŻo lepiej. W dzień teŻ nie widziaŁem.

W GoŁonogu takŻe ŚwiĘta. Na placu Waszyngtona ustrojono choinkĘkoŁo kiosku ruchu. Drobne lampki w jednym kolorze - jak na GŁÓwnej Choince. Tylko tak trochĘdziwnie - tylko 2m od wierzchoŁka. BrakŁo lampek czy przewaŻyŁa obawa przed wandalami ? Wydaje mi siĘ, Że w poprzednich latach byŁo lepiej.

PojawiŁa siĘtakŻe chinka przed HutĄ BankowĄ. Nie widziaŁem w dzień, ale w nocy to ewidentnie najŁadniej "olampkowane" drzewko w mieŚcie !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post śro, 22 gru 2004 - 09:15
Post #18


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Tak samo WORD na dachu lampki czerwone a na scianie chyba napis Wesolych Świat. Budynek ENION tak samo ma fajny napis Wesolych Świat ale juz na choinke chyba isc stac nie bylo :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mydliczanin
post pią, 24 gru 2004 - 13:06
Post #19


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 19
Dołączył: nie, 15 sie 04
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 105



Życze Wam tysiĄca choinek w lesie, prezentÓw ile MikoŁaj uniesie :) , baŁwana ze Śniegu i mniej Życia w biegu, oraz tyle radoŚci ile karp ma oŚci. biggrin.gif


--------------------
Tom
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 16 lis 2006 - 14:49
Post #20


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Wpadłem na ten temat po ostatnim święcie jakie obchodziliśmy, mam na myśli 11 listopada. Poza tym święta Bożego Narodzenia coraz bliżej a temat jak najbardziej także do nich pasuje. Chodzi mi o szeroko rozumianą "dekoracje" miasta.
Ale do rzeczy:

Chodzi mi o to, czy mieliście jakieś zastrzeżenia co do "dekorowania" naszego miasta w dniu 11listopada flagami państwowymi? Wszyscy wiemy, że za to odpowiada miasto, czy dobrze się z takich obowiązków wywiązuje? Czy gdzieś zabrakło flag a być powinny itp. Moje spostrzeżenia wzieły się stąd iż codziennie widze ulice Gliwic oraz zza szyby pociągu Zabrza i tam flagi pojawiły się dzień wcześniej. U nas, chyba w dniu owego święta lub w nocy, gdyż w dzień przed ich nie stwierdziłem.


Co do świąt Bożego Narodzenia, wiemy jak większość społeczeństwa lubi tą atmosferę. Wystarczy spojrzeć na supermarkety, jak wtedy chętnie chodzimy do sklepów i wydajemy pieniądze. Ale przede wszystkim, lubimy chyba tą bliskość rodziny, jaką wtedy się odczuwa, "ciepło" choinki domowej, kolęd, prezentów itp. Dlatego też wszędzie chcielibyśmy czuć magię świąt, także na ulicach naszego miasta.
Jak wiemy nasze miasto w okresie zimowym i właśnie świąt, jest dekorowane. Na słupach wiszą kolorowe, świecące dekoracje a w centrum staje choinka. Moje pytania dotyczą waszych spostrzeżeń na ten temat. Czy miasto jest ładnie udekorowane? Jakie macie pomysły w tym temacie? Co sądzicie o choince, która corocznie staje w centrum itp.
W moim odczuciu, miasto jest niestety dość zaniedbywane w tej kwestii. Choinka z roku na rok jest gorzej oświetlona. W dodatku moim zdaniem powinna ona stać przed PKZ a nie to jak miało miejsce w poprzednich latach od strony parku Hallera. Dekoracji na ulicach jest mało, i są dość smętne, zresztą spotkać je można głównie na ulicy Królowej Jadwigi i w samym centrum.

A jak wy to widzicie? Czy uważacie że takie dekoracje są potrzebne naszemu miastu? Czy szkoda na nie pieniędzy, ciekaw jestem waszych opinii.

Ten post edytował kwintosz czw, 16 lis 2006 - 14:52


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 19 kwiecień 2024 - 05:54
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza