IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

30 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rządy Podrazy
Machiavelli
post pon, 26 lut 2007 - 09:26
Post #61


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 15 lis 06
Nr użytkownika: 295



QUOTE(PICK @ Feb 25 2007, 07:40 PM) *
Nie wypowiadam się w innych dziedzinach bo jeśli chce coś napisać np. o Zagłębiu Sosnowiec to wchodzę tam na forum, a co do innych tematów o czym mam pisać skoro wiem z pierwszej ręki prawie o wszystkim co się w tym mieście dzieje.



Proszę i mamy dąbrowskiego ALFĘ & OMEGĘ. laugh.gif


Krytyka jest jak najbardziej wskazana, ale KONSTRUKTYWNA !!!

A nie taka , że wszystko jest złe w samym założeniu albo ja to wiem na 100 % i tyle albo ten czy tamten mi to czy tamto szepnął !!!! I te wszystkie teorie spiskowe dziejów. Bez dowodów, bez argumentów, czyli bez niczego !!!

Podawaj szczegóły i jakiekolwiek dowody , a być może ja i inne osoby przyłączymy się do Twego krzyku...

Mod: Proponowałbym skończyć OT w tym temacie. Można założyć nowy temat dla powyższych rozważań smile.gif

Ten post edytował pulsatilla1214 pon, 26 lut 2007 - 16:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Józef Kuraś
post pon, 26 lut 2007 - 21:03
Post #62


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 27
Dołączył: pią, 29 gru 06
Nr użytkownika: 387



Czolem towarzysze!

Towarzyszu Machiavelli. Wam sie chyba epoki pomylily! Na mlodego towarzysza mi wygladacie, a poslugujecie sie takim slownictwem, jakim starsi towarzysze mawiali. KONSTRUKTYWNA krytyka. Skadzescie to wzieli. W krwi macie, bo nie sadze, byscie czytali Lenina.

Towarzyszu Moderatorze! Tez nie ulegajcie jawnej bolszewizacji i nie robcie takich numerow, ze jak temat jest drazliwy, to go zrzucajcie na manowce forum.

W koncu mamy 2007 roku, a nie 1947 czy 1977, czy 1987.

Da zdrastwujet i dalsze!


Mod: Towarzyszu Kurasiu! Off-topicowcy recydywiści będą rozstrzeliwani laugh.gif! Tak jest na każdym forum smile.gif Odmaszerować i zapoznać się z Regulaminem cool.gif Szczególnie dla człowieka w mundurze REGULAMIN i PROCEDURY powinny być BIBLIĄ wink.gif

Ten post edytował pulsatilla1214 wto, 27 lut 2007 - 00:00


--------------------
CZOŁEM!
Kuraś
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post pon, 26 lut 2007 - 21:26
Post #63


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



QUOTE(Józef Kuraś @ Feb 26 2007, 09:03 PM) *
Czolem towarzysze!

Towarzyszu Machiavelli. Wam sie chyba epoki pomylily! Na mlodego towarzysza mi wygladacie, a poslugujecie sie takim slownictwem, jakim starsi towarzysze mawiali. KONSTRUKTYWNA krytyka. Skadzescie to wzieli. W krwi macie, bo nie sadze, byscie czytali Lenina.

Towarzyszu Moderatorze! Tez nie ulegajcie jawnej bolszewizacji i nie robcie takich numerow, ze jak temat jest drazliwy, to go zrzucajcie na manowce forum.

W koncu mamy 2007 roku, a nie 1947 czy 1977, czy 1987.

Da zdrastwujet i dalsze!


stary jesteś jakiś przesadzony
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abacil
post sob, 10 mar 2007 - 23:08
Post #64


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 43
Dołączył: pon, 04 gru 06
Nr użytkownika: 355



Chciałbym poruszyć sprawę konkursów.
Wprawdzie cały czas wszyscy mieliśmy wrodzoną kobiecą intuicję smile.gif i potrafiliśmy z góry przewidzieć kto je wygra, ale w przypadku konkursu na Naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej totalnie przegięto pałę...
Nie chodzi o to że jak zwykle wygrał znajomy królika czyli syn posła, ale chodzi mi o wymogi na to stanowisko:
http://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/bip.pli.../47/7/21897.htm
zwróćcie uwagę, że nikt nie wymagał żadnej wiedzy na temat gospodarki mieszkaniowej... sad.gif sad.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PICK
post nie, 11 mar 2007 - 08:41
Post #65


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 77
Dołączył: sob, 04 lis 06
Nr użytkownika: 261



QUOTE(abacil @ Mar 10 2007, 09:08 PM) *
Chciałbym poruszyć sprawę konkursów.
Wprawdzie cały czas wszyscy mieliśmy wrodzoną kobiecą intuicję smile.gif i potrafiliśmy z góry przewidzieć kto je wygra, ale w przypadku konkursu na Naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej totalnie przegięto pałę...
Nie chodzi o to że jak zwykle wygrał znajomy królika czyli syn posła, ale chodzi mi o wymogi na to stanowisko:
http://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/bip.pli.../47/7/21897.htm
zwróćcie uwagę, że nikt nie wymagał żadnej wiedzy na temat gospodarki mieszkaniowej... sad.gif sad.gif sad.gif


To mnie nie dziwi Dąbrowa Górnicza stała się Mekką dla ludzi SLD.
MAm jednak pytanie czy mógłby ktoś oficjalnie podać mi informację czy MArek LIpczyk został Prezesem Alby Sp. zo.o. ???????????????????????????????????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post nie, 11 mar 2007 - 19:01
Post #66


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(PICK @ Mar 11 2007, 08:41 AM) *
To mnie nie dziwi Dąbrowa Górnicza stała się Mekką dla ludzi SLD.
MAm jednak pytanie czy mógłby ktoś oficjalnie podać mi informację czy MArek LIpczyk został Prezesem Alby Sp. zo.o. ???????????????????????????????????


Co?????????????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 12 mar 2007 - 14:38
Post #67


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ostatnio stwierdzilem ze nalezy rozliczyc prezydenta Podraze z obietnic, ktore w tak krotkim okresie czasu powinien sie wywiazac.
Chodzi mi tu glownie o polityke kadrowa - pozwole sobie zacytowac hasla przedwyborcze do ktorych mam teraz "ale":

Jestem przeciwny partyjniactwu.. W życiu prywatnym jak i zawodowym zawsze kieruję się zdrowymi zasadami. Szczególnie cenię uczciwość, rzetelność i pracowitość. U współpracowników szczególną uwagę zwracam na kompetencje, kreatywność i ich wysokie kwalifikacje niezbędne do wykonywania określonych zadań. Liczy się to jakim ktoś jest człowiekiem i co sobą reprezentuje. Istotna jest jego odpowiedzialność i stosunek do powierzanych zadań bez względu na posiadaną legitymację partyjną czy znajomości jakimi się może pochwalić. Zadaniem osób zajmujących stanowiska publiczne jest służba dla ludzi i sposób jej pełnienia powinien być podstawą wystawianych ocen. - cytuje wypowiedzi pana Podrazy na forum.

jak dla mnie polityka kadrowa pana Podrazy - jest przeciwienstwem tego co tutaj wkleilem. Pan Kocma, Pani Respondek sa wlasnie przykladami partyjniactwa i braku obiektwynego spojrzenia na wczesniejsza rzetelnosc w pracy (przyklad Pana Kocmy, ktory wg wielu absolutnie sie nie sprawdzil w dzialanosci kierowania dabrowskim sportem tylko to potwierdza).

Gdy padna pod waznym urzednikiem/prezydentem "mocne" zarzuty to czy dana osoba bedzie zawieszona czy bedzie dalej pracowac do wyjasnienia sprawy?

W sprawie pytania o problemy z prawem władz i urzędników samorządowych:
Osoby obciążone wyrokami za przestępstwa umyślne nie powinny pełnić funkcji publicznych. Natomiast rodzi się poważne pytanie o to co rozumiemy przez „mocne” zarzuty. Istnieje obawa, że mogą być użyte w celu odsunięcia od władzy osób niewygodnych. Myślę, że w takiej sytuacji powinno być zawieszane wykonywania funkcji, ale z gwarancją szybkiego rozstrzygnięcia danej sprawy przez organy do tego upoważnione. W naszym społeczeństwie zbyt często wydajemy pochopne sądy i ferujemy wyroki nie znając całej sprawy.
Pozdrawiam!

Tutaj Pan Prezydent takze sie popisal powolujac na pelniacego obowiazki dyrektora MZUiM pana Soltysika posiadajacego 2 bardzo "mocne" zarzuty - umowa o CA i umowa o prywatyzacje "wody", ktorego sprawa sie toczy w prokuraturze (wydluzenie sledztwa). Owszem - jak pisze ToSo - zarzuty moga okazac sie bezpodstawne, ale sledztwo trwa i to w gestii ToSa jest oczyszczenie sie z zarzutow, a nie oczekiwanie ze prokuratura moze jednak nie zalozy sprawy w sadzie.
Dziwnym trafem przy zwolnieniu Olszowki (jako bylego dyr Lipowki II) ktoremu prokuratura takze sprawdza czy nie zalozyc sprawy w sadzie, nie czekano bezczynnie na wyjasnienie sprawy...
(co inne zwolnienie za brak wynikow w pracy badz karygodne naruszenia, ale jesli z tego powodu bylo wyrzucenie Olszowki to podobnie pan Soltysik - za poprzednie zarz miastem - obiektywnie nie zasluzyl sobie na p.o dyrektora MZUIM)

W ogóle muszę przyznać, że żałuję że nie pojawiłem się na forum wcześniej. Przyznacie chyba sami, że informacja o nim nie jest rozpowszechniona a szkoda. Aktualny adres bardzo mi się podoba i wierzę, że forum będzie stale pod nim funkcjonować. Obiecuję, że będę stałym forumowiczem, niezależnie od wyniku wyborczego. Tą obietnicę możecie bardzo szybko, bo już za miesiąc, zweryfikować.

a to Ci dobry kawal... - kazdy tak obiecywal przed wyborami :)

Ten post edytował Hator pon, 12 mar 2007 - 14:40


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej Bęben
post wto, 13 mar 2007 - 17:56
Post #68


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: wto, 14 wrz 04
Nr użytkownika: 109
Płeć: Mężczyzna
Skype: misteradzio2 status skype



Hator!

Stanowczo protestuję przeciwko wydawaniu takich opinii o aktualnej władzy w Dąbrowie G.
Jestem głęboko przekonany, że PPP (PanPrezydentPodraza) ani w calu nie naruszył wyborczych obietnic, bo jest człowiekiem, dla którego dane słowo ma wartość przeogromną.

Nie jest też prawdą Hator, że PPP uprawia partyjniactwo, które jakoby przejawia się tym, że sadza na stołki kolegów partyjnych.

Wierzę święcie w obiektywizm konkursów. Każdy, kto spełnia określone warunki może w nich startować. A skoro wygrywa to osoba z SLD lub jego kręgów, to znaczy tyle, że ta partia i to środowisko ma najlepsze kadry!

Nie wiem, czy PPP jest osobą wierzącą. Wiem jednak, że władza pochodzi od Boga. A Bóg jest uczciwy, więc każda władza apriori taką musi być.

Co było do udowodnienia.


--------------------
POZDROWIENIA!
Andrzej Bęben

_______________
MOTTO OBECNEJ WŁADZY: "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post wto, 13 mar 2007 - 19:52
Post #69


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



AB - czy to byla ironiczna wypowiedz?

mozliwe ze dla p Podrazy slowo obiecane jest bardzo wazne, ale "przypadkowosc" wygranych osob oraz lakonicznosc informacji o przebiegu konkursu raczej mnie upewniaja w swoim przekonaniu. Dodatkowe uzasadnienia wyboru iz Pan/Pani X zna kilka ustaw i dlatego zostal wybrany, sa smiechu warte - 3 czy 4 ustawy bez problemu w weekend mozna sie wyuczyc.

niestety nie startowalem w konkursie, ani nie bylem "jurorem" wiec ciezko obiektywnie stwierdzic, dlatego tez chetnie przy nastepnym pytaniu spytam o szczegoly przebiegu konkursow (bo takich niestety nikt nie zamiescil)
- moze wtedy sie cos wyjasni (o ile UM dba o wyjasnianie wlasnie takich spraw bo ostatnie tempo i jakosc korespondencji ze strony magistratu byla fatalna)

Bo to wladza przeciez powinna dbac o jak najwieksza przejrzystosc i starac sie byc poza podejrzeniem - tak aby uniknac wlasnie takich spekulacji. Tutaj tego nie ma, a zatrudniane sa osoby z kregow lewicowych (badz tez "znajomosciowych") wiec trudno mi o inne niz prezentowane zdanie.

Jezeli sie myle - to obiecuje publicznie przeprosic na forum.
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abacil
post wto, 13 mar 2007 - 23:36
Post #70


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 43
Dołączył: pon, 04 gru 06
Nr użytkownika: 355



Końkurs na pełnomocnika prezydenta.
Wymagania dziecinne.
http://bip.dabrowa-gornicza.pl/bip.pliki/u...a/1/1/21501.htm
Jedyna trudność, to ten zdany egzamin dla kandydatów, ale trochę ludzi to ma, więc się zgłaszają i przechodzą do II etapu...

A tam...

Kandydat otrzymuje m. in. pytania:
...
Kto nie może pracować w muzeum?
...
Kto nie może być świadkiem?
...
Niestety nie zna odpowiedzi. No cóż. Nic dziwnego, że nie mając tej podstawowej wiedzy nie zostaje pełnomocnikiem...

Pan, który wygrał jak się spodziewam znał prawidłowe odpowiedzi, bo przecież musiał być pytany o to samo...

Wprawdzie złośliwi mówią, że zwycięzcę pytano tylko o miasto nad Wisłą na literę "K", ale kto by ich słuchał....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post czw, 15 mar 2007 - 15:55
Post #71


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



Szanowny Panie Prezydencie!

Wracam do ostatniego czatu, gdzie wyraził Pan nadzieję, iż wkrótce zmobilizujemy się i wspólnymi siłami posprzątamy nasze miasto.
Czas nadszedł, wiosna odsłoniła wszystkie "śmietniki", a sprzątających jakoś nie widać. Dawniej byli to uczniowie w ramach akcji "Sprzątanie Świata", miejskie służby porządkowe, czy też bezrobotni /roboty interwencyjne/.
Jak na razie, jedynym akcentem /słusznym niestety/ w tej sprawie jest nowy temat na forum - BRUDNA DĄBROWA.
Proszę obudzić swoich niedźwiedzi ze snu zimowego!
Panu Prezydentowi, miastu i nam wszystkim życzę w tej akcji powodzenia! a
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post nie, 18 mar 2007 - 00:15
Post #72


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Ja tak tylko chciałbym zauważyć, że naprawdę chyba z naszymi urzędnikami nie jest najlepiej skoro w konkursie na stanowisko Naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wymagana jest znajomość obsługi programu: "EXEL" laugh.gif Zna ktoś takowy?

Może i te konkursy są o d.. rozbić, niestety nie umiem ocenić i może z góry wiadomo kto wygra ale mam niedosyt i zastrzeżenie, że te uzasadnienia co do wyborów są tak a nie inaczej skonstruowane.. Myślałem że można coś więcej na ten temat napisać. Nie dziwne, że pojawiają się podejrzenia o ustawiane konkursy, na których i tak wygrywają swoi "kolesie" a nie najlepsi fachowcy.. Szkoda że nie ma np. sprawozdań z rozmów z kandydatami, wtedy można by ocenić odpowiedzi i zarazem wiedzę danego "delikwenta" ubiegającego się o posadę. Każdy bym miał tam swój jakiś tego obraz, a teraz napiszą że zna się na tym, na tym i że wykazał się wiedzą z zakresu ble ble.. Tak naprawdę, to nie wiadomo czy w ogóle były prowadzone jakiekolwiek rozmowy z każdym kandydatem..

Chciałbym wierzyć że to wszystko jest uczciwe, ale jak widzę jakie osoby wygrywają konkursy to zaczynam wątpić..

Ten post edytował kwintosz nie, 18 mar 2007 - 00:16


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post nie, 18 mar 2007 - 16:46
Post #73


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



Od sprawozdań z rozmów, o których pisze Kwintosz, lepsze byłyby nieocenzurowane relacje filmowe z przeprowadzanych konkursów.
Ciekawie i pouczająco dla tych, którzy chcieliby startować w przyszłych dąbrowskich zmaganiach o synekury.
Oglądalność filmików gwarantowana!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 18 mar 2007 - 20:13
Post #74


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



takie pytanie tez mi przychodzi do glowy ale coz z tego jak w um nie odpisuja nawet na poprzednie pytania mimo ze co tydzien sie przypominalem - jutro beddzie 4 raz bodajze :/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post nie, 18 mar 2007 - 21:01
Post #75


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hator @ Mar 18 2007, 08:13 PM) *
takie pytanie tez mi przychodzi do glowy ale coz z tego jak w um nie odpisuja nawet na poprzednie pytania mimo ze co tydzien sie przypominalem - jutro beddzie 4 raz bodajze :/


Po prostu - trzeba przyjąć, że wszystko wróciło do normy. Obietnice były bez pokrycia, arogancja "waadzy" wyszła na wierzch. Po raz kolejny okazuje się, że nie liczą się ludzie, tylko ich głosy.
Ciekaw jestem, jakie bajki będą opowiadać kandydaci na samorządowców za cztery lata? Wiem jedno, Panie i Panowie - cokolwiek powiecie i obiecacie, na mnie już proszę nie liczyć, równym sikiem to oleję i zamiast głosować pójdę sobie na piffko.


--------------------
"Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy wątpliwości..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 19 mar 2007 - 10:49
Post #76


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



jest przetarg na nowy samochod - wiemy o tym z ostatniego czata
Przetarg oglosil MZUiM

QUOTE
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
NA DOSTAWĘ SAMOCHODU OSOBOWEGO

Lp. I. Wymagane warunki techniczne
1 Rok produkcji 2007
2 Dokumentacja samochodu z książką pojazdu oraz instrukcją obsługi
3 Nadwozie czterodrzwiowe typu sedan 5-osobowe (lub 5 drzwiowe)
4 Silnik napędzany olejem napędowym spełniającym normę EURO
5 Pojemność skokowa silnika : 1900 - 2000cm3
6 Liczba cylindrów 4
7 Moc silnika nie mniejsza niż 140 KM
8 Skrzynia biegów automatyczna
9 Napęd na przednie koła
10 Zużycie paliwa
- w mieście nie więcej niż 10L/100 km
- poza miastem nie więcej niż 6L/100 km
11 Długość całkowita nie mniejsza niż 4500mm
12 Rozstaw osi minimum 2500mm

13. Ogumienie standardowe zalecane przez producenta

14. Bagażnik – pojemność minimalna 500cm3

II. Wymagane minimalne wyposażenie
1. Zderzaki i lusterka lakierowane w kolorze nadwozia
2. Listwy zabezpieczające drzwi przed obiciem
3. Obręcze kół ze stopów lekkich z oponami 7Jx16, 215/55R16
4. Komplet 4 felg stalowych z oponami zimowymi

5. Tapicerka welurowa dostosowana do koloru nadwozia
6. Koło zapasowe pełnowymiarowe
7. System przeciwdziałający blokowaniu się kół ABS
8. System kontroli toru jazdy
9. Czujnik parkowania – tył
10. Poduszki powietrzne przednie czołowe i boczne dla kierowcy i pasażera
11. Tempomat
12. Układ kierowniczy ze wspomaganiem
13. Kolumna kierownicy z regulacją odległości i pochylenia
14. Regulacja wysokości siedzeń kierowcy i pasażera
15. Elektroniczny immobiliser
16. Autoalarm sterowany pilotem
17. Wbudowana fabrycznie instalacja radiowa wraz z radiem wyposażonym w CD z instalacją antenową oraz min. 4 głośniki
18. Zamek centralny zdalnie sterowany z systemem zabezpieczającym – wszystkie drzwi
19. Elektryczne otwieranie i zamykanie szyb bocznych przednich i tylnich
20. Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne z oświetleniem przestrzeni wokół drzwi
21. Światła przeciwmgielne
22. Regulacja kąta ustawienia reflektorów
23. Klimatyzacja automatyczna
24. Wyposażenie standardowe: gaśnica, apteczka trójkąt
25. Komplet dywaników
III. Wymagany termin dostawy oraz warunki gwarancji
1 Termin dostawy – do 14 dni od dnia podpisania umowy
2 Minimalny okres gwarancji mechanicznej bez limitu kilometrów nie krótszy niż gwarancja producenta – jednak minimum 3 lata.
3 Minimalny okres gwarancji perforacji blach nadwozia (nie krótszy niż gwarancja producenta) jednak minimum 6 lat.
4 Minimalny okres gwarancji na lakier nadwozia (nie krótszy niż gwarancja producenta) jednak minimum 3 lata.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
michu
post pon, 19 mar 2007 - 14:43
Post #77


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 265
Dołączył: czw, 19 paź 06
Nr użytkownika: 239



..jakieś skromne to minimalne wyposażenie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post pon, 19 mar 2007 - 14:52
Post #78


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



QUOTE(michu @ Mar 19 2007, 02:43 PM) *
..jakieś skromne to minimalne wyposażenie...

Zgadzam się , kicha to auto , brakuje okna w dachu sterowanego elektrycznie pilotem laugh.gif


pozdr...


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post pon, 19 mar 2007 - 15:28
Post #79


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



QUOTE
Bagażnik – pojemno&para;ć minimalna 500cm3


Najmniejsze akwarium mam większe laugh.gif 500cm3 to pół litra biggrin.gif

QUOTE
Elektryczne otwieranie i zamykanie szyb bocznych przednich i tylnich


A to po polskiemu laugh.gif ? Chyba poznaniak to pisał tongue.gif

Ten post edytował pulsatilla1214 pon, 19 mar 2007 - 15:36
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Machiavelli
post pon, 19 mar 2007 - 15:35
Post #80


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 15 lis 06
Nr użytkownika: 295



Hmm...

Ciekawe kto wygra... cool.gif
Ja mam faworyta przy tych wymaganiach
Go to the top of the page
 
+Quote Post

30 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 Użytkowników czyta ten temat (6 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 19 kwiecień 2024 - 06:24
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza