IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Niewypał Industriadowy......
Yupi
post pon, 12 cze 2017 - 13:21
Post #1


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 203
Dołączył: pon, 13 cze 16
Nr użytkownika: 5,808
Płeć: Mężczyzna



Chcialbym szybciutko podzielic sie swoimi spostrzezeniami dotyczacymi Industriady 2017 - Dabrowa Gornicza.
Pomijajac przelotne opady, pod Defum NIE BYLO ZADNYCH ATRAKCJI. Moim skromnym zdaniem ta cala fabryka niby to pelna zycia, to proba zrobienia czegos bardzo na sile i BARDZO BEZ POMYSLU!!!. Miejsce do Industriady pasuje bardziej niz park militarny przy Sztygarce a.......... nic ciekawego sie tam nie dzialo. Nie pokazano chociazby hal fabtycznych od wewnatrz, nie zrobiono tam niczego ciekawego, stoiska gdzie dzieci malowaly torby ... no dobra, pare dzieciakow mialo 5 minutowa frajde, 2 latek sie nudzil.... dorosli nawet nie mieli gdzie przysiasc!!! zadnej lawki, stolika, JEDZENIA!! to samo pod Sztygarka , zadnej grochowy, nic, atrkacja to odpalenie czolgu.,... naprawde, szal...... zwiedzanie Muzeum za darmo, OK, na plus, ale co roku zwiedzac to muzeum gdzie wystawy sa stale ? w zaden sposob nikt i nic nie zacheca to powrotu za rok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Leszek
post nie, 10 cze 2018 - 11:43
Post #2


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Coś mi się zdaje, że poszedłeś tam specjalnie, żeby móc napisać taki post laugh.gif
A tak serio - zapowiadany program w FPŻ był taki, że nawet nie zamierzałem tam iść, zresztą na zdjęciach widać, że ludzi faktycznie wiele nie było. Ciekawe, czy dało się chociaż pochodzić po halach w tym roku.
Przy okazji Industriady staram się skorzystać z miejsc czy atrakcji zwykle niedostępnych - bo standardowe "atrakcje" dołączane do typowego obiektu skierowane są raczej dla dzieci, takie mam wrażenie, a nieco tańsze niż zwykle bilety nie są wystarczającym powodem narażania się na tłok większy niż zwykle.

Ten post edytował Leszek nie, 10 cze 2018 - 11:44


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yupi
post nie, 10 cze 2018 - 20:34
Post #3


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 203
Dołączył: pon, 13 cze 16
Nr użytkownika: 5,808
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ nie, 10 cze 2018 - 12:43) *
Coś mi się zdaje, że poszedłeś tam specjalnie, żeby móc napisać taki post laugh.gif
A tak serio - zapowiadany program w FPŻ był taki, że nawet nie zamierzałem tam iść, zresztą na zdjęciach widać, że ludzi faktycznie wiele nie było. Ciekawe, czy dało się chociaż pochodzić po halach w tym roku.
Przy okazji Industriady staram się skorzystać z miejsc czy atrakcji zwykle niedostępnych - bo standardowe "atrakcje" dołączane do typowego obiektu skierowane są raczej dla dzieci, takie mam wrażenie, a nieco tańsze niż zwykle bilety nie są wystarczającym powodem narażania się na tłok większy niż zwykle.


poszedlem z ciekawosci, ale pomijajac jakies tam warsztaty dla dzieci, dla doroslych nic nie bylo. zadnego zwiedzania, zadnych atrakcji.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie
Yupi   Niewypał Industriadowy......   pon, 12 cze 2017 - 13:21
Yupi   i rok 2018 a Industriada w DG jeszcze gorsza niz w...   sob, 09 cze 2018 - 13:57
Leszek   Coś mi się zdaje, że poszedłeś tam specjalnie, żeb...   nie, 10 cze 2018 - 11:43
Yupi   CYTAT(Leszek @ nie, 10 cze 2018 - 12...   nie, 10 cze 2018 - 20:34


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 08:57
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza