IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

7 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> I Liga Koszykówki Mężczyzn MKS DG, sezon 2011/2012
menago
post wto, 04 paź 2011 - 16:24
Post #21


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



Puchar PZKosz: Wylosowano pary
Hawajskie Koszule Żory - MKS Dąbrowa Górnicza

http://www.polskikosz.pl/news/103500/pucha...owano_pary.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fanatyk_1993
post sob, 08 paź 2011 - 21:04
Post #22


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: pią, 23 paź 09
Nr użytkownika: 3,514
Płeć: Mężczyzna
GG: 4231612 status gadu-gadu



wygrana w 2 kolejce 1LIgi z AZSem Szczecin 71-51
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 13 paź 2011 - 09:38
Post #23


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
W ostatnim spotkaniu MKS zmazał ubiegłotygodniową plamę. Zdaniem trenera, Wojciecha Wieczorka, efektem wysokiego zwycięstwa jest przede wszystkim poprawa gry w defensywie.
czytaj więcej...


Najbliższe spotkanie MKS rozegra na wyjeździe 15.10.2011 17:30 z AZS Polfarmex Kutno.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bonus11
post sob, 15 paź 2011 - 19:12
Post #24


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 142
Dołączył: nie, 27 sty 08
Nr użytkownika: 1,059
Płeć: Mężczyzna



Jak dostaną w Kutnie przy takiej przewadze na 6 minut przed końcem to do końca sezonu nie idę na mecz bo to już są jaja

Nie no to są jaja,zamiast grać spokojnie za 2 pkt to oni sobie ostatnie rzuty za 3 pkt oddają przy swoim dwupunktowym prowadzeniu. Śmiech na sali !!! dostać w plecy 66-65 ! Jedna wielka kpina ! Pozdrawiam duet trenerski

Ten post edytował bonus11 sob, 15 paź 2011 - 19:16
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flashek
post sob, 15 paź 2011 - 20:08
Post #25


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 115
Dołączył: śro, 30 sie 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza Centrum
Nr użytkownika: 217



No naprawdę popisał się pan Panie Wieczorek! Przegrać wygrany mecz!! bonus11 ma rację, na cholere te rzuty za 3 w końcówce??? Sprzedaliście mecz po 3 kwarcie?? Debilizm albo sprzedany mecz, innego tłumaczenia nie ma.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michael
post sob, 15 paź 2011 - 23:41
Post #26


EC
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 547
Dołączył: nie, 16 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza-Centrum
Nr użytkownika: 958
Płeć: Mężczyzna
GG: 9808465 status gadu-gadu



Duże mieli prowadzenie??


--------------------
Nikt nie rozumiał w jaki sposób można sobie zapewnić "korzystne miejsce w tabeli" bez ustawiania meczów, ale przyznanie scudetto Interowi wreszcie wyjaśniło tajemnicę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fanatyk_1993
post sob, 15 paź 2011 - 23:42
Post #27


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: pią, 23 paź 09
Nr użytkownika: 3,514
Płeć: Mężczyzna
GG: 4231612 status gadu-gadu



po 3 kwartach prowadzili 14 pkt...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 17 paź 2011 - 07:31
Post #28


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Na razie sinusoida i problemy z beniaminkami, ale faktycznie dostali tak jak sami lali jeszcze jakiś czas temu w końcówkach, a według relacji na początku 4 kw. prowadzili 17 pkt. blink.gif

CYTAT
Koszykarze MKS-u Dąbrowa Górnicza udowodnili, że nie ma meczu, którego nie można przegrać.
czytaj więcej...

^^^
dodałem video z ostatniej minuty meczu i pomeczową wypowiedź trenera

Kolejny mecz już w czasie środowego maratonu sportowego w hali "Centrum". O godzinie 17.00 drużyna Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza zmierzy się z AZS Białystok,a po nich przewidziany jest na godzinę 20.00 drugi mecz, gdzie w czwartej kolejce, MKS podejmie drużynę Poloni Przemyśl.

Dzień, godzina i wynik ostatniego spotkania moim zdaniem może ujemnie wpłynąć na frekwencję na trybunach unsure.gif

Ten post edytował Zibar pon, 17 paź 2011 - 09:16


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kosz_dg
post śro, 19 paź 2011 - 12:51
Post #29


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Dołączył: śro, 19 paź 11
Nr użytkownika: 4,821
Płeć: Mężczyzna



Dąbrowianie na halę Dopingować koszykarzy !! smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fanatyk_1993
post śro, 19 paź 2011 - 21:53
Post #30


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: pią, 23 paź 09
Nr użytkownika: 3,514
Płeć: Mężczyzna
GG: 4231612 status gadu-gadu



wygrana z Polonią Przemyśl 81-67...
na uwagę zasługuje także 29 punktów MVP meczu Michała Wołoszyna:))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 20 paź 2011 - 11:15
Post #31


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Cóż, późna pora środowego maratonu zmniejszyła frekwencję, kub próbował zmienić termin ale rywale nie wyrazili zgody. Na szczęście nie wpłynęło to na postawę drużyny i kibice mogli się cieszyć drugim zwycięstwem.

CYTAT
Zagłębiacy wygrali więc drugie spotkanie i drugie we własnej hali. Czasu zabrakło jednak Michałowi Wołoszynowi, który nie zdołał spełnić życzenia kibiców i zdobyć trzydziestu punktów.
czytaj więcej...


Tak trzymać!


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kosz_dg
post czw, 20 paź 2011 - 11:57
Post #32


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Dołączył: śro, 19 paź 11
Nr użytkownika: 4,821
Płeć: Mężczyzna



Tak trzymać !! Klub kibica też się dobrze spisał !! smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek90
post czw, 20 paź 2011 - 19:53
Post #33


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 343
Dołączył: wto, 27 lis 07
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 910
Płeć: Mężczyzna



Jakieś fotki z meczu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post czw, 20 paź 2011 - 20:21
Post #34


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



u Kuriana
http://www.kurian.pl/fotki/kosz/dabrowa/
http://polskikosz.pl/galeria/758/mks_dabro...a_przemysl.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post pią, 21 paź 2011 - 15:36
Post #35


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



wywiad z naszym nowym rozgrywajacym:

http://www.pzkosz.pl/aktualnosci/grzegorz-...omoc-zespolowi/

CYTAT
Grzegorz Grochowski: Pomóc zespołowi
Paź 21, 2011 Kategorie: Rozgrywki
- Chcę jak najbardziej pomóc zespołowi, dać z siebie to co najlepiej potrafię i to czego będą ode mnie oczekiwali oraz wymagali trenerzy. Ciężko mówić o jakichkolwiek celach w tym sezonie, bo liga jest bardzo wyrównana, na pewno mogę obiecać naszym kibicom, że będziemy dawać z siebie wszystko do ostatniej sekundy każdego meczu. Indywidualnie, chciałbym zagrać solidny sezon bez żadnych kolejnych kontuzji - mówi 18-letni Grzegorz Grochowski.

Rafał Juć: Jeszcze przed sezonem nieszczęśliwie doznałeś kontuzji. Jak z Twoim zdrowiem? Twoja forma wróciła już do szczytowej?

- Grzegorz Grochowski: Tak, niestety na samym początku przygotowań do sezonu, dokładniej na pierwszym treningu na sali złamałem piątą kość śródstopia. Okazało się, że najszybciej wrócę do pełnej sprawności poprzez zespolenie tej kości śrubą i na to się zdecydowałem. Teraz zacząłem już treningi z pełnym obciążeniem, razem z zespołem. O mojej formie ciężko cokolwiek powiedzieć, bo byłem 8 tygodni bez treningu, na pewno będę mocno trenował żeby osiągnąć punkt szczytowy i wrócić do jak najlepszej gry.

Po kilkutygodniowej przerwie wreszcie zadebiutowałeś na I-ligowych parkietach. Jakie wrażenia?

- Dokładnie, zaliczyłem w sobotę swój debiut w meczu z Polonią Przemyśl na parkietach I ligi. Jeśli chodzi zespołowo to bardzo cieszy zwycięstwo nad rywalem z Podkarpacia, ponieważ po ostatniej, dość nieszczęśliwej porażce w Kutnie musieliśmy poprawić morale zespołu i udało się nam osiągnąć cel - mamy 2 punkty i pniemy się w górę tabeli.

Mimo wielu ofert zdecydowałeś się grać dla MKS Dąbrowa Górnicza. Dlaczego wybrałeś akurat ten zespół?

- Klub z Dąbrowy Górniczej jest w pełni profesjonalny. Zaoferowali mi bardzo dobre warunki, a po za tym trener Wojciech Wieczorek jasno określił mi jaką będę pełnił rolę w klubie, która zresztą bardzo przypadła mi do gustu. Długo się nie zastanawiałem, zdecydowałem się na MKS i jestem bardzo zadowolony, że tu jestem.

Większość Twoich kolegów z reprezentacji do lat 18 występuje na ekstraklasowych parkietach. Nie myślałeś o grze w PLK już w tych rozgrywkach?

- Tak, większość chłopaków z kadry gra już na szczeblu ekstraklasy, z czego się bardzo cieszę i życzę każdemu z nich jak najlepiej, bo bez wyjątku każdy z nich to bardzo dobry koszykarz i zasługują na grę w Tauron Basket Lidze. Owszem miałem kilka propozycji z ekstraklasy, lecz po rozmowach z osobami, których rady są dla mnie bardzo ważne stwierdziłem, że ten sezon powinienem spędzić jeszcze w I lidze, gdzie mam pewność, że dostanę minuty i będę w grze. Nie wiadomo jak to wyglądałoby w ekstraklasie.

Czy masz jakieś indywidualne założenia na sezon 2011/12? Co chciałbyś osiągnąć z zespołem?

- Chcę jak najbardziej pomóc zespołowi, dać z siebie to co najlepiej potrafię i to czego będą ode mnie oczekiwali oraz wymagali trenerzy. Ciężko mówić o jakichkolwiek celach w tym sezonie, bo liga jest bardzo wyrównana, na pewno mogę obiecać naszym kibicom, że będziemy dawać z siebie wszystko do ostatniej sekundy każdego meczu. Indywidualnie, chciałbym zagrać solidny sezon bez żadnych kolejnych kontuzji.

W drużynie jest wielu doświadczonych graczy, jaka będzie Twoja rola? Czego oczekuje od Ciebie trener?

- Zdecydowanie, Nasz zespół to jest mieszanka rutyny, doświadczenia z młodością. Mamy weteranów w zespole, a także trenują z nami zawodnicy młodsi ode mnie. Trenerzy oczekują ode mnie przede wszystkim mądrej gry, kreowania akcji, zarządzania zespołem w obronie i ataku. Ja uwielbiam szybką grę, kontrataki co prowadzi do zdobywania łatwych punktów z pod samej obręczy i nie tylko, więc musimy do tego dążyć.

Jak podoba Ci się Dąbrowa Górnicza? Zaaklimatyzowałeś się w nowym środowisku? To bardzo ważny dla Ciebie rok szkolny, ponieważ czeka Cię matura.

- Dąbrowa Górnicza to metropolia (śmiech). Pochodzę z małego miasta i dla mnie jest nowością, że znalazłem się w tak dużym mieście, aczkolwiek jest to naprawdę bardzo przyjazne miejsce, ludzie tutaj są bardzo życzliwi i przyjemni. Dokładnie, w tym roku czeka mnie matura, do której staram się jak najlepiej przygotować, mam nadzieję, że uda mi się zdać w zadowalającym stopniu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fanatyk_1993
post sob, 22 paź 2011 - 20:43
Post #36


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: pią, 23 paź 09
Nr użytkownika: 3,514
Płeć: Mężczyzna
GG: 4231612 status gadu-gadu



kolejna wygrana:)
tym razem w Krosnie.
MOSIR KROSNO _ MKS DG 67-84
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 24 paź 2011 - 07:01
Post #37


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Powróciła tradycja zeszłorocznych rozgrywek, czyli jeśli w danej kolejce wygrywają siatkarki to koszykarze również smile.gif

CYTAT
Nie było zbyt wiele emocji podczas sobotniego spotkania Delikatesów Centrum PBS Bank MOSiR Krosno z MKS Dąbrowa Górnicza. - Myślę, że kibice się zniesmaczyli tak jak my - przyznał po meczu Piotr Pluta.
czytaj więcej...


w newsie relacja i aktualna tabel. Poza tym, rywale chyba od wyniku samego meczu bardziej zainteresowani są aktualnym zamieszaniem w klubie związanym ze zwolnieniem trenera.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post nie, 30 paź 2011 - 10:44
Post #38


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Pościg niestety nie zakończył się powodzeniem, dąbrowianie po raz drugi w tym sezonie ulegli różnicą jednego punktu - szkoda. W newsie pełna relacja z wypowiedziami trenerów oraz aktualna sytuacja w tabeli.

CYTAT
Szaleńcza pogoń zatrzymana przez tablicę świetlną
Hit kolejki od początku pod kontrolą mieli radomianie, którzy wywierali presję w obronie na dąbrowianach. Gospodarze nie potrafili dobrze od początku do końca rozegrać akcji. Ich przebudzenie nastąpiło dopiero w połowie ostatniej kwarty, a do tego, by zakończyła się ona sukcesem w postaci doprowadzenia do dogrywki zabrakło jednego punktu.
czytaj więcej...


Ten post edytował Zibar nie, 06 lis 2011 - 18:14


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fanatyk_1993
post sob, 05 lis 2011 - 20:42
Post #39


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: pią, 23 paź 09
Nr użytkownika: 3,514
Płeć: Mężczyzna
GG: 4231612 status gadu-gadu



jest kolejna wygrana tym razem w Jeleniej Górze

Sudety Jelenia Góra -MKS Dąbrowa 72-79 (14-22, 20-23, 21-20, 17-14)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post nie, 13 lis 2011 - 08:35
Post #40


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Szansa ulotniła się po przerwie Siedlczanie nie przyjeżdżali do Dąbrowy Górniczej w roli faworyta, jednak mieli szanse na zwycięstwo. Po pierwszej połowie schodzili do szatni przegrywając tylko czterema punktami, lecz przerwa nie wpłynęła na nich zbyt dobrze, mecz zakończyli bowiem wysoką porażką.
czytaj więcej...


Dzieli temu zwycięstwu MKS awansował w tabeli i z Łańcutem oraz Gdynią tworzy ścisłą czołówkę smile.gif smile.gif


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 06:20
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza