IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

8 Stron V  « < 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kontakt z Urzędem Miejskim, propozycje pytań do UM
Ocena 5 V
marcin.p
post wto, 12 lut 2008 - 17:42
Post #121


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



To tak:

6. Uważam, że tak postawione pytanie da nam pełna jasność o bezpieczeństwie naszych dzieci w monitorowanych szkołach. Ale ok, ostatnia jego część może zostać usunięta..

7. Postawić pod dyskusje na forum, głównie chodzi mi o mieszkańców Mydlic.

8. Myślę, że może być.

9. Czy jest planowana dalsza rozbudowa cmentarza na górce? Ewentualnie usunąć

10 i 11 Możemy uznać za nizadane. W tym wypadku mozna powiedzieć, że "mam język szybszy od głowy". Co do pytania o stanowiska to juz wyjaśniam o co mi chodziło.

12. jeśli forma za ostra można zmienić... Natomiast to pytanie zadałem, ponieważ czytam w internecie oraz słysze "na własna uszy", że SM nie podejmuje takich interwencji. Jeżeli chodzi o Policje i SM to chyba jestem ostatni na forum, który by ich krytykował, bez poznania wszytkich "za i przeciw"!

13. Ok nieco za ostro! Kiedy jest planowane uruchomienie dodatkowych linii autobusowych do KSSE?


Natomiast co do "strości" moich pytań, nie chodziło mi o to by je w takiej formie wysyłać, ale raczej by każde z nich było poddane pod dyskusje. Wtedy moglibyśmy znaleźć złoty środek i pytania sformułować tak, by każdy, którego dotyczą uzyskał odpowiedź na swoje "dylematy" w danej sprawie.

Ten post edytował marcin.p wto, 12 lut 2008 - 18:07


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post wto, 12 lut 2008 - 18:19
Post #122


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: PL
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



Proponuje taką zmianę:
9. Czy miasto jest przeciwne rozbudowie cmentarza na "górce"? Jeżeli tak to dlaczego?

13. Czy w najbliższym czasie planuje się skomunikowanie terenów KSSE? Na czacie z Prezydentem Podrazą padła informacja o planach stworzenia linii okrężnej. Na jakim etapie jest ta "inwestycja"?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post wto, 12 lut 2008 - 18:35
Post #123


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Ja nie widze przeszkód!

Natomiast jeszcze chciałby wrócić do pierwszej wersji mojej listy pytań. Zadałem pytanie dotyczące stanowisk. Chciałem zaznaczyć, że nie było moja intencją sugerowanie jakoby dabrowski UM tworzył fikcyjne stanowiska czy tez tworzył inne by zachować "stołki". Jeżeli kogokolwiek tym pytaniem uraziłem to go bardzo przepraszam! Wiem, że nigdy nie powinno byc zadane ono w takiej formie!


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mały
post czw, 14 lut 2008 - 15:48
Post #124


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 221
Dołączył: pią, 15 gru 06
Skąd: Ujejsce City
Nr użytkownika: 370



Na czym polega "remont" przystanków w Dąbrowie? Czy nie dało się lepiej wykorzystać pieniędzy przeznaczonych na ten cel? W sumie drugie pytanie jest retoryczne, bo przecież gorzej już nie można było zrobić tego "remontu. angry.gif
Co władze miasta robią w celu wybudowania DTŚ wschód. Czy są prowadzone jakiekolwiek rozmowy z innymi miastami zagłębiowskimi w celu lobbowania za tą inwestycją?

Ten post edytował mały czw, 14 lut 2008 - 16:01
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 14 lut 2008 - 16:46
Post #125


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



Przeciez od lat wiemy na czym polega remont, mielismy na forum wszystkie plany, dla kazdego przystanku z osobna


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post nie, 17 lut 2008 - 13:17
Post #126


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Kolejne pytanie do UM
Na jakim etapie są prace dotyczące przeniesienia Pogotowia Ratunkowego? Czy są plany zwiekszenia ilości dyżurujących karetek w DG?


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 17 lut 2008 - 13:41
Post #127


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



To pytanie bylo chyba juz albo na czacie. Ale moze warto jesli sie cos zmienilo. Strasznie sie to przedluza i ucichlo.
Albo wyslac lepiej do samego pogotowia, tu jest mail snf (51).gif http://www.bip.gov.pl/subjects/15337,Samod...w+Sosnowcu.html


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 04 mar 2008 - 23:16
Post #128


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Zadawajcie pytania na następną turę pytań do piątku (7.03.08) (mod. i adm.) wybierzemy coś i wyślę albo do prezydenta albo do UM.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 06 mar 2008 - 13:14
Post #129


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



nr 4 juz troche nieaktualne, i nowa wersja:

4. Z oferty KSSE na stronie www.ksse.com.pl zniknęły tereny w Łośniu i w okolicach koksowni. Czy zostaly one przeniesione do Tucznawy? Ile ha strefy przybędzie w Dąbrowie? Czy miasto skorzysta na kolejnym poszerzeniu KSSE?

i nowe:

Miasto miało otrzymać 10 informatorów komunikacyjnych. Jakie znajdą się na nich informacje i kiedy zostaną ustawione?

Czy znana jest już lokalizacja skrzynek na fotoradar? Kiedy zostaną zamontowane?

W jakim zakresie amerykańskie konsorcjum zaintersowało się centrum przesiadkowym?

Przy najbliższej modernizacji linii kolejowej, łagodząc łuk PKP planuje nowy przejazd kolejowy przy Konopnickiej. Czy docelowo ma on zostać jednak zlikwidowany? Byłoby to wielkim utrudnieniem dla mieszkanców dzielnic położonych po północnej stronie torów, którzy musieliby samochodami okrążać nowym tunelem przy dworcu. Jednak dla pieszych byłoby to już zdecydowanie zbyt daleko, a przejazd przy Konopnickiej jest głównym ciągiem pieszym łączącym dzielnicę z centrum. Czy w przypadku likwidacji planuje się tunel lub kładkę dla pieszych? W przeciwnym wypadku ludzie zostaną zmuszeni do przechodzenia po torach.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 31 mar 2008 - 18:35
Post #130


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



jeszcze jedno:

Czy mozemy poznać harmonogram remontów dróg na ten rok?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post sob, 19 kwi 2008 - 11:48
Post #131


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Ja mam pytanie, które w następnej turze musi sie znaleźć. No chyba, że zadam je wcześniej na czacie, jeśli takowy będzie.

Czy Pan Prezydent oraz Rada Miejska podadzą się do dymisji keśli przepadną pieniądze na remont przystanków?

I druga wersja - w zależności kiedy będą wysyłane. Raczej chyba właśnie ta wersja będzie aktualna na moment wysyłania następnej tury pytań.
Kiedy Pan Prezydent i Rada Miejska zamierzają złożyć dymisję w związku ze stratą pieniędzy unijmych na remont przystanków?

P.S. Mam jednak nadzieję, że te pytania nie będa musiały zostać zadane. Ze kasa jednak nie przepadnie


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post nie, 20 kwi 2008 - 21:17
Post #132


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 947
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



Hmmm - tak wtrącając, to nie wiem czy aby władze miasta da się zdymisjonować - wszak to osoba (Prezydent miasta) wybrana bezpośrednio w wyborach. Ale nie wiem. Ale jeśli takowa może być to zapomnij! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
picaro
post pią, 25 kwi 2008 - 19:15
Post #133


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 605
Dołączył: śro, 14 kwi 04
Nr użytkownika: 75
Płeć: Mężczyzna




MIASTO W RUCHU
- ciekawy projekt, może się ktoś z urzędu zainteresuje, choć troszkę już mało czasu, ale wystarczy wypełnić ankietę smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kora3
post śro, 30 kwi 2008 - 16:06
Post #134


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 7
Dołączył: pią, 28 mar 08
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 1,187
Płeć: Mężczyzna



Dlaczego w WYDZIALE KOMUNIKACJI jest ostatnio taki balagan? dzis stalam tam 4 godziny aby odebrac staly dowod rejestracyjny!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
qbicone
post pią, 12 wrz 2008 - 16:28
Post #135


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 3
Dołączył: śro, 21 mar 07
Nr użytkownika: 586



Ja ponowie pytanie bo odpowiedź jednoznaczna nie padła (i pewnie nie padnie).
kiedy ulica Tworzeń zostanie w końcu wyremontowana. Chodzi mi tutaj nie tylko o koleiny, które już od dawna psują całe podwozie samochodów mieszkańców, ale głównie o przejazd tramwajowy, przez który już w 2 samochodach musiałem po 2 razy naprawiać zawieszenie + robić geometrię samochodu. Musze niestety przez ten przejazd przejeżdżać kilka razy dziennie bo nie mam innego wyjścia. Czy mam te rachunki za naprawy przynieść do Urzędu? Mam je wysłać do prezydenta? Przejazd jest w takim stanie od 3 lat. Jest to główna ścieżka wszystkich ludzi mieszkających w kierunku Olkusza i pracujących na Hucie Katowice.


--------------------
IPB Image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Debi
post śro, 28 sty 2009 - 12:47
Post #136


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Dołączył: pią, 23 sty 09
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 3,143
Płeć: Kobieta



Witam
1. Mam pytanie o kanalizację wodno ściekowa na ulicy Laski w jej środkowej i końcowej części, kiedy to spadnie na nas ten zaszcyt i doprosimy się o kanalizacje? Od ok 20 lat prosimyi nic. Podobno miało to być w bieżącym roku?
2. Jeszcze pytanie o przystanek na ulicy Laski. Już mniejsza z tym, że tramwaj jeździ co 20 minut ( oczywiście teoretycznie, bo w praktyce zawsze się spóżnia, a często wypada wogóle). Ale mam pytanie czemu nie można zrobić przy w/w ulicy przystanku na żądanie dla autobusu 27 i/lub 808, które tam przejeżdżaja. Przystanek na żądanie znajduję się mniej więcej 500 m dalej, ale tylko w jedną stronę i do ulicy Laski nie ma dojscia, ponieważ chodnik jest niewidoczny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post śro, 05 cze 2013 - 09:58
Post #137


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 756
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



Czy dalej można składać pytania za pośrednictwem tego portalu mam kilka pytań do Urzędu Miasta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post pią, 07 cze 2013 - 10:06
Post #138


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 756
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



Witam ja mam pytanie do urzędu miasta ile samochodów służbowych posiada na stanie,jakiej są to marki i rok produkcji .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post nie, 30 cze 2013 - 12:55
Post #139


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 756
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



Mam pytanie do administratorów forum czy dalej można składać pytania do UM za pośrednictwem tej strony bo niem zadnego odzewu od was administratorzy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post nie, 30 cze 2013 - 17:51
Post #140


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(Grzegorz-dg @ nie, 30 cze 2013 - 12:55) *
Mam pytanie do administratorów forum czy dalej można składać pytania do UM za pośrednictwem tej strony bo niem zadnego odzewu od was administratorzy.

Skoro pytaż trzeci raz i brak odzewu to chyba widać, że już nie ma opcji pytań. Kilka lat temu zajmował się tym kwintosz albo hator - już nie pamiętam, oni już się nie udzielają za często a temat umarł. Nic jednak chyba nie stoi na przeszkodzie aby temat wskrzesić smile2.gif tylko potrzebny chętny, który zajmie się tym i pytania będzie przesyłał.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stron V  « < 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 16 maja 2024 - 07:07
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza