IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

22 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Puby & Restauracje, Opinie...
Master
post nie, 24 sie 2003 - 23:53
Post #1


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Jakie sĄ wedŁug Was najlepsze knajpy w naszym miescie? WedŁug mnie to Partia ,Planeta , Graffiti, Cegielnia. Ostatnio otworzyli w centrum maXmario, ale to raczej dla "starszyzny". A w catamaranie jeszcze nie byŁem. Odradzam wszystkim Pub 21 i Dukat. A co z AtmosferĄ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post pon, 25 sie 2003 - 01:22
Post #2


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



CegielniaCegla (MYDLICE)Czasami byla BETA ( Mydlice ):4:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post pon, 25 sie 2003 - 02:06
Post #3


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



Ja to najbardziej w Partii posiedzieĆ tam spĘdziŁem kupe czasu i najlepsze banie :14: :46: :47: :drunk: :66: Cegielni to nie lubiĘbo za duŻ burakÓw tam hasa, ale za to niezŁe dupy siĘtam krĘcĄ :41:W Planecie jest nawet wzglĘdnie. O klocek zapomniaŁeŚ o Chacie u brata przecie tam to zawsze fajno byŁo i jest Ściska czasami jak cholera ale fajni ludzie przychodzĄ :29: Dukat to jest nĘdza i poraŻka knajpa gdzie krĘcĄ siĘ15-letnie obciĄgary i kolesie z mlekiem pod wĄsem. A co do Maxmario to szykuje siĘtam niezŁa knajpa. PrzechodziŁem wczora tam z Mayq'iem i nawet to nieĹşle wyglĄda i nie ma tam Żadnej "starszyzny" fajny lokal moŻe bĘdzie ohmy.gifk:. Wypijemy zobaczymy.:65:1.Partia2.Chata u brata3.Planeta4.Graffiti5.JĘdrek


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piootrj
post pon, 25 sie 2003 - 08:17
Post #4


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: pon, 25 sie 03
Nr użytkownika: 13



zapraszam na www.tuizi.net prowadzone tam jest co miesiĄc gŁosowanie na Pub/Klub MiesiĄca, wspomÓŻcie knajpy z DĄbrowy !!!


--------------------
Grupa www.tuizi.net
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MayQ
post wto, 26 sie 2003 - 01:28
Post #5


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 20 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10



Partia, Grafitti spoko:47: . Planeta teŻ niczego sobie. ZapomnieliŚcie o Gondoli :5: . W Cegielni to same PaŚcie co szukajĄ kandydatÓw do obica :rambo::11: a laseczki nawet w miare ohmy.gifk: MaXmario nieĹşle sie zapowiada jeszcze tam nie byŁem tylko widziaŁem ale takiej knajpki chyba jeszcze na DG nie byŁo. A starszyzny tam nie widziaŁem, wystarczy spojrzeĆ np w Katowicach na Hipnoze, Manhattan, Labirynt maXmario mniej wiĘcej tak sie prezentuje i nie jest to knajpa w stylu Partii. Spoko klimacik i peŁna kulturka. Hehe przecie w takiej knajpie nie siedzi sie i nie pije do zgonu:) Flaszke albo brona moŻna wypiĆ gdzie indziej i to taniej (co kto woli i gdzie woli) ale miŁa atmosferka tak na jednego bronka albo dwa czemu nie.. ohmy.gifk:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post śro, 27 sie 2003 - 17:47
Post #6


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



Notatka sŁuzbowa z pobytu w knajpe.NO byŁem sobie wczora z koleŻankĄ w tym nowym klubie muzycznym Maxmario czy jakoŚ tak i nawet fajnie tam jest. Jest to knajpka gdzie mozna sobie iŚc na jedno, dwa piwka, posiedzieĆ, pogadaĆ. Tyskie kosztuje 4 zeta czyli tak jak prawie wszĘdzie. Co mi sie spodobaŁo to obsŁuga bardzo miŁa, ale czasami aŻ do przesady, non-stop wymieniali popielniczkĘ. UdaŁo mi siĘzabrudziĆ tylko papierkiem od gumy do Żucia, kiepem i od razu wymieniali, czasami nawet nie zdĄŻyŁem zgasiĆ fajki (ze 7 razy zmieniali). Co mnie rozwaliŁo to to, Że w kiblu leci se muza(gŁoŚnik jest). CaŁkiem fajnie walĄc kupona na tronie,albo siku mozna se podrygiwaĆ w takt muzyki ohmy.gifk:Muzyczka nawet fajna, relaksujĄca, dŻezik se leciaŁ. KrzeseŁka nawet wygodne i jest taka fajna kanapa do siedzenia. Jest teŻ fajny bajer, Że do knajpy se moŻna wejŚĆ przez okno. Ma to teŻ minus, bo jakby kto zgona zaliczyŁ i spadŁ z krzesŁa to moŻe wypaŚĆ na chodnik przed knajpĄ.OgÓlnie to moŻe byĆ, przydaŁyby siĘtam jeszcze jakies koncerty (Jazz).MaŁo jest miejsca ale kolesia z harmonijkĄ i cymbaŁkami by sie upchnĘŁo:)


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post sob, 06 wrz 2003 - 22:28
Post #7





Guests






[color=red][/color]
ODRADZAM kaŻdemu DUKATA!!!!!!!!!!!! SzwĘdajĄ siĘtam same dzieci :25: i zŁodzieje!!!!!!!! Najlepiej mieĆ oczy naokoŁo gŁowy, bo moŻesz wrÓciĆ bez tego z czym przyszedŁeŚ!!!!!!!!!!!! Po prostu jest do... :13: !!!!!!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post nie, 07 wrz 2003 - 16:01
Post #8


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



CiĘŻko jest uŁoŻyc ranking knajp w DG, wiec moze tylko wyraŻĘswojĄ opiniĘna temat moich ulubionych.
Partia - lokal bardzo spox, duŻo znajomych, dobre miejsce do ostrej najebki.
Planeta - sympatycznie, extra panienki, szczegÓlnie w lato, a pomysl z parasolkami na wakacje byl super.
Cegielnia - dobra knajpa ale jakos nie specjalnie mnie rajcuje. MoŻna siĘtam wybraĆ.
Chata u Brata - czasy liceum, bywaly ostre melanŻe... aŻ siĘŁezka w oku krĘci.
Grafitti - ostatnio bardzo czĘsto tam bywam, jedyny lokal w miescie z zajebistym bouncem. DuŻo ziomali, fajne sztuki.
JeŚli chodzi o MaxMario to jeszcze tam nie zajrzaŁem, ale pewnie wkrÓtce tam zawitam. Ale po opisie Jashi'ego wyglada na miŁy lokal. O co chodzi z tĄ muzyczkĄ w kiblu? Jashi chyba nie bĘdziesz tam chodziŁ sraĆ, bo leci zajebista melodyjka :) Miejsce w sam raz na ustawkĘz laskĄ.


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MayQ
post śro, 17 wrz 2003 - 16:06
Post #9


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 20 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10



YoŁ:) hehe Jak to Jashi napisaŁ obsŁuga w dupe uprzejma hehe nie wiem nie byŁem ale pamiĘtam kiedyŚ w cegielni akcje:) SiedzieliŚmy sobie we trzech tak po poŁudniu w tygodniu tam na piwku a laska wpadaŁa i popieŁke zmieniaŁa co kfile! Potem podlazŁa zebraĆ kufle zgarneŁa jeden a dwa staŁy jeszcze, mieliŚmy tam moŻe po dwa Łyki piwa to ta baba(znaczy laska) staŁa nad nami aŻ skończymy!! Jakby nas juŻ wyganiaŁa hehe a my sobie gadaliŚmy w koncu po paru minutach sie wkurzyŁa i poszŁa a my cyk bronka na zero i na hate:) Qwa ŻebyŚcie widzieli jakĄ miaŁa mine, jakby nas chciaŁa zabiĆ!! Ale przynajmniej wesoŁo byŁo i mieliŚmy ubaw :4:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post śro, 17 wrz 2003 - 16:37
Post #10


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Po ostaniej sobocie troszkĘzmieniŁem zdanie o Grafitti. OczywiŚcie na niekorzyŚĆ lokalu, ale tylko w kwestii "uprzejmoŚci bramkarzy". Jednak to moja prywatna sprawa.
Nie zmienia to faktu, Że bounce jest nadal niezŁy, a sztuki zajebiste.


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 18 wrz 2003 - 00:28
Post #11


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



A czy ktos z Was kojarzy DRINK BAR OAZA - w centrum. 2 lata temu chyba zamkneli ale miala swoj urok - nie byla ani urocza, ani przestronna ale za to miala wmiare wyglad w srodku, fajowy wc i przedewszystkim bylo Tyskie tanie, a klimat byl ekstra (bywalem z kumplami tam praktyzcnie co tydzien)
PS calosc klimatu dopelniala muza w ktorej lecialy podroby znanych piosenek biggrin.gif
Moze to brzmi na kiczowaty lokal ale na serio tam bylo ZAJEBISCIE :)))))))))


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MayQ
post czw, 18 wrz 2003 - 10:19
Post #12


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 20 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10



Hmm Ja Kojarze:) W bramie no nie:) Ahh te STROME schody i oczojebne zielone Ściany:) Schody to naprawde byŁy konkretne, pare bronkÓw i ciĘŻko byŁo wyjŚĆ, albo wejŚĆ Żeby sie nie zabiĆ:) He no i kibel na kluczyk, zeby sie odlac cza byŁo wziasc klucz z baru:) Aaaa no i chlebek ze smalcem:) Co za czasy..... :afro:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post czw, 18 wrz 2003 - 16:50
Post #13


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



PamiĘtam ten lokal, ale wtedy nazywaŁ siĘ"Za ŻelaznĄ bramĄ", potem przeksztaŁciŁ siĘchyba w "Jenny" a na końcu "Oaza". Jak jeszcze nosiŁ pierwszĄ nazwĘto byŁem tam na 18-tce. Ostra zajebka - nic nie pamiĘtam, dobrze Że ktoŚ miaŁ kamerĘto mi to pokazali. Od 23 siedziaŁem na gÓrze tych schodÓw i ... spaŁem. :drunk: Wszyscy robili sobie ze mnĄ fotki.
Eech... to byly czasy...


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post nie, 21 wrz 2003 - 12:41
Post #14





Guests






A nie slyszeliscie nigdy o Alcatraz?! To byla knajpa! mozna powiedziec ze przezylam tam swoje najwspanialsze chwile ;] Bar otworzyli 1 wrzesnia, jak szlam do 2 klasy lo i tego samego dnia pol szkoly sie tam znalazlo. i tak juz bylo caly rok. non stop w piatek imprezy, tydzien w tydzien, a nawet normalnie w tygodniu mozna bylo wpasc, zawsze sie cos dzialo :) Teraz knajpa zmienila wlasciwiela i nazywa sie elcomendante, tylko naazie jest zamknieta:/ ale kogo bym nie spotkala ze starych dobrych znajomych to mowia: kurde, szkoda ze nie ma alcatraz!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post nie, 21 wrz 2003 - 13:12
Post #15


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Nie wspomniaŁem jeszcze o bardzo miŁym lokalu "An Caffe", koŁo ZUS-u. Spoko miejsce w sam raz na randkĘ(przynajmniej tak byŁo kiedyŚ, dawno tam nie byŁem). Polecam. Czasami wieczorami jakaŚ kobieta graŁa tam na pianinie. Romantyzm peŁnĄ parĄ.

Aha, polecam jeszcze sobotnie imprezy w restauracji "Szlacheckiej" (dawny Mandaryn). cool.gif cool.gif cool.gif
Szkoda tylko Że to nie mÓj przedziaŁ wiekowy wink.gif wink.gif wink.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post nie, 21 wrz 2003 - 14:00
Post #16


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



Elcomendante to juŻ przeszŁoŚc chyba Że ktos to kupi bo kolesie co majĄ tĄ knajpĘpojechali do USA i majĄ dŁugi i cholera wie czy wrÓcĄ


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MayQ
post sob, 04 paź 2003 - 12:55
Post #17


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 20 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10



Ehh Alcatraz...Ten kto pisal to zakladam, Że chodzil albo chodzi do Łukasińskiego (Zawach)bo w sumie tylko oni tam chodzili i musieli rozruszaĆ kolegom bar. Ogolnie mi sie tam nie podobalo i bieda jak nie wiem. Hehehe slyszaŁem fajnĄ historie odnoŚnie przejĘcia tego baru laugh.gif hehe ciekawe czy to prawda wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post sob, 01 lis 2003 - 20:59
Post #18


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



PrawdĘmÓwiĄc, to w DĄbrowie jest za maŁo knajp. A w piĄtki i soboty to jest taki tŁum ludzi wszĘdzie, Że moŻna to porÓwnaĆ do rannej przejaŻdŻki autobusem linii 801. Nawet siĘnie moŻna spokojnie z kolegami wÓdki napiĆ (bardzo waŻna okazja !!!) tylko trzeba szukaĆ miejscÓwki na dworze, a to juŻ nie lato.

Kiedy siĘto zmieni :?: :?: :?:

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post nie, 02 lis 2003 - 22:46
Post #19





Guests






MALIBU 2 !! PIWO LOTKI MUZA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krawiec
post pon, 24 lis 2003 - 21:50
Post #20


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 312
Dołączył: sob, 13 wrz 03
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie (Sosnowiec)
Nr użytkownika: 21



QUOTE (Misiek @ Sep 21 2003, 11:12 AM)
Nie wspomniaŁem jeszcze o bardzo miŁym lokalu "An Caffe", koŁo ZUS-u. Spoko miejsce w sam raz na randkĘ(przynajmniej tak byŁo kiedyŚ, dawno tam nie byŁem). Polecam. Czasami wieczorami jakaŚ kobieta graŁa tam na pianinie. Romantyzm peŁnĄ parĄ.

Aha, polecam jeszcze sobotnie imprezy w restauracji "Szlacheckiej" (dawny Mandaryn).  cool.gif  cool.gif  cool.gif
Szkoda tylko Że to nie mÓj przedziaŁ wiekowy  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif [/quote]

Witam
JeŚli chodzi o lokal z gatunku "romantica" pod pannĘ, ŻonĘlub kochankĘ , to polecam TOWER na Okrzei. Dobra nastrojowa muzyczka , kominek, wino i jadŁo w przystepnej cenie powinno otworzyĆ serce najzimniejszej Świnki ;-) . Yo ziomy 8)

Ps. Paniom polecam przychodzenie do Partii, gdzie czasem bywam po pracy 8)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

22 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 06:39
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza