IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Biura podróży
LukaS
post sob, 02 cze 2007 - 10:28
Post #1


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: pią, 01 cze 07
Nr użytkownika: 719
Płeć: Mężczyzna
GG: 4757164 status gadu-gadu
Skype: lukas_pinkol status skype



Witam


Chciałem Was zapytać jakie poleciacie najlepsze biuro podróży w Dąbrowie Górniczej.Z góry serdecznie dziekuje za odpowiedź.

Pozdrawiam
LukaS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post pon, 04 cze 2007 - 11:06
Post #2


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 947
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



Nie da się jednoznacznie polecić Ci "biura podróży" w D.G. bo na terenie tego miasta są w zasadzie sami agenci turystyczni, którzy nie odpowiadają za jakość usług wycieczki/wczasów, tylko danego organizatora reprezentują. Do którego biura byś nie poszedł, na ogół w każdym będą podobne ceny, oferty, ci sami turoperatorzy, co organizujądany wyjazd. Na Okrzei w D.G. koło "Zabawek" wiem, że jest biuro podróży, które dość długo działa, można przejść się też do "Primapolu" w budynku Super Jednostki (jest też organizatorem imprez) oraz na Królowej Jadwigi (zapomniałem nazwę tego biura - tam w okolicy pubu "Chata" - chyba trochę wyżej). Pozdro! :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post pon, 04 cze 2007 - 23:24
Post #3


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



Ulica Mariacka w Katowicach to rejon kilku, jesli nie kilkunastu biur podróży, które istnieja od dawna i mają ugruntowaną renomę. Można się pofatygować, z Dąbrowy nie jest aż tak daleko.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post pią, 08 cze 2007 - 14:58
Post #4


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



Witam!

Ja polecam biuro EL-TOUR przy ul. Królowej Jadwigi 28 ( dawny sklep Kleks )

dobre oferty cenowe

pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spinacz
post wto, 12 cze 2007 - 08:44
Post #5


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 46
Dołączył: czw, 17 maj 07
Nr użytkownika: 688



Witam, ja polecam biuro (co prawda nie w dg, ale okolica;))mieszczące się w budynku hotelu qubus w Katowicach nazywa się Marco-tour czy jakoś tak. pozdro


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
111issska111
post pią, 26 mar 2010 - 13:22
Post #6


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: pią, 26 mar 10
Nr użytkownika: 3,789
Płeć: Mężczyzna



Witam

Ja skolei już kolejny sezon z rzędu korzystam z niewielkiego biura w pobliżu naszego centrum na ul. Kościuszki (dokładnie w pawilonie na wprostu ZUSu)- biuro niewielkie, ale miłe wnętrze bez pośpiechu można wszytsko załatwić, napić się kawki przy okazji, a ceny jak to ceny wszędzie niemal takie same (ale osttanio załapałam się na dodatkowy RABAT cool.gif cool.gif -ale z tego co kojarze to na wycieczki samolotowe maja te rabaty.
AHa nazwa biura to SAMOS -takie czerwone logo mają.

Wszystkim miłych podróży- ja się pakuje do TURCJI:))) rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sebek_sebek
post pią, 26 mar 2010 - 13:36
Post #7


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: pią, 26 mar 10
Nr użytkownika: 3,790
Płeć: Mężczyzna



Ja kiedyś latałem z biur w centrach handlowych-ale tam propostu wszystko w pośpiechu bo juz następni Ci sapią za plecami w kolejce, raz zajrzałem do tego właśnie"czerwonego" na wprost naszego "kochanego"ZUSu i jest zupełnie inaczej- jest naparwde OK- moge polecać, mają strone

www.samostravel.pl

pozdr,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pią, 26 mar 2010 - 13:40
Post #8


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Dżizus. Ostatnie reklamy na forum kolejnych firm przez użytkowników mających po 1 poście i świeżo zarejestrowanych są śmieszniejsze niż temat o taksówkach biggrin.gif biggrin.gif

Pozdrowienia dla właścicieli Samostravel smile2.gif Piszcie jako Wy, a nie jako klienci tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sarsolot
post sob, 27 mar 2010 - 00:02
Post #9


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 282
Dołączył: pon, 28 sty 08
Skąd: 42-530
Nr użytkownika: 1,063
Płeć: Mężczyzna
GG: 4757707 status gadu-gadu



Jeszcze 2 posty po sobie, nawet numer usera jeden za drugim. Nie ma to jak zrobic sobie antyreklame wink.gif

Ja korzystalem tylko z ofert, w ktorych biura podrozy sa posrednikami, wiec trudno cokolwiek na ten temat powiedziec. Tak czy tak El-Tour na Krolowej Jadwigi jak i biuro na Merkurym pod Avansem wrazenie pozytywne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 18 kwiecień 2024 - 03:58
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza