IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

24 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> CH Pogoria - po otwarciu, handel, sklepy, wrażenia itp
Sebastian22
post pią, 28 lis 2008 - 20:05
Post #21


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(piotrMDC @ pią, 28 lis 2008 - 19:49) *
to nawet tam nie wchodzę smile2.gif hehe
naprawdę dziwie się dlaczego wszyscy są tak marudni :/ nie ważne co mają zawsze jest źle... Pewnie lepiej by było jakby nie wybudowali pogorii!! bo tu dziura tam pęknięcie, tam co innego... Zamiast się cieszyć, że wreszcie coś blisko jest, to jak zwykle tylko narzekania!!
Wśród znajomych w zasadzie tylko ja nie narzekam!! najlepsze jest to, że wciąż tam chodzą, ale narzekają :/ Pewnie z Wami tu podobnie tongue.gif
ale podobno to nasza narodowa cecha, więc co zrobić...

heh zawsze tak jest że narzekają ale łażą wszyscy...ja uważam że CH jest fajne, i tyle:D a komu nie pasuje to niech idzie na "ryneczek" za PKZ biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post pią, 28 lis 2008 - 21:39
Post #22


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Ja tez ciesze sie ze jest! Chodz nie jest to szczyt marzeń. Wieksze zakupy w Realu mozna zrobić, Empik jest, Sklep komputerowy jest , duzy sklep AGD jest, buty tez jest gdzie kupic , pralnia jest jak komus potrzebna , Kino jest , Mac jest, sklep sportowy jest,, sklepy z telefonami są , troche ciuchów tez jest. Nie trzeba juz jak cos jezdzic do Plejady czy M1. Dużo rzeczy mogło by być lepiej no ale nie narzekajmy , mysle ze na wiosne bedzie to lepiej wyglądać jak wokół sie zazieleni wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post pią, 28 lis 2008 - 21:50
Post #23


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



A propos ryneczku - w przejściu handel kwitnie w najlepsze, ładne pakieciki włoszczyzny na przykład sprzedają biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post pią, 28 lis 2008 - 22:06
Post #24


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ pią, 28 lis 2008 - 21:50) *
A propos ryneczku - w przejściu handel kwitnie w najlepsze, ładne pakieciki włoszczyzny na przykład sprzedają biggrin.gif

hehe no tak ostatnio widziałem jakiegoś gościa robiący pokazy czyszczenia dywanów złotym środkiem....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beica
post pią, 28 lis 2008 - 22:53
Post #25


KK#21
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 356
Dołączył: pią, 21 mar 08
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 1,178
Płeć: Mężczyzna
GG: 3890826 status gadu-gadu



CYTAT(Leszek @ pią, 28 lis 2008 - 21:50) *
A propos ryneczku - w przejściu handel kwitnie w najlepsze, ładne pakieciki włoszczyzny na przykład sprzedają biggrin.gif

Jeden starszy pan który sprzedaje włoszczynę pod przejściem pracuje tam 11 lat biggrin.gif. Opowiadał fajne historie o wojnie jak stałem tam z ulotkami biggrin.gif


--------------------



"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."
22 (9938)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lilith_88
post pią, 28 lis 2008 - 23:57
Post #26


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 81
Dołączył: sob, 01 lis 08
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 2,293
Płeć: Kobieta
GG: 8646382 status gadu-gadu



CYTAT(Beica @ pią, 28 lis 2008 - 22:53) *
Jeden starszy pan który sprzedaje włoszczynę pod przejściem pracuje tam 11 lat biggrin.gif. Opowiadał fajne historie o wojnie jak stałem tam z ulotkami biggrin.gif

a jak ja stalam z ulotkami to sie mnie czepial ze przez nas taki syf w przejsciu... a przeciez my tego nie rzucamy na ulice... tylko ludzie to robia... ale nas sie musza czepiac :/ eh...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kot_mruczyslaw
post sob, 29 lis 2008 - 14:59
Post #27


...nocny wysławiacz firmamentu ...
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 92
Dołączył: sob, 02 cze 07
Skąd: DG/Cieszyn
Nr użytkownika: 721
Płeć: Kobieta



dzisiaj pierwszy raz tam poszłam i jestem zawiedziona nie dopasowaniem całego CH do klimatu miejsca w którym powstało.... w Silesii przynajmniej grafiką, nazwą alejek i kilkoma elementami architektonicznymi nawiązali do byłej kopalni i Śląska w ogóle... a tu: do Pogorii to jedynie dopasować można fontanne(nie działająca z resztą) i akwarium(morskie ciepłolubne rybki w Pogorii?)... a i tak to naciągane jest... jakoś nie pasuje mi do DG to miejsce... jakby wylądowało tam ufo do którego można wejść, zrobić zakupy za kosmiczne pieniądze i jak najszybciej uciekać, żeby nie zostać porwanym na obcą wylansowaną planetę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post sob, 29 lis 2008 - 15:19
Post #28


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(kot_mruczyslaw @ sob, 29 lis 2008 - 14:59) *
dzisiaj pierwszy raz tam poszłam i jestem zawiedziona nie dopasowaniem całego CH do klimatu miejsca w którym powstało.... w Silesii przynajmniej grafiką, nazwą alejek i kilkoma elementami architektonicznymi nawiązali do byłej kopalni i Śląska w ogóle... a tu: do Pogorii to jedynie dopasować można fontanne(nie działająca z resztą) i akwarium(morskie ciepłolubne rybki w Pogorii?)... a i tak to naciągane jest... jakoś nie pasuje mi do DG to miejsce... jakby wylądowało tam ufo do którego można wejść, zrobić zakupy za kosmiczne pieniądze i jak najszybciej uciekać, żeby nie zostać porwanym na obcą wylansowaną planetę...

Silesia podoba ci sie klimatem? blink.gif Wg. mnie tam to wogólne nie ma klimatu, co prawda przed CH pozostał masz z szybu, ale to raczej jest jako reklama z logiem, wiem że są tam jeszcze inne eksponaty jak wagonik górniczy czy jakieś obrabiarki ale samo wnętrze SCC nie powala.....w Pogorii nie jest źle, akwarium jest dość ciekawe, sam wystrój także nie odbiega od standardów.Cenowo - to już inna bajka każdy sklep ma swoje ceny i tyle.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peterek
post sob, 29 lis 2008 - 15:22
Post #29


Sun of a beach
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 202
Dołączył: nie, 18 lis 07
Nr użytkownika: 883
Płeć: Mężczyzna
GG: 6460675 status gadu-gadu
Skype: peterek.fm status skype



Mhm, Silesia jest dla mnie tak kiczowatym budynkiem, że nie da się tego opisać (w środku jest już lepiej). Ja na miejscu Katowiczan wstydziłbym się tego co im tam postawili. Olbrzymi, plastikowy, kolorowy potworek. Tak brzydkiego z zewnątrz w miarę nowego CH to ja jeszcze nie widziałem (no może Plaza w Sosnowcu).


--------------------
"Słońce lśni, mieni się, jak ze złota sztabka, trafia szlag, że nie można go skraść"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post sob, 29 lis 2008 - 15:27
Post #30


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Peterek @ sob, 29 lis 2008 - 15:22) *
Mhm, Silesia jest dla mnie tak kiczowatym budynkiem, że nie da się tego opisać (w środku jest już lepiej). Ja na miejscu Katowiczan wstydziłbym się tego co im tam postawili. Olbrzymi, plastikowy, kolorowy potworek. Tak brzydkiego z zewnątrz w miarę nowego CH to ja jeszcze nie widziałem (no może Plaza w Sosnowcu).

Yep, ani SCC ani Plaza ani nawet Plejada architektonicznie nie dorównuje Pogorii:D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lilith_88
post sob, 29 lis 2008 - 22:59
Post #31


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 81
Dołączył: sob, 01 lis 08
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 2,293
Płeć: Kobieta
GG: 8646382 status gadu-gadu



CYTAT(kot_mruczyslaw @ sob, 29 lis 2008 - 14:59) *
a tu: do Pogorii to jedynie dopasować można fontanne(nie działająca z resztą)


jest zima... temperatura spada ponizej zera... wiec to jest normalne ze wylaczyli fontanne, bo jakby w niej byla woda to by rury rozsadzilo... eh blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
picaro
post nie, 30 lis 2008 - 11:14
Post #32


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 605
Dołączył: śro, 14 kwi 04
Nr użytkownika: 75
Płeć: Mężczyzna



A ja też ostatnio odwiedziłem to Centrum Handlowe - choć troszkę byłem zmuszony laugh.gif A jako że nie lubuję się w takich przybytkach to moja wizyta trwała bardzo szybko (kilka minut) i ograniczyła się do samego Empiku. I wrażenia takie same jak wszędzie nic ciekawego. Ale jak ktoś lubi takie lokale to rozumiem, że może mu się to podobać lub nie. Ja wolę te budki za PKZem czy na Adamieckim. Świeże warzywka itp. Choć targu na Redenie to nie znoszę. A swoją drogą to chyba ta sam klientela wink.gif
A jak się tak wczytuję w te wymieniane na forum usterki i do tego mam już grubszy ogląd własnym okiem to i tak się chyba cieszę, bo jak wynika z osiągnięć firmy Mayland to jest to chyba ich najlepsze CH w 2008 roku w Polsce. Przynajmniej takie teksty szły na wielkim bankiecie w PKZecie, który był zorganizowany właśnie jako zakończenie trzech wielkich projektów w 2008 roku. Tak więc współczuje mieszkańcom Słupska i Opola a z dłuższą wizytą w naszym CH (jeżeli to w ogóle możliwe w moim przypadku) poczekam do końca zimy (no chyba, że będzie bez śniegu) laugh.gif . A tym czasem po ciuchy i tak wolę jechać do Krakowa i to też nie do tego paskudnego klocka na dworcu PKP.

A wnioski z krótkie wizyty w Empiku - bardziej beznadziejny Empik widziałem tylko w Koszalinie - w obronie jednak powiem, że nie zwiedziłem ich zbyt wiele, a głównie jeżeli tam czegoś szukam to płyt CD z muzyką. W Dąbrowskim Empiku takich płyt prawie nie ma.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 30 lis 2008 - 12:08
Post #33


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT(picaro @ nie, 30 lis 2008 - 11:14) *
W Dąbrowskim Empiku takich płyt prawie nie ma.


Musze się zgodzić. Mały asortyment w naszym Empiku. Mało muzyki, mało gier... A głównie z tego powodu się cieszyłem - że wreszcie w DG będzie duży wybór muzy i gier na pieca. No ale jednak jest inaczej...


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post nie, 30 lis 2008 - 12:38
Post #34


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Musicie zrozumieć ze Dąbrowa to nie jest jakies Megalopolis, zeby utrzymac sklep w którym bedzie wszystko. Ile oryginalnych gier sprzeda sie w Dąbrowie miesiecznie ?? a wogóle kto ma teraz czas na granie ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peterek
post nie, 30 lis 2008 - 13:17
Post #35


Sun of a beach
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 202
Dołączył: nie, 18 lis 07
Nr użytkownika: 883
Płeć: Mężczyzna
GG: 6460675 status gadu-gadu
Skype: peterek.fm status skype



Zacznijmy od tego kto w ogóle kupuje w Empiku biggrin.gif Wszystko dużo droższe niż w innych sklepach, a promocje raz na ruski rok. Empik to ostateczność, kiedy nigdzie indziej nie możemy znaleźć jakiejś rzeczy wink.gif


--------------------
"Słońce lśni, mieni się, jak ze złota sztabka, trafia szlag, że nie można go skraść"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
picaro
post nie, 30 lis 2008 - 13:58
Post #36


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 605
Dołączył: śro, 14 kwi 04
Nr użytkownika: 75
Płeć: Mężczyzna



Oczywiście macie rację. DG to nie metropolia, a w Empiku jest drogo. Tylko po jakiego jest taki Empik? Bo skoro
CYTAT
...to ostateczność, kiedy nigdzie indziej nie możemy znaleźć jakiejś rzeczy
to jak jest szansa, że ją tu znajdziesz?
CYTAT
Ile oryginalnych gier sprzeda sie w Dąbrowie miesiecznie ?? a wogóle kto ma teraz czas na granie ...
A jednak jakaś tam część ludzi jeździ do Katowic i kupuje w Empiku, więc dlaczego nie mieli by kupować w DG?
Zresztą ogólnie to mam to gdzieś, bo ja i tak obecnie kupuje większość płyt przez internet, tylko przez chwile się zastanowiłem nad tym jaki sens ma taki EMPIK, bo zawsze wydawało mi się, że te sklepy mimo swej drożny mają sens właśnie wtedy gdy są "pod ręką" i mają ogromny wybór towaru (stąd taka duża marża), ale widocznie jest inaczej, bo zapewne ktoś to dobrze przemyślał, albo stopniowo w miarę zainteresowań klientów będą dostosowywać swój asortyment. A tym czasem ja tam szybko nie zajrzę, bo po jakiego wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post nie, 30 lis 2008 - 14:47
Post #37


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



do empiku to ja przynajmniej chodzę wyłącznie po gazety bo jest niemal na 100% pewne że tam ją kupię gdyż wszystkie osiedlowe sklepiki się nie zaopatrują we wszystko wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muzzy
post nie, 30 lis 2008 - 19:13
Post #38


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 211
Dołączył: wto, 04 kwi 06
Skąd: DG - korzeniec
Nr użytkownika: 198
GG: 105879 status gadu-gadu



Zawsze można zamówić na empik.com i odebrać na miejscu - sam tak dzisiaj zrobiłem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post nie, 30 lis 2008 - 22:23
Post #39


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Empik jest potrzebny. Można w nim, w ciepełku wypalcować książki, utłuścić płytki, pognieść czasopisma itd.
Nigdzie indziej tak nie ma, chyba laugh.gif
Empik jak Empik.

A ja pamiętam jak płyty na czarnym się kupowało, u Hipa na Mariackiej przegrywało, a teraz wszystko pod nos podstawione, jak nie w sklepie, to w necie i jeszcze kurierem, do przedpokoju dostarczą. I tak jest źle celb (5).gif

Dla mnie CH to tylko sklep i już. Duzo jest takich, ale nasz ma bajery. Przed wejściem światełka w podłodze i to na zewnątrz, w mróz świecą. Jestem pod wrażeniem biggrin.gif

pozdr...

Ten post edytował endriu nie, 30 lis 2008 - 22:25


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post pon, 01 gru 2008 - 08:37
Post #40


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(szer @ nie, 30 lis 2008 - 14:08) *
Musze się zgodzić. Mały asortyment w naszym Empiku. Mało muzyki, mało gier...

Od jakiegoś czasu chodzą słuchy, że EMPiK zlikwiduje stoiska z muzyką ze względu na nikłe zainteresowanie klientów i kłopoty z zatrudnieniem kompetentnej obsługi.

CYTAT(endriu @ pon, 01 gru 2008 - 00:23) *
Dla mnie CH to tylko sklep i już. Duzo jest takich, ale nasz ma bajery. Przed wejściem światełka w podłodze i to na zewnątrz, w mróz świecą. Jestem pod wrażeniem biggrin.gif

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości i podtrzymuję swoje zdanie z okresu budowy. Blaszak, jak blaszak ale ma fajną galeryjkę z kładką i placyk z fontanną. smile.gif

Byłem we czwartek wieczorem. Po pustych korytarzach hulał wiatr - klientów dało się policzyć na palcach rąk i nóg. Z drobiazgów to kosze na śmieci do segregowania odpadów są wielce OK.

Za największy plus Pogorii uznaję otwarcie nowego widoku na centrum miasta. Nie znaliśmy Dąbrowy widzianej od tej strony Huty Bankowej. smile.gif

"Miejsce spotkań", "centrum dla kobiet", "nowy układ komunikacyjny" to jeden wielki marketing na miarę Goździkowej. flm (7).gif

CYTAT(Sebastian22 @ sob, 29 lis 2008 - 17:19) *
Silesia podoba ci sie klimatem? blink.gif Wg. mnie tam to wogólne nie ma klimatu,

Panowie, ale jaki klimat może być w CH ? Nawet zapachu pieniędzy już nie ma bo wszyscy płacą plastikiem. smile.gif

CYTAT(Peterek @ sob, 29 lis 2008 - 17:22) *
Silesia jest dla mnie tak kiczowatym budynkiem, że nie da się tego opisać (w środku jest już lepiej). Ja na miejscu Katowiczan wstydziłbym się tego co im tam postawili.

Dobrze, że nie żądasz od nich popełnienia harakiri bo co by wtedy zrobili sosnowiczanie z ich doliną hipermarketów a'la Auchan. fnd (2).gif

Ten post edytował bzenek pon, 01 gru 2008 - 09:33
Go to the top of the page
 
+Quote Post

24 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 16 kwiecień 2024 - 19:59
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza