IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Wymienie sie ksiazkami, Poszukuje ksiazek kryminalnych
symatowicz
post sob, 20 gru 2014 - 13:04
Post #1


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: czw, 04 gru 14
Nr użytkownika: 5,565
Płeć: Mężczyzna



Czy możecie mi doradzić w kwestii książek. Uwielbiam czytać i pochłonąłem już niemalże wszytsko co było dostępne. Każdy rodzaj książek połykam, choć najbardziej lubię kryminały. Znacie jakieś nowe nazwiska na rynku książek? Obecnie coraz więcej pojawia się osób, których książki podbijają serca czytelników. Kilka takich „perełek” już udało mi się znaleźć, ale jest to ciągle za mało. Kocham książki i każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie. Szukam nowości. Nieznanych autorów, którzy mogą stworzyć doskonałą książkę. Najbardziej cenię sobie kryminały, ale każdy rodzaj może być. Rozważę każdą propozycję, bo mi już brakuje pomysłów na dobre książki. Jak dla mnie te popularne książki są nieco przereklamowane. Ja wolę odkrywać nowych pisarzy. Macie jakieś sprawdzone nazwiska, które z czystym sercem możecie polecić? Chciałbym, żeby były to dobre książki nowych osób w świecie literackim. Wybić się ciężko w książkach, dlatego jest szansa na kupienie ciekawej książki za niewielkie pieniądze. Ale są jeszcze tacy fanatycy jak ja i może będzie jakaś ciekawa pozycja z nowości, która mnie zainteresuje. Podpowiecie mi coś.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
storczyk
post pon, 22 gru 2014 - 10:23
Post #2


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 87
Dołączył: sob, 05 lut 11
Nr użytkownika: 4,429
Płeć: Kobieta



CYTAT(symatowicz @ sob, 20 gru 2014 - 14:04) *
Czy możecie mi doradzić w kwestii książek. Uwielbiam czytać i pochłonąłem już niemalże wszytsko co było dostępne. Każdy rodzaj książek połykam, choć najbardziej lubię kryminały. Znacie jakieś nowe nazwiska na rynku książek? Obecnie coraz więcej pojawia się osób, których książki podbijają serca czytelników. Kilka takich „perełek” już udało mi się znaleźć, ale jest to ciągle za mało. Kocham książki i każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie. Szukam nowości. Nieznanych autorów, którzy mogą stworzyć doskonałą książkę. Najbardziej cenię sobie kryminały, ale każdy rodzaj może być. Rozważę każdą propozycję, bo mi już brakuje pomysłów na dobre książki. Jak dla mnie te popularne książki są nieco przereklamowane. Ja wolę odkrywać nowych pisarzy. Macie jakieś sprawdzone nazwiska, które z czystym sercem możecie polecić? Chciałbym, żeby były to dobre książki nowych osób w świecie literackim. Wybić się ciężko w książkach, dlatego jest szansa na kupienie ciekawej książki za niewielkie pieniądze. Ale są jeszcze tacy fanatycy jak ja i może będzie jakaś ciekawa pozycja z nowości, która mnie zainteresuje. Podpowiecie mi coś.


Z naszego poletka polecam Zygmunta Miłoszeskiego. Fajna jest też literatura i film szwedzki z pisarzy np. Jo Nesbo http://szwedzkiekryminaly.pl/ Świetne są również kryminalne seriale szwedzkie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcinem
post śro, 31 gru 2014 - 09:03
Post #3


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 86
Dołączył: nie, 17 paź 10
Nr użytkownika: 4,167
Płeć: Mężczyzna



Marek Krajewski - wszystko, choć lepiej chronologicznie. Jeśli oczywiście już nie znasz.

Z Północy: Henning Mankell. Jeśli oczywiście już nie znasz.

Pzdr.



--------------------
pomoc dla Maksymiliana

-------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BogorJan
post śro, 31 gru 2014 - 09:23
Post #4


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 76
Dołączył: sob, 29 mar 14
Skąd: Łęknica
Nr użytkownika: 5,378
Płeć: Mężczyzna



Millennium. Trylogia Autor: Larsson Stieg (jeśli jeszcze nie czytałeś),
bez porównania jeśli chodzi o film.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post śro, 31 gru 2014 - 11:06
Post #5


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Do podanych wyżej mogę dołożyć Camillę Läckberg. Ale zauważcie, co napisał twórca wątku:

CYTAT
Jak dla mnie te popularne książki są nieco przereklamowane. Ja wolę odkrywać nowych pisarzy. Macie jakieś sprawdzone nazwiska, które z czystym sercem możecie polecić? Chciałbym, żeby były to dobre książki nowych osób w świecie literackim.


Więc w sumie nasze propozycje nie spełniają podanych warunków smile2.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krakowc
post nie, 15 lut 2015 - 08:11
Post #6


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 10
Dołączył: pon, 09 lut 15
Nr użytkownika: 5,606
Płeć: Kobieta



Ja bardzo lubię Jo Nesbo.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janek80
post pią, 20 mar 2015 - 09:02
Post #7


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Dołączył: pią, 13 mar 15
Nr użytkownika: 5,616
Płeć: Mężczyzna



jeśli lubisz kryminały, to przeglądnij sobie propozycje księgarni internetowej ravelo.pl , ze swojej strony mogę Ci polecić kilka kryminałów, które przeczytałem i mi się podobały : Laleczka - Joy Fielding, Przysługa - Kate Atkinson i
Co wie noc - Dean Koontz smile2.gif pozdrawiam!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:03
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza