IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kontakt z Urzędem Miejskim, komentarze odnośnie odpowiedzi z UM
mucha
post pią, 26 sty 2007 - 15:20
Post #1


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167




KOMENTARZE DO ODPOWIEDZI UM

odpowiedzi UM -> http://www.dabrowa-gornicza.org/index.php?showtopic=1543
propozycje pytan do UM -> http://www.dabrowa-gornicza.org/index.php?showtopic=1048

----------------------------------------------------------------------------------------------




Mam wrazenia ze wiekszosc odpowiedzi jest, delikatnie mowiac, wymijajaca.


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 26 sty 2007 - 17:01
Post #2


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



To sa jakies kpiny
mnie sie nawet nie chce tego ukladac tak jak napisal Mucha. Pytania dluzsze niz odpowiedzi. Rownie dobrze mozecie zadawac pytania mnie i odpowiem podobnie sad.gif

Jesli tak dalej ma to wygladac to nie widze specjalnego sensu.
Widac ze nie poswiecono nad tym chwili czasu a odpowiedzi ktos zbieral chyba w biegu na korytarzach.
Widac jak nas (mieszkancow) traktuje Urzad, ale pewnie maja poczucie kontaktu z mieszkancami i sa dumi "ze zadanie zostalo wykonane".
Odpowiedzi jakby nie skierowane do nas ale jakby do niespecjalnie zainteresowanego przecietnego czytelnika DZ.

Ten Kto udzielil odpowiedzi na pytanie nr 6 po prostu osmieszyl siebie i Urzad laugh.gif
Ci ludzie sa tak niekometentni czy tak leniwi? A moze jeszcze zwyczaje z poprzedniego ustroju...

Nie chce mi sie tych pytan komentowac bo szkoda palcow i czasu

QUOTE(Magistrat @ Jan 26 2007, 02:20 PM) *
W tym temacie zapraszamy do zadawania pytań dotyczących spraw związanych z miastem i leżących w kompetencjach Urzędu Miejskiego.
Postaramy się jak najszybciej odpowiadać.

Na początek zamieszczamy odpowiedź na pytania, które mailem wpłynęły do UM:

Pozdrawiamy


wcale nie wymagamy bardzo szybkiej odpowiedzi a mozliwie konkretnej i wyczerpujacej, inaczej nie ma to zadnego sensu bo sami wiemy duzo wiecej.

udzielone odpowiedzi obrazaja nasza inteligencje

pozdrawiam


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 26 sty 2007 - 17:40
Post #3


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



dostalem wkoncu maila na odp ale juz widze magistrat zalozyl sobie wlasne konto - wsumie to dobrze :)

odnosnie udzielonych nam odp to czesciowo podzielam zdanie : )
Mieliscie Panstwo tyle czasu, a wyszlo to tak jakby ktos na kolanie odpisywal - na czesc tych pytan owszem odpowiedzi jako takie sa (choc malo wyczerpujace temat) a na pozostala czesc (w stosunku do konkretnosci i szczegolowosci pytan) poprostu mozna rece zalamac. Wszyscy piszacy tutaj forumowicze równie dobrze mogli by tak odpowiedzieć, baa nawet lepiej - szczegolowiej i konkretniej.
Po to Panstwu zadajemy te pytania by sie dowiedziec czegos konkretniejszego, zwrocic uwage na konkretne problemy itp a Panstwo odpisuja jakby to forum bylo gazetka szkolną. Nie o to tu chodzi przeciez...
Osobiscie mma nadzieje, ze na nastepny raz ten stan rzeczy sie poprawi i bedzie to wygladalo bardziej profesjonalnie - jak na odpowiedzi urzednikow miasta, wydzialu promocji i strategii.
Poki co to porazka...

PS te pyt na ktore odp mnie wmiare satysfakcjonuje to odp nr 1, 3, 4, 5, 9

te ktorych odp ktos olal
2 i 8
(tyle to my tez wiemy!)

i te ktore mnie znerwowaly swoja lakonicznoscia i ogolnoscia to 10 i 6-7

PS2 teraz trzeba sie zastanowic jak wklejac tutaj pytania - prosze forumowiczow o zadawanie pytan dalej w starym temacie pytan do UM - prawdopodobnie bedziemy przenosic i wklejac tutaj wybrane przez Nas wszystkich pytania (chodzi o to by sie balagan nie zrobil)

do magistrat: prosze spodziewac sie nowych pytan do pon
pozdr

Ten post edytował Hator pią, 26 sty 2007 - 17:46


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 26 sty 2007 - 17:51
Post #4


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



No niestety, pytania za dużo nam nie wyjaśniły.. laugh.gif

Tylko teraz zastanówmy się jednak, czy takie dokładniejsze, konkretne informacje mogą wypływać poza urząd?

Choć z drugiej strony nie były to pytania o nie wiadomo co.. wink.gif Nie wpadajmy w paranoje.. mam nadzieję, że następne będą bardziej wyczerpujące i konkretne. Przedstawiały konkretne posunięcia, działania, aktualny stan rzeczy itd. Bo trudno wywnioskować coś z odpowiedzi, że coś tam gdzieś tam się robi i w najbliższym czasie jakieś tam ustalenia będą.

Co do sprawy technicznej..

Proponowałbym zadawanie pytań w tym starym temacie Hatora, i okresowe np. co tygodniowe czy dwutygodniowe wklejanie tych na które chcielibyśmy otrzymać odpowiedzi w tym wątku (z jednoczesnym wysłaniem na maila). A odpowiedzi pojawiałyby się tutaj bezpośrednio.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 26 sty 2007 - 17:53
Post #5


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



i jeszcze 1 - wszelkie komentarze do odp prosze postowac w innym temacie - np zalozyc temat w HYDE PARKu - zeby sie nie zrobil smietnik.

z przyczyn "sesyjnych" pytania wkleje jutro wieczorem - sory ale jutro mam nast egz i sie nie wyrobie czasowo
na srode rano pytanka powinny tutaj sie znalezc.

Ten post edytował Hator pon, 29 sty 2007 - 11:19


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 26 sty 2007 - 22:57
Post #6


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE

mod Hator: sa jeszcze inne pytania, ktore sa w tym temacie a nie trafily do puli oficjalnych pytan. A sprawa komunikacji miejskiej zajmiemy sie za troche czasu, jak juz zrobia te wyniki - bo teraz znow wkleji sie to samo a oni Ci znow podobnie napisza (bo co maja napisac...) - ja wiem, ze mogliby sie rozpisac, ale wiesz My to nie Oni, a Oni to nie My biggrin.gif Sory ze dopisuje do Twego posta, ale nie chce dodatkowo postowac i robic niepotrzebny smietnik w temacie.


skoro podobnie odpisza to po co w takim razie wysylac kolejne pytania?

trzeba przynajmniej polowe z tych pytan na ktore niby odpowiedzili wyslac jeszcze raz. Jesli tego nie mozesz zrobic to podaj maila i ja im wysle. Inaczej mozna to wszystko sobie darowac i przestac tracic czas. Odpowiedzieli nam jak jakims dzieciakom czy ludziom ograniczonym.

A jesli chodzi o ta komunikacje to jakie wyniki????????????
Przeciez te badania dla KZKGOP to nie maja z tym nic wspolnego a dotycza dlugofalowej strategii planowania na przyszle 25 lat i nie beda dotyczyly takich drobnych zmian linii ale bardziej globalnie calego GOPu i rozwoju sieci tramwajowej czy szybkiej kolei miejskiej, czyli calej struktury komunikacji.

A taka zmiane linii to KZKGOP moze zrobic w ciagu max miesiaca-dwoch i zawsze robi to jesli tylko zawnioskuje o to gmina.
Uzyskana odpowiedz to jakas kpina - albo przeczytana z DZ albo w urzedzie sa tacy niekompetentni ludzie.

Wiec jesli tego nie poprawia to ja wiecej pytan miec nie bede i moge im podziekowac.

na razie to smietnik zrobil Magistrat tymi odpowiedziami

mod Hator: male polaczenie co by zachowac ciaglosc dyskusji.


Ten post edytował Hator pią, 26 sty 2007 - 23:46


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 26 sty 2007 - 23:15
Post #7


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(:) @ Jan 26 2007, 10:57 PM) *
skoro podobnie odpisza to po co w takim razie wysylac kolejne pytania?

1 chodzilo mi o te same-identyczne pyt o komunikacje miejska ktore ostatnio zadalismy
2 bo sa jeszcze inne pytania z zakresu komunikacji i nie tylko
QUOTE
trzeba przynajmniej polowe z tych pytan na ktore niby odpowiedzili wyslac jeszcze raz.

wysle ale w innym terminie - pisalm juz o tym
QUOTE
Jesli tego nie mozesz zrobic to podaj maila i ja im wysle

biuroprasowe1@dabrowa-gornicza.pl
biuroprasowe2@dabrowa-gornicza.pl
informacjaprasowa@dabrowa-gornicza.pl

ja Ci pytac nie zabraniam a maile sa przeciez do publicznej wiadomosci :)
QUOTE
Inaczej mozna to wszystko sobie darowac i przestac tracic czas.

ja nie trace czasu piszac te pytania i mi to nie przeszkadza. Inni tez -bardzo prawdopodbne -mysla podobnie jak ja.
QUOTE
Odpowiedzieli nam jak jakims dzieciakom czy ludziom ograniczonym.

Owszem, ale to 1 raz sie tak zdarzylo i nie koniecznie sie powtorzy - zobaczymy jak bedzie w przyszlosci. Ta forma komunikacji miedzy Nami a UM sie rozwija i zawsze na poczatku sa jakies wpadki.

QUOTE
A jesli chodzi o ta komunikacje to jakie wyniki????????????
Przeciez te badania dla KZKGOP to nie maja z tym nic wspolnego a dotycza dlugofalowej strategii planowania na przyszle 25 lat i nie beda dotyczyly takich drobnych zmian linii ale bardziej globalnie calego GOPu i rozwoju sieci tramwajowej czy szybkiej kolei miejskiej, czyli calej struktury komunikacji.

tu mowisz o badaniach zleconych przez KZK GOP firmie Ernst&Young'a. Sadze, ze badania odnosnie przystanku do CA to inna broszka choc moge sie mylic. Ale skoro napisali ze badaja ta sprawe to na pewno nie beda wnioskowac o koniecznosci, badz nie, uruchomienia przystanku na podstawie pytan ludzi z calego GOPu, ktore wogole sie tycza innych kwestii. Nie przesadzajmy.
QUOTE
A taka zmiane linii to KZKGOP moze zrobic w ciagu max miesiaca-dwoch i zawsze robi to jesli tylko zawnioskuje o to gmina.

owszem tylko gmina wydala wpierw prawdopodobnie wniosek do KZK GOPu o przeprowadzenie badan czy jest mozliwe utworzenie tam przystanku/na ile jest to konieczne spolecznie/na ile efektywne (badz nie) ekonomicznie itp (nie potrzebne skreslic biggrin.gif ). Jak przystanek nie wypali to pozniej ludzie beda jechac po UM, ze "urzedasy wydaja kase na nie potrzebne rzeczy" stad wpierw badania zasadnosci tej sprawy.
Skoro chcesz podjac sie tematu zweryfikowania czy DG zlecila badania KZK GOP to proponuje napisac do info@kzkgop.pl = tylko spr email bo nie jestem na 100% pewien.

QUOTE
Uzyskana odpowiedz to jakas kpina - albo przeczytana z DZ albo w urzedzie sa tacy niekompetentni ludzie.
Wiec jesli tego nie poprawia to ja wiecej pytan miec nie bede i moge im podziekowac.

slusznie, Twoja sprawa, kazdy ma wolny wybor.
pozdr


PS jeszcze jedno. Jesli masz zamiar pisac do UM i tytulowac sie, ze reprezentujesz poglad wszystkich forumowiczow, to proponuje wpierw tresc swojego emaila wkleic tutaj i zapytac o ewentualne uwagi krytyczne.
Piszac prywatnie piszesz reprezentujac tylko siebie - piszac ze reprezentujesz Forum Mieszkancow DG reprezentujesz takze Nas - takze prosze pamietaj o tym redagujac maila i o wklejeniu go tutaj w celu ewentualnej modyfikacji i akceptacji (milczenie przez brak postow i uwag to takze zgoda - tzw "ciche przyzwolenie" biggrin.gif) przez forumowiczow.
to by bylo tyle :)

Ten post edytował Hator pią, 26 sty 2007 - 23:58


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 26 sty 2007 - 23:31
Post #8


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



dzieki :)

a ty na ktorego maila wysylasz? Bo chyba nie na 3 naraz tongue.gif

QUOTE(Hator @ Jan 26 2007, 11:15 PM) *
tu mowisz o badaniach zleconych przez KZK GOP firmie Ernst&Young'a. Sadze, ze badania odnosnie przystanku do CA to inna broszka choc moge sie mylic. Ale skoro napisali ze badaja ta sprawe to na pewno nie beda wnioskowac o koniecznosci, badz nie, uruchomienia przystanku na podstawie pytan ludzi z calego GOPu, ktore wogole sie tycza innych kwestii. Nie przesadzajmy.

owszem tylko gmina wydala wpierw prawdopodobnie wniosek do KZK GOPu o przeprowadzenie badan czy jest mozliwe utworzenie tam przystanku/na ile jest to konieczne spolecznie/na ile efektywne (badz nie) ekonomicznie itp (nie potrzebne skreslic biggrin.gif ). Jak przystanek nie wypali to pozniej ludzie beda jechac po UM, ze "urzedasy wydaja kase na nie potrzebne rzeczy" stad wpierw badania zasadnosci tej sprawy.
Skoro chcesz podjac sie tematu zweryfikowania czy DG zlecila badania KZK GOP to proponuje napisac do info@kzkgop.pl = tylko spr email bo nie jestem na 100% pewien.
slusznie, Twoja sprawa, kazdy ma wolny wybor.
pozdr


mnie malo ktora odpowiedz satysfakcjonuje, a reszta to mnie obrazili.

KZKGOP to tylko przyklad bo szczegolnie to mnie interesuje.
Wlasnie napisali o badaniach Ernst&Young i w tym problem i wyszlo jak nas olali albo nie maja o tym pojecia

"Obecnie KZK GOP zlecił badania specjalistycznej firmie na podstawie, których powstanie opracowanie dotyczące możliwych usprawnień komunikacyjnych. Wówczas będzie możliwa dyskusja nad konkretnymi rozwiązaniami uwzględniającymi potrzeby i sugestie mieszkańców Dąbrowy Górniczej."


Jakos zadnych wielkich badan nie trzeba bylo robic zeby przedluzyc 116 do antoniowa czy wprowadzic BISy i korekty tras. Po prostu wystarczy wniosek do KZKGOP i sprawa jest raz dwa zalatwiona.

Ten Ernst&Young to nawet sie tym dojazdem do CA nie zajmie.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 26 sty 2007 - 23:39
Post #9


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



hmmm no to nie zwrocilem uwagi odnosnie tego Ernst'a.
Faktycznie tutaj polecieli w bambuko ale co zrobisz...

chcesz to zaproponuj uklad pytan do zadnia w nowej turze - moze sie tam trafic Twe pytanie, wlasne odnosnie badan - typu czemu wciskaja nam kit ze ogolnymi badaniami o komunikacji w GOPie chca decydowac o utworzeniu przystanku przy CA.
Wsumie moze to byc bo tez chetnie im nie daruje olewki i nie profesjonalnego podejscia do nas.

W tym temacie prosze o komentowanie odp z ich oficjalnego tematu.
W starym temacie PYTANIA DO UM prosze o wpisywanie propozycji pytan ktore zadamy w temacie oficjalnym


Ten post edytował Hator pią, 26 sty 2007 - 23:47


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 26 sty 2007 - 23:52
Post #10


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



dobra to mozna do nowej tury dolaczyc tamte ale dobrze byloby poprosic Ich w tym mailu o powazniejsze traktowanie.
Po prostu - albo udzielac konkretnej odpowiedzi albo niech napisza ze nie potrafia w tej chwili odpowiedziec i wcale niech nic nie pisza a nie wprowadzaja w blad.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 29 sty 2007 - 16:18
Post #11


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



Prosimy w przyszlosci o bardziej konkretne odpowiedzi

QUOTE
Wasze pomysły i spostrzeżenia są bardzo dla nas cenne, dlatego bierzemy je pod uwagę w trakcie naszych prac i nie chcemy podejmować pochopnych decyzji, które przyniosłyby więcej szkód niż korzyści.


ale ich nie poznacie jesli zostaniemy poinformowani po fakcie: wink.gif
QUOTE
W chwili, gdy zapadną wiążące decyzje i przestaną one być tylko rozważanymi wariantami, przystąpimy do ich realizacji, o czym z całą pewnością Was poinformujemy.


wtedy na pomysly bedzie za pozno i tego samego dowiemy sie juz z prasy.

Pozdrawiam i licze na "wspolprace" :)

mod Hator: komentarze w tym temacie prosilem wpisywac w osobnym temacie - wiem, ze : ) chciales ustosunkowac sie do ostatniego postu, ale na nast raz prosze stosowac sie do zalecen (inaczej kazdy pozwoli sobie tutaj na komentarz i zrobi sie balagan). Ewentualne krytyczne uwagi zawsze mozna wkleic na wstepie pytan i nie bedzie wtedy zadnego problemu.

co do Magistratto prosze takze by zagladal w temat Komentarze do odpowiedzi ze strony UMi ewentualnie tam mogl sie spowiadac ze swoich odpowiedzi

Te 2 posty na razie nie przenosze by kazdy mogl przeczytac moje uwagi
Ten temat zostawiamy tylko na pytania i odp


Ten post edytował Hator pon, 29 sty 2007 - 21:10


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post wto, 30 sty 2007 - 21:59
Post #12


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



proponowane przez : ) uporzadkowanie tematow zwiazanych z pyt do UM
wiec tak
1) przyklejenie 3 tematow w pokoju WŁADZA
2) nazwy - oficjalne Pytania do UM zamianienone na ODP Z UM
stare PYTANIA DO UM na PYTANIA DO UM, komentarze do odp z UM na KOMENTARZE DO ODP Z UM.
3) jak nazwy tematow wskazuja temat Pytania sluzy do zamieszczania i modyfikacji (krytyki) proponowanych pytan do UM

temat ODP Z UM sluzy wylacznie do wklejania ostatecznych pytan do UM i postowaniu przez Magistrat odpowiedzi na nie.

temat KOMENTARZE... sluzy zamieszczaniu wlasnych przemyslen, komentarzy, krytyki odnosnie odp z UM - mozna tu dowoli postowac, moze tu takze odpowiadac na krytyke Magistrat

4) Temat ODP Z UM prawdopodobnie zamkniety do postowania (gdyby byly problemy z zachowaniem dyscypliny tongue.gif)

5) W temacie PYT DO UM bede laczyl zadawane, wklejane pyt przez Was w jeden post i (MOZE) jednoczesnie kasowal po tym Wasze posty z pytaniami (co by nie bylo smietniku)

jak sie do tego odnosicie ? dyskusja o rozw jest talze prowadzona w pokoju modowym, ale oczywiscie kazda uwaga na wage zlota
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post śro, 14 lut 2007 - 15:04
Post #13


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



nie wiem co jest grane z odp.
mialem zapewnienie ze beda w pon, a wczoraj sie pytalem i powiedziano mi ze beda w sr - urzad/urzednicy daja ciala...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 14 lut 2007 - 16:29
Post #14


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



czesc odpowiedzi jednak dostalismy :)

Jesli chodzi o ul.Tworzen szkoda ze nie ma informacji o jej generalnym remoncie
Co do DTŚ to dostalismy niestety identyczna odpowiedz jakiej sie spodziewalem. Calkiem wymijajaca a z tego mysle ze nie ma dokladnej koncepcji jej przebiegu na tamtym odcinku i w UM wiedza o niej tyle samo co my


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post śro, 14 lut 2007 - 17:23
Post #15


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



QUOTE
-Czy i jeśli tak, to kiedy zostanie oznakowane niedoszłe przejście koło McDonalda? Czy w obecnym stanie, przechodząc tym „przejściem” piesi łamią przepisy drogowe?

-Oznakowanie przejścia dla pieszych na ul. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul Morcinka analizuje Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.


Mam wrażenie, że jest już lepiej z odpowiedziami od UM, ale to co cytuję powyżej, to znów jakaś kpina. A na pewno nie odpowiedź. A wydawało się, że pytanie było proste...


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post śro, 14 lut 2007 - 21:08
Post #16


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



-Oznakowanie przejścia dla pieszych na ul. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul Morcinka analizuje Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

super - nawet sie nie chcialo ruszyc pupy przez 2 tyg do tej rady skoro ona istenieje w UM. A na necie zadnego kontaktu bezp. do niej nie ma.
i jak ja tutaj mam odbierac stwierdzenie urzednikow
QUOTE
Powtórzymy jeszcze raz: nie ignorujemy nikogo i nie mamy zamiaru zbywać pytających zdawkowymi odpowiedziami. To, że nie jesteście zadowolenie ze stopnia szczegółowości odpowiedzi nie wynika z naszej niekompetencji czy ignorancji

wcale ta odp nie byla zdawkowa i nie byla przejawem urzedniczej ignorancji... - wcale.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post śro, 14 lut 2007 - 21:59
Post #17


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



mam w d....... te ich odp - znow podejscie "pisania na kolanie"
jak ponownie nas oleja to ja wale bezposrednio do Prezydenta na oficjalna skarge!!!!!!!!!

jutro nie omieszkam takze o to wypytac na czacie..,


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 14 lut 2007 - 23:25
Post #18


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



widze ze tym razem Ciebie wzielo wink.gif

ja po poprzednim wiele sie nie spodziewalem a z tym DTŚ to mozna odszukac co pisalem - jakiej odpowiedzi sie spodziewalem i jest ona identyczna


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post sob, 09 cze 2007 - 12:05
Post #19


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



troche lepsze odpowiedzi niz dawniej.
QUOTE
pyt:
Ul.Kasprowicza rowniez zostala wyremontowana prawie tak samo jak Wspolna. Prawie, gdyż za wyjatkiem ostatneigo kawalka - moze z 20 m zostało zostawiono po staremu (do ul.Łączacej)! Dlaczego nie dokończono remontu??? Przy brzydkiej pogodzie, przechodząc ten kawalaczek trzeba chodzic po blocie.
odp:
-Niedokończony fragment jest własnością prywatną. Przy przygotowywaniu inwestycji i projektu prac nie zwrócono się do właściwego wydziału UM o wykup tej nieruchomości na rzecz gminy.


ale ktos zawalil. Ciekawa sprawa z ta wlasnoscia - tzn ze ktos to moze sobie zagrodzic i nie bedzie dojazdu do tych nowych domow ani przejscia/przjazdu dla ludzi? I pewnie tak zostanie na lata :[


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post nie, 03 lut 2008 - 13:20
Post #20


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Może by tak spróbować też zaprosić na czat Komendanta Straży Miejskiej, Dyrektora MZBM, Dyrektora MOPS-u, Przewodniczącom Ray Miejskiej itd. itp. Na forum mogłoby zostać przeprowadzona sonda kogo z tych osób chcielibyśmy "przepytać" na czacie! Myślę, że każdy z Nas znalzłby jakieś pytania do kogokolwiek z tych osób. Co o tym sądzicie?


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:57
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza