IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Triathlon..., ... Duathlon, Aquathlon...
Zibar
post wto, 10 lip 2007 - 07:21
Post #1


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Dodam tutaj, a jeśli będzie więcej postów z tego tematu to rozdziele poźniej.

QUOTE
Dąbrowski triathlonista odnosi coraz większe sukcesy nie tylko w kraju, ale i poza granicami
06.07.2007

Krystian Biesiadecki od ponad siedmiu lat trenuje jedną z najbardziej wyczerpujących dyscyplin sportowych, czyli triathlon. Z roku na rok do kolekcji medali i pucharów dołącza nowe trofea. Ma nadzieję, że podobnie będzie i teraz, bo do sezonu przygotował się jak przyznaje solidnie.
- Dzięki temu, że jestem członkiem kadry narodowej w triathlonie miałem zapewnione warunki
niezbędne do właściwej pracy i szkolenia. Kadra narodowa została znacznie zmniejszona w stosunku do zeszłego roku i aktualnie skupia jedynie dziesięć zawodników i zawodniczek ze wszystkich kategorii. Ta grupa tworzy bezpośrednie zaplecze kadry olimpijskiej. Jej członkiem jest również mój kolega z klubu Sylwester Kuster, który też mieszka w Dąbrowie Górniczej - mówi Krystian Biesiadecki.

Przygotowania do tegorocznego sezonu rozpoczął od dwutygodniowego zgrupowania w Szczyrku, jeszcze w zimie. Kolejnym etapem był pobyt w Wałczu.
- Na tych zgrupowaniach pracowaliśmy głównie nad ogólną podbudową. Jednak przyszedł czas, kiedy trzeba było zacząć trenować kolarstwo szosowe. Niestety pogoda w Polsce na to nie pozwalała, dlatego kolejnym zgrupowaniem był sześciotygodniowy pobyt na Majorce. W ośrodku, w którym trenuje wiele gwiazd światowego triathlonu. Ciepły klimat tamtej wyspy pozwolił na wykonanie pierwotnych założeń treningowych. Praca była nastawiona głownie na trening kolarski. Na rowerze pokonałem tam około 1500 kilometrów. Do kraju wróciłem na tydzień przed maturą i musiałem umiejętnie pogodzić ciężki trening z nauką - podkreśla dąbrowski zawodnik.

Efekty ciężkiej pracy przyszły jednak bardzo szybko. Krystian wygrał triathlon w czeskiej Ostrawie w kategorii open. Kolejne starty to dwa aquathlony w Rybniku oraz Mszanie Dolnej, gdzie również nie miał sobie równych.

Potem wyjechał na kolejne zgrupowanie do Szczyrku, skąd wyruszył na serię ciężkich zawodów.
16 czerwca wystartował w Pucharze Europy Juniorów w Wiedniu. Tutaj musiał pokonać 750 m w wodzie, przejechać 20 km na rowerze, a kolejnych 5 km przebiec.

- Poszło mi całkiem dobrze, bo odniosłem największy sukces w mojej karierze. Zająłem ósme miejsce, które było jednocześnie przepustką do mistrzostw Europy juniorów w Kopenhadze. Tydzień później miałem ostatni sprawdzian przed tegorocznymi mistrzostwami. Był to start w mistrzostwach Polski w aquathlonie, gdzie zająłem drugie miejsce w kategorii junior. Natomiast klasyfikacji drużynowej wraz z kolegami z klubu AZS AWF Katowice Sylwestrem Kusterem i Marcinem Kołoczkiem zdobyliśmy złoto w rywalizacji klubów z całego kraju. Ten start pokazał, jaki potencjał drzemie w sekcji AZS-u, która istnieje od niespełna roku - podkreślił Krystian.

Trener klubu i równocześnie kadry narodowej Michał Szkapka nie krył zadowolenia z osiągniętych wyników. To także dobry prognostyk przed kolejnymi startami.

Piotr Sobierajski - Dziennik Zachodni


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 31 lip 2007 - 08:26
Post #2


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Dąbrowscy triathloniści znów błysnęli formą27.07.2007
Aż 78 zawodników z Czech, Niemiec, Słowacji, Wielkiej Brytanii oraz Polski wystartowało w Grafilit Man Triathlon w Czechach na dystansie olimpijskim.


Śmiałkowie w ogromnym upale (ponad 33 stopnie Celsjusza) mieli do pokonania 1500 m w wodzie, 40 km na rowerze i 10 km biegu. Znakomicie spisali się reprezentanci Dąbrowy Górniczej z klubu RS Triathlon, którzy znaleźli się na czołowych pozycjach, a pojechali tylko w trzyosobowym składzie.
Po trzech pętlach na dystansie 500 m pływania pierwszy z wody wyszedł nasz zawodnik Roman Pustułka, a trzeci był Janusz Kornes. Roman znakomicie spisywał się podczas jazdy na rowerze, jeszcze bardziej powiększając przewagę nad przeciwnikami. Janusz Kornes także walczył bardzo dzielnie, ale niesprzyjająca aura dała się we znaki podczas ostatniej konkurencji.

– Bieg dla wszystkich okazał się bardzo męczący, ale starliśmy się nie zważać na pogodę i jak najszybciej dotrzeć do mety – stwierdzili dąbrowscy zawodnicy.

Ostatecznie jako pierwszy minął linię mety Roman Pustułka, osiągając czas 2 godziny i 57 minut. Pokonał całą czołówkę znakomitych zawodników z Czech. To już drugi triumf naszego triathlonisty w tym roku, czym potwierdził, że należy do najlepszych w Europie na długim dystansie. Trzeci przed biegiem Janusz Kornes nie zdołał obronić tego miejsca i znalazł się na czwartej pozycji.
Trzecim zawodnikiem klubu RS Triathlon Dąbrowa Górnicza był „masters” Jerzy Sufranowicz, który również w swojej grupie wiekowej spisał się bardzo dobrze. Przegrał tylko z wicemistrzem Europy, Czechem Miroslawem Kaną.

Najbliższy start naszych reprezentantów to zawody w austriackim Podersdorfie, gdzie pod koniec sierpnia odbędzie się triathlon klasyczny.

(pas) - Dziennik Zachodni


Temat jak najbardziej rozwojowy, wydzielić fo jako osobny ?


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 10 sie 2007 - 07:25
Post #3


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Dąbrowscy triathloniści nie zwalniają tempa

Bardzo dobrze spisali w kolejnych startach w tym sezonie Krystian Biesiadecki i Sylwester Kuster. Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej, występujący w AZS AWF Katowice, znów pokazali, że należą do ścisłej czołówki w naszym kraju i stanęli na podium podczas klubowych mistrzostw Polski sztafet.

Podczas zawodów w Sławie koło Głogowa obaj nasi zawodnicy z Mateuszem Miodońskim wywalczyli trzecią pozycję i brązowe medale. By osiągnąć sukces, musieli po kolei pokonać 400 m w wodzie, 7 km na rowerze oraz 2 km biegu. Zwycieżyli zawodnicy z Ironman CS Polska Szczecin.

Krystian Biesiadecki udanie wystartował również w pucharze Polski seniorów (750 m pływanie, 20 km rower i 5 km bieg) w Dębnie, gdzie zajął szóstą lokatę w kategorii open oraz trzecią wśród juniorów. Natomiast w tyskim duathlonie (7 km bieg i 18 km rower) nie miał sobie równych i zwycieżył zarówno w klasyfikacji open, jak i juniorskiej.

- Ciężkie treningi przynoszą efekty. W klubie pracujemy pod opieką dobrych fachowców, więc możemy liczyć, że zazwyczaj uda się znaleźć w czołówce - podkreśla Krystian Biesiadecki.

Podczas mistrzostw Polski w Chodzieży, które odbyły się w miniony weekend na dystansie olimpijskim dąbrowianin zajął trzecią lokatę w kategorii juniorów, choć nie zaliczała się ona niestety do krajowego czempionatu.

- Byłem najlepszym Polakiem w tej kategorii, w wyprzedzili mnie jedynie zawodnicy z Ukrainy - mówi Krystian.

Wśród młodzieżowców Sylwester Kuster zajął czwarte miejsce i szóste w klasyfikacji zawodników z naszego kraju.

(pas) - Dziennik Zachodni


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 24 sie 2007 - 07:24
Post #4


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Triathlon: Dąbrowscy triathloniści w czołówce mistrzostw Polski

Podczas minionego weekendu odbyły się Mistrzostwa Polski w triathlonie na dystansie sprinterskim. W Górznie na starcie stanęło 120 mężczyzn i 33 kobiety. Wśród nich Dąbrowę Górniczą reprezentował m.in. Krystian Biesiadecki, który w kategorii juniorów wywalczył brązowy medal, a w klasyfikacji open zajął ostatecznie dziewiątą lokatę. Udanie zaprezentowała się także Monika Żuchowicz.

W pierwszej dziewiątce zawodników w kategorii open było aż trzech juniorów, co świadczy o wysokim poziomie wśród młodszych sportowców. Najlepszy junior Jędrzej Przybylski przegrał "seniorski" brąz jedynie o 8 sekund. Trasa wyścigu była bardzo ciężka i rozpoczynała się ostrym, około 800-metrowym podjazdem, gdzie od początku trwała zacięta rywalizacja.

- Byłem w dość komfortowej sytuacji, ponieważ z wody wyszedłem dziewiąty, a na rower siadałem po szybkim przebieraniu już jako szósty. Pierwsza grupa kolarska, do której udało mi się załapać, liczyła jedenaście osób. Na trasę biegu wybiegały małe grupki. Każdy zawodnik miał do pokonania trzy pętle. Mimo zaciętej walki byłem w klasyfikacji juniorów trzeci. Szkoda, bo gdybym zajął drugą lokatę uzyskałbym kwalifikację na mistrzostwa świata, które odbędą się w Hamburgu za dwa tygodnie. Koledzy z kadry okazali się tego dnia zbyt mocni jak dla mnie, jednak medal zdobyłem, a to zawsze sukces - relacjonuje Krystian Biesiadecki.

Dąbrowianin przygotowuje się teraz do startu w Pucharze Europy Juniorów, który zaplanowany jest na 8 września w słoweńskim Bledzie.

Pozostali dąbrowscy zawodnicy, którzy tak jak Krystian reprezentują AZS AWF Katowice, także byli aktywni na trasie sprinterskich zmagań. Sylwester Kuster był 15 w klasyfikacji open i 7 wśród młodzieżowców. Nie był jednak w pełni sił po upadku, do jakiego doszło podczas treningu kolarskiego na tydzień przed zawodami. Karolina Grzyb zajęła natomiast wśród młodzieżowców 8 miejsce.

Dzielnie poczynali sobie także reprezentanci MMKS-u Dąbrowa Górnicza. Kamil Kapuścik był 15 w kategorii juniorów. Tomasz Kowalski 17 w kategorii młodzieżowej. Jarosław Mróz zajął 51 lokatę w kategorii open, ale tylko dlatego, że ma dopiero 16 lat i nie został sklasyfikowany w żadnym innym zestawieniu.

Najlepszą lokatę, 8 w kategorii juniorek, wywalczyła natomiast Monika Żuchowicz.

To już jej kolejny udany start. Tydzień wcześniej podczas Pucharu Polski w Łodzi wywalczyła drugą pozycję. Ponad 60 uczestników miało tam do pokonania 600 m w wodzie, 15 km na rowerze oraz 3 km biegu.

- Cieszę się, że udaje mi się zajmować tak dobre lokaty. Od wielu miesięcy przygotowuje się do startów w sezonie, codziennie mam trening biegowy, pływam i jeżdżę na rowerze. Dzięki sponsorom udało mi się zakupić potrzebny sprzęt oraz brać udział w zgrupowaniach na Majorce i w Zakopanem - mówi Monika.

Piotr Sobierajski - Dziennik Zachodni


Wydzieliłem ten temat, bo sukcesy sportowców z tej dyscypliny warte są wyróżnienia. Gratuluje osiągnięć !

Ten post edytował Zibar pią, 24 sie 2007 - 07:29


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 04 sty 2008 - 06:43
Post #5


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna






--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 07 lut 2008 - 10:02
Post #6


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Walentynki to dobra okazja do spotkania dla wszystkich kochających... TRIATHLON.

14.02.2008 r. (czwartek) o godzinie 18.00
w kawiarence w Technicznych Zakładach Naukowych ( pawilon B )

odbędzie się spotkanie z okazji 10-lecia powstania KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza.

Zaproszenie na jubileuszowy tort przyjęli liczni goście i przyjaciele Naszego klubu między innymi z ArcelorMittal, Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza, oraz z Zarządu Wojewódzkiego TKKF W Katowicach. Zostanie również przedstawiona nowa grupa triathlonowa dzieci, która wraz z zawodnikami wszystkich grup w klubie, zaprezentuje nowe barwy klubowe i nowe stroje na sezon 2008.

Obszerna relacja ze spotkania ukaże się na naszej stronie po 15.02.2008 r. .


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post nie, 22 cze 2008 - 08:25
Post #7


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Dąbrowscy triathloniści aktywni w krajowym czempionacie
20.06.2008
Kolejnym sprawdzianem dla dąbrowskich triathlonistów były Mistrzostwa Polski w aquathlonie. Sylwester Kuster zdobył tam brązowy medal w kategorii elita i srebrny w kategorii młodzieżowiec. Przegrał z zeszłorocznymi mistrzami Polski w triathlonie na dystansie sprinterskim i olimpijskim.

- Tego dnia nie byłem w stanie pobiec na miarę swoich możliwości, zbyt dużo kosztował mnie start na wcześniejszych Mistrzostwach Polski, poza tym ci zawodnicy od pewnego czasu mają monopol na wygrywanie zawodów w Polsce, ale myślę że w końcu uda mi się przerwać ich dobrą passę. Najważniejsze jest to, że godziny treningów na basenie w Nemo Wodnym Świecie, setki wyjeżdżonych i wybieganych kilometrów dają rezultaty i forma idzie w górę - podkreślił Sylwester Kuster.

Po tych dwóch startach został powołany na Mistrzostwa Świata w triathlonie, w Turcji.


Karolina Grzyb zajęła tymczasem czwarte miejsce w kategorii młodzieżowej i dziewiąte w kategorii open kobiet, a zaledwie dzień wcześniej wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii elita oraz drugie miejsce open w wyścigu MTB Silesia Cup w Chorzowie, na dystansie mini, przegrywając jedynie z zawodniczką z Czech (Svacinova Eva). Ta sama zawodniczka tydzień wcześniej zajęła siódme miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski MTB w Przesiece, co jest bardzo dobrym wynikiem w skali krajowej i najlepszym na Śląsku.

W aquathlonie nie zabrakło również reprezentantów kategorii juniorskiej. Dziewiąta była Ewa Hajewska, wygrywając na finiszu z inną z dąbrowską zawodniczką Moniką Żuchowicz.

Równocześnie z Mistrzostwami Polski odbywały się Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego, gdzie w kategorii junior młodszy Jarosław Mróz zajął czwarte miejsce. W kategorii młodzików czwarta była z kolei Paulina Sażynska, a jej koledzy Paweł Kapuścik i Piotr Jankowski zajęli odpowiednio 11 i 13 miejsce.

(PAS) - POLSKA Dziennik Zachodni


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 03 lip 2009 - 09:27
Post #8


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Triathlon - Medal mistrzostw Polski dla reprezentanta Dąbrowy Górniczej

W Suszu odbyły się Mistrzostwa Polski w triathlonie na długim dystansie. Podczas tej dwudniowej imprezy swoje umiejętności miało okazję zaprezentować prawie 300 zawodników nie tylko z naszego kraju, ale także z zagranicy. Na podium stanął reprezentant Dąbrowy Górniczej, Jerzy Sufranowicz.

W zmaganiach o krajowy czempionat w otwartych zawodach do rywalizacji przystąpiło 145 uczestników. Na długim dystansie mieli do pokonania 2 kilometry w wodzie, 95 kilometrów na rowerze oraz 22 kilometry biegiem. W stawce zameldowali się dwa zawodnicy KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza - Janusz Kornes i Jerzy Sufranowicz. Starali się dzielnie rywalizować na trasie z przeciwnikami, co przyniosło efekt w postaci brązowego medalu. Zdobył go w grupie masters Sufranowicz, który bardzo dobrze spisał się w dwóch pierwszych konkurencjach. Po zakończeniu pływania i jeździe rowerem znajdował się na czele stawki. Ostatecznie w trakcie biegu zdołało go jednak wyprzedzić dwóch zawodników. Bardzo silny wiatr i trudna trasa biegowa spowodowały, że zawodów nie ukończyło 14 zawodników.

Zwycięzcami Herbalife Susz Triathlon zostali Viktor Zemstev i Tamara Kozulina (oboje z Ukrainy). Victor Zemstev to czołowy triathlonista świata, który ma na koncie wiele sukcesów m.in. trzykrotne zwycięstwo

w prestiżowych zawodach Klagenfurt Ironman. Trasę zmagań pokonał w czasie 4 godzin i 17 minut. W Mistrzostwach Polski na dystansie długim triumfowali natomiast Dominik Szymanowski (Akwedukt Kielce) oraz Katarzyna Kozłowska (Diament Gnie nazno).

PAS - POLSKA Dziennik Zachodni

sam ze sobą sobie piszę smile2.gif)))


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 28 sie 2009 - 10:29
Post #9


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Mistrz triathlonu z Dąbrowy Górniczej

Sylwester Kuster, bo o nim mowa, obecnie zawodnik AWF Katowice, wychowanek dąbrowskiego MKS został Mistrzem Polski w triathlonie klasycznym. W Chodzieży dystans 700 m pływania, 22,6 km rowerem i 5 km biegu pokonał w 59 min. i 16 sek.

24-letni zawodnik trenuje blisko 365 dni w roku z myślą o wyjeździe na Olimpiadę do Londynu w 2012 roku. I chociaż droga do tego celu wydaje się odległa, z każdym treningiem i każdym startem przybliża się do niego. Co prawda dystans olimpijski w triathlonie jest 2 razy dłuższy, bo wynosi 1,5 km pływania, 40 km na rowerze i 10 km biegu, ale i tutaj Sylwester osiąga bardzo dobre rezultaty.

Dość przypomnieć, że na tegorocznych Mistrzostwach Polski w Górznie na tym dystansie zajął wysokie 10 miejsce spośród blisko 150 startujących. Imponujący jest także wynik jaki osiągnął nasz zawodnik: 2 godz. 14 min. 31,3 sek.

Życzymy realizacji zamierzonych celów i sukcesów na kolejnych zawodach!


Za UM


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 01 lip 2011 - 07:05
Post #10


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Sezon dla tej dyscypliny w pełni, a zawodnicy dąbrowskiego klubu w ostatnich dniach uczestniczyli w dwóch zawodach na terenie kraju: Jezierzanach - gdzie odbył się Puchar Polski, oraz w coraz bardziej popularnych MP weteranów w Środzie Wielkopolskiej. snf (51).gif

Pozostałe newsy z kategorii >>>Triathlon





--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 20 lip 2011 - 08:31
Post #11


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Coś dla amatorskiego podejścia do tematu dla mieszkańców

CYTAT
W niedzielę 17 lipca wczesnym rankiem (jak przystało na tiathlonistów), na Pogorii III tuż przy nowym molo spotkali się amatorzy, którzy po raz pierwszy chcieli spróbować jak wygląda triathlon w wydaniu startowym.
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 10 sie 2011 - 12:00
Post #12


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
FINAŁ Mistrzostw Polski w Triathlonie
W Konopiskach niepodal Częstochowy odbyły się jedyne zawodu z cyklu Pucharu Polski w Triathlonie zlokalizowano na południu naszego kraju. Wszystkie poprzednie rozgrywano w centralnej lub północnej części Polski
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 24 sie 2011 - 09:05
Post #13


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Kolejne informacje z imprez triathlonowych
CYTAT
Triathlon i trofea
Miniony weekend był bardzo aktywny dla dąbrowskich triathlonistów. Zakończyli występy w cyklu imprez zaliczanych do Pucharu Moraw, wzięli też udział w zawodach zaliczanych do Pucharu Polski.
czytaj więcej...


CYTAT
Puchar Słowacji w Triathlonie
Kolejny cykl pucharu Słowacji odbył się w Zilinie w sobotę 20.sierpnia. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach: w sprincie i na dystansie olimpijskim. Nasza ekipa wybrała dystans sprinterski (750 m. - 20 km. - 5 km.), ponieważ za tydzień startuje w Niemczech w długim triathlonie.
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 26 kwi 2012 - 07:15
Post #14


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Zatwierdzenie triathlonowego projekt Euroregionu Silesia

W dniu 19 kwietnia br. zatwierdzony został projekt Euroregionu Silesia, w którym w ramach współpracy transgranicznej współdziałamy jako klub z Morawskośląskim Regionalnym Związkiem Triathlonu w Ostrawie.
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 30 kwi 2012 - 13:22
Post #15


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
W sobotę 28.04.2012 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 4 (Łęknice) w Dąbrowie Górniczej odbyła się VI sztafeta Triathlonowa dla pracowników AcelorMittal Poland, oraz I mistrzostwa Dąbrowy Górniczej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Sztafecie Triathlonowej.
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nddg
post nie, 13 maj 2012 - 15:37
Post #16


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: pią, 30 mar 12
Skąd: DG - Korzeniec
Nr użytkownika: 4,986
Płeć: Mężczyzna
GG: 4092773 status gadu-gadu



I MIĘDZYNARODOWY TRIATHLON MTB - DĄBROWA GÓRNICZA - POGORIA I - 24.06.2012 r.



Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF Triathlon w Dąbrowie Górniczej oraz Morawskośląski Związek Triathlonu w Ostrawie zapraszają na I MIĘDZYNARODOWY TRIATHLON MTB W DĄBROWIE GÓRNICZEJ w ramach Morawskośląskiego Pucharu w Triathlonie 2012.

* Organizator: KRS TKKF Triathlon w Dąbrowie Górniczej

* Partnerzy i sponsorzy:- Arcelor Mittal
- CSiR Dąbrowa Górnicza
- Decathlon
- Moravskoslezsky Triathlonovy Svaz
- Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
- WOPR Dąbrowa Górnicza

* Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy "Rybaczówka" Dąbrowa Górnicza, Pogoria I, ul. Pogoria, plaża miejska GPS Szer:50'21'40'' Dł:19'14'20''
* Termin: 24 czerwca 2012, godz.11:00 ( start I grupy dzieci )
* Kontakt: Jerzy Sufranowicz ( jerzysufranowicz@gmail.com ), Tomasz Hajewski ( hajewski@gazeta.pl )
* Zapisy: do 20 czerwca 2012 na www.timechip.cz lub w dniu zawodów na miejscu
* Wpisowe: 30 zł przed 20 czerwca 2012 na konto: ING BSK O/ DĄBROWA GÓRNICZA 81 1050 1272 1000 0022 5325 2577 lub 50 zł w dniu zawodów (sztafety 30 zł). Dzieci i młodzież są zwolnione z opłaty startowej.
* Rejestracja: Biuro zawodów na miejscu od 9:00 do 10:45
* Noclegi: możliwość noclegów na miejscu w Ośrodku Rybaczówka po wcześniejszej rezerwacji ( rybaczówka@onet.pl ), tel: 602512620 lub: 322640023 (cena ok. 25-35 zł)

Pozostałe dane znajdzicie w regulamine (link ponizej).

Regulamin zawodów: REGULAMIN ZAWODÓW

Zapisy online: Zgłoszenie uczestnictwa w zawodach MTB Triathlon Dąbrowa Górnicza 2012

Strona klubu: Strona klubu TKKF TRIATHLON DG


W dniu 19 kwietnia br. zatwierdzony został projekt Euroregionu Silesia, w którym w ramach współpracy transgranicznej Klub TKKF TRIATHLON Dąbrowa Górnicza współdziała z Morawskośląskim Regionalnym Związkiem Triathlonu w Ostrawie.

Celem projektu jest wspieranie przedsięwzięć związanych z triathlonem po czeskiej i polskiej stronie granicy. Zaliczają się do nich: wspólny obóz treningowy, warsztaty szkoleniowe dla sędziów i trenerów, a także Morawskośląski Puchar w Triathlonie 2012, który składa się z zawodów w Ostrawie Porubie (1 maja br.), DĄBROWIE GÓRNICZAJ (24 czerwca br.) oraz Hluczynie (18 sierpnia br.).

ZAPRASZAMY
TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA


--------------------
www.dabrowa.pl - Strona Mieszkańca Miasta Dąbrowa Górnicza
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 27 cze 2012 - 08:45
Post #17


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



krótka relacja, wyniki i galeria z zawodów

CYTAT
Plaża miejska na Pogorii I oraz okoliczne lasy były areną zmagań "żelaznych ludzi" podczas I Międzynarodowego Triathlonu MTB w Dąbrowie Górniczej. Zawody zorganizowano we współpracy z Morawskośląskim Związkiem Triathlonu w Ostrawie w ramach Śląskiego Pucharu w Triathlonie i dzięki wsparciu finansowemu Euroregionu Silesia.
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 24 lip 2012 - 08:40
Post #18


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



[quote]Po raz kolejny zawodnicy klubu TKKF TRIATHLON Dąbrowa Górnicza wzięli udział w Triathlonowym Pucharze Polski oraz Mistrzostwach Polski w Konopiskach. Zawodnicy klubu TKKF TRIATHLON DG na sześciu startujących, przywieźli aż pieć medali.[/quote]czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 04 wrz 2012 - 08:33
Post #19


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Koniec sierpnia to tradycyjnie czas na start na dystansie średnim. Ponieważ zeszłoroczny Knappenman w Niemczech był bardzo udany, nasi "długodystansowcy" postanowili i w tym roku ścigać się na przepięknym Pojezierzu Łużyckim (Lausitzer Seenland) w Saksonii.
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 23 lis 2012 - 11:29
Post #20


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Wpis o przygotowaniach do nowego sezonu a w dziale VIP - sylwetka zawodnika. Zapraszam do cztania!
CYTAT
Po 3 tygodniowym roztrenowaniu nadszedł czas na rozpoczęcie treningów do sezonu 2013 który zapowiada się bardzo ciekawie. Zacznę od zmian które nastąpiły, po nadmorskiej przygodzie, bogatszy o nowe doświadczenia życiowe wróciłem do miasta rodzinnego Dąbrowy Górniczej.
czytaj więcej...
oraz info o nowej sekcji
CYTAT
Triathlonowy narybekPrzy naszym klubie w październiku powstała eksperymentalna grupa treningowa. Główną część tej grupy stanowią przedszkolaki, które zaczęły swoją przygodę z triathlonem od pływania. Przedszkolaki poprzez zabawy oswajają się z wodą, poznają zasady bezpiecznego zachowania się w wodzie i poznają pierwsze tajniki pływania, natomiast grupa starsza-dzieci w wieku 8-11 lat- już ostro trenuje doskonaląc sportowe techniki pływania.
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 12:59
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza