IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Kto truje mieszkańców Dąbrowy ?
danielmdc
post sob, 06 kwi 2019 - 16:42
Post #81

UZYTKOWNIK

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 5,133

Beka niesamowita z takich artykułów. Pospólstwu zakazać palić węglem ale molochy niech nadal nas zatruwają na legalu. Strzemieszyce coś o tym wiedzą. Popytajcie wędkarzy co się porobiło z liczebnością pstrąga potokowego w Białej Przemszy.
Go to the top of the page

+Quote Post
Leszek
post pon, 08 kwi 2019 - 00:01
Post #82

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 197
GG: 2519362 status gadu-gadu

Ech, ty specu od wszystkiego...
CYTAT
Zgodnie z raportami WHO i agend europejskich, z powodu smogu i powikłań wynikających ze złej jakości powietrza, w Polsce umiera 47 tys. osób rocznie. Za największe emisje zanieczyszczeń, w tym pyłów zawieszonych PM2,5, PM10 oraz benzo(a)pirenu odpowiada sektor bytowo-komunalny oraz transport

Więcej: http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,2462032...e-problemu.html

Kolejny, który wierzy w bajki, że niska emisja nie szkodzi, a Huta Katowice specjalnie cały rok magazynuje dymy, żeby je wypuszczać zimą między domkami jednorodzinnymi?
Naprawdę nie widzisz różnicy w tym, jakie mamy powietrze w sezonie grzewczym, a jakie poza nim? Przemysł działa cały rok bez zmian, transport też. Ciekawe, czego w takim razie pojawia się więcej zimą? Czyżby dymów ze starych (i nie tylko) pieców opalanych g..nianą mieszanką miału z mułem udającą węgiel, tudzież wszystkimi śmieciami, jakie uda się do pieca wrzucić?

--------------------

+Quote Post
Yupi
post pon, 08 kwi 2019 - 08:17
Post #83

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 5,808

BRAWO! BRAWO! Lepiej bym tego nie ujal smile2.gif

+Quote Post
danielmdc
post sob, 13 kwi 2019 - 19:10
Post #84

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 5,133

Tiaaaa a mieszkańcy Strzemieszyc skiałczeli w zimę czy w lato ? No to niech super hiper nowoczesny prezydent zaproponuje coś dla tych trucicieli z zielonych dzielnic bo to że zawalczy z molochami to ja dobrze wiem że jaj nie ma.

+Quote Post
Yupi
post pon, 15 kwi 2019 - 08:48
Post #85

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 5,808

CYTAT(danielmdc @ sob, 13 kwi 2019 - 19:10) *
Tiaaaa a mieszkańcy Strzemieszyc skiałczeli w zimę czy w lato ? No to niech super hiper nowoczesny prezydent zaproponuje coś dla tych trucicieli z zielonych dzielnic bo to że zawalczy z molochami to ja dobrze wiem że jaj nie ma.

dla trucicieli z zielonych dzielnic proponuje odsiadke. szybko sie naucza czym sie palic w piecu powinno, i w d..e mam ze ktos nie ma kasy, to neich sprzeda dom i sobie kupi mieszkanie w bloku, jeszcze mu kasy zostanie. amen

+Quote Post
warius
post pon, 15 kwi 2019 - 09:58
Post #86

UZYTKOWNIK
**

Nr użytkownika: 5,925

CYTAT(danielmdc @ sob, 13 kwi 2019 - 19:10) *

masz np. na myśli dotację na wymianę pieca? Bo taka chyba obowiązuję i wynosi do 8000 zł. To całkiem nie mało moim zdaniem.

Ten post edytował warius pon, 15 kwi 2019 - 09:58

+Quote Post

5 Stron V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: poniedziałek, 17 czerwiec 2019 - 23:44
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza