IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

24 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Park Wodny NEMO, Aquapark
rafi
post wto, 09 gru 2003 - 13:22
Post #21


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



No jasne stary. Na twoim miejscu juz czekalbym w kapielowkach na zaproszenie. No i nie zapomnij wrzucic na otwarciu Talkowskiego do basenu. Tak zeby sprawdzil czy sie nie zapadnie przypadkiem biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GniecionY
post czw, 11 gru 2003 - 15:55
Post #22


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 65
Dołączył: śro, 03 gru 03
Nr użytkownika: 36



"KŁopoty z parkiem wodnym ma teŻ DĄbrowa GÓrnicza, ktÓrej radni przeforsowali w poprzedniej kadencji porĘczenie 30 mln kredytu dla spÓŁki Nemo - Wodny Świat. Mimo obietnic obiektu do dziŚ nie otwarto, a bank niedawno zaŻĄdaŁ od gminy dodatkowego zabezpieczenia. - Miasto ma wskazaĆ jako zabezpieczenie komunalnĄ nieruchomoŚĆ - potwierdza Tadeusz Strzelecki, peŁnomocnik prezydenta DĄbrowy ds. zbadania inwestycji kieleckiej firmy Mitex, ktÓra jest gŁÓwnym wykonawcĄ dĄbrowskiego aquparku."

ph34r.gif No pewnie i otworza. Tylko ciekawe jakĄ nieruchomoŚĆ trzeba bedzie zastawic w zamian. (moze .........)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post czw, 18 gru 2003 - 11:32
Post #23


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



OTWARCIE JUŻ JUTRO czyli 19 grudnia !!!!! Co prawda dla VipÓw ,przeciĘcie wstĘgi itp itd . Talkowski bedzie pewnie opowiadaŁ jak to dzieki niego staraniom powstaŁa ta inwestycja i Że stworzyŁ wiele miejsc pracy, a Lipczyka pewnie nawet nie zaproszĄ ... biggrin.gif a Kocjanowa bedzie miaŁa temat aby waŁkowac go przez caŁy miesiĄc i bedzie sie zachwycaĆ AquaParkiem , jeŚli oczywiscie wczesniej jej nie wywala z Urzedu Miasta.

A otwarcie dla wszystkich dĄbrowian nastĄpi w przeciĄgu kilku dni, chyba nawet przed wigiliĄ, tak wiec do zobaczenia w Aqua....

Ciekawe tez jak bedzie sie prezentowac ta dyskoteka... biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 18 gru 2003 - 14:59
Post #24


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



OFICJALNA STRONA AQUA PARKU

http://www.nemo-wodnyswiat.pl/

PS co do tego 19 to tak za bardzo nie wiem - ja znow ostatnio slyszalem, ze 19 ma byc przejecie dokumentow przez nadzor budowlany, a po kilku - kilkunastu dniach ma byc oddany dla dabrowskiego szaraczka :surf:


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post czw, 25 gru 2003 - 21:14
Post #25


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



WysŁaŁem mejla do Nemo Wodny Swiat w sprawie terminu otwarcia. NadeszŁa odpowiedz ze 19 grudnia nastĄpiŁo odebranie obiektu , przeglĄd techniczny. A otwarcie nastĄpi prawdopodobnie 31.12.2003r . Poczekamy i zobaczymy...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post sob, 27 gru 2003 - 12:11
Post #26





Guests






Co do tej nieruchomoŚci pod zastaw to wielka Ściema tala i gw. Żaden bank nie moŻe nic sobie ŻĄdaĆ po podpisaniu umowy. Za ten tytuŁ ze za aquapark zapŁaci miasto to tego redaktorka powinni zamknĄĆ. Teoretycznie jeŚli do auaparku nikt by nie chodziŁ to miasto musiaŁo by oddaĆ 1/3 wartoŚci --- ok 30 mln. Czy to usprawiedliwia taki tytuŁ w gw. Poza tym to jest sytuacja ktÓra tylko teoretycznie moŻe sie wydarzyĆ. Wiadomo Że do parku bĘdzie przychodzic duŻo ludzi, byĆ moŻe nie aŻ tak duŻo aby pokryĆ koszty kredytu ale pewnie wystarczajĄco aby pokryĆ wielkĄ jego czĘŚĆ. No ale talek rozpĘta wojne ja bĘdzie musiaŁ ze 2 mln doŁoŻyĆ do intersu, a za takie pieniĄdze to kaŻde polskie miasto chciaŁoby mieĆ taki park. A co do tego wymysŁu z nieruchomoŚciĄ to najprawdopodobniej chodzi o kredyt na budowe ukŁadu komunikacyjnego --- no i czemu sie tu dziwiĆ --- jak idiota w kaŻdej gazecie udowadnia Że miasto jest bankrutem to bank chce zabezpieczenie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post śro, 31 gru 2003 - 00:19
Post #27


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



otwarcie 31.12.2003
ceny ulgowy -
11zl za godz.
16zl za dwie godz.
22zl za trzy
27zl za cztery
31zŁ calodniowy
ceny biletow normalnych analogicznie:
11zl,19zl,26zl,32zl,37zl
od poniedzialku do piatku w godz. 6.00-10.00 2zl znizki od godz.
soboty, niedziele, swieta w godz. 800 - 23.00 doplata 2zl za godz


Ktos takie info zamieŚciŁ.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 01 sty 2004 - 04:45
Post #28


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No oczywiŚcie ten tytuŁ gw Że miasto zapŁaci za aquapark to brednia. Bank chce zabezpieczenie ale nie na kredyt na budowe aquaparku tylko ukŁadu komunikacyjnego no i nasze kochane wŁadze zastawiŁy w tym celu 2 dziaŁki ( lokalizaja park zielona i pogoria 2). Widze Że talek ma tam chyba jakiŚ ukrytych redaktorkÓw w tym szmatŁawcu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post pią, 09 sty 2004 - 00:49
Post #29


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No odwiedziŁem to cudo. WraŻenia raczej pozytywne chociaŻ ten park nie jest wcale taki duŻy. Moge go tylko porÓwnywac z tym w tarnowskich g.. ZjeŻdzalnie sĄ duŻo lepsze w dg ( szkoda Że ta najszybsza nadal nie dziaŁa ). Co prawda nie ma takiej atrakcji jak fala ale za to basen zewnĘtrzny jest ciekawszy i chyba nieco wiekszy niz w tg, no i dg ma jeszce basen sezonowy. Poza tym architrktura i rozmieszcenie pomieszczeń duŻo ciekawsze niŻ u naszej konkurencji. Zamykanie szafek imobilajzerem wprowadza nas w kosmicznĄ technologie ktÓrej 90% odwiedzajĄcych nie moŻe pojĄĆ i awanturuje sie na caŁy aquapark. Jak otworzĄ dyskoteke, bar i krĘgielnie bĘdzie caŁkiem ciekawy obiekt ale jak ktoŚ sie spodziewaŁ krakowskiego parku w dg to na bankowo bĘdzie niezadowolony. OczywiŚcie wszyscy narzekajĄ na ceny ( cyt to najdroŻszy park w polsce itd ) ale mnie nie wydaje sie Że 18 zŁ za 3 godziny to fortuna. Swojego czasu pŁaciŁem w tg 30 zŁ za 3 godz, no i koszty bezyny. Jakie sĄ teraz ceny w tg jednak nie wiem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post śro, 21 sty 2004 - 01:14
Post #30


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



no ja tez odwiedzilem to cudo i wrazenia mam jak najbardziej pozytywne.
Zjezdzalnie (szczegolnie czerwona - zjezdza sie do wody w totalnych ciemnosciach) sa ekstra. Tylko troszke tylek boli po "zaliczeniu" tylu laczen elementow rury. Ostatnia zjezdzalnia ma byc przerabiana, bo okazala sie za szybka (zreszta widac to na pierwszy rzut oka - bardzo stroma).
Basen sportowy jest super, tylko szkoda ze 25 m. Tutaj niepotrzebnie przyoszczedzili, automatycznie zadne powazniejsze zawody sie w aquaparku nie odbeda sad.gif szkoda.
Fala, Fala - jest przeciez sztuczna rzeka z prĄdem, ktory czuc rowniez w pozostalych miejscach basenu rekreacyjnego (urzadzenia sa na razie testowane i nie dzialaja z pelna moca - potem powinna byc niezla jazda).
w jacuzzi tez jest fajnie (mogli tego wiecej zrobic) - no i ta cieplutka woda z babelkami...

biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post śro, 21 sty 2004 - 10:34
Post #31


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



a wracajac do cen...to (te docelowe) rzeczywiscie wydaja sie one byc nieco zbyt wygorowane (teraz obowiazuje stawka promocyjna - choc moglaby ona wedlug mnie zostac na stale :) ). 20 zetek za chec posiedzenia w saunie, to moim zdaniem zdzierstwo. No i trzeba jeszcze wziac pod uwage rodzin - wyprawa 4 osobowa rodzina to juz niezly koszt. Mam nadzieje, ze od czasu do czasu park walnie jeakies promocje :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krawiec
post pią, 23 sty 2004 - 08:28
Post #32


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 312
Dołączył: sob, 13 wrz 03
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie (Sosnowiec)
Nr użytkownika: 21



ByŁem wczoraj kolejny raz w Nemo i stwierdzam , Że to co mnie tam ciĄgnie to nie wiry, babelki ani rury, w ktÓrych przecierajĄ siĘslipy;-) ale basen zewnĘtrzy. Najlepiej kiedy temp jest parĘkresek na minusie i wokÓŁ basenu leŻy puszysty snieg - niesamowite uczucie na skÓrze po wycioraniu siĘw Śniegu pozostaje jeszcze jakiŚ czas po powtÓrnym wejsciu do ciepŁej wody. Polecam gorĄco !

Ps . Szkoda, Że basen sportowy jest tylko 25-metrowy :sleep:


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post pon, 09 lut 2004 - 19:15
Post #33


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



yo
byl moze ktos na nowej dyskotece w aquaparku ? Podobno jest juz otwarta. Ja niestety przez dluzszy czas nie odwiedze dg city, a chcialbym wiedziec jak tam jest. Szczegolnie interesuje mnie ten system bezgotowkowy...Czyzby barmani nie umieli liczyc ? laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post pią, 13 lut 2004 - 10:33
Post #34


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



AQUAPARK (po otwarciu) piszcie jakie macie opinie i wrażenia po wizycie w Nemo- Wodnym Swiecie. Był juz temat AquaParku ale dotyczył on bardziej, budowy i jego finansowania i był juz dość długi . Tak więc zacznijmy od nowa. biggrin.gif

Ten post edytował kwintosz pią, 29 wrz 2006 - 14:28
Go to the top of the page
 
+Quote Post
egon
post pią, 13 lut 2004 - 14:28
Post #35


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Dołączył: czw, 12 lut 04
Nr użytkownika: 46



Zacząłem ten temat wczoraj (z tych samych powodów co "klocek" dzisiaj) ale mnie ktoś wykasował!!! cenzura?

Ok, teraz na temat
Brudno (szczególnie w przebieralniach, na schodach), goście w pomarańczowych koszulkach robia sobie wieczorami koncerty i huk jest taki, że człowieka trafia ale są też plusy - nie trzeba pływać z jakimś dyndającym kluczem przy nadgarstku no i w weekendy czynne do 23.00

Ten post edytował kwintosz pią, 29 wrz 2006 - 14:30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post wto, 17 lut 2004 - 11:20
Post #36


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



juz sie wypowiadalem na temat aquaparku. Mnie sie tam podoba, choc tu i uwdzie niepotrzebnie przyoszczedzili (basen sportowy). Bylem tam tylko raz (i niestety niepredko bede - chyba dopiero w wakacje) ale zabawa byla przednia. Slyszalem ze 13.02 bylo uroczyste otwarcie tego cuda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post wto, 17 lut 2004 - 16:11
Post #37


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



mam pytanie --- czy wszystko jest juz czynne,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post pon, 22 mar 2004 - 09:34
Post #38


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Ciekawy temat w brukowcu www.onet.pl :) http://info.onet.pl/889645,11,item.html.
Miejmy nadzieje, ze dabrowy nie czeka podobny los :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post wto, 23 mar 2004 - 19:58
Post #39


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



WidzĘŻe Mitex macza paluchy (dosŁownie :!: ) w caŁej Polsce, wszĘdzie potrafiĄ siĘwkrĘciĆ.

:? :? :?


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 25 mar 2004 - 22:11
Post #40


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No jak narazie to nie mitex ale talek krĘci waŁy. No ja teŻ bym chciaŁ wejŚĆ aportem w nemo rocznym niewidocznym ukŁadem komunikacyjnym.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

24 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 16 kwiecień 2024 - 21:36
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza