IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

17 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Krytyczne opinie użytkowników pod adresem forum
kwintosz
post pią, 10 lis 2006 - 16:57
Post #41


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Niedawno proponowałem podział forum na troche więcej podkategorii: KLIK

Myślę że warto się nad tym zastanowić.

Ja jestem za rozdzieleniem tematu o CH Pogoria i Hipermarkety. Zresztą dla czytelnosci forum zamykałbym tematy powyżej 15 str. a otwierał ich kolejne cześci jak to wcześniej było robione z niektórymi tematami.
Co do rozdzielenia tych wątków proponuje CH Pogoria zostawićz wątek Hipermarkety zamknąć i utworzyć cz. 2gą. W pierwszym poście napisać o czym był poprzedni wątek (Historia z Galerią) a potem przenieść z 4 ostatnie posty dotyczące Alberta itd..

Ten post edytował kwintosz pią, 10 lis 2006 - 16:59


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post pią, 10 lis 2006 - 17:05
Post #42


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



... ale w sumie "nadeszła wiekompomna chwila" laugh.gif Wizualizacji naszych oczekliwań :)

Dla godnego uczczenia której założyliśmy nowy temat, hihihi rolleyes.gif

Dobry pomysł z zamknięciem dotychczasowego wątku "Hipermarkety" i utworzeniem części drugiej, kwintosz :) .

Ten post edytował pulsatilla1214 pią, 10 lis 2006 - 17:06
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 10 lis 2006 - 17:13
Post #43


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



To samo dotyczy wątku o KZK GOP i Pogoria 4, ludziom nie chce się z reguły czytać tak długich wywodów, myślę że 15 stron jest taką górną granicą ale decyzje powinni podjąć admini. Tak samo dotyczącej jakichkolwiek zmian w poszczególnych działach. To tylko sugestia, oczywiście zamykanie tematow i ich dzielenie ma też minusy, bo niektóre informacje się "gubią" i należy po nie sięgać głębiej. Żeby to ułatwić można utworzyć dział Archiwum i tam wrzucać zamknięte cześci yuch wątków. Wtedy nie mieszałyby się one z tymi pojedynczymi. W innym wypadku w takich tasiemcach cokolwiek znaleźć jest strasznie ciężko np. konkretny post.

Ten post edytował kwintosz pią, 10 lis 2006 - 17:13


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 10 lis 2006 - 17:17
Post #44


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



nie rozumiem!!!!!!

nigdy nie rozumialem rozbijania tematow na czesci. To ma sens tylko wtedy gdy tematy maja setki stron albo forum jest przeladowane i stare czesc sie usuwa.
jestem zdecydowanie przeciwny dzieleniu watkow na czesci. Tak mamy wszystko razem i nie trzeba szukac potem poprzednich czesci. Tak samo z przesadnym rozbijaniem tematow i tematami po 2 posty.
Nie wiem z czym macie takie problemy


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 10 lis 2006 - 17:27
Post #45


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Zamyka się je po to by ludzie chętniej je czytali, powiedz szczerze chciałoby Ci się przejrzeć cały wątek z 50 stronami?? Wątpie. Ludzie to olewają a następnie pojawiają się pytania, problemy takie jakie już były wielokrotnie lub chociaż raz poruszane, przykład Hipermarkety. Przejrzyj i zobacz ile razy ktoś pyta kiedy zaczną cokolwiek budować, mimo że we wcześniejszych postach jest napisane, że tego nie wie nikt i że jak tylko będzie cokolwiek wiadomo to jakieś info napewno się pojawi. Miejmy na uwadzę to, że mimo wszystko po wyborach myślę że forum będzie miało więcej użytkowników niż przed nimi, chodźby kwestia domeny. To już daje do myślenia, bo większość nowych i tak tego nie będzie czytać. A to czy tak trudno znaleźć daną wcześniejszą część wątku np w utworzonym do tego specjalnie dziale Archiwum nie wiem czy takie skomplikowane jest. Takie jest moje zdanie i propozycja, obecnie ja potrafię w miare znaleźć to czego szukam ale to kwestia tego że większość tych tematów kiedyś przeczytałem, ale czy ktoś nowy znajdzie.. nie jestem pewien..

Ten post edytował kwintosz pią, 10 lis 2006 - 17:28


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 10 lis 2006 - 17:35
Post #46


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



@kwintosz ja w rozwalaniu forum nie bede uczestniczyl.
Do tej pory wszystko jest w miare dobrze poukladane i wszystko latwo znalezc.
dalej nie rozumiem jaki jest problem z dluzszymi tematami. Chyba kazdy otwiera zawsze ostatnia strone tematu a jesli potrzebuje to poprzednie.
To co wyzej napisales jest bez sensu! Co to da ze beda kolejne czesci tematow. Przeciez dalej beda pytania o to co bylo we wczesniejszych czesciach i bedzie trzeba pisac drugi raz to samo- to nic nie rozwiaze.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 10 lis 2006 - 17:49
Post #47


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Dajmy się także wypowiedzieć innym użytkownikom, zresztą może ktoś ma jakieś inne pomysły lepsze a warte rozpatrzenia?

Ten post edytował kwintosz pią, 10 lis 2006 - 17:50


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post pią, 10 lis 2006 - 17:51
Post #48


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



QUOTE(kwintosz @ Nov 10 2006, 05:49 PM) *
Dajmy się także wypowiedzieć innym użytkownikom, zresztą może ktoś ma jakieś inne pomysły lepsze a warte rozpatrzenia?


Jestem jak najbardziej ZA nowym wątkiem dla CH Pogoria.


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 12 lis 2006 - 00:30
Post #49


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ja natomiast podtrzymuje zdanie :)
a czemu? dlatego ze:
1 otoz nie mamy narazie po 40 czy 50 podstron dla watku
2 podzial po 15 podstron tez nic nie da gdyz tak czy siak musisz przeleciec obecny temat i 15 podstron zeszlego (o ile go wpierw znajdziesz w archiwum) - a tak to mamy wszystko ladnie "kawa na lawe"
3 opcje wywietlania znajduja sie zawsze w prawym gornym rogu. klikamy opcje i sa tam 3 tryby wyswietlania, dodatkowo jest opcja WYDRUKUJ TEN TEMAT - po kliknieciu na nia - wszystkie posty z jednego tematu (chocby mial 30 podstron) pokaza sie na 1 www - szczerze polecam taki podglad, gdy ktos chce sobie przesledzic caly watek (choc w ubogiej grafice)
4 zawsze jak bedzie wiecej roznych glosow mozemy poprostu zrobic sonde i zdecydowac
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mick
post nie, 12 lis 2006 - 11:26
Post #50


UZYTKOWNIK
****

Grupa: FdZD
Postów: 407
Dołączył: pią, 09 gru 05
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 174
Płeć: Mężczyzna
GG: 1006247 status gadu-gadu



Wydaje mi się, że powinno zostać tak jak jest obecnie.
1. Przez bardzo długi czas byłem jedynie biernym odczytywaczem tego co na forum jest, a do tego najlepszy jest sposób, który opisał wyżej Hator.
2. Wydaje mi się, że mnóstwo odrębnych tematów skutkować będzie takim bałaganem, jak np, na forum Gazeta.pl, gdzie każdy zakłada swój własny topic i są obok siebie np.:
• >>> Szukam mieszkania do wynajęcia - kawalerka
• internet w D.G. Mydlice??? (8)
• ul. struga (3)
• Polska - Kuba 3:1 (2)
• Kelo co się dzieje? (38)
• Wybory samorządowe (3)
• PULS Zagłebia się pojawił... (6)
• Prezent dla odchodzących na emeryturę (5)
• Silma EXPO SILESIA-co wiecie o tym przedsięwzięciu (6)
• kablówka i net na kasprzaka (5)
• kupię działkę budowlaną w Sosnowcu,DG,okolicach (1)
• Intercity w DG (9)
itd ileśtam stron
3. Już teraz zdarza się, że ktoś podejmuje temat nieznacznie tylko odbiegający od głównego - i od razu pojawiają się posty, że to offtopic. Jak będzie taki szczegółowy podział, to dyskusje staną się zamknięte, ograniczone. Jak w CH Pogoria napisze się coś o Realu, to będzie to prawidłowo? czy ktoś przeniesie to do Hipermarketów? A wtedy zaburzy nam się "flow" :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post nie, 12 lis 2006 - 19:28
Post #51


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



Chciałbym zauważyć, że jest jedna wada takiego stanu jak jest teraz - co ostatnio zauważyłem - załóżmy, że potrzebuję znaleźć jakiś post, który czytałem ale nie pamiętam gdzie. Wpisuje w szukarkę hasło i... otrzymuję wątek np. z 20 stronami i teraz i tak przejrzeć muszę większość.

Oczywiście przy natężeniu ruchu takim jak przed wyborami nie ma problemu - jest max. kilkanaście stron czyli nie tak źle. Ale jeśli zainteresowanie się utrzyma, każdy będzie chciał dorzucić swoje 3 grosze więc wątki będą puchły. Stąd moje zdanie takie jak wyżej - teraz jest ok tak jak jest ale jeśli utrzyma się takie zainteresowanie to możnaby coś pomyśleć. I nie roizbijałbym tu wątków w sposób taki, że np. "Pogoria 4" przekroczy 20 stron to robimy "Pogoria 4 - cz.2", bo tego też nie lubię ale właśnie w przypadku np. Komunikacja - na "Autobusy", "Tramwaje", "Kolej" itp. [to tylko przykład, inny przykład to fajnie rozwiązany wątek z hipermarketami - o takie coś właśnie mi chodzi] Ale podkreślam - tylko jeśli tak duży ruch jak ostatnio się utrzyma i wątki zaczną szybciej "puchnąć" - takie jest moje zdanie.

Ten post edytował vacu nie, 12 lis 2006 - 19:28
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post pon, 13 lis 2006 - 03:23
Post #52


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No dzisiejsza noc nie była spokojna. Dość, że wybory, to były problemy z używaniem wulgarnego języka, no i wywaliłem kolegę z drugiego końca świata za spamowanie. Trzeba chyba zwiększyć szeregi modów.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 13 lis 2006 - 16:26
Post #53


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



bo to byla najciezsza noc. Niedlugo bedzie juz spokojnie :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 13 lis 2006 - 16:50
Post #54


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



mozecie napisac i opisac ekstremalne przypadki z wczoraj?

Ten post edytował Hator pon, 13 lis 2006 - 16:50


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wykształciuch
post czw, 16 lis 2006 - 11:33
Post #55


AdminAdminów:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 60
Dołączył: śro, 18 paź 06
Nr użytkownika: 236
Płeć: Mężczyzna



stronniczosc panów modów jest wręcz odrażająca, ja tez zagłosuje na p. podraze ale jak ja to mówie czy rivendell czy ktoś inny to jest ok. a jak adam pisze ze wolałby na prezia meresa do dostaje ostreżenie o nachalnej agitacji.. porazka
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 16 lis 2006 - 11:56
Post #56


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



QUOTE(wykształciuch @ Nov 16 2006, 11:33 AM) *
stronniczosc panów modów jest wręcz odrażająca, ja tez zagłosuje na p. podraze ale jak ja to mówie czy rivendell czy ktoś inny to jest ok. a jak adam pisze ze wolałby na prezia meresa do dostaje ostreżenie o nachalnej agitacji.. porazka


Ależ dziękuję bardzo @wyksztalciuch. Twoja wypowiedz bardzo mi się przyda. Dla twojej wiadomości 14 postów dziennie popierających Meresa można chyba uznać za agitacje. Do tego naszym nadrzędnym celem jest merytoryczna rozmowa.

Ale, do czego innego zmierzam. Zapraszam kolegów z SLD. PiS, którzy również zarzucali mi stronniczość po moich ostrzeżeniach. Może Drygu zaprosisz swoich adwokatów znowu, bo swojego czasu podobno tez byliśmy stronniczy. Trochę trudno być stronniczym we wszystkie strony.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wykształciuch
post czw, 16 lis 2006 - 12:03
Post #57


AdminAdminów:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 60
Dołączył: śro, 18 paź 06
Nr użytkownika: 236
Płeć: Mężczyzna



ok

Ten post edytował wykształciuch czw, 16 lis 2006 - 13:31
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 16 lis 2006 - 12:08
Post #58


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Jeszcze raz proszę o komentowanie decyzji moderatora w odpowiednim temacie.



A co do formy Forum, to ja od jakiegoś czasu proszę o powszechne opinie i wszelkie komentarze co do sposobu moderowania. I cisza. Albo zainteresowanie słabe albo używane jako argument polityczny. Większość ostrzeżonych osób interesuje się tylko popieraniem swojego kandydata. W innych działach dotyczących naszego miasta zero. Jak wam nie odpowiada forum to albo się nie wypowiadajcie wcale albo dyskutujcie w odpowiednim temacie co wam nie pasuje, tylko nie tydzień przed wyborami. Po wyborach zainteresowanie największych niezadowolonych będzie zerowe?

Ten post edytował pozdrawiam pią, 17 lis 2006 - 15:51
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wykształciuch
post pią, 17 lis 2006 - 10:15
Post #59


AdminAdminów:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 60
Dołączył: śro, 18 paź 06
Nr użytkownika: 236
Płeć: Mężczyzna



panie mod. nie bardzo rozumiem, ja nie interesuje sie forum zeby popierac jakiegos kandydata, uwazam ze jestes stronniczy i chyba mam do tego prawo??? a ten topic jest chyba własnie do tego ze jeśli ktoś ma jakieś zastrzezenia to własnie tu może się wypowiedzieć ??? czy nie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 17 lis 2006 - 15:26
Post #60


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



QUOTE(wykształciuch @ Nov 17 2006, 10:15 AM) *
panie mod. nie bardzo rozumiem, ja nie interesuje sie forum zeby popierac jakiegos kandydata, uwazam ze jestes stronniczy i chyba mam do tego prawo??? a ten topic jest chyba własnie do tego ze jeśli ktoś ma jakieś zastrzezenia to własnie tu może się wypowiedzieć ??? czy nie?


Wiesz co, poczytaj lepiej dobrze forum zanim coś napiszesz!!
Najpierw był @drygu i jego rzecznik -SLD, potem był @PICK -PIS, a teraz czepiasz się bo chodzi o @ksiaze poludniowego hondurasu -PO.. Gdzie jest ta cholerna stronniczość?? Tak ona wygląda.. do każdego mieliśmy jakieś ale, ale chodziło o dobro forum a nie poglądy!


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

17 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 Użytkowników czyta ten temat (5 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:49
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza