IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Sonda przedwyborcza 2010, Wybory na Prezydenta DG I tura
Sonda przedwyborcza
Na którego z kandydatów na Urząd Prezydenta Miasta zagłosujesz w najbliższych wyborach?
Edward Bober [ 15 ] ** [12,61%]
Marta Bobrowska - Juroff [ 8 ] ** [6,72%]
Marek Drożyński [ 3 ] ** [2,52%]
Dariusz Frączek [ 2 ] ** [1,68%]
Andrzej Kościelniak [ 2 ] ** [1,68%]
Zbigniew Podraza [ 66 ] ** [55,46%]
Krzysztof Stachowicz [ 18 ] ** [15,13%]
żaden [ 5 ] ** [4,20%]
Suma głosów: 119
  
:)
post nie, 14 lis 2010 - 11:44
Post #1


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



Tradycyjnie nasza sonda. Taka zabawa. Oczywiscie nie bedzie reprezentatywna, ale do tej pory nam sie nawet sprawdzaly (nie % ale kolejnosc). Co ciekawe przed poprzednimi wyborami zrobilismy czaty z kandydatami i jeden z nich wygral, a drugi zostal vice.
Dyskusje prowadzcie w innych tematach, tu tylko na temat sondy.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post nie, 14 lis 2010 - 18:03
Post #2


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



na czas trwania sondy mozna by zawiesic rejestracje nowych uzytkowników wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcinem
post nie, 14 lis 2010 - 22:24
Post #3


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 86
Dołączył: nie, 17 paź 10
Nr użytkownika: 4,167
Płeć: Mężczyzna



Suma głosów: 37

Baaardzo mało reprezentatywnie.


--------------------
pomoc dla Maksymiliana

-------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post pon, 15 lis 2010 - 23:08
Post #4


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(marcinem @ pon, 15 lis 2010 - 00:24) *
Suma głosów: 37

Baaardzo mało reprezentatywnie.

Mało reprezentatywnie ? Obecnie 51 głosów. To jest więcej niż liczba aktywnych forowiczów smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giente
post wto, 16 lis 2010 - 08:13
Post #5


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 10
Dołączył: wto, 03 sie 10
Nr użytkownika: 3,998
Płeć: Mężczyzna



Oj, chyba Krzysiu nie da rady ://
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maniOra
post wto, 16 lis 2010 - 09:27
Post #6


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Dołączył: czw, 04 mar 10
Nr użytkownika: 3,746
Płeć: Mężczyzna



Jeżeli faktycznie Podraza jest faworytem w DG to bardzo mocno się wam ludzie dziwie.. nie dotrzymał większości obietnic wyborczych, jego plany wyburzenia parku Hallera też są genialne.. na wieść o zbliżających wyborach rozkopał całe miasto żeby zapadło ludziom w pamięć, że jednak coś się działo za jego kadencji i co?! wszyscy to chwycili i jak wygra te wybory to zwątpie w to miasto..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post wto, 16 lis 2010 - 10:28
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(maniOra @ wto, 16 lis 2010 - 09:27) *
Jeżeli faktycznie Podraza jest faworytem w DG to bardzo mocno się wam ludzie dziwie.. nie dotrzymał większości obietnic wyborczych, jego plany wyburzenia parku Hallera też są genialne.. na wieść o zbliżających wyborach rozkopał całe miasto żeby zapadło ludziom w pamięć, że jednak coś się działo za jego kadencji i co?! wszyscy to chwycili i jak wygra te wybory to zwątpie w to miasto..


Dobrze wiesz, że nikt parku Hallera wyburzać (jak można park wyburzyć?) nie będzie, te typowo Talkowsko-Paskowo-Stachowiczowe gadanie zostaw dla siebie. Ja tam nie widzę żadnych wykopów na mieście które by miały związek z wyborami, bo chyba nie chodzi Ci o inwestycję związaną z kanalizacją która planowana była od ponad 1,5 roku?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
magart
post wto, 16 lis 2010 - 10:49
Post #8


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 19
Dołączył: pon, 28 gru 09
Nr użytkownika: 3,629
Płeć: Mężczyzna



No ale Stachowicz depcze Podrazie po piętach wg sondy. Czyżby ludzie nabrali się na te wielkie plakaty wyborcze? Gość wzbogacił się na (mod. wyciete) to teraz może sobie oplakatować całe miasto...
To już lepszy będzie Bober albo Podraza...
Powód Edycji: Edycja Mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post wto, 16 lis 2010 - 12:03
Post #9


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Depcze po pietach? hmmm 46-13 to deptanie po piętach?



--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kamiiru
post wto, 16 lis 2010 - 12:13
Post #10


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: pią, 08 sty 10
Nr użytkownika: 3,646
Płeć: Mężczyzna



Nie rozumiem takiego poparcia dla Podrazy. Te sygnalizacje świetlne na Kościuszki i Kr. Jadwigi blokują tylko ruch. Przecież światła nie zapobiegają korkom tylko ronda! Popatrzcie na Katowice, co się działo kiedyś, a jak jest dziś, i na nasze rondo w centrum.
Przez te jego lekkomyślne plany teraz cierpi główna ulica bo każdy bez celowo staje na światłach przy kościele, a z tej uliczki rzadko kto wyjeżdza i nigdy większych problemow nie było.

Tak samo jak zdarł kostkę w centrum która była na GWARANCJI tylko po to aby pokazać że coś robi. Dla mnie to paranoja! Zwróćcie uwagę że remontowane jest tylko centrum poniewaz kazdy z nas tam zagląda i zobacze jego "prace", natomiast z osiedli to tylko manhattan ma nowy parking ponieważ Podraza się wywodzi z tamtąd. A reszta osiedli dalej jest taka jaka była.A Najgorsze z tego wszystkiego jest to że ludzie to łykają i im się to wszystko podoba.

Ten post edytował kamiiru wto, 16 lis 2010 - 12:15
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diegunia
post wto, 16 lis 2010 - 12:36
Post #11


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 16
Dołączył: wto, 28 wrz 10
Nr użytkownika: 4,122
Płeć: Kobieta



Dlaczego magart twierdzisz, że Stachowicz dorobił się na przekrętach? Domena Polaków, oceniać kogoś anonimowo nie podając konkretów- genialne.
Ja tam jestem za Stachowiczem, bo jest młody i ma dużo fajnych pomysłów. Poza tym został Dąbrowianinem Roku 2009 więc to do czegoś zobowiązuje wink.gif Myślę, że teraz powinien pokazać, że zasługuję w 100% na ten tytuł smile2.gif
Jeśli chodzi o światła, to mnie one w ogóle nie przeszkadzają. Ani te na Kościuszki, a już na pewno nie te koło PZU. Mieszkam na Augustynika i czasami trudno było sprawnie wyjechać na główną drogę. Poza tym było na tym skrzyżowaniu dużo stłuczek. Myślę, że stwierdzenie "mało kto wyjeżdża z tej bocznej drogi" jest mocno przesadzone, bo bardzo dużo samochodów wybiera teraz właśnie tą trasę, chociażby po to, żeby ominąć światła na redenie.
A rządy Podrazy- bez szału.
Pozdrawiam smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 16 lis 2010 - 12:55
Post #12


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Diegunia @ wto, 16 lis 2010 - 12:36) *
Poza tym został Dąbrowianinem Roku 2009 więc to do czegoś zobowiązuje wink.gif Myślę, że teraz powinien pokazać, że zasługuję w 100% na ten tytuł smile2.gif


Żartujesz? Chłopek sobie półtorej roku temu przypomniał, że DG ogólnie istnieje - co on nam załatwił będąc radnym sejmiku? A tytuł dostał bo ... ma dużo kasy?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post wto, 16 lis 2010 - 13:24
Post #13


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(kamiiru @ wto, 16 lis 2010 - 12:13) *
Tak samo jak zdarł kostkę w centrum która była na GWARANCJI tylko po to aby pokazać że coś robi. Dla mnie to paranoja! Zwróćcie uwagę że remontowane jest tylko centrum poniewaz kazdy z nas tam zagląda i zobacze jego "prace", natomiast z osiedli to tylko manhattan ma nowy parking ponieważ Podraza się wywodzi z tamtąd. A reszta osiedli dalej jest taka jaka była.A Najgorsze z tego wszystkiego jest to że ludzie to łykają i im się to wszystko podoba.


Ja w centrum bywam bardzo rzadko. Po drugie, nowe parkingi nie powstały na Manhattanie tylko na osiedlu Leśna/Długa koło Orlika, a także wyremontowany został parking przy szkole. Na osiedlu Manhattan z kasy prezydenckiej nie powstały parkingi, a są tylko planowane na czym pewnie się skończy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diegunia
post wto, 16 lis 2010 - 13:54
Post #14


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 16
Dołączył: wto, 28 wrz 10
Nr użytkownika: 4,122
Płeć: Kobieta



CYTAT(Mały77 @ wto, 16 lis 2010 - 14:55) *
CYTAT(Diegunia @ wto, 16 lis 2010 - 12:36) *
Poza tym został Dąbrowianinem Roku 2009 więc to do czegoś zobowiązuje wink.gif Myślę, że teraz powinien pokazać, że zasługuję w 100% na ten tytuł smile2.gif


Żartujesz? Chłopek sobie półtorej roku temu przypomniał, że DG ogólnie istnieje - co on nam załatwił będąc radnym sejmiku? A tytuł dostał bo ... ma dużo kasy?


No lepiej półtora roku temu niż w ogóle smile2.gif Co miał od urodzenia coś działać na rzecz DG? Każdy kiedyś zaczyna. A co zrobił dla Dąbrowy? Np. Uniwersytet Trzeciego Wieku jest Jego inicjatywą smile2.gif Może dla niektórych z Was to pikuś, ale uwierzcie, że to piękne przedsięwzięcie nie jednemu starszemu człowiekowi umiliło życie.

I jeszcze jedno. Co Wy tak wszyscy o Jego kasie piszecie? Spiąć poślady i do przodu, a nie zazdrościć wszystkim dokoła. Jak się komuś powodzi u nas w kraju, to mu się źle życzy, dlaczego? Zamiast robić wszystko, żeby temu komuś dorównać, to w myślach źle mu się życzy i najchętniej widziałoby się tego kogoś na swoim poziomie finansowym, albo i nawet niżej...wtedy byłoby super.
A niech Chłopina ma full kasy, ale niech też dobrze zajmie się naszym miastem...jeśli damy mu taką szansę ofkors smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
picaro
post wto, 16 lis 2010 - 17:24
Post #15


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 605
Dołączył: śro, 14 kwi 04
Nr użytkownika: 75
Płeć: Mężczyzna



Diegunia z tym Uniwersytetem Trzeciego Wieku to jakiś żart chyba. Co pan Krzysztof Stachowicz ma z tym wspólnego? To nie jest ani jego pomysł (akcja ogólnopolska www.utw.pl ani on go nie realizuje w DG (patrz PKZ + Humanitas w Sosnowcu).

Sprawa druga, czyli nagroda Dąbrowianin Roku - czy ktoś z forumowiczów była na tej imprezie, bo ja byłem. I jedno co mogę o całej tej imprezie powiedzieć to słowo "żenada", organizacja położona na maksa, jedynie zespół Avocado dał radę. Sam system przyznawania nagrody na zasadzie ktoś komuś przyznaję nagrodę w zasadzie bez żadnego konkretnego uzasadnienia. Regulamin zgłoszeń kandydatów jest równie śmieszny i można go znaleźć na stronie www.tpdg.pl, wymagania że ohmy.gif

A i z tym działaniem na rzecz DG to może nie od dziecka ale przynajmniej od 4 lat (patrz kadencja w sejmiku wojewódzkim).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post wto, 16 lis 2010 - 17:50
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



CYTAT(Mały77 @ wto, 16 lis 2010 - 10:55) *
CYTAT(Diegunia @ wto, 16 lis 2010 - 12:36) *
Poza tym został Dąbrowianinem Roku 2009 więc to do czegoś zobowiązuje wink.gif Myślę, że teraz powinien pokazać, że zasługuję w 100% na ten tytuł smile2.gif


Żartujesz? Chłopek sobie półtorej roku temu przypomniał, że DG ogólnie istnieje - co on nam załatwił będąc radnym sejmiku? A tytuł dostał bo ... ma dużo kasy?



Półtora roku temu,
PÓŁTORA...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 16 lis 2010 - 18:58
Post #17


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Diegunia @ wto, 16 lis 2010 - 13:54) *
I jeszcze jedno. Co Wy tak wszyscy o Jego kasie piszecie? Spiąć poślady i do przodu, a nie zazdrościć wszystkim dokoła. Jak się komuś powodzi u nas w kraju, to mu się źle życzy, dlaczego? Zamiast robić wszystko, żeby temu komuś dorównać, to w myślach źle mu się życzy i najchętniej widziałoby się tego kogoś na swoim poziomie finansowym, albo i nawet niżej...wtedy byłoby super.A niech Chłopina ma full kasy, ale niech też dobrze zajmie się naszym miastem...jeśli damy mu taką szansę ofkors smile2.gif
Ja się nie czepiam, że ma dużo kasy tylko ten Pan uważa, że za tą kasę każdego można kupić.
CYTAT(Arbas @ wto, 16 lis 2010 - 17:50) *
Półtora roku temu,PÓŁTORA...
Zgadza się wink.gif Przepraszam - zawsze byłem cienki z języka polskiego wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diegunia
post wto, 16 lis 2010 - 19:46
Post #18


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 16
Dołączył: wto, 28 wrz 10
Nr użytkownika: 4,122
Płeć: Kobieta



no dobra, z tym uniwersytetem trzeciego wieku przesadziłam, bo faktycznie to wygląda inaczej, ale wykład Stachowicz miał dla słuchaczy ów uniwersytetu smile2.gif

na gali wręczenia statuetki Dąbrowianina roku 2009 byłam i faktycznie organizacja była do bani. Zespół Avocado dał super koncert, ale nie można też zapomnieć o super występie grupy karateków i występie zespołu folklorystycznego- te małe berbecie były cudowne smile2.gif

wracając do Stachowicza, ja i tak daję mu ogromny kredyt zaufania i to jest mój kandydat na prezydenta tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RzeckiDG
post wto, 16 lis 2010 - 19:48
Post #19


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 55
Dołączył: wto, 16 lis 10
Nr użytkownika: 4,248
Płeć: Mężczyzna



Obserwując kampanię wyborczą toczącą się na ulicach miasta oraz ożywione w tej samej sprawie dyskusje na tym forum postanowiłem również dodać coś od siebie.

Sonda przedwyborcza w tym wątku znaczącą różni się od wyników sondażu "przeprowadzonego wśród internautów przez ogólnopolski portal internetowy (...) Portal jest niezależną instytucją istniejącą od dłuższego czasu. Nie ma żadnych inklinacji lokalnych czy politycznych. Stara się nie komentować, lecz opisywać lokalne zdarzenia. "

Wyniki tych obiektywnych badań można obejrzeć pod tym linkiem na stronie drugiej:

http://www.edwardbober.pl/pdf/gazeta2.pdf

a tu w formie "deseru" reakcja kilku kandydatów na ten artykuł:

http://kontakt24.tvn.pl/artykul,trzej-kont...czej,36589.html

Wniosek z tego taki, że każdy orze jak może - jedni billboardami, ulotkami, inni zaś tworzeniem sondaży, które jak dobrze wiemy potrafią zdziałać cuda.

Słowem ogólnopolski rozmach i blichtr dotarł już na lokalne, zagłębiowskie poletko.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
st1111
post wto, 16 lis 2010 - 20:00
Post #20


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 271
Dołączył: nie, 26 lis 06
Nr użytkownika: 336



Wielki tydzień na forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:40
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza