IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

30 Stron V  « < 28 29 30  
Reply to this topicStart new topic
> Rządy Podrazy
Rokko31
post pon, 04 gru 2017 - 18:47
Post #581

UZYTKOWNIK

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 337

Goodbye! Podraza?, pewnie powitamy nowo mianowanego przez Prezesa kurdupla, PiS-o komunistycznego Prezydenta DG. Niech żyje jedyna partia PiS-o komunistyczna, która uczyni Cię szczęśliwym i zawsze Wie co jest dla Ciebie dobre.....
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,1...strzow.html#MT2
Go to the top of the page

+Quote Post
danielmdc
post wto, 05 gru 2017 - 17:54
Post #582

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 5,133

laugh.gif Chłopie weź się za życie i przestań czytać Gówno i oglądać telewizję co to kłamię całą dobę bo wszędzie widzisz Pis. Nie martw się Podraza albo inny czerwony kolega tak czy siak wygra w Dąbrowie wybory więc nie unoś się tak bo pikawa ci pęknie. Chyba że kolega ze szpitala jeszcze bardziej się skompromituje to wtedy nasz wódz będzie musiał się pomęczyć w drugiej turze wink.gif

+Quote Post
Rokko31
post wto, 05 gru 2017 - 18:27
Post #583

UZYTKOWNIK

CYTAT(danielmdc @ wto, 05 gru 2017 - 17:54) *
laugh.gif Chłopie weź się za życie i przestań czytać Gówno i oglądać telewizję co to kłamię całą dobę bo wszędzie widzisz Pis. Nie martw się Podraza albo inny czerwony kolega tak czy siak wygra w Dąbrowie wybory więc nie unoś się tak bo pikawa ci pęknie. Chyba że kolega ze szpitala jeszcze bardziej się skompromituje to wtedy nasz wódz będzie musiał się pomęczyć w drugiej turze wink.gif

Zobaczcie jak wygląda pokolenie 500+ i TVPiS, wszystko łykają co im propaganda reżimowa powie. PiS-o komuna przewodnią siłą narodu !!!!!

+Quote Post
danielmdc
post sob, 09 gru 2017 - 20:41
Post #584

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 5,133

Patrz nie głosowałem na Pis i nie pobieram 500+ laugh.gif Za to mam bekę z niedojebów z KODu, PO, N, obrońców chuj wie czego którzy biorą hajsiwko od reżimu a jest ich miliony laugh.gif Hipokryci, debile ?

-------------------------------------------------

edit: pulsatilla1214
proszę o zachowywanie formy wypowiedzi zgodnej z regulaminem forum...
smile.gif

Ten post edytował pulsatilla1214 nie, 10 gru 2017 - 10:38

+Quote Post
Leszek
post nie, 10 gru 2017 - 12:27
Post #585

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 197
GG: 2519362 status gadu-gadu

Danielu, wiadomo, że nie głosowałeś na PiS, bo jesteś narodowcem - jak widać z ostatniej wypowiedzi, dość prymitywnym i ograniczonym. Mimo wszystko pamiętaj, ze nie jesteś na jakimś forum młodych naziolków tylko forum mieszkańców Dąbrowy Górniczej, zachowuj się!

--------------------

+Quote Post
Rokko31
post nie, 10 gru 2017 - 16:36
Post #586

UZYTKOWNIK

CYTAT(danielmdc @ sob, 09 gru 2017 - 20:41) *
Patrz nie głosowałem na Pis i nie pobieram 500+ laugh.gif Za to mam bekę z niedojebów z KODu, PO, N, obrońców chuj wie czego którzy biorą hajsiwko od reżimu a jest ich miliony laugh.gif Hipokryci, debile ?

-------------------------------------------------

edit: pulsatilla1214
proszę o zachowywanie formy wypowiedzi zgodnej z regulaminem forum...
smile.gif

Daniel skąd masz tyle nienawiści do Polaków i Polski?, ktoś Cię skrzywdził w dzieciństwie? Może warto z jakimś psychologiem pogadać, szkoda tak narzekać w życiu na wszystko co się rusza. Dąbrowa to piękne miasto. Życzę więcej optymizmu i miłości do bliźniego a będzie Ci się żyło o wiele lepiej i mam nadzieję do zobaczenia na wyborach samorządowych

+Quote Post
szer
post nie, 10 gru 2017 - 16:39
Post #587

UZYTKOWNIK

Grupa: FdZD
Nr użytkownika: 152
GG: 7413760 status gadu-gadu

CYTAT(Rokko31 @ nie, 10 gru 2017 - 16:36) *
Daniel skąd masz tyle nienawiści do Polaków i Polski?, ktoś Cię skrzywdził w dzieciństwie? Może warto z jakimś psychologiem pogadać, szkoda tak narzekać w życiu na wszystko co się rusza. Dąbrowa to piękne miasto. Życzę więcej optymizmu i miłości do bliźniego a będzie Ci się żyło o wiele lepiej i mam nadzieję do zobaczenia na wyborach samorządowych

Że się tak wtrącę to lekką hipokryzją się popisałeś, bo kilka postów wyżej sam "narzekasz" i okazujesz "nienawiść" wobec PIS-u. I to mi się nie podoba w dzisiejszej polityce - jedna strona zarzuca drugiej brak szacunku i nienawiść, a sami to robią

--------------------
33001,04

+Quote Post

30 Stron V  « < 28 29 30
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 15 grudzień 2017 - 03:40
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza