IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Działka przy Granicznej vis a vis KMP
Rokko31
post sob, 11 maj 2019 - 23:41
Post #41


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 663
Dołączył: nie, 26 lis 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 337
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(:) @ sob, 11 maj 2019 - 10:05) *
CYTAT(Paulus77 @ czw, 09 maj 2019 - 21:58) *
Widziałem dzisiaj wizualizacje hotelu który ma powstać przy policji. Będzie też Hostel, którego wizualizacje też widziałem, to już nie od Adateksu ale nie daleko od granicznej. Te dwie inwestycje czekają jeszcze na pozwolenia.


super, że idzie do przodu i okolica przestanie straszyć. Jeśli te wszystkie inwestycje w tych okolicach zostaną zrealizowane, to zmieni się nie do poznania.A czy w miarę ładny? I jak on będzie umiejscowiony? Jeśli to tylko działka po garażach, to musiałby być bokiem do ulicy. Chyba, że działka jest większa i moją też tereny obok.
A mnie więcej zauważyłeś jak będzie duży, ile kondygnacji itp?
A Hostel jeśli niedaleko to na myśl przychodzi Srokowskiego albo Al. Zagłębia Dąbrowskiego, ale na rogu Al. Zagłębia i Srokowskiego teren chyba też należy do Adateksu, bo tak można było zrozumieć ze starego artykułu i planowali tam wstępnie biurowce

CYTAT(Rokko31 @ czw, 09 maj 2019 - 22:17) *
W DG hotele są dość oblegane szczególnie przez firmy, w Holiday ciężko znaleźć wolny termin na konferencje, także jeszcze jeden fajny hotel może się przydać


a wiesz coś jak się ma Holiday Inn? Ja tylko mogę mieć wyobrażenie po parkingu i światłach w oknach ;) Na początku chyba było marnie, ale jest lepiej

Ostatnio koleżanka z mojej firmy robiła tam konferencję-konkurs dla młodych architektów i był problem z dostępnością pokoi, musieli czekać aż będą dostępne po innych gościach w tygodniu chyba nie ma dnia żeby coś się tam nie działo. Z tego co mówiła menadżer marketingu co chwile są różnego rodzaju spotkania i trzeba rezerwować z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale Wiem też że Residence ma podobnie, choć tam trudno nazwać to hotelem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Paulus77
post nie, 12 maj 2019 - 08:55
Post #42


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 120
Dołączył: pią, 05 cze 09
Nr użytkownika: 3,346
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(:) @ sob, 11 maj 2019 - 11:05) *
super, że idzie do przodu i okolica przestanie straszyć. Jeśli te wszystkie inwestycje w tych okolicach zostaną zrealizowane, to zmieni się nie do poznania.A czy w miarę ładny? I jak on będzie umiejscowiony? Jeśli to tylko działka po garażach, to musiałby być bokiem do ulicy. Chyba, że działka jest większa i moją też tereny obok.
A mnie więcej zauważyłeś jak będzie duży, ile kondygnacji itp?
A Hostel jeśli niedaleko to na myśl przychodzi Srokowskiego albo Al. Zagłębia Dąbrowskiego, ale na rogu Al. Zagłębia i Srokowskiego teren chyba też należy do Adateksu, bo tak można było zrozumieć ze starego artykułu i planowali tam wstępnie biurowce


Hostel ma być postawiony na cypelku pomiędzy Morcinka a Srokowskiego, zaraz na początku skręcając z alei Zagłębia Dąbrowskiego.
Hotel robotniczy koło policji będzie ustawiony prostopadle do granicznej. Ma chyba 4 kondygnacje i na wizce wyglada jak blok, z przeszklonym parterem. Będę się widział z inwestorem w poniedziałek to spytam, czy mogę te wizki tutaj wrzucić.
Z VAG chyba się dogadali i przeniosą ten warsztat samochodowy. ADATEX wszedł tez w posiadanie dużego terenu w Warszawie i będą tam budować potężne osiedle.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Paulus77
post wto, 14 maj 2019 - 08:59
Post #43


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 120
Dołączył: pią, 05 cze 09
Nr użytkownika: 3,346
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Paulus77 @ nie, 12 maj 2019 - 08:55) *
Hostel ma być postawiony na cypelku pomiędzy Morcinka a Srokowskiego, zaraz na początku skręcając z alei Zagłębia Dąbrowskiego.
Hotel robotniczy koło policji będzie ustawiony prostopadle do granicznej. Ma chyba 4 kondygnacje i na wizce wyglada jak blok, z przeszklonym parterem. Będę się widział z inwestorem w poniedziałek to spytam, czy mogę te wizki tutaj wrzucić.



Hotel ?robotniczy?



Hostel





Po kliknięciu w miniaturkę, lepsza jakość.

Ten post edytował Paulus77 wto, 14 maj 2019 - 09:01
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 14 maj 2019 - 11:27
Post #44


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



Dzięki za te wizualizacje. smile.gif Niech budują i oby nie było nieprzewidzianych problemów.
Ta działka na Hostel jest bardzo wąska i fajnie ją wykorzystają.
W przyszłości jeszcze zabudują ten teren przy Al. Zagłębia Dąbrwskiego, gdzie miały być biura.

Ciekawe czy kiedyś coś powstanie na tym rozwidleniu Morcinka, gdzie jezdnie w przeciwnych kierunkach się od siebie oddalają. Kiedyś gdzieś spotkałem się z info, że to dlatego, że jeszcze w PRL planowali tam węzeł drogowy, a Morcinka miała przechodzić wiaduktem na drugą stronę torów.

No i cieszą takie info od Rokko.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 04 lut 2020 - 12:44
Post #45


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



@Paulus77
czy wiesz coś nowego o postępach? Tam gdzie planowany hotel robotniczy, niedawno koło komendy była ekipa od wycinki i jest postawionych kilka drewnianych słupków, jakby pod ogrodzenie


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 20 sie 2020 - 12:02
Post #46


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



CYTAT(Paulus77 @ nie, 12 maj 2019 - 08:55) *
Hostel ma być postawiony na cypelku pomiędzy Morcinka a Srokowskiego, zaraz na początku skręcając z alei Zagłębia Dąbrowskiego.


Chyba niedawno coś tam zrobili z zielenią, może były drzewka itp. Czyżby mieli zaczynać?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:07
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza