IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

22 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Puby & Restauracje, Opinie...
Misiek
post pon, 24 lis 2003 - 22:54
Post #21


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Krawiec, wszelkie ogŁoszenia matrymonialne kieruj do dziaŁu "Reklama".

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeb
post nie, 21 gru 2003 - 21:35
Post #22


UZYTKOWNIK
***

Grupa: FdZD
Postów: 245
Dołączył: śro, 06 sie 03
Nr użytkownika: 4
Płeć: Mężczyzna



Cegielnia reaktywacja- wczoraj otwarli na nowo cegielnie zmieniŁo sie troche pomalowali sciany hehe, szatnia pŁatna i obowiĄzkowa 1zŁ, ludzie ci sami co wczesniej ,wymienili barnanÓw kelnerÓw i kelnerki a piwko jak byŁo po 5 zŁ tak dalej jest po 5 zŁ aha i wejscie jest gdzie indziej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krawiec
post śro, 11 lut 2004 - 18:39
Post #23


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 312
Dołączył: sob, 13 wrz 03
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie (Sosnowiec)
Nr użytkownika: 21



QUOTE(georgeb)
Cegielnia reaktywacja-  wczoraj otwarli na nowo cegielnie  zmieniŁo sie troche pomalowali sciany hehe,  szatnia pŁatna i obowiĄzkowa 1zŁ, ludzie ci sami co wczesniej ,wymienili barnanÓw kelnerÓw i kelnerki a piwko jak byŁo po 5 zŁ tak dalej jest po 5 zŁ aha i wejscie jest gdzie indziej.


ByŁem w tej odnowionej cegielni i chyba mnie tam prĘdko nie zobaczĄ. CeniŁem ta knajpe za dobre Żarcie, a przede wszystkim za placek po gÓralsku. To co podali mi w nowej cegielni nie daŁo sie zjeŚĆ. ZakŁadam wiĘc ,Że kuchniĘ teŻ wymienili . Poza tym poprzdnia obsŁuga bardziej przypadaŁa do gustu ...

Smakosze strzeŻcie siĘcegielni, ale miejcie na uwadze Tower , gdzie jest coraz smaczniej i taniej. Na imprezĘweekendowĄ tzn taniec podryw etc. chyba pÓki co najlepiej wybraĆ siĘdo Sosnowca (farmacon , zakrĘcona, studio).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Damiano
post pon, 16 lut 2004 - 18:48
Post #24


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: pon, 16 lut 04
Nr użytkownika: 55



1. Chata u Brata - czasy Liceum...pamietasz Misiek??
2. JĘdrek - pozne czasy liceum , najpierw Skalskiego Strasse a potem dobicie w exlusiv bar przy drodze na Pogorie
3. Partia - lokal pamietny , ostre czwartkowe melanze ( Misiu pamietasz?? ) piatek , sobota - czesto konczyly sie ostra bania..
4. Grafitti - lokal do odwiedzin po harcach w Partii - piatek , sobota , czesto....
5. Reszta knajp odwiedzana rzadziej lecz moge polecic Planete i MaxMario..

pS...kolejnosc nie jest rankingiem lecz tylko pewnym moim osobistym uszeregowaniem


--------------------
ADVENTURE GROUP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post wto, 17 lut 2004 - 00:03
Post #25


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



No piĘknie ... teraz wyszŁo Że ja przetestowaŁem wszystkie knajpy w mieŚcie ... ale faktycznie chyba tak byŁo (to byŁy piĘkne czasy Damiano biggrin.gif ).
Wszystkie wspomniane knajpy darzĘduŻym sentymentem ... "lata melanŻy - 3 dekady w branŻy".

Ale miŁo czasem powspominaĆ mŁodzieńcze wybryki ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Damiano
post śro, 18 lut 2004 - 09:25
Post #26


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: pon, 16 lut 04
Nr użytkownika: 55



A moze testowalismy je razem?? Ktoz moze pamietac ile bylo wycieczek nocnych po knajpach dabrowskich:))) Ile ustawek w parku czy innych miejscach polozonych w naszym miescie..Taka prawda ze czay te juz minely , choc czasem zdarza sie powrocic do "mlodzienczych wybrykow"..
pozdrrr..


--------------------
ADVENTURE GROUP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post śro, 18 lut 2004 - 12:44
Post #27


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



To prawda - testowaliŚmy je razem ... a swojĄ drogĄ to niezŁa banda zbieraŁa siĘwtedy na weekend.

To byŁy czasy ... biggrin.gif 8) :twisted: :roll:


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eustachy_motyka
post pią, 20 lut 2004 - 19:05
Post #28


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 15
Dołączył: sob, 13 gru 03
Skąd: prawie Manhattan
Nr użytkownika: 37



Cos nie widze w rankingach wzmianki o Parti II (oficjalna nazwa: Raj Kornikow) - dlaczego? Klimat ciekawy, muza nie za glosna, blisko z/do starej partii, fotele, lozko (hehe), ciekawy wystroj, piwo w cenach standartowych, czysto... za jedyna wade moze bym uznal to, ze w weekendy bez rezerwacji po 18 czasami musialem 1/2 ha czekac na wolny stolik biggrin.gif - knajpa ma wziecie. Zdarzaja sie jeszcze inne przykre sprawy tamze, typu - o czym mi moja love doniosla - barmana nie bylo mozna uswiadczyc za barem przez okolo 20 minut; znajomy mojej love (lekko juz wypity) chcial "przeskoczyc plot" i sam sie obsluzyc, ale go uspokoili qmple jego trzezwiejsi. W kazdym badz razie polecam.

Co do innych knajp - zasadniczo sie zgadzam z wszystkimi opiniami; dodalbym jeszcze pare innych lokali, juz nieistniejacych badz tez przeksztalconych, jak np. "U trupka" (czy jak to sie tam...) - Misiek, tez to pewnie kojarzysz - zrywy z Zawadzkiego, smrod, stare chlopy i gowno na posadzce w szczalni (tam nie bylo ubikacji...); takich miejsc sie nie zapomina, hehe. Graffiti - za to, czym bylo kiedys zawsze bede je cenil, ale teraz czesciej bywam wlasnie w PartII, niz w Grafie; Tower polecam goraca, En Cafe - tez spoko, ale mieli remont ostatnio, wiec wystroj - ekhm...; Chata u Brata - na razie za zimno, ale swietny punkt regeneracji sil po, przed i w trakcie wypadow krotkorowerowych; Jedrek - yyy, ekipa nie ta; MaxMario - 1. sala ekstra, druga wyglada jak z innej bajki, lekka pomylka; Paleta (czy Planeta) - zwlaszcza letni piwny zewnetrzy; reszta lokali - moze byc. A! i jeszcze: Letni Ogrodek Piwny z filmami co piatek - swieeetna sprawa, szkoda, ze tylko przez rok byl (na placyku przy-za PKZ, wlascicielem byl szefu z En Cafe bodajze). Nie bylo nic lepszego, jak przyjechac na biku, obejrzec Misia, gruchnac bronka, przeczekac deszcz w namiocie - fajne to bylo...

Pozostaje mi jeszcze NEMO, ale tam niepredko sie wybiore raczej - musze sie pozbyc troche dluznego $, a potem to i owszem, do oporu - Misiek, bede liczyl na twoj akompaniament biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
picaro
post śro, 14 kwi 2004 - 15:55
Post #29


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 605
Dołączył: śro, 14 kwi 04
Nr użytkownika: 75
Płeć: Mężczyzna



Partia: 3-
Raj KornikÓw: 4-
Planeta: 2+
Max Mario: 3-
Graffiti: 2+
An caffe: 3+
Paleta 3+
Piwnica 4
Chata u Brata 3=
JĘdrek 3
Pub 13 3+
Cegielnia 2=
Tylko dla orŁÓw 3-
Skorpion 3-


w cholere tych knajp ale nic fajnego w kaŻdym razie cdn. kiedy indziej bo teraz juŻ spadam na baika.
skala ocen od 1 do 5
"jest jak jest, nie jak powinno byĆ"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post śro, 28 kwi 2004 - 17:56
Post #30


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



DodaŁbym jeszcze MEXICO w GoŁonogu - tez przyjemny lokal, wystrÓj spoko - kapelusze zamiast abaŻurÓw lamp, tylko trochĘciasno.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Damiano
post śro, 28 kwi 2004 - 17:58
Post #31


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: pon, 16 lut 04
Nr użytkownika: 55



MEXICO DOBRE NA GRE W LOTKI , ZAWSZE SA WOLNE I NIKT NIE USTAWIA SIE W KOLEJCE , PARE RAZY TAM BYWALO SIE ...


--------------------
ADVENTURE GROUP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Damiano
post śro, 28 kwi 2004 - 17:59
Post #32


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: pon, 16 lut 04
Nr użytkownika: 55



MEXICO DOBRE NA GRE W LOTKI , ZAWSZE SA WOLNE I NIKT NIE USTAWIA SIE W KOLEJCE , PARE RAZY TAM BYWALO SIE ...


--------------------
ADVENTURE GROUP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post wto, 19 paź 2004 - 10:58
Post #33


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



PodsumowaŁem (pozytywy - negatywy) i mi wyszŁo:
okej:
Patria
Planeta
Graffiti, Maxmmario, Chara u Brata, Tower
JĘdrek, An Caffe, Raj KornikÓw, Mexico
Piwnica
no comment:
Atmosfera (zamkniĘta?), CegŁa, Beta, Gondola, Szlachecka, Nemo, Pub 13, Tylko dla orŁÓw, Skorpion
do bani:
Pub 21
Cegielnia, Dukat

A Że sezon znÓw siĘzaczyna, czyŻ nie warto zweryfikowaĆ dane?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 19 paź 2004 - 12:39
Post #34


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



no niestety u nas z barami/pubami bardzo marnie :cry: nie ma zadnego naprawde super a do tego w tych ktore sa, to w weekendy ciezko znalezc miejsce. Przydalyby sie jeszcze gdzies w centrum z jakies 2-3 fajne puby..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post śro, 20 paź 2004 - 21:52
Post #35


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



:)+-->
QUOTE(:))
no niestety u nas z barami/pubami bardzo marnie  :cry:  nie ma zadnego naprawde super a do tego w tych ktore sa, to w weekendy ciezko znalezc miejsce. Przydalyby sie jeszcze gdzies w centrum z jakies 2-3 fajne puby..[/quote]

Jaki pub Twoim zdaniem bylby super (oczywiscie oprocz takiego, gdzie leja piwko za friko)? Moze ktorys z wlascicieli czyta to forum i sie dostosuje...Przeciez zyjemy w kapitalizmie - Klient nasz Pan!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post pon, 29 lis 2004 - 12:27
Post #36


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Nie wiem czy zauwazyliscie, ale Cegielnia od jakiegos czasu to juz nie Cegielnia tylko Chata :)
Ciekawe co to zmieni...? Az mi sie stare czasy Trans-Clubu i jego coraz to nowych nazw przypominaja... laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
quest66
post pią, 09 wrz 2005 - 20:16
Post #37


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: pią, 09 wrz 05
Nr użytkownika: 160



Witam

To jest mÓj pierwszy post na forum. Jestem mieszkańcem DĄbrowy i mam zamiar otworzyĆ pub w okolicach Huty Bankowej. ProsiŁbym o Wasze opinie na temat takiego przedsiĘwziĘcia. Wszystkie za i przeciw lokalizacji i samego pomysŁu. BĘdĘbardzo wdziĘczny za wszystkie opinie. Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pią, 09 wrz 2005 - 20:34
Post #38


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



QUOTE(quest66)
Witam

To jest mÓj pierwszy post na forum. Jestem mieszkańcem DĄbrowy i mam zamiar otworzyĆ pub w okolicach Huty Bankowej. ProsiŁbym o Wasze opinie na temat takiego przedsiĘwziĘcia. Wszystkie za i przeciw lokalizacji i samego pomysŁu. BĘdĘbardzo wdziĘczny za wszystkie opinie. Pozdrawiam.


MoŻesz sprÓbowaĆ, choĆ nie byŁbym optymistĄ. Na KoŚciuszki knajpkĘma Roman. Bar piwny jest naprzeciwko gŁÓwnego wejŚcia. Przy kŁadce mija siĘz celem, bo nieczynna. A gdzie masz go zamiar otworzyĆ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post pią, 09 wrz 2005 - 21:58
Post #39


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



Gdzie dokŁadnie bĘdzie siĘznajdowaŁ :?:
Na ile osÓb knajpa :?:
Jaka myzyka :?:
Godziny otwarcia w tygodniu i Łikendy :!:
Cena piwa i jakie piwo:?:
z zarciem czy bez :?: tzn. czy bĘdzie moŻna zjeŚc cos na gorĄco czy tylko czipsy i paluszki :?:


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
quest66
post pią, 09 wrz 2005 - 22:54
Post #40


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: pią, 09 wrz 05
Nr użytkownika: 160



Knajpa miaŁaby siĘznajdowaĆ po stronie Huty Bankowej.
Na jakies 60-80 osÓb. Z jedzonka na ciepŁo to coŚ prostego.
Ceny piwa raczej normalne tzn. 4-5 zŁ.
Godziny otwarcia od 12 do 24 caŁy tydzień. ewentualnie w weekendy do ostatniego goŚcia.
Muza z radia. Do tego bilard, piŁkarzyki, play station. Mam jeszcze kilka innych ciekawych pomysŁÓw. Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

22 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 06:43
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza