IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Brak informacji o imprezach w DG
ocet
post pią, 04 cze 2004 - 11:44
Post #1


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 40
Dołączył: pon, 17 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 88



szczerze mowiac to nie wiedzialem czy napisac to tutaj czy na imprezach ale do rzeczy:
bardzo interesuje mnie kto w um zajmuje sie organizacja oraz informacja na temat imprez jakie odbywaja sie w miescie. jest wrecz rzecza nie mozliwa, zeby ktos spoza miasta dowiedzial sie o jakich kolwiek imprezach skoro nawet mieszkancy sa w nie dostatecznym stopniu o tym poinformowani. przykladem moze byc dzien dzisiejszy i impreza, ktora od samego rana odbywa sie w parku. szczerze mowiac to mieszkam przy samym parku a o tym, ze cos sie bedzie ciekawego dzialo dowiedzialem sie rano gdy obudzila mnie muzyka. fajna sprawa, ze cos jest organizowane tylko co z tego, skoro i tak nikt nic o tym nie wie, no moze jedna informacja na pkz ale plakatow albo czegos podobnego wogole nie widzialem (moze jestem niewidomy). podobno dziala serwis http://www.tuizi.net tylko, ze ostatnia akutalizacja to juz daleka przeszlosc. moze to tylko ja nic nie wiem, mimo ze mnie to bardzo interesuje. ludzie, ktorzy sie tym zajmuja powinni cos z tym zrobic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pią, 04 cze 2004 - 12:13
Post #2


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



To jest niestety sŁaba strona UM. A przecieŻ wystarczyŁoby 100 tanich plakatÓw i goniec na rowerze, ktÓry by to wszystko rozwiesiŁ na sŁupach w kilka godzin.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ocet
post pią, 04 cze 2004 - 14:00
Post #3


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 40
Dołączył: pon, 17 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 88



no wlasnie, biorac pod uwage, ze sa takie zielone slupy w roznych miejscach w naszym miescie np. obok poczty, wiec miejsce na kilka plakatow na jednym jest. problemem jest to, ze my o tym wiem a UM chyba nie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pon, 07 cze 2004 - 21:57
Post #4


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



To jakiŚ obŁĘd. KońcÓwka ligi siatkarek i ani jednego plakatu zapraszajĄcego na pojedynki. Druga gala boksu i znowu ŚpiĄ w UM. Ludzie obudĹşcie siĘ, bo za promocjĘmiasta pŁacĄ Wam pieniĄdze. JUŻ nie piszĘ, Że ciĘŻkie, bo i tak powiedzie, Że za maŁo. IleŻ moŻe kosztowaĆ setka plakatÓw na trzech kolorach. 500 plakatÓw A3 w piĘciu kolorach to 1500 zeta z projektem. Nie staĆ was???????. ŻenujĄce.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post pon, 07 cze 2004 - 22:39
Post #5


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Popieram.
Tylko tutaj niestety twego krzyku rozpaczy raczej nikt z UM nie przeczyta sad.gif
szkoda
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post wto, 08 cze 2004 - 12:56
Post #6


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



A ja mam pewnĄ teoriĘ, dotyczĄcĄ braku plakatÓw. OczywiŚcie spiskowĄ: widocznie Żaden z "kolesi" nie ma firmy reklamowo-poligraficznej... Przeca NIE DAMY ZAROBIĆ OBCYM! Po naszym trÓpie!!!
:26:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post śro, 09 cze 2004 - 07:02
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



Napoleon kiedyŚ powiedziaŁ " Żebysz to jeszcze gŁupota byŁa, ale to byŁ bŁĄd". Kolesie majĄ wszystkie firmy. Nie wiem jednak czy w temacie, o ktÓrym piszĘchodzi jeszcze o gŁupotĘ, czy juŻ o bŁĄd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SIR1ONE
post wto, 19 lip 2005 - 04:50
Post #8


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: pon, 18 lip 05
Nr użytkownika: 155



jak dla mnie to jest gŁupie podejŚcie ze stronu UM poniewaŻ imprezy w dĄbrowie sĄ po to Żeby pokazac ludziom z innych miast dobre strony dĄbrowy, i nie wywieszanie plakatÓw i nie dawanie reklam ogŁoszeń mioja siĘz celem imprezy.CO BY TU RZEC MOŻNA SIĘ WŚCIEC


--------------------
iśc swoją drogą nie dac satysfakcji wrogom!!
(molesta-"isc swoją drogą")
to rap gra człowieku!!!!!!!!
(molesta-"rap gra")
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post śro, 03 sie 2005 - 17:20
Post #9


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,770
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



QUOTE(olo)
To jest niestety sŁaba strona UM. A przecieŻ wystarczyŁoby 100 tanich plakatÓw i goniec na rowerze, ktÓry by to wszystko rozwiesiŁ na sŁupach w kilka godzin.


Tylko gdzie Ty znajdziesz te 100 sŁupÓw w Dabrowie ? biggrin.gif

WŁadze chyba dostrzegajĄ ten problem bo w najnowszej wersji Wieloletniego Planu Inwstycyjnego niespodziewanie pojawiŁo siĘzadanie na 2005 rok - Dostawa i montaŻ sŁupÓw ogŁoszeniowych na terenie miasta. Na ten cel przeznaczono 50tyŚ zŁoty.

OgŁoszono nawet przetarg na to zadanie. ZgŁosiŁ siĘjeden dostawca, pocztytaŁ pewnie plan i zaproponowaŁ 50 800zŁ. W zwiĄzku z tym UM DĄbrowa GÓrnicza pomyŚlaŁ, stwierdziŁ Że jednak nie ma tych 800zŁ i... odwoŁaŁ prztarg bo "cena najkorzystniejszej oferty przewyŻsza kwotĘ, ktÓrĄ zamawiajĄcy moŻe przeznaczyĆ na sfinansowanie zamÓwienia" biggrin.gif

http://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/bip.pli...alnia/12497.doc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejmon
post sob, 24 gru 2005 - 13:00
Post #10


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 294
Dołączył: pią, 25 lut 05
Skąd: DG
Nr użytkownika: 125
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(NaszeMiasto.pl)
Elektroniczny baner stanie przed PaŁacem

Miastu coraz bardziej potrzebne sĄ nowoczesne sposoby informowania o wydarzeniach sportowych i kulturalnych, bo jak siĘokazuje, coraz mniej mŁodzieŻy bywa na tego typu imprezach. ZrodziŁ siĘwiĘc pomysŁ, by w centrum miasta, na Placu WolnoŚci, pojawiŁa siĘduŻa, elektroniczna tablica reklamowa.

- Pomimo sporego nakŁadu plakatÓw, organizatorzy imprez kulturalno-sportowych nie sĄ zadowoleni z frekwencji, ktÓra jest coraz niŻsza. Dobrym rozwiĄzaniem byŁoby wiĘc chyba umieszczenie w ŚcisŁym centrum miasta elektronicznego baneru, gdzie moŻna by na bieŻĄco wprowadzaĆ i zmieniaĆ informacje o aktualnych przedsiĘwziĘciach. WŁaŚnie tam pojawia siĘnajwiĘcej osÓb, sporo z nich czeka na przystankach autobusowych i byŁoby to dla nich najlepsze ĹşrÓdŁo informacji - zauwaŻa radny Edward Bober.

Lokalnym wŁadzom podoba siĘten pomysŁ i rozpoczĘŁy juŻ starania o nowĄ tablicĘreklamowĄ.
- Takie rozwiĄzanie jest ekonomicznie uzasadnione, a inwestycja bardzo szybko by siĘzwrÓciŁa. MŁodzieŻy na imprezach kulturalnych i sportowych jest rzeczywiŚcie coraz mniej. Dlatego warto chyba informacje te przekazywaĆ dyrektorom dĄbrowskich szkÓŁ, ktÓrzy mogliby zachĘcaĆ jĄ do wiĘkszej aktywnoŚci i rozpropagowaĆ ciekawe propozycje - podkreŚla Jerzy Talkowski, prezydent DĄbrowy GÓrniczej.


MyŚlĘ, Że dobry pomysŁ. Tyle razy przecieŻ juŻ czytaŁem na tym forum narzekania na temat braku informacji o imprezach organizowanych w mieŚcie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post sob, 24 gru 2005 - 13:19
Post #11


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



mogliby zrobic cos takiego jak na Picadilly Circus albo Times Square to by bylo cos :wink:
Akurat podwyzszyc polokragly budynek sanepidu i na nim same elektroniczne banery - "prawie" jak Picadilly laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: poniedziałek, 13 maja 2024 - 22:03
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza