IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> "NIE" o Talkowskim, Wielbłądy & Pustynia & Delfinarium & Gołębnik
MayQ
post sob, 11 paź 2003 - 02:47
Post #21


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 20 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10



Hmm fajnie:) Moze jakĄŚ posadke na pÓŁ etatu dostane przy dokarmianiu albo obrĄczkowaniu:) Hmm z ta ubojniĄ fajny pomysŁ, moŻe zaŁoŻe tylko kapitaŁ by sie przydaŁ. DaŁbym prace paru osobom :) Tak poczekaĆ do wiosny i w DG bedziemy mieli centrum agroturystyki. Mamy pustynie i wielbŁĄdy to na pamiĄtkach typu granaty i kaŁach rodem z Afganistanu sie zarobi. PrzydaŁaby sie jeszcze wieŻa kontroli lotÓw goŁebi bo jak sie inwestycja rozroŚnie to beda do nas zawijac ptaszki ze wszystkich kajÓw. A jaki biznes bĘdzie na parasolach !! ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 11 paź 2003 - 12:14
Post #22


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Misiek @ Oct 9 2003, 09:23 PM)
Ja myŚlĘ, Że taka inwestycja jest bardzo potrzebna naszemu miastu. Wraz z niĄ przecieŻ mogĄ zniknĄĆ wszelkie problemy, z ktÓrymi boryka siĘDĄbrowa i jej mieszkańcy. SzczegÓlnie cieszy mnie to, Że powstanĄ setki nowych miejsc pracy, zarÓwno podczas budowy, jak i pÓĹşniej - podczas obrĄczkowania tychŻe goŁĘbi oraz szkolenia ich. Na pewno poprawi siĘrÓwnieŻ komunikacja w mieŚcie. MyŚlĘŻe kaŻdy bĘdzie mÓgŁ sobie wynajĄĆ goŁĘbia, aby przekazaŁ informacje do odlegŁego punktu miasta (tym samym proponujĘzlikwidowaĆ telefony). No i oczywiŚcie najwaŻniejsza rzecz - zakwaterowanie goŁĘbi. Najlepszym rozwiĄzanie byŁoby dobudowanie jeszcze jednego piĘtra "superjednostce", aby nasze goŁĘbie rozwijaŁy siĘw komfortowych warunkach. Szkoda tylko, Że CA jest tak daleko od centrum bo przecieŻ tam moŻna by byŁo udostĘpniĆ kilkanaŚcie luksusowych pomieszczeń.
ZapomniaŁem jeszcze dodaĆ o walorach turystycznych tej inwestycji, ale to jest chyba dla wszystkich oczywiste. Kochajmy nasze goŁĄbki !!!

DziĘkujemy panie "prezydencie" za kolejny rewelacyjny pomysŁ !!!

GŁupich nie trzeba siaĆ - sami siĘrodzĄ !!!

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

I w tej chwili po przeczytaniu posta Miska zjadlem parapet ze smiechu w swoim pokoju laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post sob, 11 paź 2003 - 15:21
Post #23


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Przepraszam, ale naprawdĘnie chciaŁem uraziĆ mieszkańcÓw superjednostki (sivek). Po prostu, tak mi siĘskojarzyŁo. Ale bardzo podoba mi siĘten pomysŁ z goŁĘbiami w mieszkaniu Thala - po prostu rewelka. BĘdzie miaŁ je caŁy czas na oku, bo nigdy nie wiadomo co takim goŁĘbiom moŻe do gŁowy strzeliĆ.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 12 paź 2003 - 21:19
Post #24


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ja tam dzis nie powiem zlego slowa na nasze wladze - u mnie na osiedlu ponaprawiali place zabaw - dzieciaki hulaja z banankami na twarzy - i to sie liczy :))
Wkoncu cos na plus cool.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post śro, 03 gru 2003 - 13:02
Post #25





Guests






Prezydent podjĄŁ decyzjĘ, ktÓra ma uatrakcyjniĆ nasze miasto dla inwestorÓw. Wybudowany zostaŁ w centrum karmnik dla goŁĘbi za 14 000 zŁ. Prezydent Talkowski zapowiada, Że jeŚli nie uda siĘtym razem pozyskaĆ inwestora, to w miejscu przeznaczonym na fabrykĘHyundaya powstanie zespÓŁ karmnikÓw dla goŁĘbi, wrÓbli, zajĘcy i wielbŁĄdÓw. Przy realizacji projektu zatrudnienie znajdzie okolo 10 osÓb a przy utrzymaniu bieŻĄcym 2-3 osoby. Te energiczne kroki przyczyniĄ siĘdo znacznego zmniejszenia bezrobocia w mieŚcie i podniesienia jego prestiŻu na arenia miĘdzynarodowej. Szacowana inwestycja w tĄ niezwykŁĄ "jadalniĘ" pochŁonie okolo 8 mln zŁ, ktÓre poczĄtkowo przeznaczone byŁy oŚwiatĘ. Środowiska zwiĄzane z chodowcami goŁĘbi, geriatrycy i Stowarzyszenie Inicjatyw SpoŁecznych wyraziŁy swoje peŁne poparcie dla planÓw prezydenta, wskazaŁy takŻe osoby, ktÓre mogŁy by pracowaĆ przy budowie jak i utrzymaniu obiektu. Jak przyznaje przedstawicielka SIS dyrektorem peŁnomocym ma zostaĆ pani Anna Maria Talkowska. Sama zainteresowana uznaje jej kandydaturĘza powaŻnĄ i rozwaŻa przyjĘcie propozycji od prezydenta miasta.

Z powaŻaniem
Jolanta Kosjan
Rzecznik Propagandowy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post śro, 03 gru 2003 - 14:35
Post #26





Guests






Lokalizacja i sam pomysŁ na doŻywianie poprzedzony byŁ konsultacjami spoŁecznymi, ktÓre MiŁoŚciwie panujĄcy zawsze przeprowadza. Zaproszeni do konsultacji byli:

*lis z Antoniowa,
*kuna z Pogorii,
*dwa zdziczaŁe koty z Zielonej
*Trzy kulawe psy z Centrum.

Reprezentatywne jak widaĆ grono w caŁoŚci poparŁo incjatywĘPrezydenta. ZobowiĄzano Rzecznika Prasowego do przekonania ptactwa o dobrodziejstwach na nich spŁywajĄcych
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 03 gru 2003 - 22:44
Post #27


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



No , w sumie mogles to wszystko zmiescic w jednym poscie :welcome:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krawiec
post wto, 09 gru 2003 - 11:00
Post #28


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 312
Dołączył: sob, 13 wrz 03
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie (Sosnowiec)
Nr użytkownika: 21



Dziekujemy za juŻ , czekamy na jeszcze !!!

Przyznam sie wam szczerze ,ze ja zawsze marzyŁem aby w miescie powstaŁo miasteczko kowboyskie i wioska indiańska .
Mam w zwiazku z tym kolejny pomysŁ , ktÓry wpisuje sie w koncepcje walki z bezrobociem pana prezydenta.

1. Atrakcja turystyczna , ktÓra przyciĄgnie tŁumy , ktÓre z kolei zasilĄ kasĘ miejsckich kupcÓw, wŁaŚcicieli hoteli, restauracji itd.
2. Miasteczko kowboyskie poŁoŻona w pobliŻu placu przed PKZ znacznie ograniczyŁaby nadmiar goŁĘbi ( wiadomo, Że kowboy musi nieustannie sprawdzaĆ swÓj refleks i celnoŚĆ swojego colta )
3. Wydaje siĘŻe najlepsza lokalizacjĄ dla wioski indiańskiej bĘdĄ zaroŚla koŁo dawnego budynku PZPR. CzerwonoskÓrzy rÓwnieŻ przyczyniĄ sie do niwelacji problemu ptakÓw pokoju, a ich kobiety bedĄ zaopatrywaĆ pobliskie macro i auchan i real w filety z goŁĘbia (na poŁudniu UE , bardzo poszukiwany specjaŁ) , co automatycznie zmniejszy bezrobocie w naszej krainie.

Gdyby jednak okazaŁo siĘ, Że interes nie wypaliŁ bo czerwonoskÓrzy wykopaliby kilof wojenny w pobliŻu zapdajĄcego siĘaquaparku ( teren byŁej kop.Reden)
albo kowboye przesadzili z whisky w kultowym westernowym max mario i ostrzelali PKZ, moznaby wykorzystaĆ wyobraĹşniĘi stworzyĆ kolejne miejsca pracy ( jak to mÓwia ziarnko do ziarnkĄ, a zbierze siĘkilka tysiĘcy miejsc pracy) . Mam na myŚli wprowadzenie piewrwszej w kraju straŻy miejskiej na wielbŁĄdach - na wzÓr popularnych ostatnio mudŻahedinÓw. Nie bede juŻ siĘrozpisywaŁ nad walorami turystycznymi tego pomysŁu ani nad oszczednoŚciami ... sami powiedzcie ...czy to nie piĘknĘ?

:sleep:


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post wto, 09 gru 2003 - 12:43
Post #29


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Krawiec ja uwaŻam, Że to jest fenomenalny pomysŁ.

MuszĘdodaĆ, Że rÓwnieŻ zastanawiaŁem siĘco moŻna zrobiĆ aby uatrakcyjniĆ nasze miasto. I mam parĘpomysŁÓw:

1. Na terenie obecnego "dworca PKP" proponujĘstworzyĆ stacjĘbadań i lotÓw kosmicznych. Nie musi byĆ ona ogromna - najwaŻniejsze aby byŁa nowoczesna. W ten sposÓb staniemy siĘkonkurencjĄ dla NASA oraz stacji kosmicznej na Bajkonurze, i byĆ moŻe jako pierwsi nawiĄŻemy kontakt z Marsjanami. BĘdziemy najwiĘkszĄ potĘgĄ kosmicznĄ na Świecie, co przyniesie nam wiele korzyŚci nie tylko w sferze badań i technologii, ale takŻe w prawie kaŻdej dziedzinie Życia spoŁecznego.

2. W parku Zielona moglibyŚmy stworzyĆ rezerwat dzikich zwierzĄt, zwany potocznie DĄbrowskim Parkiem Narodowym. Tam mogŁyby przebywaĆ wszystkie bezdomne psy i koty, oraz w specjalnie wydzielonej strefie - dzikie konie zwane takŻe mustangami. Na pewno z tego pomysŁu ucieszyliby siĘlokalni cowboy'e, ktÓrzy mogliby, tak jak na prerii, zapolowaĆ na owe mustangi.

3. KolejnĄ ciekawĄ inwestycjĄ jest wybudowanie meczetu tuŻ obok parkingu na Pogorii 3. UkazaŁoby to Światu, Że jesteŚmy miatem o wysokiej tolerancji religijnej. Na pewno zwiĘkszyŁoby walory turystyczne naszego miasta, szczegÓlnie w oczach takich krajÓw jak Afganistan lub Irak.


WyraŻam gŁĘbokĄ nadziejĘ, Że wŁadze miasta wezmĄ pod uwagĘrÓwnieŻ moje pomysŁy.

cool.gif cool.gif cool.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tigro
post czw, 15 lip 2004 - 19:38
Post #30


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Dołączył: śro, 19 maj 04
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 89
Płeć: Mężczyzna



BĘdziemy mieli delfinarium koŁo Pogorii biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 15 lip 2004 - 19:47
Post #31


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(tigro)
Będziemy mieli delfinarium koło Pogorii biggrin.gif

a to juz pewne?? tongue.gif chodzi o IV?? skad info?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 15 lip 2004 - 20:12
Post #32


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Proponuje sciagnac do DG jeszcze stado waleni coby wedkarze na pogorii mielu ucieche laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post czw, 15 lip 2004 - 22:33
Post #33


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Fantastycznie ... wielbłądy, gołębie, delfiny ... w dalszej kolejności proponuję antylopy, hipopotamy, kangury, piranie oraz bizony. Mamy wspaniałego prezydenta i widzę że nasze miasto rozwija się w dobrym kierunku. Dziękujemy.

NIEDŹWIEDZIE laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post pią, 16 lip 2004 - 00:49
Post #34


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Nie zapominaj o Ryjowkach i Hybrydach Kalifornijskich !!!! laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post nie, 25 lip 2004 - 15:13
Post #35


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Jasne. Potem tylko wystarczy ogrodzic teren Dabrowy wysoka siatka i ZOO gotowe. Nie trzeba do Chorzowa jechac...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post śro, 28 lip 2004 - 23:10
Post #36


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Z OFICJALNEJ STRONY URZĘDU MIASTA:

- O Jezu, jak fajny balan! – miluteńka Ania z Przedszkola nr 39 nie kryŁa zdziwienia.

W Parku Zielona, obok siedziby firmy OFI, wyrÓsŁ mini zwierzyniec. Dzieci z DĄbrowy GÓrniczej nie muszĄ juŻ jechaĆ do ZOO w Chorzowie, by zobaczyĆ dzikiego zwierza.

W ŚrodĘ, 28 lipca, zwierzyniec rozpoczĄŁ oficjalny Żywot. Przedszkolaki z plastrami arbuza w dŁoniach przysŁuchiwaŁy siĘprezydentowi Jerzemu Talkowskiemu. A prezydent w okolicznoŚciowej mowie poinformowaŁ i dzieci i dorosŁych o tym, iŻ nie byŁoby zwierzyńca, gdyby nie ofiarnoŚĆ sponsorÓw.

- Miasto praktycznie nie doŁoŻyŁo grosza. ZorganizowaŁo tylko stare pŁyty chodnikowe i krawĘŻniki, by byŁo z czego zrobiĆ ŚcieŻkĘwzdŁuŻ wybiegÓw.

A te ogrodzono pŁotem podarowanym przez KoksowniĘ„Przyjaźń”. Domki dla zwierzakÓw wykonano z drewna rÓwnieŻ podarowanego. Wietnamskie Świnki, warchlaki dzika, mŁodziutkie (jeszcze) sarenki, koŻki i owce grzywiaste bardziej przypominajĄce muflony niŻ baranki bĘdĄ na utrzymaniu OFI.

Zwierzyniec zaistniaŁ po to nie tylko po to, by zaspokajaĆ dzieciĘcĄ ciekawoŚĆ. Kontakt dzieci ze zwierzakami ma takŻe charakter terapeutyczny. W Świecie tzw. zooterapia ma wiĘcej zwolennikÓw niŻ przeciwnikÓw. A jeŚli wspomnieĆ, iŻ w niedalekiej przyszŁoŚci obok mini zwierzyńca powstanie takŻe mini ogrÓd botaniczny, to moŻna powiedzieĆ, iŻ udaŁo siĘpoŁĄczyĆ przyjemne z poŻytecznym.

BE

BUAHAHHAHHAHHAAAAHAHAHAHA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 07 sie 2004 - 00:21
Post #37


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Nie zartujcie sobie. BUAAHAHHA Gdzie to delfinarium tam bedzie ? Buahhah Po pierwsze w DG delfiny zdechna od razu po 2 Camele zdechna od razu (SORRY ZA ORT) zawsze mialem z dyktand pipe, Ale za to z wypracowan dostawalem 3 i 4 :19:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post pon, 30 sie 2004 - 18:22
Post #38


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



ByŁem wczoraj w okoliczch chorzowskiego ZOO. Nasze kozy Ładniejsze biggrin.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WeGeR
post wto, 31 sie 2004 - 09:16
Post #39


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 60
Dołączył: śro, 18 sie 04
Skąd: Dąbrowa Górnicza / Czeladź
Nr użytkownika: 107



Delfiny albo zdechnĄ albo zmutujĄ i bĘdĄ poŻeraĆ okolicznych mieszkańcÓw :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post wto, 31 sie 2004 - 11:36
Post #40


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



ByŁem w mini zoo - fantastyczna sprawa. MaŁe dziki sĄ wspaniaŁe, moŻna siĘgodzinĘwpatrywaĆ jak ryjĄ. Żeby tylko nikt tego nie zmarnowaŁ.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 19 kwiecień 2024 - 04:52
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza