IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> www.dawnadabrowa.pl, Pomysły, sugestie, błędy...
Leszek
post wto, 21 lis 2017 - 11:59
Post #41


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Yupi - mam propozycję: załóż sobie stronę Jedynie Słuszna Dawna Dąbrowa i wrzucaj tam, co uważasz za słuszne.
PKZ Ci się nie podoba? Twój problem, chcesz czy nie - jest to naprawdę wartościowy budynek, historycznie i architektonicznie.
A jak masz kontakty z wojakami z Sulna - wyciągaj od nich zdjęcia, jeśli myślisz, że to takie proste.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slyzaba
post śro, 29 lis 2017 - 00:45
Post #42


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,634
Dołączył: pon, 16 lut 09
Skąd: Centrum
Nr użytkownika: 3,199
Płeć: Mężczyzna



Yupi - Sulno też będzie. Już widzę te maile - "Sylwek, po co wrzucasz jakieś ruiny. Wrzuć więcej urbanistyki i dawnych kamienic lub piwnice PKZ" ;-). Mam kilkanaście GB skanów i wciąż przybywa nowych (przybywa szybciej niż mogę publikować). Nie potrzebuję, dzięki Mieszkańcom, żadnych "zapchajdziur". Dawna Dąbrowa to już nie tylko katalog zdjęć ale powolutku zwiększająca się baza encyklopedyczna uzupełniana zdjęciami. Artykuł o PKZ będzie zatem uzupełniony o wszystkie zdjęcia otagowane jako 'PKZ' - to ma stanowić całość i w tym kierunku idę.

Ciebie interesuje Sulno, innych tylko autobusy i/lub motocykle. Znam maniaków od waluty magistratu, od biletów kolejowych, od karetek, od tabliczek z dawnymi ulicami, od kamienic, od etykiet. Są miłośnicy kolei, rozkładów - uwaga - autobusów. Sporo jest tych od mundurów i - znowu uwaga - guzików. Są wielbiciele map i szkła. Itp. itd. etc. - szanujmy nawzajem swoje zainteresowania ;-). Teraz będzie publikowanych np. setki materiałów powiązanych z DEFUM (odezwało się kilku dawnych pracowników) a materiały wrzucam zgodnie z kolejką otrzymania (jestem na końcówce 2013 roku) lub jeśli coś mnie mocniej zainteresuje...

Menu zmienione rok temu jest rozwijalne - można nawigować po interesujących Ciebie tematach (klikaj trójkąty). Więcej - strona ma taki silnik, że każda chętna osoba może samodzielnie publikować swoje zdjęcia, dodawać informacje/pisać artykuły, budować menu. Zapraszam do współpracy !


--------------------
pozdrawiam,
Sylwester Dominik

Historia miasta uwieczniona na fotografiach i pocztówkach.
Zapraszam na www.dawnadabrowa.pl i www.facebook.com/dawnadabrowa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slyzaba
post pią, 02 mar 2018 - 00:29
Post #43


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,634
Dołączył: pon, 16 lut 09
Skąd: Centrum
Nr użytkownika: 3,199
Płeć: Mężczyzna



Dla kronikarskiego porządku - dziś na Dawnej Dąbrowie 'pękło' 5000 archiwaliów.


--------------------
pozdrawiam,
Sylwester Dominik

Historia miasta uwieczniona na fotografiach i pocztówkach.
Zapraszam na www.dawnadabrowa.pl i www.facebook.com/dawnadabrowa
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:05
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza