IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

15 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rządy Talkowskiego, opinie...
Master
post nie, 10 sie 2003 - 04:26
Post #1


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Mam prosbe do pozdrawiam , abyŚ umieŚciŁ tu jeszcze raz tĄ liste 21 punktÓw dlaczego Talek powinien odejŚc, byŁa ona na starym forum, pamiĘtasz? SĄdze ze wklejenie jej tu wywoŁa ciekawĄ dyskusje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post nie, 10 sie 2003 - 05:38
Post #2


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



A OTO KILKA MĄDRYCH DECYZJI PREZYDENTA1. LIKWIDACJA KAMER W CENTRUM I AWANTURA Z TPSA2. ZAMIESZANIE WOKÓŁ KZKGOP Z KTÓREGO DG MIAŁA SZYBKO WYJŚĆTYLKO JAK ZWYKLE PAN PREZYDENT W OSTATNIEJ CHWILI ZMIENIŁZDANIE, BRAK JAKIEGOKOLWIEK PLANU NA RATOWANIE KOMUNIKACJI WMIEŚCIE ( 20 LETNIE AUTOBUSY WIECZNIE JEŻDZIĆ NIE BĘDĄ ),KŁAMSTWO PREZYDENTA NA CZACIE, STWIEDZIŁ ON ZE DG W MIAREMOZLIWOŚCI FINANSOWYCH KUPUJE DLA PKM AUTOBUSY CO JEST NIEPRAWDĄ A DG NIGDY W SWOJEJ HISTORI NIE ZAKUPIŁA ŻADNEGOAUTOBUSU DLA PKM, KILKA RAZY TYLKO PORĘCZYŁA KREDYT3.PRAKTYCZNA LIKWIDACJA POLITECHNIKI ( WYRZUCENIE DO ŚMIECIPLANU MODERNIZACJI BUDYNKU BYŁEGO UM ZA KILKADZIESIĄT TYSIĘCYZŁ), KOMPROMITACJA DG I KOLEJNE OSZUSTWA PREZYDENTA, ZAPOWIADAŁON ŻE JUŻ OD TEGO ROKU W DG RUSZY WYŻSZA SZKOŁA PIELĘGNIARSTWA.AKADEMIA MEDYCZNA, POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA, I JAKAŚ BLIŻEJNIEZNANA UCZELNIA PEDAGOGICZNA4.NIEUDOLNOŚĆ W SPROWADZANIU INWESTORÓW I DRASTYCZNY SPADEK WRANKINGU MIAST ATRAKCYJNYCH DLA INWESTORÓW O PONAD 20 MIEJSC,BRAK NOWYCH INWESTYCJI W SPECJALNEJ STREFIE EKONOMICZNEJ5.ZWOLNIENIA W UM PRACOWNIKÓW NIEWYGODNYCH DLA PREZYDENTA. PANPREZYDENT WOLAŁ WTPŁACAĆ ZWALNIANYM OGROMNE ODSZKODOWANIA NIŻPRZYJĄĆ SPOWROTEM ZWOLNIONYCH CO NAKAZAŁ MU SĄD PRACY6. PRAKTYCZNA LIKWIDACJA SYSTEMU ZABEZPIECZEĄ W CENTRUMADMINISTRACYJNYM, KTÓRY MIAŁ SŁUŻYĆ ZABEZPIECZENIU WAŻNYCHDOKUMENTÓW. DZISIAJ DZIĘKI PANU PREZYDENTOWI MOZEMY SOBIEDOWOLI ZWIEDZAĆ NAWET NAJTAJNIEJSZE MIEJSCA W CA, A PRZECIEŻWEDŁUG ZAŁOŻEĄ WSZYSZCY MIESZKANCY DG MIELI BĆ OBSŁUGIWANITYLKO NA DOLE CO MIAŁO PRZECIWDZIAŁAĆ DAWANIU ŁAPÓWEK7 UKRYWANIE PRZEZ PREZYDENTA SWOJEJ PRZESZŁOŚCI I CIĄGŁEZMIENIANIE BARW POLITYCZNYCH OD PRAWEJ DO LEWEJ, DLAZAINTERESOWANYCH PRZYPOMNE ŻE PAN PREZYDENT BYŁ KIEDYŚ ZACZASÓW POPRZEDNIEJ EPOKI PREZYDENTEM DG TO DLA MNIE JESTNIEZROZUMIAŁE JAK CZŁOWIEK ZWIĄZANY Z KOMUNISTYCZNYM APARATEMWŁADZY NAGLE JEST PRAWICOWYM KANDYDATEM NA NAJWYŻSZE STANOWISKOW MIEŚCIE8. SPRAWA DWORCA PKP. PREZYDENT MOCNO KRYTYKOWAŁ PORZEDNIEWŁADZE ZA BRAK DZIAŁAĄ, A ODRAZY PO PRZEJECIU WŁADZY ZANIECHAŁPLAN REMONTU DWORCA CO BYŁO JEDNĄ Z JEGO OBIETNIC WYBORCZYCH.WIĄŻE SIĘ TO TEŻ Z ZANIECHANIEM BUDOWY PRZEJAZDU POD TORAMI IARTERI KOMUNIKACYJNEJ LĄCZĄCEJ CENTRUM Z PARKIEM ZIELONA9. OTACZANIE SIĘ PREZYDENTA PRZEZ BLIŻEJ NIKOMU NIE ZNANEORGANIZACJE RÓWNIEŻ KOŚCIELNE KTÓRE NA STRONACH UM WYRAŻAJĄCAŁY CZAS NIESŁABNĄCE POPARCIE NAWET DLA KONTROWERSYJNYCHDECYZJI PREZYDENTA I WYKORZYSTYWANIE GAZETKI PRZEGLĄD DĄBROWSKIJAKO NARZĘDZIA WALKI POLITYCZNEJ ZA PUBLICZNE PIENIĄDZE10. PRZEKŁAMANIE PREZYDENTA JAKO TO W AQUAPARKU I SALIWIDOWISKOWEJ MIAŁO POWSTAĆ 500 NOWYCH MIEJSC PRACY GDYFAKTYCZNIE BĘDZIE ICH OK 200, I PRZYPISOWANIE SOBIE PRZEZ PANAPREZYDENTA FAKTU ŻE TO DZIEKI NIEMU POWSTAŁY TE MIEJSCA PRACY.11. SPRAWA IRENY K. KTÓRA POMIMO IŻ BYŁA OSKARŻONA O WYŁUDZENIAPOŻYCZEK TO PREZYDENT NAWET JEJ NIE ZAWIESIŁ I NADAL WYPŁACAJEJ WYSOKĄ PENSJE12.OLBRZYMIE KOSZTY FUNKCJONOWANIA MOPSU, NA ARTYKUŁYPIŚMIENNICZE WYDAJE SIE TAM 51 TYŚ ZŁ CO W ERZE KOMPUTERÓW NIEJEST DLA WIELU ZROZUMIAŁE13. NIEUDOLNE PROWADZENIE SPRAWY BUDOWY POGORII 4, MIMO IŻINWESTYCJA JEST FINANSOWANA ZE ŚRODKÓW MIĘDZYNARODOWYCH TOCIĄGLE W DG NIE ZOSTAŁO WYKUPIONA WIĘKSZOŚĆ GRUNTÓW I DLA TEGOINWESTYCJA STOI14. PRAKTYCZNY BRAK WYKORZYSTANIA FUNDUSZY EUROPEJSKICH15. ZNISZCZENIE WIZERUNKU MIASTA I ZWIĄZENEJ Z NIM STATEGIIMARKETINGOWEJ KTÓRA JUŻ ŚWIETNIE FUNKCJIONOWAŁA W NASZYMMIEŚCIE ( PREZYDENT BYŁ NAWET ZNISZCZYŁ LOGO I MASKOTKEMIASTA KTÓRA JUŻ ZACZYNAŁA BYĆ DOBRZE ROZPOZNAWALNA)16. ROZDAWANIE RÓZNYM ORGANIZACJĄ BUDYNKÓW MIEJSKICH KTÓREMAIŁY BYĆ WYKORZYSTANE DO CELÓW KOMERCYJNYCH I MIASTO MIAŁOCZERPAĆ Z NICH KORZYŚCI FINANSOWE, JEST TO JEDNYM Z POWODÓW 50MLN DZIURY BUDŻETOWEJ ( DLA PRZYPOMNIENIA ZOBOWIĄZANIA DG ZAINWESTYCJE LIPCZYKA TO OK 20 MLN ZŁ ROCZNIE)17. KUPOWANIE DROGICH ANALIZ DLA MIASTA ( ŚREDNO 80 TYŚ ZASZTUKE ) KTÓRE TAK NAPRAWDE NIE SĄ NAM POTRZEBNE NP OPRACOWANIEEKOFIZYCZNE CZY OPRACOWANIE O OCHRONIE ŚRODOWISKA KTÓRE JUŻISTNIEJE I NIE MA NA JEGO REALIZACJE PIENIĘDZY, PREZYDENTWSTRZYMAŁ BUDOWE KOMPLEKSU UTYLIZACJI ŚMIECI LIPÓWKA ORAZ ZAKUPPOJEMNIKÓW DLA SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW18. PRÓBY WYWIERANIA WPŁYWU NA PRASE, PODPISYWANIE UMÓW OPUBLIKACJE PŁATNYCH OGŁOSZEĄ TYLKO Z GAZETAMI KTÓRE PISZĄDOBRZE O PREZYDENCIE, I WYSYŁANIE DO REDAKCJI GAZET RÓŻNYCHLEKCJI JAK TO MAJĄ PRZEDSTAWIAĆ RZECZYWISTOŚĆ19. BRAK PRAC REMONTOWYCH W SYPIĄCYM SIĘ BUDYNKU PKZ I TYLKOZLECANIE NASTĘPNYCH DROGICH EKSPERTYZ DOTYCZĄCYCH STENU TEGOBUDYNKU20. AFERA Z FIRMAMI HOLUJĄCYMI SAMOCHODY, PAN PREZYDENT WYDAŁDECYZJE WBREW PRAWU BEZ ORGANIZACJI PRZETARGU ŻEW MIEŚCIE TAKIEUSŁUGI BĘDZIE ŚWIADCZYĆ TYLKO JEDNA FIRMA21. DOPUSZCENIE DO NISZCZENIE BUDYNKÓW PO SĄDZIE I WYDZIAŁACHUM KTÓRE JUŻ PÓŁ ROKU STOJĄ PUSTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post nie, 10 sie 2003 - 05:47
Post #3


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



NO PARE RZECZY SIĘ ZMNIENIŁO OD CZASU PUBLIKCJI 21 PUNKTÓW KTÓRYMI TO NIBY MIAŁEM SIE PODSZYWAĆ POD SOLIDARNOŚĆ ---PRZYNAJMNIEJ TAK WYMYSLIŁ JAKIŚ OBRONCA TALA --- DOBRE HE HE HE --- A TAK POWAŻNIE TO POSTARAM SIE UŚCIŚLIĆ INFORMACJE WYŻEJ ZAWARTE NO I MOŻE JESZCE O CZYMŚ NOWYM NAPISZE --- A TAK PRZY OKAZJI TO LISTA JEST OTWARTA DOPISUJCIE WPANIAŁE DECYZJE TALKOWSKIEGO --- OSTATNIO ZAUWAŻYŁEM ŻE DZIADEJK DOSTAŁ JAKIEJŚ PRZEMIANY DUCHOWEJ BO ROBI DOKŁADNIE TO CO WCZEŚNIEJ KRYTYKOWAŁ --- SAM SOBIE ZAPRZECZA --- NAWET LIPCZYKOWE INWESTYCJE SĄ NAGLE TALOWE I BARDZO POTRZEBNE MIASTU
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post śro, 20 sie 2003 - 01:30
Post #4


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Prezydent DĄbrowy GÓrniczej Jerzy Talkowski postanowiŁ, Że nie wyda pozytywnej opinii dwÓm firmom zagranicznym, ktÓre ubiegajĄ siĘo moŻliwoŚĆ budowy w mieŚcie dwÓch nowych sklepÓw wielkopowierzchniowych. Firmy zwrÓciŁy siĘo opinie do miasta, gdyŻ taki wymÓg nakŁadajĄ na nie przepisy. Prezydent uznaŁ, Że biorĄc pod uwagĘdobro spoŁeczne, a zwŁaszcza kondycjĘdĄbrowskiego Środowiska kupieckiego nie moŻe dziaŁaĆ przeciwko nim. Dzisiaj tj. we wtorek 19 sierpnia w UrzĘdzie Miejskim odbyŁo siĘspotkanie konsultacyjno - opiniujĄce prezydenta miasta, radnych i pracownikÓw magistratu z przedstawicielami Środowisk kupieckich DĄbrowy.W trakcie spotkania prezydent poinformowaŁ ,Że do UrzĘdu wpŁynĘŁy wnioski - warszawskiej spÓŁki EL MARKET - z kapitaŁem zagranicznym reprezentowanej przez firmĘ"KROKUS" z proŚbĄ o opiniĘplanowanej przez niĄ inwestycji : obiektu handlowego- spoŻywczego oraz pawilonu "Dom i OgrÓd" na dziaŁce przy ulicy Piecucha , jak rÓwnieŻ firmy reprezentujĄcej spÓŁkĘLIDL, a planujĄcej budowĘduŻego sklepu (1,6 m kw. pow.) przy ulicy Sobieskiego.Zdaniem pierwszego z wnioskodawcÓw inwestycja ma spowodowaĆ zaangaŻowanie 10 -15 miejscowych firm przez okres okoŁo 7 miesiĘcy i danie zatrudnienie w tym okresie 120 osobom. Druga firma zaŚ obiecuje powstanie 30 nowych miejsc pracy oraz m.in. budowĘparkingu na ponad 100 samochodÓw.W trakcie spotkania pracownice urzĘdu naŚwietliŁy mechanizm dziaŁania tych i podobnych firm zagranicznych, ktÓre chcĄ w naszym kraju budowaĆ hipermarkety na wŁasnych gruntach. WyjaŚniŁy, Że firmy te by ominĄĆ niekorzystne dla nich przepisy uciekajĄ siĘdo poŚrednictwa prywatnych osÓb i firm polskich , ktÓre w ich imieniu kupujĄ grunty i wystĘpujĄ o pozwolenia na budowĘsklepÓw. Gminy zaŚ potem majĄ problemy z unikniĘciem kontrowersyjnych inwestycji. Taki teŻ mechanizm byŁ zastosowany w DĄbrowie.Prezydent Talkowski chcĄ byĆ w zgodzie z opiniĄ tej grupy mieszkańcÓw miasta, ktÓrych budowa nowych hipermarketÓw moŻe pozbawiĆ dotychczasowej pracy poprosiŁ ich o opiniĘw sprawie planowanych inwestycji.- Po raz pierwszy wŁadze miasta pytajĄ nas o opiniĘna temat spraw ktÓre nas dotyczĄ - skwitowaŁ spotkanie WacŁaw Majek, prezes kupcÓw z targowiska przy ulicy Poniatowskiego.Prezes wspomniaŁ, iŻ to, Że do tej pory nie byŁo takich konsultacji doprowadziŁo do likwidacji wielu miejsc pracy wŚrÓd handlowcÓw lub pogorszenia siĘich kondycji finansowej. Przy tej okazji przytoczyŁ przykŁady budowy "REAL-a"czy teŻ "Kauflanda" WspomniaŁ teŻ, Że budowa nowych sklepÓw wielkopowierzchniowych w mieŚcie wcale nie pociĄgnie za sobĄ nowych miejsc pracy, a wrĘcz przeciwnie ,doprowadzi do ich likwidacji.Podobnego zdania byŁ przedstawiciel kupcÓw z gieŁdy przy ulicy Kasprzaka.Przeciwko budowie nowych hipermarketÓw byŁ teŻ radny Krzysztof Tamborek.- Nie ukrywam, Że bĘdĘwalczyŁ w obronie kupcÓw nawet wÓwczas gdyby nie do końca mieli racjĘ,bo wywodzĘsiĘz tego Środowiska -powiedziaŁ radny Tamborek.- Musimy robiĆ wszystko by zachowaĆ chociaŻ dotychczasowe status quo kupcÓw w naszym mieŚcie - dodaŁ radny Edward Bober, zapewniajĄc kupcÓw, Że znaczna czĘŚĆ radnych postara siĘznaleĹşĆ takie rozwiĄzania, ktÓre ulŻĄ dĄbrowskim kupcom uskarŻajĄcym siĘna coraz trudniejszĄ sytuacjĘw handlu i gospodarce.Jolanta Kocjan, rzecznik UMNO WIDZE ŻE TALKOWSKI ZAMINIA NAM SIE W LEPERKA --- BO JAK JUZ SKLEPY WIELKOŚCI BIEDRONKI ( MAM NA MYŚLI LIDL ) SĄ HIPERMARKETAMI TO JUŻ WIDAĆ SYNDROM SAMOOBRONY --- CAŁY TEKST KOCJANOWEJ TO EKONOMICZNA BREDNIA --- JA JUŻ PARE LAT STUDIUJE EKONOMIE I JAKOŚ NIGDY NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY HIPERMARKETY POWODOWAŁY BEZROBOCIE --- MAŁO TEGO JAK TAL BĘDZIE TAK DALEJ ZAGRYWAŁ TO DO BUDŻETU MIASTA NIE BĘDĄ WPŁYWAĆ OGROMNE PIENIĄDZE Z TYTUŁU PODATKU DOCH I VAT ( DZIŚ TYLKO KILKA % ZOSTAJE W KASIE MIASTA ALE ICH ROLA BĘDZIE SIĘ ZWIĘKSZAĆ ) --- A WSZYSCY Z DG BĘDZIEMY JEŻDZIĆ DO S-C NA ZAKUPY I TAM NABIJAĆ KASE (NO NAWET MYŚLĄC PO LEPEROWEMU JAK HIPERMARKET BĘDZIE KILOMETR OD GRANICY DG TO JUŻ NIE BĘDZIE POWODOWAŁ BEZROBOCIA ? ) --- A NAWIĘCEJ DO POWIEDZENIA OCZYWIŚCIE NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA MAJĄ KUPCY TARGOWI --- JESZCZE MOGE ZROZUMIEĆ ICH PROTESTY PRZECIWKO LIDLOWI ALE ŻE DOM I OGRÓD IM NIE PASUJE TO JUŻ NIE POJMUJE --- TAKIEGO SKLEPU NIE MA JESZCE W DG --- MOŻE NA TARGU TEŻ ZAMIERZAJĄ HANDLOWAĆ MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI ? --- JUZ NIE WSPOMNE O WOLNOŚCI WYBORU --- JAK TAKI PREZYDENCIK MOŻE DECYDOWAĆ GDZIE MAM ROBIĆ ZAKUPY --- CZY WYBIORĘ REANIMOWANEGO KURCZAKA W HIPERMARKECIE CZY TEŻ STOJĄC PO KOLANA W BŁOCIE ŚWIEŻEGO KURCZACZKA ,KTÓRY NAWET OBOK LODÓWKI NIE LEŻAŁ, NA TARGOWISKU TO CHYBA MOJA SPRAWA --- A NAJŚMIEZNIEJSZA JEST WYPOWIEDZ :Nie ukrywam, Że bĘdĘwalczyŁ w obronie kupcÓw nawet wÓwczas gdyby nie do końca mieli racjĘ,bo wywodzĘsiĘz tego Środowiska -powiedziaŁ radny Tamborek. --- TO JUŻ WSAZUJE ŻE UM TO CYRK --- NA SZCZĘŚCIE KTOŚ KTO CHCE WYBUDOWAĆ MARKET LIDL NIE MUSI MIEĆ POZYTYWNEJ OPINI Z UM JEŚLI TYLKO PLAN ZAGOSPODAROWNIA TERENU P[OZWALA NA DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWĄ --- INWESTOR MUSI SIĘ ZGŁOSIC O TZW WARUNKI ZABUDOWY ALE MOZE SOBIE JE WSADZIĆ W 4 LITERY --- TAKA ZGODA JEST POTRZEBNA TYLKO W PRZYPADKU DUŻYCH SKLEPÓW TYPU REAL --- TYLKO JESTEM CIEKAWY CZY TAL ROBI TYLKO TAKĄ SZOPE I INWESTYCJE TE POWSTANĄ A ON POWIE A JA NIE WYDAŁEM ZGODY CZY MOŻE BĘDZIE MIESZAŁ PRZY PLANACH ZAGOSPODAROWANIA TERENU I WTEDY MOZE PRZEPĘDZIĆ INWESTORÓW --- JEŚLI DZIAŁKI POD BUDOWE ZOSTAŁY JUZ SPRZEDANE TO TAL MOŻE IM NASKOCZYĆPRZEZ PEWIEN CZAS MIESZKAŁEM W USA W 21 TYS MIEŚCIE --- BYŁO TAM JEDYNIE 10 HIPERMARKETÓW WIELKOŚCI REALA --- NAWT BIORĄC POD UWAGE RÓŻNICE W DOCHODACH TO W DG JEST JESZCE MIEJSCE NA WIELE HIPERMARKETÓW --- A I BEZROBOCIE W MIEŚCIE 4%A JESZCE TYLKO PRZYPOMNE ŻE BUDYNEK PO SĄDZIE CO MIAŁA TAM BYĆ TALOWA SZKOŁA PIELĘGNIAREK MA BYĆ SPRZEDANY, A CIEKAWE GDZIE JEST TE 5 UCZELNI CO TO MIAŁO POWSTAĆ W DGA POPRAWKI DO 21 PUNKTÓW --- TAL ROZPOCZĄŁ BUDOWE LIPÓWKI 2 --- CO ZA ZMIANA --- A JESZCE NIEDAWNO BYŁA NIEPOTRZEBNA --- NO I JEST SZANSA NA KAMERY BO BYŁ PRZETARG --- TAL SIĘ STARA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post nie, 24 sie 2003 - 19:46
Post #5


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



A wŁasnie panie prezydencie. Gdzie sĄ te szkoŁy wyŻsze ktÓrych utworzenie Pan zapowiadaŁ w miejsce likwidowanej (na skutek pana decyzji) Politechniki ??? Co to miaŁo byĆ: Wyzsza SzkoŁa Humanistyczna, Wyzsza SzkoŁa PielĘgniarstwa, wydziaŁ Politechniki Czestochowskiej oraz WydziaŁ Slaskiej Akademii Medycznej. JakoŚ w tym roku nic z tego. Co wiecej nie sŁychaĆ o Żadnych rozmowach i planach na uruchomienie choĆ jednej z wyŻej wymienionych uczelni :8:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post śro, 27 sie 2003 - 11:59
Post #6





Guests






Tutaj przenieŚliŚcie siĘszczekacze! Ostre macie jĘzyki, niech przynajmniej jeden podpisze siĘz nazwiska i imienia. Zobaczymy wasze twarze, chociaz wiadomo na czyim jesteŚcie garnuszku. Jeden KĘpka a za nim wy ujadacie, tyle wam zostaŁo. ha, ha, ha :4: :4: :4: :4:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post czw, 28 sie 2003 - 00:17
Post #7


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Do kogo ta mowa? Jesli jestes taki do przodu to czemu sam nie podales swojego nazwiska?? Nie wiem czy sie orientujesz, ale to jest forum dyskusyjne i uzywanie nickow jest jak najbardziej wskazane
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post czw, 28 sie 2003 - 00:50
Post #8


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Zassaliscie ze stron UM oswiadczenia majatkowe prezydentow?Jak nie to pobiezcie, przechowajcie i porownajcie z tymi, ktore beda pod koniec kadencji... Na pewno bedzie ubaw.A swoja droga to Talkowski nawet oswiadczenia majatkowego nie umie wypelnic bezblednie - Nie podal wartosci swojego mieszkania wlasnosciowego (no chyba ze jest ono bezcenne albo w ogole bez wartosci wink.gif :14:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 29 sie 2003 - 02:40
Post #9


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



www1.gazeta.pl/katowice/1,35019,1641301.htmlA NAJLEPSZE TO DWA CYTATY :"W 1999 roku DĄbrowa plasowaŁa siĘw pierwszej dziesiĄtce najzasobniejszychgmin w Polsce. Teraz znajduje siĘna granicy niewypŁacalnoŚci. Z budŻetumiasta wyprowadzono nielegalnie setki milionÓw zŁotych - oceniŁ wczoraj nakonferencji prasowej w dĄbrowskim UM Marek Dul, poprzednik Lipczyka, obecnieprezes Miejskiego ZakŁadu Ulic i MostÓw."(serio-bylismy tacy bogaci????????)"O ewentualnej odpowiedzialnoŚci karnej poszczegÓlnych osÓb zadecydujeProkuratura Rejonowa w Zabrzu, ktÓra po kontroli RIO wznowi Śledztwo wsprawie niegospodarnoŚci w DĄbrowie. Nieoficjalnie dowiedzieliŚmy siĘwczoraj, Że sprawa jest przedmiotem zainteresowania funkcjonariuszy AgencjiBezpieczeństwa WewnĘtrznego i Centralnego Biura Śledczego"Szykuje nam sie LIPCZYK-GATE :) -przynajmniej w TV nas pokaza ohmy.gifk:


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post nie, 31 sie 2003 - 12:56
Post #10





Guests






Ludzie. :1: Co wy tak bronicie tego Lipczyka!!! :8:
ZagŁĘbcie siĘw sprawy i siĘprzekonacie jaki to waŁkaŻ.
On na was wszystkich :57:a wy jak posŁuszne baranki :42:
Na kaŻdej sprawie ktÓrĄ zaŁatwiaŁ musiaŁ zarobiĆ grubĄ kase- caŁy L.
Jedyny konkretny czŁowiek na tym forum to chyba dabrowianin.
Przynajmniej myŚli logicznie.
A co do Prezydenta Talkowskiego to jest czŁowiek z klasĄ, w końcu inteligentny czŁowiek na stanowisku.
Tak wiĘc dajcie mu pracowaĆ i nie piszcie na niego bzdur. :salut:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post pon, 01 wrz 2003 - 11:58
Post #11





Guests






ha ha ha Talh inteligentny ? ha ha ha Ja z tym inteligentem 25 lat mieszkam w tym samym bloku wiec nie rozbawiaj mnie. Moze jeszcze powiesz ze wyksztalcony i dobry ekonomista ? , Ciesze sie tylko ze udalo mi sie skonczyc "Sztygarke" bez spotkania z panem Talhem jako nauczycielem ekonomi bo bym chyba byl tak samo walniety jak on i uwazal ze podstawa sukcesu ekonomicznego i rozwoju nie ytlko miasta ale i calego kraju jest hodowanie stadka wielbladow
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post pon, 01 wrz 2003 - 16:32
Post #12





Guests






WŁadziu boŻesz ty mÓj. Jest odpowiedni dziaŁ na zmieszczanie takich postÓw jak twÓj , a nazywa sie WŁADZE , tak wiec nie wiem po co napisaŁes go tutaj. Jak tu sie pisze o konkretnych sprawach np. PKP czy AquaPark . Tak wiec nie zasmiecaj forum in naucz sie czytaĆ, a skoro twierdzisz , ze Lipczyk to waŁkarz(w co nie wĄtpie) , to podaj jakieŚ fakty. :afro:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post pon, 01 wrz 2003 - 17:38
Post #13


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Takiej bzdury to juŻ dawno nie czytaŁem. Tak tak z 300 mln budŻetu dg w ktÓrym ponad 80% to wydatki staŁe wyprowadza siĘsetki milionÓw zŁotych --- Żeby takie gŁupoty wypowiadaĆ to juz trzeba byĆ nieĹşle najaranym. A jeszce temu idocie jeszce lepszym krĘcie niŻ lipczyk przypominam Że zasoboŚĆ gmin liczy siĘoceniajĄc wpŁywy per capita ( na osobe ) i dg w 99 roku byŁaby nadal w 10 najbogatszych gmin nawet jak by sobie lipczy wyprowdziŁ caŁy budŻety miast bo tu taj waŻne sĄ wpŁywy do budŻetu a nie rozchody. A dg nie jest juŻ teraz w czoŁÓwce bo ani lipczyk ani talkowski nie potrafiĄ korzystaĆ z funduszy ue, phs nie pŁacĄ podatkÓw, ŚciĄgalnoŚĆ podatkÓw szczegÓlnie za czasÓw tala jest maŁa a wpŁywÓw ze sprzedaŻy zbĘdnego majĄtku miasta nie ma praktycznie wcale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post pon, 01 wrz 2003 - 17:47
Post #14


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No ja narazie siĘzagŁĘbiŁem w twojĄ wypowiedĹş i stwierdziŁem Że jest bez sensu. Na naszym forum jest 155 wypowiedzi i nie ma ani jednej pochwalajĄcej lipczyka lub go broniĄcej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post śro, 03 wrz 2003 - 10:58
Post #15





Guests






:54: cos mi sie dzieje :27: jak czytam dzisiejsza gazete. braklo tysiac podpisow. :30: jak bym wiedzial, to bym sam pozbieral od znajomych. i ten stary Żyd teraz bedzie smial sie wszystkim w twarz. ludziska zrobmy cos bo on nas zrojnuje :59: !!! :57: Thal musi odejsc :58: !!! :56:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post śro, 03 wrz 2003 - 13:27
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



ZaglĄdaŁeŚ Talkowskiemu w spodnie?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 03 wrz 2003 - 14:33
Post #17


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



ROTFL :61:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post śro, 03 wrz 2003 - 17:16
Post #18





Guests






kwasny kilka slÓw wyjaŚnienia:
1. to co napisalem to czysta prawda - chcesz sprawdz
2. zawÓd akuszerki to zadna zniewaga ani chanba - kiedys dosyc popularny
3. jak ktos jest zydem to chyba mozna o tym pisac (chyba ze wydaje ci sie ze katolicy to jedyna wiara na ziemi)
4. chyba zaczynasz brac lekce u joli kocjan - wyluzuj i nastepnym razem pomysl dwa razy nim skasujesz post i zamkniesz temat.

jak uwazasz ze poprzednio napisalem cos obraĹşliwego i nieprawdziwego to daj cytat.

pozdrawiam tadzio strzala strzelecki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 03 wrz 2003 - 19:29
Post #19


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Heh ok, ale nie wyjezdzaj na czyjas rodzine. Cytatu nie dam bo nie archiwizuje :rambo:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post śro, 03 wrz 2003 - 20:02
Post #20


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



[
3. jak ktos jest zydem to chyba mozna o tym pisac (chyba ze wydaje ci sie ze katolicy to jedyna wiara na ziemi)

tadzio strzala strzelecki jak chcesz q..wa ponarzekaĆ na ŻydÓw to doŁĄcz do przygŁupÓw na Forum GW aktualnoŚci. ZnajdĹş sobie z nimi wspÓlny jĘzyk. CzŁowiek jest zŁy nie dlatego, Że jest Żydem czy hindusem. CzŁowiek jest zŁy i gŁupi bo tak go wychowano. I Żadna nacja nie przoduje w gŁupocie i zŁoŚci. To jest forum miejskie i jeŚli nie masz nic do powiedzenia na temat tego miasta to spadaj na kÓŁko mŁodzieŻy wszechpolskiej


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

15 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:50
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza