IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> czy nie za dużo banków w DG???
symetria
post wto, 20 sty 2009 - 12:49
Post #1


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 32
Dołączył: czw, 04 paź 07
Nr użytkownika: 822
Płeć: Kobieta



Witam,

Nie wiem czy wy też pamiętacie okres kiedy jeździło się na ulice 3 Maja na zakupy, po ubrania, po buty, po praktycznie wszystko. Obecnie można jedynie wziąć kredyt na zakupy ale sklepów już nie ma. Zostały może dwa z eleganckimi ubraniami i drogeria. Szkoda, tym bardziej, że epidemia zaczęła się rozszerzać na ulice sąsiednie!! Sobieskiego też jest już bankowa. Może i dobrze bo mamy mozliwości wyboru, ale do którego banku wejść skoro ich tak dużo. Tym bardziej, że mam wrażenie iż większość to jedność. PKO wchłonęło niegdyś BPH z Resursy, a ostatnio znów widnieje baner BPHu czy korzystając z PKO znów jestem w BPH?? a może w GE skoro mieli się łączyć. O co tu chodzi. Proszę o namiary na naprawdę dobry bank który oprócz tego, że ma obsługę której zależy (nie to co w PKO...) to jeszcze da mi dobry kradyt oraz lokatę. Kredyt chcę na weselę a lokatę po nim wink.gif) No i konto bo nie moge już patrzeć na te "panie" w PKO.

Pozdrawiam

Go to the top of the page
 
+Quote Post
3 Stron V   1 2 3 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 19)
xMarcinx
post wto, 20 sty 2009 - 13:16
Post #2


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,493
Dołączył: czw, 20 lis 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 2,576
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(symetria @ wto, 20 sty 2009 - 12:49) *
Witam,

Nie wiem czy wy też pamiętacie okres kiedy jeździło się na ulice 3 Maja na zakupy, po ubrania, po buty, po praktycznie wszystko. Obecnie można jedynie wziąć kredyt na zakupy ale sklepów już nie ma. Zostały może dwa z eleganckimi ubraniami i drogeria. Szkoda, tym bardziej, że epidemia zaczęła się rozszerzać na ulice sąsiednie!! Sobieskiego też jest już bankowa. Może i dobrze bo mamy mozliwości wyboru, ale do którego banku wejść skoro ich tak dużo. Tym bardziej, że mam wrażenie iż większość to jedność. PKO wchłonęło niegdyś BPH z Resursy, a ostatnio znów widnieje baner BPHu czy korzystając z PKO znów jestem w BPH?? a może w GE skoro mieli się łączyć. O co tu chodzi. Proszę o namiary na naprawdę dobry bank który oprócz tego, że ma obsługę której zależy (nie to co w PKO...) to jeszcze da mi dobry kradyt oraz lokatę. Kredyt chcę na weselę a lokatę po nim wink.gif) No i konto bo nie moge już patrzeć na te "panie" w PKO.

Pozdrawiam


mbank a kredyt w lukasie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post wto, 20 sty 2009 - 20:30
Post #3


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(symetria @ wto, 20 sty 2009 - 12:49) *
Witam,

Nie wiem czy wy też pamiętacie okres kiedy jeździło się na ulice 3 Maja na zakupy, po ubrania, po buty, po praktycznie wszystko. Obecnie można jedynie wziąć kredyt na zakupy ale sklepów już nie ma. Zostały może dwa z eleganckimi ubraniami i drogeria. Szkoda, tym bardziej, że epidemia zaczęła się rozszerzać na ulice sąsiednie!! Sobieskiego też jest już bankowa. Może i dobrze bo mamy mozliwości wyboru, ale do którego banku wejść skoro ich tak dużo. Tym bardziej, że mam wrażenie iż większość to jedność. PKO wchłonęło niegdyś BPH z Resursy, a ostatnio znów widnieje baner BPHu czy korzystając z PKO znów jestem w BPH?? a może w GE skoro mieli się łączyć. O co tu chodzi. Proszę o namiary na naprawdę dobry bank który oprócz tego, że ma obsługę której zależy (nie to co w PKO...) to jeszcze da mi dobry kradyt oraz lokatę. Kredyt chcę na weselę a lokatę po nim wink.gif) No i konto bo nie moge już patrzeć na te "panie" w PKO.

Pozdrawiam

Mylisz PKO z Pekao, BPH zostało przejęte przez Pekao a bank z obsługą rodem z PRL i oddziałem w superjednostce to PKO.

Ja zrezygnowałem niedawno z PKO BP (skończyła mi się ważność konta studenckiego ale nie miałem kiedy podejść, żeby przerobić je na "zwykłe" konto - zamrozili mi więc całą gotówkę na prawie miesiąc a kobieta, która zajmowała się moją "sprawą" była tak nieporadna, że myślałem, że już nie zobaczę swoich oszczędności - przez tydzień czy dwa nie było po nich śladu ani w i-necie ani w okienku), założyłem konto w ING, do tego OKO i jestem zadowolony. Niestety trochę drogo (płacę chyba 15 zł za konto) i niezbyt duże oprocentowanie (na OKO 5%) za to żadnych problemów jak to mam miejsce w przypadku mniejszych banków oferujących złote góry. Kredytów z zasady nie biorę więc nie wiem jak to wygląda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post wto, 20 sty 2009 - 20:31
Post #4


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Ja mam w PKO i nie narzkam wink.gif , jedynie co to kolejki w odzdiałach do Kasy wink.gif, liczyłem kiedys banki na 3-go Maja i wyszło mi 17 wink.gif, od kładki do Okrzei , razem z tym placem w polowie 3-go Maja, mysle ze razem z Sobieskiego bedzie ok 25 wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mungojerrie
post wto, 20 sty 2009 - 20:46
Post #5


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 55
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Mydlice Pn.
Nr użytkownika: 916
Płeć: Kobieta
GG: 8664757 status gadu-gadu



Za każdym razem, gdy przechodzę 3 Maja mam marzenie, żeby wszystkie te banki wysłano na księżyc, bo patrzeć nie mogę, jak z normalnej ulicy zrobiło się coś w stylu "panie weź kredyt". W dodatku ci ludzie z ulotkami. Z daleka ode mnie, brrrr ;/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post śro, 21 sty 2009 - 10:06
Post #6


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



Proponuję nową nazwę dla naszego Miasta:
DĄBROWA BANKOWA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rokko31
post śro, 21 sty 2009 - 12:44
Post #7


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 665
Dołączył: nie, 26 lis 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 337
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(vacu @ wto, 20 sty 2009 - 20:30) *
Mylisz PKO z Pekao, BPH zostało przejęte przez Pekao a bank z obsługą rodem z PRL i oddziałem w superjednostce to PKO.

Ja zrezygnowałem niedawno z PKO BP (skończyła mi się ważność konta studenckiego ale nie miałem kiedy podejść, żeby przerobić je na "zwykłe" konto - zamrozili mi więc całą gotówkę na prawie miesiąc a kobieta, która zajmowała się moją "sprawą" była tak nieporadna, że myślałem, że już nie zobaczę swoich oszczędności - przez tydzień czy dwa nie było po nich śladu ani w i-necie ani w okienku), założyłem konto w ING, do tego OKO i jestem zadowolony. Niestety trochę drogo (płacę chyba 15 zł za konto) i niezbyt duże oprocentowanie (na OKO 5%) za to żadnych problemów jak to mam miejsce w przypadku mniejszych banków oferujących złote góry. Kredytów z zasady nie biorę więc nie wiem jak to wygląda.

Po co płacić w ING za konto, zakładasz ING Direct czyli tzw konto internetowe i wszystko masz za darmo-prowadzenie konta, przelewy...Szkoda dawać im kase tak naprawdę za nic.
Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
symetria
post śro, 21 sty 2009 - 14:48
Post #8


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 32
Dołączył: czw, 04 paź 07
Nr użytkownika: 822
Płeć: Kobieta



dzięki za podpowiedzi, mam jednak watpliwosci co do ING bo kiedys w pracy szef mial tam konto i jak mu cos placiłam to ten system elektroniczny mnie przeraża. chce proste konto internetowe ;( i gdzie te lokaty?? czy dalej bedzie oprocentowsanie spadac czy potem wzrosnie?? i gdzie?? wiem że w getin banku było kiedys 9 %. za duzo tych banków i kazdy ma podobna ofertę. Zdecydowanie nie chcę nic na P wink.gif) komuna wieje od progu w obu oddzialach!! co do mbanku ktory ktos polecil mi to chyba dziekuje bo nie ma oddziału a czasem trzeba z kims pogadac ;p help, najwazniejsza ta pozyczka dla mnie jest zeby tanio, slyszalam ze sie opyla hipoteke brac bo procenty mniejsze?? Marcin a ile ten lukas chce za kredyt??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BARES
post śro, 21 sty 2009 - 17:48
Post #9


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 516
Dołączył: sob, 02 gru 06
Skąd: D.G. Mydlice
Nr użytkownika: 352
Płeć: Mężczyzna



Zawsze mnie zastanawiało dlaczego w naszym miescie jest tak duzo banków bo to chyba rekord w skali kraju na tak małym terenie taką ilość mozna by zrobic na ten temat jakis reportaż wink.gif moze jakis wpis do księgi rekordów Guinnessa.

A tak na poważnie to może przyczyna tkwi w cenie m2 czy innych miastach Zagłębia jest dużo drożej?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xMarcinx
post śro, 21 sty 2009 - 18:46
Post #10


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,493
Dołączył: czw, 20 lis 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 2,576
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(symetria @ śro, 21 sty 2009 - 14:48) *
dzięki za podpowiedzi, mam jednak watpliwosci co do ING bo kiedys w pracy szef mial tam konto i jak mu cos placiłam to ten system elektroniczny mnie przeraża. chce proste konto internetowe ;( i gdzie te lokaty?? czy dalej bedzie oprocentowsanie spadac czy potem wzrosnie?? i gdzie?? wiem że w getin banku było kiedys 9 %. za duzo tych banków i kazdy ma podobna ofertę. Zdecydowanie nie chcę nic na P wink.gif) komuna wieje od progu w obu oddzialach!! co do mbanku ktory ktos polecil mi to chyba dziekuje bo nie ma oddziału a czasem trzeba z kims pogadac ;p help, najwazniejsza ta pozyczka dla mnie jest zeby tanio, slyszalam ze sie opyla hipoteke brac bo procenty mniejsze?? Marcin a ile ten lukas chce za kredyt??


Odział mbanku masz w M1 choć nigdy nie potrzebowałem tam nic załatwić., wszystko telefonicznie zero problemów od 8 lat (prawie od początku istnienie banku!). Przelewy za Free, utrzymanie za Free - w rankingach jest 1 miejscu do tego lokata 8% bez haczyków. Lukas może nie jest najtanszy, ale dostajesz kredyt od reki względnie fajnie oprocentowany i bez zbędnych dokumentów. Jak spalisz jeden kredyt u nich dają Ci potem super oferty kredytowania czasem 20% taniej możesz dobrać kredyt! choć wkurza, ze po spłacie non stop dzwonią i proponują... ale można zadzwonić do niech i poprosić o nie telefonowanie w sprawach marketingowych i po sprawie. Za 10 tysiecy jakies 2 lata temu dałem 3800, 50zł taniej było w skok ale więcej papierków trzeba donosić etc. W lukasie masz względnie tanio i bez zbędnych dokumentów - odradzam wszelkie kredyty na dowód - oprocentowanie to istny kosmos, nie dziwie się, że ciągle mordują tych z providentu..

Ten post edytował xMarcinx śro, 21 sty 2009 - 18:47
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post śro, 21 sty 2009 - 18:58
Post #11


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(Rokko31 @ śro, 21 sty 2009 - 12:44) *
Po co płacić w ING za konto, zakładasz ING Direct czyli tzw konto internetowe i wszystko masz za darmo-prowadzenie konta, przelewy...Szkoda dawać im kase tak naprawdę za nic.
Pozdrawiam

Wypłaty we wszystkich bankomatach są za darmo (w przeciwieństwie do konta 'direct'). Jeśli ktoś dużo jeździ po kraju, jak ja (w tym po różnych dziwnych miejscach gdzie o Euronecie nie słyszano nawet), to szybko się ta opłata zwraca.
CYTAT
dzięki za podpowiedzi, mam jednak watpliwosci co do ING bo kiedys w pracy szef mial tam konto i jak mu cos placiłam to ten system elektroniczny mnie przeraża. chce proste konto internetowe ;( i gdzie te lokaty??

heh mnie też z początku wkurzał ale teraz już pamiętam rozkład literek tongue.gif

PS. Wybierając lokatę czytaj uważnie to co pod gwiazdką. Też szukałem i było tak, że np. dają 9% ale od 500 000 a jak masz do 50k to jest 7%, gdzie indziej chwalili się 10% ale... w skali 18 miesięcy (co też pisało drobnymi na dole). Stwierdziłem, że wolę 5% ale bez gwiazdek, terminów itd.
Nie wiem jak to teraz wygląda ale swego czasu znajomy mi mówił, że w SKOKach dają dobre lokaty, mają drogie kredyty ale dobre lokaty. Nie wiem jak jest teraz ale może warto sprawdzić.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post śro, 21 sty 2009 - 22:44
Post #12


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(vacu @ śro, 21 sty 2009 - 20:58) *
Stwierdziłem, że wolę 5% ale bez gwiazdek, terminów itd.

Błąd. Jest jeszcze parę dobrych ofert bez gwiazdek. Można się zdywersyfikować. biggrin.gif

W Eurobanku jest darmowy ROR "konto online" oprocentowany na 7,07%. Warunek jest prosty -> miesięcznie 800zł wpływu na konto.

W Polbanku ciagle jest 7% na Koncie Samooszczędzającym bez warunków i opłat. Ino kiepski dostęp on-line.

No i zupełną rewelacją jest pośrednictwo Open Finance. Do niedzieli była tu lokata 10% na 5 miesięcy. A teraz jest 8% na 3 miesiące, 8,3% na 6 miesięcy i 8,5% na 12 miesięcy. Co ważne lokaty zakładamy przez internet kilkoma kliknięciami.

Open Finance to oczywiście pośrednik. W rzeczywistości forsa leży w Noble Banku. A więc możemy miec miłe uczucie, że w trudnych chwilach pożyczamy parę groszy samemu Leszkowi Czarneckiemu. smile.gif

Jest jeszcze 8% w Banku Pocztowym. Ale to jakieś pieprzenie się na max 800zł i na ledwo dwa tygodnie.

Ten post edytował bzenek śro, 21 sty 2009 - 22:52
Go to the top of the page
 
+Quote Post
symetria
post pią, 23 sty 2009 - 09:23
Post #13


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 32
Dołączył: czw, 04 paź 07
Nr użytkownika: 822
Płeć: Kobieta



CYTAT(bzenek @ czw, 22 sty 2009 - 00:44) *
Jest jeszcze 8% w Banku Pocztowym. Ale to jakieś pieprzenie się na max 800zł i na ledwo dwa tygodnie.



Misiek, ale ty sie rzucacj ;p
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mahomet
post pią, 23 sty 2009 - 10:13
Post #14


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 3
Dołączył: pią, 23 sty 09
Nr użytkownika: 3,141
Płeć: Mężczyzna



[quote name='symetria' date='wto, 20 sty 2009 - 12:49' post='40451']
Witam,

Nie wiem czy wy też pamiętacie okres kiedy jeździło się na ulice 3 Maja na zakupy, po ubrania, po buty, po praktycznie wszystko. Obecnie można jedynie wziąć kredyt na zakupy ale sklepów już nie ma. Zostały może dwa z eleganckimi ubraniami i drogeria. Szkoda, tym bardziej, że epidemia zaczęła się rozszerzać na ulice sąsiednie!! Sobieskiego też jest już bankowa. Może i dobrze bo mamy mozliwości wyboru, ale do którego banku wejść skoro ich tak dużo. Tym bardziej, że mam wrażenie iż większość to jedność. PKO wchłonęło niegdyś BPH z Resursy, a ostatnio znów widnieje baner BPHu czy korzystając z PKO znów jestem w BPH?? a może w GE skoro mieli się łączyć. O co tu chodzi. Proszę o namiary na naprawdę dobry bank który oprócz tego, że ma obsługę której zależy (nie to co w PKO...) to jeszcze da mi dobry kradyt oraz lokatę. Kredyt chcę na weselę a lokatę po nim wink.gif) No i konto bo nie moge już patrzeć na te "panie" w PKO.

Pamiętam:) przyznam,że po ubrania tam nie chodziłem nie leży to w mojej naturze:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
symetria
post pią, 23 sty 2009 - 10:48
Post #15


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 32
Dołączył: czw, 04 paź 07
Nr użytkownika: 822
Płeć: Kobieta



CYTAT(mahomet @ pią, 23 sty 2009 - 12:13) *
Pamiętam:) przyznam,że po ubrania tam nie chodziłem nie leży to w mojej naturze:)



a co robiłes w czasach przedbankowych na 3 Maja??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post sob, 24 sty 2009 - 13:38
Post #16


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



O tym juz dyskutowalismy na forum nie raz. To jest problem calej Polski i nie tylko, chociaz w naszych okolicach chyba nas to najbardziej dotknelo i nigdzie indziej w GOPie nie ma takiego zageszczenia bankow. Nikt nie jest w stanie placic tyle co one. Ratuja sie tylko najwieksi, jak Krakow i to z wiadomych powodow (turysci i mieszkancy, ktorych ilosc jest w stanie wypelniac bary, restauracje i kluby).
Trzeba rozbudowywac centrum, a jest na to bardzo duzo miejsca (obok DH Centrum, Kosciuszki w strone dworca, jak i w przeciwna, Defum, i wiele innych). Nie mowiac juz o wolnych terenach wzdluz Krolowej Jadwigi i Pilsudskiego na Redenie. Liczba bankow w Polsce jest ograniczona i nie beda otwierali po kilka oddzialow obok siebie.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
symetria
post pon, 26 sty 2009 - 10:47
Post #17


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 32
Dołączył: czw, 04 paź 07
Nr użytkownika: 822
Płeć: Kobieta



no nie jesteem pewna czy zamiast banku nie lepiej byłoby otworzyć dobra knajpę gdzie można byłoby się spotkac ze znajomymi i moim zdaniem chetnych byłoby 200% więcej niż na kredyty. I posiedzieć byłoby gdzie.
Wracając do mojego postawionego pytania wyczytałam wczoraj na 3 Maja na banerze, że bph ma 8% lokaty, ciekawi mnie tylko czy wytrzymają do wakacji bo wtedy będę miała kaskę na wpłacenie (jak już mówiłam po weselu ;p). dowiadywałam się też o kredyt i nie idźcie tą drogą!!! Boże w Citi chcą odemnie 22% i papierów muszę wypełniać około 3 kg. chciałabym coś szybko wziąć, a nie spędzić tydzień w banku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mahomet
post czw, 29 sty 2009 - 16:56
Post #18


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 3
Dołączył: pią, 23 sty 09
Nr użytkownika: 3,141
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(symetria @ pon, 26 sty 2009 - 10:47) *
no nie jesteem pewna czy zamiast banku nie lepiej byłoby otworzyć dobra knajpę gdzie można byłoby się spotkac ze znajomymi i moim zdaniem chetnych byłoby 200% więcej niż na kredyty. I posiedzieć byłoby gdzie.
Wracając do mojego postawionego pytania wyczytałam wczoraj na 3 Maja na banerze, że bph ma 8% lokaty, ciekawi mnie tylko czy wytrzymają do wakacji bo wtedy będę miała kaskę na wpłacenie (jak już mówiłam po weselu ;p). dowiadywałam się też o kredyt i nie idźcie tą drogą!!! Boże w Citi chcą odemnie 22% i papierów muszę wypełniać około 3 kg. chciałabym coś szybko wziąć, a nie spędzić tydzień w banku.




Założyłem ostatnio sobie konto w BPH wczesniej byłem Pekao i musiałem siedzieć u tych dziadów przez rok. To był jakiś dramat, dla nich nie liczył sie zwykły zjadacz chleba tylko ktoś z grubszym portflem....obsługa wołała o pomstę do nieba. Aż tu pięknego dnia anno domini roku pańskiego 22-01-2009 dostaje tel. od Pani Anni L. z Banku BPH , moze to dziwne ale poznałem kobietę, jak przez tyle lat ktoś jest obsługiwany przez taką kobietę !!!! o takim głosie tego się nie zapomina. Nie mam jakoś przekonania do Banków ale tam było innaczej (3-go maja jak jeszcze był ten Bank) tam wchodząć czułem, że jestem ważnym klientem nie posiadając za duzo pieniędzy....smile2.gif Przyznam że byłem troche na nich wsciekły...nikt sie mnie o zdanie nie pytał czy ja chce do Pekao SA czy nie... ale ze względu na dobrą starą współpracę poszedłem na spotaknie... to nic nie kosztuje... muszę wam powiedzieć każda z tych Pań mnie pamietała, przywitano mnie po imieniu,.... i oczywiście Pani Ania L.ta Pani jest zawsze uśmiechnięta i kompetentna......Zauważyłem, że dopiero jak nam coś zabiorą to wtedy doceniamy co straciliśmy....PEWNIE powiecie, że przesadzam ale ja na prawde miło wspominam Bank BPH i cieszę się że znowu tam jestem....a co do lokaty sprawdzilem mają 8% /12 mc czyli najdłużej z banków w których byłem się pytać. rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lynch
post śro, 11 lut 2009 - 08:23
Post #19


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 88
Dołączył: czw, 07 sie 08
Nr użytkownika: 1,400
Płeć: Mężczyzna



Kolejne dwie placówki banków w Centrum. AIG na Sobieskiego obok Proline i WBK w nowym budynku na 3 Maja. To ile już mamy banków w tej okolicy? Żenada.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zizi
post śro, 11 lut 2009 - 08:33
Post #20


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 168
Dołączył: pon, 27 mar 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 196
Płeć: Kobieta



CYTAT(lynch @ śro, 11 lut 2009 - 08:23) *
Kolejne dwie placówki banków w Centrum. AIG na Sobieskiego obok Proline i WBK w nowym budynku na 3 Maja. To ile już mamy banków w tej okolicy? Żenada.




No dokładnie.


Ja nie wiem,co oni mają z tymi bankami w D.G /: A gdzie zwykłe sklepy.



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 18 kwiecień 2024 - 09:51
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza