IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sponsor naszych siatkarek., opinie , pomysły
endriu
post czw, 14 cze 2007 - 19:34
Post #1


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Zapraszam do dyskusji , kto Waszym zdaniem powinien być sponsorem naszych siatkarek.
Jaka firma powinna się miastu i mieszkańcom "odwdzięczyć"???


pozdr...

Ten post edytował endriu czw, 14 cze 2007 - 22:18


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeb
post czw, 14 cze 2007 - 21:30
Post #2


UZYTKOWNIK
***

Grupa: FdZD
Postów: 245
Dołączył: śro, 06 sie 03
Nr użytkownika: 4
Płeć: Mężczyzna



Ja myśle ze Koksownia Przyjaźń z uwagi na kapitał jakim dysponują i co najważniejsze bedą dysponować jeszcze długo (dobra koniunktura na koks)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post czw, 14 cze 2007 - 22:09
Post #3


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Nie tylko z tego powodu. Powinni wyłożyć ze 3 miliony bo dla nich to pryszcz... A reklame by mieli niezłą.... Na hali, może w nazwie, w telewizji...


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemo1983
post czw, 14 cze 2007 - 22:22
Post #4


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 17
Dołączył: nie, 04 mar 07
Nr użytkownika: 527



Moim zdaniem nie będzie żadnego sponsora. Z artykułu w strefie siatkówki widać że naszemu szefostwu podoba się że miasto utrzymuje klub. Wszystko zostaje dalej w tej samej "rodzince". Wiadomo, że nowy sponsor wiązałby się ze zmianami na stanowiskach w klubie a u nas niestety są same "przydupasy" którzy liżąc dupe mają niezłe miejsca pracy. Dla mnie wielki szacunek dla Pana Kawki i dziewczyn bo to co zrobił z naszymi paniami to majstersztyk i im należą się brawa. Co do organizacji klubu to tu pozostaje wiele do życzenia , ale niestety jeżeli nie będziemy mieli sponsora strategicznego to nie widzę możliwości aby coś sie poprawiło w organizacji klubu. Dla mnie dalej pan Koćma jest główno dowodzącym całym tym burdelem i nie chce sponsora.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 15 cze 2007 - 06:14
Post #5


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



No tak, jest w mieście kilka firm, których działalność, odbija się na środowisku naturalnym i na nas samych. Dam przykład z Bełchatowa - kopalnia i elektrownia w zamian za degradację środowiska, prowadzi szeroką działalność na rzecz lokalnych społeczności i nie diotyczy to tylko sportu, choć wiemy, że olbrzymie środki są pompowane w siatkówkę, piłkę nożną, ale z tego co wiem, to ze specjalnych funduszy są dofinansowane baseny, sale gimnastyczne i działalność rekreacyjna okolicznych mieszkańców (wybudowali na hałdzie stok narciarski i lotnisko sportowe).
Moim zdaniem w Dąbrowie tego brakuje. Mitall, koksownia i i jeszcze kilka innych zakładów powinny się w pewien sposów odwdzięczyć mieszkańcom - pomagając dąbrowskiej modzieży i wogóle mieszkańcom. Jest przecież tyle do zrobienia - ścieżki rowerowe, miejsca do aktywnego wypoczynku, czy choćby nasz MMKS ale nie tylko sekcje seniorskie (choć w ich przypadku widzę dla nich największe korzyści), ale i sport i rekreacja całego miasta.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tomasz sołtysik_*
post pią, 15 cze 2007 - 10:09
Post #6





Guests






Zgadzam się w 100 %, czasami mam wrażenie, że Huta Katowice żyje w oderwaniu od miasta.





Zibar
Serdecznie przepraszam, zagapiłem się i skasowałem prze pomyłkę Twój post.


Ten post edytował Zibar pią, 15 cze 2007 - 11:57
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 15 cze 2007 - 11:53
Post #7


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



No, ale nasi lokalni politycy a zwałaszcza samorządowcy, nie powinni siedzieć z założonymi nóżkami i czekać, aż manna sama spadnie z nieba. Jakoś nie widzę zangarzowania w lobbowanie w naszych miescie, a za miedzą nie śpią..

QUOTE
Śląscy politycy postawili na sport
dziś
Śląscy politycy coraz częściej rozumieją, że wyczynowy sport na wysokim poziomie jest doskonałą okazją do promocji zarówno poszczególnych miast, jak i całego województwa. Dlatego lobbują i zabiegają o pieniądze dla największych klubów piłkarskich naszego regionu.

Najbardziej spektakularnym przykładem takich działań jest Górnik Zabrze. W tej chwili jest już publiczną tajemnicą, że niemiecki potentat ubezpieczeniowy, Allianz, zdecydował się zainwestować w ten klub za namową posła z tamtego okręgu wyborczego, Jędrzeja Jędrycha x.

- Negocjacje w tej sprawie trwały kilka miesięcy i dzięki dobrej woli zarówno ze strony Niemców, jak i pani prezydent oraz nowych władz klubu wszystko zakończyło się sukcesem - mówi skromnie Jędrych. - Taka marka jak Górnik Zabrze, z doskonałą tradycją, dzięki wsparciu stabilnego, prywatnego kapitału, na wiele lat powinna stać się jednym z symboli Górnego Śląska.

Górnik, kiedyś jednoznacznie kojarzony z lewicą, ma szczęście do kibiców-polityków Prawa i Sprawiedliwości. Fanami tego zespołu są też inni posłowie tego ugrupowania z naszego regionu: Grzegorz Tobiszowski, Grzegorz Janik, Kazimierz Matuszny i minister zdrowia Zbigniew Religa.

Drugą marką piłkarską, dla której politycy chcieli znaleźć bogatego, strategicznego sponsora, jest Ruch Chorzów. Na meczach tego zespołu często spotkać można posłów PiS: Marię Nowak i Jerzego Polaczka, a także eurodeputowanego Platformy Obywatelskiej Jerzego Buzka. Nie jest tajemnicą, że między innymi za pośrednictwem polityków usiłowano namówić do zaangażowania kapitałowego w ten klub potentata hutniczego, Mittal Steel Poland. Londyńskie władze firmy, doskonale zorientowane w naszych realiach, nie zdecydowały się jednak na otwarcie worków z pieniędzmi dla Ruchu Chorzów, bo uznały, że posiadając największe huty w Dąbrowie Górniczej i Krakowie, a jednocześnie inwestując w rdzennie śląski Ruch, mogłyby spotkać się z zarzutami ze strony swoich pracowników. Ruch jednak, jak na razie, jakoś dopina budżet, bo wielkim entuzjastą tej drużyny jest prezydent Chorzowa Marek Kopel, kiedyś wyczynowy hokeista, który załatwia dla klubu tyle pieniędzy, ile może.

Sport wyczynowy w naszym województwie najlepiej ma się w tych miastach, gdzie sami prezydenci rozumieją wagę tej dziedziny życia i sami nie stronią od wysiłku fizycznego. W czołówce ligi hokejowej od lat utrzymuje się na przykład GKS Tychy. Prezydent Andrzej Dziuba, sam doskonale grający w piłkę nożną, skutecznie zabiega o sponsorów dla hokeistów. Podobnie w Częstochowie prezydent Tadeusz Wrona, który stara się pomagać zarówno żużlowcom, jak i siatkarzom i piłkarzom.

Niestety, po drugiej stronie są w naszym regionie również miasta, gdzie sport wyczynowy, a także amatorski, ma się co najmniej źle. Gliwice, Rybnik, Ruda Śląska to przykłady pierwsze z brzegu. Miasta nie potrafią przekuć swoich sukcesów gospodarczych na stworzenie na wysokim poziomie sportu wyczynowego. Najbardziej kuriozalnym przykładem są Gliwice, które chcą zbudować halę widowisko-sportową na 15 tysięcy widzów, ale nie mają żadnych tradycji i osiągnięć w sportach halowych.

Witold Pustułka - Dziennik Zachodni


Czyż nie jest to idealny czas na to, żeby Mittal mógł się "wykazać" przecież mamy drużynę w ekstraklasie !!!!!

drużynę w ekstraklasie !!!!!

Ten post edytował Zibar pią, 15 cze 2007 - 11:57


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post pią, 15 cze 2007 - 14:22
Post #8


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



"Firmy" (dlatego w cudzysłowiu bo to nie sš firmy) olewajš sport. Ja zawsze jestem krytyczny i taki będę.

POWTÓRZĘ PO RAZ KOLEJNY GDZIE SĽ KIBICE SUKCESU!!!!! laugh.gif laugh.gif - BO TAK ICH NAZYWAM BYWALCÓW KTORZY CIESZYLI SIĘ Z AWANSU, KTÓRZY PRZYSZLI W CAŁYM SEZONIE MOŻE NAJEDEN GÓRA DWA MECZE - GDZIE JESTEŒCIE WSZYSCY PSUDOBIZNESMENI I PSEUDOSPONSORZY, KRAWACIARZE!!!!
POKAZUJECIE PO RAZ KOLEJNY - MITTAL STEEL, KOKSOWNIA PRZYJAŃ I WIELE INNYCH DUŻYCH FIRM JAK ZALEŻY WAM NA SPORCIE W DG. LEPIEJ NAS PODTRUWAJCIE, ZANIECZYSZCZAJCIE ŒRODOWISKO PONIEWAŻ TYLKO TO POTRAFICIE??????

PAMIĘTAJCIE W DG JEST SIATKÓWKA W LSK!!!! I RUSZCIE WASZE SZANOWNE DUPY I ZAJMIJCIE SIE SPONSOROWANIEM TEJZE DRUŻYNY!!!

JESTEM KRTYCZNY WOBEC WAS ALE INACZEJ SIE NIE DA

Ten post edytował Robert123 pią, 15 cze 2007 - 14:23
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post pią, 15 cze 2007 - 15:46
Post #9


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Robert123 @ Jun 15 2007, 14:22 ) *
"Firmy" (dlatego w cudzysłowiu bo to nie sš firmy) olewajš sport. Ja zawsze jestem krytyczny i taki będę.

POWTÓRZĘ PO RAZ KOLEJNY GDZIE SĽ KIBICE SUKCESU!!!!! laugh.gif laugh.gif - BO TAK ICH NAZYWAM BYWALCÓW KTORZY CIESZYLI SIĘ Z AWANSU, KTÓRZY PRZYSZLI W CAŁYM SEZONIE MOŻE NAJEDEN GÓRA DWA MECZE - GDZIE JESTE�CIE WSZYSCY PSUDOBIZNESMENI I PSEUDOSPONSORZY, KRAWACIARZE!!!!
POKAZUJECIE PO RAZ KOLEJNY - MITTAL STEEL, KOKSOWNIA PRZYJA�Ń I WIELE INNYCH DUŻYCH FIRM JAK ZALEŻY WAM NA SPORCIE W DG. LEPIEJ NAS PODTRUWAJCIE, ZANIECZYSZCZAJCIE �RODOWISKO PONIEWAŻ TYLKO TO POTRAFICIE??????

PAMIĘTAJCIE W DG JEST SIATKÓWKA W LSK!!!! I RUSZCIE WASZE SZANOWNE DUPY I ZAJMIJCIE SIE SPONSOROWANIEM TEJZE DRUŻYNY!!!

JESTEM KRTYCZNY WOBEC WAS ALE INACZEJ SIE NIE DA


Nie sądzę, aby Twojego posta przeczytał ktoś z zarządów Mitalla czy koksowni. Może lepiej byłoby słać maile do tych zakładów? Może jakaś zmasowana akcja? Może coś podobnego do wysyłania maili do UM?

Teraz mi jeszcze przyszło do głowy, aby wykorzystać obecność na forum osób związanych z UM. Np. kolegi Piotrka D. Albo wręcz przedłożyć na skrzynkę biura prasowego postulat wystąpienia przez UM do zakładów z terenu miasta o zawarcie umów sponsorskich.
Tak sobie pomyślałem, że najlepszym sponsorem byłaby koksownia. Zakład się rozwija, kasa płynie...

Ten post edytował Dami7 pią, 15 cze 2007 - 15:55


--------------------
"Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy wątpliwości..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post pią, 15 cze 2007 - 17:00
Post #10


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Dami 7:
QUOTE
Nie sądzę, aby Twojego posta przeczytał ktoś z zarządów Mitalla czy koksowni. Może lepiej byłoby słać maile do tych zakładów? Może jakaś zmasowana akcja? Może coś podobnego do wysyłania maili do UM?


Skoro tak mówisz to pomóż- ja nie daję rady ze wszystkim. Klub, pisanie sprawozdan, zjmowanie się sprawami związanymi z zakupem flag, bębnów, co jeszcze? Chyba wystarczy. Masz możliwość to pisz. Ja byłem aktywny przez ostatni sezon, teraz TY dami siee wyklaż i pokaż co potrafisz. Ja nadal UWAŻAM ŻE KRAWACIARZE SIĘ WYPIĘLI I POKAZALI WSZYSTKIM DUPSKO. TO SĄ KIBICE SUKCESU I NIC WIĘCEJ. TYLE I KOŃCZĘ


Mod: poprawa cytowania


Ten post edytował pulsatilla1214 pią, 15 cze 2007 - 17:35
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tomasz sołtysik_*
post pią, 15 cze 2007 - 20:17
Post #11





Guests






z tego co wiem Robert Koćma dwoi się i troi w poszukiwaniu sponsorów dla MMKS-u, tylko chyba niepolitycznie byłoby pisać z kim rozmawiał, rozmawia i na jakim etapie są ustalenia...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post pią, 15 cze 2007 - 21:02
Post #12


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Szuka? Wądpie.... Dlaczego? A dlatego, że przez tego gościa od zeszłego roku nie mamy drugiej drużyny MMKSu w II Lidze.... Kto wie może teraz byłyby w pierwszej? Eh pogratulować...


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemo1983
post pią, 15 cze 2007 - 21:19
Post #13


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 17
Dołączył: nie, 04 mar 07
Nr użytkownika: 527



Jak pan Koćma szuka tzn że napewno nie bedzie sponsora. Chyba że buty za 1zł. Przecież jemu najmniej zależy żeby był sponsor wtedy by się do koryta mógł nie dostać skąd by miał ten modniś na takie ciuszki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tomasz sołtysik_*
post pią, 15 cze 2007 - 22:35
Post #14





Guests






szer, przemo1983 - szkoda wogóle z wami gadać...
ciekawe gdzie byłby MMKS gdyby nie Koćma, chłop walczył o MMKS jak lew, aż się niektórzy w czoło stukali (zresztą ja też), zbudował na bazie dawnego miedzyszkolnego (tzn. uczniowskiego) klubu kawał profesjonalnego sportu, zdobywał sponsorów, wprowadził klub do I ligi... no i w podzięce szer i przemo1983 dziękują mu ciepłymi słowami, to może chłopcy wy porozmawiacie ze sponsorami??? i załatwicie kasę dla Klubu??? od kogo zaczniecie??? a może z kieszonkowego coś na Klub odpalicie???
a tak na marginesie to "wątpię" się pisze przez "t"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post sob, 16 cze 2007 - 09:28
Post #15


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Dami7 @ Jun 15 2007, 15:46 ) *
Nie sądzę, aby Twojego posta przeczytał ktoś z zarządów Mitalla czy koksowni. Może lepiej byłoby słać maile do tych zakładów? Może jakaś zmasowana akcja? Może coś podobnego do wysyłania maili do UM?

Teraz mi jeszcze przyszło do głowy, aby wykorzystać obecność na forum osób związanych z UM. Np. kolegi Piotrka D. Albo wręcz przedłożyć na skrzynkę biura prasowego postulat wystąpienia przez UM do zakładów z terenu miasta o zawarcie umów sponsorskich.
Tak sobie pomyślałem, że najlepszym sponsorem byłaby koksownia. Zakład się rozwija, kasa płynie...


Każdy pomysł jest do zrealizowania, myśle, że mozna w imieniu forumowiczów napisać list otwarty do dąbrowskich firm i rozesłać go do zakładów. Proponowałby umieścić go również w internecie (zaglebie.info - Krawiec HELP, nasze.misto itp.).
Wspólnymi siłami może coś zdziałamy !

QUOTE(tomasz sołtysik @ Jun 15 2007, 20:17 ) *
z tego co wiem Robert Koćma dwoi się i troi w poszukiwaniu sponsorów dla MMKS-u, tylko chyba niepolitycznie byłoby pisać z kim rozmawiał, rozmawia i na jakim etapie są ustalenia...


To może w naszym imieniu zaprosisz go na forum , żeby osobiście co nieco o swojej działalności powiedział, bo z kim nie rozmawiam, to o jego pracy nie słyszę nic dobrego... ale co z drugiej reki to z drugiej, a jego własne wypowiedzi w takiej dyskusji wiele mogłoby wyjaśnić.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post sob, 16 cze 2007 - 10:37
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



Jestem jaknajbardziej za czerpaniem informacji u źródła!
A może Pan Koćma jest na forum pod nieznanym nickiem?Jesli nie, to może administracja forum zorganizuje czat?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemo1983
post sob, 16 cze 2007 - 20:26
Post #17


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 17
Dołączył: nie, 04 mar 07
Nr użytkownika: 527



Tomaszu drogi nie zgadzam sie z tym że walczył o MMKS jak lew. Mam tylko jedno pytanie dlaczego zlikwidował drugą lige kobiet rezerwy. Dziewczyny grały za darmo i miały szanse walczyć o 1 ligę ale nie mogły gdyż pierwsza drużyna była w 1 lidze a teraz szkoda tego bo dziewczyny były wychowankami panu Koćmie nie chciało się nic zrobić aby 2 zespół grał dalej brakowało 18tys zł. szkoda bo grały tam wychowanki MMKSu. A teraz dziewczyny nigdzie nie grają a nie szkoda takich talentów przypomne że zdobyły mistrzostwo Polski juniorek. Co roku awansowały do finałowej 8 mistrzostw Polski. Kolejnym ciekawym tematem są chłopaki z 3 ligi. Podobno jak przegrali turniej w Kędzierzynie o awans do 2 ligi pan prezes sie bardzo cieszył gdyż nie musiał wydawać kolejnych pieniędzy na turnieje finałowe. Teraz podobno o chlopaków zabiegają kluby z naszego województwa. Dla mnie to parodia że tak łatwo oddajemy zdolną młodzież. A o panu Koćmie to takie historie słyszałem że tragedia niestety żadnej dobrej. Po prostu karirowicz dla mnie i tyle w wyborach poparł naszego prezydenta i dzięki temu ma cieplejszą posadke niż prezesa MMKSu. Moim zdaniem trudności ze znalezieniem sponsora to w głównej mierze jego robota. Chciałbym się mylić i życzyć aby znalazł się sponsor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post wto, 19 cze 2007 - 14:00
Post #18


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



A może taka nazwa zespołu : Hobas Dąbrowa Górnicza
Ciekawe czy były z Hobasem prowadzone negocjacje , firma podobno dobrze stoi finansowo i na brak zajęć nie narzeka, a reklamy nigdy za dużo.




pozdr...


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post śro, 20 cze 2007 - 00:03
Post #19


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Endriu stoja SUPER BARDZO DOBRZE wiem o tym realizujemy dla nich bardzo dużo transportów z Niemiec i z Dąbrowy Górniczej, to fakt, a ja zapytam kogoś z zarządu klubu czy były prowadzoe rozmowy z nimi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 20 cze 2007 - 00:10
Post #20


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Jest jeszcze BREMBO, co prawda to włosi, ale są aktywni na naszym rynku oraz w Częstochowie. Z kasą u nich raczej cienko też nie jest..


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 08:27
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza