IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

48 Stron V  « < 37 38 39 40 41 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wybory 2010
kiwi
post śro, 01 gru 2010 - 16:00
Post #761


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Dołączył: wto, 26 paź 10
Nr użytkownika: 4,190
Płeć: Mężczyzna



spoko smile2.gif pokazuje, że stachowicz nie jest sztywną kukłą tylko normalnym wyluzowanym gościem...
ciekawe jak podraza przygotowuje się do swoich reklam ? z wieszakiem w plecach i czyta pana tadeusza ?
każdy kto miał do czynienia z kamerą wie, że trzeba "rozkręcić język" smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aszz
post śro, 01 gru 2010 - 16:06
Post #762


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 119
Dołączył: śro, 05 sie 09
Skąd: DG
Nr użytkownika: 3,404
Płeć: Kobieta



CYTAT(kiwi @ śro, 01 gru 2010 - 18:00) *
spoko smile2.gif pokazuje, że stachowicz nie jest sztywną kukłą tylko normalnym wyluzowanym gościem...
ciekawe jak podraza przygotowuje się do swoich reklam ? z wieszakiem w plecach i czyta pana tadeusza ?
każdy kto miał do czynienia z kamerą wie, że trzeba "rozkręcić język" smile2.gif

No i przede wszystkim jeszcze nigdy w swoim 56-letnim życiu nie powiedział DUPA...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post śro, 01 gru 2010 - 16:16
Post #763


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,975
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



O matko, właśnie mnie telefonicznie (w pracy) zaatakowała automatyczna wiadomość od pana Bobra blink.gif

Boję się otwierać szafkę laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aertedg
post śro, 01 gru 2010 - 16:34
Post #764


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 68
Dołączył: śro, 10 lut 10
Nr użytkownika: 3,703
Płeć: Mężczyzna



a mi pan Podraza wyslal maila;P ciekawe skąd ma:P ale wole to niz zdjęcie wszytskich kandydatow ktorych głownym celem jest tylko odsunięcie Pana Podrazy od włądzy grunt to opierać sie na wlasnych poglądach ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mac-MDC
post śro, 01 gru 2010 - 16:46
Post #765


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 13
Dołączył: sob, 23 cze 07
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 740
Płeć: Mężczyzna



A mi pan podraza wsadził właśnie paszkwila do skrzyni listowej - opinie negatywne tylko z tego forum. No tylko pozazdrościć czerwonemu kreatywności. Widać, że chce powtórzyć numer z ostatnich wyborów - oczernić i wysmiać.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
666V
post śro, 01 gru 2010 - 17:07
Post #766


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 23
Dołączył: nie, 29 sie 10
Nr użytkownika: 4,060
Płeć: Mężczyzna



tu http://www.youtube.com/watch?v=MXMhF0k6ZGU wyszło po prostu, że bardziej nadaje się do cyrku niż do sprawowania władzy. Wyraźne i stanowcze "MOGĘ??" (może pan może- z powrotem zająć się handlem) obrazuje jaki ma stosunek do ludzi. Zresztą już to, że filmik jest w sieci świadczy, o tym jakie zdanie mają o nim jego współpracownicy. Warto to przemyśleć. Poza tym wyrażenie: Nasze Miasto - Dupa, Dupa brzmi co najmniej nieswojoa w ustach kandydata, chociaż pamiętając porównania DG do wiochy...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dżoplin
post śro, 01 gru 2010 - 17:15
Post #767


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 139
Dołączył: pią, 17 wrz 10
Nr użytkownika: 4,102
Płeć: Kobieta



a mi się filmik podoba tongue.gif he he
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post śro, 01 gru 2010 - 17:59
Post #768


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Dostaliście gazetkę wydaną przez SLD, cała o Stachowiczu? Jak dla mnie numer jeden tych wyborów jest gra w tej gazecie, nazywa się "Krzysiek Game" coś ala monopoly biggrin.gif

Ten post edytował Bartek śro, 01 gru 2010 - 17:59
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post śro, 01 gru 2010 - 18:01
Post #769


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Kurcze sad.gif Byłby ktoś tak dobry, zeskanowałby i wrzucił na forum? smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m_Cina
post śro, 01 gru 2010 - 18:33
Post #770


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 39
Dołączył: pią, 06 maj 05
Skąd: się biorą dzieci?
Nr użytkownika: 143



CYTAT(stranger @ śro, 01 gru 2010 - 13:39) *
CYTAT(szer @ śro, 01 gru 2010 - 11:34) *
Jak Stachowicz publicznie obieca, że żadnego stanowiska nie obejmą jego znajomi tylko kompetentne osoby to będzie miał plusik. A tak to tylko najeżdżacie na Podrazę, że stołki są po obstawiane ludźmi związanymi z SLD. No przepraszam bardzo. Ale każdy chce mieć zaufanych ludzi. Czy Podraza miał obsadzać stanowiska ludźmi z PO czy PiS?



Dobry i twardy prezydent dbajacy o dobro miasta zatrudnilby na najwazniejszych stanowiskach fachowcow w danej dziedzinie a nie tak jak teraz kolegow ktorzy nie maja nic wspolnego z danymi stanowiskami. Tylko najgorsze jest to ze to koledzy wybieraja prezydenta.

Co zmienilo sie za rzadow obecnego prezydenta?

Fakt zmienilo sie. Swiatla na Kosciuszki i na Krolowej Jadwigii przez co o 15 stoje 30 minut w korkach.
Kostka brukowa na Kosciuszki ktora byla dobra. Za to nie ma kasy na remot szkol.
I wiele innych propagandowych inwestycji na szybko przed wyborami.
Prezydent szczyci sie na plakatach siatkowka. Super. Jest trenerem, masazysta i zawodniczkami w jednym. Jaka jest w tym jego zasluga ze dziewczyny graja w pluslidze kobiet? To jest zasluga trenerow i dobrej gry zawodniczek. Wylanego potu i poswiecenia sie sprawie.

To jest podobna sytuacja jak w pocie czola przy temperaturze 30 st zolnierze dzwigaja i skladaja wielki wieniec na grobie nieznanego zolnierza a prezydent RP poprawia wstegi. Potem czytamy "Prezydent złozyl wieniec" - szlag mnie trafia.

Jak chcemy tu zrobic naprawde dobra ocene kandydatow to zrobmy ale nie siejcie propagandy. Zaglebie zawsze bylo czerwone i pewnie nadal pozostanie. To juz taki nasz urok.

Na ta chwile ja mam do wyboru 3 opcje:

1. Wybrac mniejsze zlo
2. Olac sprawe i nie isc na wybory - tylko czy to nie jest najgorsze?
3. Dac szanse komus nowemu na 4 lata i zobaczyc co dalej bedzie



Jeśli chodzi o siatkówkę to właśnie za jego rządów dziewczyny uzyskały takie wysokie miejsce!! ściągniecie sponsora itp: zapewne sam tego nie zrobił co jest jasne bo od tego sa władze klubu ale czy wcześniej było lepiej czy ktoś naciskał na sport żeby dziewczyny sie pokazały i kadra była lepsza ??

niema kasy na remont szkół-- a termo izolacja ??

światła też mnie wqr..ą ale wiem że przy kościele były wypadki śmiertelne to pewnie dlatego
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post śro, 01 gru 2010 - 19:32
Post #771


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,770
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(rouse @ śro, 01 gru 2010 - 15:48) *
Wiceprzewodniczący rady miejskiej w Dąbrowie Górniczej Kazimierz Woźniczka zataił w złożonym przed ostatnimi wyborami samorządowymi oświadczeniu lustracyjnym, że współpracował z tajnymi służbami PRL, choć sam przyznał się do tego w oświadczeniu sprzed kilku lat - podał IPN.

Co by tu nie powiedzieć o takim Stachowiczu i np. Komoniewskim z Będzina to ich kandydowanie zapowiada w końcu jakąś nową epokę.

Epokę wolną od różnych podejrzanych bohaterów SB i styropianu. smile.gif

Co temu Woźniczce grozi ? straci mandat ?

CYTAT(Aszz @ śro, 01 gru 2010 - 15:55) *
Debaty nie bedzie, bo szkoda im czasu. Obie strony skupiły się teraz na wzajemnym podkładaniu sobie swiń.

Ta druga tura to chyba nie ma sensu. Tylko strata publicznej kasy. mellow.gif

CYTAT(Aszz @ śro, 01 gru 2010 - 15:55) *
.To nie wystarczy już że PPP dumnie pręży pierś z kolejnym odznaczeniem (od ZHP) na stronie UM?

Świetne są te medale. Płaci się za nie coś ? Może i ja bym kupił od ZHP smile.gif

Ten post edytował bzenek śro, 01 gru 2010 - 19:33
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post śro, 01 gru 2010 - 19:39
Post #772


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Bzenek jak chcesz to możesz sobie kupić medal - Gwiazde Afganistanu wink.gif

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8..._na_aukcji.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trebor
post śro, 01 gru 2010 - 19:48
Post #773


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: pon, 29 lis 10
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 4,281
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Mac-MDC @ śro, 01 gru 2010 - 16:46) *
A mi pan podraza wsadził właśnie paszkwila do skrzyni listowej - opinie negatywne tylko z tego forum. No tylko pozazdrościć czerwonemu kreatywności. Widać, że chce powtórzyć numer z ostatnich wyborów - oczernić i wysmiać.

no wlasnie oczernic i wysmiac - moze ktos slyszal w radiu katowice (102,2 FM) reklamę PO oczerniajaca obecnego prezydenta Podrazę

reklama w kategorii z pokroju zagrywek z "wykrywaczem klamstw" i wbiegu na SCC z pozniejszym - moim zdaniem niepotrzebnym komentarzem etc....kategoria "żenuła" mellow.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aszz
post śro, 01 gru 2010 - 20:15
Post #774


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 119
Dołączył: śro, 05 sie 09
Skąd: DG
Nr użytkownika: 3,404
Płeć: Kobieta



nie wiem czy to nie powinno byc w kategorii DG w mediach;)
http://www.youtube.com/watch?v=F9E1KI78jn0
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 01 gru 2010 - 21:01
Post #775


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,586
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Się Krzysiu pcha na ekran... Coraz bardziej medialny chce się stać i się staje. Wykrywacz kłamstw i różne media, teraz piosenka o ŚLĄSKU...


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trebor
post śro, 01 gru 2010 - 22:22
Post #776


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: pon, 29 lis 10
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 4,281
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Aszz @ śro, 01 gru 2010 - 20:15) *
nie wiem czy to nie powinno byc w kategorii DG w mediach;)http://www.youtube.com/watch?v=F9E1KI78jn0
rewelacja !!!Miecugow jak zobaczyl ten clip az zaniemówił laugh.gif - tekst o "Boskim Enrique Iglesias'ie" - ktory dzieki nagraniu faktycznego glosu zakonczyl kariere i porownanie do talentu Pana Stachowicza.... ;)Facet faktycznie ma parcie "na szklo" i niestety nie kontaktowe smile2.gif
CYTAT(bzenek @ śro, 01 gru 2010 - 19:32) *
CYTAT(rouse @ śro, 01 gru 2010 - 15:48) *
Wiceprzewodniczący rady miejskiej w Dąbrowie Górniczej Kazimierz Woźniczka zataił w złożonym przed ostatnimi wyborami samorządowymi oświadczeniu lustracyjnym, że współpracował z tajnymi służbami PRL, choć sam przyznał się do tego w oświadczeniu sprzed kilku lat - podał IPN.
Co by tu nie powiedzieć o takim Stachowiczu i np. Komoniewskim z Będzina to ich kandydowanie zapowiada w końcu jakąś nową epokę.Epokę wolną od różnych podejrzanych bohaterów SB i styropianu. :smile:Co temu Woźniczce grozi ? straci mandat ?
CYTAT(Aszz @ śro, 01 gru 2010 - 15:55) *
Debaty nie bedzie, bo szkoda im czasu. Obie strony skupiły się teraz na wzajemnym podkładaniu sobie swiń.
Ta druga tura to chyba nie ma sensu. Tylko strata publicznej kasy. mellow.gif
CYTAT(Aszz @ śro, 01 gru 2010 - 15:55) *
.To nie wystarczy już że PPP dumnie pręży pierś z kolejnym odznaczeniem (od ZHP) na stronie UM?
Świetne są te medale. Płaci się za nie coś ? Może i ja bym kupił od ZHP smile.gif
taaaaa kazda nowa postac ktora zaczyna rzadzic najpierw robi czystke, ustawia "swojaków"na stołkach (kazdy chce pracowac z tymi ktorym ufa- to zrozumiałe) - niestety Dąbrowa nie ma szczcescia do prezydentów i zanim sie dobrze rozpatrza i zaczna cos robic dla mieszkancow i ogolnie miasta to niezadowolony lud chce krwi i wybiera kogos nowego - nie wiem czy Podraza jest najlepszy - pewnie nie czy Stachowicz jest od niego lepszy? - nie wiem - ale wiem ze w II kadencji Podraza ma szanse zrobic cos wiecej niz Stachowicz bo poznal wiele rzeczy i teraz ma mozliwosc jeszcze lepszego dzialania (nie musi budowac swojego otoczenia od podstaw i wie co od kogo moze wyymagac i czego po nim sie spodziewac)co do obiecanych stołków przez Pana Stachowicza (wczesniejsze posty jakoby tego nie zrobil dogadujac sie za oddanie glosów) dla Pana Bobera i tych ktorzy za nim stoja murem na plakacie - jesli ich nie obiecal niech publicznie powie ze jesli zostanie prezydentem nikt czyli ani Bober i reszta planktonu nie bedzie pracowac w UM i podmiotach podleglych UM.i nie odstapi tez im swojej cieplej posady w bedzinskim Interpromex'ieJa jednak (choc blizej mi pogladami do PO) w najblizsza niedziele swoim glosem dam szanse działac dalej Panu Prezydentowi Podrazie.

Ten post edytował trebor śro, 01 gru 2010 - 21:53
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rouse
post śro, 01 gru 2010 - 23:45
Post #777


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 373
Dołączył: nie, 22 paź 06
Nr użytkownika: 241



Panie prezydencie Podraza kto zapłaci karę 24,5 tys. zł. za działanie na szkodę mieszkańców?

Odwiedź moją stronę


30.11. Warszawa (PAP) - Sąd podtrzymał zarzuty UOKiK wobec wodociągów z Dąbrowy Górniczej
Sąd podtrzymał w całości zarzuty ograniczania konkurencji, jakie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wysunął wobec Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Górniczej - poinformował we wtorek UOKiK.
Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oddalił odwołanie wodociągów od decyzji zakazującej im stosowania praktyk, uznanych przez UOKiK za ograniczające konkurencję oraz podtrzymał nałożoną przez urząd karę w wysokości 24,5 tys. zł.

W lutym 2009r. UOKiK uznał, że Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Górniczej - jako podmiot dominujący na lokalnym rynku dostaw wody i odprowadzania ścieków - narzuca odbiorcom przynoszące nieuzasadnione korzyści warunki umów. Chodziło o posługiwanie się w ich treści postanowieniami umownymi.

Urząd wskazywał m.in. zapisy we wzorcach umów, mówiące, iż w przypadku uszkodzenia wodomierza czy dokonania przed odbiorcę zmian w instalacji wodociągowej, PWiK może ustalić opłatę na podstawie maksymalnej ilości wody, która mogła przepłynąć od czasu ostatniego odczytu wodomierza.

Wodociągi odpowiadały, że zaniechały stosowania takich rozwiązać, a zapisy umów mówiły jedynie o możliwości takiego naliczania ilości wody.

Po ukaraniu przez Urząd odwołały się do sądu. Ten podzielił stanowisko UOKiK, że praktyki te ograniczają konkurencję i są przejawem narzucania odbiorcom uciążliwych warunków umów. Podtrzymał też wysokość naliczonej kary.(PAP)
Źródło: PAP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kamillll
post czw, 02 gru 2010 - 07:36
Post #778


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 530
Dołączył: wto, 03 cze 08
Nr użytkownika: 1,319
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(rouse @ śro, 01 gru 2010 - 23:45) *
Panie prezydencie Podraza kto zapłaci karę 24,5 tys. zł. za działanie na szkodę mieszkańców?


30.11. Warszawa (PAP) - Sąd podtrzymał zarzuty UOKiK wobec wodociągów z Dąbrowy Górniczej
Sąd podtrzymał w całości zarzuty ograniczania konkurencji, jakie Urząd Ochrony Konkurencji i




a co? problem z czytaniem? czy z rozumieniem?
przeciez nawet we wklejonej przez Ciebie wiadomosci jest to napisane...co ma do tego Podraza?
nie wprowadzaj ludzi w błąd...bo zaraz bedzie ze to jego wina i on z miejskiej kasy bedzie kary placil wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aszz
post czw, 02 gru 2010 - 08:16
Post #779


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 119
Dołączył: śro, 05 sie 09
Skąd: DG
Nr użytkownika: 3,404
Płeć: Kobieta



CYTAT(kamillll @ czw, 02 gru 2010 - 09:36) *
CYTAT(rouse @ śro, 01 gru 2010 - 23:45) *
Panie prezydencie Podraza kto zapłaci karę 24,5 tys. zł. za działanie na szkodę mieszkańców?


30.11. Warszawa (PAP) - Sąd podtrzymał zarzuty UOKiK wobec wodociągów z Dąbrowy Górniczej
Sąd podtrzymał w całości zarzuty ograniczania konkurencji, jakie Urząd Ochrony Konkurencji i




a co? problem z czytaniem? czy z rozumieniem?
przeciez nawet we wklejonej przez Ciebie wiadomosci jest to napisane...co ma do tego Podraza?
nie wprowadzaj ludzi w błąd...bo zaraz bedzie ze to jego wina i on z miejskiej kasy bedzie kary placil wink.gif

Ja bym się faktycznie tak nie ekscytowała. Dorzuci się te 24,5 tys zł w koszty plus koszty dzierżawy za nową infrastrukturę, którą buduje miasto plus jakieś tam nowe uregulowania rządowe i wyjdzie z tego okrąglutka podwyżeczka. Pan zapłaci, pani zapłaci i pan w trzecim rzędzie też zapłaci.
Można by też sprzedać zakurzoną aparaturę do głosowania, która i tak nikomu nie jest w tym mieście potrzebna i w dobroczynnym geście oddać te 20 tys na pokrycie tej kary:) 4 tysiące to se już wodociągi gdzieś dostukają.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bobik
post czw, 02 gru 2010 - 09:45
Post #780


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 42
Dołączył: śro, 15 lis 06
Nr użytkownika: 300



Na prośbę Kamil_a smile2.gif

Co prawda nie skan, ale zdjęcie rozkładówki z gazety

plansza: http://img683.imageshack.us/img683/1203/planszad.jpg

zasady gry: http://img443.imageshack.us/img443/5625/zasadygry.jpg
Go to the top of the page
 
+Quote Post

48 Stron V  « < 37 38 39 40 41 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sobota, 04 maj 2024 - 08:27
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza