IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

11 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Closed TopicStart new topic
> U siebie - wszystko o meczach, rozegranych w hali "Centrum" sezon 2008/2009
menago
post pią, 02 sty 2009 - 18:55
Post #61


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



kiedy jest mecz?? w tym artykule jest napisane 'jutrzejszy', czyli sobota.
sportowefakty i http://mmks-dabrowa.com/index.php podaja ze niedziela,
pzkosz na razie pisze ze sobota, ale bez podania godziny, wiec...?

edit:
pzkosz juz podal:
2009-01-04 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg

Ten post edytował menago pią, 02 sty 2009 - 19:01
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joka
post pią, 02 sty 2009 - 20:16
Post #62


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 186
Dołączył: śro, 30 lip 08
Skąd: 41-300
Nr użytkownika: 1,389
Płeć: Kobieta



mecz na 100% w niedzielę.


--------------------
Można wyrwać człowieka z Dąbrowy, ale nie Dąbrowę z człowieka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joka
post pią, 09 sty 2009 - 19:51
Post #63


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 186
Dołączył: śro, 30 lip 08
Skąd: 41-300
Nr użytkownika: 1,389
Płeć: Kobieta



o której jest mecz z ŁKS 14.01 ? o 18.?


--------------------
Można wyrwać człowieka z Dąbrowy, ale nie Dąbrowę z człowieka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post wto, 13 sty 2009 - 19:48
Post #64


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



pewnie o 18:00, choc gdzies widzialem info ze 18:30
i zapowiedzi meczu:
CYTAT
Po efektownym zwycięstwie w Łańcucie, dąbrowianie zagrają na własnym parkiecie z kolejnym sąsiadem w tabeli, ŁKS-em Łódź. Zwycięzca tej potyczki będzie miał praktycznie zapewniony udział w fazie play-off.

ŁKS Łódź jest zespołem, który choć jest również jak dąbrowianie, beniaminkiem I ligi, to w planach miał awans do PLK. Ligowe potyczki jednak zweryfikowały plany łodzian. Dodatkowo ze sponsorowania klubu wycofał się jeden z dotychczasowych partnerów i pojawiły się problemy finansowe. To jednak nie powinno mieć wpływu na postawę gości w Dąbrowie Górniczej.

W pierwszej potyczce pomiędzy tymi zespołami, górą byli łodzianie. Spotkanie jednak do końca trzymało w napięciu, a o losach zwycięstwa podopiecznych Radosława Czerniaka zadecydowała w główniej mierze czwarta kwarta i doskonała postawa Tomasza Nogalskiego, który trzykrotnie trafił zza linii 6,25 m. - Chcemy się zrewanżować. Co więcej, chcemy w końcu wygrać przed własną publicznością. Ci ludzi zasługują na to, by móc się cieszyć w końcu ze zwycięstwa swoich idoli na własnym parkiecie. Musimy zmazać plamę z meczów z Kaliszem i Siarką, gdzie zagraliśmy bardzo słabo i zawiedliśmy naszych wiernych fanów - ze smutkiem w głosie, mówi szkoleniowiec MKS-u.

MKS ma spore problemy kadrowe. Nie dość, że od dłuższego czasu z gry wyłączony jest Marcin Weselak i Tomasz Deja, to dodatkowo bolesnego urazu w Łańcucie doznał Krzysztof Koziński. -Mój podkoszowy doznał bolesnego stłuczenia kolana. Całe szczęście w nieszczęściu, że nie było żadnego zerwania i naciągnięcia - z wyraźną ulgą w głosie, dodaje opiekun dąbrowian. Silny skrzydłowy jest poddawany intensywnym zabiegom i niewykluczone, że wyjdzie na parkiet już w środę. Jest to o tyle istotne, że łodzianie dysponują sporą siłą pod koszem. Jakub Dłuski i Zbigniew Marculewicz to czołowe postacie całej ligi i w przypadku, gdyby trener szkoleniowiec dąbrowian nie mógł skorzystać aż z trzech zawodników podkoszowych, to do jego dyspozycji pozostanie tylko Tomasz Milewski.

Zachorował także Paweł Bogdanowicz. On jednak powinien wystąpić w meczu z ŁKS-em. - Na wszelki wypadek jesteśmy przygotowani na taką sytuację. Wówczas więcej zdań do wykonania będą mieli zawodnicy obwodowi. Kluczem do zwycięstwa będzie kontrolowanie tempa gry. Jeśli chcemy wygrać, musimy grać szybko i wykorzystywać jak najwięcej okazji do przeprowadzania kontr - kończy Wieczorek.


http://www.sportslaski.pl/Dabrowianie-dla-...,4355,info.html

- Ci ludzie zasługują na to, by móc się cieszyć w końcu ze zwycięstwa swoich idoli na własnym parkiecie - Wojciech Wieczorek, trener MKS-u, o kibicach przychodzących na mecze jego zespołu.

Ten post edytował menago wto, 13 sty 2009 - 19:48
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kotu_
post wto, 13 sty 2009 - 21:37
Post #65


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: czw, 06 lis 08
Skąd: Ząbkowice
Nr użytkownika: 2,390
Płeć: Mężczyzna
GG: 6411921 status gadu-gadu



Szybka informacja zwiazana z jutrzejszym meczem Prowadzony bedzie doping jak zawsze Tylko wykonaniu naszego Kuby wierze ze bedziecie sie bawic wraz z nim i pomozecie w zorganizowaniu pozadnej atmosfery jak przystalo na kibiców Ps. jest szansa ze druga polowe poprowadze ja tongue.gifA Barney z przyczyn technicznych tak jak ja nie moze byc na meczu ("jest szansa ze bede ")mam namysli jakis tam procent ;pSzybka informacja zwiazana z jutrzejszym meczem Prowadzony bedzie doping jak zawsze Tylko wykonaniu naszego Kuby wierze ze bedziecie sie bawic wraz z nim i pomozecie w zorganizowaniu pozadnej atmosfery jak przystalo na kibiców Ps. jest szansa ze druga polowe poprowadze ja tongue.gifA Barney z przyczyn technicznych tak jak ja nie moze byc na meczu ("jest szansa ze bede ")mam namysli jakis tam procent ;p
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joka
post wto, 13 sty 2009 - 21:59
Post #66


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 186
Dołączył: śro, 30 lip 08
Skąd: 41-300
Nr użytkownika: 1,389
Płeć: Kobieta



Jakub trzymam kciuki biggrin.gif
i za zwiększenie procentów tongue.gif


--------------------
Można wyrwać człowieka z Dąbrowy, ale nie Dąbrowę z człowieka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sabonis
post śro, 14 sty 2009 - 14:48
Post #67


MKS - pozytywny tryb życia
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 137
Dołączył: pią, 03 paź 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,590
Płeć: Mężczyzna



Jeah - jadę na bębnie biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post śro, 14 sty 2009 - 19:57
Post #68


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



to co odstawiaja po raz kolejny nasi panowie, to juz zakrawa na kpine....ostatnia kwarta zaczyna sie 58-50 i pierwsze punkty w niej zdobywamy chyba w...6ej minucie??
zaczyna sie wszystko super, a potem to co? przysypiamy? czy sprzedajemy mecz w przerwie? jest to dla mnie niepojete i zdarza sie juz ktorys raz...(chocby ostatnio Siarka i Kalisz)...

mozna sie tlumaczyc brakiem Weselaka, Deji, faulami Zielinskiego...ale co z tego??
ja wiem ze nie walczymy o awans, ale ilez mozna takich frajerskich porazek znosic?

ps.
brawa za doping, podziwiam wasze checi wink.gif

Ten post edytował menago śro, 14 sty 2009 - 20:12
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joka
post śro, 14 sty 2009 - 20:10
Post #69


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 186
Dołączył: śro, 30 lip 08
Skąd: 41-300
Nr użytkownika: 1,389
Płeć: Kobieta



bardzo dobry doping smile2.gif dobrzee było biggrin.gif


--------------------
Można wyrwać człowieka z Dąbrowy, ale nie Dąbrowę z człowieka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sabonis
post śro, 14 sty 2009 - 20:17
Post #70


MKS - pozytywny tryb życia
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 137
Dołączył: pią, 03 paź 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,590
Płeć: Mężczyzna



Jak zwykle coś poszło nie tak. Tego się nie da opisać nawet. Prowadzić wysoko i przegrać frajersko. Jak tak dalej pójdzie, to MKS zdobędzie przydomek frajersko przegrywającego beniaminka.
I nawet choćbym się zaklinał, że nie pójdę na następny mecz to pójdę. Mimo wszystko.
No i bębnienie jest super tongue.gif i już chyba wiem kto to będzie robił...
Aaaa i jeszcze jedna sprawa. Następnym razem przed meczem zrywamy taśmę odgradzającą i sami sobie wyznaczamy sektor KK. Pół sektora zajęte, krzyczy pierwszy rząd...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post śro, 14 sty 2009 - 20:29
Post #71


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Dzisiejszy młyn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kotu_
post śro, 14 sty 2009 - 20:46
Post #72


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: czw, 06 lis 08
Skąd: Ząbkowice
Nr użytkownika: 2,390
Płeć: Mężczyzna
GG: 6411921 status gadu-gadu



Gratuluje Kuba widze ze sie spisal wraz z cala reszta gratuluje szkoda przegranego meczu i juz na nastepnym meczy ja napewno bede smile2.gif i zaczniemy sie wkoncu fala udezeniowa na tych ludzi co siedza pasywnie jak nie wiem co i sie nie potrafia odezwac xD

Jeszcze raz gratulacje za doping jaki przystalo na Dąbrowian biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sabonis
post śro, 14 sty 2009 - 22:15
Post #73


MKS - pozytywny tryb życia
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 137
Dołączył: pią, 03 paź 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,590
Płeć: Mężczyzna



Oczywiście znów się w obiektyw kamery TVS nie zmieściliśmy tongue.gif ale słychać nas było. I powiem, że jak na taką garstkę (zresztą widać to na zdjeciu) to nie było źle. Bęben wyraźnie było słychać, nasz doping też... Widać, że jeszcze nie jest tak źle tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cycu_j
post śro, 14 sty 2009 - 22:39
Post #74


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: sob, 01 lis 08
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 2,303
Płeć: Mężczyzna
GG: 5007633 status gadu-gadu
Skype: cycu_jj status skype



CYTAT(menago @ śro, 14 sty 2009 - 19:57) *
ps.
brawa za doping, podziwiam wasze checi wink.gif


dobrze było chociaz mnie slychać?
wogóle to dzieki wszystkim tym którzy byli ze mną...
jesteście wielcy smile2.gif
meczu szkoda...
tymbardziej ze ostatnie zwycięstwo u siebie widziałem podczas:

Kolejka X - 15.11.08
MKS Dąbrowa Górn. Resovia Rzeszów 91-57

dziś minęły dokładnie 2 miesiące od tego meczu... tzn miną za jakies 20 godzin....
oczekuje chwili gdy podczas ostatniej syreny bede stał z uśmiechem na twarzy..... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
acn
post śro, 14 sty 2009 - 22:42
Post #75


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 23
Dołączył: sob, 01 lis 08
Nr użytkownika: 2,294
Płeć: Mężczyzna
GG: 3719706 status gadu-gadu



CYTAT(Kamil_ @ śro, 14 sty 2009 - 20:29) *
Dzisiejszy młyn.


to nie był młyn , to był młynek . Tyle ludzi przychodzi sobie po prostu .. posiedzieć . Na upomnienie Kuby wszyscy zasłaniają się , że kupili bilety i mogą sobie siedzieć gdzie chcą .. Drażni mnie taki piknik , ale cóż zrobić jak na sektor przychodzi banda gimnazjalistów sobie pogadać .. Nie może tak być ;/ .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sabonis
post śro, 14 sty 2009 - 22:53
Post #76


MKS - pozytywny tryb życia
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 137
Dołączył: pią, 03 paź 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,590
Płeć: Mężczyzna



Dlatego, następnym razem sektor KK bedzie tam gdzie my sobie wyznaczymy tongue.gif
Ja już dawno to powiedziałem, że tyle młodych gardeł się marnuje, bo przychodzą na sektor tylko i wyłącznie dla lansu albo na randkę. Niektórzy już zrozumieli to, że się wściekałem i krzyczałem i sie pilnują wink.gif

Kuba, Ciebie też było dobrze słychać tongue.gif jak na taką garstkę to dajemy radę. Zawsze może być gorzej... wink.gif Tylko nie chcę dożyć sytuacji, że będzie nas 2 w sektorze. Jeden na bębnie a drugi się wydziera, bo to bessęs.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
acn
post śro, 14 sty 2009 - 23:11
Post #77


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 23
Dołączył: sob, 01 lis 08
Nr użytkownika: 2,294
Płeć: Mężczyzna
GG: 3719706 status gadu-gadu



Co jeszcze najgorsze .. Dziwne również zachowanie zawodników .. Czy oni myślą , że my jesteśmy wynikowcami i jak przegrają to nie należą im się brawa z walkę ? Nie przyszli niestety podziękować za doping , już któryś raz z kolei .. Ehh.. angry2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post czw, 15 sty 2009 - 00:55
Post #78


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



szkoda gadac, potencjał jest na lidera nawet , a to co oni robią to porazka i kompromitacja
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 15 sty 2009 - 12:00
Post #79


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



No po raz kolejny szkoda meczyku... ale taki to urok sportu. Relacja ze strony UM
CYTAT
Łódź odpłynęła z dwoma punktami

Po trzech kwartach nikt nie spodziewał się takiego wyniku. We wczorajszym meczu I ligi koszykarze MKS ulegli ŁKS-owi 68-74.

Początek spotkania zdecydowanie należał do gospodarzy. Skuteczne ataki przyniosły wysokie prowadzenie i po pierwszej kwarcie MKS wygrywał 15 punktami. W kolejnych dwóch odsłonach meczu ŁKS zaczął odrabiać straty, jednak przewaga gospodarzy była widoczna i wydawało się, że spokojnie zmierzają do zwycięstwa w całym spotkaniu. Tymczasem ostatnia kwarta przyniosła zaskakujący zwrot akcji. Na osiem minut przed końcem pojedynku, przy stanie 58:50 niemoc strzelecką przełamali łodzianie i szybko zaczęli wyrównywać stan posiadania. Od chwili, gdy Tomasz Nogalski wyprowadził ŁKS na pierwsze prowadzenie w tym meczu na parkiecie zrobiło się bardzo nerwowo. Na celny rzut Pawła Kozińskiego, który dał wynik 60:60 dwoma trafieniami z rzutów wolnych odpowiedział Krzysztof Morawiec. Po tym goście nie oddali już prowadzenia do końca spotkania. Do syreny obwieszczającej koniec meczu MKS za wszelką cenę starał się odwrócić losy spotkania. Dąbrowscy zawodnicy różnymi sposobami próbowali przedrzeć się pod kosz przeciwników, grę często przerywały faule. Jednak ŁKS nie dał wydrzeć sobie z rąk zwycięstwa i dwa punkty zabrał ze sobą do domu.

Najwięcej punktów w meczu, 19, zdobył Jakub Dłuski z ŁKS-u. W zespole MKS-u najwięcej „oczek” , po 17, zgromadzili Radosław Basiński i Piotr Zieliński. Po 19 kolejkach MKS zajmuje 8 miejsce.

MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Łódź 68:74 (24:9, 14:19, 20:22, 10:24)

pk


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pgfan
post sob, 17 sty 2009 - 13:04
Post #80


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: sob, 17 sty 09
Nr użytkownika: 3,129
Płeć: Mężczyzna



mysle ze ostatnia slabsza forma jest spowodowana brakiem podstawowego gracza! No ale nie ma co sie dziwic, kazdy wybralby celtow
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 16 maja 2024 - 01:21
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza