IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

8 Stron V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Kontakt z Urzędem Miejskim, propozycje pytań do UM
Ocena 5 V
Grzegorz-dg
post nie, 30 cze 2013 - 18:05
Post #141


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 755
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



Właśnie masz racje vacu dziękuje ci za odpowiedz ja nie mam takiego dużego stażu tutaj na forum tak więc nie wiedziałem że administratorzy już tu się nie udzielają w sprawie pytań do UM.Myslę aby zapytać o zgodę Bathursta lub Leszka czy by oni chcieli pośredniczyć w przekazywaniu pytań do UM bo potrzebne są takie osoby które by się zangażowały bo dzięki temu wiele spraw zostaje poruszonych tu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post nie, 30 cze 2013 - 18:45
Post #142


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(Grzegorz-dg @ nie, 30 cze 2013 - 18:05) *
Właśnie masz racje vacu dziękuje ci za odpowiedz ja nie mam takiego dużego stażu tutaj na forum tak więc nie wiedziałem że administratorzy już tu się nie udzielają w sprawie pytań do UM.Myslę aby zapytać o zgodę Bathursta lub Leszka czy by oni chcieli pośredniczyć w przekazywaniu pytań do UM bo potrzebne są takie osoby które by się zangażowały bo dzięki temu wiele spraw zostaje poruszonych tu.

A może ty byś się zaangażował w to? Forum to nie jest sformalizowana struktura a i takiej nie potrzeba do zadawania pytań UM, każdy z nas może to robić przecież, może jedynie warto zapytać tutaj czy ktoś nie ma coś przeciwko temu abyś występował w imieniu użyszkodników forum wobec UM w kwestii takich pytań. Ja nie mam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post nie, 30 cze 2013 - 20:58
Post #143


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Postaram sie to ogarnąc wink.gif wskrzesic kontakt z biure prasowym UM. Postaram sie skontaktowac z kwintoszem lub Hatorem. I troche rozpromowac to Forum , gdyz ostanio frekwencja spada, pisze coraz mniej osób, brakuje kilku czołowych postaci. Facebook robi swoje, tam sa profile miejskie i wiele informacji tam sie ukazuje , co powoduje mniejsze zainteresownaie szukaniem wiadomosci u Nas.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post pon, 01 lip 2013 - 17:25
Post #144


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 755
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



Ja nie mam nic przeciwko temu aby pośredniczyć w przekazywaniu pytań do um bo czas bym na to znalazł tylko żeby nie było tak żeby to były tylko moje pytania tylko żeby się w to zangażowały osoby z forum które też mają swoje pytania.A co do facebooka to fakt istnieje na profilu Dąbrowa możliwoścć zadawania pytań do UM ale to są pytania od pojedyńczych mieszkańców a co innego gdy my tutaj publicznie zadajemy te pytania one mają inną range i urząd miasta się musi liczyć bo są to pytania od większej części społeczeństwa,a też co innego jest jak ktoś prywatnie napisze maila ze swojej poczty internetowej.Master może ty byś znalazł czas i odświeżył kontakty z biurem prasowym naszego urzędu miasta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post sob, 06 lip 2013 - 09:02
Post #145


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 755
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



Master udało ci się już odświeżyć kontakt z biurem prasowym UM DG
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post sob, 20 lip 2013 - 08:13
Post #146


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 755
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



Master udało ci się może odświeżyć kontakty z biurem prasowym um lub pomyśleć nad nową osobą administratorem tego działu wiadomo już może coś w tej sprawie.Wiem że teraz są wakacje ,urlopy.Fajnie by było aby znów można było zadawać pytania bo nie dostałem tu odpowiedzi żadnej od administratora.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yaku
post sob, 20 lip 2013 - 11:02
Post #147


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 215
Dołączył: pon, 18 lip 11
Skąd: Staszic
Nr użytkownika: 4,717
Płeć: Kobieta



CYTAT
I troche rozpromowac to Forum , gdyz ostanio frekwencja spada, pisze coraz mniej osób, brakuje kilku czołowych postaci. Facebook robi swoje, tam sa profile miejskie i wiele informacji tam sie ukazuje , co powoduje mniejsze zainteresownaie szukaniem wiadomosci u Nas.


Masz rację Master... a ja się zastanawiałam czemu tyle czasu tu nie zaglądałam..a to taka prosta odpowiedz.
Ale mnie brakowalo dyskusji smile2.gif


--------------------

Masz wrogów? To dobrze. To znaczy , ze masz jaja!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post sob, 20 lip 2013 - 11:13
Post #148


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(yaku @ sob, 20 lip 2013 - 11:02) *
CYTAT
I troche rozpromowac to Forum , gdyz ostanio frekwencja spada, pisze coraz mniej osób, brakuje kilku czołowych postaci. Facebook robi swoje, tam sa profile miejskie i wiele informacji tam sie ukazuje , co powoduje mniejsze zainteresownaie szukaniem wiadomosci u Nas.


Masz rację Master... a ja się zastanawiałam czemu tyle czasu tu nie zaglądałam..a to taka prosta odpowiedz.
Ale mnie brakowalo dyskusji smile2.gif


a może dobrym pomysłem byłoby założenie profilu Forum na Facebooku?


--------------------
Moje osobiste i subiektywne spojrzenie na Dąbrowę Górniczą - zapraszam

www.facebook.com/blogdabrowski.blogspot i http://blogdabrowski.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post sob, 20 lip 2013 - 21:58
Post #149


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 755
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



O Bathurst dobra rzecz a zobaczcie w statystyki ile gości odwiedza to forum i czyta je to całkiem spora liczba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post pią, 23 sie 2013 - 21:42
Post #150


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 755
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



W formie pytań do administratora udało ci się może nawiązać kontakt z biurem prasowym um ,odswieżyć kontakt bo zadawałem pare razy tu pytanie i nie dostałem odpowiedzi , może warto by przywrócić tą formę kontaktu między nami a um .
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stron V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 12:58
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza