IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> TRANSFERY 2013/2014, oficjalne, plotki
Mariuszek_
post czw, 16 maj 2013 - 16:06
Post #1


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



Nie ma żadnego tematu związanego z transferami więc zakładam.


CYTAT
Kontrakt z klubem podpisała amerykańska środkowa Rachael Adams, która przeprowadza się do naszego miasta z Bydgoszczy. Ta 23-letnia środkowa z pewnością będzie wzmocnieniem dla zespołu, gdyż wyróżnia się w ligowych statystykach zawodniczek Orlen Ligi rozgrywek sezonu 2012/2013. – Rachael jest brana pod uwagę jako reprezentantka kraju przez selekcjonera kadry Stanów Zjednoczonych. Nasi trenerzy uważają, że ma duże możliwości, które pokazała w niedawno zakończonym sezonie. Przy dobrej rozgrywającej będzie dużym wzmocnieniem – podkreśla prezes dąbrowskiego klubu Robert Koćma.

To jednak nie koniec transferowych informacji. Jak zdradza Robert Koćma, z zespołem żegna się rozgrywająca Frauke Dirickx W klubie na sto procent zostają na kolejny sezon przyjmujące Elżbieta Skowrońska i Joanna Szczurek, środkowa Aleksandra Liniarska oraz libero Krystyna Strasz i atakująca Katarzyna Zaroślińska. Z pozostałymi siatkarkami prowadzone są rozmowy.

O kolejnych ruchach transferowych będziemy informować na bieżąco, gdy tylko będzie to możliwe i oficjalnie potwierdzone. Trwają negocjacje, mające na celu ściągnięcie kolejnych zawodniczek, które sprawią, że wartość zespołu nie spadnie, a zastępstwa będą co najmniej tak dobre, jak ich poprzedniczki, dlatego kibice mogą spać spokojnie.

www.mks.dabrowa.pl


CYTAT
Maja Tokarska zagra w beniaminku Serie A

Igor Gorgonzola Novara to beniaminek Serie A1 w sezonie 2013/2014. Zespół prowadzony przez Stefano Colombo wygrał rozgrywki Serie A2 i teraz poszukuje wzmocnień. Jedną z nowych siatkarek klubu z Novary została środkowa wicemistrzyń Polski, Maja Tokarska.


Maja Tokarska ostatni sezon spędziła w ekipie Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza, z którym odniosła nie lada sukcesy. Dąbrowianki sięgnęły po Superpuchar Polski, następnie po puchar kraju, a w finałowych starciach z Atomem Trefl Sopot niewiele brakowało, by na ich szyjach zawisły również złote medale ORLEN Ligi. Urodzona w 1991 roku środkowa nie ukrywała, że spełniło się jej marzenie z dzieciństwa, czyli występy we włoskiej ekstraklasie. - Marzyłam o grze w Serie A1 od dziecka. Teraz to marzenie się spełniło dzięki Igor Gorgonzola Novara, który chciał mnie mieć w swoich szeregach w kolejnym sezonie. Chciałabym osiągać z tym zespołem sukcesy - krótko opowiedziała Tokarska.

Mierząca 193 centymetry wzrostu środkowa w poprzednim sezonie zdobyła złoty medal mistrzostw Polski broniąc barw Atomu Trefla Sopot, a na swoim koncie ma również nagrody indywidualne, jak choćby tytuł najlepszej blokującej Pucharu Polski 2013. W reprezentacji Tokarska zadebiutowała w 2010 roku i do tej pory rozegrała w niej 15 spotkań.

Zadowolony z tego transferu jest również trener Agil Volley, Stefano Colombo. - Jestem przekonany, że Maja może pasować do tych rozgrywek i pokazać się tu z dobrej strony. Według mnie ma bardzo duże umiejętności, a wciąż jest przecież bardzo młodą zawodniczką. Motywuje mnie jednak to, że będę mógł pracować z siatkarką, która zaistniała na arenie międzynarodowej - przyznał opiekun zespołu z Novary.

Igor Gorgonzola Novara po sezonie zasadniczym we włoskiej Serie A2 zajmował pierwsze miejsce i dzięki temu awansował bezpośrednio do Serie A1. Teraz ekipę z Novary czeka przebudowa składu, która będzie miała na celu zakontraktowanie takich zawodniczek, które pozwolą temu zespołowi na utrzymanie się w szeregach najlepszych klubowych drużyn w Italii. Przed zakontraktowaniem Mai Tokarskiej klub z Novary podpisał umowę z urodzoną w 1990 roku niemiecką rozgrywającą Leną Möllers.

www.siatka.org


Ten post edytował Mariuszek_ czw, 16 maj 2013 - 16:11
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zotac
post czw, 16 maj 2013 - 23:05
Post #2


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 35
Dołączył: pon, 24 paź 11
Skąd: Fangorn
Nr użytkownika: 4,829
Płeć: Mężczyzna



Ciekawe czy nasz wspaniały klub kibica zgotuje mile przyjęcie dla Adams jak dla jej rodaczki Megan Hodge w zeszłym sezonie. hauu hauu hauu


--------------------
Ból jest chwilowy, chwała jest wieczna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fanatyk_1993
post czw, 16 maj 2013 - 23:28
Post #3


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: pią, 23 paź 09
Nr użytkownika: 3,514
Płeć: Mężczyzna
GG: 4231612 status gadu-gadu



no znając podejście KK w tych sprawach to żal to mówić ale pewnie jej przygotują jakiś kosz bananów.. To jest przykre :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
savalas
post sob, 18 maj 2013 - 23:20
Post #4


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 609
Dołączył: pią, 23 mar 07
Nr użytkownika: 612



być może zamiast KK, mamy KKK, kto wie. Z dobrą rozgrywającą i jeszcze jednym porządnym transferem, kadra będzie wyglądała obiecująco.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post sob, 18 maj 2013 - 23:38
Post #5


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Cała trójka po ostrzeżeniu za 2 dni. Postów nie wycinam aby wszyscy wiedzieli za co.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
savalas
post sob, 18 maj 2013 - 23:59
Post #6


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 609
Dołączył: pią, 23 mar 07
Nr użytkownika: 612



uuu powiało grozą biggrin.gif to tu jest jakiś admin ? pierwsze widze biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post wto, 21 maj 2013 - 12:30
Post #7


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Marina Katić, rozgrywająca reprezentacji Chorwacji, poprowadzi grę zagłębiowskiej drużyny w nadchodzącym sezonie. Zapadła też decyzja w sprawie doświadczonej Magdaleny Śliwy.
Zagłębiowski klub rozpoczął poszukiwania rozgrywającej w chwili, gdy okazało się, że nie ma szans na przedłużenie umowy z Frauke Dirickx. Belgijska rozgrywająca po dwóch latach gry w Dąbrowie Górniczej zdecydowała się przyjąć ofertę Impelu Wrocław. To duża strata. Dirickx była mózgiem drużyny, która z nią w składzie zdobyła dwa Puchary Polski oraz wicemistrzostwo kraju.

- Szukaliśmy zawodniczki, która zagwarantuje nam równie wysoką jakość, ale przy tym będzie grać szybciej - uzasadnia Robert Koćma. Prezes MKS-u zdradza, że wybór padł na Marinę Katić.


30-letnia zawodniczka ze Splitu to reprezentantka Chorwacji. Ma na swoim koncie mistrzostwo Włoch, Szwajcarii i Chorwacji. Ostatni sezon zaczęła w barwach PTPS-u Piła. W trakcie sezonu klub nieoczekiwanie rozwiązał z nią kontrakt. Katić otrzymała wypowiedzenie na podstawie orzeczenia dwóch lekarzy (chirurga i neurochirurga), którzy stwierdzili, że zawodniczka nie może uprawiać siatkówki. Chorwatka głośno protestowała. - Nie mogłam w to uwierzyć. Ja tych lekarzy nigdy nie widziałam na oczy. Nie badali mnie. Skąd taka opinia [została wydana na podstawie wyników badań - przyp. red.]? Rzeczywiście, w trakcie sezonu opuściłam jeden mecz, gdyż bolały mnie plecy, ale to zupełnie normalne u ludzi uprawiających ten sport. Jestem absolutnie zdrowa, tak zresztą orzekli lekarze, do których jeździłam na badania do Łodzi, w tym lekarz polskiej federacji siatkówki. Powiedzieli mi wyraźnie, że nie znajdują żadnych przeciwwskazań do mojej dalszej gry - mówiła.

- Zweryfikowaliśmy oczywiście te informacje. Katić jest zdrowa i może uprawiać sport. Zespół z Piły z Chorwatką w składzie grał bardzo ciekawą siatkówkę i był groźny dla najlepszych - przypomina Koćma.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie zmienniczką Katić. Z MKS-em żegna się bowiem doświadczona Magdalena Śliwa. 44-letnia siatkarka prawdopodobnie będzie kontynuować karierę w innym klubie. - Liczę, że Magda w przyszłości do nas wróci, ale już w innej roli - mówi prezes, który jeszcze nie wie, kto zastąpi Śliwę. - Drugiej rozgrywającej też szukamy za granicą. To będzie dziewczyna trochę do nauki. Na przyszłość - dodaje.

MKS nie szuka już środkowych. Trio, które powalczy pod siatką, utworzą Aleksandra Liniarska oraz nowe - Amerykanka Rachael Adams i Eleonora Dziękiewicz. 35-letnia Dziękiewicz - była reprezentantka Polski - grała ostatnio w Muszyniance. Kto zagra na pozycji atakującej? W Dąbrowie zostaje Katarzyna Zaroślińska, ale trzeba szukać zastępczyni dla Joanny Kaczor, która prawdopodobnie trafi do Impelu Wrocław.

Przyjmujące to Joanna Szczurek i Elżbieta Skowrońska. - Na pewno odchodzi Natalia Nuszel. Pojawiła się informacja, że do Impelu przeniesie się również Charlotte Leys. Gdy rozmawiałem ostatnio z jej menedżerem, to nie było to takie pewne... Jeżeli jednak Belgijka zdecydue się na zmianę klubu, to poszukamy na jej pozycję naprawdę klasowej zawodniczki - zapewnia Koćma.

Jedna nowa przyjmująca już w Dąbrowie jest. To Katarzyna Urban - była zawodniczka MKS-u, która grała ostatnio w AZS-ie Kraków. Libero nadal będzie Krystyna Strasz.

- Pozostało do rozwiązania jeszcze kilka kadrowych niewiadomych i można zabierać się do pracy przed nowym sezonem. Treningi wznowimy w lipcu - kończy prezes zagłębiowskiej drużyny.


I takim składem mamy poprawić wyniki w Lidze Mistrzyń i walczyć i mistrza ?
Odchodzi Frauke, a w jej miejsce Katić, która nawet nie ma co się równać z Dirickx.
Dziękiewicz za Ivane też niestety dla mnie jest osłabieniem, bo Eleonora nie jest już ta zawodniczką co kiedyś.
Transfer Urban jest dla mnie KPINĄ !! Już sezon 2011/2012 pokazał nam po co w składzie jest ta zawodniczka.
Jeśli odejdzie Leys to ciekawy jestem, które dla prezesa są klasowe zawodniczki ? Może będzie wielki powrót Sieczki ?
Za Kaczor też nie będzie hitu, tylko 2 atakująca pokroju Kwiatkowskiej.
Teraz pytanie kto za Śliwe ?







Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prosty
post wto, 21 maj 2013 - 13:50
Post #8


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Strzemieszyce
Nr użytkownika: 902
Płeć: Mężczyzna
Tlen: prosty3 status tlen



Kaczorowska na przyjecie - w koncu reprezentantka laugh.gif


--------------------
07/08 :))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zotac
post wto, 21 maj 2013 - 16:20
Post #9


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 35
Dołączył: pon, 24 paź 11
Skąd: Fangorn
Nr użytkownika: 4,829
Płeć: Mężczyzna



Sądząc po transferach klub zamierza zmienić cele na sezon, z walki o mistrza na utrzymanie xD


--------------------
Ból jest chwilowy, chwała jest wieczna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 21 maj 2013 - 16:27
Post #10


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Też sądzę, że transfery to raczej osłabienie niż wzmocnienie - ale zobaczymy. Przed poprzednim sezonem też niektórzy krzyczeli, że będzie słabo a było całkiem przyzwoicie wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post wto, 21 maj 2013 - 17:49
Post #11


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



Przed poprzednim sezonem były dokonane kosmetyczne zmiany. Chcieli za wszelką cenę zatrzymać trzon zespołu co przyniosło efekt. A w tym sezonie co się u nas dzieje w transferach to jest coś niepojętego.

"Wzmocnienie" w postaci Katarzyny Urban wbił mnie w ziemie jak gwoździa fight (2).gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 21 maj 2013 - 20:26
Post #12


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Kosmetyczne zmiany? Odeszła najlepsza atakująca, w miarę dobra środkowa, trzy przyjmujące ...
Zobaczymy jak trener poskłada ten materiał. Trzeba być dobrej myśli, że wszystko się dobrze zgra.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post wto, 21 maj 2013 - 21:08
Post #13


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



Odeszła bo chciała odejść. Nie poszła do konkurencji w postaci Sopotu czy Muszyny tylko odeszła do 1 ligowego zespołu. Odeszła Lis, a w jej miejsce przyszła Tokarska więc to było wzmocnienie. A o tych 3 przyjmujących o których wspomniałeś nawet nie chce mi się pisać.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post wto, 21 maj 2013 - 21:37
Post #14


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Czyli pół składu wymieniamy ..... a Waldemar zostaje ?? Zenada
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 21 maj 2013 - 22:02
Post #15


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Panowie - jeszcze się sezon nie zaczął a już narzekania.
Może w klubie stwierdzili, że z tym skaldem w LM nie pograją i dlatego wymiana, może dziewczyny dostały lepsze propozycje i odejdą tak jak Żebrowska - do gorszego klubu ale za większą kasę.
Zobaczymy co pokażą Katić i Adams - wydaje mi się, że jeszcze dwa, trzy dobre transfery i nie powinno być źle.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post wto, 21 maj 2013 - 22:42
Post #16


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



Taki skład, co co najwyżej na 8 miejsce w OL! Napiszę to, co napisałem na OL.pl

"Coraz lepiej wygląda kadra Dąbrowy. Myślę, że w przyszłym sezonie można spokojnie walczyć z Legionowem lub Bydgoszczą. Prezesie, Koćma to mają być transfery i wzmocnienia? Robi pan czystkę na wzór Muszyny, która robiła tak, co roku! Tak jak pisałem wcześniej będzie walka owszem, ale o pozycje 5-8 i tego się trzymam. Zawiodłem się na tym człowieku i to totalnie. Przecież wszyscy kibice pragnęli, aby Podolec nie trafiła do ich klubu i ja także tak pisałem gdzie oprócz tej pani wymieniałem Kaczorowską i Wojtowicz. Może panie prezesie tą przyjmującą o znanym nazwisku jest właśnie niejaka pani Kaczorowska?! Ludzie trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam! Najpierw prezes chwali się, że rozmawia jeszcze z potencjalnymi sponsorami a tutaj taki ZONK z Podolec robi i rezygnując z Leys?! Jeszcze trener Kawka facet bez przysłowiowych j*j! Najpierw mówi, że ewidentnie odchodzi a nagle zmienia zdanie. Robi pan sobie panie prezesie Koćma cyrki z kibiców! Takim składem chce pan walczyć w LM i w OL?! W dodatku nic pan nie wspomina o drugiej rozgrywającej. Cała gra ma się opierać o niezgraną i niepewną Katić? Pogrążasz człowieku ten klub, który miał fajne plany a teraz wszystko psujesz sprowadzając tak naprawdę emerytki sportowe jak Podolec i Dziękiewicz! Żal po prostu żal!"

Pytanie jeszcze jest takie po, co nam młoda rozgrywająca z zagranicy jak to pan ujął do nauki? To nie lepiej wziąć do nauki jakąś Polską zawodniczkę np. Wilk?! Kpinę sobie ten facet urządza! Zresztą jak to jest, że to prezes układa skład a nie trener? To wszystko zaczyna być jakąś paranoją!

Ten post edytował tomekl80 wto, 21 maj 2013 - 22:45
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post wto, 21 maj 2013 - 22:48
Post #17


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



A skąd wiesz o Podolec jeśli można wiedzieć, bo jeszcze nigdzie się nie pojawiło to nazwisko, że rzekomo ma do nas trafić ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post wto, 21 maj 2013 - 22:55
Post #18


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Mariuszek_ @ wto, 21 maj 2013 - 22:48) *
A skąd wiesz o Podolec jeśli można wiedzieć, bo jeszcze nigdzie się nie pojawiło to nazwisko, że rzekomo ma do nas trafić ?


Dzisiaj podobnież spacerowała po Dąbrowie. Chyba raczej nie była tutaj na wycieczce wink.gif? Dla mnie porażka! Poza tym ta Urban. Trochę może to nie ładnie zabrzmi, ale nie wiem, co ona ma na Kawkę, czy Koćmę i nie wiem, komu i za ile daje, ale dla mnie to kpina! Po jakiego nam grzyba ona skoro nic nie będzie grała i będzie grzała ławę inkasując kasę?! To nie są wzmocnienia to jest rozwalanie klubu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post wto, 21 maj 2013 - 23:18
Post #19


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



Glinka też była w Dąbrowie i już podpisywała kontrakt. smile2.gif
W tą Podolec nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalnej informacji, ale jeśli to jest prawda to...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post wto, 21 maj 2013 - 23:47
Post #20


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



tomekl80 wszystko fajnie pięknie tylko co jeśli np. zawodniczki nie chciały zostać? Na siłę mieli je trzymać? Z niewolnika nie ma pracownika. Zresztą po takim sezonie co się dziwić. Były rozchwytywane i pewnie pieniądze tutaj przesądziły. Są kluby, które rzucają kasą na lewo i prawo byleby zrobić transfery. A później brakuje pieniędzy na pewne rzeczy.

CYTAT
Coraz lepiej wygląda kadra Dąbrowy. Myślę, że w przyszłym sezonie można spokojnie walczyć z Legionowem lub Bydgoszczą.

Jasnowidz? O to fajnie, podaj mi najlepiej kolejność na koniec przyszłego sezonu. Poobstawiam sobie, trochę grosza wpadnie.

CYTAT
Prezesie, Koćma to mają być transfery i wzmocnienia? Robi pan czystkę na wzór Muszyny, która robiła tak, co roku! Tak jak pisałem wcześniej będzie walka owszem, ale o pozycje 5-8 i tego się trzymam. Zawiodłem się na tym człowieku i to totalnie.

Jak już pisałem, co ma prezes do decyzji zawodniczek? Skończyły im się kontrakty, chciały odejść to odeszły. Tak ciężko to zrozumieć?

CYTAT
Przecież wszyscy kibice pragnęli, aby Podolec nie trafiła do ich klubu i ja także tak pisałem gdzie oprócz tej pani wymieniałem Kaczorowską i Wojtowicz. Może panie prezesie tą przyjmującą o znanym nazwisku jest właśnie niejaka pani Kaczorowska?!

Zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz, a nawet jeszcze nie znamy nazwiska przyjmującej...

CYTAT
Ludzie trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam! Najpierw prezes chwali się, że rozmawia jeszcze z potencjalnymi sponsorami a tutaj taki ZONK z Podolec robi i rezygnując z Leys?!

Jak wyżej, to Leys zrezygnowała. Wątpię by w klubie nie chciano przedłużyć z kluczowymi zawodniczkami kontraktów.

CYTAT
Jeszcze trener Kawka facet bez przysłowiowych j*j! Najpierw mówi, że ewidentnie odchodzi a nagle zmienia zdanie. Robi pan sobie panie prezesie Koćma cyrki z kibiców!

Kawka tak co sezon mówi. Co sezon psioczycie, a sukcesów tylko przybywa, dziwne.

CYTAT
Takim składem chce pan walczyć w LM i w OL?! W dodatku nic pan nie wspomina o drugiej rozgrywającej. Cała gra ma się opierać o niezgraną i niepewną Katić?
Pogrążasz człowieku ten klub, który miał fajne plany a teraz wszystko psujesz sprowadzając tak naprawdę emerytki sportowe jak Podolec i Dziękiewicz! Żal po prostu żal!

Masz rację, żal czytać takie wypociny smile2.gif. Jeszcze się sezon nie zaczął i już płacze. O Tokarskiej też się mówiło, że to wzmocnienie nie będzie, a pokazała się z dobrej strony. O Milenie to samo, każdy pukał się w czoło co ona robi w klubie, a w ważnych momentach zrobiła dobre zmiany.
Zresztą ile było przypadków, że w Muszynie czy innych klubach zawodniczka stała w kwadracie, a w Dąbrowie nagle odżywała?

CYTAT
Pytanie jeszcze jest takie po, co nam młoda rozgrywająca z zagranicy jak to pan ujął do nauki? To nie lepiej wziąć do nauki jakąś Polską zawodniczkę np. Wilk?! Kpinę sobie ten facet urządza! Zresztą jak to jest, że to prezes układa skład a nie trener? To wszystko zaczyna być jakąś paranoją!

Powiem tak, co sezon każdy się pluje, że co to za transfery, że z takim składem, takim trenerem nic nie osiągniemy. A sukcesy są. Zdobyliśmy Superpuchar Polski, Puchar Polski i to nieszczęsne srebro. Czego chcieć więcej?

Ten post edytował szer wto, 21 maj 2013 - 23:56


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:05
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza