IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

8 Stron V  « < 6 7 8  
Closed TopicStart new topic
> I Liga Koszykówki Mężczyzn MKS DG, sezon 2010/2011
mydlik
post czw, 05 maj 2011 - 13:58
Post #141


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 198
Dołączył: śro, 14 lis 07
Nr użytkownika: 882
Płeć: Mężczyzna



Z1906 - dużo, bardzo dużo lat kibicowania drużynom z Wrocławia a następnie drużynom DG (głównie siatkarkom). Pół równika km wyjazdowych za samymi siatkarkami, a ty do mnie z aluzją o ruszeniu 4 liter.
Jak jest tak jest ,ale jakoś mnie wasz ostatni doping nie powalił.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DużoWIe
post czw, 05 maj 2011 - 14:21
Post #142


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 13
Dołączył: czw, 05 maj 11
Nr użytkownika: 4,612
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(mydlik @ czw, 05 maj 2011 - 11:55) *
Odnośnie kibiców Zagłębia ,to było ich za mało, że by z nimi konkurować więc odpuścili i wyszli z hali.
Ich zachowanie nie warte komentarza.

Lekko Cię poniosło Zagłębie przyszło żeby Wam pokazać że w Dąbrowie na pierwszym miejscu kibicowsko jest Zagłębie Sosnowiec a nie żeby konkurować z kimkolwiek bo Wy dla Kibiców Zagłębia nie stanowicie żadnego przeciwnika.
Na przyszłość zamiast pisać farmazony doinformuj się.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mazi_dg
post czw, 05 maj 2011 - 14:22
Post #143


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: czw, 05 maj 11
Nr użytkownika: 4,611
Płeć: Mężczyzna



Ten temat nie jest po to aby się chwalić kto więcej jeździ jako kibic, ani kto ma lepszy doping! Teraz będziecie się przechwalać, że my to i tam to... dajcie sobie spokój. Nikt tu nie będzie porównywał dopingu Zagłębia do MKS'u bo to jest jak porównanie malucha z mercedesem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post czw, 05 maj 2011 - 15:02
Post #144


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(mazi_dg @ czw, 05 maj 2011 - 11:58) *
Co do zmiany trenera to uważam, że nie jest to dobre rozwiązanie, trener zbudował od samego początku solidny zespół który dobrze prowadzi. Jeżeli w jego miejsce przyjdzie taki Służałek to będzie po klubie i po budowaniu jakichkolwiek tradycji czy historii (tak jak to miało miejsce z CKS'em Czeladź czy teraz z GKS'em Tychy)

Moim zdaniem nie trzeba wielkich zmian w drużynie, a może nawet w ogóle nie trzeba. Następny sezon będzie lepszy!!!


co do Sluzalka to pelna zgoda, takich ludzi trzeba trzymac z daleka od wszystkich klubow!

ale zmiany sa potrzebne, chocby dlatego ze LKS pokazal jak latwo nas zniszczyc pod koszem i gdy braklo Piechowicza na boisku (2ostatnie mecze) i Basinskiego nie mial kto pociagnac gry a pod koszem byla jedna wielka dziura...
Wg mnie jesli walczymy o czolowke I ligi to obecny trener da sobie rade, ale nie jestem pewien czy jesli mamy walczyc o awans to nas tam zaprowadzi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rodowity_Łodzian...
post czw, 05 maj 2011 - 18:47
Post #145


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: wto, 03 maj 11
Nr użytkownika: 4,607
Płeć: Mężczyzna



http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/892807,...447c6f58,1,3,60

Dziękujemy za gościnę

Ten post edytował Rodowity_Łodzianin czw, 05 maj 2011 - 18:48
Go to the top of the page
 
+Quote Post
domino033
post czw, 05 maj 2011 - 21:07
Post #146


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 31
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 306



Moim zdaniem tego zabrakło-młody klub- przyjdzie nasz czas

http://www.youtube.com/watch?v=MxAPggIvK2I...feature=related
Go to the top of the page
 
+Quote Post
domino033
post czw, 05 maj 2011 - 21:07
Post #147


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 31
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 306



Moim zdaniem tego zabrakło-młody klub- przyjdzie nasz czas

http://www.youtube.com/watch?v=MxAPggIvK2I...feature=related

Pozdrawiam Wszystkich kibiców MKS

Ten post edytował domino033 czw, 05 maj 2011 - 21:08
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sempre
post sob, 07 maj 2011 - 10:58
Post #148


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: sob, 07 maj 11
Nr użytkownika: 4,622
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(domino033 @ czw, 05 maj 2011 - 21:07) *
Moim zdaniem tego zabrakło-młody klub- przyjdzie nasz czas

http://www.youtube.com/watch?v=MxAPggIvK2I...feature=related

Pozdrawiam Wszystkich kibiców MKS

po pierwsze nie rozumiem zarzutów odnosnie KK MKS DG, jako rodowity ŁODZIANIN od 35 lat mieszkający w DG i powiem tak: chłopaki którzy są w KK MKS DG pojechali kibicowac naszemu klubowi (MKS DG dla niedomyślnych) na 2 mecze w Łodzi, oddali z siebie wszystko. Kibice ŁKS na swym forum stwierdzili, że byli oni SŁYSZALNI !!!!. Nie wiem, czy ktokolwiek z "krytyków" był obecny na hali koszykarskiej ŁKS, zapewne nie. Otóż jest ona usytuowana w koronie stadionu ŁKS przy Al. Unii Lubelskiej. Jest to hala mała, przez co posiada niezłą akustykę. A jak sie mogli przekonac widzowie w naszej Hali, obecni na ostatnim meczu PLAY-OFF, kibice ŁKS, potrafią dopingowac !!!, więc jeśli w/g krytyków byli tacy kiepscy, czemu ich doping odnotowali kibole ŁKS ?. Ktoś na forum porównywał naszych kibiców do tych z Tarnobrzega, z którymi toczyliśmy bój o PLK w zeszłym roku, to ja proponuje sie zapoznac z forum Siarki z przed roku. Koszykarscy kibice Siarki zrobili wszystko aby na mecz z MKS ściągnąc własnych kibiców piłkarskich, i to się udało. SZale i doping widoczne na filmach na YouTube sa ich zasługą. Kolejna kwestią są zarzuty niektórych kibiców naszego najbardziej zasłużonego klubu w regionie Zagłębia Sosnowiec odnośnie barw MKS DG. Ja doskonale zdaje sobie sprawe, ze barwy MKS DG nie nawiazuja do tradycji regionu, ale czy na pewno ??? A czy Unia Ząbkowice czy Unia Strzemieszyce (rok założenia klubów 1922 i 1921) nie mają barw niebiesko-białych ?. I jeszcze jedna uwaga, nasz dąbrowski koszykasrki KK liczy ok. (tu strzelam) 25 osób, czy ktoś odnotował, ze na drugim meczu w naszej hali byli tez kibice Łks ??? Otóż byli (ok. 25 osób z Łódzkich dzielnic Bałuty i Starego Pelesia) i jedynym zaśpiewem, który można było z ich strony usłyszec, był standard czyli "klubem Łodzi jest ........ŁKS !!!", poza tym nasi kibice (czytaj KK MKS własnym ekspresyjnym dopingiem) wytłumili przyjezdnych) . Ale tu jest meritum rozważań co do 5-go finałowego meczu : czy kiedykolwiek KK MKS-U - zmierzył sie z 350 osobową ekipą piłkarskich kiboli przyjezdnych ??? NO NIE !!! Jeśli ktokolwiek z czytających ta wypowiedź nie rozumie o czym mowa, to ja rozjaśnie temat. KIbice ŁKS-U, którzy przyjechali do DG nie są kibicami kosza, są głównie kibicami piłki nożnej !!!, ale tez są kibicami swego klubu ŁKS !, zapewniam Was, że niewielu z nich ma jakiekolwiek pojęcie o grze w basket !!!! Jako porównanie dla potencjału kibiców kosza i siatki powiem tyle : siatkarscy kibice kilkukrotnie mieli za przeciwnika lokalnego rywala tj. BKS Bielsko. Tj. klub z wielkimi tradycjami m.in siatkówki kobiecej. Kibice BKS zawiatali w naszej hali w ilości ok. 90 os., tj max. która obejmuje sektor gości. Z tego co pamiętam, ich ekipa tak zdominowała doping naszych kibiców z KK siatki, iz "nasi" korzystając z kilku bebnów nie byli w stanie słyszalnie "nabic" rytmu do do klaskania dla pikników przy własnej zagrywce...
A KK siatki liczy około trzykrotnie ludzi więcej, niz KK kosza, który swoim '"defence" zapisał sie w pamięci kibiców ŁKS-U. Więc czapki z głów dla chłopaków z KK kosza, którzy bez wsparcia własnego KK siatkarzy i kibiców ZS podjęli walke z kibicowskim Goliatem tj. ŁKS ! Chapeu Bas ! dla was, tworzycie historię !!!

z kibicowskim pozdrowieniem ale Semper Fidelis MKS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ajax
post sob, 07 maj 2011 - 11:31
Post #149


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 76
Dołączył: pon, 27 lis 06
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 343
Płeć: Mężczyzna
GG: 728011 status gadu-gadu



Cóż mogę powiedzieć, fajnie to napisałeś smile2.gif Nic dodać nic ująć.... Byłem też w Łodzi 2x... zdzierałem gardło... Najważniejsze, że była to fajna przygoda.. i tak jak mówisz nasz "defence" jest słyszalny i rozpoznawalny.

Wiadomym było że nawet u nas na hali nie mamy się co mierzyć zŁKSem na doping... mamy mało przyśpiewek itd., ale pewna część osób na trybunie wokół KK dała się ponieść i kibicowała równo z nami smile2.gif Jeśli tylko czas mi na to pozwoli to będę wspierał młodych chłopaków z KK smile2.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post sob, 07 maj 2011 - 19:24
Post #150


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(sempre @ sob, 07 maj 2011 - 10:58) *
Jako porównanie dla potencjału kibiców kosza i siatki powiem tyle : siatkarscy kibice kilkukrotnie mieli za przeciwnika lokalnego rywala tj. BKS Bielsko. Tj. klub z wielkimi tradycjami m.in siatkówki kobiecej. Kibice BKS zawiatali w naszej hali w ilości ok. 90 os., tj max. która obejmuje sektor gości. Z tego co pamiętam, ich ekipa tak zdominowała doping naszych kibiców z KK siatki, iz "nasi" korzystając z kilku bebnów nie byli w stanie słyszalnie "nabic" rytmu do do klaskania dla pikników przy własnej zagrywce...
A KK siatki liczy około trzykrotnie ludzi więcej, niz KK kosza, który swoim '"defence" zapisał sie w pamięci kibiców ŁKS-U.

BZDURA!!! Kiedy Ty byłeś na meczu z Bielskiem? Bo ja nie pamiętam, kiedy to Bielsko zawitało do Dąbrowy w liczbie 90 osób. Poza tym siedziałeś pewnie w sektorach po stronie naszego KK - siądź następnym razem po drugiej stronie to zobaczysz różnicę. Też mi się zawsze wydawało, że nasz KK jakoś tak słabo słyszalny jest - moje spojrzenie na sprawę zmieniło się, gdy na meczach pucharowych zasiadłem po stronie przeciwnej - proporcje wtedy wyglądają zupełnie przeciwnie - to nasz KK jest bardzie słyszalny.
Do tego dochodzi też to, że większość meczu KK Bielska nie dopinguje tylko raczej bębni w bębny.
Uprzedzając zarzuty - nie należę do KK MKS DG i osobiście mi nie odpowiada doping prowadzony przez nich co kilkakrotnie pisałem wcześniej na tym forum (nie jest to doping czysto "siatkarski" a raczej czysto "piłkarski" - ale to moje subiektywne zdanie).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post sob, 07 maj 2011 - 19:52
Post #151


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



Panowie tu gadugadu a MKS przegral kolejny mecz, tym razem o trzecie miejsce w Lancucie....69-82
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 09 maj 2011 - 07:05
Post #152


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Chyba wszystko się posypało po przegranej w poprzedniej rundzie - snf (51).gif do relacji, ale może drużyna będzie chciała podziękować kibicom za doping w całym sezonie i środowy mecz zagrają na 110 %


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post śro, 18 maj 2011 - 20:51
Post #153


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



calkiem ciekawy wywiad:

CYTAT
Trener MKS-u Wojciech Wieczorek wciąż nie może zapomnieć o niepowodzeniu w grze o awans. Czy niektórzy koszykarze przestraszyli się gry w ekstraklasie i rywalizacji z silnymi fizycznie Amerykanami.

MKS prowadził w play off z ŁKS-em Łódź już 2:0. Do pełni szczęścia brakowało tylko jednego zwycięstwa. Niestety, zespół dał się zdominować rywalowi, narzekał na złe decyzje sędziów i przegrał trzy razy z rzędu. W tym tygodniu zarząd klubu ma ocenić przyczyny porażki. Zanosi się na poważne zmiany.

Wojciech Todur: Rozpamiętuje Pan jeszcze straconą szansę?

Wojciech Wieczorek, trener MKS-u: Oczywiście. Wciąż mam pretensje do siebie i całego świata. O takiej wpadce trudno zapomnieć.

Pierwsze emocje opadły. Teraz pewnie łatwiej wskazać Panu przyczyny porażki?

- Graliśmy bez zawodników na pozycjach 4 i 5. Silny skrzydłowy i center oczywiście wychodzili na boisko, ale nie zbliżali się do poziomu, jakiego można było oczekiwać po tych graczach. Nie poznawałem Adama Lisewskiego. Zawiedli Paweł Zmarlak i Mariusz Piotrkowski. Z wysokich graczy na swoim poziomie zagrał tylko Piotr Zieliński. Podkoszowi mieli być naszym największych atutem, a okazali się słabością.

Zawodnicy bronią się?

- Przyjmują krytykę ze spuszczoną głową. Nie bronią się. Zero argumentów.

Po drugim meczu z ŁKS-em, wygranym po niesamowitej pogoni w czwartej kwarcie, powiedziałem panu, że Lisewski „walczy” tak jakby tylko pozorował grę.

- Lisewski to bardzo solidny obrońca. Niestety, w ataku nie jest tak wartościowy. Ma duże braki, nad którymi ciężko pracowaliśmy. To na pewno nie jest najlepszy center pierwszej ligi, jakby niektórzy chcieli go widzieć [tak ocenił go w „Gazecie” trener Tomasz Służałek - przyp. red.]. Nie poznawałem go, gdy ważyły się losy awansu.

W środowisku aż huczy, że nie wszystkim koszykarzom zależało na awansie. Mogli przegrać celowo?

- Słyszałem o tym. Nie wiem. Nikogo za rękę nie złapałem. Nikomu nic nie zarzucam. Nie pójdę tą drogą. Mogę sobie wyobrazić, że niektórzy koszykarze przestraszyli się gry w ekstraklasie. Rywalizacji z silnymi fizycznie czarnoskórymi Amerykanami. Może są w takim wieku, że wyżej nad grę z najlepszymi cenią sobie wygodne życie w pierwszej lidze?

Co z nimi zrobić?

- Niestety, trzeba się rozstać. Na 99 procent zawodnicy, którzy zawiedli, nie będą grać w Dąbrowie. Zbudowaliśmy zespół oparty na koszykarzach z naszego regionu. Niechętnie sięgaliśmy po zawodników spoza Śląska i Zagłębia. Są drożsi, trzeba im płacić za mieszkania. To strzał w kolano.

Nie zbudujecie drużyny na ekstraklasę tylko w oparciu o graczy z regionu.

- Najlepsi i tak grali u nas. Może poza Tomkiem Bzdyrą z GKS-u Tychy. Tak, budowa nowej drużyny nie będzie łatwa. Myślę, że jednak będziemy zmuszeni sięgnąć po koszykarzy z innych części kraju. Liczę, że zostanie Marek Piechowicz, do którego dołączy młodszy brat Marcin. Bez Marka, który był naszym najlepszym zawodnikiem w rywalizacji z ŁKS-em, budowa nowej drużyny będzie jeszcze większym wyzwaniem. Na szczęście mamy więcej utalentowanej młodzieży, która będzie napierać, coraz mocniej.

A co Pan sądzi o wykupieni „dzikiej karty” uprawniającej do gry w elicie?

- Nie chciałbym, żeby tak się stało. Nie po to systematycznie pracujemy z młodzieżą, żeby iść na skróty. MKS to już marka. Nie możemy tego zmarnować.

Rozmawiał Wojciech Todur, Gazeta Wyborcza Katowice
http://sosnowiec.gazeta.pl/gazetasosnowiec..._od_plotek.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ajax
post śro, 18 maj 2011 - 22:42
Post #154


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 76
Dołączył: pon, 27 lis 06
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 343
Płeć: Mężczyzna
GG: 728011 status gadu-gadu



Ano ciekawy ciekawy... najciekawsze jest zdanie o roszadach w składzie.. a raczej o wymianie zawodników którzy zawiedli....

Ciekawe kogo ma na myśli? Szczypka? Lisewski? Piotrkowski? Basiński? Chociaż ten ostatni coś tam ugrał w ostatnim meczu z Łksem....


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bonus11
post czw, 19 maj 2011 - 15:42
Post #155


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 142
Dołączył: nie, 27 sty 08
Nr użytkownika: 1,059
Płeć: Mężczyzna



Pewnymi zawodnikami ktorzy beda mieli miejsce w składzie są tylko Marcin Piechowicz,Zieliński,Lemański,Wróbel. Szczypka,Lisewski,Zmarlak na pewno wyjazd.
A trener Wieczorek bardzo mądrze mówi smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 23 maj 2011 - 08:31
Post #156


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Kolejne, krótkie podsumowanie sezonu w rozmowie dg.pl z trenerem Wojciechem Wieczorkiem - snf (51).gif, oraz kapitanem Radosławem Basińskim snf (51).gif. W tej chwili to chyba trzeba przestać się oglądać za siebie i trzeba pomyśleć o zmianach, które zagwarantują, żeby się takie "coś" nie powtórzyło unsure.gif

Ten post edytował Zibar pon, 23 maj 2011 - 08:32


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WielkiKlubKibica
post sob, 28 maj 2011 - 20:10
Post #157


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: śro, 04 maj 11
Nr użytkownika: 4,610
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Ajax @ śro, 18 maj 2011 - 22:42) *
Ciekawe kogo ma na myśli? Szczypka? Lisewski? Piotrkowski? Basiński? Chociaż ten ostatni coś tam ugrał w ostatnim meczu z Łksem....



Basiński coś grał ? Przepraszam bardzo ale ten gościu klepie piłkę 15 sekund i nic nie robi.. to ma być rozgrywający ?

Moja wypowiedź nie ma na celu nikogo obrazić
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stron V  « < 6 7 8
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:44
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza