IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

9 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jak sie podoba nowe forum ????, Hmmm ?
Ocena 5 V
Kwasny
post śro, 27 wrz 2006 - 21:30
Post #21


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Sep 27 2006, 11:29 AM) *
A mi się podoba styl taki w jakim jest wykonane to forum:
http://www.transversestyles.com/ipb/index.php?act=idx

A tu jest link do tej skórki wygrzebany z neta tongue.gif
http://rapidshare.de/files/31725179/tssb217.rar
pass: Gallice2006
Co do nowego użytkownika tongue.gif google.com to bardzo dobrze że wpada, niech wpada jak najczęściej.. :)

Ciekaw jestem jak prezentują się statystyki odwiedzin, od momentu nadania nowej domeny dla forum. Czy jest jakakolwiek różnica?




Jak masz ta skore to podeslij na kwasny@dabrowa-gornicza.org

NIENAWIDZE RAPIDA. a w zmiany proxy nie bawie sie juz od roku. Odkad zerwalem z przeszloscia biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post śro, 27 wrz 2006 - 21:42
Post #22


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(Kwasny @ Sep 27 2006, 09:30 PM) *
Jak masz ta skore to podeslij na kwasny@dabrowa-gornicza.org

NIENAWIDZE RAPIDA. a w zmiany proxy nie bawie sie juz od roku. Odkad zerwalem z przeszloscia biggrin.gif

No to proszę, tu masz bez czekania wink.gif: http://voila.pl/kowwo/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 27 wrz 2006 - 21:48
Post #23


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Szukam w razie czego innego źródła, bo to moje z rapida jak ściągłem wypluwa się że jest jakiś błąd przy rozpakowywaniu.. blink.gif Nie wiem dlaczego, jak coś znajde to wrzuce tu.

Widze został jeden styl nowy :) hmm.. jak dla mnie dziwne czcionki :) ale ogólnie może być :)

Ten post edytował kwintosz śro, 27 wrz 2006 - 21:51


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 27 wrz 2006 - 22:00
Post #24


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Sep 27 2006, 07:48 PM) *
Szukam w razie czego innego źródła, bo to moje z rapida jak ściągłem wypluwa się że jest jakiś błąd przy rozpakowywaniu.. blink.gif Nie wiem dlaczego, jak coś znajde to wrzuce tu.

Widze został jeden styl nowy :) hmm.. jak dla mnie dziwne czcionki :) ale ogólnie może być :)




Narazie pod ten zrobie logo. Jest fajny i uniwersalny, a potem sie dorzuci
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 27 wrz 2006 - 22:17
Post #25


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Niestety innego źródła nie znalazłem do tego splashblue. Ale ten link do rapida był na kilku stronach więc powinien być ok, spróbować możesz. tongue.gif

Dobrze by było żebyś przy okazji, jak zajmujesz się na tyle grafiką i oczywiście masz czas i chęci, zrobił też button i banner. huh.gif Gdzieś by się wcisneło je na różne stronki. Z tego co widziałem na starym forum był banner do www.dabrowa.pl a na tamtej stronie widziałem tylko link. Zawsze można by się wymienić banner za banner lub button, troche to sprawiedliwsze :)

I tak jeszcze jedno pytanko, czy z tymi datami nic nie da zrobić by były po polsku. Śmiesznie to wygląda jeden post napisany np. Wczoraj a pod spodem 20 july itp:P


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 27 wrz 2006 - 22:30
Post #26


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Sep 27 2006, 08:17 PM) *
Niestety innego źródła nie znalazłem do tego splashblue. Ale ten link do rapida był na kilku stronach więc powinien być ok, spróbować możesz. tongue.gif

Dobrze by było żebyś przy okazji, jak zajmujesz się na tyle grafiką i oczywiście masz czas i chęci, zrobił też button i banner. huh.gif Gdzieś by się wcisneło je na różne stronki. Z tego co widziałem na starym forum był banner do www.dabrowa.pl a na tamtej stronie widziałem tylko link. Zawsze można by się wymienić banner za banner lub button, troche to sprawiedliwsze :)

I tak jeszcze jedno pytanko, czy z tymi datami nic nie da zrobić by były po polsku. Śmiesznie to wygląda jeden post napisany np. Wczoraj a pod spodem 20 july itp:P


Da sie da sie, ale zdajesz sobie sprawe. Wszystkiego na raz nie da sie zrobic. Bedzie dobrze jednym slowem biggrin.gif
Postanowilem,ze to bedzie glowny styl dla forum i chce zrobic jakies logo. Jezeli zakoncze prace biore sie za inne rzeczy . MIN DATE !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 28 wrz 2006 - 09:54
Post #27


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(kwintosz @ Sep 27 2006, 04:01 PM) *
Co do mojego avataru to nie problem abym go zmienił, jeśli to jakikolwiek problem, poszukam zaraz czegoś :)


ehhh po co zmieniles?? mnie sie bardzo podobal. Moze niefortunnie akurat jego wybralem zeby porownac tongue.gif Chodzilo mi o to ze jakby tutaj byla powazna dyskusja kandydatow na prezydenta to np nasz wink.gif obecny prezydent bylby takimi avatarami (jesli byloby ich wiecej) pewnie zdegustowany laugh.gif ale on tu napewno nie zajrzy tongue.gif
Twoj avatar byl naprawde fajny, teraz czuje sie winny ze to przeze mnie sad.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 28 wrz 2006 - 12:25
Post #28


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Przecież to zwykła grafika, zawsze można do niej wrócić w każdej chwili.. biggrin.gif Ale póki co nie będę się wychylał z takimi obrazkami tongue.gif

Czy myśleliście może, skoro dokonują się na forum takie zmiany, nad nowymi działami na forum? Czy uważacie że takowy podział jest najlepszy i wystarczający? dry.gif Sam się nad tym zastanawiałem i nie wymyśliłem nic innego, odkrywczego. Jeśli już ktoś ma jakiś pomysł to myślę że najbliższe dni są najlepsze do jego realizacji.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 28 wrz 2006 - 15:43
Post #29


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



ta skorka ambience jest w miare ok - nawiazuje do starego forum tylko jest wlasnie problem z czcionkami - szczegolnie nie radzi sobie z polskimi czcionkami "ą","ę","ś" w cytatach.

@Kwasny - moze chcesz wykorzystac w logo jakies fragmenty fotek miasta z lotu ptaka? Kiedys czesc z nich wrzucilem na forum DG z lotu ptaka i jesli chcialbys ktoras wykorzystac to moge podeslac w duzo wiekszej rozdzielczosci. Tylko troszke przydaloby sie je podkrecic w jakims photoshopie tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 28 wrz 2006 - 15:55
Post #30


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Kwasny @ Sep 27 2006, 10:30 PM) *
Postanowilem,ze to bedzie glowny styl dla forum i chce zrobic jakies logo. Jezeli zakoncze prace biore sie za inne rzeczy . MIN DATE !!!

Splash blue czy ambience?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 28 wrz 2006 - 16:09
Post #31


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(:) @ Sep 28 2006, 01:55 PM) *
Splash blue czy ambience?


ambience, chyba ze chcecie cos innego. Ja sie dostosuje,ale uwazam,ze nie jest z byt prosty ani tez zbyt cukierkowaty. Poprostu trzeba wybrac skorke glowna,aby zaczac dzialac z logiem i paroma modyfikacjami.
Jak pisalem wczesniej, nie siedze 24 h na kompie wiec kiedy mam czas to zabralbym sie do pracy biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 28 wrz 2006 - 16:39
Post #32


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Ja jestem za splashblue ale to tylko moje skromne zdanie. Aczkolwiek mi to tak naprawdę bez większej różnicy.. w końcu liczy się treść merytoryczna jaka znajduje sie na forum i użytkownicy a nie wygląd. :) Zawsze można zrobić ankiete, ewentualnie niech zdecydują administratorzy lub osoby które płaciły za domenke. Jak uważacie.. tongue.gif Dostosujemy się..

Przeglądałem sieć w poszukiwaniu forum innych miejscowości. Jest tego troche.. Spostrzeżenia jakie mi się nasuwają są takie że niestety ale musze to przyznać średnim powodzeniem cieszy się nasze forum. Większość z nich jest bardziej rozbudowana od naszego, nie wiem czy to ma na to wpływ czy może nasi mieszkańcy są wyjątkowo nie zainteresowani życiem naszego miasta. wink.gif Jask myślicie?

GOOGLE mały raport: wpisując: "dabrowa forum" nasze forum znajduje się na 3 poz., wpisując "forum dąbrowa" na 5,"dąbrowa górnicza" dopiero na stronie 9 wyników - jak dobrze licze 82 miejscu, "forum mieszkańców" pozycja 5.

@kwasny czy mógłbyś stwierdzić jak zmiana adresu i wyglądu forum wpłyneła na odwiedzalność, czy przez prace które były prowadzone nie spadła ona? Jak się kształtowała odwiedzalność forum na tym starym adresie?
Oczywiście to tak, jakbyś mógł zerknij gdy będziesz miał 10 min wolnego czasu, wystarczy spojrzeć w statystyki.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 28 wrz 2006 - 17:09
Post #33


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(kwintosz @ Sep 28 2006, 04:39 PM) *
Przeglądałem sieć w poszukiwaniu forum innych miejscowości. Jest tego troche.. Spostrzeżenia jakie mi się nasuwają są takie że niestety ale musze to przyznać średnim powodzeniem cieszy się nasze forum. Większość z nich jest bardziej rozbudowana od naszego, nie wiem czy to ma na to wpływ czy może nasi mieszkańcy są wyjątkowo nie zainteresowani życiem naszego miasta. wink.gif Jask myślicie?

kiedys poruszalismy ten problem. Bardzo male zainetersowanie jest w calym Zaglebiu - Sosnowiec troche lepiej od nas ale i tak jak na Polske cieniutko dry.gif
Na pewno przez ta stala fajna domene, wypozycjonowanie i "odmlodzenie" forum bedzie lepiej ale nie ma co liczyc na cuda. Wlasciwie nie mamy prawdziwej konkurencji a uzytkownikow i postow malo. Zeby tak chociaz z 500 zarejestrowanych i kilkudziesieciu aktywnych. Sporo ludzi tylko czyta forum a sie nie udziela.
Tak wpisalem na szybko w google "forum mieszkancow" i takie male Czechowice maja ponad 700 uzytkwonikow i ponad 30 tys postow, Zabrze ponad 400 i tez poand 30 tys postow, Gliwice prawie 700 i ponad 175 tys postow... a to pierwsze lepsze przykaldy z brzegu. Na to male zainteresowanie w internecie ma takze wplyw to, ze duza czesc mieszkancow do ludnosc naplywowa, nie czujaca zadnego zwiazania z miastem, interesujaca sie bardziej powrotem do swoich rodzinnych wiosek po przejsciu na emeruture. Swoje poglady i zwyczaje zasczepili mlodemu pokoleniu. Dlatego tez miasto jest sypialnia. Wszystko ze soba zwiazane.
mozna wszystko podsumowac "prawie" jak miasto laugh.gif

Aha musze jeszcze dodac - tamte fora Gliwic i Zabrza nie podobaja mi sie. Forum powinno byc wyspecjalizowane w sprawach miasta a nie dziesiatki nie wadomo o czym - do tego jest "reszta" internetu. Jedynie hyde park dobrze miec :)

Ten post edytował :) czw, 28 wrz 2006 - 17:21


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 28 wrz 2006 - 19:37
Post #34


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Sorry za logo,ale jest ono tymczasowe i robione na szybko. Poprostu chce,aby wiadomo bylo o czym tu rozmawiamy. Jak bede mial wiecej czasu to zajme sie tematem loga na powaznie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 28 wrz 2006 - 19:38
Post #35


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



naprawde ladne logo :) szczegolnie lewa historyczna czesc
zmienilbym tylko ten blok obity blacha na cos innego tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 28 wrz 2006 - 20:11
Post #36


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



QUOTE(:) @ Sep 28 2006, 07:38 PM) *
naprawde ladne logo :) szczegolnie lewa historyczna czesc
zmienilbym tylko ten blok obity blacha na cos innego tongue.gif


Zgadzam się, też mi się podoba aczkolwiek część po prawej stronie szczególnie po środku jest troche mało wyraźna. tongue.gif Pozatym uważam, jak dla mnie, że to logo które będzie na stałe powinno być ciut "wyższe" wtedy więcej będzie można pokazać, byle nie przedobrzyć. A taką mniejszą grafikę można jeszcze wstawić na samym dole forum obok przycisku Top. :) Ale tak czy siak jest super i ładnie to wygląda biggrin.gif Dobra robota..


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 28 wrz 2006 - 20:33
Post #37


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Mi osobiscie sie to logo nie podoba,ale jak pisalem to tymczasowe. Wiadomo tez,ze bedzie wiecej skorek i postaram sie zrobic dla kazdej skory inne logo ( chyba ze ktos chce pomoc ?? ) Jak narazie chce aby skrypt dzialal tak jak nalezy i inne pierdoly zwiazane z dzialaniem forum. Jezeli macie jeszcze jakies propozycje to piszcie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 28 wrz 2006 - 20:50
Post #38


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



W związku z tym że na forum starsze posty mają złą czcionkę, związane to jest ze złym kodowaniem po którymś tam przenoszeniu forum, i niestety ciężko je odczytywać zgłosiłem chęć poprawienia tych postów. Dostałem funkcję moderatora więc przy niektórych waszych postach może być napis że zostały edytowane. Oczywiście mowa tu o edytowaniu znaków polskich bo przez to się wszystko sypneło, więc żadna treść w jakikolwiek inny sposób nie będzie zmieniana. Najlepiej jakby admin zrobił taki temat i przykleił w dziale info żeby nie było problemów.
Pozdrawiam


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 28 wrz 2006 - 21:13
Post #39


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(vacu @ Sep 27 2006, 12:52 PM) *
Taki pomysł mi przyszedł do głowy - możnaby jeszcze podmienić faviconkę z domyślnej IPB na jakąś bardziej kojarzącą się z forum. Mam w swoich zbiorach jeden obrazek, który mógłby się nadać aczkolwiek można wybrać coś innego:

Podmienione biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 29 wrz 2006 - 00:01
Post #40


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



juz wczesniej pisalem o tym problemie ze skorka ambience ale nie wiedzieliscie o co mi chodzi bo sam teraz zorientowalem sie ze tak jest na Operze a IE wyglada ok. A wiec tak wygladaja polskie znaki w cytatatach na Operze:
Dodany plik  czcionka.PNG ( 7,33K ) Liczba pobrań: 47


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:48
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza