IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

8 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Park Zielona
mary cha
post wto, 28 gru 2004 - 12:46
Post #1


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



witam.mam pytanko-czy ktos wie czy park na zielonej doczeka sie w koncu remontu?chociaz malego?uwielbiam to miejsce i chcialbym aby zaczelo wygladac jak prawdziwy park-z ladnymi lawkami,z trasami rowerowymi.mogliby dolozyc oswietlenie kolo jeziorka i na placu zabaw.czemu nikt o to nie dba???czemu zajmujemy sie tylko centrum miasta i wielkimi inwstycjami zapominajac o przyjemnosciach.popoludniowy wypad w wakacje na zielona to czysta przyjemnosc-cisza i spokoj.zastanowmy sie co zrobic aby mozna bylo milo spedzac czas w naszym miescie.

Ten post edytował kwintosz wto, 08 maj 2007 - 16:21
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post wto, 28 gru 2004 - 21:59
Post #2


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Przeciez Zielona zmienia sie caly czas. Z roku na rok jest coraz lepiej. Pamietasz jak wygladala kilka lat temu? Na wszystko po prostu trzeba czasu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post śro, 29 gru 2004 - 12:21
Post #3


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



mary cha MÓwisz Masz :

Po zoo bĘdzie dydaktyczna ŁĄka?

Środa, 29 grudnia 2004r.

Miasto chce utworzyĆ specjalnĄ ŁĄkĘdo celÓw dydaktycznych. PomysŁ ma byĆ realizowany w ramach Krajowego Programu Rolno-Środowiskowego, ktÓry daje moŻliwoŚĆ pozyskiwania funduszy unijnych.



"ŁĄka polska", bo takĄ nazwĘnosiĆ ma okoŁo hektarowy obszar obsiany typowymi dla naszych ŁĄk roŚlinami, miaŁaby peŁniĆ rolĘedukacyjnĄ. W poniedziaŁek w UrzĘdzie Miejskim dyskutowano nad rÓŻnymi propozycjami zlokalizowania tej nowej atrakcji.

- Powinna powstaĆ przy trasie ŚcieŻki edukacyjnej albo w pobliŻu Parku Zielona, peŁniĄcego funkcje rekreacyjno-wypoczynkowe w mieŚcie - stwierdziŁa Barbara Lubasz, naczelnik WydziaŁu Ekologii i Rolnictwa UM.
Jej zdaniem, najlepszym rozwiĄzaniem byŁoby poŁĄczenie planu utworzenia "ŁĄki polskiej" ze skansenem budownictwa drewnianego, ktÓry rÓwnieŻ miaŁby powstaĆ w DĄbrowie GÓrniczej.

Na dydaktycznej ŁĄce majĄ byĆ organizowane warsztaty plenerowe dla mŁodzieŻy z liceum plastycznego i lekcje przyrody dla pozostaŁych uczniÓw. W przyszŁoŚci ŁĄka moŻe byĆ pod opiekĄ ZespoŁu SzkÓŁ Budowlanych, w ktÓrym sĄ kierunki ogrodnictwo i architektura krajobrazu.

(pas) - Dziennik Zachodni

Nowe atrakcje na Zielonej laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary cha
post śro, 29 gru 2004 - 12:25
Post #4


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



wedlug mnie to malo sie tam zmienilo.oprocz wyciecia paru drzewek i wyrownania chodnika w paru miejscach(wszystko ze wzgledu na Dni Dabrowy).brakuje calej infrastruktury-sciezek rowerowych(chyba nie sadzisz ze wystarczy jedna sciezka rowerowa w tak duzym miescie-ta wokol P3 jest oblegana strasznie).brakuje porzadnego lokalu-ta buda ktora nazywaja barem to zenada.caly czas brakuje oswietlenia na "okraglaku"-a za 2 lub 3 lata jest 50 lat odkad go postawili.nie mowiac juz o koszach na smieci,Toi-Toi'ach(2 na caly park to troche za malo!!!).nie mozna doprowadzic do sytuacji jaka spotkala park Hallera-to jest dopiero ruina!!!pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary cha
post śro, 29 gru 2004 - 12:36
Post #5


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



klocek-przeciez wiesz ze nie o takie zmiany mi chodzi:)))chcialbym aby ten park wygladal jak w krajach cywilizowanych.zeby bylo wiecej lawek,miejsca gdzie mozna zrobic piknik,grilla,pograc w frisby,zoche,zeby byla fontanna.zeby powstal mini skate-park(zadam usuniecia tej obskurnej rampy!!!).pomyslow jest wiele.

o ile dobrze pamietam to za kadencji p.Lipczyka zostal ogloszony otwarty konkurs na przeprojektowanie parku.udzial mogl wziac kazdy.w UM rozdawali ksera mapek parku.i co z tym projektem???czemu nie dac szansy na popis mlodym ludziom-zrobcie to dla nas(te slowa kieruje do wladz miasta).


ps.znajac zycie to projekt przebudowy(jesli taki bedzie wogole) wykona p.Lisiak hehehehe:)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post śro, 29 gru 2004 - 23:47
Post #6


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



QUOTE(klocek)
mary cha MÓwisz Masz :

Miasto chce utworzyĆ specjalnĄ ŁĄkĘdo celÓw dydaktycznych. "ŁĄka polska", bo takĄ nazwĘnosiĆ ma okoŁo hektarowy obszar obsiany typowymi dla naszych ŁĄk roŚlinami, miaŁaby peŁniĆ rolĘedukacyjnĄ.


CzyŻby wymarzone swego czasu przez ola i przeze mnie w wĄtku Delfinarium & Zwierzyniec arboretum zaczĘŁo przyjmowaĆ realne ksztaŁty ???
biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post czw, 30 gru 2004 - 18:25
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



QUOTE(mary cha)
czy park na zielonej doczeka sie w koncu remontu?chociaz malego?uwielbiam to miejsce i chcialbym aby zaczelo wygladac jak prawdziwy park


OglĄdajĄc budŻet 2005 trudno nie zauwaŻyĆ sporego wzrostu wydatkÓw na uporzĄdkowanie Parku Zielona.

Zaplanowane przedsiĘwziĘcia to:

- budowa szamba i modernizacja instalacji sanitarnej – 200 000;

- oczyszczenie ciekÓw wodnych, rowÓw odwaniajĄcych i stawÓw - 250 000;

- utrzymanie terenÓw zieleni, uporzĄdkowanie drzewostanu - 200 000;

- modernizacja budowli parkowych - 100 000;

- modernizacja fontann - 100 000;

- prace modernizacyjno na obiekcie OŚrodek SportÓw Letnich - 1 500 000;

- zakup hali sportowej dla potrzeb piŁki siatkowej plaŻowej - 725 000.

Czyli razem ponad 3mln. Tyle pieniĘdzy to jeszcze Zielona nie widziaŁa :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post wto, 31 maj 2005 - 13:31
Post #8


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Cytat ze strony CSiRu:
"Przy olbrzymim zaangaŻowaniu pracownikÓw CSiR i przy niewielkich nakŁadach finansowych fontanna w Parku Zielona znÓw dziaŁa po 17 letniej przerwie !"

Ciekawe jak to wyglada? Te niewielkie naklady finansowe to chyba nie te 100 000 o ktorych pisal bzenek?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 31 maj 2005 - 14:34
Post #9


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(rafi)
Cytat ze strony CSiRu:
"Przy olbrzymim zaangaŻowaniu pracownikÓw CSiR i przy niewielkich nakŁadach finansowych fontanna w Parku Zielona znÓw dziaŁa po 17 letniej przerwie !"

Ciekawe jak to wyglada? Te niewielkie naklady finansowe to chyba nie te 100 000 o ktorych pisal bzenek?


:shock: :shock: :shock: trzeba bedzie zobaczyc na wlasne oczy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post śro, 01 cze 2005 - 10:36
Post #10


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



A ja byŁem i widziaŁem i jestem pod wraŻeniem kopara mi opadŁa jak zobaczyŁem fontanne z 3 ma strumieniami. Fajnie to wyglĄda lepsza niŻ w centrum chyba. W porÓwnaniu z tym co byŁo to niebo, a ziemia...


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary cha
post czw, 02 cze 2005 - 14:01
Post #11


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



bylem,widzialem,jestem w szoku :shock: kawal dobrej roboty.ktos sie postaral-fontanna tryska w 3 miejscach,na niezla wysokosc.szkoda ze nie jest podswietlona.zastanawia mnie tylko jedna rzecz-czy bedzie ona wylaczana na noc czy bedzie chodzila na okraglo???wczoraj opuszczalem park okolo godziny 22:30 i ciagle dzialala.

poza tym za kilka dni wielka "impra" na zielonej.ciekawe jak park to zniesie biggrin.gif ???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post czw, 02 cze 2005 - 14:47
Post #12


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(mary cha)
wczoraj opuszczalem park okolo godziny 22:30 i ciagle dzialala.


Dzisiaj okoŁo poŁudnia rÓwnieŻ dziaŁaŁa. Poza tym rozpoczĘŁo siĘinstalowanie rÓŻnych sprzĘtÓw "festynowych". Podobno estrada bĘdzie "jakiej jeszcze DG nie widziaŁa"!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejmon
post pią, 03 cze 2005 - 20:01
Post #13


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 294
Dołączył: pią, 25 lut 05
Skąd: DG
Nr użytkownika: 125
Płeć: Mężczyzna



Kiedy byŁem 1 czerwca pÓĹşnym popoŁudniem, fontanny nie dziaŁaŁaŁy. Traf jednak chciaŁ, Że akurat pojawiŁ siĘtam prezydent Talkowski i nie mogŁem sobie odmÓwiĆ przyjemnoŚci uwiecznienia go na zdjĘciu podczas rozmowy z goŚciami naprawiajĄcymi te cacka :twisted: Dzisiaj kiedy tamtĘdy przejeŻdŻaŁem wszystko juŻ graŁo, toteŻ rÓwnieŻ pokusiŁem siĘo parĘfotek, do ktÓrych linki poniŻej :arrow:

FOTO 1
FOTO 2
FOTO 3
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post sob, 04 cze 2005 - 10:01
Post #14


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



nawet fajna ta fontanna :) Zielona ozyla. Ale jak widac wyremontowali tez ten beton itp pewnie te niewielkie naklady to 100000zl tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 21 gru 2005 - 22:18
Post #15


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Witam. Troche odŚwieŻam temat o Zielonej, chociaŻ post nie dokŁadnie mieŚci siĘw ramach tego tematu ale nie znalazŁem lepszego. :? Dla niektÓrych moŻe wyda siĘto Śmieszne dla innych nie, ale ja byŁem, pozytywnie "zszokowany". Ale od poczĄtku.. biggrin.gif WracajĄc z uczelni miaŁem wstĄpiĆ do dentysty tuŻ przed przejazdem na Zielonej(polecam zresztĄ). Jako Że wrÓciŁem z Gliwic i byŁem na "dworcu" o 17 a o 18 miaŁem zapisanĄ wizyte, nie majĄc co robiĆ wybraŁem siĘna maŁĄ wycieczkĘpo Zielonej. Wiecie, zima, jednak zupeŁnie inaczej wszystko wyglĄda. laugh.gif IdĄc w strone fontanny gŁÓwnĄ alejkĄ i piszĄc sms-a, nagle dostrzegŁem Że coŚ w poŁowie drogi miĘdzy mnĄ a tĄ Że fontannĄ, mniej wiecej na wysokoŚci tej "zjeŻdzalni dla dzieci" coŚ biega. PomyŚlaŁem Że to jakieŚ gŁodne psy siĘszwĘdajĄ wiĘc troche miaŁem stracha, ale nie sŁyszaŁem szczekania i po dokŁadniejszym przyjrzeniu siĘzaobserwowaŁem Że te "psy" jakoŚ dziwnie skaczĄ :) Jako Że mÓj wzrok do najlepszych nie naleŻy podeszŁem bliŻej i ku mojemu zdziwieniu dostrzegŁem: grupe ok 7-8 saren!! Tak wŁaŚnie, saren! Nie jestem zoologiem ale na sarny mi to wyglĄdaŁo z wyglĄdu :oops: , a po chwili gdy mnie "wyczuŁy"lub "dostrzegŁy" piĘknie w podskokach uciekŁy w las. biggrin.gif ByŁo nie byŁo, jak od 22 lat Żyje na tym Świecie nie widziaŁem czegoŚ podobnego. Czy to nie piĘkne Że w tak zniszczonej przemysŁem okolicy, w pobliŻu samego Środka 130tyŚ miasta trafiajĄ nam siĘtakie "cuda"?? Mamy ogromne szczĘŚcie Że mamy taki potencjaŁ w postaci tego parku i jezior. Musimy go wykorzystaĆ, by DG nie byŁa postrzegana jako brudne i zanieczyszczone miasto na gdzieŚ na ŚlĄsku, pozatym moŻna i na tym zarobiĆ. Polecam spacery z dziewczynĄ/chŁopakiem po Zielonej rÓwnieŻ w zimĘ, moŻe wam teŻ przytrafi siĘrÓwnie ciekawego. Ja swojĄ musze wyciĄgnĄc na 100% smile.gif Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post czw, 22 gru 2005 - 16:09
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



Ciekawa obserwacja. Sarny majĄ to do siebie, Że wŁaŚnie zimĄ tworzĄ stadka. O tej porze roku podobne widziaŁem na Bukowej GÓrze w Lasach TrzebiesŁawskich, skaczĄce przez Śniegi. Na Zielonej natomiast w dzikiej czĘŚci, od alejek na prawo, w podtopionym cudnym lesie (wyglĄda jak dzika puszcza), zaskoczyŁ nas w maju (mnie i dziewczynĘ) kozioŁ;-) KtÓry jak duch nagle wyŁoniŁ siĘz kniei:)

A co do szczekania, to nie wiem czy zdajesz sobie sprawĘ, ale wŁaŚnie kozŁy sarny lubia szczekaĆ, zwŁaszcza na wiosnĘ, latem. CaŁkiem przeraŻajĄco dla kogoŚ, kto nie zna tych dĹşwiĘkÓw;-) WŁaŚnie spŁoszone niespodziewanym pojawieniem siĘczŁowieka tak reagujĄ, wyraŻajĄ szczekaniem strach rzucjajĄc siĘdo ucieczki, jednoczeŚnie ostrzegajĄ inne o niebezpieczeństwie.

Co do waŁĘsajĄcych sie psÓw- miaŁem takĄ sytuacjĘparĘlat temu, w lesie niedaleko kamienioŁomu Łady (miĘdzy ZĄbkowicami a ŁoŚniem), przy dodatkowo grubej pokrywie ŚnieŻnej, tak okoŁo 40 cm, w styczniu 2002 chyba(miaŁem na nogach tzw. "stuptuty";-), po kolana, zabezpieczajĄ przed dostaniem siĘŚniegu do butÓw). BrnĄŁem sobie krok za krokiem przez cichy las, gdy mignĘŁa mi sarna, ale daleko. WidaĆ byŁo, Że jest zmĘczona, z trudnoŚciĄ poruszaŁa siĘprzez gŁĘboki Śnieg. SzedŁem dalej przed siebie, a gdy juŻ prawie miaŁem przeciĄĆ jej tropy, stanĄŁem jak wryty - jej tropem podĄŻaŁ duŻy, czarny pies, taki wilczurowaty. Krew siĘŚciĘŁa w ŻyŁach, oczywiŚcie myŚlaŁem, Że zaatakuje mnie :wink: Jakby co szanse niewielkie, ciĘŻko byŁo poruszaĆ siĘw tym sniegu, a ja uŚwiadomiŁem sobie, Że nawet nie mam przy sobie scyzoryka;-) MusiaŁ byĆ zdziwiony takim spotkaniem nie mniej niŻ ja. KilkanaŚcie metrÓw przede mnĄ, dyszĄc ciĘŻko, z wywalonym jĘzorem, minĄŁ mnie goniac sarnĘ. Widocznie uznaŁ ja za godniejszĄ ofiarĘ;-) Od tamtej pory, choĆ wiem, Że wilkÓw u nas nie ma, juŻ tak pewnie siĘw lesie nie czujĘ, hihihi. Nie wiem jaki los tamtej sarny, w kaŻdym razie odgŁosÓw zagryzania nie usŁyszaŁem :? Nad zbiornikiem Huty Ładne fotki brzÓz oblepionych Śniegiem wÓwczas pstrykaŁem, giĘŁy siĘdo ziemi, przydaŁoby siĘzeskanowaĆ;-) Bezpańskie psy w tak ŚnieŻne zimy czĘsto powodujĄ spore straty w zwierzynie, inna sprawa, Że czasem na wsiach gospodarze specjalnie spuszczajĄ psy, aby sobie "upolowaŁy" jedzonko w lesie :?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post śro, 26 kwi 2006 - 17:37
Post #17


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Park Zielona powróci do swojej świetności?
Wysłany: Dejmon @ 2006-04-25, 11:54
Park Zielona to popularne miejsce odpoczynku wśród mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Choć idealne do spacerów, to nie oferuje wielu atrakcji. Z terenem tym wiązane są jednak wielkie plany. Do końca maja planuje się ukończenie remontu kręgu tanecznego, choć nie uda przywrócić się świetności rzeźbom, które stanowiły jego charakterystyczną cechę.

Systematycznie nadsypuje się też ziemię na górkę w środku parku. Już ubiegłej zimy zorganizowano na niej Festiwal Śniegu. Służyła też miłośnikom nart biegowych. Prawdopodobnie, będzie też wykorzystywana latem.

Poza tym planowane jest także zagospodarowanie starego basenu, który dwa lata temu z przyczyn technicznych został zamknięty.

- Na jego terenie zostało utworzone Centrum Sportów Letnich. Nacisk położyliśmy na piłkę plażową. Mamy kilka boisk. Na razie jest dokonywana korekta terenu i opracowywana dokumentacja. Niecka basenowa zostanie skrócona, zadaszona i będzie wykorzystywana. Być może w przyszłości uda się kąpielisko z powrotem wyremontować i otworzyć - mówi Ireneusz Maksymowicz, dyrektor CSiR.

Na razie nie wiadomo, co stanie się z budynkiem kawiarni. Choć początkowo groziło mu wyburzenie, to istnieje szansa na jego ponowne wykorzystanie. Jednak do rozwiązania tej kwestii trzeba będzie poczekać aż do ukończenia inwestycji.

W zamyśle teren Parku Zielona ma służyć mieszkańcom przez cały rok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 27 kwi 2006 - 14:21
Post #18


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



ten :dziennikarz" z DZ skompromitowal sie tym artykulem. Artykul mogl rownie dobrze ukazac sie rok-2 lata temu.
Gornolotne "powrot do dawnej przyszlosci" to troche nowej farby na rotundzie i ta byle jaka gorka, usypywana od lat. A o basenie i siatkowce mowi sie od dawna i co z tego laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post czw, 27 kwi 2006 - 15:05
Post #19


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



No mnie tez smieszy ten artykuł. 8)

Powrót do świetności :?:

Zlikwidowano basen ostanimi casy :? a w zamian "planuje sie" wyremontowanie kręgu tanecznego :shock: 8) i usypanie górki .

" z terenem tym wiążą sie wielkie plany "

Ciekawe jakie :?: bo o wielkich planach ani słowa w artykule.

Co prawda przybyło MINI- ZOO. wremontowano fontanne .

i tyle.

o ile sobie przypominam , jeszcze na koniec lipczykowskiej kadencji było głosno o konkursie na zapalnowanie Zielonej. 8) Pamietacie cos :?:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post wto, 02 maj 2006 - 13:16
Post #20


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Co do basenu, to w wojewodzkim serwisie turystyka.silesia-region.pl w dzialach: kapieliska, parki wodne, kryte plywalnie jest wymienione jedynie to na Zielonej (w sekcji kapieliska). Z serwisu wynika, ze w Dabrowie nie ma zadnego parku wodnego. Moze oni maja jakies przecieki odnosnie przyszlosci Nemo? hehe...
Mnie osobiscie wydaje sie, ze jak zwykle miasto nie dba o promocje i aktualizacje danych :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 15:20
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza