IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

6 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sport w DG a pomoc UM, pomysły, opinie...
Ocena 5 V
bolo73
post pią, 06 lut 2009 - 08:48
Post #41


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 9
Dołączył: pią, 07 gru 07
Nr użytkownika: 931
Płeć: Mężczyzna



Ja Ci to kolego bzenek wyjaśnię.Otóż hala ma pojemność 3000-3500 osób,na meczach jest średnio (dokładnie nie wiem bo rzadko bywam ale obserwuję i interesuję się na bieżąco) 2400-2700 ludzi, Dąbrowa jako miasto ma około 140 000 mieszkańców, więc hala na meczach zostaje zapełniona około 2% społeczności. Dla przypomnienia, w Sosnowcu kiedy jeszcze niedawno Płomień grał w PLS na meczach bywało średnio w granicach 2 tysięcy kibiców (pojemność hali przy Żeromskiego około 2500).A więc pomimo tego,że była to siatka facetów a więc bardziej widowiskowa i popularna niż to ma miejsce w wykonaniu pań, pomimo tanich biletów, bodajże kosztowały 10zł,pomimo większej społeczności miasta Sosnowiec hala nie pękała do końca w szwach.Podobnie rzecz wygląda z hokejem gdzie średnia ilość widzów wynosi około 1000-1200 (tego akurat jestem pewien bo sam jestem stałym bywalcem na hokejowym Zagłębiu).O piłce nie piszę bo to już jest zupełnie inna bajka, chociaż ostatnio frekwencja również nie rzuca na kolana. Tak więc powinniśmy się cieszyć,że pomimo braku tradycji udało się w Dąbrowie stworzyć drużynę występującą na najwyższym szczeblu rozgrywek,drużynę ,która przyciąga kibiców nie tylko tych dąbrowskich,która w 1 sezonie zajęła wysokie 5 miejsce a w 2 sezonie ma szansę powalczyć o medal.Oczywiście,ze nie do każdego powyższe argumenty przemówią bo też nie każdego musi interesować siatkówka czy koszykówka i ja to rozumiem i szanuję ale niech te osoby również zrozumieją,ze nie każdego także musi interesować piłka nożna czy też hokej.Ważne jest to,że kiedyś w Dąbrowie nie działo się nic jeżeli chodzi o sport a teraz można jak to zauważył jeden z forumowiczów spędzić miło i bezpiecznie popołudnie lub wieczór (nieważne czy samemu czy też z żoną, dziewczyną, dziećmi, całą rodziną) wybierając się do hali na mecz siatkarek czy też koszykarzy.I z tego pozostaje nam się tylko cieszyć i radować.

Ten post edytował bolo73 pią, 06 lut 2009 - 08:51
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post pią, 06 lut 2009 - 10:51
Post #42


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



Ja tylko trochę wyprostuje liczby w poprzednim poście : hala ma około 3000 miejsc i zazwyczaj w tym sezonie na meczach siatki jest wypełniana w liczbie 2000-2500 głów na koszu jest nieco gorzej bo przychodzi około 1000-1500 ludzi. Więc p. Jaszczura może przyjdzie Pan w niedziele na mecz i zobaczy ilu podatników chce żeby ich pieniądze zostały przekazane siatkarkom w formie stypendia bo jeśli się w mieście nie wiele robi i bierze za to kasę to sądzę że cześć osób wolałaby żeby zamiast radnym dać więcej siatkarkom i koszykarzom

PS-> A co do płomienia: to na tych meczach z lepszymi drużynami jak Częstochowa, Olsztyn Jastrzębie czy Bełchatów to chyba jednak był komplet wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post pią, 06 lut 2009 - 11:01
Post #43


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(bolo73 @ pią, 06 lut 2009 - 10:48) *
Ja Ci to kolego bzenek wyjaśnię.Otóż hala ma pojemność 3000-3500 osób,na meczach jest średnio (dokładnie nie wiem bo rzadko bywam ale obserwuję i interesuję się na bieżąco) 2400-2700 ludzi, Dąbrowa jako miasto ma około 140 000 mieszkańców, więc hala na meczach zostaje zapełniona około 2% społeczności.

Ano to faktycznie sporo. Zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę nędzną informację "na mieście". Choć pewnie jakaś część to kibice drużyn przyjezdnych i mieszkańcy innych miast GOP. Znam takiego mieszkańca Katowic co czasami przyjeżdża sobie pooglądać dąbrowski MKS w akcji.

Dla porównania kibicujących Półmaratonowi Dąbrowskiemu było może ze 200 na całej trasie z Ujejsca do Centrum. smile.gif

Jak byłem te parę razy na meczu ze 3-4 lata temu to z frekwencją było zdecydowanie gorzej. Może znów się wybiorę w najbliższym czasie. smile.gif

CYTAT(bolo73 @ pią, 06 lut 2009 - 10:48) *
Tak więc powinniśmy się cieszyć,że pomimo braku tradycji udało się w Dąbrowie stworzyć drużynę występującą na najwyższym szczeblu rozgrywek

Fakt. Jest to spory sukces biorąc pod uwagę bardzo przeciętne zainteresowanie sportem wśród dąbrowiaków.

CYTAT(bolo73 @ pią, 06 lut 2009 - 10:48) *
Ważne jest to,że kiedyś w Dąbrowie nie działo się nic jeżeli chodzi o sport a teraz można jak to zauważył jeden z forumowiczów spędzić miło i bezpiecznie popołudnie lub wieczór wybierając się do hali na mecz. I z tego pozostaje nam się tylko cieszyć i radować.

Ano właśnie, brak chęci wychodzenia z domu to jeden z naszych lokalnych problemów. Dobrze, że się to powoli zaczyna przełamywać. smile.gif

Ten post edytował bzenek pią, 06 lut 2009 - 11:14
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post pią, 06 lut 2009 - 11:18
Post #44


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Brak chęci wychodzenia z domu grozi:
-otyłością
-cukrzycą
-osteoporozą
-rogowaceniem naskórka
O konsekwencjach powyższego strach mi pisać. Nie chce mi to przejść przez klawiaturę!!!

Warto przyjść na halę przewietrzyć płuca i naskórek (mowa o jego odkrytych obszarach), zrzucić zbędne kilogramy (opcja tramwaj, autobus, samochód nie mam miejsca).

Tyczy to się nie tylko siatkówki, koszykówki, również pozostałych dyscyplin biegania, piły itd, które są dostępne w DG.


Radny Jaszczura, dbaj pan o zdrowie tych co pana wybrali.
Jak pan nie będziesz dbał, to kto za lat... będzie na pana i panu podobnych głosował.
Osobiście z takim podejściem cienko to widzę greets (11).gif celb (8).gif laugh.gif

pozdr...

Ten post edytował endriu pią, 06 lut 2009 - 11:19


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mydlik
post pią, 06 lut 2009 - 11:48
Post #45


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 198
Dołączył: śro, 14 lis 07
Nr użytkownika: 882
Płeć: Mężczyzna



kolego bzenek -zainteresowanie mieszkańców DG wydarzeniami sportowymi z roku na rok rośnie.
Nie porównuj co było kilka lat temu a jest obecnie.
Przyjdź na niedzielny mecz, a się przekonasz.

Bardzo cieszy mnie młodzież przychodząca na mecze ,bo to nie ta grupa plująca, paląca. pijąca ,ćpająca przy klatkach schodowych.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BARES
post pią, 06 lut 2009 - 16:44
Post #46


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 516
Dołączył: sob, 02 gru 06
Skąd: D.G. Mydlice
Nr użytkownika: 352
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(bzenek @ czw, 05 lut 2009 - 16:17) *
No to mię łaskawie objaśnij. smile.gif


hala 3000 a mieszkanców D.G. ma około 125000 to jednak nie jest 0.1 % ale procenty nie są najważniejsze im większe miasto tym ten wskażnik jest mniejszy Wrocław jest dobrym przykładem że na taką promocje nikt specjalnie pieniędzy nie szczędzi a co najważniejsze jest to najlepszy sposób na zachęcenia młodych ludzi do uprawiania sportu, patrz Małysz.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szczepan
post sob, 07 lut 2009 - 03:17
Post #47


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 706
Dołączył: wto, 25 gru 07
Skąd: DG
Nr użytkownika: 989
Płeć: Mężczyzna



Hala "Centrum" w/g policji 2964 miejsca siedzące.
Powyżej nie wpuszczają bo żadna z 24 kamer nie łapie obrazu (a tylko dwóch funkcjonariuszy ten sprzęcik obsługuje).
Można dodać dwa sektory górne i zrobi się liczba około 3500 (zaryzykuję) 4000.
Mało ludzi kibiców na podestach???

Jaszczur jesteśmy tylko nie z tobą, a przynajmniej ja i aleje.

Ten post edytował Szczepan sob, 07 lut 2009 - 03:37


--------------------
"Tylko jedno zwycięstwo jest decydujące - ostatnie."
Karl von Clausewitz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post sob, 07 lut 2009 - 08:00
Post #48


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(BARES @ pią, 06 lut 2009 - 18:44) *
hala 3000 a mieszkanców D.G. ma około 125000 to jednak nie jest 0.1 % ale procenty nie są najważniejsze.

Ano to już koledzy wyjaśnili, że sama ilość miejsc nie jest najważniejsza.

CYTAT(BARES @ pią, 06 lut 2009 - 18:44) *
co najważniejsze jest to najlepszy sposób na zachęcenia młodych ludzi do uprawiania sportu, patrz Małysz.

Oj, akurat Małysz to raczej dość trudny do naśladowania jest. Bezpowrotnie minęły czasy kiedy skocznie były również w miastach typu Warszawa i Kielce. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post sob, 07 lut 2009 - 20:41
Post #49


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



3 tys z 125 tys, to około 2,5 % a nie 0,1 % wink.gif
poza tym z tych 125 mozna odliczyc małe dzieci do wieku 5 lat i starsze Panie powyzej 70tego roku , to wyjdzie całkiem dobra frekwencja.

Bardzo dobrze ze jest taki klub w DG i ma coraz wiecej kibiców, nieraz byłem na meczach MKS zarówno siatkówki jak i koszykówki i widac duze zainteresowanie , osoby w roznym wieku młodzi po 15 lat, starsi po 25 lat, młodzi ojcowie z dziecmi, , 40 latki, małzeństwa , starsi emeryci ( czytelnicy Przegladu Sportowego itp teraz maja gdzie wyjsc w DG , a nie ogladac tylko Sportową Niedziele ).

Integruje sie dabrowska społeczność ( powstanie Klubu Kibica).

A najwazniejsza to promocja miasta, nazwa Dąbrowa Górnicza przewija sie przez aktualnosci sportowe wielu stacji TV lub transmisje 2 godzinne w Polsat Sport i Tv4 wyniki publikowane są na stronach internetowych i gazetach ogólnopolskich. Chwalona jest również nasza hala.

Mozna nawet zaryzykowac stwierdzenie , ze była to bardzo madra decyzja byłego prezydenta Lipczyka.

Utrzymanie klubu w LSK lezy w interesie wszystkich mieszkańców DG.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BARES
post sob, 07 lut 2009 - 21:42
Post #50


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 516
Dołączył: sob, 02 gru 06
Skąd: D.G. Mydlice
Nr użytkownika: 352
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(bzenek @ sob, 07 lut 2009 - 06:00) *
Oj, akurat Małysz to raczej dość trudny do naśladowania jest. Bezpowrotnie minęły czasy kiedy skocznie były również w miastach typu Warszawa i Kielce. smile.gif


Ale bardzo dużo dzieciaków chciało go naśladować, powstał program " Szukamy nastepców mistrza " to dobry przykład jak z niszowego sportu jakim w Polsce były skoki mozna zrobić sport na dosyć szeroka skalę, juz widać owoce tej akcji, w ostatnich dniach zdobylismy drużynowo brazowy medal na Mistrzostwach Świata juniorów


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mick
post sob, 07 lut 2009 - 21:43
Post #51


UZYTKOWNIK
****

Grupa: FdZD
Postów: 407
Dołączył: pią, 09 gru 05
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 174
Płeć: Mężczyzna
GG: 1006247 status gadu-gadu



CYTAT(Master @ sob, 07 lut 2009 - 20:41) *
Utrzymanie klubu w LSK lezy w interesie wszystkich mieszkańców DG.


Utrzymanie klubu grającego co rok w Lidze Mistrzów UEFA też byłoby w interesie wszystkich mieszkańców DG??
Niszowy sport - niskie nakłady
Masowy sport - wysokie nakłady

Gdzie jest granica??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post sob, 07 lut 2009 - 22:07
Post #52


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Nakłady nie sa chyba az tak wysokie , z reszta ciekawe jak wyglada struktura budzetu MKS itp udział miasta i sponsorów itp.

Mamy siatkówke w najwyzszej klasie rozgrywkoej i powinnismy sie tego trzymac, do tego mysle ze koszykarze są w stanie grac jeszcze wyzej wink.gif jak równiez marzy mi sie aby nasi piłkarze dotarli do 2 lub 2 ligi wink.gif

i tyle w sporcie zawodowym wystarczy wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post nie, 08 lut 2009 - 09:59
Post #53


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



CYTAT(Mick @ sob, 07 lut 2009 - 21:43) *
Utrzymanie klubu grającego co rok w Lidze Mistrzów UEFA też byłoby w interesie wszystkich mieszkańców DG??
Niszowy sport - niskie nakłady
Masowy sport - wysokie nakłady

Gdzie jest granica??


Ale jakby w DG był niszowy sport w stylu szachów, warcabów czy innych wymysłów to mieszkańcy nie chodziliby na ten obiekt smile2.gif Gdzie jest granica? ciężko odpowiedzieć bo jak wiadomo pieniędzy nigdy dość smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post pon, 09 lut 2009 - 12:22
Post #54


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



Słyszałem jak KK pojechał na meczu po Jaszczurze smile2.gif

hehehe

pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SokratesDG
post wto, 10 lut 2009 - 15:26
Post #55


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 184
Dołączył: wto, 10 lut 09
Skąd: DG forever
Nr użytkownika: 3,188
Płeć: Mężczyzna



Mam pytanie: Czy MKS nie może być traktowany tak jak Barca? Fakt jest to tylko siatka i kosz, ale czy tylko futbol się liczy?
Czy musimy wysłuchiwać wynurzeń ludzi, dla których liczy się tylko kasa i mają gdzieś wszystko inne?
A może by tak pomyśleć o tym, że to jest nasz klub i jego sukcesy są naszymi sukcesami i po prostu być z tego dumnym?
Jeśli już mamy to szczęście mieć taki klub, to dlaczego zawsze znajduje się ktoś taki (nie wspomnę nazwiska choćby dlatego, że o takich ludziach nie warto pamiętać), kto próbuje zniszczyć coś co funkcjonuje zamiast sprawić by wszystko inne funkcjonowało równie dobrze?
Panie radny: Czy równanie w dół jest jedyną metodą szukania rozwiązań ?

I ostatnie:
Czy jedynym i najsłuszniejszym rozwiązaniem będzie, gdy cały budżet miasta zostanie przekazany na diety dla szanownych państwa, którzy wydalają z siebie takie pomysły???

Na koniec - mam nadzieję, że w następnych wyborach nie zagłosuje na was nawet rodzina, jeśli choć trochę czują się Dąbrowiakami.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post wto, 10 lut 2009 - 15:40
Post #56


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(SokratesDG @ wto, 10 lut 2009 - 17:26) *
Mam pytanie: Czy MKS nie może być traktowany tak jak Barca? Fakt jest to tylko siatka i kosz, ale czy tylko futbol się liczy?


tak wyrwe z kontekstu, zeby napisac, ze UM DG i futbol to nie ma nic z soba wspolnego (oprocz dotacji na grupy mlodziezowe). lider IV ligi, Zaglebiak DG ma na caly 2009rok z miasta 115tys pln rocznie (rok temu mial 90tys)

a co do reszty - macie zdecydowana racje. mam nadzieje, ze w/w radni odczuja bolesnie ta sprawe...

CYTAT
Słyszałem jak KK pojechał na meczu po Jaszczurze

mozecie cos wiecej napisac??

Ten post edytował menago wto, 10 lut 2009 - 15:42
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post wto, 10 lut 2009 - 16:12
Post #57


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



'Zostaw stypendia, Jaszczura zostaw stypendia' i parę innych tego typu przyśpiewek.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 10 lut 2009 - 19:25
Post #58


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Pan radny Jaszczura to jest folklor który w naszej RM niestety występuje w dość znacznej ilości.

Wielu radnych ma mniejszą wiedzę w tematach dt. miasta niż nie jeden z forumowiczów, nie dziwią więc takie "kwiatki". Problem polega na tym że jak przychodzi do wyborów to startują tam jedne i te same osoby. Osoby które najczęściej wyciągają łapy po diety a resztę mają tak naprawdę wiecie gdzie.


No ale tak więc na to że nie pojawi się w następnej kadencji jakoś bardzo bym się nie nastawiał, bo różnie może być..

.. no chyba że ja wystartuje z komitetu FMDG laugh.gif w końcu mamy jeszcze 2 lata na kampanie.. laugh.gif

A miasto tak dba o kluby że szkoda gadać..

Ten post edytował kwintosz wto, 10 lut 2009 - 19:26


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 10 lut 2009 - 20:30
Post #59


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Powiem Ci, że trafiłeś w sedno sprawy, jeśli chodzi o znajomość potrzeb mieszkańców to faktycznie, zwłaszcza w tej kwestii, bo jeśli wypowiada się w imieniu nas mieszkańców to chyba przespał parę miesięcy, których były te sprawy omawiane
CYTAT
GW KatowiceDąbrowianie stawiają na sportMagdalena Warchala2007-07-04, ostatnia aktualizacja 2007-07-04 18:55 Dąbrowianie są najbardziej zadowoleni z terenów zielonych i parków, a najmniej z fatalnych dróg i komunikacji. Chcą, żeby w najbliższych latach miasto postawiło na sport i rekreację - wynika z ankiet, które wykorzystane zostaną do stworzenia wieloletniej strategii rozwoju miasta W Dąbrowie Górniczej trwają prace nad strategią miasta do roku 2020. Do współtworzenia dokumentu władze zaprosiły mieszkańców. Swoje opinie mogli wyrażać przez cały czerwiec, odpowiadając na dwa pytania: co w mieście należy natychmiast zmienić i co bezwzględnie zachować? Do magistratu dotarło ponad 2,1 tys. odpowiedzi. Większość ludzi zwraca uwagę na konieczność poprawy stanu dróg i komunikacji miejskiej oraz rewitalizacji centrum - remontu dworca PKP i otoczenia Pałacu Kultury Zagłębia. Za wielki problem mieszkańcy uznali też brak poczucia bezpieczeństwa. Ich zdaniem atutami Dąbrowy są za to parki i tereny zielone, pomniki, zabytki i muzea, a także obiekty sportowo-rekreacyjne. Właśnie w oparciu o te mocne strony dąbrowianie chcieliby budować przyszłość miasta. W pierwszej kolejności zainwestowaliby zatem w sport i rekreację, a następnie w edukację. Chcą otwierać w mieście nowe kierunki studiów i reaktywować zasadnicze szkoły zawodowe.- Korzystając z wyników ankiet, wyznaczymy konkretne cele, które postaramy się zrealizować, i zapytamy dąbrowian o opinię. Tym razem poprosimy, by uszeregowali poszczególne zadania od bardziej do mniej pilnych - mówi Piort Drygała z Urzędu Miejskiego. Jeszcze w tym roku o strategii miasta zadecydują radni.
Ponadto wielokrotnie mówiło się o słabej aktywności dąbrowiaków i niskim poziomie utożsamiania się z miastem, a jak mecze MKS przyciągają tysiące mieszkańców, którzy identyfikują i integrują się, ba.. przychodzi ich więcej niż na darmowe imprezy typu dni miasta, pożegnanie lata, mimo, że muszą jeszcze zapłacić za karnety, bilety.Klub i Klub Kibica rozprowadził setki szalików z napisami MKS Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, DĄBROWIANIE - które mieszkańcy (nie tylko członkowie KK) chętnie i z DUMĄ noszą na meczach to tego nie widzi.Gdy ich brakło, co mecz dopytują sie, kiedy będzie następna edycja, kiedy będą koszulki i inne gadżety.Prężnie rozwija się Klub Kibica - który chyba więcej zorganizował wyjazdów niż dąbrowski PTTK.Imho klub wypełnił pustkę i dał mieszkańcom wszystko to, czego wcześniej do tej integracji brakowało.

CYTAT(Master @ sob, 07 lut 2009 - 20:41) *
3 tys z 125 tys, to około 2,5 % a nie 0,1 % wink.gif poza tym z tych 125 mozna odliczyc małe dzieci do wieku 5 lat i starsze Panie powyzej 70tego roku , to wyjdzie całkiem dobra frekwencja.


No nie wiem, nie wiem Master


Mie najbardziej cieszy, że rozgrywki zwłasza siatkarskie przyciągają cały przekrój społeczeństwa miasta smile.gif zapraszam do przejrzenia galerii klubowej

Ten post edytował Zibar wto, 10 lut 2009 - 20:32


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SokratesDG
post wto, 10 lut 2009 - 23:19
Post #60


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 184
Dołączył: wto, 10 lut 09
Skąd: DG forever
Nr użytkownika: 3,188
Płeć: Mężczyzna



Ze swej strony dodam, że nie mam pewności, mimo że jestem na każdym meczu, czy to są stale te same 2,5 - 3 tysiące, bo nie wszyscy chyba mogą chodzić stale na mecze...
Poza tym jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego, że nie wszystkie zawodniczki są Dąbrowiankami, to trzeba wszystko uczynić aby tak się stało, aby chciały u nas pozostać. Mają pecha dziewczyny, że im się nie udało urodzić w takim fajnym mieście jak Dąbrowa, ale to wszystko się da naprawić... Osobiście wolę jedną Śliwę niż dziesięć Jaszczurów... ale ja już tak mam że ciągnę do słodyczy a gady mnie nie kręcą wink.gif
Czasem jak słucham ludzi, którzy w naszym imieniu zarządzają naszym miastem, to mam wątpliwości czy aby napewno są stąd... Skąd się tacy biorą, bo że ja ich tu nie zapraszałem, to fakt.

Ten post edytował SokratesDG wto, 10 lut 2009 - 23:26


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:21
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza