IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

24 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Przegląd Dąbrowski
Andrzej Bęben
post czw, 09 lis 2006 - 22:06
Post #41


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: wto, 14 wrz 04
Nr użytkownika: 109
Płeć: Mężczyzna
Skype: misteradzio2 status skype



Panie Hator!

Pana tez zapraszam do siebie :).
Pan jednak pozwoli, ze to czy bede prostowal, czy tez nie bede prostowac pozostawie sobie do wyboru :)
A apropos Pana Klocka i jego insynuacji, o ktorej zapomnialem wspomniec, ze niby nie bylo ankiety pana Podrazy i pana Zaguly. To niechze tacy medioznawcy, jak Pan Klocek dokladnie czytaja gazetke. Albo zadzwonia do pana Podrazy i pana Zaguly.


--------------------
POZDROWIENIA!
Andrzej Bęben

_______________
MOTTO OBECNEJ WŁADZY: "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post czw, 09 lis 2006 - 22:30
Post #42


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



Co za język.... :) Wierzyć się nie chce, że w ten sposob wypowiada się aktualny rzecznik dąbrowskiego magistratu... :) Fachowiec.... :)

Ten post edytował pulsatilla1214 czw, 09 lis 2006 - 22:32
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 09 lis 2006 - 22:34
Post #43


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



Andrzej (jesli moge na per Ty) - luzik - wiadomo, ze nikt Cie tu na sile nie trzyma ale skoro jest się rzecznikiem miejskim to wypadaloby chyba utrzymywac kontakt z mieszkancami - tymbardziej na forum miejskim - a nie alienowac sie w pokoju 406 (czy ktoryms tam :) ).
ot tego UM placi - a skoro nie chcesz prywatnie przebywac na tej www to zapraszamy do postowania w godzinach urzedowania od pon do pt od 7 30 do 15 30 - o ile sie nie myle :)
pozdrawiam


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 09 lis 2006 - 22:36
Post #44


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Andrzej Bęben @ Nov 9 2006, 10:06 PM) *
Pan jednak pozwoli, ze to czy bede prostowal, czy tez nie bede prostowac pozostawie sobie do wyboru :)

myslalem ze to stanowisko jest stworzone z mysla o mieszkancach i dla mieszkancow...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 09 lis 2006 - 22:42
Post #45


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



coz... Andrzej sie stlenil...
moze poszedl do 406 pisac artykul o nas? biggrin.gif

Ten post edytował Hator czw, 09 lis 2006 - 22:43


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 09 lis 2006 - 23:09
Post #46


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Dobra zakończmy tą dyskusje. Pan rzecznik czy wypowiada się oficjalnie czy nie dalej jest politykiem. A politykiem się jest a nie bywa się i dlatego proponuje potraktować wypowiedzi rzecznika jako służbowe. Co do sprawy insynuacji to na pewno wszystko wyjaśni @klocek. Nie jesteśmy nieomylni. Co do tych „ankiet” to ja również nie otrzymałem takiego numeru z ankietą Pana Podrazy. Pismo PD jako oręż medialny prezydenta nie jest obiektywne i nigdy nie było, podobnie jak inne pismaki samorządowe w innych miastach. I jak zwykle standardowa uwaga: to politycy są po to, aby latać za mieszkańcami a nie na odwrót.

Ten post edytował pozdrawiam czw, 09 lis 2006 - 23:23
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post czw, 09 lis 2006 - 23:37
Post #47


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Kultura pełną gębą ;-) Za naszą kase. No comment.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 10 lis 2006 - 01:04
Post #48


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Co za wieś.. toż to kabaret jest.. laugh.gif To ma być rzecznik prasowy?? Kończ pan, wstydu oszczędź!! wink.gif Ufff.. myślę że już nie długo.. szkoda słów.. blink.gif


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post pią, 10 lis 2006 - 03:21
Post #49


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Andrzej Bęben @ Nov 9 2006, 09:57 PM) *
Panie Klocek!

jak Pan wiesz raz tylko podalem post na to forum. Acz czytam je systematycznie. Czasem sie ubawie, czasem sie zatrwoze, czasem...
Ale to cos Pan napisal w swym ostatnim poscie sprawilo, ze musialem zareagowac.
Raz: jako JESZCZE przez pare tygodni rzecznik.
Dwa: jako JESZCZE przez pare tygodni tzw. red. nacz PD.
Trzy: jako Bęben najzwyklejszy.

Jak sie wypowiem po ludzku, jako Bęben, a to teraz czynie, to mnie Pan obsobaczysz, ze rzecznik jest taki i owaki i takie tam bla, bla.
Pisze Pan:
Ten apel p. Kocmy byl tyakze na stronie UM , a do PD pewnie zostal dorzucony bez jego aprobaty.

Panie! Miales Pan bliskie spotkanie III stopnia? Czys moze Pan jest drugi Nostradamus? Androny Pan pleciesz i w gebe mi plujesz! Mozesz Pan sobie krytykowac PD jak Pan chcesz, ale nie wmawiaj Pan na PUBLICZNYM FORUM, ze w PD ktos komus puscil cos bez jego zgody!!!!!

Po pierwsze: Pan mnie obrazasz i insynuujesz jawnie ZAKAZANA PRAWEM MANIPULACJE!
Proponuje zadzwonic do pana Kocmy, to Pan uslyszysz, to o co Pan sie wczesniej powinienes go spytac, nim zes Pan zaczal wypisywac, to cos Pan wypisal.
Jak Pan nie masz komorki do pana Kocmy, to przyjdz Pan do mnie (pokoj 406), zadzwonie do R. Kocmy i dam Panu telefon. Niestety, nie mam upowaznienia, by komorka b. przewodniczacego RM szafowac na lewo i prawo.

Chcesz Pan sobie poggadac, zapraszam. W dyskusje na forum wdawal sie nie bede, bo - wierz mi Pan - nie chce mi sie dolewac oliwy do dabrowskiego piekielka.

Pozdrawiam serdecznie.
Z Bogiem!


Szanowny Panie Rzeczniku!
Przeczytałem Pańską wypowiedź i zjeżyły mi się włosy na głowie...

Pozwoli Pan jednakowoż, że wypowiem się w podobnym do Pańskiego stylu. Oczywiście, w sposób niedoskonały, gdzie mnie prostemu równać się z Panem!

Panie Andrzeju Bęben! Zarejestrowałeś się Pan na tym forum i oficjalnie przedstawiłeś jako Rzecznik Prasowy Urzędu Miejskiego. A skoro tak, to forma, w której zwracasz się Pan do forumowicza winna być formą oficjalną, godną piastowanego urzędu. Możesz też Pan zmilczeć tutaj a skrytykować nas na łamach swojego nielegalnego pisemka jako wichrzycieli, wywrotowców, mącicieli społecznego porządku. Tymczasem nie, wlazłeś Pan na prywatne grządki w buciorach i jeździsz Pan sobie po ludziach. A ludzie sobie zapłacili za to, żeby móc dyskutować na różne tematy! Forum jest prywatne (nie jak Pan piszesz publiczne) i reprezentuje prywatne poglądy jego uczestników. Jeśli masz Pan życzenie, to zarejestruj się Pan jako "cywil" i wal Pan po nas równo, przemycając przy okazji poglądy Pańskiego pryncypała.

Co do apelu Pana Przewodniczącego Koćmy. Ponieważ to właśnie ja wywołałem ten temat pozwolisz Pan, że ja go dokończę (nie liczę bowiem na odpowiedź z Pańskiej strony, sam żeś Pan zresztą napisał, że się Panu nie chce). Otóż Przewodniczący Rady Miejskiej zaapelował do mieszkańców miasta na łamach pisma, które zgodnie z uchwałą organu, któremu przewodniczy winno zostać zlikwidowane jako nieobiektywne, prezentujące wyłącznie poglądy Pana Prezydenta Talkowskiego. Kolega Klocek zaryzykował pogląd, że apel ten - w istocie swojej słuszny, temu nikt nie przeczy - mógł zostać zamieszczony w PD bez zgody Pana Przewodniczącego. Nie do pojęcia jest bowiem, aby działacz samorządowy łamał prawo ustanowione przez organ samorządowy, któremu w dodatku przewodniczy (przypominam, że chodzi o Uchwałę RM LVII/1001/06 z dnia 31 maja 2006 roku). Pomijam już milczeniem zlekceważenie tejże uchwały przez inne organa samorządowe...

A popatrz Pan, wystarczyło napisać jednym krótkim zdaniem, że Klocek się myli ponieważ Pan Koćma sam nalegał, aby Jego apel znalazł się na łamach PD...

A z tym zapraszaniem do siebie to żeś Pan pojechał, że strach się nie bać! Może niech Klocek i Hator lepiej wezmą ze sobą szczoteczki do zębów? wink.gif

Na koniec - myślę, że forumowicze podzielą moje zdanie - powiem jeszcze, że cieszę się, iż czytanie treści naszego forum tak Pana bawi. My też mieliśmy niezły ubaw czytając "Przegląd Dąbrowski". Ja np. zaczynałem się śmiać już czytając w nagłówku, że jest to "Miesięcznik Mieszkańców Miasta"!

Ten post edytował Dami7 pią, 10 lis 2006 - 03:27


--------------------
"Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy wątpliwości..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej Bęben
post pią, 10 lis 2006 - 06:29
Post #50


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: wto, 14 wrz 04
Nr użytkownika: 109
Płeć: Mężczyzna
Skype: misteradzio2 status skype



Szanowni Panowie!

Jak niewiele trzeba, zeby wywolac dyskusje. Jak niewiele trzeba, by dostac od niektorych Panow po glowie. Jak niewiele trzeba, by czyjes bledy przypisac komus innemu. Jak niewiele trzeba, by sie utwierdzic w pewnych przekonaniach...
Coz Panowie, skoro zwykle ludzkie zaproszenie do rozmowy oczy w oczy, traktujecie jako urzednicza maniere skazona polityka, w ktorym tkwi podstep, spisek i zlo wszelakie, to trudno... Nie wymagam, by co niektorzy Panowie czytali miedzy wierszami, skoro nadal nie chca czytac tego, co zostalo napisane.
Nikogo nie obrazilem, a niektorzy mnie juz tak. Tyle, ze ja do obrazalskich nie naleze. I do glupich, jak sie nie ktorym wydaje, rowniez.
Dziekuje z madre, gleboko przemyslane posty z ktorych emanuje bezstronnosc i doswiadczenie.


--------------------
POZDROWIENIA!
Andrzej Bęben

_______________
MOTTO OBECNEJ WŁADZY: "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 10 lis 2006 - 09:01
Post #51


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Andrzej Bęben @ Nov 10 2006, 06:29 AM) *
Szanowni Panowie!

Jak niewiele trzeba, zeby wywolac dyskusje. Jak niewiele trzeba, by dostac od niektorych Panow po glowie. Jak niewiele trzeba, by czyjes bledy przypisac komus innemu. Jak niewiele trzeba, by sie utwierdzic w pewnych przekonaniach...
Coz Panowie, skoro zwykle ludzkie zaproszenie do rozmowy oczy w oczy, traktujecie jako urzednicza maniere skazona polityka, w ktorym tkwi podstep, spisek i zlo wszelakie, to trudno... Nie wymagam, by co niektorzy Panowie czytali miedzy wierszami, skoro nadal nie chca czytac tego, co zostalo napisane.
Nikogo nie obrazilem, a niektorzy mnie juz tak. Tyle, ze ja do obrazalskich nie naleze. I do glupich, jak sie nie ktorym wydaje, rowniez.
Dziekuje z madre, gleboko przemyslane posty z ktorych emanuje bezstronnosc i doswiadczenie.



Witam !
Dlaczego Pan jest taki rozżalony, przecież sam Pan do takiej sytuacji doprowadził, jestyeś Pan RZECZNIKIEM UM, a na stronie zostało najpierw zlikwidowane forum (dlatego powstało to forum), zaprzestał Pan nawet umieszczać odpowiedzi na pytania mieszkańców w dziale Biuro prasowe (czyżby nikt nie miał pytań do władz?).
Na tym forum pojawia się Pan w pierwszym i mam nadzieję jednym z ostatnich tygodni pełnienia swoich obowiązków i biadolisz Pan, że Cię opluwają.

Pana rola imho polega na tym, żeby odpowiadać na pytania, zarzuty, oszczerstwa itp. krótko, zwięźle i na temat - tak, żeby nie trzeba było czytać między wierszami, bo jeśli pozostawia się miejsce na wątpliwości i domysły to wiadomo z jakim skutkiem,

a wystarczył zrobić tak niewiele, żeby ukierunkowac dyskusję na właściwe tory, wyjaśnić coś, sprostować.

Teraz na kilkadziesiąt godzin przed wyborami do Pana dotarło, że z braku oficjalnych źródeł (imho z Pana winy) forum to mimo barku merytorycznych podstaw stało się jedynym źródłem informacji dla mieszkańców, że kandydaci i radni miasta Dąbrowa Górnicza prowadzą dyskusję z mieszkańcamin za pośrednictwem tego forum...


Nikogo nie obraziłem pisze Pan, to ja zamieszczę tylko jedną z pańskich nielicznych wypowiedzi na jakią się "nadziałem"

W sprawie dąbrowskiego "niby" zoo
"...Szczury i niewielkie klatki to jednak nie wszystko. Niestety, na inną pomoc ze strony władz miasta zwierzaki liczyć chyba nie mogą.
- W najnowocześniejszej nawet chlewni musi śmierdzieć. Zresztą czasem w normalnych mieszkaniach śmierdzi bardziej niż w dąbrowskim Mini Zoo - przekonuje Andrzej Bęben."

No niech mnie kule bija jak nie obraziła Pan sporej liczby normalnych mieszkańców !

Jak niewiele trzeba było, a nie zrobiło się nic i teraz ma się pretensje do forum, jakby nie patrzeć nieoficjalnego/prywatnego/niedoinformowanego/ ?... żenujące

Ten post edytował Zibar pią, 10 lis 2006 - 10:11


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej Bęben
post pią, 10 lis 2006 - 09:50
Post #52


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: wto, 14 wrz 04
Nr użytkownika: 109
Płeć: Mężczyzna
Skype: misteradzio2 status skype



Jestem gleboko przekonany, ze zwracam sie do ludzi inteligentnych wyksztalconych. Dlatego pozwole sobie skwitowac Panow posty takim oto cytatem Czlowieka Madrzejszego do Wszystkich Wystepujacych na Forum Mieszkancow Dabrowy Gorniczej. Prosze bardzo:

A jam się otruł... wiesz, że byłem struty?

(Wspomnienie równą ma trucizny siłę.)

Co teraz powiem, będzie złe i zgniłe,

I szkieletowe jako ptak zepsuty,

Co z nieba zleciał wietrznym zwiany słupem

I we mrowisku się przewala - trupem.

_____
Nie zdziwlbym sie, gdyby co niektorzy Panowie Forumowicze... A co tam! Jednostka niczym, jednostka zerem!
Panowie, spokojnie w srode najpozniej juz bedzie oficjalnie wiadomo, czy czasem Forum nie bedzie juz OFICJALNYM. Kto wie, jak bedzie wola ludu.


--------------------
POZDROWIENIA!
Andrzej Bęben

_______________
MOTTO OBECNEJ WŁADZY: "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post pią, 10 lis 2006 - 11:02
Post #53


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



Mysle, ze niepotrzebnie tak wsiedliscie na pana Andrzeja. Nie psujmy tu atmosfery, dobrze?
A swoja droga, panie Andrzeju, nic do Pana nie mam, ale panskiego zwierzchnika z wielka rozkosza pozegnam.
Aaa jezeli to Pan faktycznie jest odpowiedzialny za ksztalt "Przegladu Dabrowskiego", to cofam slowa, ze nic do Pana nie mam. To pisemko jest obrzydliwie stronnicze. Od zawsze.


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post pią, 10 lis 2006 - 11:05
Post #54


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Andrzej Bęben @ Nov 10 2006, 09:50 AM) *
Jestem gleboko przekonany, ze zwracam sie do ludzi inteligentnych wyksztalconych. Dlatego pozwole sobie skwitowac Panow posty takim oto cytatem Czlowieka Madrzejszego do Wszystkich Wystepujacych na Forum Mieszkancow Dabrowy Gorniczej. Prosze bardzo:

A jam się otruł... wiesz, że byłem struty?

(Wspomnienie równą ma trucizny siłę.)

Co teraz powiem, będzie złe i zgniłe,

I szkieletowe jako ptak zepsuty,

Co z nieba zleciał wietrznym zwiany słupem

I we mrowisku się przewala - trupem.

_____
Nie zdziwlbym sie, gdyby co niektorzy Panowie Forumowicze... A co tam! Jednostka niczym, jednostka zerem!
Panowie, spokojnie w srode najpozniej juz bedzie oficjalnie wiadomo, czy czasem Forum nie bedzie juz OFICJALNYM. Kto wie, jak bedzie wola ludu.


Panie Rzeczniku, a co z obowiązkowym, urzędowym optymizmem??? Czyżby strach zagościł w szeregach?

Dla poprawy Pańskiego nastroju przytoczę inny fragment z cytowanego dzieła:

I na tej ziemi, choć jest kału stekiem,
Znajdzie się kilka rzeczy wielkich: morze
I to, co mędrcy nazywają - wiekiem,
I pączek róży, wreszcie grób, a przed nim
Wszystko, co śmiesznym zowią i powszednim,
I to, co wielkie nosi imię, wszystko!
I cała ziemia wielką jest artystką.

Mowa w nim wprawdzie o grobie, ale nastraja jakby bardziej optymistycznie...


--------------------
"Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy wątpliwości..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post pią, 10 lis 2006 - 11:22
Post #55


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



QUOTE(Andrzej Bęben @ Nov 10 2006, 11:50 AM) *
Jestem gleboko przekonany, ze zwracam sie do ludzi inteligentnych wyksztalconych.


Panie Andrzeju,

to bardzo miłe ale jeszcze kilka postów wcześniej zabrzmiał Pan jak pewien mały premier w Stoczni Gdańskiej. Ty my, tam ZOMO...

Mam świadomość, że póki bierze Pan pieniądze od obecnego prezydenta póty reprezentuje Pan jego linię i styl. Nawet nie wyobrażam sobie by było inaczej. W końcu jest Pan jego urzędnikiem. Ale zachowania w stylu IVRP osobbiście nie przypadają mi do gustu.

QUOTE(Andrzej Bęben @ Nov 10 2006, 11:50 AM) *
Panowie, spokojnie w srode najpozniej juz bedzie oficjalnie wiadomo, czy czasem Forum nie bedzie juz OFICJALNYM. Kto wie, jak bedzie wola ludu.


Oj, to by była prawdziwa katastrofa gdyby forum stało się oficjalnym, jedynym i najsłuszniejszym. Mam nadzieję, że twórcy naszego forum nie pójda na żadną kolaborację z władzą. Niezaleznie od tego jaki będzie wynik wyborów.

Myślę jednak, że i prezydent, i radni skorzystają z tego medium do kontaktowania się z mieszkańcami. Czy osobiście czy poprzez rzecznika. Są już takie przykłady w Polsce gdzie ludzie "ze świecznika" zniżyli się do poziomu "zwykłego człowieka/klienta/obywatela". Osobiście znam dobrze jedno takie forum i całkiem zgrabnie to wyszło.

Może i są nasze posty przerażające, śmieszne i naiwne. Ale są takie z powodu marnej polityki informacyjnej obecnej władzy. Po części właśnie dzięki Panu przezydent Talkowski stracił tu kilkanaście głosów, a może te kilkanaście zyska Pan Podraza. A może Pan Zaguła ? Przy spodziewanej katastrofalnej frekwencji w wyborach to może mieć znaczenie.

Nie wiem jakie ma Pan plany na następną kadencję ale proszę pamiętać, że przyjmę Pana tu z otwartymi rękami. Jako rzecznika drugiej kadencji pana Talkowskiego i jako osobę prywatną. Myślę, że inni forumowicze tez.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mick
post pią, 10 lis 2006 - 19:30
Post #56


UZYTKOWNIK
****

Grupa: FdZD
Postów: 407
Dołączył: pią, 09 gru 05
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 174
Płeć: Mężczyzna
GG: 1006247 status gadu-gadu



QUOTE(bzenek @ Nov 10 2006, 11:22 AM) *
Panie Andrzeju,

Nie wiem jakie ma Pan plany na następną kadencję ale proszę pamiętać, że przyjmę Pana tu z otwartymi rękami. Jako rzecznika drugiej kadencji pana Talkowskiego i jako osobę prywatną. Myślę, że inni forumowicze tez.


Nie! jako rzecznika nie! Nigdy.
Jakoś przez ostatni czas nie śledziłem tego wątku i jak teraz przeczytałem co tu się działo od wczoraj to mi szczęka opadła. Ja bym w życiu nie pomyślał, że za moje, nasze pieniądze może być ktoś taki zatrudniony - na stanowisku rzecznika Prezydenta.
Panie Andrzeju - niech Pan sobie wyobrazi, że UM to taki Zarząd Przedsiębiorstwa, na czele którego stoi Prezes, który Pana zatrudnił. A ja, klocek, hator, dami7, bzenek i inni to po prostu właściciele tego przedsiębiorstwa, którzy raz na cztery lata wybierają Prezesa.
Czy Pan, jako pracownik firmy X, podległy co prawda prezesowi, odważyłby się takim językiem, w taki sposób zwracać do właścicieli firmy??

Jeżeli okaże się, że p. Talkowski utrzyma się na stanowisku, to nie wyobrażam sobie, żeby Pan został.

A jako osobę prywatną - zapraszamy :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post pią, 10 lis 2006 - 19:38
Post #57


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Mick @ Nov 10 2006, 07:30 PM) *
A jako osobę prywatną - zapraszamy :)


Chyba zartujesz. Postepowanie Pana rzecznika UM w tym watku swiadczy tylko i wylacznie o jego kulturze osobistej, a nie o jego stanowisku w UM. To w jaki sposob pisal tutaj w watku przekresla go w moich oczach jako osobe godna rozmowy, dlaczego? Bo jest osoba publiczna, a tym bardziej do jasnej cholery rzecznkiem obecnego prezydenta. Wiec powinien byc takim "mostem" pomiedzy nami zwolennikami/przeciwnikami p. Talkowskiego, a samym Prezydentem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pią, 10 lis 2006 - 19:56
Post #58


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(Bartek @ Nov 10 2006, 09:38 PM) *
Chyba zartujesz. Postepowanie Pana rzecznika UM w tym watku swiadczy tylko i wylacznie o jego kulturze osobistej, a nie o jego stanowisku w UM. To w jaki sposob pisal tutaj w watku przekresla go w moich oczach jako osobe godna rozmowy, dlaczego? Bo jest osoba publiczna, a tym bardziej do jasnej cholery rzecznkiem obecnego prezydenta. Wiec powinien byc takim "mostem" pomiedzy nami zwolennikami/przeciwnikami p. Talkowskiego, a samym Prezydentem.

Jaki prezydent wacko.gif taki rzecznik... sad.gif

Ten post edytował vacu pią, 10 lis 2006 - 19:57
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post pią, 10 lis 2006 - 22:27
Post #59


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



QUOTE(Bartek @ Nov 10 2006, 09:38 PM) *
Chyba zartujesz. Postepowanie Pana rzecznika UM w tym watku swiadczy tylko i wylacznie o jego kulturze osobistej, a nie o jego stanowisku w UM. To w jaki sposob pisal tutaj w watku przekresla go w moich oczach jako osobe godna rozmowy, dlaczego? Bo jest osoba publiczna, a tym bardziej do jasnej cholery rzecznkiem obecnego prezydenta. Wiec powinien byc takim "mostem" pomiedzy nami zwolennikami/przeciwnikami p. Talkowskiego, a samym Prezydentem.


Ja bym się tak nie zapędzał w ocenach. nie znamy sytuacji. Nie zapominaj, że pieniądze bierze od pana Talkowskiego i musi rzecznikować tak jak on sobie to wyobraża. To, że przez kilka lat nie wyleciał ze stanowiska sugeruje, że Talkowski i spółka byli zadowoleni z jego usług.
Może po zwolnieniu się z tego etatu stanie się grzeczniejszy i bardziej wylewny. Wystarczy popatrzec na posty kolegi Sołtysika. Od czasu jak jego kadencja się zkończyła jego posty stały się bardziej krwiste i zasadnicze. Wcześniej to były takie dyplomatyczne kluchy. A na forum brakuje kogoś z kim moglibyśmy się konstruktywnie spierać.

Przez powyższe wcale nie chciałem powiedzieć, że dobrze oceniam pracę rzecznika. Nie mysłałem, że to napiszę ale chyba Jolka Kocjanowa miała większe jaja od niego. Widac było, że objeżdzała nas z sercem. A ten to jakiś taki nijaki był.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ronin
post wto, 21 lis 2006 - 14:54
Post #60


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Dołączył: pią, 17 lis 06
Nr użytkownika: 308



z tym to juz przesadzili mad.gif
http://dabrowa-gornicza.pl/pub/files/PDF/P...stopad_2006.pdf
Go to the top of the page
 
+Quote Post

24 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:15
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza