IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Propozycje związane z forum, podpowiedzi, rozwiązania, pomysły..
olo
post pią, 11 lis 2005 - 09:47
Post #1


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



MoŻe pora juŻ pozdejmowaĆ te wĄtki przyklejone w "Naszym mieŚcie" ChciaŁbym Żeby na czele byŁy wĄtki aktualne. Tym bardziej Że przyklejone zdajĄ siĘbyĆ wyczerpane.

Ten post edytował kwintosz pon, 27 lis 2006 - 00:49
Go to the top of the page
 
+Quote Post
12 Stron V   1 2 3 > »   
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 99)
olo
post pią, 11 lis 2005 - 10:04
Post #2


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



No i ten siwy kolor teŻ mi siĘjuŻ znudziŁ.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post pon, 14 lis 2005 - 06:34
Post #3


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Co do koloru ,pÓki co zostanie taki jaki jest, nie chce mieszaĆ , aby wogÓle czegoŚ nie popsuc.

od strony technicznej JEDYNYM WŁADCĄ jest Kwasny. Ja bardziej od "merytorycznej" hehehe

Ok , W najblizszym czasie niektÓre tematy zostanĄ poodklejane , a inne poprzyklejane. Mysle tez o zamkniĘciu Komunikacja, sciezki rowerowe chodniki i i o rozpoczeciu jego 2 czesci
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pon, 14 lis 2005 - 07:33
Post #4


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



QUOTE(klocek)
Co do koloru ,pÓki co zostanie taki jaki jest, nie chce mieszaĆ , aby wogÓle czegoŚ nie popsuc.

od strony technicznej JEDYNYM WŁADCĄ jest Kwasny. Ja bardziej od "merytorycznej" hehehe

Ok , W najblizszym czasie niektÓre tematy zostanĄ poodklejane , a inne poprzyklejane. Mysle tez o zamkniĘciu Komunikacja, sciezki rowerowe chodniki i i o rozpoczeciu jego 2 czesci

Jak to dobrze zostaĆ wysŁuchanym laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post pon, 14 lis 2005 - 13:29
Post #5


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(klocek)
(...) Mysle tez o zamkniĘciu Komunikacja, sciezki rowerowe chodniki i i o rozpoczeciu jego 2 czesci


:3:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 17 lis 2005 - 12:21
Post #6


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(olo)
No i ten siwy kolor teŻ mi siĘjuŻ znudziŁ.


Jak zjade na chate (chyba niedlugo w IE fajnie ale kapa z praca , jak ktos to powiedzial " Nasz rzad chce wszystkich wyslac za granice,aby statystyki bezrobocia w polsce sie poprawily" to bedzie pare skorek do wyboru. Pozdro for all .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 27 lis 2006 - 00:08
Post #7


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



moje pomysly

1) przydaloby sie okienko do pisania krotkich dialogow - cos jak mini hyde park na stronie p. Nowaka czy na forum Sosnowca (w zaglebie.info) - dla przykladu print screen z forum na ZI
2) fajnie by bylo wymienic ikonki, ktore wskazuja na nowe/nieprzeczytane posty w tematach - na forum Sosnowca jest migajaca koperta - fajnie to sie prezentuje

pozdr

Ten post edytował Hator pon, 27 lis 2006 - 00:22
Załączony plik
Dodany plik  okienko.JPG ( 161,44K ) Liczba pobrań: 57
 


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 18:39
Post #8


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



ja bym proponowal jak jest na innych forach mozliwosc kasowania swojego postu
i mozna jeszcze zrobic automatyczne odswiezanie strony np co 30 sek

Ten post edytował morton14 wto, 28 lis 2006 - 19:07


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 28 lis 2006 - 19:17
Post #9


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



jest taki magiczny przycisk


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 19:19
Post #10


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(:) @ Nov 28 2006, 05:17 PM) *
jest taki magiczny przycisk

hehe nie wiem czy pozdro mi go zablokowal czy co ale serio ja go nie widze gdzie on jest??


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 28 lis 2006 - 20:06
Post #11


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



@morton14 ja Cie bardzo proszę, bez takich hasełek, że ktoś coś. Jeśli Twoją intencją jest skłócenie na forum wszystkich to miej pewność że chodźbym miał 24h siedzieć na forum, nie popiszesz sobie na nim jak dostaniesz bana. Rób tak dalej a do tego dojdzie. Troche kultury. Irytuje mnie to Twoje zachowanie strasznie, wiesz? Tego typu swoje przemyślenia zatrzymaj dla siebie.

Wracając do sprawy @:) się pomylił, a ten przycisk mają tylko moderatorzy, stąd nie masz możliwości jego kasowania. Co by było jakby każdy chciał swoje posty pokasować i w ciągu 2 tyg. wątek bez niektórych postów straciłby sens. Po to ktoś wymyślił przycisk edycji, żebyś mógł to zrobić. Jeśli coś napisałeś a chcesz aby moderator posta usunął, poprostu go wyedytuj i poproś o to moderatora. Jak tylko któryś z nas będzie miał czas to to zrobi.

Pozdrawiam i życze więcej dystansu.

Ten post edytował kwintosz wto, 28 lis 2006 - 20:07


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 20:12
Post #12


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:06 PM) *
@morton14 ja Cie bardzo proszę, bez takich hasełek, że ktoś coś. Jeśli Twoją intencją jest skłócenie na forum wszystkich to miej pewność że chodźbym miał 24h siedzieć na forum, nie popiszesz sobie na nim jak dostaniesz bana. Rób tak dalej a do tego dojdzie. Troche kultury. Irytuje mnie to Twoje zachowanie strasznie, wiesz? Tego typu swoje przemyślenia zatrzymaj dla siebie. .

te czesc zostawie bez komentarza rolleyes.gif

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:06 PM) *
Wracając do sprawy @:) się pomylił, a ten przycisk mają tylko moderatorzy, stąd nie masz możliwości jego kasowania. Co by było jakby każdy chciał swoje posty pokasować i w ciągu 2 tyg. wątek bez niektórych postów straciłby sens. Po to ktoś wymyślił przycisk edycji, żebyś mógł to zrobić. Jeśli coś napisałeś a chcesz aby moderator posta usunął, poprostu go wyedytuj i poproś o to moderatora. Jak tylko któryś z nas będzie miał czas to to zrobi.

ale mi nie chodzi by mozna bylo zawsze kasowac tylko wtedy kiedy nikt po tobie nic nie napisze to sobie mozesz skasowac wypowiedz w momencie gdy ktos napisze juz nie masz takiej opcji tak jest na bardziej rozwinietych pod wzgledem techniki forach

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:06 PM) *
Tego typu swoje przemyślenia zatrzymaj dla siebie.

Ty swoje tez rozumiem ze nie mozna wyrazac krytycznych opini bo zaraz sie obrazasz?? tak jakos 'usmieszek' normalnie dyskutuje a Ty odrazu ban

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:06 PM) *
Pozdrawiam i życze więcej dystansu.


ja rowniez zycze duuuuzo wiecej dystansu przynajmniej polowy tego ile ja mam

Ten post edytował morton14 wto, 28 lis 2006 - 20:16


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 28 lis 2006 - 20:21
Post #13


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



I bardzo dobrze, może w końcu przestaniesz wszędzie i każdego o coś oskarżać. Jak Ci nie pasują osoby na forum, nie musisz na nim przebywać, możesz założyć np. własne i decydować tam kto, kogo kiedy i za co. W innym wypadku nie oskarżaj o coś kogoś gdy nie masz o tym zielonego pojęcia. I troche kultury bo póki co to nikt Ci nie powiedział nic złego poza tym że robisz ciągły off-top a Ty się zdążyłeś uczepić zarówno @pozdrawiam jak i @Bartka.

Dziwnym trafem na forum do póki nie pojawiło się kilku użytkowników był spokój i sielanka. Jeśli tak zachowują się politycy jak niektórzy nowi użytkownicy forum, nie dziwne że w tym kraju jest taki burdel. Mam tylko nadzieję że po pewnym czasie znudzi wam się takie pisanie na tym forum, w końcu po wyborach nie będzie o czym pisać..

Po 1. żaden ban bo nawet nie masz ostrzeżenia, tylko na forum wszyscy są równi i nikt tu nikogo nie obraża ani nie oskarża bezpodstawnie
po 2. Czy ja Ci gdzieś zabroniłem wyrażać krytyczne opinie, rób sobie to ale nie zaczepiaj innych. Na forum jest wolność poglądów, jakie masz takie masz i nikt Ci za to krzywdy nie zrobi. Ale już za prowokowanie owszem..

Co do tej opcji kasowania, to nie zauważyłem tego. Nie wiem jak wygląda skrypt IPB od tamtej strony. Ustawienia forum może zmieniać tylko admin i do niego powinno być skierowane to pytanie. Może jest taka opcja.

Ten post edytował kwintosz wto, 28 lis 2006 - 20:28


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 20:24
Post #14


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
Dziwnym trafem na forum do póki nie pojawiło się kilku użytkowników był spokój i sielanka. Jeśli tak zachowują się politycy jak niektórzy nowi użytkownicy forum, nie dziwne że w tym kraju jest taki burdel. Mam tylko nadzieję że po pewnym czasie znudzi wam się takie pisaniena tym forum, w końcu po wyborach nie będzie o czym pisać..

jak to nie bedzie o czym, i tu sie mylisz kolego

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
I bardzo dobrze, może w końcu przestaniesz wszędzie i każdego o coś oskarżać. Jak Ci nie pasują osoby na forum, nie musisz na nim przebywać, możesz założyć np. własne i decydować tam kto, kogo kiedy i za co.

spoko swoje forum juz mam
a co do oskarzen to mam jakies zastrzezenia do pozdro to pisze zeby np "usmiech" ktorego lubie nie poczul sie urazony, np pozdro napisal do hatora "HATOR" tez z nicka wiec o co Ci biega??
a swoja droga rozumiem ze nikt sie nie przyzna kto zabanowal mnie wczoraj??
QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
Dziwnym trafem na forum do póki nie pojawiło się kilku użytkowników był spokój i sielanka.

dawaj imiona kto ?? Przemo morton, poprostuprzemo?? ich masz na mysli??
rozumiem ze chyba zle trafilem to nie jest FORUM DYSKUSYJNE tylko sielankowe lizanie sobie poldupkow??
QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
Ty się zdążyłeś uczepić zarówno @pozdrawiam jak i @Bartka.

Bartosz to spoko gosc

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:21 PM) *
Co do tej opcji kasowania, to nie zauważyłem tego. Nie wiem jak wygląda skrypt IPB od tamtej strony. Ustawienia forum może zmieniać tylko admin i do niego powinno być skierowane to pytanie. Może jest taka opcja.

na bank jest moze mi sie uda Ci ja podeslac jak ja znajde

PS i prosze cie Moderatorze jak mnie zabanujesz to zostaw moje posty bo dzis one w 100% sa na temat

Ten post edytował morton14 wto, 28 lis 2006 - 20:31


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 28 lis 2006 - 20:36
Post #15


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Nie będe się wdawał z Tobą w polemikę, tymbardziej w tym temacie. Ale żeby była jasność, kilka słów na koniec.
Kilku agitatorów na forum mieliśmy. Jak tak nie trawisz moderatorów to popytaj innych albo się rozejrzyj, może się zorientujesz.
Owszem to forum dyskusyjne, tylko tu nie gadamy o byle czym a już na pewno nie w sposób w jaki Ty to robiłeś. Jak lubisz rozmawiać o lizaniu półdupków, chcesz prowokować itd. polecam forum o2.

Ja nie skasowałem żadnego z postów, które byłyby w porządku o to nie masz się co martwić.
Dobra koniec OT.

Co do kasowania postów, możliwe że nie ma takiej opcji, gdyż skrypt nie jest najnowszy. Niestety najnowszy IPB ma płatną licencję i trzebaby ją wykupić i nie wykluczone, że właśnie w tych nowszych wersjach jest taka opcja.

Ten post edytował kwintosz wto, 28 lis 2006 - 20:37


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 20:40
Post #16


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:36 PM) *
Co do kasowania postów, możliwe że nie ma takiej opcji, gdyż skrypt nie jest najnowszy. Niestety najnowszy IPB ma płatną licencję i trzebaby ją wykupić i nie wykluczone, że właśnie w tych nowszych wersjach jest taka opcja.

popytam sie i dam Ci znac

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:36 PM) *
Ja nie skasowałem żadnego z postów, które byłyby w porządku o to nie masz się co martwić.
Dobra koniec OT.

okej wierze Ci to ciekawe kto to zrobil

QUOTE(kwintosz @ Nov 28 2006, 06:36 PM) *
Owszem to forum dyskusyjne, tylko tu nie gadamy o byle czym a już na pewno nie w sposób w jaki Ty to robiłeś.

czy zasmiecanie ulotek, arogancja czlonka sztabu i to ze wiceprezydent Bedzina zrobil w ciagu miesiaca 10 razy wiecej niz prezydenci Dabrowy przez 5 lat, to dla Ciebie takie byle co??


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 28 lis 2006 - 21:23
Post #17


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



sory za wprowadzanie w blad z tym "delete'm"
wydawalo mi sie ze zanim zostalem modem to kiedys to tez bylo. A moze na starym skrypcie jeszcze? a moze wogole mi sie pomylilo? tongue.gif

QUOTE(morton14 @ Nov 28 2006, 08:24 PM) *
rozumiem ze chyba zle trafilem to nie jest FORUM DYSKUSYJNE tylko sielankowe lizanie sobie poldupkow??


laugh.gif
tak mysle czy nie zalozyc w hyde parku tematu z najlepszymi cytatami z forum biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post wto, 28 lis 2006 - 22:26
Post #18


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



QUOTE(:) @ Nov 28 2006, 07:23 PM) *
tak mysle czy nie zalozyc w hyde parku tematu z najlepszymi cytatami z forum biggrin.gif


hehe nieskromnie powiem ze poza moimi niewiele tu takich ale zakladaj, mozesz mnie cytowac :) poki ktos zlosliwie tego nie wykasuje pozdrawiam

Ten post edytował morton14 wto, 28 lis 2006 - 22:27


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post wto, 28 lis 2006 - 23:27
Post #19


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Czy jest szansa na wprowadzenie opcji "ignore" tutaj na forum. Chodzi poprostu o dodanie danej osoby do listy osob ignorowanych. Po dodaniu posty takiej osoby nie beda wyswietlane.

Mod: fragment tekstu usunięty, na drugi raz proszę o ważenie słów które się pisze

Ten post edytował kwintosz śro, 29 lis 2006 - 00:09
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morton14
post śro, 29 lis 2006 - 00:01
Post #20


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: wto, 28 lis 06
Nr użytkownika: 349



panie Moderatorze prosze dac jakies upomienie Bartoszowi zeby mnie nie obrazal bo wprowadza nieprzyjemna atmosfere na forum

Mod: Myślę że sprawa załatwiona. Jeśli macie do siebie jakieś wąty, piszcie sobie na PM.

Ten post edytował kwintosz śro, 29 lis 2006 - 00:10


--------------------
to nie jest PRZEMA konto zebyscie go nie kasowali, bo chcialbym nadmienic ze w domu z komputera moze korzystac kilka osob wiec to nie jego konto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post śro, 29 lis 2006 - 09:45
Post #21


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(Bartek @ Nov 28 2006, 11:27 PM) *
Czy jest szansa na wprowadzenie opcji "ignore" tutaj na forum. Chodzi poprostu o dodanie danej osoby do listy osob ignorowanych. Po dodaniu posty takiej osoby nie beda wyswietlane.

Mod: fragment tekstu usunięty, na drugi raz proszę o ważenie słów które się pisze

Jest opcja ignorowania w Panelu kontrolnym - sekcja "Opcje" - "Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post śro, 29 lis 2006 - 14:06
Post #22


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



vacu! dzieki za info bo szczerze mowiac nie patrzylem do ocpji :/

Wkoncu bede mial spokoj :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post śro, 29 lis 2006 - 14:12
Post #23


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(Bartek @ Nov 29 2006, 02:06 PM) *
vacu! dzieki za info bo szczerze mowiac nie patrzylem do ocpji :/

Wkoncu bede mial spokoj :)

Szkoda, że nie można całkowicie "zniknąć" niektórych postów. Ignorowanie działa tylko tak:

A więc moja propozycja jest taka, żeby jak się da to ustawić ignorowanie tak, żeby dane posty były całkowicie niewidoczne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post śro, 29 lis 2006 - 14:15
Post #24


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Wlasnie zauwazylem, ale przyajmniej przy czytaniu danego watku nie musze czytac slow osoby ktora ignoruje. Mimo wszystko dziekuje za wskazanie tej opcji i juz jest ona uzyta wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 29 lis 2006 - 15:12
Post #25


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



za chwile zancznie sie wprowadzanie regulaminu w zycie. I nie bedzie takich latwych powrotow na forum

Przemo - podburzasz i robisz zamet na forum


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post śro, 29 lis 2006 - 18:38
Post #26


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: PL
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



Gdzie będzie usytuowany regulamin.

PS. Bartek widze że poczułeś mięte do morton14 (żart tongue.gif )

Ten post edytował syzio śro, 29 lis 2006 - 18:44
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post śro, 29 lis 2006 - 19:10
Post #27


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(syzio @ Nov 29 2006, 06:38 PM) *
Gdzie będzie usytuowany regulamin.


Myslę ze podczas rejestracji powinien sie wyswietlnic i po zaznaczeniu akceptacji wyswietlalby sie formularz rejestracji. Chyba ze to w tym momencie techniczne nie jest mozliwe mozna go pewnie podczepic w subforum INFO :)

QUOTE(syzio @ Nov 29 2006, 06:38 PM) *
PS. Bartek widze że poczułeś mięte do morton14 (żart tongue.gif )


Jak cholera! ;-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 29 lis 2006 - 19:56
Post #28


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Czy istnieje możliwość łączenia różnych forum, tzn. forum na stronie MMKS-u trochę dogorywa i jeśli można byłoby pisać z tego miejsca i z tamtego a byłoby to widoczne tu i tam, to może rozruszałoby się bardziej oba fora. To takie luźne przemyślenie, może to ktoś z Was rozwinie najpierw od strony czysto technicznej, a dopiero ewentualnie później rozwinąc temat !?


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post śro, 29 lis 2006 - 23:33
Post #29


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



wypadaloby to wszystko uporzadkowac by pozniej admini mieli jasny przeglad prosb i propozycji
a wiec
1) buttony gg, skajp, tlen
2) sprawa zakladania poczty w domenie @dabrowa-gornicza.org oraz konta reprezentacyjnego forum
3) zwiekszenie uprawnien modow (korespondencja masowa, tworzenie komunikatow na glownej stronie forum)
4) okienko do mini czatow
5) linki do innych stron zwiazanych z DG na stronie glownej
6) mozliwosc jednoczesnego postowania na kilku forach (wspolny topic na kilku forach - BTW nie wiem czy to mozliwe ale pomysl super :) )
7) stworzenie osobnego pokoju dla modow-adminow
8) wykasowanie martwych kont po uprzedniej korespondencji masowej do w/w osobnikow
9) proba podpiecia batonika pod strony dabrowskie (np hala, aqua, kluby sportowe i co najwazniejsze - UM)
10) podpiac regulamin przy rejestrowaniu
11) cos jeszcze?
pozdr

Ten post edytował Hator śro, 29 lis 2006 - 23:33


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 02 gru 2006 - 23:20
Post #30


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hator @ Nov 29 2006, 11:33 PM) *
wypadaloby to wszystko uporzadkowac by pozniej admini mieli jasny przeglad prosb i propozycji
a wiec
1) buttony gg, skajp, tlen
2) sprawa zakladania poczty w domenie @dabrowa-gornicza.org oraz konta reprezentacyjnego forum
3) zwiekszenie uprawnien modow (korespondencja masowa, tworzenie komunikatow na glownej stronie forum)
4) okienko do mini czatow
5) linki do innych stron zwiazanych z DG na stronie glownej
6) mozliwosc jednoczesnego postowania na kilku forach (wspolny topic na kilku forach - BTW nie wiem czy to mozliwe ale pomysl super :) )
7) stworzenie osobnego pokoju dla modow-adminow
8) wykasowanie martwych kont po uprzedniej korespondencji masowej do w/w osobnikow
9) proba podpiecia batonika pod strony dabrowskie (np hala, aqua, kluby sportowe i co najwazniejsze - UM)
10) podpiac regulamin przy rejestrowaniu
11) cos jeszcze?
pozdr


No ja juz wrocilem rolleyes.gif
Dajcie mi ze 2 dni na aklimatyzacje blink.gif i powrot do rzeczywistosci.( wrocilem o 3 rano i jeszcze nie spalem, a na piwko trzeba bylo wyskoczyc :) , a jeszcze jutro final )
Fajno,ze forum sie rozwija i przedewszystkim thx moderatorom,za utrzymywanie porzadku, gdyz widzialem,ze kilka ewenementow sie trafilo. W razie jakichkolwiek spraw do mnie prosze o PW lub kwasny@dabrowa-gornicza.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post sob, 02 gru 2006 - 23:27
Post #31


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



wow - jak milo :)
welcome back i prosimy o staty domeny za zeszly miesiac -wszyscy sa ciekawi results biggrin.gif

PS Dobrze ze wreociles - jutro gramy o zloto :) DO BOJU!!!!!!!!!
pozdr deutsche admin kwasny tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post sob, 02 gru 2006 - 23:46
Post #32


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



Hator, czy czasem nie pomyliłeś języka tongue.gif Raczej Herzlich Willkommen! laugh.gif

Ale sypnęliśmy listę żądań, nie tongue.gif ? Jeszcze się przerazi biggrin.gif

Witamy Administratora tongue.gif !!!

P.S.

Już zastępy stęsknionych forumowiczek i forumowiczów

Tworzą powitalny szpaler dla Pana i Władcy

Powietrze przepełnione wrzawą radosnych okrzyków

Lecą kwiaty! W egzaltacji czasem i łzy laugh.gif


Tłumy nieprzebrane wiwatują skandując

Nieprzerwanym echem: Kwasny! Kwasny! Kwasny!

Moderatorzy pozdrawiają salutując

Witamy w forumowym domu, gdzie dąbrowskie sny sleep.gif

Ten post edytował pulsatilla1214 sob, 02 gru 2006 - 23:48
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post sob, 02 gru 2006 - 23:54
Post #33


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



pulsik - cos ty zjadl na kolacje? :) :) :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post nie, 03 gru 2006 - 00:18
Post #34


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



To chyba te michałki z Hanki tak na mnie działają laugh.gif

Kiedy ludzie z tego miasta, tu do nas wracają,

bo ja jestem z... laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arbas
post pią, 15 gru 2006 - 18:47
Post #35


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,023
Dołączył: czw, 16 lis 06
Nr użytkownika: 307



Czy wielki kłopot sprawiłoby zlikwidowanie prezenciku z prawej strony okienka?
Paczuszka piękna, ale zasłania tekst przy prawym marginesie. Dziękuję a
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 15 gru 2006 - 18:50
Post #36


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Arbas @ Dec 15 2006, 06:47 PM) *
Czy wielki kłopot sprawiłoby zlikwidowanie prezenciku z prawej strony okienka?
Paczuszka piękna, ale zasłania tekst przy prawym marginesie. Dziękuję a


Kwasny za to odpowiedzalny ale to jest gotowy schemat wiec trzeba by sie pewnie bawic

zawsze mozesz zmienic skorke na "oficjalna" ambience - ja z niej korzystam


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post pią, 15 gru 2006 - 20:01
Post #37


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



A gdzie sie podziała skórka default czy jakoś tak? Zawsze miałem ją ustawioną, a ostatnio zniknęła sad.gif


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 16 gru 2006 - 16:17
Post #38


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(mucha @ Dec 15 2006, 08:01 PM) *
A gdzie sie podziała skórka default czy jakoś tak? Zawsze miałem ją ustawioną, a ostatnio zniknęła sad.gif



Juz jest.


Z tymi prezentami, trzepa podlubac.
Jak znajde chwile to sie tym zajme,ale weekend przeciez jest laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post sob, 16 gru 2006 - 22:44
Post #39


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



hej :)
bedzie cos robione - przynjamniej w jakims punkcie z tej listy

1) buttony gg, skajp, tlen
2) sprawa zakladania poczty w domenie @dabrowa-gornicza.org oraz konta reprezentacyjnego forum
3) zwiekszenie uprawnien modow (korespondencja masowa, tworzenie komunikatow na glownej stronie forum)
4) okienko do mini czatow
5) linki do innych stron zwiazanych z DG na stronie glownej
6) mozliwosc jednoczesnego postowania na kilku forach (wspolny topic na kilku forach - BTW nie wiem czy to mozliwe ale pomysl super smile.gif )
7) stworzenie osobnego pokoju dla modow-adminow
8) wykasowanie martwych kont po uprzedniej korespondencji masowej do w/w osobnikow
9) proba podpiecia batonika pod strony dabrowskie (np hala, aqua, kluby sportowe i co najwazniejsze - UM)
10) podpiac regulamin przy rejestrowaniu

PS co z tym serwerem i kasa na niego - serwer bedzie stal na of.pl ? co ze zrzuta?
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post nie, 17 gru 2006 - 02:00
Post #40


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hator @ Dec 16 2006, 10:44 PM) *
hej :)
bedzie cos robione - przynjamniej w jakims punkcie z tej listy

1) buttony gg, skajp, tlen
2) sprawa zakladania poczty w domenie @dabrowa-gornicza.org oraz konta reprezentacyjnego forum
3) zwiekszenie uprawnien modow (korespondencja masowa, tworzenie komunikatow na glownej stronie forum)
4) okienko do mini czatow
5) linki do innych stron zwiazanych z DG na stronie glownej
6) mozliwosc jednoczesnego postowania na kilku forach (wspolny topic na kilku forach - BTW nie wiem czy to mozliwe ale pomysl super smile.gif )
7) stworzenie osobnego pokoju dla modow-adminow
8) wykasowanie martwych kont po uprzedniej korespondencji masowej do w/w osobnikow
9) proba podpiecia batonika pod strony dabrowskie (np hala, aqua, kluby sportowe i co najwazniejsze - UM)
10) podpiac regulamin przy rejestrowaniu

PS co z tym serwerem i kasa na niego - serwer bedzie stal na of.pl ? co ze zrzuta?
pozdr

AD2. Chyba mozemy wykreslic. Wszelkie sprawy prosze kierowac do mnie.
AD3. Tego nie da sie zrobic. Da sie to zrobic jedynie z poziomu admina
AD4. ????????????????
AD5.Chyba sie realizuje,a bedzie lepiej............
AD6. ???????????????????????????
AD7.Zrobione
AD.8 Sprawa dyskusyjna
AD9. W TOKU
AD10 . Jeszcze w tym roku

PS co z tym serwerem i kasa na niego - serwer bedzie stal na of.pl ? co ze zrzuta?
pozdr

Jak pisalem.Nie chce byc od nikkogo uzalezniony,dlatego puki co zostajemy gdzie jestesmy,a kwestja zrzuty mnie nie interesuje. Wasza sprawa. Ja nic ie wymagam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 17 gru 2006 - 10:57
Post #41


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ad1 a co z przyciskami do skajpa, tlenu, gg itp??

ad4 takie okienko masz m in na forum sosnowca - zrzut ekranu tutaj
http://www.dabrowa-gornicza.org/index.php?...=post&id=40
podobnie jest/bylo u p. Nowaka w dziale hyde parku czy jakos tak

ad6 - pomysl zibar'a nie moj - wiec sam nie wiem - "ja tu tylko... wkleilem"
z tego co pamietam - byla propozycja - aby posty wpisywane w jakims specjalnym topicu na forum pojawialy sie takze w innym specjalnym topicu na drugim forum
Nie wiem czy to jest mozliwe technicznie... raczej nie - ale skoro porzadkowalem te propozycje to wkleilem kazda.

ad8 byla juz dyskusja o tym - wpierw korespondencja masowa - przypominajaca o koncie a pozniej odsiew kont, ktore w dalszym ciagu nie byly/sa aktywne (powiedzmy kryterium koniecznosci zalogowania min 1 raz w ciagu roku)

11) czy jest mozliwosc przyklejenia jakiegos odnosnika na glownej stronie forum - linku do naszego czatu -tak na przyszlosc by nie bylo problemu z szukaniem odnosnika czy cus

12) sprawa konta - podaj choc nr konta na PM - osoby zainteresowane tez mma nadz napisza na PM bys przeslal im numer = no chyba ze masz jakies obawy o swa anonimowosc :) biggrin.gif

pozdr

Ten post edytował Hator nie, 17 gru 2006 - 11:03


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 17 gru 2006 - 13:54
Post #42


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



ad8
nie wiem czy to dobry pomysl. Jesli wogole sie zastanawiac to nad usunieciem tych kont ktore nie mialy nigdy zadnego posta bo inaczej straca sie przeciez i posty. Ale tak lepiej wyglada wieksza ilosc uztkownikow biggrin.gif

ad6
osobiscie na forach z czyms takim sie nie spotkalem i trzeba by bylo samemu to napisac


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mick
post czw, 21 gru 2006 - 14:12
Post #43


UZYTKOWNIK
****

Grupa: FdZD
Postów: 407
Dołączył: pią, 09 gru 05
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 174
Płeć: Mężczyzna
GG: 1006247 status gadu-gadu



Czy jest jakaś opcja żeby nie pokazywały mi się RSSy, kiedy po zalogowaniu wrzucam na "Zobacz nowe posty" ?
Bo trochę mi w tym miejscu te niusy przeszkadzają?
Ewentualnie jeśli nie mogę sobie tego sam wyłączyć, to może by tak z automatu to wyrzucić z listy nowych postów? Chociaż może dla innych to wygodne, więc tylko podrzucam taki temat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 21 gru 2006 - 16:31
Post #44


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Ja się w ogóle zastanawiam co z tymi RSS, liczba postów na forum będzie dzięki temu rosła?? wink.gif Jak tak, to nie najlepszy jest to moim zdaniem pomysł. Poza tym, czy ktoś tego używa?? tongue.gif Ja nawet nie wiem jak biggrin.gif i czy mi by się to przydało tongue.gif Najważniejsze - czy tak już z tym zostanie, czy póki co to są tylko testy??

Ten post edytował kwintosz czw, 21 gru 2006 - 16:31


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 21 gru 2006 - 17:15
Post #45


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



QUOTE(kwintosz @ Dec 21 2006, 03:31 PM) *
Ja się w ogóle zastanawiam co z tymi RSS, liczba postów na forum będzie dzięki temu rosła?? wink.gif Jak tak, to nie najlepszy jest to moim zdaniem pomysł. Poza tym, czy ktoś tego używa?? tongue.gif Ja nawet nie wiem jak biggrin.gif i czy mi by się to przydało tongue.gif Najważniejsze - czy tak już z tym zostanie, czy póki co to są tylko testy??



Mam podobne zdanie. Jeśli RSS mają nam zwiększać liczbę postów to powinniśmy zastanowić się czy są one nam potrzebne. A czy ktoś w ogóle czyta te RSS???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 21 gru 2006 - 17:19
Post #46


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



coz - jak ktos uzywa czytnika do przegladania netu to tylko plus i wygoda - nie koniecznie przeciez trzeba od razu postowac - forum takze sluzy informowaniu ludzi a takie rss na pewno w tym pomoga.
mi osobiscie to nie przeszkadza :)
pozdr

PS mowicie o rssach w topicu INFO - bo jak tak to zle Was "odczytalem" - ja tez bym to skasowal biggrin.gif

Ten post edytował Hator czw, 21 gru 2006 - 17:20


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post czw, 21 gru 2006 - 17:20
Post #47


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(kwintosz @ Dec 21 2006, 04:31 PM) *
Ja się w ogóle zastanawiam co z tymi RSS, liczba postów na forum będzie dzięki temu rosła?? wink.gif Jak tak, to nie najlepszy jest to moim zdaniem pomysł. Poza tym, czy ktoś tego używa?? tongue.gif Ja nawet nie wiem jak biggrin.gif i czy mi by się to przydało tongue.gif Najważniejsze - czy tak już z tym zostanie, czy póki co to są tylko testy??

Trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy:
- kanał RSS forum - super sprawa, ja od dawna korzystam z RSS-ów (via Miranda) i dzięki temu wiem kiedy na danej stronie/forum pojawiło się coś nowego.
- "zasysanie" przez forum RSS-ów z Zagłębie.info - fajna rzecz by to była tylko mam dwie uwagi - po pierwsze brakuje polskich znaków (rozbieżności w kodowaniu?), po drugie brakuje linków do danego artykułu na zaglebie.info.

@kwintosz: pierwsza opcja jest bardzo wygodna i jak ktoś nie korzysta to w niczym mu ona nie przeszkadza. Druga to IMO fajny pomysł - dzięki temy na forum pojawiają się newsy z zaglebie.info - tylko w obecnej formie są one raczej mało użyteczne sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 21 gru 2006 - 21:51
Post #48


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Mi chodziło tylko o liczbe postów na forum, jeśli będzie sztucznie zawyżona przez ten dział to nie jest to dobre rozwiązanie. wink.gif Mam nadzieje że posty w tym dziale nie są zliczane. Poza tym, nie znam zasady działania tego, więc więcej nic na ten temat nie mogę powiedzieć. :) Mam tylko nadzieje, że za jakiś czas forum nie będzie składało się z 20 osobnych działów z czego w 3 będzie można pisać. wink.gif O ile @vacu ta pierwsza opcja faktycznie dla niektórych osób może być przydatna, to ta druga.. Jak ja chce coś znaleźć na innej stronie, to poprostu na nią wchodzę. :) Za jakiś czas mogą zacząć się pytania dlaczego zaglebie.info a nie ma innych stron itd. Współpraca współpracą a jej stopień określają administratorzy, jeśli tak zdecydowali niech tak będzie, ale chociaż niech ktoś gdzieś poda instrukcje dla niekumatych jak tego używać :)


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post czw, 21 gru 2006 - 22:16
Post #49


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



Jako internetowy jaskiniowiec oczywiście także nie wiem jak z tego RRS korzystać. W ogóle nie wiedzialem co to jest, gdy sie pojawiło laugh.gif Nawet jednego Kwasnemu poprawiłem, właśnie dlatego, ze prawie nieczytelny ze względu na chińskie znaki zamiast polskich. Wtedy dowiedziałem się od Szefa, ze to test i nie ruszać :)

Podobnie jak Mick nieco pogubiłem się jednak szukając nowych postów. Z gąszcza RRS trzeba wyławiać "prawdziwe" nowe posty :)

Natomiast wydaje mi się, że RRS nie są wliczane do liczby postów. Korzystając z "Mojego Asystenta" RRS nie pojawia się jako największa gaduła tongue.gif Wcześniej chyba podobnie Kwasnemu licznik zatrzymał się, mimo, ze lokował RRS na forum.

Podsumowując - co najmniej dla kilku forumowiczów RRS jest pomocny. Dobrze więc, że jest :) Krok do przodu forum.


Prafrazując vacu biggrin.gif - "użyszkodnik" RRS - dane z profilu: - łącznie postów 0

- najwięcej postów w dziale NEWS (37)

Ten post edytował pulsatilla1214 czw, 21 gru 2006 - 22:20
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 21 gru 2006 - 22:19
Post #50


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



spokojnie na razie to tylko "testy" :)
Kwasny pracuje nad tymi RSSami. Sami widzicie ze jest zle kodowanie i nie ma linkow. RSSy z naszego forum pojawia sie prawdopodobnie na stronie zaglebie.info albo na tamtym forum.
A co do zlicaznia postow w dziale "news" to bez problemu mozna je wylaczyc. Widze ze jest w panelu wlaczone ale uzytwkonikowi RRS (literowka tongue.gif) postow nie przybywa. Wiec z tymi RSSami moze jest inaczej i tego licznika nie trzeba nawet wylaczac.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 21 gru 2006 - 22:49
Post #51


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



Ogolnie rssy i ich czytniki sluza do przegladania i zbierania artykulow z roznych portali co by pozniej uzytkownik nie musial wchodzic na kazda strone osobno i szukac ciekawych dla niego tematow.
Czytnik sam gromadzi artykulu - pokazuje krotki opis do nich - a jak ktos jest zaciekawiony artykulem to klika na niego i pokazuje sie cala tresc.
co do czytnika rss'ów to proponuje wam sciagnac programik cafenews-chyba najlepszy agregator wiadomosci.
Wystarczy zaznaczyc przy opcjach jakie kanaly chcecie miec monitorowane a programik wszystko sam odswieza bez zadnych bledow (jak to ma miejsce w innych tego typu programach)
poza tym - z odgornie zdefiniowanej listy kanalow (ktorych co kilka dni oferta sie powieksza) mozna dodac wlasne kanaly rss'owe wylookowane w necie - zakladka MOJE KANALY i w ten sposob np miec info co na forum nowego.
Ogolnie program banalny w obsludze - za free - dziala caly czas w systemie jednoczesnie nic nie spowalnia systemu.
Proponuje Wam sciagnac i zobaczyc to cus - najwyzej odinstalujecie - to nie gryzie przeciez:D
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 27 gru 2006 - 21:07
Post #52


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



No z tego co zauważyłem, jednak te posty w dziale news są jednak zliczane wink.gif i zawyżają liczbę postów na forum, szkoda.. bo stukneło 12000 postów i część z nich dopiero teraz zauważyłem, to są te newsy tongue.gif prawie 100tka.. więc.. tak naprawdę jeszcze brakuje.. ho ho..

Ten post edytował kwintosz śro, 27 gru 2006 - 21:07


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 27 gru 2006 - 21:43
Post #53


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



posty w dziale NEWS nie sa zliczane.
wczesniej nie zauwazylem aby byly zliczane ale i tak na wszelki wypadek juz dawno temu dodatkowo to wylaczylem


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 27 gru 2006 - 21:51
Post #54


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Jak nie są, skasuj jeden z tematów w tym dziale i sprawdź liczbę postów forum, zmniejszy się o 1.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 28 gru 2006 - 17:03
Post #55


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



cos to dziwne. Wszedzie w panelu jest tam odznaczone zliczanie i wydaje sie ze nie zlicza. "Uzytkownik" RRS ma 0 postow. W ta strone sie nei zlicza a przy usuwaniu sie odejmuje?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 28 gru 2006 - 22:59
Post #56


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Tak, wydaje mi się że liczba zmniejsza się o 1 po usunięciu jednego z tematów w tym dziale.. Zresztą usuń sam jeden skoro to i tak test.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 07 sty 2007 - 13:41
Post #57


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



Chcielibyscie aby wprowadzic rangi?
chodzi tylko o graficznie - ilosc kwadracikow ktora wszyscy maja teraz jednakowa.
Nie bedziemy sie bawic w nazywanie rang (dawno temu tak bylo) bo to by dzielilo uzytkownikow i byc moze zniechecalo niektorych nowych.
Jesli tak to dajcie propozycje ile powinno byc progow i jakie np:
25,50,100,250,500,1000...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post nie, 07 sty 2007 - 16:13
Post #58


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



No dla Ciebie to niedługo trzeba zrobić rangę 10 000 biggrin.gif

A może właśnie dzięki 5 kwadracikom od początku wszyscy czują sie równi, wolni i braterscy tongue.gif ?

Uważam, że nie liczba postów powinna wyznaczać "rangę". Po prostu ewentualne wprowadzenie odrożnienia od użytkowników np. polityków, czy uhonorowanie w ten sposób osób, które złozyły się na serwer lub mają jakies inne zasługi na rzecz forum.

------------------------

Ups wink.gif

Myślałem, że to ta sama dyskusja, zmyliło mnie słowo "ranga" tongue.gif

Ten post edytował pulsatilla1214 nie, 07 sty 2007 - 18:32
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 07 sty 2007 - 16:26
Post #59


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



to odroznienie to mozemy wprowadzic grupujac ale to juz gdzie indziej o tym rozmawiamy :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pon, 08 sty 2007 - 13:13
Post #60


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



Czy ja wiem... Bywam na kilku forach i czasami z tym jest problem, bo pojawia się wielu spamerów-nabijaczy-postów-aby-zdobyć-rangę. Chyba nie warto, chyba, że na próbę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 08 sty 2007 - 17:28
Post #61


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



@pulsatillla

ja przeciez srednio pisze tylko 1,7 posta dziennie tongue.gif

Pisalem ze nie chodzi mi o rangi jako takie - nazwane a jedynie o grafike - kwadraciki, ktorych liczba roslaby tak samo jak i rosnie przeciez licznik


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post wto, 09 sty 2007 - 00:32
Post #62


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Rangami moze niech sie zajmie :) Oczywiscie,jesli zechce.
Ja postaram sie od jutra zajac troche technicznymi sprawami.
Sorrki,ale ostatnio naprawde nie bylem dysponowany i stad moje zaniedbanie forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post śro, 24 sty 2007 - 22:23
Post #63


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



chcialbym sie przypomniec w kilku sprawach
1) buttony gg, skajp, tlen
2) okienko do mini czatow
3) automat newslettera owiedzmy raz na 2-3 tyg - albo choc jakas korespondencja masowa z trescia wpisana recznie

cos w tej sprawie da sie zrobic?
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 24 sty 2007 - 22:35
Post #64


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hator @ Jan 24 2007, 10:23 PM) *
chcialbym sie przypomniec w kilku sprawach
1) buttony gg, skajp, tlen
2) okienko do mini czatow
3) automat newslettera owiedzmy raz na 2-3 tyg - albo choc jakas korespondencja masowa z trescia wpisana recznie

cos w tej sprawie da sie zrobic?
pozdr



Powinno sie dac. biggrin.gif

Niekiedy deklaruje sie,ze "wezme sie za to jutro",ale jak to zycie.
Czesto wynikaja jakies problemy i nie ma sie praktycznie czasu. Wiec teraz powiem moze POSTARAM SIE ZROBIC W NAJBLIZSZYM CZASIE biggrin.gif
Priorytetem bylo dla mnie przywrocenie forum i uwierzcie mi,zajelo to ponad 2 h. Choc bezproblemowo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 24 sty 2007 - 22:40
Post #65


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



taki shoutbox potrafi czasem rozwalic forum i przeciazyc serwer tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post śro, 24 sty 2007 - 23:12
Post #66


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



Ale myślę ze znacząco wplywa na obnizenie ilości off-topicu tongue.gif

Zawsze to miejsce, gdzie mozna sie wyszalec bardziej na luzie laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 26 sty 2007 - 13:09
Post #67


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Co do shoutboxa to jakoś nie szczególnie uważam by to było przydatne, ale jeśli większość będzie chciała. smile.gif
Co do buttonów by podawać swoje gg, skype czy tlen to jestem jak najbardziej. biggrin.gif
To samo dotyczy masowej korespondencji.
Od czasu zmiany adresu, czy któryś z adminów wysyłał takie listy?? rolleyes.gif Nie sądzę, bo nic nie dostałem tongue.gif A może jakieś zagubione owieczki wróciłyby na forum..


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post nie, 11 lut 2007 - 18:53
Post #68


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Do adminów/modów/użytkowników - Mam taką prośbę/sugestię:
W związku z tym, że tamaty dotyczące sportu w naszym mieście przyjęły się i stały się jednym z najbardziej aktywnych na forum a liczba osób uczestniczących w ich tworzeniu stale rośnie, czy istniałaby możliwość wydzielenia ich z działu Imprezy i stworzenia oddzielnego działu pod nazwą np. Sportowa Dąbrowa.
Pozwoliłoby to na lepszą organizację w granicach zagadnień sportowych a nowi użytkownicy forum i zaglądający tutaj "goście" łatwiej odnajdowliby tematykę.
Dla poparcia mojej propozycj przytoczę kilka liczb obrazujących sytuacje:
Tematy dot. sportu - 14 (w tym 5 aktywnych)
Liczba odpowiedzi - ok 450
Liczba wyświetleń - pow. 7 tysięcy.

Co o tym myslicie ?


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post nie, 11 lut 2007 - 19:14
Post #69


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Jestem jak najbardziej za odzieleniem - wzorem Zibara, podpisuje sie i proszę równbież abyście to zrobili. W pewnym momencie serwer może nie wytrzymać, gdyż liczba transferu zostanie przekroczona. W miarę możliwości panowie zróbcie to i wydzielcie temat sportu do odrębnego działu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post nie, 11 lut 2007 - 19:20
Post #70


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Moje skromne zdanie Zibar. Jestem za Twoją propozycją , jak pomysł zostanie zrealizowany będzie porządek i przejrzystość. Może każda sekcja będzie miała odrębny temat i swojego "informatora".
Warto spróbować!


pozdr...


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 12 lut 2007 - 00:14
Post #71


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ze swej i pulsatilla'i strony to jestesmy ZA.

poruszymy temat w "pokoju technicznym"
PS to zalezy do adminow - mozecie do nich pisac na PM
:) kwasny i master

Ten post edytował Hator pon, 12 lut 2007 - 00:25


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 12 lut 2007 - 10:35
Post #72


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



ok :)

chyba nikt nie ma przeciwwskazan

to na poczatek dam nazwe "Sportowa Dąbrowa" chyba ze chcecie inna to sie zmieni. No i jaki dac opis?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 12 lut 2007 - 10:59
Post #73


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Proponuję " Wszystko o sporcie w mieście"

PS
Dziękujemu za szybką realcje Administratorów i moderatorów, niniejszym nowy dział Forum rozpoczął swą działalność dnia 12 lutego 2007 r. miejmy nadzieję z korzyścia dla rozwojulokalnego sortu, na wszystkich poziomach.

Ten post edytował Zibar pon, 12 lut 2007 - 11:10


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post sob, 07 kwi 2007 - 13:54
Post #74


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ja caly czas prosze o przyciski do gg i skajpa


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post pon, 07 maj 2007 - 23:31
Post #75


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hator @ Apr 7 2007, 13:54 ) *
ja caly czas prosze o przyciski do gg i skajpa


mogly by byc poza tym niewiem czemu ale przyciski sa z angielskojęzycznej skorki "new thread" "post reply" etc....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 10 maj 2007 - 15:24
Post #76


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Hator @ Apr 7 2007, 13:54 ) *
ja caly czas prosze o przyciski do gg i skajpa


Twoje zyczenie zostalo spelnione smile.gif

Dodalem GG, Tlen i Skype

nie mam Skype'a wiec sprawdz czy dziala i daj znac :)

Aby dodac komunikatory nalezy wejsc do panelu kontrolnego -> Dane Osobiste -> Edytuj informacje o profilu i dodac na dole

Aby dzialal status Tlena nalezy w swoim komunikatorze odznaczyc w ogolne -> ja w katalogu -> "nie pokazuj mojego stanu w katalogu uzytkwonikow"

Byc moze w Skypie tez trzeba gdzies ustawic jesli sie nie pokazuje

enjoy


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post czw, 10 maj 2007 - 17:19
Post #77


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(:) @ May 10 2007, 15:24 ) *
Twoje zyczenie zostalo spelnione smile.gif

Dodalem GG, Tlen i Skype

nie mam Skype'a wiec sprawdz czy dziala i daj znac :)

Aby dodac komunikatory nalezy wejsc do panelu kontrolnego -> Dane Osobiste -> Edytuj informacje o profilu i dodac na dole

Aby dzialal status Tlena nalezy w swoim komunikatorze odznaczyc w ogolne -> ja w katalogu -> "nie pokazuj mojego stanu w katalogu uzytkwonikow"

Byc moze w Skypie tez trzeba gdzies ustawic jesli sie nie pokazuje

enjoy


z GG jest ok natomiast status skype zachowuje sie tak ze jak klikam na niego to dzwoni do użytkownika "test" nie zaleznie od wpisanego loginu.
Powinno być:
skype:"login"?call
a jest:
skype:test?call

"login" to oczywiscie wpisana nazwa uzytkownika skype bez " "

Ten post edytował Sebastian22 czw, 10 maj 2007 - 17:21
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 10 maj 2007 - 17:28
Post #78


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



dzieki - poprawione, powinno juz byc ok smile.gif

Chcecie jeszcze jakis komunikator?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 10 maj 2007 - 18:42
Post #79


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Myślę, że więcej się już nie opłaca dodawać. wink.gif Te są najpopularniejsze a i dodając nowe, profil użytkownika rozwinie nam się do niebotycznych rozmiarów. biggrin.gif Tak jest ok.. Dobra robota.. cool.gif


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post sob, 12 maj 2007 - 22:32
Post #80


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



nie dziala klik bezposrednio przelaczajacy na gg - bo na skajp i tlen pojawia sie "lapka"


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post sob, 12 maj 2007 - 22:58
Post #81


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



no tak nie dziala powinno być jako link
gg://"numergg"

gdzie "numergg" to numer GG wpisany w opcjach bez " "
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 13 maj 2007 - 16:09
Post #82


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



nie dzialal bo go nie bylo a bylo tylko info o statusie smile.gif
teraz juz wiem ze chcecie to zrobilem


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 28 maj 2007 - 20:43
Post #83


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



dodalem nowe bbcode dla filmikow youtube i google video.
Do tej pory na forum zamieszczalismy tylko linki. Moze sie przyda, szczegolnie w hyde parku i humorze.

Miedzy znaczniki wklejamy tylko same identyfikatory np:
dla youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=XIIFCfJ8JHM :

CODE
[youtube]XIIFCfJ8JHM[/youtube]


dla google video:
http://video.google.pl/videoplay?docid=1661834184759168174 :

CODE
[googlevideo]1661834184759168174[/googlevideo]






--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 03 cze 2007 - 15:18
Post #84


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



zwiekszylem z 10 do 30 minut czas w ktorym nastepujace po sobie posty jednego uzytkownika beda sie automatycznie scalaly.
Ile wedlug Was powinien wynosic ten czas?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post nie, 03 cze 2007 - 15:30
Post #85


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



wiecej nie ma sensu, zwlaszcza gdy ozywiona dyskusja i duzo postow po sobie w temacie szybko pisanych. Gdyby sie scalaly czesciej dyskusja straci przejrzystosc.

natomiast co z edycją wlasnych postow? Kiedys była propozycja wprowadzenia obowiazujacego na wiekszosci forow limitu 30 minut i mysle ze to dobry pomysl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 03 cze 2007 - 15:40
Post #86


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



scalaja sie oczywiscie tylko te ktore nastepuja bezposrednio po sobie.

Dalem 60 minut na edycje


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post nie, 03 cze 2007 - 15:46
Post #87


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Ale taki czas na edycje jest bez sensu. wink.gif Będzie pełno postów jedne pod drugimi tych samych osób. Forum się rozciąga w dół bo czym więcej pojedynczych postów tym szybciej powstaje x stron..

Wystarczy że w ciągu jednego dnia jedna osoba coś napisała i będzie po 2 czy 3h chciała coś dopisać, to będzie musiał być nowy post. O ile nie ma problemu po 1-2 czy więcej dniach i odświeżeniu tematu o tyle post pod postem pisany w odstępie kilku minut czy 2 h, wygląda jakby ktoś resztę kasował. O ile temat jest bzdetny to nic się nie dzieje, ale jeśli dotyczy spraw politycznych, czy spornych, w których może mieć znaczenie odrębność zdań, mogą powstawać podejrzenia że co bardziej nie wygodne posty są kasowane.

Ważne jest żeby posty się scalały jednej osoby przez np 2-3h po napisaniu poprzedniego.

Ten post edytował kwintosz nie, 03 cze 2007 - 15:48


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post nie, 03 cze 2007 - 19:47
Post #88


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Czy nasze forum będzie wyświetlane na zaglebie.info tak jak pozostałe ???


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post nie, 03 cze 2007 - 19:54
Post #89


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Tak, będzie wyświetlane ale do tego potrzebny jest kwasny a jak wiadomo jest on ostatnio zajęty w GB. Jak wróci albo znajdzie trochę czasu to się to zrobi, bynajmniej jest w planach.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 03 cze 2007 - 23:31
Post #90


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



zmiany w ZI zdecydowanie na plus (mimo ze stary baner forum zniknal, ale juz chyba zbedny tongue.gif)- gratulacje! smile.gif

troche sie jescze lubi zawieszac podzcas wczytywania z forum czleadzi, ktorego jeszcze nie ma tongue.gif

Oczywiscie kwasny powinien zrobic to tylko dla dzialow "wladze", "nasze miasto", "impreza" i "sportowa dabrowa", i ewntualnie zastanowic sie czy dac rowniez "nasze sprawy"


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 04 cze 2007 - 12:06
Post #91


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(kwintosz @ Jun 3 2007, 19:54 ) *
Tak, będzie wyświetlane ale do tego potrzebny jest kwasny a jak wiadomo jest on ostatnio zajęty w GB. Jak wróci albo znajdzie trochę czasu to się to zrobi, bynajmniej jest w planach.


info od Krawca. Kwasny juz zrobil co do niego nalezy i wyslal ZI. Z naszym forum jest jednak wiecej roboty bo inny skrypt od tamtych i jakies problemy z kodowaniem.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krawiec
post pon, 04 cze 2007 - 16:16
Post #92


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 312
Dołączył: sob, 13 wrz 03
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie (Sosnowiec)
Nr użytkownika: 21



W tym tygodniu będą wyświetlane najnowsze tematy z DG. Dziękujemy za pozytywną ocenę zmian na zi.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 04 cze 2007 - 16:27
Post #93


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(kwintosz @ Jun 3 2007, 15:46 ) *
Ale taki czas na edycje jest bez sensu. wink.gif


QUOTE(kwintosz @ Jun 3 2007, 15:46 ) *
Ważne jest żeby posty się scalały jednej osoby przez np 2-3h po napisaniu poprzedniego.


dalem 12 godzin na edycje i laczenie na 1 godzine.

Z tym scalaniem jest jeden wielki minus. Wiele forow internetowych calkowicie z tego zrzeygnowalo. Pojawia sie duzy problem gdy uzytkownik napisze cos waznego i pozostaje to calkowicie niezauwazone. Wiec ja bym z tym uwazal. Wazniejsze jest ustalenie i trzymanie sie regul


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pon, 04 cze 2007 - 16:30
Post #94


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



QUOTE(:) @ Jun 4 2007, 16:27 ) *
Z tym scalaniem jest jeden wielki minus. Wiele forow internetowych calkowicie z tego zrzeygnowala. Pojawia sie duzy problem gdy uzytkownik napisze cos waznego i pozostaje to calkowicie niezauwazone. Wiec ja bym z tym uwazal. Wazniejsze jest ustalenie i trzymanie sie regul


Owszem, ale czy problemem jest pogrubienie czegoś?? Albo w jakiś sposób wyostrzenie tego co zostało dodane? Zresztą każdy kto czyta nowe posty na forum, skapnie się że zostało coś dopisane, bo po edycji temat chyba widoczny jest jakby doszedł nowy post. Poza tym nie mówimy tu o dopisywaniu po x dniach, bo to jest jasne ale po kilku minutach/godzinach.

Ten post edytował kwintosz pon, 04 cze 2007 - 16:31


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 04 cze 2007 - 16:42
Post #95


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(kwintosz @ Jun 4 2007, 16:30 ) *
Zresztą każdy kto czyta nowe posty na forum, skapnie się że zostało coś dopisane, bo po edycji temat chyba widoczny jest jakby doszedł nowy post.


no wlasnie niestety o to chodzi ze nie tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 05 cze 2007 - 14:40
Post #96


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



bbcode dla videointerii (podobnie jak wczesniej miedzy znaczniki wklejamy tylko identyfikatory):

przyklad - dla
CODE
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,62006

CODE
[videointeria]62006[/videointeria]




--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 05 cze 2007 - 14:50
Post #97


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



No i wyświetlane tematy na ZI działają. Szkoda tylko że nie wyświetla się także, tak jak na innych miastach, liczba postów w danym temacie. Rozumiem że to pewnie spowodowane różnicą w skryptach.
Świetna robota. Fajnie to wygląda.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 05 cze 2007 - 14:58
Post #98


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



moze jeszcze zrobia, dla naszego forum wyswietla sie o jeden temat wiecej.
Nie wiem tylko czy dobrze ze jest to dla calego forum a nie tylko dla najwazniejszych tematow czyli duze forum "nasze miasto" z 5 podforami "Wladze" itp
fajnie ze dziala smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adek
post wto, 05 cze 2007 - 15:14
Post #99


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: wto, 08 maj 07
Nr użytkownika: 676



QUOTE(:) @ Jun 5 2007, 11:58 ) *
moze jeszcze zrobia, dla naszego forum wyswietla sie o jeden temat wiecej.
Nie wiem tylko czy dobrze ze jest to dla calego forum a nie tylko dla najwazniejszych tematow czyli duze forum "nasze miasto" z 5 podforami "Wladze" itp
fajnie ze dziala smile.gif


Z selekcją wyświetlanych tematów może być problem, niestety skrypt wyciągający wątki jest dość skromny. Natomiast liczbę postów przy temacie powinno się udać zrobić.

Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 05 cze 2007 - 15:18
Post #100


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Dobra robota panowie - tak trzymać smile.gif


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 Użytkowników czyta ten temat (4 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: niedziela, 19 maja 2024 - 04:08
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza