IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Komentarze dotyczące frekwencji na forum
Kwasny
post śro, 04 paź 2006 - 16:34
Post #21


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(pozdrawiam @ Oct 4 2006, 12:26 AM) *
Forum jest świetne. Chciałem z mojej strony podziękować wszystkim zaangażowanym w istnienie tego forum. Jesteśmy razem ponad 3 lata. Myślę, że odnieśliście sukces. Forum jest jednym z najlepszych tego typu, jakie znam. Inne miasta albo w ogóle nie mają takowych lub niewiele można się z nich dowiedzieć.

Warto reklamować nasze forum i szerzyć świadomość polityczną mieszkańców DG – bo z tą nie jest najlepiej. Jest tutaj kilka propozycji – wymiana banerów, reklama w Internecie, reklama w prasie lub rozwieszenie ogłoszeń na mieście, reklama w TV osiedlowych. Czekam na wasze opinie.

Jednak moim zdaniem trzeba dbać o merytoryczny charakter forum. Trzeba mieć na uwadze, że ze wzrostem ilości użytkowników forum może stać się areną oszczerstw i bezwzględnej walki politycznej nie opartej na jakichkolwiek faktach

Myślę, że warto się kiedyś spotkać i porozmawiać nad przyszłością forum


Ja jestem w dalszym ciagu chetny na jakies spotkanie przy piwku. Swojego czasu razem z Klockiem probowalismy cos takiego zorganizowac,ale niestety konczylo sie to raczej malym zainteresowaniem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 04 paź 2006 - 17:45
Post #22


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Myślę że forum mimo że jest super, mogłoby i powinno być jeszcze lepsze i wszyscy którzy się tu udzielają myślę że podzielają mój pogląd. Szkoda kilku osób które gdzieś się zgubiły, bo myślę że ok 20 osób które piszą aktywnie przynajmniej posta dziennie by już było. Sam obserwuje forum jakiś czas od jego powstania, najpierw jako niezarejestrowany użytkownik, później zarejestrowany ale nie udzielający się. Myślę że nie ma się czego bać i część osób które przeglądają to forum tylko, zachęcam jednak do zarejestrowania się i aktywnego pisania. W końcu rozmawiamy tu o części naszego życia jakie stanowi nasze miasto dla każdego z jego mieszkańców.

Co do propozycji wyskoczenia na piwko to czemu nie, jestem jak najbardziej za w oczywiście uzgodnionym dla nas wszystkich jak najlepszym terminie. tongue.gif Byle bym wrócił na nogach do domu.. Będzie okazja poznać się nie tylko przez neta i porozmawiać nie tylko o Dąbrowie..


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fairplay
post śro, 08 lis 2006 - 10:36
Post #23


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 268



Witam Serdecznie,

pierwszy raz i z pewną taką nieśmiałością miałem okazję zobaczyć co dzieje się na forum. Faktycznie skłoniła mnie do tego niedzielna data wyborcza i jestem mile zaskoczony. Dobrze wiedzieć, że również w internecie jest kilku zaangażowanych w sprawy Naszeg0 Miasta. Miejmy nadzieję, że siła istotnych argumentów przedstawianych w internecie przełoży się na zmiany w Dąbrowie.
Obiektywnie jednak oceniając liczbę użytkowników, mimo naszego przekonania o mocy sprawczej trudno z tą liczbą zarejestrowanych liczyć na istotny wpływ na frekwencję wyborczą. Chce wierzyć, że obecni tutaj, zabierający głos, zadający wiele ważnych pytań bedą w stanie nakłonić sporą grupę osób do uczestnictwa w decydowaniu o własnym mieście. Tym większy szacunek dla nielicznych sztabów, które zadabały o obecność swojego kandydata na forum. Mam jednak pytanie, czy nie da się zrobić czegoś więcej aby to forum dotarło do szerszej grupy mieszkanców? Głos zabiera garstka osób a przecież to są sprawy kluczowe, o których decydujemy raz na parę lat.
Pytanie do administratorów czy możemy w jakiś spsób pomóc aby wzmocnić siłę tego Forum?
mam nadzieję, że TAK i mam nadzieję, że nie tylko przed wyborami ale przecież kiedyś trzeba zacząć?

z pozdrowieniami dla wszystkich chcących!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post śro, 08 lis 2006 - 11:47
Post #24


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



Popieram Fairplaya. To forum ma zalosnie maly zasieg. A poza tym uklad strony jest malo czytelny i zle sie czyta. Wiem, wiem, to juz inny temat...


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post śro, 08 lis 2006 - 13:25
Post #25


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Na sam początek chciałem napisać, że zawsze jesteśmy gotowi na wszelką współprace, która ma celu zwiększenie popularności.

Tylko niestety ten temat nie jest taki prosty jak fairplay i mucha myślicie. To nie forum ma żenujący zasięg tylko ludziom wisi los naszego miasta a już na pewno nie mają ochoty się zajmować polityką. Oczywiście wcześniej trudno było dotrzeć do forum, ale teraz na pewno każdy, kto interesuje się miastem dotrze tu bez problemu. Mam nadziej, że wkrótce będzie jeszcze łatwiejszy dostęp do forum. Niestety patrząc na fora innych miast mam wrażenie, że nasze z około tysiącem odwiedzających i tak jest najlepsze.

A co do układu stron to konkretnie, co nie pasuje. Chodzi o rozmieszczenie tematów czy o sam skrypt. Bo jeśli chodzi o skrypt to jest on używany na większości forach i nikt jeszcze nic lepszego nie wymyślił.

I ostatnia sprawa jak się źle czyta to nie powodujcie, że forum staje się jeszcze mniej czytelne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post śro, 08 lis 2006 - 13:58
Post #26


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



OK, postaram sie bardziej merytorycznie niz poprzednio:
1. Fajnie, ze forum istnieje, ale jest slabo rozpropagowane. Ja tu trafilem jakos przypadkiem. Trzeba by sie postarac, zeby linki do forum byly na innych popularnych stronach.

2. Co do ukladu forum - nie wiem jak to wyjasnic, ale strasznie duzo tu ozdobnikow i dodatkowych informacji, a malo samego tekstu. Jak ktos napisze 2 slowa, to i tak ramka z jego postem ma spora wysokosc, wiec trzeba czesto przewijac. Dalej - trudno znalezc przyciski 'odpowiedz' czy 'nowy watek', w dodatku sa one po angielsku.
Ja osobiscie wyrzucilbym wiekszosc ozdobnikow graficznych, ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam Pozdrawiam :)


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post śro, 08 lis 2006 - 14:26
Post #27


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Co do samego skryptu na razie niewiele jesteśmy w stanie zrobić. Możemy ewentualnie zmienić skórkę.


A co do banerów na innych popularnych stronach to podawajcie adresy stron, o których myślicie. Wtedy ja będę miał lepsze rozeznanie oraz pełniej będę mógł odpowiadać na pytania.

Ten post edytował pozdrawiam śro, 08 lis 2006 - 14:27
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post śro, 08 lis 2006 - 15:12
Post #28


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



QUOTE(pozdrawiam @ Nov 8 2006, 02:26 PM) *
Co do samego skryptu na razie niewiele jesteśmy w stanie zrobić. Możemy ewentualnie zmienić skórkę.
A co do banerów na innych popularnych stronach to podawajcie adresy stron, o których myślicie. Wtedy ja będę miał lepsze rozeznanie oraz pełniej będę mógł odpowiadać na pytania.


Zmienilem skorke na default. Od razu zrobilo sie o niebo lepiej biggrin.gif
Dzieki za podpowiedz. Ale dlaczego standardowo mialem tamta dziwna skorke?


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post śro, 08 lis 2006 - 15:36
Post #29


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



Co do skórki to taką jak jest wybrał admin (Kwasny) i tylko do niej zrobił baner. Dla tych, który wolą inny wygląd pozostawił dwie inne skórki jako opcje (wybór w lewym dolnym rogu każdej podstrony) niestety - chyba z braku czasu - nie są one w 100% spasowane z forum (logo itp.).

Co do guzików to ja się kiedyś zadeklarowałem je zmienić niestety z różnych przyczyn nie mogłem tego zrobić wcześniej a teraz już się chyba nie da podmienić, bo chwilowo nie ma Kwasnego. Ja jednak postaram sie dokonczyc tlumaczenie elementow grafiki do konca tygodnia i jak Kwasny wroci to sie pozamienia co trzeba biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 08 lis 2006 - 15:44
Post #30


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



juz wiele razy dyskutowalismy w przeroznych tematach o popularnosci forum. Kto chce to forum bez zadnego problemu znajdzie! Dla zwiekszenia popularnosci zostal zrobiony duzy i wazny krok - nowa domena.
W calym Zaglebiu ludzie wyjatkowo nie interesuja sie wlasnymi miastami a my ich batem nie zagonimy na forum.

Co do domyslnej skorki - korzystam z niej bo jest najlepsza z 3 dostepnych ale mam mam problem z polskimi znakami w cytatach pod Opera - juz sie nawet przyzwyczailem wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
datmar
post śro, 08 lis 2006 - 18:23
Post #31


Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 66
Dołączył: nie, 08 sie 04
Skąd: Ząbkowice / Wrocław
Nr użytkownika: 104
Płeć: Mężczyzna
GG: 11884 status gadu-gadu



QUOTE(mucha @ Nov 8 2006, 01:58 PM) *
nie wiem jak to wyjasnic, ale strasznie duzo tu ozdobnikow i dodatkowych informacji, a malo samego tekstu.


Dla minimalistów polecam wersję Lo-Fi, przydatną m.in. dla użytkowników palmtopów... :) Ozdobniki ograniczone właściwie do zera...

MD


--------------------
MD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post sob, 11 lis 2006 - 17:34
Post #32


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(fairplay @ Nov 8 2006, 10:36 AM) *
Witam Serdecznie,

Obiektywnie jednak oceniając liczbę użytkowników, mimo naszego przekonania o mocy sprawczej trudno z tą liczbą zarejestrowanych [ciach]

z pozdrowieniami dla wszystkich chcących!



Eee tak źle to nie jest, bo np. podobne do tego forum gkw.katowice ma obecnie zarejestrowanych 425 użytkowników, a największą ilość ocecnych jednocześnie 65

ale to i tamto forum ma znaczna ilość niezarejestrowanych "oglądaczy" (może admin wklei stat)
sam zresztą regularnie czytałem wiadomości bez zarejestrowania a piszę dopiero kilka dni biggrin.gif


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 12 lis 2006 - 20:17
Post #33


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



mi brakuje na forum ludzi z peryferiow dg
losien, leka, bledow, okradzionow, tucznawa, trzebieslawice, sikorka, ujejsce, antoniow, bledow, kuźniczka, strzemieszyce male i wielkie - ktos zauwazyl ze za malo tematow z tych dzielnic jest poruszanych ??
halo ludzie - obudzcie sie... :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 12 lis 2006 - 23:50
Post #34


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



strzemieszyce maja (chyba jeszcze) swoje forum i jakos nie bardzo sie interesowali naszym. Inna sprawa ze tamto forum nie jest wyspecjalizowane jak to i jest wlasciwie o wszystkim i o niczym. Nie pamietam juz adresu i nie wiem jak wyglada obecnie sytuacja


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 13 lis 2006 - 00:01
Post #35


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



http://www.sosna.webhost.pl
juz tam zadzialalem :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 13 lis 2006 - 16:30
Post #36


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Hator @ Nov 13 2006, 12:01 AM) *
http://www.sosna.webhost.pl
juz tam zadzialalem :)


nie wiem na 100% czy o to forum mi chodzilo. Adres chyba byl inny i postow jakos wiecej dry.gif Ale kto wie jakie byly jego losy tongue.gif ale ta Entropia mi sie znowu kojarzy - wiec moze i to


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 13 lis 2006 - 16:40
Post #37


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



tez mi sie wydaje ze bylo jakies wieksze - moze gdzies sie odnajdzie w gaszczu google :)
jeszcze poszukam
pozdr

znalazlem jeszcze cos takiego
Strzemieszyce - serwis lokalny
niestety nie dziala (a tu pewnie bylo forum)
oraz
Strzemieszyce Wielkie
niestety pisze ze offline :/

Ten post edytował Hator pon, 13 lis 2006 - 16:49


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 13 lis 2006 - 16:46
Post #38


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(kwintosz @ Nov 10 2006, 05:56 PM) *
Właśnie został pobity rekord ilości jednocześnie przebywających osób na forum (23), oczywiście mam na myśli okres po zmianach i nowej domenie. :) Pamiętacie może jaki był rekord przed ostatnimi zmianami. Dobrze mi się kojarzy że ponad 32?? wink.gif


no caly czas od wczoraj w okolicy rekordu i ciagle lekko w gore wink.gif

no wlasnie stary rekord byl wysrubowany w nieznany sposob - byl kiedys wyjatkowy ruch gosci chyba przez 2 dni - nie wiem czy to 32 czy nie wiecej.

pamietam kiedys bicie rekordu podczas oredzia prezydenta biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 13 lis 2006 - 18:44
Post #39


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Kolejny rekord 37 on-line dopiero co padło biggrin.gif jak tak dalej pódzie przeginimy forum gkw


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pon, 13 lis 2006 - 19:02
Post #40


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Świetnie że tak się dzieje, ale wolałbym żeby mniejszy był ruch a żeby te osoby do nas wracały, rejestrowały się i co najważniejsze, pisały!! Bo póki co, ta popularność forum aż tak bardzo nie przekłada się na to ile osób pisze na forum. Lawinowo rosnąca liczba postów, to w większości skutek tego że mamy "gorący" okres.

Co ciekawe, brak mi kobiet jakoś na tym forum, czyżby się nie interesowały miastem?

Ten post edytował kwintosz pon, 13 lis 2006 - 19:08


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 10:04
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza