IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Głosowanie - spiker
LukB
post pon, 10 gru 2012 - 19:57
Post #1


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 22
Dołączył: nie, 13 wrz 09
Skąd: MDC
Nr użytkownika: 3,455
Płeć: Mężczyzna



Czy ktoś może ma informację dotyczącą wyników głosowania, które odbyło się podczas wtorkowego meczu ? Mam nadzieję że był to ostatni występ Wasia i wracamy do starych sprawdzonych metod.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Człowiek
post pią, 14 gru 2012 - 20:44
Post #2


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: wto, 10 lut 09
Nr użytkownika: 3,189
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Prezentujemy wyniki sondy, którą przypomnijmy rozdawaliśmy przed oraz w czasie meczu Ligi Mistrzyń z niemieckim Dresdner S.C. w holu Hali „Centrum”, każdy mógł również oddać głos biorąc ankietę ze Sklepu Kibica. W sumie wydrukowaliśmy 500 ankiet, z których rozdane zostały 394 ankiety, a wróciło do nas 301 głosów. Dziękujemy za zaangażowanie! Warunkiem oddania głosu było podanie numeru karty kibica, karnetu lub biletu spośród których rozlosowaliśmy klubowy upominek, a zwycięski okazał się karnet o numerze A 171. Nagrodę można odebrać podczas najbliższego meczu z AZS Białystok w sklepie kibica.


Wyniki sondy:

1. Jestem za tym by mecze prowadził dotychczasowy spiker Marian – 188 głosów (62,46%)

2. Jestem za tym by mecze prowadził nowy spiker Michał – 25 głosów (8,31%)

3. Jestem za tym by mecze prowadził duet spikerów - 88 głosów (29,24%)


Poprosiliśmy również o komentarz dotyczący ankiety jak i jej wyników Marcina Babczyka – Marketing Managera klubu:

- Wyniki sondy mnie nie zaskakują bo są odzwierciedleniem opinii i komentarzy jakie do klubu docierały od początku sezonu. Chcieliśmy jednak dać możliwość wypowiedzenia się większej grupie kibiców bo to przecież dla nich rozgrywane są mecze i kreowana jest cała ta otoczka związana z widowiskiem sportowym. Na pewno większość kibiców ma sentyment do Pana Mariana, który można śmiało powiedzieć jest spikerską twarzą w Hali Centrum od wielu lat i nie ma mowy by tutaj nastąpiła jakaś zmiana. Natomiast wybór kibiców nie jest zupełnie jednostronny, dlatego też nie można powiedzieć żeby koncepcja duetu spikerów była złym pomysłem, mówimy przecież o meczach siatkówki, które w Polsce mają szczególną, dynamiczną oprawę, a na trybunach bawią się nie tylko zagorzali kibice i znawcy sportu ale i całe rodziny z dziećmi. Kibice, którzy jeżdżą na mecze reprezentacji czy po innych ligowych halach doskonale o tym wiedzą. Każda zmiana zawsze rodzi kontrowersje, pojawiają się zwolennicy jak i przeciwnicy nowego, potrzeba czasu na dogranie szczegółów. Oczywiście nie będziemy na siłę forsować koncepcji, które się kibicom nie podobają ale wyniki sondy nie są jednoznaczne, dlatego być może jest to kwestia bardziej poprawy pewnych elementów niż zupełnego odejścia od duetu spikerów. Wszystko musi być dobrze skomponowane i zsynchronizowane by spotkało się z pozytywnym odbiorem publiczności, myślę, że na najbliższych meczach spróbujemy pewne elementy wraz ze spikerami poprawić, zobaczymy jak to wyjdzie, a co dalej zdecydujemy w nowym roku.



Zachęcamy kibiców aby cały czas przysyłali do klubu swoje uwagi oraz komentarze poprzez formularz kontaktowy na stronie lub poprzez e-mail: kontakt@mks.dabrowa.pl.


mks.dabrowa.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Golik
post sob, 15 gru 2012 - 00:11
Post #3


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: pon, 10 gru 12
Nr użytkownika: 5,120
Płeć: Mężczyzna



Chciałem poruszyć temat wyboru osoby komentującej mecze. Osobiście jest mi to obojętne kto będzie komentować, ale zastanawia mnie sposób, a mianowicie sonda w jaki mma zostać dokonany ów wybór. Co muszą w tym momencie czuć obaj panowie?

Nie wspomnę już o ostatnim newsie:

http://mks.dabrowa.pl/2,1812,poznalismy-wy...h-spikerow.html

To był pewnie pomysł tego żenującego Babczyka. Brawo wspaniała wypowiedź, ciekawe jak długo nad tym myślał bo widać że przygotowana dużo wcześniej... A MOŻE BY TAK ZROBIŹ SONDĘ CZY WYWALIĆ TEN OKROPNY MARKETING Z KLUBU?

Panie Prezesie jeśli pan tutaj zagląda to powinien Pan o tym pomyśleć.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zaglebiak-DG
post sob, 15 gru 2012 - 11:01
Post #4


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: sob, 15 gru 12
Nr użytkownika: 5,121
Płeć: Mężczyzna



Ja mam zgoła odmienny pogląd, NIE JEST MI OBOJĘTNE kto spikeruje i bardzo zaluje ze w ankiecie nie bylo opcji "obaj są do bani"! Moim życzeniem noworocznym jest zobaczyć w Dąbrowie profesjonalną spikerkę jak np w Bełchatowie.. kreujecie TAURON MKS Dąbrowa na klub profesjonalny więc zamiast robić ankiety to ściągnijcie profesjonalistów na mecze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post sob, 15 gru 2012 - 15:28
Post #5


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



A na mecz idziecie zobaczyć jak dziewczyny grają, czy posłuchać jak ktoś ględzi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post sob, 15 gru 2012 - 22:54
Post #6


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Moje odczucia są następujące:
1. Na meczu Ligi Mistrzyń był przykład chaosu, bałaganu i nieładu i wyglądało to tak jakby pięć odrębnych ośrodków prowadziło doping. Pan Marian podawał kto serwuje, kto wchodzi itp, jest w porządku. 2. Nowy Spiker - pytanie po co coś tam sobie mówił?. 3. Muzyka, która zagłuszała wszytko, więc nasuwa się kolejne pytanie po co?, 4. Kibice z Drezna i 5. Kibice z Dąbrowy Górniczej. Skoro do chwili obecnej był pan Marian to niech tak zostanie i niech nikt nie wprowadza jakichś "udoskonaleń" z drugim spikerem, nie ma potrzeby i to się nie przyjmie - jest totalne zamieszanie i ten człowiek nic nie wnosi. Kolejna rzecz wyłączcie tą muzykę, WYŁĄCZCIE - niech publika dopinguje i niech zdziera gardła, muzyka jest niepotrzebna- zagłusza kibiców.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post nie, 16 gru 2012 - 11:02
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Robert123 @ sob, 15 gru 2012 - 21:54) *
Kolejna rzecz wyłączcie tą muzykę, WYŁĄCZCIE - niech publika dopinguje i niech zdziera gardła, muzyka jest niepotrzebna- zagłusza kibiców.

Z tym się nie zgodzę - dobrze, że jest bo ludzie chociaż trochę zaczynają wtedy czuć rytm klaskania przy serwowaniu naszych dziewczyn.
Bo - jak to już od dłuższego czasu piszę - nasz KK żyje sam dla siebie i NIGDY nie poderwie całej hali tym dopingiem. Są samo wystarczali i nie potrzebują ani meczu, ani emocji ... w kółko śpiewają sobie tylko znane przyśpiewki, których i tak nikt w hali nie słyszy.
Najlepszym przykładem był doping kibiców drużyny Dresdener FC, którzy kilkudziesięcioma osobami zrobili doping na hali Centrum, jakiego chyba u nas w hali jeszcze nie było - i podczas całego meczu wszyscy doskonale wiedzieli co mają klaskać, co mają śpiewać w poszczególnych sytuacjach. Nasz KK nawet w przerwach nie był słyszalny ...
Co do puszczania muzyki - moim zdaniem przed każdą naszą zagrywką KK powinien być zagłuszany i rytm powinien być wybijany.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 13:09
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza