IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

31 Stron V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Siatkówka Kobiet - I Liga, sezon 2006/2007
Zibar
post śro, 08 lis 2006 - 12:05
Post #1


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Dodany plik  8.jpg ( 2,01K ) Liczba pobrań: 28
Dodany plik  267.jpg ( 2,16K ) Liczba pobrań: 34

Witam wszystkich forumowiczów !
Pisze na tym forum, bo być może za waszym pośrednictwem dotrze ta informacja do szerszego grona mieszkańców.
Mamy w mieście drużynę, która w zeszłym sezonie walczyła w barażach o wejście do LSK i może wprowadzić w szarą codzienność mieszkańców trochę koloru, jednak ani władze klubu ani miasta nie są zainteresowane w promowanie tego faktu.
W zeszłym roku sporadzycznie na mieście można było spotkać plakaty informujące i zachęcające do kibicowania naszej drużynie, ale przynajmniej strona klubowa działała jako tako.
Obecnie strona jest w rozsypce, plakatów nie ma, totalne dno (imho władze klubu chyba myślą o wyborach samorządowych a nie o klubie).
Dlatego zachęcam do kibicowania w sobotnie popołudnia i wieczory, zwłaszcza, że bilet za 5 zł obowiązuje na rozgrywane po sobie mecze siatkówki i koszykówki.
Nasza drużyna w obecnym sezonie gra bardzo przyzwoicie w ostatnim meczy pokonała SMS Sosnowiec 3:0
Mecz był bardzo szybki, już po 55 min. było po wszystkim.
Niestety młodziczki z Sosnowca nie stanęły na wysokości zadania i w słabym stylu przegrały do -15, 13, -15.
Tym samym nasza drużyna zajmuje po 5 kolejce 3 miejsce z kompletem zwycięstw za 3 pkt. bez straty seta (a ma rozrgrane 3 mecze - 1 jest przełożony i jedna pauza).
W ocenach portali siatkarskich jest jedą z pretendentek do awansu - a na hali pustki sad.gif
w ostatnim meczu mała trybuna była wypełniona może w 2/3.

Kolejne mecze zapowiadają się o wiele ciekawiej najbliższy odbędzie się 18 listopada i zagramy z SPS Politechnika Częstochowska.

Kolorytu całej sprawie dodaje jeszcze jeden fakt, że po wyganym w ostatnią sobotę meczu, nasze siatkarki są niepokonane od roku w rozgrywkach zasadniczych I ligi (nie licząc spotkań barażowych, ostatni macz przegrały w 12 listopada 2005 r.) co jest rekordem w historii rozgrywek.

Tak, że zapraszam Wszystkich i życzę przeżywania takich emocji jak podczas spotkań barażowych, ale oczywiście jest to możliwe tylko przy frekwencji zbliżonej lub większej od tej jaka była podczas baraży

pzd
Zibar

Ten post edytował Zibar wto, 28 lis 2006 - 12:37


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post śro, 08 lis 2006 - 12:44
Post #2


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



Witamy :)

Zibar, co nieco i o siatkówce było na forum, w kontekście wykorzystania hali chociażby.

Popraw mnie - czy nie było z naszą drużyną tak, że nasze siatkarki grałyby w tej chwili nawet w I lidze siatkarskiej, ale władze miasta nie były zainteresowane wpłatą za wydanie swego rodzaju "dzikiej karty"..? Kwoty nie pamiętam, astronomiczna nie była, a w kontekście promocji miasta pierwszoligową siatkówką naprawdę nieduża.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 08 lis 2006 - 12:56
Post #3


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(pulsatilla1214 @ Nov 8 2006, 12:44 PM) *
Witamy :)

Popraw mnie - czy nie było z naszą drużyną tak, że nasze siatkarki grałyby w tej chwili nawet w I lidze siatkarskiej, ale władze miasta nie były zainteresowane wpłatą za wydanie swego rodzaju "dzikiej karty"..? Kwoty nie pamiętam, astronomiczna nie była, a w kontekście promocji miasta pierwszoligową siatkówką naprawdę nieduża.


Takich informacji nie posadam, ale widząc jak promują spotakania ligowe, nie zdziwiłbym się, że pożałowali grosza na awasn za pomocą "dzikiej karty", poza tym nasi działacze nie załatwili jeszcez dla klubu sponsora głównego/tytularnego, bez którego będzie ciężko grać w LSK.
Jak sobie przypominam to wykorzystali to działacze Pronaru Białystok, ale tam poszły ogromne pieniądze, bo oni wskoczyli w miejsce Dalinu Myślenice z II ligi i przy okazji kupili sporo zawodniczek z klubów LSK, żeby myśleć o urzymaniu sie tam dłużej niż jeden sezon.

A dla MMKS będzie większa chwała jak awansują dzięki swojej grze a nie kasie, ale pewnie wtedy okaże się, że w mieście i władzach klubu mamy pełno "ojców" cool.gif tego sukcesu biggrin.gif


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 08 lis 2006 - 15:57
Post #4


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



To jest tak:

Co do samego reklamowania meczów jest to kolejny argument pokazujący jak nasze miasto jest chore. Jest to wina samego klubu oraz osób pracujących w hali oraz władz że nic w tek kwestii nie robią. A może im zależy na takich efektach, by pokazać że te inwestycje były bee?? Oni kompletnie nie znają się na reklamie i marketingu. 2 inwestycje Lipczyka: HWSDG oraz Aquapark w dużej mierze swoją kondycję obecną zawdzięczają osobom niekompetentnym i niedouczonym a które tymi obiektami zarządzają. Dziwie się że sam klub nie wychodzi z inicjatywą na propagowanie swoich drużyn: koszykówki mężczyzn oraz siatkarek kobiet (sekcji pływackiej z racji braku basenu w mieście z prawdziwego zdarzenia rozumiem), które grają na hali. Czyżby koszt 300 plakatów na mecz ligowy to tak wiele?? Jeśli tak to nie mają obie te drużyny czego szukać w najwyższej klasie rozgrwkowej a obie o tym marzą i stawiają sobie za cel.
Nie sądze, że przy popularności jaką w Polsce ma siatkówka w mieście 130tys prawie na mecz nie nie może przyjść 1,5 do 2 tys ludzi.

Co do tego o co pytałeś Ty @pulsatilla1214

Jeśli dobrze sobie przypominam mówisz o drużynie koszykówki panów. To oni mieli możliwość grania w wyższej klasie rozgrywkowej. Chodziło o przyznanie dzikich kart lecz należało najpierw wpłacic "kaucje" po której nastąpiłoby rozpatrzenie wniosku klubu czy dostanie karte. Co ciekawe jeśli się nie mylę to kaucja ta miała być zwrócona w przypadku nie otrzymania jej. Niestety miasto, jako udziałowiec w klubie MMKS chyba nie wyraziło zgody na przeznaczenie pieniędzy na ten cel.. szkoda.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 08 lis 2006 - 16:18
Post #5


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Hmmmmm to raczej nie tak. Miasto chyba chętnie promowawłoby pierwszoligowy zespół i reklamowało go by widownie były zapełnione. Wszystko by było dobrzy gdyby nie....no właśnie, gdyby nie pan Koćma. Obecny prezes za przeproszeniem dał dupy. Nie potrafi chyba zarządzać klubem. W zeszłym sezonie będąc na barażach do LSK odniosłem wrażenie że Koćma kazał naszym siatkarką przegać. Mniej wydatków dzięki temu było. On nie lubi wydawać pieniędzy jeszcze na tak dobry zepsół. Nie graliśmy w PP 2 lata nawet po dostaniu się do samych rozgrywek. Koćma wycofywał zespół... Na dodatek udaje takie debila który nie wiedział o terminach zgłaszania zespołów do II Ligi. Dzięki niemu nie ma tam naszej drugiej drużyny. A dobrze sobie dawała rade.

Koćma jest takim bucem że nigdy takiego nie widziałem... Czasami miałem ochote rąbnąć go w łeb na meczu (akyrat czasem przedemnąsiedział) i po sprawie. Niestety łatwo powiedzieć a trudniej zrobić


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post śro, 08 lis 2006 - 23:49
Post #6


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



szer co do kocmy masz racje - tez slyszalem o tym jak pan Kocma o niektorych sprawach "zapominal" ... jak k... mac mozna nie wiedziec o sprawach awansu, dzikich kart itp ehhh.

PS zibar - ja obiecalem sobie niedawno, ze zaczne co pewien czas chodzic- tymbardziej ze bilet za 5 zl :) tylko ze ta sobota odpada bo mnie nie bedzie w dg
bede wdzieczny jesli bys mogl zamiescic terminarz rozgrywek w hali - na najblizszy sezon - moze niektorzy po przeczytaniu sie zdecyduja :)
Pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post czw, 09 lis 2006 - 00:11
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,186
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



Sorki, faktycznie pomyliłem siatkówkę żeńską (ach te dziewczyny....................) z koszykówką męską rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 09 lis 2006 - 07:52
Post #8


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hator @ Nov 8 2006, 11:49 PM) *
PS zibar - ja obiecalem sobie niedawno, ze zaczne co pewien czas chodzic- tymbardziej ze bilet za 5 zl :) tylko ze ta sobota odpada bo mnie nie bedzie w dg
bede wdzieczny jesli bys mogl zamiescic terminarz rozgrywek w hali - na najblizszy sezon - moze niektorzy po przeczytaniu sie zdecyduja :)
Pozdr


Właśnie dlatego założyłem ten temat, postaram się z jak największym wyprzedzeniem podawać szczegóły odnośnie rozgrywanych spotkań siatkówki naszej drużyny żeńskiej, nie tylko z naszej hali.
Terminarz jest wprawdzie ustalony na cały sezon przez PZPS, ale na bieżąco są korekty, (bo np. na hali jest jakaś inna impreza lub klub przyjezdny poprosi o inny termin, zdarzało sie to już wielokrotnie, choćby niedzielny mecz Gedani Gdańsk w zeszłym sezonie, bo w sobotę grały w Sosnowcu.

Serdecznie Wszystkich zapraszam na mecze , najbliższe spotkanie

Sokół Chorzów - MMKS Dąbrowa Górnicza rozegrane 15.11 w Chorzowie

na naszej hali MMKS Dąbrowa Górnicza - SPS Politechnika Cz-wa 18.11 g 16.00

pzd
Zibar


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 09 lis 2006 - 08:03
Post #9


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(szer @ Nov 8 2006, 04:18 PM) *
... Wszystko by było dobrzy gdyby nie....no właśnie, gdyby nie pan Koćma. Obecny prezes za przeproszeniem dał dupy. Nie potrafi chyba zarządzać klubem. W zeszłym sezonie będąc na barażach do LSK odniosłem wrażenie że Koćma kazał naszym siatkarką przegać. Mniej wydatków dzięki temu było. On nie lubi wydawać pieniędzy jeszcze na tak dobry zepsół. Nie graliśmy w PP 2 lata nawet po dostaniu się do samych rozgrywek. Koćma wycofywał zespół... Na dodatek udaje takie debila ...

Koćma jest takim bucem że nigdy takiego nie widziałem... Czasami miałem ochote rąbnąć go w łeb na meczu (akyrat czasem przedemnąsiedział) i po sprawie. Niestety łatwo powiedzieć a trudniej zrobić



No proszę może zbierze się większa grupa z Forum :)

No cóż tu dodać, myślę, żę rozwiązanie Twojej "teori spisku" będziemy mieli już w tą środę, dzięki sptkaniu z Sokołem. Na razie fakty, które znam są takie:
W zeszłym sezonie klub został wycofany z rozgrywek Pucharu Polski za co miał zapłacić karę (czy zapłacił ? - nie wiem)
W tym sezonie, przystąpił do rozgrywek, ale przegrał z Sokołem i nie przeszedł do dalszych rozgrywek, jeśli prezesio kazał im przegrać, to w środę nie powinny mieć problemów z pokonamiem Sokoła - a my będziemy już mieli dowód na potwierdzenie działań zarządu klubu.

pzd
Zibar


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 09 lis 2006 - 10:27
Post #10


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Nov 8 2006, 03:57 PM) *
To jest tak:

Co do samego reklamowania meczów jest to kolejny argument pokazujący jak nasze miasto jest chore. Jest to wina samego klubu oraz osób pracujących w hali oraz władz że nic w tek kwestii nie robią. A może im zależy na takich efektach, by pokazać że te inwestycje były bee?? Oni kompletnie nie znają się na reklamie i marketingu. [ciach]
Nie sądze, że przy popularności jaką w Polsce ma siatkówka w mieście 130tys prawie na mecz nie nie może przyjść 1,5 do 2 tys ludzi.


Jeśli dobrze sobie przypominam mówisz o drużynie koszykówki panów. To oni mieli możliwość grania w wyższej klasie rozgrywkowej. Chodziło o przyznanie dzikich kart lecz należało najpierw wpłacic "kaucje" po której nastąpiłoby rozpatrzenie wniosku klubu czy dostanie karte. [ciach]... szkoda.


Reklama naszego klubu to skandal, zwłaszcza w obliczu tego, że nasze misato ma niewiele rzeczy, którymi może się szczycić.
W końcu MMKS do Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy, zarządzny przez urzędników UM i opłacany z naszych pieniędzy

Z tego co piszesz wygląda na to, że zarząd klubu wogóle nie jest zaangażowany w to, żeby poszczególne sekscje występowały w najwyższych klasach rozgrywek. Nie wiem w takim razie o co chodzi, jeśli mieli mozliwość grania w ekstraklasie koszykówki i siatkówki za pomocą "dzikiej karty" i tego nie wykorzystali to nasówa mi się tylko jedno powiedzenie:
"Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze"

a szkoda
pzd
Zibar


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 09 lis 2006 - 10:30
Post #11


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



zibar - z ta dzika karta koszykarzy to nie do ekstraklasy ale do I ligi. ale tak czy siak - sluszna uwaga :)
pozdr

PS mam nadzieej ze to wszystko sie zmieni wraz z nowym (oby) prezydentem i rada.

Ten post edytował Hator czw, 09 lis 2006 - 10:31


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 09 lis 2006 - 10:51
Post #12


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hator @ Nov 9 2006, 10:30 AM) *
zibar - z ta dzika karta koszykarzy to nie do ekstraklasy ale do I ligi. ale tak czy siak - sluszna uwaga :)
pozdr

PS mam nadzieej ze to wszystko sie zmieni wraz z nowym (oby) prezydentem i rada.


No... koszem się nie interesuję, a żeby mieć wpływ na zmiany to do uryn... znaczy urn, tylko na kogo głosować rolleyes.gif w tym szambie cool.gif ups to chyba duskusja w innym temacie.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post czw, 09 lis 2006 - 16:53
Post #13


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Ah Koćma leci na kasa. Jak wytłumaczycie to że na tylu stanowiskach jest? Nie chce i nie będzie wydawał pieniędzy na nic. Gdzie jest główny sponsor? Koksownia? Jakoś w tym roku nie widze. Czyżby dlatego żę Koćma stamtąd wyleciał to już nie chce sponsoringu? Cóż...

Reklama...Widział ktoś kiedyś jakiś plakat prócz drzwi na hali? Bo ja jakoś nie... W żadnych mediach, na plakatach na mieście, w prasie nie ma informacji o meczach. Skad ludzie mają wiedzieć co siędzieje w mieście? Jak dalej będzie się łączyć polityke ze sportem to poprostu gówno będzemy mieć a nie bardzo dobrych sportowców...


A co do MMKS'u. Wczoraj grał ze Skrą w Bełchatowie. Wygrał 3:1 i zajmuje 2 miejsce w tabeli wink.gif. Ma o jeden mecz mniej niż Kraków i jeśli teraz wygra 3:0 z Chorzowem to możliwe że będzie pierwszy

Ten post edytował szer czw, 09 lis 2006 - 16:59


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 09 lis 2006 - 17:55
Post #14


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(szer @ Nov 9 2006, 04:53 PM) *
A co do MMKS'u. Wczoraj grał ze Skrą w Bełchatowie. Wygrał 3:1 i zajmuje 2 miejsce w tabeli wink.gif. Ma o jeden mecz mniej niż Kraków i jeśli teraz wygra 3:0 z Chorzowem to możliwe że będzie pierwszy


To super wiadomość, w takim układzie po rozegraniu zaległego spotkania nasza drużyna bedzie rozgrywała już spotkania w terminie. Skra to zespół wymagający i zwycięstwo z nimi na ich hali (ciekawe czy grały na nowej hali "Energia") jest dobrym osiągnięciem. Ważne jest również, że zainkasowały komplet punktów, bo to m. in zgubiło je w zeszłym sezonie (miały b. dużo zwycięstw za 2 pkt.)
Akcja ligi się zaostrza i zaczyna sie krystalizować czołówka - z naszą drużyną.

Oby tak dalej dziewczyny - piszę to tutaj bo strona klubowa o tym... a zresztą zobaczcie sami http://siatkowka.mmks-dabrowa.com/ nawet nie dopisali wyników zaległych spotkań, sezon w pełni a oni nawet nie poprawili składu drużyny cool.gif wg strony klubowej grają tam jeszcze dziewczyny, z którymi zmierzą się w środowym spotkaniu z Sokołem Chorzów tongue.gif


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post czw, 09 lis 2006 - 18:22
Post #15


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



O meczu wiedziałem ze strony hali. http://hwsdg.prv.pl. I tak grali na nowej hali 'Energia' wink.gif. Będąc w Bełchatowie niedawno to nawet nie mogłem jej znaleźć... Gubiłem się przy starej hali...

Co do ligi to masz racje. Niech wygrywają wszystko za 3pkt (3:0) to będzie bardzo dobrze :). Ważne by MMKS ciągle był w czołówce. Akurat w tym sezonie gdy mogą spokojnie walczyć o pierwsze miejsce, i sądze że tak będzie, to wprowadzili play off'y które troche to utrudniają. W zeszłym roku by mogły być... A strona klubowa wogóle nie jest aktualizowana... Zrobili ją i nic nie robią tam... Szkoda że nie będe mógł jechać do Chorzowa na mecz... Będe zmuszony na relacje taty... Mam nadzieje że i tam wygrają wink.gif


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 09 lis 2006 - 18:53
Post #16


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(szer @ Nov 9 2006, 06:22 PM) *
O meczu wiedziałem ze strony hali. http://hwsdg.prv.pl. I tak grali na nowej hali 'Energia' wink.gif.

Co do ligi to masz racje. Niech wygrywają wszystko za 3pkt (3:0) to będzie bardzo dobrze :). Ważne by MMKS ciągle był w czołówce. [ciach]... A strona klubowa wogóle nie jest aktualizowana... Zrobili ją i nic nie robią tam... Szkoda że nie będe mógł jechać do Chorzowa na mecz... Będe zmuszony na relacje taty... Mam nadzieje że i tam wygrają wink.gif


Tak, tak strona Art-a to kolejny przykład na nieudolność władz klubu i miasta. Więcej mozna się dowiedziec z prywatnego źródła jak ze strony oficjalnej (to samo dotyczy strony o D.G. Darka Nowaka) a przecież ktoś pewnie bierze kasę... a zresztą to nie jest temat na dyskusję wtym miejscu.

Jeśli chodz o wygrany macz na nowej dużej hali, to tym lepiej, że nasze zawodniczki radzą sobie, bo np. drużyna Piasta za jedną z przyczyn przegranej w D.G. podały, że nie nie potrafiły się zgrać na duzym obiekcie.

Widze, że nie tylko chodzisz na spotkanaia w hali centrum ale i wyjeżdzasz.
Czy jeździsz indywidualnie czy może z klubem ?


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post czw, 09 lis 2006 - 18:58
Post #17


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Raczej indywidualnie ale bardzo żadko. Do sosnowca, chorzowa i czasem od innych bliższych miejscowości... A w hali stram się być na każdym meczu wink.gif. Z klubem nie ma co gadać. Mają problemy z Koćmą to po co im tam ja xD.

Co do stron to zawsze jest tak że nieoficjalne są lepiej prowadzone niż oficjalne... Nie wiem dlaczego tak jest. Może dlatego ze to jest Polska a tutaj jest wszystko możliwe...


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 12 lis 2006 - 12:03
Post #18


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Dziennik Zachodni
SIATKÓWKA Siatkarki MMKS-u pewnie ograły SMS Sosnowiec
10.11.2006
Dąbrowskie siatkarki (w bloku) znów okazały się lepsze.

Dąbrowskie zawodniczki MMKS-u w I lidze siatkówki kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Po trzech meczach mają na swoim koncie komplet punktów i nie straciły jeszcze ani jednego seta. Tym razem w hali Centrum nie sprostała im młoda drużyna SMS PZPS I Sosnowiec, ulegając 0: 3

Mecz od początku ułożył się po myśli gospodyń, które doświadczeniem i umiejętnościami zdecydowanie górowały nad rywalkami. Po dobrych atakach Anny Białobrzeskiej oraz Ewy Matyjszek i Małgorzaty Lis było 9: 3. Po dobrym zbiciu Andrei Pavelkovej wynik brzmiał 13: 6 i trener sosnowiczanek Andrzej Urbański poprosił o przerwę. Jego podopieczne zniwelowały straty do 4 oczek, ale na więcej nie pozwoliły dąbrwianki. Imponowały dobrą grą w bloku, zaskakującymi minięciami i pewnym serwisem. W efekcie od stanu 19: 14 zdobyły kilka kolejnych punktów, a seta zakończyły nieudany atak Magdy Jagodzińskiej, co dało MMKS wygraną 25: 15.

W drugiej odsłonie zacięta gra toczyła się tylko na początku. Przy stanie 7: 7 na zagrywce pojawiła się Ewa Matyjaszek i gospodynie zdobyły osiem oczek pod rząd. Skutecznie atakowała Andrea Pavelkova, a rywalki popełniały błędy w przyjęciu piłki i rozgrywaniu ataków. Od stanu 15: 9 MMKS znów seryjnie zaliczał kolejne punkty, a kąśliwie serwowała wówczas Anna Białobrzeska. Było 21: 9, a cały set zakończył się wynikiem 25: 13.

Trzecia partia to znów zdecydowana dominacja gospodyń, które wygrały ją do 15, a dwa ostatnie oczka zdobyła Ula Szynkiel-Jędrys.

- Pewna wygrana musi cieszyć. Nie popełnialiśmy błędów, dobrze funkcjonowała zagrywka i blok, co sprawiło przeciwniczkom sporo problemów. Ważne, by utrzymać tak równy poziom gry i skuteczność w kolejnych spotkaniach, bo liczyć się będzie każdy punkt - podkreślił Waldemar Kawka trener MMKS-u.

Dąbrowianki zajmują w tabeli trzecie miejsce z 9 pkt, ale mają do rozegrania dwa spotkania więcej od liderującej Wisły Kraków. Kolejny mecz rozegrają w środę, 15 listopada, w Chorzowie z Sokołem.

pytanie do krawca - czemu na zaglebie info z wiadomosci sportowych wrzucasz tylko te odnosnie zaglebia sosnowiec (pilki badz hokeja)
a co z mmks'ami kosza i siatki w dg??


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 12 lis 2006 - 13:18
Post #19


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Hmmmm też to zauważyłem.... Głównie tam jest Zagłębie Sosnowiec czyli piłka nożna i hokej. O koszu i siatkówce bardzo mało. Ba, nawet wogóle. Co do meczu z SMS'em.

Wiadomości na DZ są bardzo późno pisane. Czasem tydzień później niż meczy był. Jeśli chcecie czytać aktualniejsze wiadomości to na siatka.org


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 12 lis 2006 - 15:03
Post #20


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



sory za OT ale skoro zaczolem to go zamkne
szer - pisalem do krawca na PM w tej sprawie - powiedzial, ze bedzie probowal to zmienic choc to od niego wszystko zalezy.
Koniec tematu :)
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

31 Stron V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 18 kwiecień 2024 - 02:58
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza