IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

175 Stron V  « < 148 149 150 151 152 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Komunikacja - drogi, ulice, chodniki, ścieżki rowerowe cz.2
warius
post wto, 02 maj 2017 - 16:54
Post #2981


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 540
Dołączył: wto, 04 kwi 17
Nr użytkownika: 5,925
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(marcin.p @ pon, 01 maj 2017 - 19:57) *
Dzisiaj miałem okazję jechać ul.Zakładową i... Mam nadzieję, że w mieście nie powstanie już ani 1m ścieżki rowerowej! Piękna ścieżka po prawej stronie drogi, jadąc w kierunku Gołonoga a wszyscy na jezdni. Fakt, że na ścieżce są piesi ale nie przesadzajmy. Skoro więc rowerzyści nie potrafią korzystać ze "swojej" infrastruktury, to po co na to wydawać pieniądze? Po co budować rowerowe autostrady skoro oni i tak pojadą po jezdni? Ale wjedź autem na ścieżkę... Banda hipokrytów!


to nie jest piękna ścieżka tylko chodnik z kostki brukowej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robuś
post wto, 02 maj 2017 - 17:34
Post #2982


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Dołączył: nie, 05 lip 15
Skąd: Pogranicze
Nr użytkownika: 5,672
Płeć: Mężczyzna



Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post wto, 02 maj 2017 - 19:19
Post #2983


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Robuś @ wto, 02 maj 2017 - 18:34) *
Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?


Jednak tak nie jest. Znak pokazują na ciąg pieszo-rowerowy


--------------------
Moje osobiste i subiektywne spojrzenie na Dąbrowę Górniczą - zapraszam

www.facebook.com/blogdabrowski.blogspot i http://blogdabrowski.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post śro, 03 maj 2017 - 16:53
Post #2984


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



CYTAT(Bathurst @ wto, 02 maj 2017 - 20:19) *
CYTAT(Robuś @ wto, 02 maj 2017 - 18:34) *
Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?


Jednak tak nie jest. Znak pokazują na ciąg pieszo-rowerowy


Co to zmienia? Art.33 Kodeksu Drogowego radzę poczytać...


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Paulus77
post czw, 04 maj 2017 - 10:36
Post #2985


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 120
Dołączył: pią, 05 cze 09
Nr użytkownika: 3,346
Płeć: Mężczyzna



Chcialbym poruszyc nowy (stary) temat ulicy marianki biegnacej wzdluz pogorii IV a bedacej jednoczesnie droga dojazdowa do posesji.



Latem a szczegolnie w weekend, na tym odcinku ma miejsce prawdziwy armagedon, masa ludzi na rowerach, rolkach a do tego auta (w tym moje) probujace przebic sie do domu lub w druga strone do centrum. Wiekszosc korzystajacych, traktuje ruch samochodowy w tym miejscu jako cos niewlasciwego, troche jakbysmy jezdzili po chodniku, prowadzi to do nieciekawych sytuacji. Na przyklad facet jedzie na rolkach srodkiem ze sluchawkami na uszach, za nim sasiad delikatnie gazuje, krzyczy ale gosc nie slyszy lub udaje, sasiad wiec w koncu trabi. Calosc konczy sie szarpanina na srodku drogi. Kiedy jade tamtedy autem zawsze znajdzie sie ktos wymachujacy rekami, czy rzucajacy kur...mi.
No ale do rzeczy, na mapce na czerwono zaznaczylem obecna droge i jak slyszalem, nie nalezy ona do miasta i stanowi droge techniczna do obslugi zbiornika. Pytanie, czy da sie ta droge jakos poszerzyc? Wystarczylby dodatkowy metr szerokosci.
Na zielono wytyczylem tez alternatywna sciezke nad samym jeziorem, wlasciwie tam istnieje, tyle ze dzika i przebiega chyba przez prywatne grunty. Nie wiem co mowi prawo na temat odleglosci dzialki od wody, tzn. na pewno jakas tam odleglosc od lustra wody musi byc udostepniona na cele miedzy innymi komunikacyjne. Pytanie czy daloby rade tamtedy puscic ruch rekreacyjny, utwardzajac odcinek nad samym jeziorem?



Ten post edytował Paulus77 czw, 04 maj 2017 - 10:42
Go to the top of the page
 
+Quote Post
warius
post czw, 04 maj 2017 - 10:50
Post #2986


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 540
Dołączył: wto, 04 kwi 17
Nr użytkownika: 5,925
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(marcin.p @ śro, 03 maj 2017 - 17:53) *
CYTAT(Bathurst @ wto, 02 maj 2017 - 20:19) *
CYTAT(Robuś @ wto, 02 maj 2017 - 18:34) *
Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?


Jednak tak nie jest. Znak pokazują na ciąg pieszo-rowerowy


Co to zmienia? Art.33 Kodeksu Drogowego radzę poczytać...



Niczego to nie zmienia, ja tylko zwróciłem uwagę na fakt nazywania chodnika z kostki brukowej piękną ścieżką rowerową, takie stwierdzenie sobie przeczy. Gdyby była asfaltowa to ludzie z pewnością wybraliby ją zamiast asfaltu na ulicy, bo akurat równy. Co więcej w stronę Gołonoga z tej ścieżki nawet nie da się zjechać na ulicę i kontynuować jazdy normalnie, bo krawężnik wysoki na 20cm i dla wielu ludzi jest przeszkodą.

Przytaczać paragrafy można ale to nic nie zmieni w podejściu ludzi do urzędniczych decyzji i ich respektowania jeśli są "od czapy" i tylko na papierze wszystko wygląda dobrze, tak jak wspomniana ścieżka pseudo-rowerowa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post czw, 04 maj 2017 - 11:32
Post #2987


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



CYTAT(warius @ czw, 04 maj 2017 - 11:50) *
CYTAT(marcin.p @ śro, 03 maj 2017 - 17:53) *
CYTAT(Bathurst @ wto, 02 maj 2017 - 20:19) *
CYTAT(Robuś @ wto, 02 maj 2017 - 18:34) *
Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?


Jednak tak nie jest. Znak pokazują na ciąg pieszo-rowerowy


Co to zmienia? Art.33 Kodeksu Drogowego radzę poczytać...



Niczego to nie zmienia, ja tylko zwróciłem uwagę na fakt nazywania chodnika z kostki brukowej piękną ścieżką rowerową, takie stwierdzenie sobie przeczy. Gdyby była asfaltowa to ludzie z pewnością wybraliby ją zamiast asfaltu na ulicy, bo akurat równy. Co więcej w stronę Gołonoga z tej ścieżki nawet nie da się zjechać na ulicę i kontynuować jazdy normalnie, bo krawężnik wysoki na 20cm i dla wielu ludzi jest przeszkodą.

Przytaczać paragrafy można ale to nic nie zmieni w podejściu ludzi do urzędniczych decyzji i ich respektowania jeśli są "od czapy" i tylko na papierze wszystko wygląda dobrze, tak jak wspomniana ścieżka pseudo-rowerowa.


Krawężnik powiadasz? A jaki problem pojechać ścieżką w prawo, za kilka metrów skręcić w lewo na drogę gruntową i wyjechać na ul.zakładową?
Asfalt powiadasz? Wzdłuż Piłsudskiego jest asfalt i kto z tego korzysta?

Ten post edytował marcin.p czw, 04 maj 2017 - 11:33


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post czw, 04 maj 2017 - 16:50
Post #2988


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(warius @ czw, 04 maj 2017 - 11:50) *
CYTAT(marcin.p @ śro, 03 maj 2017 - 17:53) *
CYTAT(Bathurst @ wto, 02 maj 2017 - 20:19) *
CYTAT(Robuś @ wto, 02 maj 2017 - 18:34) *
Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?


Jednak tak nie jest. Znak pokazują na ciąg pieszo-rowerowy


Co to zmienia? Art.33 Kodeksu Drogowego radzę poczytać...



Niczego to nie zmienia, ja tylko zwróciłem uwagę na fakt nazywania chodnika z kostki brukowej piękną ścieżką rowerową, takie stwierdzenie sobie przeczy. Gdyby była asfaltowa to ludzie z pewnością wybraliby ją zamiast asfaltu na ulicy, bo akurat równy. Co więcej w stronę Gołonoga z tej ścieżki nawet nie da się zjechać na ulicę i kontynuować jazdy normalnie, bo krawężnik wysoki na 20cm i dla wielu ludzi jest przeszkodą.



Dokładnie, niedopracowane to jest. Krawężnik jest tego dobitnym przykładem. Powinno się likwidować ciągi pieszo - rowerowe a tworzyć oddzielnie chodniki i ścieżki. Ostatni przykład wypadku na P3 podczas biegu Color Run, gdzie rowerzystka wjechała w uczestniczkę biegu ( dziecko) a ta wylądowała w szpitalu może nie skończył by się tak dramatycznie gdyby te dwie grupy użytkowników miałyby oddzielne tory dla siebie.


--------------------
Moje osobiste i subiektywne spojrzenie na Dąbrowę Górniczą - zapraszam

www.facebook.com/blogdabrowski.blogspot i http://blogdabrowski.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
warius
post czw, 04 maj 2017 - 17:18
Post #2989


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 540
Dołączył: wto, 04 kwi 17
Nr użytkownika: 5,925
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(marcin.p @ czw, 04 maj 2017 - 12:32) *
CYTAT(warius @ czw, 04 maj 2017 - 11:50) *
CYTAT(marcin.p @ śro, 03 maj 2017 - 17:53) *
CYTAT(Bathurst @ wto, 02 maj 2017 - 20:19) *
CYTAT(Robuś @ wto, 02 maj 2017 - 18:34) *
Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?


Jednak tak nie jest. Znak pokazują na ciąg pieszo-rowerowy


Co to zmienia? Art.33 Kodeksu Drogowego radzę poczytać...



Niczego to nie zmienia, ja tylko zwróciłem uwagę na fakt nazywania chodnika z kostki brukowej piękną ścieżką rowerową, takie stwierdzenie sobie przeczy. Gdyby była asfaltowa to ludzie z pewnością wybraliby ją zamiast asfaltu na ulicy, bo akurat równy. Co więcej w stronę Gołonoga z tej ścieżki nawet nie da się zjechać na ulicę i kontynuować jazdy normalnie, bo krawężnik wysoki na 20cm i dla wielu ludzi jest przeszkodą.

Przytaczać paragrafy można ale to nic nie zmieni w podejściu ludzi do urzędniczych decyzji i ich respektowania jeśli są "od czapy" i tylko na papierze wszystko wygląda dobrze, tak jak wspomniana ścieżka pseudo-rowerowa.


Krawężnik powiadasz? A jaki problem pojechać ścieżką w prawo, za kilka metrów skręcić w lewo na drogę gruntową i wyjechać na ul.zakładową?
Asfalt powiadasz? Wzdłuż Piłsudskiego jest asfalt i kto z tego korzysta?

jeszcze mniejszy problem jechać ulicą zakładową od samego początku i nie skręcać w prawo, w lewo i na koniec drogą gruntową.

Żeby być w zgodzie z przepisami to jeszcze pod drodze tego ciągu pieszo-rowerowego mamy skrzyżowanie z małym placykiem asfaltowym, gdzie najczęściej parkują windsurferzy, w tym miejscu wypadałoby zejść z roweru i go przeprowadzić przez jezdnię, bo nie ma wyznaczonego przejazdu...


Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post sob, 06 maj 2017 - 11:08
Post #2990


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(warius @ czw, 04 maj 2017 - 11:50) *
CYTAT(marcin.p @ śro, 03 maj 2017 - 17:53) *
CYTAT(Bathurst @ wto, 02 maj 2017 - 20:19) *
CYTAT(Robuś @ wto, 02 maj 2017 - 18:34) *
Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?


Jednak tak nie jest. Znak pokazują na ciąg pieszo-rowerowy


Co to zmienia? Art.33 Kodeksu Drogowego radzę poczytać...



Niczego to nie zmienia, ja tylko zwróciłem uwagę na fakt nazywania chodnika z kostki brukowej piękną ścieżką rowerową, takie stwierdzenie sobie przeczy.

A co jest nie tak z kostką? Akurat jeżdżę tam często a koła mam cienkie w rowerze i nie bardzo rozumiem dlaczego niby kostka miałaby stanowić problem dla cyklisty? Ja nie odczuwam dyskomfortu na tej kostce. Rolki co innego ale rower?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
warius
post pon, 08 maj 2017 - 10:42
Post #2991


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 540
Dołączył: wto, 04 kwi 17
Nr użytkownika: 5,925
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(vacu @ sob, 06 maj 2017 - 12:08) *
CYTAT(warius @ czw, 04 maj 2017 - 11:50) *
CYTAT(marcin.p @ śro, 03 maj 2017 - 17:53) *
CYTAT(Bathurst @ wto, 02 maj 2017 - 20:19) *
CYTAT(Robuś @ wto, 02 maj 2017 - 18:34) *
Ale znaki chyba wskazują inaczej, bo ciąg pieszy znajduje się bliżej brzegu jeziora, jeśli się dobrze orientuję?


Jednak tak nie jest. Znak pokazują na ciąg pieszo-rowerowy


Co to zmienia? Art.33 Kodeksu Drogowego radzę poczytać...



Niczego to nie zmienia, ja tylko zwróciłem uwagę na fakt nazywania chodnika z kostki brukowej piękną ścieżką rowerową, takie stwierdzenie sobie przeczy.

A co jest nie tak z kostką? Akurat jeżdżę tam często a koła mam cienkie w rowerze i nie bardzo rozumiem dlaczego niby kostka miałaby stanowić problem dla cyklisty? Ja nie odczuwam dyskomfortu na tej kostce. Rolki co innego ale rower?


To już kwestia indywidualna, ja tylko doszukuję się przyczyny dlaczego niektórzy wolą jechać po asfalcie obok i narażać się na mandat i/lub gniew kierowców samochodów.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pasqudek
post pon, 08 maj 2017 - 12:41
Post #2992


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 102
Dołączył: śro, 20 maj 15
Nr użytkownika: 5,654
Płeć: Mężczyzna



@warius: art. 33 kodeksu drogowego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 10 maj 2017 - 22:51
Post #2993


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



W DG ścieżki rowerowe są do tego fatalnie oznakowane. Poziome oznakowanie właściwie nie istnieje, a to podstawa.
Taki problem z poruszaniem się ulicą zamiast równolegle biegnąca drogą rowerową jest standardem w całym regionie. I tak robią nie tylko przypadkowi rowerzyści. Wkurzające jest to też np. w Zagórzu wzdłuż Mieroszewskich


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 18 maj 2017 - 09:02
Post #2994


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



Jest przetarg:
"Remont jezdni i chodników w ul. Morcinka, Łańcuckiego, Graniczna, Odrodzenia i zagospodarowanie terenu przy Liceum Plastycznym w Dąbrowie Górniczej"

Wzdłuż Morcinka powstanie też droga rowerowa.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 21 maj 2017 - 20:18
Post #2995


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



CYTAT
gazeta.pl



Przy dojeździe do Huty Katowice w miejscu sygnalizacji świetlnej powstanie rondo

Jeszcze w tym roku na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Tworzeń w Dąbrowie Górniczej powinna się rozpocząć budowa ronda, które znacznie usprawni ruch przy dojeździe do dąbrowskiego oddziału ArcelorMittal Poland.

Od połowy marca przy al. Piłsudskiego trwa przebudowa wiaduktu nad torami kolejowymi. Z tego powodu ruch na fragmencie jednej z jezdni odbywa się w dwóch kierunkach, dodatkowo wyłączona została również sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. Tworzeń. W tym miejscu powstało tymczasowe rondo.

Jak się okazuje, dąbrowski magistrat planuje na stałe wprowadzić w tym miejscu ruch okrężny. Wiceprezydent Marcin Bazylak pomysłem budowy ronda na skrzyżowaniu podzielił się z mieszkańcami na swoim facebookowym profilu.

Większość opinii była pozytywna, przy okazji dąbrowianie podkreślali, że rondo musi być pełnowymiarowe ze względu na tiry, które po przebudowie wiaduktu powrócą na tę część al. Piłsudskiego.

Dąbrowa Górnicza otrzymała 4 mln zł dotacji na przebudowę wiaduktu
– Zlecamy opracowanie koncepcji, a następnie projektu. Budowa może się rozpocząć jeszcze w tym roku – powiedział nam Marcin Bazylak.

Problemem na pewno nie będą pieniądze na inwestycję. Po pierwsze, miasto szacowało, że przebudowa wiaduktu nad torami kolejowymi będzie kosztowała około 10 mln zł, ale Banimex podjął się zadania za 5,5 mln zł. – Dodatkowo dostaliśmy informację, że na inwestycję Dąbrowa Górnicza otrzyma 4 mln zł dotacji – zdradza wiceprezydent.

Dąbrowianie sugerują, że rondo powinno powstać również kilkaset metrów przed skrzyżowaniem al. Piłsudskiego z ul. Tworzeń, czyli na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Kasprzaka. W godzinach szczytu włączenie się do ruchu z tej drugiej ulicy bywa czasochłonne. – Mamy jeszcze kilka pomysłów na usprawnienie ruchu, a rondo w tym miejscu zajmuje jedno z pierwszych miejsc – zapewnia wiceprezydent.



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post wto, 30 maj 2017 - 15:04
Post #2996


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(:) @ czw, 18 maj 2017 - 09:02) *
Jest przetarg:
"Remont jezdni i chodników w ul. Morcinka, Łańcuckiego, Graniczna, Odrodzenia i zagospodarowanie terenu przy Liceum Plastycznym w Dąbrowie Górniczej"

Wzdłuż Morcinka powstanie też droga rowerowa.

Nie Uśmieszku, nie powstanie droga rowerowa... tylko ścieżka. rolleyes.gif
A słowo ścieżka jest dla rowerzystów synonimem słowa "bubel".
Choćby dlatego, że prowadzi znikąd donikąd.

Ulica Morcinka, dzięki umiarkowanemu ruchowi, nadawała się pięknie na zamianę jednego pasa samochodowego na pas rowerowy.
Kosztowałoby to parę litrów farby.

Baa... można było nic nie robić. Na tej ulicy auta i rowery współistnieją bezkolizyjnie.

Ale urząd wolał wydać pieniądze na durną ścieżkę z której nikt nie będzie korzystał.

Co gorsza, w tym samy przetargu zbudują nam ścieżkę rowerową wzdłuż ulicy Kosmonutów.
Ale tam już mamy komfortowe wydzielone pasy rowerowe na jezdni !!!

Coś niedobrego dzieje się w dąbrowskim urzędzie. Bubel rowerowy goni bubel.
Ww. przypadek Kosmonautów sugeruje, że urzędnicy nawet nie byli na miejscu zlecanych robót blink.gif

Ten post edytował bzenek wto, 30 maj 2017 - 17:04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 30 maj 2017 - 21:28
Post #2997


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Tylko, że na wysokości Plastyka już chyba nie ma wydzielonego pasa dla rowerów? Wstyd się przyznać, jeżdżę tu samochodem codziennie i nie zwróciłem uwagi, gdzie się kończy, ale chyba przed skrzyżowaniem z III Powstania Śl.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post wto, 30 maj 2017 - 22:41
Post #2998


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(Leszek @ wto, 30 maj 2017 - 21:28) *
Tylko, że na wysokości Plastyka już chyba nie ma wydzielonego pasa dla rowerów?

Aż mnie zatkało z wrażenia i zacząłem szukać po różnych www.

Znalazłem takie foto z 2013 -> LINK

Wygląda z tego, że na wysokości Plastyka pasy rowerowe jeszcze są. Kończą się chyba dopiero przy wjeździe na parking kościoła.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post śro, 31 maj 2017 - 08:07
Post #2999


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Dziś rano specjalnie zwróciłem uwagę - są za skrzyżowaniem z III Powstania, ale pas w stronę centrum kończy się wcześniej, niż wjazdy na parkingi, na ich wysokości są już dwa pasy dla samochodów. Więc nie jest to całkiem nieuzasadnione, żeby zrobić DDR przed plastykiem.

Ten post edytował Leszek śro, 31 maj 2017 - 08:09


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grzegorz-dg
post śro, 31 maj 2017 - 17:29
Post #3000


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 755
Dołączył: nie, 17 cze 12
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 5,028
Płeć: Mężczyzna



Rozpoczeła się naprawa w ramach gwarancji drogi rowerowej wzdłuż ul .Piłsudskiego -Wzgórze Gołonowskie.

Ten post edytował Grzegorz-dg śro, 31 maj 2017 - 17:32
Go to the top of the page
 
+Quote Post

175 Stron V  « < 148 149 150 151 152 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 06:24
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza