IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

8 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Siatkarski HP, wiadomości nie tylko z DG
Kamil_
post czw, 25 gru 2008 - 14:43
Post #21


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Nie wierzę, że to nie jest wkręt...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Coelho
post czw, 25 gru 2008 - 18:47
Post #22


EC'09
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 424
Dołączył: nie, 07 gru 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 2,813
Płeć: Mężczyzna
GG: 2245908 status gadu-gadu



no niewiem niewiem... jesli to nie jest sciema to niektorzy ludzie sa naprawde inteligentni...


--------------------
Ekipa Centrum '09 [EC'09]

MKS ON TOUR: Sezony: 2
Razem: 6878 Ostatni: 2350 Najdalszy: 2350 <p>
A co w tym pięknego?
Poświęcenie, które każdy z nas wkładał w to żeby jechać za swa drużyną. Miłość nie za pieniądze nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nigdy nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów, którzy staneli zawsze murem. Każdego dnia dziękuje bogu że jestem kibicem a nie typem, dla którego liczy się kasa i pozycja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pio1k
post pon, 26 sty 2009 - 21:46
Post #23


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 9
Dołączył: wto, 16 gru 08
Nr użytkownika: 2,944
Płeć: Mężczyzna
GG: 3978834 status gadu-gadu



Witam,

W każdą niedzielę na sali gimnastycznej gramy z grupą znajomych w siatkówkę. Niestety ostatnio mocno wykrusza się nam skład. Szukamy chętnych do gry. Jeśli ktoś z forumowiczów byłby chętny do nas dołączyć to proszę o kontakt. Osobom zainteresowanym wyślę szczegółowe informacje.

Pozdrawiam!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rysiu_dg
post pon, 26 sty 2009 - 22:22
Post #24


Klub Kibica nr 29
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 242
Dołączył: pią, 30 lis 07
Skąd: Łęknice
Nr użytkownika: 920
Płeć: Mężczyzna
GG: 7281781 status gadu-gadu



Ale gdzie gracie , na jakiej sali?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pio1k
post pon, 26 sty 2009 - 22:43
Post #25


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 9
Dołączył: wto, 16 gru 08
Nr użytkownika: 2,944
Płeć: Mężczyzna
GG: 3978834 status gadu-gadu



Na sali Sztygarki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krzysiek
post nie, 08 lut 2009 - 19:04
Post #26


KK #34
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 152
Dołączył: pon, 11 lut 08
Skąd: wioska rybacka
Nr użytkownika: 1,107
Płeć: Mężczyzna
GG: 8919493 status gadu-gadu



Odpowiedzcie mi na jedno pytanie. Jak to jest - nie wierząc w naszą drużynę, typując jej przegraną przyjść na halę ewidentnie obejrzeć jej porażkę ( bo tak typowaliście ) i przeżyć takie rozczarowanie ?? Śmieszni ludzie małej wiary !!! Nie wstyd wam !!! I bardzo ku..a dobrze, że Wam ten wynik nie wszedł !!!
Dziękuję...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sarsolot
post nie, 08 lut 2009 - 19:31
Post #27


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 282
Dołączył: pon, 28 sty 08
Skąd: 42-530
Nr użytkownika: 1,063
Płeć: Mężczyzna
GG: 4757707 status gadu-gadu



Krzysiek -> wygraja to sie ciesza ze MKS wygral, przegraja - to jest jakies pocieszenie przynajmniej w typerze. OT!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hi-tek
post nie, 08 lut 2009 - 19:48
Post #28


KK#09
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 308
Dołączył: pią, 14 lis 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 2,491
Płeć: Mężczyzna
GG: 4442091 status gadu-gadu



Oj Krzysiu.... Krzysiu. Typowalem 0:3 co nie znaczy ze nie chcialem zeby MKS wygral....
i wcale mi nie jest przykro ze wygraly a wprost przeciwnie......


--------------------
MKS ON TOUR
LAST: 2350 [km]
TOTAL: 6878 [km]
NEXT: 1000 [km]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krzysiek
post nie, 08 lut 2009 - 23:35
Post #29


KK #34
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 152
Dołączył: pon, 11 lut 08
Skąd: wioska rybacka
Nr użytkownika: 1,107
Płeć: Mężczyzna
GG: 8919493 status gadu-gadu



Nie tłumaczcie się... Wasze typy mówią za Was dry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Coelho
post pon, 09 lut 2009 - 09:26
Post #30


EC'09
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 424
Dołączył: nie, 07 gru 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 2,813
Płeć: Mężczyzna
GG: 2245908 status gadu-gadu



CYTAT(krzysiek @ nie, 08 lut 2009 - 23:35) *
Nie tłumaczcie się... Wasze typy mówią za Was dry.gif


Krzysiu nienapinaj sie... bo jak sedzia dymie nas w rogi na meczu to nawed niechcesz powiedziec co o nim myslisz!
A na hale nie chodzi sie dla wynikow tylko dla druzyny bo:"ch*j z wynikami Dąbrowa jestesmy z wami"
Ja jstem zadowolony z tego ze ten mecz mi niepyknol! i mam nadzieje ze bede mial wiecej takich miłych niespodzianek!

I w tym miejscu Gratki dla aria za typ 3:0 !!!

PZDR For all i mysle ze temat zamkniety, jesli chodzi jak kto typuje!


--------------------
Ekipa Centrum '09 [EC'09]

MKS ON TOUR: Sezony: 2
Razem: 6878 Ostatni: 2350 Najdalszy: 2350 <p>
A co w tym pięknego?
Poświęcenie, które każdy z nas wkładał w to żeby jechać za swa drużyną. Miłość nie za pieniądze nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nigdy nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów, którzy staneli zawsze murem. Każdego dnia dziękuje bogu że jestem kibicem a nie typem, dla którego liczy się kasa i pozycja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krzysiek
post pon, 09 lut 2009 - 20:26
Post #31


KK #34
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 152
Dołączył: pon, 11 lut 08
Skąd: wioska rybacka
Nr użytkownika: 1,107
Płeć: Mężczyzna
GG: 8919493 status gadu-gadu



Kolego, z mojej strony jeszcze napinki nie było. Jak na razie to tylko jasno i dobitnie wyraziłem swoje zdanie w tym temacie. Są sprawy przy określaniu których nie ma odcieni szarości. Coś jest albo białe, albo czarne. Albo wierzysz i stawiasz na wygraną, albo obstawiasz porażkę i ewidentnie dajesz do zrozumienia, że nie wierzysz. Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Żeby nie ciągnąć tego dalej, to tak szczerze odpowiedzcie już sami sobie co to za kibic, który idąc na mecz zakłada porażkę swojej drużyny ? ... blink.gif

Co się zaś tyczy komentarzy odnośnie sędziów itp. to w żadnym wypadku, nigdy sędziego nie broniłem i nie mam zamiaru tego robić ( wystarczy poczytać niektóre moje posty na forum ) co nie znaczy że nie umiem skrytykować i nie krytykowałem pracy sędziów. Natomiast to, że nie lecą z mojej strony "ch.je" podczas meczu w stronę sędziów, to tylko i wyłącznie resztki kultury, które jak na razie udaje mi się zachowywać (choć momentami ciężko jest się powstrzymać ). Mniejsza nawet z tym, że każdy z nich też jest tylko człowiekiem i ma prawo się mylić ( bo niektórzy momentami mylą się za często ) ale jakby nie patrzeć to na siatkówkę póki co jeszcze przychodzą całe rodziny, z dziećmi... a im na pewno nie jest potrzebny taki repertuar. Wszystko powinno mieć swoje granice. Masz potem okazję swoje zdanie wypowiedzieć choćby tutaj. Na hali podczas meczu role są jasno określone – zawodniczki grają, sędziowie sędziują, a kibice kibicują i uwierz mi, mogą to robić kulturalnie. Zrobić bydło i zniżyć się do poziomu „takiego” sędziego, czy „fatalnie” grającego zespołu jest łatwo. O wiele ciężej jest utrzymać dobry poziom na którym się jest ( a z tego co mi wiadomo nasz jak do tej pory jest całkiem wysoki ) i w miarę możliwości go podnosić, niż „obniżać loty” tym bardziej używając niecenzuralnych, „wieśniackich” tekstów w miejscu, którym ich być nie powinno. To nikomu nie pomoże, a już na pewno niczego na lepsze nie zmieni. Możesz wyć, gwizdać i hałas robić nie używając przy tym tekstów "je.ać PZPS" czy "sędzia ch.j"

Ten post edytował krzysiek pon, 09 lut 2009 - 20:39
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Coelho
post pon, 09 lut 2009 - 20:53
Post #32


EC'09
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 424
Dołączył: nie, 07 gru 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 2,813
Płeć: Mężczyzna
GG: 2245908 status gadu-gadu



Wlasnie o tym mowie! ze kazdy potrafi sie napinac na forum a nikt nie powie głosno tego co mysli...
aha jesli nie jestem prawdziwym kibicem bo na glupim typerze dalem 0:3 a nie 3:0 to nie bede nigdy prawdziwym kibicem smile2.gif PZDR


--------------------
Ekipa Centrum '09 [EC'09]

MKS ON TOUR: Sezony: 2
Razem: 6878 Ostatni: 2350 Najdalszy: 2350 <p>
A co w tym pięknego?
Poświęcenie, które każdy z nas wkładał w to żeby jechać za swa drużyną. Miłość nie za pieniądze nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nigdy nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów, którzy staneli zawsze murem. Każdego dnia dziękuje bogu że jestem kibicem a nie typem, dla którego liczy się kasa i pozycja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krzysiek
post pon, 09 lut 2009 - 21:11
Post #33


KK #34
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 152
Dołączył: pon, 11 lut 08
Skąd: wioska rybacka
Nr użytkownika: 1,107
Płeć: Mężczyzna
GG: 8919493 status gadu-gadu



Ja Ci tylko przedstawiłem mój punkt widzenia, bo parę rzeczy moim zdaniem ewidentnie się ze sobą kłóci. Jak dla mnie wiara w zespół jest zdecydowanie wyżej niż chłodne kalkulacje co do realnych szans "na papierze" i zgarnięcia ewentualnych punkcików w "głupim typerze" wink.gif Wolę postawić na zwycięstwo i nie trafić, niż z góry "pogrzebać" szanse drużyny.
Taka sobie demokracja ... wink.gif POZDR
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post pon, 09 lut 2009 - 21:44
Post #34


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Głupi typer, fakt jak typer.
Proponuję nie zniżać się biorąc udział w powyższej dyskusji.
Policzta se same.
Ićta na pifo:)


pozdr...

Ten post edytował endriu pon, 09 lut 2009 - 21:44


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Coelho
post wto, 10 lut 2009 - 09:33
Post #35


EC'09
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 424
Dołączył: nie, 07 gru 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 2,813
Płeć: Mężczyzna
GG: 2245908 status gadu-gadu



prosze moderatora o usuniecie tego oraz 2 moich wczesniejszych postow.... wedlug mnie sprawa zamknieta... po co zasmiecac temat z typami PZDR

Mod:
Kasować to nie zamierzam, ale mogę, jeśli pozostali uczestnicy tej dyskusji wyrażą chęc przenieś do Siatkarskiego HP i tam zakończycie, albo dalej wymienicie wasze przemyślenia, byle bez osobistych wycieczek.


Ten post edytował Zibar wto, 10 lut 2009 - 09:50


--------------------
Ekipa Centrum '09 [EC'09]

MKS ON TOUR: Sezony: 2
Razem: 6878 Ostatni: 2350 Najdalszy: 2350 <p>
A co w tym pięknego?
Poświęcenie, które każdy z nas wkładał w to żeby jechać za swa drużyną. Miłość nie za pieniądze nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nigdy nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów, którzy staneli zawsze murem. Każdego dnia dziękuje bogu że jestem kibicem a nie typem, dla którego liczy się kasa i pozycja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 13 mar 2009 - 11:10
Post #36


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Przed play-offami pokłócili się o halę
Marcin Fejkiel, Michał Koronowski2009-03-12, ostatnia aktualizacja 2009-03-12 18:29

Siatkarze AZS UWM rozpoczynają batalię w play-offach decydujących o medalach mistrzostw Polski. Pierwszy raz od lat miejsce na podium nie jest warunkiem postawionym przez sponsora. Za nim jednak rozpoczęły się mecze z Jastrzębskim Węglem rozgorzał spór, gdzie mają się odbyć

W sezonie zasadniczym Jastrzębski Węgiel występował w ciasnej i nielubianej przez inne zespoły hali w Szerokiej. Nadzorująca rozgrywki Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej SA nakazała jednak klubowi znalezienie innego obiektu.

- Wydaliśmy klubowi certyfikat na rozgrywanie meczów w Szerokiej tylko w rundzie zasadniczej. Jego ważność upłynęła z końcem tego etapu rozgrywek. We wrześniu 2008 roku klub przysłał do nas pismo, w którym zobowiązał się do rozgrywania spotkań w fazie play-off na lodowisku Jastor - przypomina Cezary Matusiak, główny komisarz PLPS. W zeszłym roku hala w Szerokiej została jednak dopuszczona do gier ćwierćfinałowych. - Wtedy Jastrzębie uzyskało na to zgodę Zaksy Kędzierzyn [ówczesnego przeciwnika w I rundzie - red.] - wyjaśnia Matusiak.

Okazuje się, że to ligowe kluby miały decydujący głos w sprawie jastrzębskiej hali. Jeszcze na ostatnim spotkaniu prezesów klubów, dyrektor sportowy jastrzębian Zdzisław Grodecki przekonywał ich do zmiany decyzji. Argumentował to nowymi okolicznościami związanymi z kryzysem gospodarczym, który dotknął kluby. Organizacja meczów na lodowisku nie przynosi Jastrzębskiemu Węglowi zysków, a wręcz sprowadza się do minimalizowania strat. - Poza tym, my w tej hali czujemy się, jakbyśmy grali na wyjeździe. Nie trenujemy w niej codziennie - podkreślają w jastrzębskim klubie.

Żaden z rywali nie wyraził jednak zgody na występy w Szerokiej. Nie od dziś wiadomo, że nie znoszą oni grać w hali w Szerokiej, a gospodarzom z reguły ona sprzyja.

Olsztyńscy działacze nie powiedzieli jednak kategorycznie nie, wyszli naprzeciw gospodarzom, zaproponowali inne rozwiązanie, ale te działacze klubu ze Śląska odrzucili.

- Olsztyn zadeklarował, że może współuczestniczyć w kosztach organizacji meczów na lodowisku, a prezes Zaksy zaoferował wynajęcie hali w Kędzierzynie za 5 tys. zł. Olsztyn pokryłby połowę tej sumy, a drugą PlusLiga - mówi Matusiak.

Jastrzębianom sugerowano także wynajęcie hal w Dąbrowie Górniczej, a nawet w czeskiej Ostrawie! - Gdzie tu równe zasady i duch sportowej rywalizacji? To niech prezes AZS-u wynajmie sobie halę w Mławie - denerwuje się Grodecki i wskazuje na przełożenie na prośbę olsztynian terminów ich następnych meczów play-off z 27-28.03 na 31.03-1.04 z powodu targów w olsztyńskiej hali Urania. Władze AZS-u nie chcą słyszeć o ustępstwach. - To nie jest moja decyzja, a całej polskiej ligi. Zapadła ona jesienią zeszłego roku i prezes Grodecki o tym wiedział. PLS ustaliła pewne zasady i dlaczego my mamy od tego odstąpić? - przekonuje prezes AZS-u Olsztyn Tomasz Jankowski.

- Jesienią nikt z nas nie wiedział o kryzysie światowym. A tylko z uwagi na tę sytuację zwróciliśmy się z prośbą, by umożliwiono nam grę we własnej hali. Posiadamy dokument z PLPS, że spełnia ona wszelkie wymogi - odpowiada dyrektor Grodecki. Jastrzębskiemu klubowi dodatkowo komplikuje sprawę lód na tafli Jastoru (mecze ligowe rozgrywają w niej miejscowi hokeiści). Jest wyjątkowo cienki, co utrudnia osadzenie konstrukcji, na której znajdzie się plac gry do siatkówki.

Wydaję się, że to nie jedyny powód narzekań jastrzębian. Zawodnicy z pewnością w pamięci mają pojedynki z Olsztynem, które w ubiegłym roku odbyły się właśnie w Jastorze. Przypomnijmy, wówczas drużyny w play-off rywalizowały o brązowy medal mistrzostw Polski, a dwa pierwsze mecze rozegrane na Śląsku, pewnie wygrał AZS (3:2 i 3:1). Kropkę na "i" podopieczni Mariusza Sordyla postawili w Uranii, wygrywając po raz trzeci (3:0).

Hala Jastor nie jest też tak obca Jastrzębskiemu Węglowi, jak to podkreślają. To w niej przecież rozgrywali wszystkie mecze (u siebie) w europejskich rozgrywkach. Najpierw w Pucharze CEV rywalizowali z greckim Olympiakosem Pireus, a następnie w mniej prestiżowym Challenge Cup z takimi rywalami jak: portugalski Fonte de Bastrado Vitoria, ukraiński Lokomotiv Kijów, czy wreszcie odpadając w ćwierćfinale z włoskim Sisleyem Treviso.

Wówczas nikt z władz jastrzębian, nawet nie miał odwagi zaproponować zagranicznym przeciwnikom gry w hali w Szerokiej. Z kolei biorąc pod uwagę główny argument prezesa Zdzisława Grodeckiego o panującym kryzysie gospodarczym, to co mają powiedzieć olsztynianie, którzy od początku sezonu pozostają bez strategicznego sponsora, a zaproponowali ślązakom współfinansowanie wynajmu hali.

W rundzie zasadniczej Jastrzębski Węgiel (ostatecznie czwarte miejsce, 32 punkty) z AZS UWM (piąta pozycja, 27 oczek) przegrał w Uranii 1:3, a wygrał w Szerokiej 3:0. Początek pierwszego meczu play-off (gra się do trzech zwycięstw) w Jastrzębiu Zdroju, dziś o godz. 18 (transmisja Polsat Sport). Drugi pojedynek wyjazdowy odbędzie się w sobotę o godz. 17.



Ciekawe jakby w DG zagościła PlusLiga, w końcu jednym ze sponsorów JW jest nasz dabrowski zakład - kto zgadnie jaki ?


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michael
post pią, 13 mar 2009 - 12:50
Post #37


EC
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 547
Dołączył: nie, 16 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza-Centrum
Nr użytkownika: 958
Płeć: Mężczyzna
GG: 9808465 status gadu-gadu



Jastrzębski Węgiel gral juz u nas na hali kilka lat temu, jak dobrze pamietam bylo to spotkanie z Lokomotiwem Biełgorod w ramach ligi mistrzow chyba rolleyes.gif





--------------------
Nikt nie rozumiał w jaki sposób można sobie zapewnić "korzystne miejsce w tabeli" bez ustawiania meczów, ale przyznanie scudetto Interowi wreszcie wyjaśniło tajemnicę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beica
post pią, 13 mar 2009 - 13:20
Post #38


KK#21
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 356
Dołączył: pią, 21 mar 08
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 1,178
Płeć: Mężczyzna
GG: 3890826 status gadu-gadu



CYTAT(Zibar @ pią, 13 mar 2009 - 11:10) *
w końcu jednym ze sponsorów JW jest nasz dabrowski zakład - kto zgadnie jaki ?

Z Jastrzębiem łączy nas Przyjaźń smile2.gif


--------------------



"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."
22 (9938)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pon, 16 mar 2009 - 19:07
Post #39


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Michael @ pią, 13 mar 2009 - 12:50) *
Jastrzębski Węgiel gral juz u nas na hali kilka lat temu, jak dobrze pamietam bylo to spotkanie z Lokomotiwem Biełgorod w ramach ligi mistrzow chyba rolleyes.gif

Z Lokomotivem to u nas grała KP Polska Energia Sosnowiec.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bargidg
post sob, 21 mar 2009 - 22:51
Post #40


KK #7
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 261
Dołączył: sob, 18 paź 08
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 1,974
Płeć: Mężczyzna



a takie jedno pytanie ? Co z naszymi gwiazdami telewizyjnymi biggrin.gif ? na TVS w sporcie nic nie bylo o naszych gwiazdkach... O co kama O.o ?


--------------------
MKS ON TOUR: -->5185 km<---
Record: -->2255 km<---
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 05:41
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza