IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Komentarze dotyczące frekwencji na forum
TeodorMotor
post pią, 10 wrz 2004 - 14:56
Post #1


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



WpisaŁem w Goolach: "dĄbrowa gÓrnicza forum", i dostaŁem
QUOTE
spoŚrÓd okoŁo 38,200 w jĘzyku Polski dla zapytanie dĄbrowa gÓrnicza forum. (Znaleziono w 0,36 sek.)

a wŚrÓd nich:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=334
http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/forum/5503.html
PrzejrzaŁem pierwszych 10 stron i znalazŁem 2 (sŁownie dwa, nie liczĄc niniejszego) fora poŚwiĘcone tylko naszemu miastu.
Na Gazecie w ostatnim tygodniu byŁy trzy wypowiedzi, na NaszmMieŚcie ani jednej (ostatna z 27.08.2004).
Na niniejszym forum zarejestrowanych jest 68 osÓb. 28 ma 10 i wiĘcej wpisÓw, 7 po wiĘcej niŻ 100. Ostatnio wypowiada siĘregularnie okoŁo 20 osÓb.
CoŚ jest nie tak: stukilkudziesiĘciotysiĘczne miasto, i taka nĘdza? Jak sĄdzicie, jaki jest tego powÓd?
Mam swojĄ teoriĘ, ale pozwolĘsobie jĄ zaprezentowaĆ dopiero po jakowymŚ odzewie na mÓj wpis.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post pią, 10 wrz 2004 - 21:19
Post #2


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Moim zdaniem powodow jest kilka:
1. Kiepska infrastruktura
2. Koszty dostepu do sieci (po czesci wynikajace z pkt. 1)
3. Technofobia spoleczenstwa Dabrowy Gorniczej
4. Brak informacji o istniejacych forach
5. Powszechne zobojetnienie spoleczenstwa

Ja bym tu widzial duza role szkol. Na lekcjach informatyki powinno uczyc sie dzieci zasad korzystania z forum/usenetu. Warto wpoic uczniom zasade, ze poprzez taka aktywnosc mozna przyczynic sie w pewnym stopniu do rozwoju miasta. U nas w dalszym ciagu panuje moda na niewychylanie sie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ocet
post sob, 11 wrz 2004 - 21:40
Post #3


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 40
Dołączył: pon, 17 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 88



zgadzam sie z wami w 100 % ale nasze miasto nie jest chyba jedynym, ktory ma taki problem... uwazam, ze w glownej mierze jest to wina jak napisal rafi
QUOTE
Powszechne zobojetnienie spoleczenstwa
inaczej nawet osoba z mala wiedza ale duzymi checiami dala by sobie rade z kazdym forum... to jest tylko i wylacznie wina braku checi do czegokolwiek...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 12 wrz 2004 - 11:16
Post #4


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



no u nas jest z tym bardzo zle. A sasiedni Sosnowiec ma niewiele lepiej-wiadomo ze duzo wiecej osob niz u nas ale jak na tak duze miasto tez u nich z tym nedza...
Ludziom wszystko jedno nic ich nie interesuje
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Entropia
post nie, 23 sty 2005 - 10:05
Post #5


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 11
Dołączył: sob, 22 sty 05
Nr użytkownika: 120



Witam wszystkich rozczarowanych frekwencjĄ na forum! Ja rÓwnieŻ przeŻyŁam czas refleksji nad tĄ sprawĄ... ZaŁoŻyliŚmy forum strzemieszyckie (www.forum.strzemieszyce.pl). MiaŁam i mam spory udziaŁ w jego tworzeniu i nadzorowaniu. Dobrze wiecie, jak to jest... Setki razy dziennie sprawdza siĘ, czy przybyŁ ktoŚ nowy, czy pojawiŁ siĘnowy post... Na szczĘŚcie juŻ przestaŁam siĘprzejmowaĆ tak bardzo jak na poczĄtku. Ludzie piszĄ jakimiŚ zrywami - przez jakiŚ czas jedna grupa osÓb, potem inna... NiektÓrzy wracajĄ co jakiŚ czas, niektÓrzy nigdy... Ale sĄ tacy, ktÓrzy wiernie trwajĄ od samego poczĄtku i Życia sobie bez forum nie wyobraŻajĄ biggrin.gif NiektÓrzy piszĄ wrĘcz nadaktywnie (dla zdobycia iluŚ tam postÓw :twisted: ), niektÓrzy przychodzĄ tylko poczytaĆ... Czasem trudno siĘwkrĘciĆ w jakĄŚ rozmowĘ. Tym bardziej, Że na forum, jak wszĘdzie, przejawia siĘnasza narodowa wada, czyli Łamanie wszelkich zasad i reguŁ. Ludzie nie piszĄ w ramach okreŚlonych tematÓw i wĄtkÓw, wdajĄ siĘw gŁupkowate niejednokrotnie dyskusje wŁaŚciwe raczej dla czatÓw czy gg :evil: Ale wiedzie co? JuŻ mnie to nawet przestaje draŻniĆ... :) Fajnie jest na moim forum, tak jakoŚ rodzinnie. Mimo, Że w wiĘkszoŚci siĘnie znamy. Zapraszam, zajrzyjcie w wolnej chwili.
Aha! KtoŚ juŻ to napisaŁ - ludzie muszĄ wiedzieĆ o forum! MoŻe jakieŚ wlepki, ulotki w szkoŁach, na ulicach?
Serdecznie pozdrawiam!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post czw, 10 lut 2005 - 17:32
Post #6


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



KiedyŚ to forum "ŻyŁo", nawet toczyŁy siĘna nim wciĄgajĄce dyskusje. Teraz za bardzo nie wiem jaka jest sytuacja, bo jestem tu pierwszy raz od dŁuŻszego czasu.
WedŁug mnie, gŁÓwnĄ przyczynĄ maŁej popularnoŚci owego forum jest to Że nie ma ono powiĄzania z oficjalnĄ stronĄ DG. Osoby odpowiedzialne za jej tworzenie (czyt. UM) raczej nie chciaŁyby jakichkolwiek powiĄzań, poniewaŻ ogÓlnie wiadomo Że w wielu kwestiach obrywaŁoby siĘJerzemu T.

WiĘc w dalszym ciĄgu nasze wypowiedzi bĘdĄ woŁaniem do nikĄd ... :?


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 10 lut 2005 - 18:43
Post #7


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Misiek, nie martw sie. Moim zdaniem nie raz tu ludzie z UM zagladaja. Pozatym sadze,ze forum jest czytane naprawde, choc moze duzo ludzi nie chce zabierac glosu, ale widac to np. po kliknieciach w dany temat. Nie jedno forum prowadzilem i wierzcie mi, we wiekszych ekipach tyle klikow nie bylo biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post sob, 12 lut 2005 - 23:18
Post #8


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Skoro tak mÓwisz ... Ty tu jesteŚ szefem ... 8)


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post śro, 23 lut 2005 - 10:27
Post #9


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



Odzew na mÓj wpis nastĄpiŁ, a ja nie odezwaŁem siĘ- wiem, jestem niesŁowny. I nie doŚĆ, Że niesŁowny, to jeszcze odciĘty od rzeczywistoŚci (czytaj: internetu). A najgorsze jest to, Że zapomniaŁem co miaŁem wtedy odpowiedzieĆ...
Co sĄdzicie o rozesŁaniu informacji o Forum do szkÓŁ, firm, urzĘdÓw, instytucji? JeŚli tak, do do jakich? Czy taka akcja nie zostanie potraktowana jak spam?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post sob, 26 lut 2005 - 12:51
Post #10


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



Witam Wszystkich!
MyŚlĘŻe fajnie jakby forum dalej byŁo miejscem dla mieszkańcÓw - obawiam siĘŻeby siĘnie skomercializowaŁo gdy wypŁynie na szerokie wody hehe, obawiam sie trochĘŻe pojawi siĘtutaj peŁno reklam i rÓŻnych akcji reklamowych. Jesli chodzi o zareklamowanie forum wŚrÓd uczniÓw to czesto przykre jest to Że wŚrÓd gimnazjalnej mŁodzieŻy czy tez starszej odsetek osÓb robiĄcych siarĘjest wyŻszy niz gdzie indziej - szkoda by byŁo Żeby moderator ciĄgle usuwaŁ wulgarne wpisy - tak jest czĘsto na forach urzĘdÓw miejskich. .....mimo wszystko jestem za tym zby byŁo nas wiĘcej, bo fajnie byĆ forumowiczem biggrin.gif

pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post sob, 26 lut 2005 - 13:10
Post #11


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



KwaŚny ma racjĘ, Że duŻo ludzi do nas zaglĄda a nie zabiera gŁosu w dyskusjach - sam tak zaczynaŁem :) . Forum byŁo dla mnie miejscem(dalej jest) gdzie mogŁem zdobyĆ informacjĘdosŁownie o tym co siĘdzieje po drugiej stronie mojego bloku :!: To poprostu wiarygodne miejsce do zdobycia info na temat miasta - bo tacy ludzie tutaj siĘwypowiadajĄ. W zwiĄzku z tym chciaŁem zaprosiĆ wszystkich "podglĄdajĄcych" aby doŁaczyli do nas, pytali jak ich coŚ interesuje, eh..po prostu byli obecni.
MyŚlĘŻe warto przyciĄgnĄc ludzi z klubÓw sportowych, stowarzyszeń, duŻo jest Żeglarzy w naszym mieŚcie, sĄ kluby, moŻe coŚ tĘdy? MoŻe sĄ jacyŚ hobbyŚci i chcieli by podzieliĆ siĘswojĄ pasjĄ? chĘtnie bym usŁyszaŁ o tym co robiĄ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post sob, 26 lut 2005 - 13:56
Post #12


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



na tym forum fajne jest to ze uzytkownicy sie nawet wzajemnie nie atakuja :) Jak trafia tutaj niektore dzieciaki i mlodziez :wink: na pewno przydadza sie nowi moderatorzy laugh.gif i hyde park bedzie rzadzil a nie sprawy miasta.
Zobaczcie co sie dzieje na www.sosnowiec.info - to nie forum ale czytajac komentarze odechciewa sie wszystkiego. Kroluja tam komunisci i postkomunisci i wzajemnie sie wyzywaja z reszta np o budowe pomnika Gierka :wink: Zreszta tamten serwis jest do niczego -pisze ze niezalezny a wystarczy poczytac artykuly/wiadomosci. Juz bardziej stronniczego i propagandowego serwisu od tamtego nie da sie zalozyc laugh.gif

Az musze wkleic stamtad zabawny poczatek dyskusji. Najfajneijszy komentarz z tym pomnikiem ze juz jeden ma :)

"Re: Nowy pomnik Gierka w Piotrkowie? (Wynik: 0)
przez anonim dnia 24-02-2005 o godz. 07:17:33
Prosze bardzo ,to sie nazywa ODWAGA w tych czasach oszolomow prawicowo-klerykalnych.A my zaglebiacy takiej odwagi nie mamy.


[ Odpowiedz na to ]

Re: Nowy pomnik Gierka w Piotrkowie? (Wynik: 0)
przez anonim dnia 24-02-2005 o godz. 11:58:31
Gierek pomnik w Sosnowcu powinien mieĆ. Najlepsze miejsce Aleja ZwyciĘstwa.

Agnieszka


[ Odpowiedz na to ]

Re: Nowy pomnik Gierka w Piotrkowie? (Wynik: 0)
przez anonim dnia 24-02-2005 o godz. 12:19:14
Oto przykŁad jak "genialnĄ" propagandĘstworzyli komuniŚci - czego szczyt przypadŁ na dekadĘGierka. Niestety skutki totalnego prania mÓzgÓw jakim zostali poddani Polacy odczuwamy do teraz. Ponadto Gierek juŻ jeden pomnik w Sosnowcu ma - na ZagÓrzu i dla mnie to wystarczy.

Flanker"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gborowiecki
post czw, 03 mar 2005 - 15:22
Post #13


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: śro, 02 mar 05
Nr użytkownika: 128



Forum mi sie bardzo podoba ... ale dlaczego NASZE MIASTO jest PONIZEJ OPINII O FORUM ??? uwazam ze powinno byc na odwrot ... DG przeciez jest najwazniejsza a nie FORUM ! gorny baner bym tez troszke zmieniŁ ... napis malo czytelny tŁo fajne ale nie potrzebnie ta gÓra gdzie jest orzeŁ zostaŁa zostawiona ... ja bym jĄ OBCIĄŁ i orŁa wciĄgnĄŁ na granatowe tŁo ...

tylke uwag ... i jeszcze jedno ...


JeŚli chodzi o KOMENATRZ ODNOŚNIE STRONY WWW.SOSNOWEC.INFO ... STRONA JUZ NIE ISTNIEJE ... wiec cale szczescie nie bedzie tej stronniczosci propagandy WIELKIEGO SOSNOWCA, oceniania pracy PREZYDENTA, Żywych i PEŁNYCH EMOCJI DYSKUSJI ... prÓb manipulowania OPINIĄ PUBLICZNĄ... rodzĄcych siĘINICJATYW DLA MIASTA ... pomyslow poddawanych UM .... no i co najlepsze Urzad Miasta w SOSNOWCU moze teraz wszystko robic bezkarnie bo JUZ NIKOGO TO NIE INTERESUJE cos sie TAM DZIEJE :-)

pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pią, 11 mar 2005 - 16:51
Post #14


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



No to ja teraz sobie strzelĘpierwszego posta, ajak!
OdnoŚnie gŁÓwnego tematu - myŚlĘ, Że z tĄ technofobiĄ dĄbrowiakÓw nie jest tak Ĺşle. MyŚlĘ, Że temu i innym forom o naszym miescie brakuje po prostu promocji - ja znalazŁem je w jakimŚ katalogu na dalekiej pozycji. PrzydaŁoby siĘpopracowaĆ nad pozycjonowaniem [w wynikach google ciĘŻko znaleĹşĆ forum] oraz co myŚlĘwaŻniejsze 'podpiĄĆ siĘ' pod jakĄŚ/jakieŚ strony, najlepiej czĘsto odwiedzane. SiedzĘstale na kilku forach i dziĘki temu wiem, Że ludzie najpierw trafiajĄ na stronĘ, potem obejrzĄ forum, napiszĄ jednego posta i wielu wciĄga. Rzadko kto od razu szuka forum. A tymczasem na stronie dabrowa.pl, ktÓrej baner widzĘna dole odnoŚnika do forum trzeba szukaĆ ze ŚwiecĄ... :?
Pozdr!
~vacu

pees:przy okazji - witam wszystkich 8)

pees2:jeszcze jedno - mÓgŁby ktoŚ te buttony u gÓry chociaŻ przetŁumaczyĆ, bo to trochĘdziwnie wyglĄda laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 11 mar 2005 - 17:26
Post #15


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



przydaloby sie wrzucic forum na pierwsze miejsce w google. Nie wiem czy mozna dodac forum do Open Directory Project, jesli nie to trzeba by bylo stworzyc taka mini strone www- brame wejsciowa na forum. Ta strona mialaby staly adres i podpinalo by sie do niej forum. Co bedzie jak odpukac przestanie kiedys dzialac alias "dabrowa.funurl.com" i ludzie nie beda mogli znalezc.

Na ww.dabrowa.pl jeszcze niedawno byl bardzo stary link do forum. Od tamtego czasu forum zmienilo miejsce dwa razy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 15 wrz 2006 - 17:44
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Sorki że wyciągam tak stary temat ale nie wiedziałem gdzie to napisać:) laugh.gif

Chętnie jeśli forum dostanie nową domenę mogę pomóc w wypozycjonowaniu forum na googlach. Wystarczy aby pododawać forum do katalogów publicznych znajdujących się w internecie. Czym więcej linków do forum tym wyższa pozycja w google, no i większe prawdopodobieństwo że ludzie na nie trafią. 8)

Mam jeszcze taką sugestię, gdyż sporo osób widzę jest zarejestrowanych a wchodzi na to forum niezbyt ich duża liczba, a pisze jeszcze mniej, dlatego myślę, że dobrym pomysłem, wręcz niezbędnym byłoby jeśli forum dostanie nową domenę wysłanie maili do zarejestrownych osób (o ile się nie myle powinna być taka opcja w panelu administracyjnym - masowa korespondencja) z informacją o zmianie adresu, no i oczywiscie dzięki temu przypomnienie się tym którzy zarejestrowali się, ale aktualnie nie korzystają z forum. :) Co do tematu nowej domeny, ciekaw jestem czy adres obecny także zostanie i czy będzie można także spod tego adresu wchodzić na forum?

Kolejne moje spostrzeżenie dotyczy wyglądu forum, myślę że też można by nad tym popracować, jeśli nie zmieniać obecnego to chociaż dodać jakąś inną nową skórkę. Wtedy użytkownik sam by mógł zdecydować jaka forma mu odpowiada.

Ciekawi mnie także to czy kiedykolwiek, ktoś z forumowiczów lub admin starał się o umieszczenie linka do forum na oficjalnej stronie urzędu miejskiego?? Jeśli nie, może warto by uderzyć do rzecznika prasowego i zobaczyć jak się na to zapatrują. Warto by także uzyskać informację czy nie dałoby rady umieścić linka np na dabrowa.naszemiasto.pl , zaglebie.info i innych podobnych. :roll:

Co o tym myślicie??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post pią, 15 wrz 2006 - 23:01
Post #17


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz)
Chętnie jeśli forum dostanie nową domenę mogę pomóc w wypozycjonowaniu forum na googlach. Wystarczy aby pododawać forum do katalogów publicznych znajdujących się w internecie. Czym więcej linków do forum tym wyższa pozycja w google, no i większe prawdopodobieństwo że ludzie na nie trafią. 8)

Fajnie by bylo. Dzieki za pomoc.

Mam jeszcze taką sugestię, gdyż sporo osób widzę jest zarejestrowanych a wchodzi na to forum niezbyt ich duża liczba, a pisze jeszcze mniej, dlatego myślę, że dobrym pomysłem, wręcz niezbędnym byłoby jeśli forum dostanie nową domenę wysłanie maili do zarejestrownych osób (o ile się nie myle powinna być taka opcja w panelu administracyjnym - masowa korespondencja) z informacją o zmianie adresu, no i oczywiscie dzięki temu przypomnienie się tym którzy zarejestrowali się, ale aktualnie nie korzystają z forum. :)

Klocek co jakis czas wysyla takie info.Pozatym nie zmusisz ludzi do postowania,ale sadzac po ilosci ludzi przegladajacych tematy to i tak sporo osob nas czyta.Trafiaja sie takze ludzie zwiazani z wladzami DG wiec tak zle nie jest. Wiem,ze fajniej byloby,gdyby kazdy cos postowal,ale .......




Co do tematu nowej domeny, ciekaw jestem czy adres obecny także zostanie i czy będzie można także spod tego adresu wchodzić na forum?
Hmmm, adres dabrowa.funurl.com zawsze bedzie wskazywal na to forum


Kolejne moje spostrzeżenie dotyczy wyglądu forum, myślę że też można by nad tym popracować, jeśli nie zmieniać obecnego to chociaż dodać jakąś inną nową skórkę. Wtedy użytkownik sam by mógł zdecydować jaka forma mu odpowiada.

zastanawiam sie nad calkowita zmiana skryptu forum,ale zobaczymy na ile czas mi pozwoli. Z dodaniem skorek nie bedzie problemu

Ciekawi mnie także to czy kiedykolwiek, ktoś z forumowiczów lub admin starał się o umieszczenie linka do forum na oficjalnej stronie urzędu miejskiego?? Jeśli nie, może warto by uderzyć do rzecznika prasowego i zobaczyć jak się na to zapatrują. Warto by także uzyskać informację czy nie dałoby rady umieścić linka np na dabrowa.naszemiasto.pl , zaglebie.info i innych podobnych. :roll:
Nie wiem ile czasu sledzisz poczynania naszego UM na internecie. Swojego czasu na ich stronie bylo cos "ALA FORUM,ALA TABLICA OGLOSZEN" i niestety zostalo zlikwidowane,ze wzgledu na krytyke,ktora leciala pod adresem naszych wladz. Wtedy wlasnie narodzil sie w mej glowie pomysl,aby stworzyc niezalezne forum. Zauwaz,ze tutaj nie ma cenzury itp i jakos nikt wulgarnie nie wyraza sie o wladzach itp,lecz krytyki nie brakuje. Dlatego watpie,aby nasze wladze zgodzily sie umiescic linka na swoich stronach,choc sprobowac nie zaszkodzi

Co o tym myślicie??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post pią, 15 wrz 2006 - 23:31
Post #18


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Wlasnie sprawdzalem naszemiasto


CODE
Cenniki reklamy on-line





Cennik obowiązuje od 10.05.2004



Opłata za 1000 emisji w wybranym dziale*

• Mały kaseton 140x60 max 15 kB - 40 zł



• Kaseton 140x120 max 15kB - 60 zł



• Baner 468x60 max 15kB - 70 zł



• Billboard 750x100 max 20kB - 80 zł



• Skyscraper 120x600 max 20kB - 120 zł



• Skyscraper 160x600 max 20kB - 120 zł



• Pop-up do 250x250 max 20kB - 120 zł



• Top Layer do 700x500 max 20kB 15 sekund - 200 zł



• Baner śródtekstowy 350x100 max 15kB - 80 zł





WYKONANIE BANNERA - 500 zł



* Minimalna wielkość zamówienia 10 000 odsłon


I wszystko
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 15 wrz 2006 - 23:49
Post #19


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



QUOTE(Kwasny)
QUOTE(kwintosz)
Chętnie jeśli forum dostanie nową domenę mogę pomóc w wypozycjonowaniu forum na googlach. Wystarczy aby pododawać forum do katalogów publicznych znajdujących się w internecie. Czym więcej linków do forum tym wyższa pozycja w google, no i większe prawdopodobieństwo że ludzie na nie trafią. 8)

Fajnie by bylo. Dzieki za pomoc.

Mam jeszcze taką sugestię, gdyż sporo osób widzę jest zarejestrowanych a wchodzi na to forum niezbyt ich duża liczba, a pisze jeszcze mniej, dlatego myślę, że dobrym pomysłem, wręcz niezbędnym byłoby jeśli forum dostanie nową domenę wysłanie maili do zarejestrownych osób (o ile się nie myle powinna być taka opcja w panelu administracyjnym - masowa korespondencja) z informacją o zmianie adresu, no i oczywiscie dzięki temu przypomnienie się tym którzy zarejestrowali się, ale aktualnie nie korzystają z forum. :)


Klocek co jakis czas wysyla takie info.Pozatym nie zmusisz ludzi do postowania,ale sadzac po ilosci ludzi przegladajacych tematy to i tak sporo osob nas czyta.Trafiaja sie takze ludzie zwiazani z wladzami DG wiec tak zle nie jest. Wiem,ze fajniej byloby,gdyby kazdy cos postowal,ale .......




Co do tematu nowej domeny, ciekaw jestem czy adres obecny także zostanie i czy będzie można także spod tego adresu wchodzić na forum?
Hmmm, adres dabrowa.funurl.com zawsze bedzie wskazywal na to forum


Kolejne moje spostrzeżenie dotyczy wyglądu forum, myślę że też można by nad tym popracować, jeśli nie zmieniać obecnego to chociaż dodać jakąś inną nową skórkę. Wtedy użytkownik sam by mógł zdecydować jaka forma mu odpowiada.

zastanawiam sie nad calkowita zmiana skryptu forum,ale zobaczymy na ile czas mi pozwoli. Z dodaniem skorek nie bedzie problemu

Ciekawi mnie także to czy kiedykolwiek, ktoś z forumowiczów lub admin starał się o umieszczenie linka do forum na oficjalnej stronie urzędu miejskiego?? Jeśli nie, może warto by uderzyć do rzecznika prasowego i zobaczyć jak się na to zapatrują. Warto by także uzyskać informację czy nie dałoby rady umieścić linka np na dabrowa.naszemiasto.pl , zaglebie.info i innych podobnych. :roll:

Nie wiem ile czasu sledzisz poczynania naszego UM na internecie. Swojego czasu na ich stronie bylo cos "ALA FORUM,ALA TABLICA OGLOSZEN" i niestety zostalo zlikwidowane,ze wzgledu na krytyke,ktora leciala pod adresem naszych wladz. Wtedy wlasnie narodzil sie w mej glowie pomysl,aby stworzyc niezalezne forum. Zauwaz,ze tutaj nie ma cenzury itp i jakos nikt wulgarnie nie wyraza sie o wladzach itp,lecz krytyki nie brakuje. Dlatego watpie,aby nasze wladze zgodzily sie umiescic linka na swoich stronach,choc sprobowac nie zaszkodzi

Co o tym myślicie??



Nie ma sprawy, jak tylko załatwiona zostanie sprawa z domeną to mogę się za to wziąć. Poprostu nie chce robić czegoś bez wiedzy admina, dlatego jak coś to na PW możemy ustalić co i jak zamierzałbym zrobić. :)

Co do postowania na forum, wiem że nie jest najgorzej ale przecież zawsze może być lepiej. 8)

Jeśli chodzi o skrypt to polecam IPB, ładnie wygląda, i jest funkcjonalny. Tyle tylko ze przeniesienie bazy danych byłoby kłopotliwe. Dlatego może phpBB by przemo, też całkiem ok jest.

O tym że coś takiego na stronie urzędu było nie wiedziałem. No tak, czego można się spodziewać po naszej władzy, każdy widzi jaka jest. :? Ciesze się że można gdzieś porozmawiać o życiu naszego miasta, bo w końcu tu się urodziłem i żyje przez 23 lata. :? Pozatym wielu ciekawych rzeczy się można dowiedzieć, o czym np. nie mówią media. Tak czy siak myślę że spróbować warto, to nic nie kosztuje a może by się udało, w końcu swojego czasu rzecznik prasowy urzedu także pisał na forum.

QUOTE
Wlasnie sprawdzalem naszemiasto


Kod:
Cenniki reklamy on-line


Cennik obowiązuje od 10.05.2004

Opłata za 1000 emisji w wybranym dziale*
• Mały kaseton 140x60 max 15 kB - 40 zł

• Kaseton 140x120 max 15kB - 60 zł

• Baner 468x60 max 15kB - 70 zł

• Billboard 750x100 max 20kB - 80 zł

• Skyscraper 120x600 max 20kB - 120 zł

• Skyscraper 160x600 max 20kB - 120 zł

• Pop-up do 250x250 max 20kB - 120 zł

• Top Layer do 700x500 max 20kB 15 sekund - 200 zł

• Baner śródtekstowy 350x100 max 15kB - 80 zł


WYKONANIE BANNERA - 500 zł

* Minimalna wielkość zamówienia 10 000 odsłon

I wszystko


No tak, nawet sobie liczą za takie usługi. Przyglądam się właśnie naszemiasto.pl i nie widzę tu innej możliwości ukazania linka czy odnośnika jak tylko reklama. A może coś przeoczyłem, nie znalazłem np linku, odnosnika do strony urzędu miasta. Liczyłem na to że gdzieś są tego typu odnośniki i dałobysię jakoś to załatwić. No nic zawsze pogrzebać warto, a nóż na coś się trafi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post śro, 04 paź 2006 - 02:26
Post #20


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Forum jest świetne. Chciałem z mojej strony podziękować wszystkim zaangażowanym w istnienie tego forum. Jesteśmy razem ponad 3 lata. Myślę, że odnieśliście sukces. Forum jest jednym z najlepszych tego typu, jakie znam. Inne miasta albo w ogóle nie mają takowych lub niewiele można się z nich dowiedzieć.

Warto reklamować nasze forum i szerzyć świadomość polityczną mieszkańców DG – bo z tą nie jest najlepiej. Jest tutaj kilka propozycji – wymiana banerów, reklama w Internecie, reklama w prasie lub rozwieszenie ogłoszeń na mieście, reklama w TV osiedlowych. Czekam na wasze opinie.

Jednak moim zdaniem trzeba dbać o merytoryczny charakter forum. Trzeba mieć na uwadze, że ze wzrostem ilości użytkowników forum może stać się areną oszczerstw i bezwzględnej walki politycznej nie opartej na jakichkolwiek faktach

Myślę, że warto się kiedyś spotkać i porozmawiać nad przyszłością forum
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 18 kwiecień 2024 - 02:35
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza