IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

5 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Przygotowania do sezonu 2012/2013, transfery, sparingi, turnieje
dakos
post nie, 22 kwi 2012 - 09:07
Post #21


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 199
Dołączył: śro, 27 lut 08
Nr użytkownika: 1,123
Płeć: Mężczyzna



Pierwszy transfer?

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-0...-malgorzate-lis
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post śro, 25 kwi 2012 - 12:55
Post #22


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(dakos @ nie, 22 kwi 2012 - 09:07) *


Oto prosiło się już dawno! Ciekawe jakie będą dalsze transfery?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post śro, 25 kwi 2012 - 20:13
Post #23


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Ciekawe, czy Urban dalej będzie zgarniać hajs i będzie w drużynie smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post sob, 28 kwi 2012 - 15:38
Post #24


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



Koniec kwietnia się zbliża a tu cisza, a w tym miesiącu miał być podany skład na przyszły sezon.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post pon, 30 kwi 2012 - 15:59
Post #25


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



Jak zwykle pewnie dojdzie do tego, że trener Kawka wraz z prezesem prześpią okres transferowy i będzie jak dawniej czyli przeciętnie sad.gif! Już od kilku dni wiadomo, że nie zatrzymali Żebrowskiej i przechodzi do jakiegoś pierwszoligowego klubiku z wioski Police. Dla mnie osobiście to wstyd zarówno dla Izy jak i dla władz klubu!

Jeśli prawdą okaże się przejście Izy do Polic to znaczy, że ma ZERO ambicji, ZERO honoru! Jak można można nie chcieć grać w LM i pójść do jakiegoś pierwszoligowca? Nie chcę jej tutaj osądzać póki ostatecznie nie będzie wiadomo, ale jeśli będzie to prawda to dla mnie przynajmniej będzie to oznaczało jedno a mianowicie "tchórzostwo"!

Z drugiej strony ciekawy jestem, dlaczego władze klubu jej nie zatrzymają? Śmiać mi się chce, bo nie ma możliwości, aby znaleźli lepszą atakującą w Lidze a na zagraniczną się nie rzucą wink.gif. Pewnie przyjdzie do nas Natalia Bamber i tyle będzie z LM sad.gif.

Czarno to widzę, i jestem już w 90% przekonany, że przez cały czas Dąbrowski klub będzie co najwyżej wstanie osiągnąć czwarte no może przy odpowiednim fuksie trzecie miejsce w lidze sad.gif!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post pon, 30 kwi 2012 - 20:39
Post #26


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Nie uważam, że odejście Izy jest osłabieniem zespołu. Tak - jest dobrą zawodniczką, ale ... taką chyba bez ikry. Potwierdza do transfer z klubu grającego w LM do zespołu grającego na zapleczu PLK. Poza tym jak to mówią - z niewolnika nie ma pracownika - więc trzymanie kogoś na siłę to pomyłka.
Co do reszty transferów - poczekajmy, dajmy Panom pracować. Pamiętam jak przed poprzednimi sezonami były takie same narzekania, czarnowidztwo. Jak widać za granicą też można znaleźć fajne dziewczyny a do tego ambitne i sympatyczne wink.gif.
Poza tym wg giełdy można z Muszyny "wyciągnąć" Kaczor lub Rourke - dziewczyny z przeszłością w Muszynie u nas dostawały kopa - tak może być i tym razem wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post wto, 01 maj 2012 - 12:59
Post #27


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



Kaczor? no jak chcesz pooglądać jej plasiki a nie ataki to spoko. co do odejścia Izy to poczekajcie to oficjalne informacje. na razie Police chwalą się swoim dużym budżetem i tyle wink.gif poza tym nawet z SMSu można wyciągnąć parę fajnie grających dziewczyn bez wielkiego nazwiska, co zresztą nie byłoby głupim pomysłem wink.gif już nie wspominając o takich zawodniczkach jak Martałek czy Wołosz, o których 3 lata temu nic nie wiedzieliście, a teraz graja w 1 rep Polski wink.gif

pzdr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post wto, 01 maj 2012 - 20:36
Post #28


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



Owszem, może i jest tam parę fajnych dziewczyn "do wzięcia", ale chyba nie sądzisz, że któraś atakująca z SMS'u na chwilę obecną może nam pociągnąć grę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post śro, 02 maj 2012 - 11:16
Post #29


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



myślałem bardziej o środkowych bloku, które w mojej ocenie są lepsze od p. Lis a może i od Liniarskiej wink.gif na razie czekam na oficjalne informacje z klubu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peter27
post pon, 07 maj 2012 - 09:45
Post #30


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 67
Dołączył: śro, 05 lis 08
Nr użytkownika: 2,358
Płeć: Mężczyzna



Izabela Żebrowska odchodzi z Dąbrowy


Czołowa atakująca w zespole Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza nie zagra w barwach tego klubu w kolejnym sezonie PlusLigi Kobiet, który rozpocznie się jesienią. Siatkarka była związana z dąbrowską drużyną od 2010 roku, gdy zdecydowała się przejść do niej z Muszynianki Fakro Muszyna.

Urodzona w 1985 roku w Świdniku zawodniczka pojawiła się w szeregach MKS-u dwa lata temu i od początku stanowiła główny człon zagłębiowskiego zespołu. Z drużyną dąbrowskich siatkarek zdobyła m.in. brązowy medal mistrzostw Polski oraz Puchar Polski - oba w zakończonym właśnie sezonie 2011/2012.

Sporym indywidualnym sukcesem "żeberka" (jak nazywali ją nasi kibice), było zdobycie tytułu najlepszej zawodniczki turnieju finałowego Pucharu Polski rozgrywanego pod koniec stycznia w Radomiu. W kilkudziesięciu meczach ligowych Izabela Żebrowska wielokrotnie zdobywała tytuły MVP dla najlepszej zawodniczki spotkania.

W ostatnim czasie zawodniczka ta powołana została przez selekcjonera kadry Alojzego Świderka do reprezentacji Polski, z którą na początku maja pojechała do Ankary, by brać udział w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. W finałowym starciu Polki przegrały jednak z gospodyniami i nie wezmą udziału w olimpiadzie.

Co dalej z Izą? Z nieoficjalnych informacji, do których udało się nam dotrzeć wynika, że kolejnym klubem w siatkarskiej karierze Żebrowskiej będzie prawdopodobnie pierwszoligowy Chemik Police. Spekuluje się, że drużyna ta - dzięki wsparciu swojego głównego sponsora - może odkupić miejsce w PlusLidze Kobiet w nadchodzącym sezonie 2012/2013.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pon, 07 maj 2012 - 10:17
Post #31


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Padziu @ wto, 01 maj 2012 - 12:59) *
Kaczor? no jak chcesz pooglądać jej plasiki a nie ataki to spoko. co do odejścia Izy to poczekajcie to oficjalne informacje. na razie Police chwalą się swoim dużym budżetem i tyle wink.gif poza tym nawet z SMSu można wyciągnąć parę fajnie grających dziewczyn bez wielkiego nazwiska, co zresztą nie byłoby głupim pomysłem wink.gif już nie wspominając o takich zawodniczkach jak Martałek czy Wołosz, o których 3 lata temu nic nie wiedzieliście, a teraz graja w 1 rep Polski wink.gif pzdr


Też uważam, że powinniśmy tam szukać zawodniczek, zwłaszcza tych ocierających się o kadrę. Przykładem jest tutaj Wołosz. Słabo się znam na siatkówce ale widać było, że będzie coś z niej już na meczu juniorek, który miał miejsce kilka lat temu u nas na hali smile2.gif

CYTAT(Padziu @ śro, 02 maj 2012 - 11:16) *
myślałem bardziej o środkowych bloku, które w mojej ocenie są lepsze od p. Lis a może i od Liniarskiej wink.gif na razie czekam na oficjalne informacje z klubu wink.gif


Chyba dostaniesz bana od Michała na naszym forum biggrin.gif

Ten post edytował Kamil_ pon, 07 maj 2012 - 10:18
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post pon, 07 maj 2012 - 17:43
Post #32


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(peter27 @ pon, 07 maj 2012 - 09:45) *
Spekuluje się, że drużyna ta - dzięki wsparciu swojego głównego sponsora - może odkupić miejsce w PlusLidze Kobiet w nadchodzącym sezonie 2012/2013.


Nie wiem, czy tak się stanie, ale jeśli istotnie wioska "Police" wykupi miejsce w w Plus Lidze Kobiet to będziemy mieli drugi Atom! Kto tak naprawdę będzie szanował tą drużynę?

Interesuje mnie też inna sprawa. Dlaczego w dalszym ciągu klub będzie płacił Katarzynie Urban za nieróbstwo??? Widzę znajomości z trenerem Kawką się przydają!

Ten post edytował tomekl80 pon, 07 maj 2012 - 17:49
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post pon, 07 maj 2012 - 17:55
Post #33


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT(tomekl80 @ pon, 07 maj 2012 - 16:43) *
Interesuje mnie też inna sprawa. Dlaczego w dalszym ciągu klub będzie płacił Katarzynie Urban za nieróbstwo??? Widzę znajomości z trenerem Kawką się przydają!


Pragnąłbym zauważyć, że mecze ligowe to nie wszystko. Treningi też są ważne. Wnioskuję, że K. Urban jest na treningach i realizuje założenia trenera. Jeśli byłeś lub widziałeś chociaż jeden trening na którym nie było K. Urban, tylko siedziała w domu i dostawała za to kasę, to przyznam Ci rację.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pon, 07 maj 2012 - 22:50
Post #34


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(szer @ pon, 07 maj 2012 - 17:55) *
CYTAT(tomekl80 @ pon, 07 maj 2012 - 16:43) *
Interesuje mnie też inna sprawa. Dlaczego w dalszym ciągu klub będzie płacił Katarzynie Urban za nieróbstwo??? Widzę znajomości z trenerem Kawką się przydają!


Pragnąłbym zauważyć, że mecze ligowe to nie wszystko. Treningi też są ważne. Wnioskuję, że K. Urban jest na treningach i realizuje założenia trenera. Jeśli byłeś lub widziałeś chociaż jeden trening na którym nie było K. Urban, tylko siedziała w domu i dostawała za to kasę, to przyznam Ci rację.


Po co nam zawodniczka, która wchodzi na boisko baaaardzo rzadko?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post pon, 07 maj 2012 - 23:30
Post #35


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Lepiej mieć szerszy skład niż węższy? W tym sezonie tego nie widzieliśmy, bo nie było zbytnio kontuzji. Ale we wcześniejszych sezonach było to bardzo widać, że brakowało dodatkowej zawodniczki.
Jak mówiłem, kontrakt to nie tylko wychodzenie na boisko.

Edit: W zeszłym roku jakoś nikt się nie czepiał Marceliny Nowak. W tym również nikt nie miał pretensji o Natalię Kurnikowską (choć fajnie, że na wypożyczenie poszła pograć). Nie rozumiem Was. Awersja do K. Urban?

Ten post edytował szer pon, 07 maj 2012 - 23:32


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 08 maj 2012 - 06:27
Post #36


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(szer @ pon, 07 maj 2012 - 23:30) *
Lepiej mieć szerszy skład niż węższy? W tym sezonie tego nie widzieliśmy, bo nie było zbytnio kontuzji. Ale we wcześniejszych sezonach było to bardzo widać, że brakowało dodatkowej zawodniczki.
Jak mówiłem, kontrakt to nie tylko wychodzenie na boisko.

Edit: W zeszłym roku jakoś nikt się nie czepiał Marceliny Nowak. W tym również nikt nie miał pretensji o Natalię Kurnikowską (choć fajnie, że na wypożyczenie poszła pograć). Nie rozumiem Was. Awersja do K. Urban?

Zgadzam się z Tobą - widać to było ewidentnie rok temu, gdy kontuzjowana była Krysia w końcówce sezonu. Poza tym wszystkie liczące się kluby mają składy 14-osobowe. Do tego w tym sezonie Liga Mistrzów więc i okazji do grania będzie więcej.
Tak jak przypuszczałem w kręgu zainteresowania jest Joanna Kaczor - jak dla mnie ok. Liczę, że z Kasią spowodują dobrze spisujący się atak.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post wto, 08 maj 2012 - 13:38
Post #37


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



CYTAT(szer @ pon, 07 maj 2012 - 23:30) *
Lepiej mieć szerszy skład niż węższy? W tym sezonie tego nie widzieliśmy, bo nie było zbytnio kontuzji. Ale we wcześniejszych sezonach było to bardzo widać, że brakowało dodatkowej zawodniczki.
Jak mówiłem, kontrakt to nie tylko wychodzenie na boisko.

Edit: W zeszłym roku jakoś nikt się nie czepiał Marceliny Nowak. W tym również nikt nie miał pretensji o Natalię Kurnikowską (choć fajnie, że na wypożyczenie poszła pograć). Nie rozumiem Was. Awersja do K. Urban?


tylko że Marcelina dostawała pewnie jakieś grosze za te treningi a Urban bierze normalną, niemałą pensję wink.gif ja do niej osobiście nic nie mam, chociaż uważam że lepiej jest mieć 12 dobrych zawodniczek niż 10 dobrych i 4 przeciętne. Wszak budżet też nie jest z gumy wink.gif

a tak swoją droga to Kurnikowskiej płacili za występy w Pszczynie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post wto, 08 maj 2012 - 13:45
Post #38


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Nie wiem jaką pensję dostawała Marcelina, nie wiem jaką Urban i Kurnikowska (tutaj możliwe, że dostawała pensje z DG, a Pszczyna płaciła MKSowi). Ty zapewne też nie wiesz..
I nie, lepiej mieć 10 zawodniczek dobrych i 4 przeciętne niż 10 dobrych, bo 2 kontuzjowane.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post wto, 08 maj 2012 - 15:35
Post #39


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



te informacje sa jawne, przynajmniej jesli chodzi o stypendia przyznawane przez miasto,
tak wiec:
Kurnikowska 9000 pln; Urban 3000 pln.

czy cos dostaja dodatkowo z klubu, tego juz nie wiem...
jakby nie dzialalo to Ogłoszenia/2012-01-20/

Wykaz przyznanych stypendiów sportowych na okres I półrocza 2012 r.

http://bip.dabrowa-gornicza.pl/BIP.aspx?Se...amp;ident=53848
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post wto, 08 maj 2012 - 16:31
Post #40


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Marcelina grała za darmo to wiem na 100%.

Syn Kawki jako statystyk to pewnie Waszym zdaniem nic złego a jak już to zbieg okoliczności?
Prywata taka, że wstydziliby się smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:41
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza