IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Mieszalnia lakierów samochodowych, poszukuję dobrą (koło Sztygarki chyba zlikwidowano)
PaVLo
post pią, 25 wrz 2015 - 19:52
Post #1


Człowiek Legenda
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 99
Dołączył: czw, 28 kwi 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 141
Płeć: Mężczyzna
GG: 2594367 status gadu-gadu



Siemka. Szukam dobrą mieszalnie gdzie na podstawie numeru dobiorą mi srebrny lakier do samochodu.

Zlikwidowano chyba mieszalnię lakierów koło Sztygarki na Czapińskiego (w kamienicy na dole) bo jak dzisiaj tam podjechałem to wszystko zamknięte i szyld zdjęty. Może ktoś orientuje się gdzie ją przeniesiono ?.

Znalazłem mieszalnię

"Sławoj. Mieszalnia, sprzęt lakierniczy, lakiery
Legionów Polskich 39, Dąbrowa Górnicza"

>>> Google Street View <<<

ale nie mam z nimi doświadczenia i nie wiem jaką mają opinię, warto tam iść z z zamówieniem (potrzebuję lakier (baza) w sprayu) ?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ryb
post sob, 26 wrz 2015 - 23:09
Post #2


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 37
Dołączył: śro, 21 lip 10
Nr użytkownika: 3,980
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(PaVLo @ pią, 25 wrz 2015 - 20:52) *
Siemka. Szukam dobrą mieszalnie gdzie na podstawie numeru dobiorą mi srebrny lakier do samochodu. Zlikwidowano chyba mieszalnię lakierów koło Sztygarki na Czapińskiego (w kamienicy na dole) bo jak dzisiaj tam podjechałem to wszystko zamknięte i szyld zdjęty. Może ktoś orientuje się gdzie ją przeniesiono ?.Znalazłem mieszalnię "Sławoj. Mieszalnia, sprzęt lakierniczy, lakiery Legionów Polskich 39, Dąbrowa Górnicza">>> Google Street View <<<ale nie mam z nimi doświadczenia i nie wiem jaką mają opinię, warto tam iść z z zamówieniem (potrzebuję lakier (baza) w sprayu) ?.
Mieszalnia, o której mówisz (przy "Zamoyskim") została przeniesiona na Legionów Polskich naprzeciwko stacji Orlen (przy światłach przy nemo), całkiem niedaleko bo jakieś 800m na Dekerta też jest mieszalnia.Tu i tu nabijałem bazę do sprayów i byłem w miarę zadowolony (wiadomo zaprawka sprayem to nie to o kompresorem i pasowalność też niższa).
CYTAT(ryb @ nie, 27 wrz 2015 - 00:07) *
CYTAT(PaVLo @ pią, 25 wrz 2015 - 20:52) *
Siemka. Szukam dobrą mieszalnie gdzie na podstawie numeru dobiorą mi srebrny lakier do samochodu. Zlikwidowano chyba mieszalnię lakierów koło Sztygarki na Czapińskiego (w kamienicy na dole) bo jak dzisiaj tam podjechałem to wszystko zamknięte i szyld zdjęty. Może ktoś orientuje się gdzie ją przeniesiono ?.Znalazłem mieszalnię "Sławoj. Mieszalnia, sprzęt lakierniczy, lakiery Legionów Polskich 39, Dąbrowa Górnicza">>> Google Street View <<<ale nie mam z nimi doświadczenia i nie wiem jaką mają opinię, warto tam iść z z zamówieniem (potrzebuję lakier (baza) w sprayu) ?.
Mieszalnia, o której mówisz (przy "Zamoyskim") została przeniesiona na Legionów Polskich naprzeciwko stacji Orlen (przy światłach przy nemo), całkiem niedaleko bo jakieś 800m na Dekerta też jest mieszalnia.Tu i tu nabijałem bazę do sprayów i byłem w miarę zadowolony (wiadomo zaprawka sprayem to nie to o kompresorem i pasowalność też niższa).


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PaVLo
post nie, 27 wrz 2015 - 19:32
Post #3


Człowiek Legenda
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 99
Dołączył: czw, 28 kwi 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 141
Płeć: Mężczyzna
GG: 2594367 status gadu-gadu



Dzięki za odpowiedź, w tygodniu sprawdzę oba adresy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 06:13
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza