IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

48 Stron V  « < 36 37 38 39 40 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wybory 2010
Aszz
post wto, 30 lis 2010 - 08:10
Post #741


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 119
Dołączył: śro, 05 sie 09
Skąd: DG
Nr użytkownika: 3,404
Płeć: Kobieta



CYTAT(Leszek @ wto, 30 lis 2010 - 01:51) *
Czyli nieważne, że nic nie zrobił, grunt że sąsiad? W sumie całkiem prawdopodobne...

Może Stachowicz to po prostu fajny gość i sąsiad? Może grille organizuje albo co?smile2.gif
Skoro tłumnie głosowali znaczy, że im się fajnie z nim mieszka i tyle.
Zresztą Podraza jako sąsiad też jest b. lubiany.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dżoplin
post wto, 30 lis 2010 - 10:20
Post #742


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 139
Dołączył: pią, 17 wrz 10
Nr użytkownika: 4,102
Płeć: Kobieta



stachowicz nie startował w okręgu "błędowskim" tylko na mydlicach
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trebor
post wto, 30 lis 2010 - 12:23
Post #743


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: pon, 29 lis 10
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 4,281
Płeć: Mężczyzna



rolleyes.gif
CYTAT(dżoplin @ wto, 30 lis 2010 - 10:20) *
stachowicz nie startował w okręgu "błędowskim" tylko na mydlicach

nie musial startowac z Błedowa skoro i tak ma tam bardzo wysokie poparcie - zreszta niewazne - teraz jest akcja wszyscy kandydaci przeciw Podrazie - czyli Pan Stachowicz juz obiecal stołki za głosy na jego prezydenturę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej Bęben
post wto, 30 lis 2010 - 12:30
Post #744


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: wto, 14 wrz 04
Nr użytkownika: 109
Płeć: Mężczyzna
Skype: misteradzio2 status skype



Były już radny Grzegorz Jaszczura rzecze:

"Z grubsza wiadomo kto popiera człowieka z SLD. Niestety w naszym Czerwonym Zagłębiu (w złym tego słowa znaczeniu), takich ludzi jest trochę. Oczywiście popierają go przykładowo lewicowi (żeby nie napisać “lewi”) urzędnicy miejscy i urzędnicy spółek oraz jednostek zależnych od Miasta. Miałem z nimi do czynienia przez 4 lata i tutaj mogę faktycznie tylko dziękować Panu Bogu, że nie zostałem ponownie radnym Rady Miasta (zresztą działały w tym wypadku też inne siły)! Ale drążąc dalej ten problem należy podkreślić, że popierają kandydata Zb. Podrazę Ci radni (koalicji propodrazowskiej Lewica SLD, SDPL, UP, itp oraz TPD), którzy prawie zawsze byli za podwyżkami podatków i opłat mieszkańcom naszego miasta, Ci radni..."

Więcej na:
http://grzegorzjaszczura.pl/?p=7173

Ten post edytował Andrzej Bęben wto, 30 lis 2010 - 12:32


--------------------
POZDROWIENIA!
Andrzej Bęben

_______________
MOTTO OBECNEJ WŁADZY: "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trebor
post wto, 30 lis 2010 - 12:49
Post #745


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 30
Dołączył: pon, 29 lis 10
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 4,281
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(666V @ sob, 27 lis 2010 - 00:31) *
"To nie pierwszy raz, kiedy dyrektor musiał zareagować. Krzysztof Stachowicz (35l.) kandydat PO na prezydenta Dąbrowy Górniczej umieścił w swoim komitecie honorowym profesora Buzka. Nie miał jego zgody. Po interwencji nazwisko zostało skreślone."

http://www.fakt.pl/Jerzy-Buzek-oburzony-pl...ly,88171,1.html


to by sie nawet zgadzalo ze slowami nowego utworu disco PO-lo "nie robmy polityki" nabiera nowego wymiaru zwyczajnie MANIPULUJMY.....

nie pamietam kto napisal na forum o tym ze Pan Stachowicz to tylko wydmuszka

szczerze mowiąc jak patrze na jego dzialania "reklamowo-propagandowe" to utwierdzam sie w przekonaniu ze dobrze zrobilem glosujac na Podrazę (w poprzednich wyborach glosowalem na opcje PO - wygral Pan Podraza - w chwili obecnej musze przyznac ze jest dobrym prezydentem juz dawno tak wiele dobrego nie dzialo sie w tym mieście ...dla jego miszkanców)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post wto, 30 lis 2010 - 18:06
Post #746


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(Andrzej Bęben @ wto, 30 lis 2010 - 14:30) *
Były już radny Grzegorz Jaszczura rzecze:

Zaraz, zaraz czy to nie jest ten Grzegorz Jaszczura co to krzyczał "Trzeba szukać oszczędności, a zacząć warto od siebie" ?

Bo on sobie pobrał do kieszeni przez 4 lata jakieś 120 tysięcy z naszych podatków. blink.gif

Ładny mi autorytet do cytowania ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej Bęben
post wto, 30 lis 2010 - 18:30
Post #747


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: wto, 14 wrz 04
Nr użytkownika: 109
Płeć: Mężczyzna
Skype: misteradzio2 status skype



CYTAT(bzenek @ wto, 30 lis 2010 - 18:06) *
CYTAT(Andrzej Bęben @ wto, 30 lis 2010 - 14:30) *
Były już radny Grzegorz Jaszczura rzecze:

Zaraz, zaraz czy to nie jest ten Grzegorz Jaszczura co to krzyczał "Trzeba szukać oszczędności, a zacząć warto od siebie" ?

Bo on sobie pobrał do kieszeni przez 4 lata jakieś 120 tysięcy z naszych podatków. blink.gif

Ładny mi autorytet do cytowania ohmy.gif



Rozumiem, że Jaszczura jest be, a agent Woźniczka, albo tow. Orpych jest cacy. Bo oni pełnili misję, wybacz Boże, za Bóg zapłać? No cóż, nie ma to jak bolszewizm myślenia. Nie polemizuj z tym wątkiem, bo się ośmieszysz!


--------------------
POZDROWIENIA!
Andrzej Bęben

_______________
MOTTO OBECNEJ WŁADZY: "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post wto, 30 lis 2010 - 19:03
Post #748


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



CYTAT(Andrzej Bęben @ wto, 30 lis 2010 - 20:30) *
Rozumiem, że Jaszczura jest be, a agent Woźniczka, albo tow. Orpych jest cacy. Bo oni pełnili misję, wybacz Boże, za Bóg zapłać? No cóż, nie ma to jak bolszewizm myślenia. Nie polemizuj z tym wątkiem, bo się ośmieszysz!

Rozumiem, że Woźniczka, albo Orpych sa be, a kombinator Jaszczura jest cacy. Bo on kombinuje teraz, a oni kombinowali kiedyś. biggrin.gif

No cóż, nie ma to jak bolszewizm myślenia. Nie polemizuj z tym wątkiem, bo się ośmieszysz!

Ten post edytował bzenek wto, 30 lis 2010 - 19:38
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post wto, 30 lis 2010 - 21:49
Post #749


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



CYTAT(Andrzej Bęben @ wto, 30 lis 2010 - 18:30) *
Nie polemizuj z tym wątkiem, bo się ośmieszysz!


Nie ma to jak stary dobry Bęben- nie polemizuj !!!

Przypominają się czasy Talkowskiego gdzie wiodłeś wspaniałe życie rzecznika szarych mas.

Mówiłeś co dobre a co złe, szydziłeś na prawo i lewo.

No cóż dziś to już historia i taką pozostanie.

pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej Bęben
post śro, 01 gru 2010 - 09:53
Post #750


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: wto, 14 wrz 04
Nr użytkownika: 109
Płeć: Mężczyzna
Skype: misteradzio2 status skype



CYTAT(kursor @ wto, 30 lis 2010 - 21:49) *
CYTAT(Andrzej Bęben @ wto, 30 lis 2010 - 18:30) *
Nie polemizuj z tym wątkiem, bo się ośmieszysz!


Nie ma to jak stary dobry Bęben- nie polemizuj !!!

Przypominają się czasy Talkowskiego gdzie wiodłeś wspaniałe życie rzecznika szarych mas.

Mówiłeś co dobre a co złe, szydziłeś na prawo i lewo.

No cóż dziś to już historia i taką pozostanie.

pozdro


No witam usta Bzenka, czołem towarzyszu!


--------------------
POZDROWIENIA!
Andrzej Bęben

_______________
MOTTO OBECNEJ WŁADZY: "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stranger
post śro, 01 gru 2010 - 10:24
Post #751


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 23
Dołączył: czw, 13 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 945
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(trebor @ wto, 30 lis 2010 - 12:49) *
CYTAT(666V @ sob, 27 lis 2010 - 00:31) *
"To nie pierwszy raz, kiedy dyrektor musiał zareagować. Krzysztof Stachowicz (35l.) kandydat PO na prezydenta Dąbrowy Górniczej umieścił w swoim komitecie honorowym profesora Buzka. Nie miał jego zgody. Po interwencji nazwisko zostało skreślone."

http://www.fakt.pl/Jerzy-Buzek-oburzony-pl...ly,88171,1.html


to by sie nawet zgadzalo ze slowami nowego utworu disco PO-lo "nie robmy polityki" nabiera nowego wymiaru zwyczajnie MANIPULUJMY.....

nie pamietam kto napisal na forum o tym ze Pan Stachowicz to tylko wydmuszka

szczerze mowiąc jak patrze na jego dzialania "reklamowo-propagandowe" to utwierdzam sie w przekonaniu ze dobrze zrobilem glosujac na Podrazę (w poprzednich wyborach glosowalem na opcje PO - wygral Pan Podraza - w chwili obecnej musze przyznac ze jest dobrym prezydentem juz dawno tak wiele dobrego nie dzialo sie w tym mieście ...dla jego miszkanców)



http://krzysztofstachowicz.pl/aktualnosci-...zego_buzka.html

Taka mala informacja jak juz ktos porusza taki temat to mozae najpierw niech sprawdzi co i jak.


Czytajac te wasze wypociny i nagonke na Stachowicza nasuwa sie jedna mysl napisze to jako calkowicie neutralna osoba.

Co dobrego zrobil Podraza jako czlowiek dla tego miasta poza jedynie pokazywaniem twarzy.

Ktos tu zarzucil ze Stachowicz poobiecywal "stolki". No to juz zakrawa na jakas kpine. Bo to wlasnie na dzien dzisiejszy wiekszosc stanowisk w magistracie i podleglych im instytucjach miejskich zajeta jest przez ludzi SLD. Dodatkowo to wlasnie SLD obiecalo nowe stolki TPDG by ich przeciagnac na swoja strone a nie Stachowicz.

Podraza to poczciwy czlowiek tylko ze on w tym miescie nic nie moze poza pokazywaniem twarzy i tu jest problem. Gdyby powiedzial "wywale wszystkich znajomych i bede twardym prezydentem, a ludzi dobiore wedlug kompetencji bo chce jak najlepiej dla miasta" to glosowalbym na niego w ciemno.

A tak nie zaglosuje na nikogo.

HOWK

Ten post edytował stranger śro, 01 gru 2010 - 10:31
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcinem
post śro, 01 gru 2010 - 11:21
Post #752


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 86
Dołączył: nie, 17 paź 10
Nr użytkownika: 4,167
Płeć: Mężczyzna



Pisze się HOWGH (przynajmniej u Maya Winnetou tak mówił;)

Ciekawe, Buzek zdecydował się na oficjalne poparcie. Na miejscu Stachowicza eksponował bym ten fakt jak najszerzej. Chociaż za Buzka pozamykano wszystkie zagłębiowskie kopalnie i nie wiem, czy ten sam fakt nie zaszkodzi?


--------------------
pomoc dla Maksymiliana

-------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tony montana
post śro, 01 gru 2010 - 11:29
Post #753


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 49
Dołączył: wto, 17 paź 06
Nr użytkownika: 235



CYTAT
Co dobrego zrobil Podraza jako czlowiek dla tego miasta poza jedynie pokazywaniem twarzy

Jeśli nie wiesz, co zrobił to:
- nie pamiętasz jak DG wyglądała w latach 2002-2006 albo
- nie widzisz różnicy i zmiany na lepsze, co źle świadczy o twoim wzroku wink.gif albo
- próbujesz przekonać forumowicz, że nie zrobił nic, co oczywiście jest niezgodne z prawdą smile2.gif

Co do Jerzego Buzka, to jego poparcie na stronie KS ( o ile prawdziwe wink.gif ) nie zmienia faktu, że do Komitetu Honorowego Krzysztof Stachowicz wpisał go sobie samowolnie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 01 gru 2010 - 11:34
Post #754


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Jak Stachowicz publicznie obieca, że żadnego stanowiska nie obejmą jego znajomi tylko kompetentne osoby to będzie miał plusik. A tak to tylko najeżdżacie na Podrazę, że stołki są po obstawiane ludźmi związanymi z SLD. No przepraszam bardzo. Ale każdy chce mieć zaufanych ludzi. Czy Podraza miał obsadzać stanowiska ludźmi z PO czy PiS?


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Fremlin_*
post śro, 01 gru 2010 - 13:19
Post #755





Guests






Jak świat światem wszyscy ludzie na stanowisku prezydenta Dąbrowy robili lewe geszefty dzięki temu i nie wiem dlaczego ktoś wierzy, że było/będzie inaczej - żeby nie wnikać daleko i nie robić teorii spiskowych radzę zainteresować się tematami poruszonymi w wywiadzie zamieszczonym gdzieś powyżej.

Podraza i przeżarte korupcją dąbrowskie SLD jest najlepszym tego przykładem (nie twierdzę, że u Stachowicza byłoby inaczej). Nie wiem dlaczego niektórzy od lat głosują na tę sitwę.

PS. Ja także uważam, że Podraza nie zrobił nic specjalnego dla miasta.
PS. PS. O Stachowiczu mam jak najgorsze zdanie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dżoplin
post śro, 01 gru 2010 - 13:32
Post #756


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 139
Dołączył: pią, 17 wrz 10
Nr użytkownika: 4,102
Płeć: Kobieta



ja myślę, że mogłaby to pomóc rzetelna debata obu kandydatów, bo szczerze mówiąc na razie wciąż nie umiem podjąć decyzji co jest lepszym złem - oddać głos na kandydata zgodnie z zasadą "mniejsze zło" czy w ogóle nie iść.

a debaty nie będzie, mimo, że panowie zapowiadali i teraz naprawdę mam ochotę nie iść, jak czytam o tym, ze nie potrafili uzgodnić terminu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stranger
post śro, 01 gru 2010 - 13:39
Post #757


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 23
Dołączył: czw, 13 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 945
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(szer @ śro, 01 gru 2010 - 11:34) *
Jak Stachowicz publicznie obieca, że żadnego stanowiska nie obejmą jego znajomi tylko kompetentne osoby to będzie miał plusik. A tak to tylko najeżdżacie na Podrazę, że stołki są po obstawiane ludźmi związanymi z SLD. No przepraszam bardzo. Ale każdy chce mieć zaufanych ludzi. Czy Podraza miał obsadzać stanowiska ludźmi z PO czy PiS?



Dobry i twardy prezydent dbajacy o dobro miasta zatrudnilby na najwazniejszych stanowiskach fachowcow w danej dziedzinie a nie tak jak teraz kolegow ktorzy nie maja nic wspolnego z danymi stanowiskami. Tylko najgorsze jest to ze to koledzy wybieraja prezydenta.

Co zmienilo sie za rzadow obecnego prezydenta?

Fakt zmienilo sie. Swiatla na Kosciuszki i na Krolowej Jadwigii przez co o 15 stoje 30 minut w korkach.
Kostka brukowa na Kosciuszki ktora byla dobra. Za to nie ma kasy na remot szkol.
I wiele innych propagandowych inwestycji na szybko przed wyborami.
Prezydent szczyci sie na plakatach siatkowka. Super. Jest trenerem, masazysta i zawodniczkami w jednym. Jaka jest w tym jego zasluga ze dziewczyny graja w pluslidze kobiet? To jest zasluga trenerow i dobrej gry zawodniczek. Wylanego potu i poswiecenia sie sprawie.

To jest podobna sytuacja jak w pocie czola przy temperaturze 30 st zolnierze dzwigaja i skladaja wielki wieniec na grobie nieznanego zolnierza a prezydent RP poprawia wstegi. Potem czytamy "Prezydent złozyl wieniec" - szlag mnie trafia.

Jak chcemy tu zrobic naprawde dobra ocene kandydatow to zrobmy ale nie siejcie propagandy. Zaglebie zawsze bylo czerwone i pewnie nadal pozostanie. To juz taki nasz urok.

Na ta chwile ja mam do wyboru 3 opcje:

1. Wybrac mniejsze zlo
2. Olac sprawe i nie isc na wybory - tylko czy to nie jest najgorsze?
3. Dac szanse komus nowemu na 4 lata i zobaczyc co dalej bedzie

Ten post edytował stranger śro, 01 gru 2010 - 13:51
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rouse
post śro, 01 gru 2010 - 13:48
Post #758


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 373
Dołączył: nie, 22 paź 06
Nr użytkownika: 241



Wiceprzewodniczący rady miejskiej w Dąbrowie Górniczej Kazimierz Woźniczka zataił w złożonym przed ostatnimi wyborami samorządowymi oświadczeniu lustracyjnym, że współpracował z tajnymi służbami PRL, choć sam przyznał się do tego w oświadczeniu sprzed kilku lat - podał IPN.

Po informacji z Oddziałowego Biura Lustracyjnego IPN w Katowicach (OBL), tuż przed wyborami w dokumentach zamieszczono ostatecznie informację, że Woźniczka przyznaje się do współpracy z organami bezpieczeństwa państwa.

Woźniczka kategorycznie odpowiada, że według swojej "wiedzy i sumienia" współpracownikiem nigdy nie był.

W wyborach do rady miasta Woźniczka startował 21 listopada z listy komitetu wyborczego "Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej", który zdobył w sumie 7 mandatów; więcej miejsc w 25-osobowej radzie - po 8 - mają Platforma Obywatelska i SLD. Według nieoficjalnych informacji Woźniczka także w tej kadencji ma być wiceprzewodniczącym rady. Radni na pierwszej sesji mają się spotkać w czwartek.

Według IPN, Woźniczka został zarejestrowany jako tajny współpracownik w 1984 r. przez SB w Dąbrowie Górniczej, podpisał wówczas zobowiązanie do współpracy. W oświadczeniu lustracyjnym sprzed kilku lat, złożonym w związku z pełnieniem funkcji w samorządzie, przyznał się, że podpisał zobowiązanie do współpracy z SB. Tymczasem składając oświadczenie przed tegorocznymi wyborami napisał, że nie współpracował z SB.

Zastępca naczelnika OBL IPN Wacław Dubiański powiedział PAP, że fakt złożenia przez Woźniczkę dwóch sprzecznych ze sobą oświadczeń pracownicy IPN odkryli niemal w przededniu wyborów. - Poinformowaliśmy o tym komisję wyborczą w Dąbrowie Górniczej, w piątek (19 listopada-PAP) przez wyborami - powiedział. Na stronie PKW znalazła się adnotacja, że Woźniczka przyznaje się do współpracy.

Jak podkreśla Dubiański, Woźniczka nie powinien był składać drugiego oświadczenia, ale informację o tym, że już wcześniej je złożył. W takiej sytuacji komisja wyborcza zwraca się do biura lustracyjnego z pytaniem o treść oświadczenia i na tej podstawie są drukowane obwieszczenia. "W sytuacji złożenia drugiego oświadczenia komisja przyjęła zapis, jaki dostała. Można powiedzieć, że to jakieś wprowadzenie w błąd komisji, poniekąd także wyborców" - ocenia Dubiański.

Dyrektor katowickiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Katowicach Wojciech Litewka powiedział, że po informacji z IPN Miejska Komisja Wyborcza w Dąbrowie Górniczej podjęła konieczne działania. - W każdym obwodzie głosowania w okręgu nr 5 w Dąbrowie Górniczej, obok wykazu kandydatów na radnych, była dodana kartka z informacją o właściwej treści oświadczenia lustracyjnego pana Woźniczki. To zostało jeszcze zrobione przed wyborami - zapewnił Litewka.

W oświadczeniu przesłanym PAP Woźniczka potwierdził, że w oświadczeniu sprzed kilku lat napisał, że przed wyjazdem na kontrakt do Iraku został wezwany do UB w Dąbrowie Górniczej, gdzie podpisał "jakieś dokumenty", pod groźbą zakazu wydania mu paszportu. Jak zapewnił, nie pamięta, jakie to były dokumenty. Podkreślił, że według swojej wiedzy i własnego sumienia współpracownikiem nie był.

- Wpisu tego dokonałem, ponieważ uważałem, że uczciwym jest napisanie tego, że mam wątpliwości co do tego, jak opisało mnie UB w swoich aktach. Poza tym kontaktem więcej styczności ze służbami bezpieczeństwa nie miałem - podkreślił.

Woźniczka dodaje, że kilka tygodni temu został poproszony do IPN w Katowicach, gdzie dowiedział się, że w związku z treścią jego oświadczenia zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające. - Po złożeniu wyjaśnień osoba prowadząca stwierdziła, że w okresie kilku tygodni sprawa zostanie zamknięta. Sumienie mam czyste. Uważam, że dokumenty to potwierdzą - dodał radny.

Jak wyjaśnił, składając dokumenty przed ostatnimi wyborami złożył oświadczenie o braku współpracy z UB bez powyższego dopisku uważając, że sprawa jest wyjaśniona. Potem na wezwanie komisarza wyborczego przedstawił oświadczenie o uprzednim złożeniu oświadczenia lustracyjnego. - Mimo to na obwieszczeniach wyborczych ukazała się informacja, iż byłem świadomym współpracownikiem służby bezpieczeństwa PRL - zakończył Woźniczka.

Autor: mkw Źródła: PAP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aszz
post śro, 01 gru 2010 - 13:55
Post #759


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 119
Dołączył: śro, 05 sie 09
Skąd: DG
Nr użytkownika: 3,404
Płeć: Kobieta



CYTAT(dżoplin @ śro, 01 gru 2010 - 15:32) *
ja myślę, że mogłaby to pomóc rzetelna debata obu kandydatów, bo szczerze mówiąc na razie wciąż nie umiem podjąć decyzji co jest lepszym złem - oddać głos na kandydata zgodnie z zasadą "mniejsze zło" czy w ogóle nie iść.a debaty nie będzie, mimo, że panowie zapowiadali i teraz naprawdę mam ochotę nie iść, jak czytam o tym, ze nie potrafili uzgodnić terminu.
Debaty nie bedzie, bo szkoda im czasu. Obie strony skupiły się teraz na wzajemnym podkładaniu sobie swiń.Póki co w tej konkurencji prowadzi zespół samorządowców ideowych, uczciwych i dbających wyłącznie o dobro Naszego Wspaniałego Miasta, nie zaś o swoją własną kabzę i pozycję w stadzie. Jednym słowem - środowisko św. Zbigniewa. Poszły już "dowcipne" zdjęcia, "przezabawny" filmik i kilka tajemniczych listów w stylu cała prawda o Stachowiczu.Szczerze mówiąc po oburzeniu na żenująco niski poziom Aktualności Dąbrowskich spodziewałam się dowcipu wyższych lotów. Ale chyba równają do "AD".To nie wystarczy już że PPP dumnie pręży pierś z kolejnym odznaczeniem (od ZHP) na stronie UM?Myślałam, że jego rozliczne, wszędzie widoczne inwestycje obronią się same przy urnach wyborczych.A potem na Fb czytam komentarz, że to żenujące, jak Stachowicz chwali się swoimi dokonaniami na plakatach, bo trzeba robić swoje i się nie chwalić. I że chodzi mu tylko o to, żeby usadzić tyłek na ciepłym stołku. kurde a Podrazie nie chodzi przypadkiem o to samo?A jeśli Woźniczka faktycznie zostanie wickiem? Nie wstyd wam będzie za jedną z pierwszych decyzji RM nowej kadencji?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peter27
post śro, 01 gru 2010 - 14:43
Post #760


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 67
Dołączył: śro, 05 lis 08
Nr użytkownika: 2,358
Płeć: Mężczyzna



http://www.youtube.com/watch?v=MXMhF0k6ZGU
Go to the top of the page
 
+Quote Post

48 Stron V  « < 36 37 38 39 40 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 Użytkowników czyta ten temat (5 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 16 kwiecień 2024 - 21:51
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza