IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Pytanie logistyczne
ania
post nie, 26 paź 2003 - 20:13
Post #1


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 39
Dołączył: pon, 29 wrz 03
Nr użytkownika: 23



Powiedzcie mi Moi Drodzy gdzie moŻna siĘzatrzymaĆ w Waszym mieŚcie na noc, Żeby nie byŁa to totalna mordownia i Żebym nie zapŁaciŁa wiĘcej niŻ 200 - 250zŁ?
A jeŚli nawet nie w samej DĄbrowie to w miarĘbliskich okolicach? (tak, Żeby moŻna tam byŁo bez problemu dostaĆ siĘbez samochodu - czyli taksÓwkĄ, autobusem, itp.)

Ania
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post nie, 26 paź 2003 - 23:58
Post #2


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



No kurcze ja to z tego co wiem to kiedyŚ w samym centrum byŁ taki hotelik... kiedyŚ ale nie jestem pewien zdajsie nocka kosztowaŁa okoŁo 70zŁ chyba czy jakoŚ tak. Nie wiem czy to czynne jest.
Zawsze moŻna sprawdziĆ, obakamy to. biggrin.gif


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Anonymous_*
post pon, 27 paź 2003 - 01:30
Post #3





Guests






Jashi masz na myŚli ten hotelik niedaleko dworca? z tego co wiem to prosperuje...ale jezeli chodzi o tago typu obiekty radzilbym Sosnowiec, katowice...Moze niedŁugo, gdy DĄbrowa stanie sie miastem turystycznym powtanĄ hotele godne tego miasta do ktÓrych dojezdzac bedziemy na wielbladach, a wieczorami do snu gruchac nam beda dabrowskie golabki biggrin.gif
Aniu a kiedy przyjezdzasz do Dabrowy?Grupa operacyjna zrobi rozeznanie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adzime
post pon, 27 paź 2003 - 01:38
Post #4


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 78
Dołączył: nie, 05 paź 03
Nr użytkownika: 26



Kurcze zapomnialem sie zalogowaĆ - to u gory to ja. ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post pon, 27 paź 2003 - 02:44
Post #5


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Ten hotelik koŁo "dworca" generalnie kiedyŚ byŁ przeznaczony do innych rzeczy.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tak jak napisaŁ Adzime, ja rownieŻ poleciŁbym Sosnowiec (hotel Aria).
Aniu ... a moŻe tak ja bym CiĘprzygarnĄŁ ...

biggrin.gif rolleyes.gif biggrin.gif rolleyes.gif biggrin.gif rolleyes.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ania
post pon, 27 paź 2003 - 11:04
Post #6


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 39
Dołączył: pon, 29 wrz 03
Nr użytkownika: 23



biggrin.gif

No wiĘc jeŚli nic nie stanie mi na przeszkodzie (czyli uda mi siĘpokonaĆ wszelkie kŁody rzucane mi pod nogi przez US, zarejestrowaĆ siĘjako pŁatnik VATu i co za tym idzie odebraĆ z firmy kasĘza ten miesiĄc) mam zamiar wybraĆ siĘdo DĄbrowy 7 listopada na jakieŚ 2-3 dni. WczeŚniej myŚlaŁam o 14.11, ale kolejarze coŚ nie bardzo majĄ ochotĘpracowaĆ, a jako czŁowiek leniwy, ktÓry jeszcze nie ma prawa jazdy jestem od nich uzaleŻniona. Ale tak naprawdĘto dokŁadny termin bĘdĘznaŁa pod koniec tego tygodnia (jak juŻ skończĘzaŁatwiaĆ te wszelkie nieszczĘsne formalnoŚci skarbowe)

Pytanie zasadnicze - jak wyglĄda wieczorna komunikacja pomiĘdzy DG a Sosnowcem? Sorry, Że siĘpytam jak laik (ale nim jestem - ostatnie wspomnienia z Waszego miasta mam sprzed blisko 4 lat), ale czy w grĘwychodzĄ tylko taksÓwki, i oczywiŚciezza ile tak plus minus? MuszĘsobie zrobiĆ biznesplan tongue.gif ObejrzaŁam sobie stronĘinternetowĄ tego hotelu o ktÓrym mÓwicie i faktycznie wyglĄda ok. ZresztĄ akurat na Orbisie jeszcze siĘnigdy nie zawiodŁam.

Misiek - to sŁodziutkie, ale czy zawsze zapraszasz obce kobiety do siebie na noc? tongue.gif UwaŻaj, bo to siĘmoŻe Ĺşle skończyĆ tongue.gif

Pozdrawiam

Ania
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post pon, 27 paź 2003 - 13:53
Post #7


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Aniu, jakie obce ???
Chyba juŻ trochĘsiĘznamy (virtualnie) wink.gif ph34r.gif

Ale tak caŁkiem powaŻnie mÓwiĄc to raczej nie powinnaŚ siĘmartwiĆ. PamiĘtasz, moŻesz na nas liczyĆ. NapiszĘCi maila, to bĘdziesz miaŁa jakiŚ przeglĄd sytuacji.

Pozdrawiam


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post pon, 27 paź 2003 - 19:28
Post #8


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Komunikacja miedzy Sosnowcem , a DĄbrowĄ GÓrniczĄ wyglĄda bardzo dobrze , w ciĄgu dnia autobusy sĄ co 15 minut (808 i 811) oprÓcz tego D-tki i inne (116, 55, 690). W godzinach wieczornych do 23 mozna spokojnie zŁapaĆ autobus, TaksÓwka z centrum DG do centrum Sosnowca kosztuje okoŁo 25 zeta, ale w DG mozna znaleŻc jakies noclegi , w gre wchodzĄ Hotelik w Centrum + hotele nad PogoriĄ , fajne , ale daleko dp Centum poŁozone nad jeziorem , sĄ jeszcze jakies motele , ale nie polecam bo tam ruscy , rumuni i inni obcokrajowcy ze wshodu mieszkajĄ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MayQ
post pon, 27 paź 2003 - 23:01
Post #9


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 20 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10



Hoho dawno mnie na forum nie byŁo unsure.gif Komunikacja DG>Sosnowiec>K-CE>Sosnowiec>DG caŁkiem caŁkiem ale.... nie polecam nocnych wypraw busami po 23 po prostu nic nie jeĹşdzi ("kocham" KZK GOP). No MoŻe jakieŚ jedno widmo ale nigdy nie wiadomo kiedy mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ania
post wto, 28 paź 2003 - 10:14
Post #10


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 39
Dołączył: pon, 29 wrz 03
Nr użytkownika: 23



Czyli generalnie nie jest Ĺşle...

CÓŻ... Wszystko wskazuje na to, Że wstĘpnie zarezerwujĘsobie nocleg w Sosnowcu, co by nie zostaĆ kompletnie na lodzie, a potem bĘdĘsiĘmartwiĆ tongue.gif W końcu muszĘmieĆ gdzie spaĆ, co by nie doŁĄczyĆ do listy ofiar zimy... rolleyes.gif

A tak BTW to wŁaŚnie mi siĘprzypomniaŁo, jak kiedyŚ siedzieliŚmy z kumplem caŁĄ noc w knajpie w Łodzi, bo uciekŁ mi pociĄg do Warszawy (on byŁ z Poznania), a nastĘpny miaŁ byĆ o 5 z minutami... A Że byŁ to grudzień i przebywanie na dworze nie byŁo dobrym pomysŁem balowalismy do biaŁego rana... To byŁy czasy... laugh.gif

Pozdrawiam

A.

P.S. Klocek jeŚli moŻesz, opowiedĹş mi coŚ wiĘcej o spaniu w tych hotelch DG. Jakie tam sĄ warunki?

P.S.2. Misiek, czekam na maila.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: niedziela, 26 maja 2024 - 16:25
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza